چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۰۳:۴۴Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تشکیلات خودگردان فلسطین»

ناطقان   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شماری از شهروندان فلسطینی در مرکز رام الله تظاهرات برگزار کرده و خواستار کناره گیری محمود عباس ، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین تأکید کرد که دستگاه قضایی رژیم صهیونیستی جزء لاینفک این رژیم است که تنها به نفع طرح های استعماری و شهرک سازی رأی می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
فلسطینی ها در تظاهراتی در رام الله برکناری رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین را خواستار شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۵:۴۵    
صد ها فلسطینی روز دوشنبه با شرکت در تظاهرات در مرکز شهر رام الله خواستار برکناری محمود عباس شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور قدس در تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد، پرونده الشیخ جراح واقع در شرق این شهر به وضعیت بحرانی و خطرناک رسیده و نیازمند مداخله فوری جامعه جهانی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
یک تحلیلگر صهیونیست در گزارشی با بیان اینکه جنگ بر سر ریاست شاباک بزودی پایان می یابد، از کاهش محبوبیت رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
یک تحلیلگر صهیونیست بر این باور است که رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین بزودی تغییر خواهد کرد و باید برای تعامل با جایگزین وی آماده شوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
یک منبع در دفتر ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین ادعاهای مطرح شده درباره وخامت حال محمود عباس را تکذیب کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از روسیا الیوم، عبدالحفیظ نوفل سفیر تشکیلات خودگردان فلسطین در مسکو از سفر قریب الوقوع محمود عباس رئیس این تشکیلات به روسیه خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سفیر فلسطین در روسیه اعلام کرد مقدمات سفر محمود عباس به مسکو در حال انجام است و قرار است این سفر اواخر ماه سپتامبر انجام شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۰۱    
منابع خبری از سفر محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در ماه سپتامبر به مسکو خبر دادند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۱۷    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین بناست در ماه سپتامبر به روسیه سفر کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین از شورای امنیت خواست مسؤولیت قانونی و اخلاقی خود را در مقابل جنایت های رژیم اشغالگر صهیونیستی بر عهده بگیرد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
واشنگتن با انتقاد از تشکیلات خودگردان فلسطین، انجام تحقیقی کامل درباره مرگ نزار بنات، فعال فلسطینی را خواستار شد. به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه عربی21، لیندا توماس گرینفیلد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۴:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی گزارش دادند که وزیر جنگ این رژیم طی سفر به فرانسه، درباره مسائلی از جمله لزوم مقابله با ایران، بحران لبنان و تقویت تشکیلات خودگردان فلسطین صحبت کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
شبکه 12 رژیم صهیونیستی اعلام کرد، دادگاه این رژیم تصمیم گرفته تشکیلات خودگردان فلسطین را بابت عملیات "آدم ربایی" در سال 1985 به پرداخت غرامت معادل یک میلیون شکل جریمه کند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از فلسطین الیوم، صدها فلسطینی بار دیگر در شهر رام الله واقع در کرانه باختری دست به برگزاری تظاهرات علیه تشکیلات خودگردان فلسطین زدند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
تشکیلات خودگردان فلسطین خواهان فعال کردن نقش کمیته چهارجانبه صلح خاورمیانه شد که از چند سال پیش فعالیتش متوقف شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امور مدنی دولت تشکیلات خودگردان فلسطین بابت کشته شدن نزار بنات، فعال فلسطینی عذرخواهی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۳:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی سرویس های امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین از قتل مشاور نظامی این نهاد توسط افراد ناشناس خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۸:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
وزیر دولت تشکیلات خودگردان فلسطین پس از گذشت یک ماه از قتل نزار بنات فعال فلسطینی توسط ماموران امنیتی این تشکیلات که با اعتراض گسترده فلسطینی ها روبه رو شد، بابت این عمل مجرمانه عذرخواهی کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از العهد، محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با عومیر بارلیو وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- خبرگزاری وفا فلسطین از تماس تلفنی وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی با رئیس تشکیلات خودگردان خبر داد. به گزارش ایسنا، خبرگزاری وفا اعلام کرد، وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی برای عرض تبریک به مناسبت عید سعید قربان با محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین تماس تلفنی برقرار کرد. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- عویر بار لیو وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی امروز (پنج شنبه) در یک تماس تلفنی با محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین گفت و گو کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از آرتی عربی، این وزیر اسرائیل ضمن تبریک عید قربان ...
