پنجشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۶:۴۱Dec 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تشکیلات خودگردان فلسطین»

ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۶:۱۲    
تشکیلات خودگردان فلسطین نسبت به پیامدهای تجاوز همه جانبه رژیم صهیوینستی به مرد فلسطین در نوار غزه و کرانه باختری هشدار داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، به نقل از اسپوتنیک، خوزه مانوئل آلبارس، وزیر امور خارجه اسپانیا در پارلمان این کشور اعلام کرد که تشکیلات خودگردان فلسطین باید کنترل نوار غزه را به دست گرفته و دولت خود را در آنجا احیا کند. ...
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۱:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
پالتیکو همچنین به نقل از یکی از مقامات وزارت خارجه آمریکا نوشت، تشکیلات خودگردان فلسطین از نظر مشروعیت و قابلیت ها با چالش های بزرگی مواجه است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۹:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
جنگ غزه در حالی دومین ماهش را سپری کرده است که در سخنانی تامل برانگیز سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید میگوید که تشکیلات خودگردان فلسطین برای اداره نوار غزه مناسب نیست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سخنانی در مخالفت آشکار با چشم انداز آمریکا برای توهم پساجنگ در غزه، تاکید کرد که اجازه بازگشت تشکیلات خودگردان فلسطین به نوار غزه را نخواهد داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۷:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نخست وزیر رژیم صهیونیستی در جلسات محرمانه موضع خود را درباره تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
یک رسانه آمریکایی به نقل از منابع مطلع گزارش داد که واشنگتن می خواهد یک ساختار امنیتی فلسطینی در غزه بعد از جنگ داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۲۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
تشکیلات خودگردان فلسطین روز دوشنبه از جنایت جدید رژیم صهیونیستی با از بین بردن بیش از 50 خانه مسکونی در یکی از محله های نوار غزه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین تاکید کرد این سازمان هرگونه طرح صهیونیستی برای غزه را رد می کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رسانه های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که یک هیات آمریکایی از امارات وارد تل آویو شده تا درباره آنچه مرحله پسا جنگ در نوار غزه خوانده شده، با سران صهیونیست و سپس محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین گفت وگو کند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۱    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین و معاون رئیس جمهور آمریکا درباره تحولات غزه تلفنی گفت و گو کردند.
موج   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
مقامات آمریکا درباره آینده دولت غزه به رغم اینکه بسیاری از کارشناسان می گویند که رژیم صهیونیستی تاکنون به جز کشتار غیرنظامیان، هیچ دستاوردی نداشته، گمانه زنی می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا گفت که تشکیلات خودگردان فلسطین در شرایط فعلی نمی تواند مدیریت نوار غزه را بر عهده بگیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۱:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید میگوید که تشکیلات خودگردان فلسطین برای اداره نوار غزه مناسب نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس تشکیلات خودگردان فلسطین در نشست با دادستان دیوان کیفری بین المللی، خواستار تسریع محاکمه نظامیان رژیم صهیونیستی به اتهام جنایت جنگی شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین خواستار تسریع تحقیقات درباره جنایات جنگی اسرائیل در غزه شد.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۲۲:۴۲    
محمود عباس در نشست رهبری ساف و تشکیلات خودگردان فلسطین گفت: از دادستان جنایی بین المللی خواستیم در محاکمه جنایتکاران جنگی اسرائیل تسریع کند. وی همچنین تأکید کرد که:زانو نمی زنیم، تسلیم عمل انجام شده نمی شویم و اجازه نمی دهیم نکبت فلسطین تکرار شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۲۲:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین تأکید کرد که تنها راهکار برای پایان جنگ، به رسمیت شناختن حقوق ملت فلسطین و تشکیل کشور مستقل است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین گفت که هدف دولت آمریکا حمایت از رژیم اشغالگر اسرائیل است و به هیچ چیز دیگری اهمیت نمی دهد و سفر اخیر آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا به سرزمین های اشغالی و رام الله، برای فلسطینی ها هیچ فایده ای نداشت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۶:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
