دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۲۰:۴۹Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تشکیلات خودگردان فلسطین»

خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که موضوع جنایت های رژیم صهیونیستی علیه کودکان فلسطینی را در دیدار با دادستان دیوان کیفری بین المللی مطرح کرده است.
ایلنا   ۴ ساعت پیش    
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین از مواضع سطحی بین المللی در قبال جنایت های اسرائیل انتقاد کرد.
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین از همه فلسطینی ها خواست تا برای شکست و مقابله با کابینه نتانیاهو دست به کار شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
منابع فلسطینی از بازداشت یک عضو جنبش مقاومت اسلامی فلسطین در طولکرم توسط نیروهای امنیتی تشکیلات خودگردان خبر دادند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۱:۰۲    
به گزارش ایران اکونومیست از خبرگزاری شهاب فلسطین، نیروهای امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین در طولکرم عدنان الحصری آزاده فلسطینی را بازداشت کردند. بر اساس این گزارش، بکر الحصری فرزند این آزاده فلسطینی با تائید این خبر، گفت: در حالی که رژیم اشغالگر در کرانه باختری دست به جنایت می زند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۵۳    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین تاکید کرد، مقابله با دشمن اسرائیلی از طریق توسعه دامنه مقاومت مردمی مسالمت آمیز و اقدام در سطح بین المللی صورت می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین تأکید کرد که شهرک سازی اسرائیلی مانند سرطان در حال رشد است و شهرک نشینان تروریست تباهی به بار می آورند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۲۵    
شفقنا- محمود عباس ، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین بر اهمیت نقش دانشگاهیان و روشنفکران در حمایت از حق فلسطین و حفظ روایت واقعی فلسطین در برابر روایت جعلی اسرائیل تأکید کرد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، به نقل از خبرگزاری وفا، نیروهای اشغالگر جوان فلسطینی "عمار مفلح" را در حواره واقع در جنوب نابلس به صورت مستقیم و از فاصله بسیار نزدیک به ضرب گلوله به شهادت رساندند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین تاکید کرد، منابع آبی فلسطین نمی تواند تحت تصرف، اشغال یا سوءاستفاده غیرقانونی باقی بماند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۲۲:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
وزارت بهداشت تشکیلات خودگردان فلسطین شامگاه سه شنبه از شهادت یک جوان دیگر به ضرب گلوله نظامیان اشغالگر رژیم صهیونیستی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۲۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
وزیران خارجه مصر و تشکیلات خودگردان فلسطین درباره آخرین تحولات فلسطین در سایه تشدید تنش ها در اراضی اشغالی، گفتگو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۹:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
وزارت بهداشت تشکیلات خودگردان فلسطین شامگاه سه شنبه از شهادت یک جوان فلسطینی دیگر به ضرب گلوله نظامیان اشغالگر رژیم موقت صهیونیستی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
وزیرخارجه تشکیلات خودگردان فلسطین با اشاره به اینکه اسرائیل هیچ شریک صلح واقعی برای مذاکره ندارد، گفت: کابینه جدید اسرائیل با کابینه های قبلی متفاوت بوده و فاشسیت تر و منفورتر برای فلسطینی ها خواهد بود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۳    
وزیر خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین دولت جدید اسرائیل را فاشیست تر از همه دولت های گذشته این رژیم توصیف کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور بلاروس تاکید کرد، به منظور دستیابی به صلح پایدار در خاورمیانه، کشورش علاقه مند به حل و فصل مساله فلسطین بر اساس قوانین بین المللی و قطعنامه های مجمع عمومی سازمان ملل متحد است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی ضمن اذعان به دستاورد بزرگ جنبش حماس در عملیات سیف القدس، تاکید کرد که رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین دوست او نیست و نخواهد بود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۳    
وزارت بهداشت تشکیلات خودگردان فلسطین از شهادت 3 جوان فلسطینی به دست نظامیان صهیونیست در کرانه غربی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین تلاش برای مشروعیت بخشیدن به شهرک سازی از سوی رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی فلسطین را محکوم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد، توافق ها و تفاهم های اعلام شده توسط ائتلاف راست گرای رژیم صهیونیستی در واقع به معنای کنار گذاشتن توافق های دوجانبه امضا شده تحت نظارت بین المللی، مقابله آشکار با قطعنامه های مشروع بین المللی و ایجاد مرحله جدیدی در نقض قوانین بین المللی است.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
فرارو- رهبر تشکیلات خودگردان فلسطین در کرانه باختری که به طور فزاینده ای منزوی و خودکامه شده علیرغم خواست 74 درصد از فلسطینیان برای استعفا به قدرت چسبیده و آن را رها نمی کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه عبری زبان "اسرائیل الیوم" نوشت، تشکیلات خودگردان فلسطین هماهنگ کننده ویژه سازمان ملل در روند صلح خاورمیانه را تحریم کرده و او را شخصیتی نامطلوب خواند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین از جامعه بین المللی خواست که از مردم فلسطین حمایت کنند و تاکید کرد مردم فلسطین در دولت بعدی رژیم صهیونیستی در معرض بدترین اشکال ظلم و کشتار قرار خواهند گرفت.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- اعلام توافق بنیامین نتانیاهو نخست وزیر مأمور به تشکیل کابینه اسرائیل، با ایتمار بن غفیر از چهره های راست افراطی برای سپردن وزارت امنیت داخلی به او، موجی از نگرانی را در میان مقامات اسرائیلی، آمریکا و تشکیلات خودگردان فلسطین موجب شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۶:۵۰    
