یکشنبه ۳۰ اردیبهشتساعت ۰۸:۲۱May 2024 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «موج جدید»

اقتصاد نیوز   ۳۵ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادی؛ بازگشت سفرهای هوایی در سال 2024 به پیش از دوره همه گیری کووید-19 اگرچه برای بیشتر ایرلاین های خارجی یک خبر خوشحال کننده است؛ اما ایرلاین های ایرانی را با چالش بزرگی مواجه کرده است.
آغاز رسمی جنگ اقتصادی آمریکا و چین، آدرس غلط جمعیتی، دستور های ویژه مدعی العموم برای واکاوی سیل مشهدپرده برداری ناقص از آمار ساخت مسکن، حواشی مصوبه جدید مجلس، موج جدید مهاجرت خلبان های ایرانی، رایزنی غیر مستقیم ایران و امریکا، فقط 75 سکه برای رشوه؟، 2 کشته و 3 مفقودی از روز نخست سیل خراسان ...
پارس فوتبال   ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
گزارش یک خبرگزاری در خصوص فساد اخیر در فوتبال ایران و وسط کشیدن پای برنامه تلویزیونی فوتبال برتر و مجری آن یعنی محمدحسین میثاقی موج جدید از جنجال را به راه انداخت. هرچند این گزارش سریعا توسط خبرگزاری منتشر کننده آن تکذیب شد اما همین موضوع واکنش فوری برنامه فوتبال برتر را به همراه داشته است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
موج جدید بارندگی های شدید و جاری شدن سیل در افغانستان، شمار جان باختگان در ولایت های غور و فاریاب را به 70 تَن افزایش داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۷:۴۰    
سازمان هواشناسی در پی تشدید فعالیت سامانه بارشی به همراه ناپایداری های محلی در استان های مختلف از جمله خراسان شمالی و رضوی، هشدار هواشناسی سطح نارنجی صادر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۳:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
موج جدید بارندگی شدید و جاری شدن سیل در افغانستان، به جان باختن دست کم 50 نفر در ولایت غور منجر شد.
اقتصاد آنلاین / تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۸:۵۰   + ۷۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار فعالیت سامانه بارشی و احتمال وقوع آب گرفتگی، سیلاب و خسارت به کشاورزان از بارش های شدید در خراسان شمالی و خراسان رضوی خبر داد.
روزنامه سراسری سایه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۸:۴۲    
موج جدید گرانی ها که از اسفندماه سال قبل آغاز شده بود، به طرز بی سابقه ای شدت گرفته و بشارت گونه و به شکل ساعتی ازسوی سازمان ها و نهادهای دولتی به اطلاع مردم می رسد ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۳:۰۲    
همزمان با موج جدید بارش ها در کشور،استان مازندران نیز شاهد روزها و شب های بارانی است
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۴:۳۷    
موج جدید بارندگی فردا (جمعه 28 اردیبهشت 1403) وارد افغانستان می شود و حدود 5 روز ادامه خواهد داشت.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۴:۲۲    
بعد از اینکه وزیر کار خیلی راحت اعلام کرد که مصوبه مزدی کارگران قرار نیست تغییر کند حالا خبر عدم تغییر حق مسکن کارگران هم به مجموعه اخبار بدی که این روزها به بیش از 70 درصد افراد جامعه می رسد تکمیل شده است.
کیهان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۲۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
افکار عمومی جهان در بیش از هفت ماهی که از آغاز تهاجم گسترده رژیم صهیونیستی به غزه گذشت واکنش های گوناگونی نشان داده اند. اگرچه اعتراضات و تجمع های گسترده ای در کشورهای جهان از اروپا و آمریکا تا شرق آسیا به وقوع پیوست که برخی از این تظاهرات ها بی سابقه بودند ...