صدای لنجان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۱:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش صدای لنجان ؛ پس از شکست تلاش ها برای رساندن کمک های قطر به خانواده های فقیر در نوار غزه و تاخیر تشکیلات خودگردان فلسطین در پرداخت تخصیصات امور اجتماعی ، عید قربان امسال در نوار غزه در سایه بحران اقتصادی خفه کننده برای ساکنان این منطقه محاصره شده در فلسطین آغاز شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
فرستاده تشکیلات خودگردان فلسطین در سازمان ملل با انتقاد از تجاوزات رژیم صهیونیستی و شهرک نشینان صهیونیست که باعث وخامت اوضاع فلسطین شده است، هشدار داد که این اقدامات می تواند به یک جنگ مذهبی خطرناک تبدیل شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۱۸    
نماینده دائم تشکیلات خودگردان فلسطین در سازمان ملل تاکید کرد که اسرائیل هیچ گونه حقوق حاکمیتی در شرق قدس حتی بخش قدیمی آن ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی تلفنی با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین گفت وگو و درباره تحولات فلسطین گفت وگو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از گفت وگوی تلفنی خود طی روز دوشنبه با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین و توافق برسر لزوم برداشتن گام های اعتمادسازی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
بنی گانتس وزیر جنگ رژیم اسرائیل تلفنی با محمود عباس (ابومازن) رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین گفتگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- محمود عباس رییس تشکیلات خودگردان فلسطین پس از چندین سال به صورت رسمی با یک وزیر صهیونیستی تماس تلفنی برقرار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
تشکیلات خودگردان فلسطین به اظهارات نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی که گفته بود باید حق آزادی عبادت برای یهودیان در مسجد الاقصی همانند مسلمانان محفوظ باشد واکنش نشان داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از العهد ، محمد اشتیه نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین به حوادث و رویدادهای اخیر در مسجدالاقصی واکنش نشان داد و اقدام صهیونیست ها در تعرض به این مسجد را محکوم کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین خواستار مداخله جامعه جهانی برای جلوگیری از تداوم تجاوزات صهیونیستها به مسجدالاقصی شد.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ایران پرس: معترضان فلسطینی با برگزاری تظاهرات در رام الله در کرانه باختری، خواستار انحلال تشکیلات خودگردان و برکناری محمود عباس شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
شخصیت های ملی و حقوقی فلسطینی از تشکیلات خودگردان فلسطین و دولت خواستند روسای دستگاه های امنیتی را تغییر دهند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۶:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
در پی درخواست دولت آمریکا از تل آویو، منابع عبری گفتند که رژیم صهیونیستی ارائه "تسهیلات اقتصادی" به تشکیلات خودگردان فلسطین را بررسی می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۱:۳۶    
شماری از معترضان فلسطینی با برگزاری تظاهرات در رام الله، ترور نزار بنات را به دست تشکیلات خودگردان فلسطین محکوم کردند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از خبرگزاری “صفا” فلسطین، شیخ صبری همچنین توقف و پایان بخشیدن به هماهنگی امنیتی میان تشکیلات خودگردان فلسطین و رژیم صهیونیستی زا خواستار شده است ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۲:۱۲    
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از فلسطین الیوم، شیخ عکرمه صبری خطیب مسجدالاقصی سخنانی را در خصوص همکاری های امنیتی میان تشکیلات خودگردان فلسطین و رژیم صهیونیستی، مطرح کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین برقراری صلح و ثبات در منطقه را به آزادی همه اسیران و تخلیه تمامی زندان های اسرائیلی منوط دانست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
یک رسانه آمریکایی گزارش داد که دولت این کشور نگرانی خود را نسبت به اوضاع تشکیلات خودگردان فلسطین به رژیم صهیونیستی اعلام کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۰۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
منابع مطلع می گویند قائم مقام دستیار وزیر خارجه آمریکا در امور فلسطین طی سفری که به فلسطین اشغالی داشته در دیدار با مقام های رژیم صهیونیستی، وضعیت تشکیلات خودگردان فلسطین را بحرانی توصیف کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۲۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
یک روزنامه اردنی به نقل از منابع نزدیک به تشکیلات خودگردان فلسطین خبر داد که در کابینه جدید این کشور، جنبش حماس بیش از یک وزیر خواهد داشت.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۷:۵۶    
خارگ نیوز: پس از انتشار گزارش هایی درباره تحرکات آمریکا برای احیای روند سازش، منابع آگاه خبر دادند آمریکا و رژیم صهیونیستی در تلاش برای بهبود اوضاع اقتصادی کرانه باختری به ازای تعیین جانشین برای رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
با وجود خشم روبه فزونی فلسطینی ها علیه تشکیلات خودگردان فلسطین، به نظر می رسد دو طرف آمریکایی و اسرائیلی از امکان راه اندازی دوباره تشکیلات خودگردان فلسطین مایوس نخواهند شد ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۰    
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، منابع آگاه فلسطین به روزنامه الاخبار لبنان اطلاع دادند که واشنگتن و تل آویو در تلاش هستند تا با بهبود اوضاع اقتصادی فلسطین و افزایش کمک های مالی به تشکیلات خودگردان فلسطین و برطرف کردن نگرانیها از بابت قدرت گرفتن جنبش حماس در کرانه باختری ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از روسیا الیوم، رئیس جمهور الجزایر روز چهارشنبه به صورت تلفنی با محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین گفتگو کرد. بر اساس این گزاررش، عبدالمجید تبون در این تماس تلفنی تاکید کرد که قدس قبله اول مسلمانان و سومین حرم شریف و قبله سیاسی الجزایر است. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از المیادین، تبون این سخنان را در تماس تلفنی با “محمود عباس” رییس تشکیلات خودگردان فلسطین بیان کرده است. رییس جمهوری الجزایر همچنین تأکید کرد که کشورش تا نابودی اشغالگران و تشکیل دولت فلسطین در کنار فلسطینی ها باقی خواهد ماند ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- تشکیلات خودگردان فلسطین سند اقدامات اعتمادسازی با دولت رژیم صهیونیستی را که هدف از آنها بازگشت روابط فلسطین-اسرائیل به قبل از انتفاضه دوم در اواخر سپتامبر 2000 است، به هادی عمرو، جانشین معاون وزیر خارجه آمریکا، نماینده فرستاده این کشور به منطقه تحویل داد. ...