وزارت امور خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین درباره پیامد های توافقات ائتلافی که بنیامین نتانیاهو با راستگرا های تندرو امضا کرده است، هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین گفت، انگلیس به راه حل دو کشوری پایبند بوده و سفارت خود را به قدس منتقل نخواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۶:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین جنایت صهیونیست ها در به شهادت رساندن یک نوجوان فلسطینی در شهر نابلس را محکوم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۰:۳۰    
در پی شدت گرفتن مقاومت ضد اشغالگران صهیونیست در کرانه باختری، رئیس شاباک درباره خطر فروپاشی تشکیلات خودگردان فلسطین هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین از رد شکایت مطرح شده علیه رئیس تشکیلات خودگردان درباره هولوکاست توسط دادستان کل برلین خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین تاکید کرد که کابینه جدید رژیم صهیونیستی برای اعلام جنگ به رهبری افراطی های استعمارگر علیه فلسطینی ها آماده می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۵:۴۴    
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین نسبت به اعلام جنگ دولت آتی رژیم صهیونیستی هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۶:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین تاکید کرد که سکوت جامعه بین الملل در قبال جنایت های رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین نشان دهنده دروغ بودن ادعاهای حقوق بشری برخی کشورها است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
آمریکا از رژیم صهیونیستی خواست برای ممانعت از "فروپاشی" تشکیلات خودگردان فلسطین از این تشکیلات حمایت کند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۳۹    
وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین تروریسم شهرک نشینان صهیونیست در کرانه باختری را محکوم کرد
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – "رونین بار" رئیس دستگاه امنیت داخلی رژیم صهیونیستی موسوم به "شاباک" در دیدار خود با "بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر مکلف این رژیم نسبت به خطر فروپاشی تشکیلات خودگردان فلسطین به ریاست محمود عباس هشدار داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ی ایران اکونومیست ، به گزارش پایگاه اینترنتی واللا نیوز ، رونین بار رئیس دستگاه اطلاعاتی عمومی اسرائیل شاباک در جریان دیدار اخیر خود با بنیامین نتانیاهو با اشاره به شرایط وخیم امنیتی کرانه باختری و افزایش عملیات های ضدصهیونیستی گروه های مقاومت فلسطین مدعی شده است که تشکیلات خودگردان و ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سرویس امنیت داخلی رژیم صهیونیستی (شاباک) به نخست وزیر مکلف این رژیم، خطر فروپاشی تشکیلات خودگردان فلسطین را گوشزد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۲۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین و گروه های فلسطینی در پی جان باختن 21 فلسطینی در آتش سوزی ساختمانی در غزه، روز جمعه را عزای عمومی اعلام کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
در پی آتش سوزی گسترده در غزه، تشکیلات خودگردان فلسطین امروز جمعه را عزای عمومی اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین گفت که کابینه بعدی رژیم صهیونیستی در قبال فلسطینی ها خصومت بیشتری نشان خواهد داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
شاه مغرب طی پیامی به رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین مدعی شد: رباط از تشکیل دولت مستقل فلسطینی به پایتختی قدس شریف حمایت می کند.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به افزایش درگیری های در کرانه باختری در هفته ها و ماه های اخیر، بسیاری از تحلیلگران معتقدند مسائل مربوط به این منطقه از مهم ترین مشکلات پیش روی دولت جدید نتانیاهو خواهد بود ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۶    
تهران - ایرنا- درز همه اطلاعات مربوط به پرونده مرگ یاسر عرفات رئیس پیشین تشکیلات خودگردان فلسطین تنش ها در درون جنبش فتح را بالا برده و به عقیده کارشناسان، بعید نیست که هدف از این امر، کنار زدن رقبا در جنگ قدرت در درون جنبش فتح بر سر ریاست آینده این تشکیلات با توجه به وضعیت سلامتی محمود عباس باشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که صلح و ثبات از طریق به رسمیت شناختن حقوق ملت فلسطین و در رأس آن تشکیل کشور مستقل به پایتختی قدس شرقی ممکن است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین دوشنبه شب با تاکید بر اینکه ما ادامه اشغالگری را نمی پذیریم، گفت: جامعه جهانی بر رژیم اشغالگر اسرائیل فشار بیاورد تا آنها را مجبور به پذیرش قطعنامه های سازمان ملل کند و استانداردهای دوگانه را کنار بگذارند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین امروز (دوشنبه) از دولت آمریکا خواست، طرح ساخت سفارتخانه جدید خود در قدس اشغالی را لغو کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با اشاره به اینکه نخست وزیر مورد انتظار رژیم صهیونیستی اعتقادی به صلح ندارد، گفت: برخی طرف های مهم در جهان وجود دارند که نمی خواهند آشتی فلسطین محقق شود.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۰۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی جزئیات پشت پرده گفت وگوی تلفنی رئیس این رژیم با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین را فاش کردند که بیانگر سرخوردگی تل آویو از حمایت مجمع عمومی سازمان ملل از فلسطینیان دارد.
آنا / راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۸:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
اسنادی منتشر شده است که معمای مرگ رهبر فقید تشکیلات خودگردان فلسطین را حل می کند و از نقش جنبش فتح و رژیم موقت صهیونیستی در آن پرده بر می دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۴:۲۷    
نماینده تشکیلات خودگردان فلسطین در سازمان ملل تصمیم کمیته سازمان ملل علیه اسرائیل را دستاوردی دیپلماتیک برای فلسطینی ها است.