اسب بخار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۰۶    
صبح امروز (26 اردیبهشت 1403) ایران خودرو قیمت تمام شده کارخانه ای دو مدل S7 و S5 از هایما را افزایش داد. از این رو می توان نتیجه گرفت که موج جدید گرانی در مونتاژی ها آغاز شده. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به دلیل مفتوح بودن پرونده مذکور در نهادهای نظارتی نمی توان اطلاعات دقیق تری در این خصوص نوشت اما به گفته مسوولان درگیر با پرونده در روزهای آینده با ادامه تحقیقات جزئیات کامل تری در خصوص این پرونده منتشر خواهد شد.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
ظاهر موج جدید برخورد با فساد فوتبال شروع شده و اولین برخورد نیز با 2 دلال مشهور خواهد شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۲:۵۶    
کارشناس هواشناسی گفت: فردا موج جدیدی از بارش ها وارد کشور می شود و اکثر استان های کشور را درگیر می کند. تا پایان هفته در اکثر استان ها از جمله یزد، اصفهان، سمنان، خراسان شمالی و رضوی بارندگی داریم.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۲:۵۶    
یک کارشناس هواشناسی تاکید کرد اگر از شمال غرب فارس تا شمال خراسان جنوبی را در نظر بگیریم، تا پایان هفته در اکثر استان ها از جمله یزد، اصفهان، سمنان، خراسان شمالی و رضوی بارندگی داریم.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۱    
اصغری، کارشناس هواشناسی گفت: اگر از شمال غرب فارس تا شمال خراسان جنوبی را در نظر بگیریم تا پایان هفته در اکثر استان ها از جمله یزد، اصفهان، سمنان، خراسان شمالی و رضوی بارندگی داریم. کارشناس هواشناسی گفت: فردا موج جدیدی از بارش ها وارد کشور می شود و اکثر استان های کشور را درگیر می کند ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پشتیبانی هواشناسی از بازگشت و موج جدید باران های بهاری از فردا، دوشنبه در این استان خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۹:۵۱    
اصغری، کارشناس هواشناسی گفت: اگر از شمال غرب فارس تا شمال خراسان جنوبی را در نظر بگیریم تا پایان هفته در اکثر استان ها از جمله یزد، اصفهان، سمنان، خراسان شمالی و رضوی بارندگی داریم.
خرداد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۹:۲۲   + ۳۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی برای برخی استان ها هشدار صادر کرد. به گزارش ایسنا، سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق همچنین احتمال وقوع سیلاب هشدار داد. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۱:۲۱   + ۲۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی اعلام کرد: از اواخر امشب سامانه بارشی از سمت شمال غرب وارد کشور و این سامانه تا یکشنبه هفته آتی در اکثر نقاط کشور تشدید می شود؛ احتمال یخ زدگی محصولات کشاورزی وجود دارد.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
امین مالکی/ عضو هیات علمی و رییس پژوهشکده توسعه بازرگانی موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۶:۳۹   + ۳۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی تهران از وزش باد در استان طی امروز و فردا (21 و 22 اردیبهشت) و افزایش دما تا یکشنبه (23 اردیبهشت) خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سازمان هواشناسی اعلام کرد با خروج موج بارندگی از روز شنبه به طور کامل از کشور، شاهد ورود موج جدید از روز یک شنبه خواهیم بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۲    
سازمان هواشناسی اعلام کرد با خروج موج بارندگی از روز شنبه به طور کامل از کشور، شاهد ورود موج جدید از روز یک شنبه خواهیم بود.
اقتصاد آنلاین / طلا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۱:۴۸   + ۴۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق و احتمال آبگرفتگی معابر در 22 استان همچنین وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در چهار استان هشدار داد.
سازمان هواشناسی ضمن پیش بینی جوی آرام در غالب مناطق کشور طی امروز، از ورود سامانه بارشی جدید از شمال غرب خبر داد و اعلام کرد: امروز و فردا افزایش دما در بیشتر مناطق کشور رخ خواهد داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۰:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی اعلام کرد با خروج موج بارندگی از روز شنبه به طور کامل از کشور، شاهد ورود موج جدید از روز یک شنبه خواهیم بود.
سلام نو / پایگاه خبری همراز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اگر از بحث مقایسه قیمتی عبور کنیم و به مورد دوم صحبت های آقای اسلامیان مبنی بر مونتاژی بودن لوازم خانگی تولید داخل بپردازیم نیز متوجه می شویم که این مورد نیز مانند بحث قیمتی دقیق نست.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۲۲:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر ایران گفت: باید از پیشگامان موج جدید ضد آپارتاید رژیم صهیونیستی و کسانی که در دفاع از مردم مظلوم و بی دفاع غزه گام برمی دارند تقدیر به عمل آید.
سلام نو / رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۱:۱۱   + ۲۶ سایت دیگر  
حمیدرضا رستگارپور رییس اتاق اصناف تهران گفت: تقریبا تمام مردم هیچ علاقه ای به نگهداری ریال ندارند.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۷:۵۰    
سازمان هواشناسی برای 17 استان کشور فردا دوشنبه 17 اردیبهشت هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۴:۲۶    
سازمان هواشناسی از رگبار باران، رعد و برق، بارش تگرگ، وزش باد شدید، گرد و خاک و نیز مواج بودن دریا در نقاط مختلف کشور خبر داد. سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد امروز (دوشنبه) در استان های واقع در شمال غرب، غرب، جنوب غرب، برخی نقاط جنوب و مرکز کشور، استان های ساحلی خزر و قزوین، [...]
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۳:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
ابتدای هر سال که زمان آغاز جابه جایی مستاجران و در نتیجه افزایش قیمت اجاره و خرید خانه است، مردم و رسانه ها دقیق تر متوجه موج جدید گرانی ها می شوند و با انتقاد از وضعیت به آن واکنش نشان می دهند ...
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۲:۳۲   + ۴۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از رگبار باران، رعد و برق، بارش تگرگ، وزش باد شدید، گرد و خاک و نیز مواج بودن دریا در نقاط مختلف کشور خبر داد.
اقتصاد آنلاین / بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۸:۵۹   + ۲۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد امروز (دوشنبه) در استان های واقع در شمال غرب، غرب، جنوب غرب، برخی نقاط جنوب و مرکز کشور، استان های ساحلی خزر و قزوین، البرز و تهران رگبار، رعد و برق، وزش باد شدید موقت، برخی نقاط گرد و خاک و در نقاط مستعد بارش تگرگ پیش بینی می شود.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین مازندران ، دوشنبه 17 اردیبهشت در آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، اردبیل، گیلان، زنجان، لرستان، کهگیلویه و بویراحمد، نیمه غربی چهارمحال و بختیاری، ایلام، شمال و شرق خوزستان، جنوب مرکزی، جنوب همدان و ارتفاعات و دامنه استان های مازندران ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، فردا دوشنبه 17 اردیبهشت در آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، اردبیل، گیلان، زنجان، لرستان، کهگیلویه و بویراحمد، نیمه غربی چهارمحال و بختیاری، ایلام، شمال و شرق خوزستان، جنوب مرکزی، جنوب همدان و ارتفاعات و دامنه استان های مازندران، تهران و البرز رگبار باران ...
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۲۳:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : سازمان هواشناسی با پیش بینی تشدید فعالیت سامانه بارشی برای 17 استان کشور هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۲۳:۱۸   + ۶۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی تشدید فعالیت سامانه بارشی برای 17 استان کشور هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۲۳:۰۴    
سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور طی فردا برای 7 استان هشدار سطح نارنجی وقوع سیلاب، آب گرفتگی معابر و طغیان رودخانه ها صادر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۶:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
منابع صهیونیست از شلیک دهها موشک در موج دوم حملات سنگین موشکی حزب الله به شمال فلسطین اشغالی خبر دادند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۱    
مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری از ورود سامانه بارشی جدید به استان خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۸:۵۲   + ۳۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور طی فردا برای 7 استان هشدار سطح نارنجی وقوع سیلاب، آب گرفتگی معابر و طغیان رودخانه ها صادر کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۸:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، در شرایطی که اعتراضات دانشجویی در حمایت از مردم فلسطین و محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی در دانشگاه های آمریکا ادامه دارد و شخصیت های نام آشنا و مطرح ضد صهیونیستی نیز هم صدا با تشکل های دانشجویی در آمریکا و دیگر نقاط جهان به موج جدید اعتراضات علیه نسل کشی صهیونیست ها در غزه روی ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۸:۰۸   + ۶۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از ورود سامانه بارشی جدید به کشور طی روز دوشنبه خبر داد.
سلام نو / رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۰۸:۴۳   + ۴۸ سایت دیگر  
بنا به پیش بینی های سازمان هواشناسی، موج بارشی جدید فردا از غرب و شمال کشور منشاء بارش های تازه خواهند بود.
روند بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
تشدید فعالیت سامانه بارشی از امروز شنبه ( 15 اردیبهشت) تا دوشنبه (17 اردیبهشت) همراه با صدور هشدار نارنجی سازمان هواشناسی ادامه پیدا می کند. موج جدید بارش روز دوشنبه به کشور وارد می شود. ...