دادگاه کیفری بین المللی امروز (شنبه) اعلام کرد که کریم خان، دادستان ارشد این دادگاه برای دیدار با محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین و دیگر مقامات ارشد، وارد رام الله در کرانه باختری شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۲۱:۰۵    
وزیر خارجه آمریکا در بخش دوم سفر خود به سرزمین های اشغالی، به رام الله رفت و با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در خصوص آتش بس غزه گفت وگو کرد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۲۰:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد وزیر خارجه این کشور و رییس تشکیلات خودگردان بر ادامه آتش بس در غزه تأکید کردند. به گزارش گروه بین الملل حیات ، وزارت امور خارجه آمریکا با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که آنتونی بلینکن وزیر خارجه این کشور و محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین امروز پنجشنبه در رام ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین امروز در دیدار آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا بر لزوم تثیبت آتش بس در نوار غزه تاکید کرد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۹:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه در دیدار با محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در رام الله تاکید کرد که آمریکا به گام های ملموس برای تحقق تشکیل کشور فلسطینی که در صلح، آزادی و امنیت در کنار اسرائیل زندگی می کند، متعهد است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۸:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در دیدار با وزیر خارجه آمریکا بر ضرورت فوری برقراری آتش بس کامل در غزه و پایان دادن به تجاوزات رژیم صهیونیستی با هدف نجات غیرنظامیان از بمباران، خشونت و ویرانی ناشی از ماشین جنگی اسرائیل تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۲۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- ریاض المالکی وزیر امور خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین با تاکید بر اینکه آتش بس موقت کنونی باید به آتش بس دائمی تبدیل شود، گفت: اسرائیل در حالی که مردم ما را می کشد، حق دفاع از خود را ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۹:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
وزیر خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین روز چهارشنبه گفت، اسرائیلی که در حال کشتار ملت فلسطین بوده، هیچ حقی در دفاع از خود ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۵:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در پیامی به محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین بر تشکیل کشور مستقل فلسطینی تاکید کرد و گفت که مناقشه با رژیم صهیونیستی موجب رنج مردم فلسطین شده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین بر مخالفت کامل تشکیلات خودگردان با هرگونه سناریویی برای قیمومت بر نوار غزه پس از پایان جنگ جاری میان رژیم صهیونیستی و حماس، تأکید کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مبارز نقابدار گردان های قسام قبل از اینکه روی صندلی دفتر محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین (PA) بچرخد، تفنگ تهاجمی AK-47 خود را تنظیم می کند. این مبارز در یک تماس تلفنی تمسخرآمیز و تخیلی با وزیر امور خارجه وقت ایالات متحده گفت: سلام کاندولیزا رایس. الان باید با من کنار بیایی ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – سفیر تشکیلات خودگردان فلسطین هشدار داد که رژیم صهیونیستی به بهانه نابودی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)، درحال پاکسازی قومی مردم فلسطین در غزه و کرانه باختری است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۷:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه در پیامی به رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین بر ثابت بودن موضع مسکو مبنی بر لزوم تشکیل کشور مستقل فلسطین در مرزهای 1967 تاکید کرد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ربیع الحنتولی، سفیر فلسطین در مونته نگرو است که نمایندگی تشکیلات خودگردان فلسطین در این کشور را بر عهده دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
لندن- ایرنا- سفارت تشکیلات خودگردان فلسطین در انگلیس به رغم هشدارهای مکرر سفیر این کشور، برای چهارمین بار از زمان آغاز جنگ در غزه مورد حمله عناصر طرفدار رژیم صهیونیستی قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
تشکیلات خودگردان فلسطین از تلاشهای قطر، مصر، اردن، آمریکا، اتحادیه اروپا و اسپانیا برای تمدید توافق آتش بس در نشست مجمع منطقه ای مدیترانه ای در بارسلون خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۳:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری وابسته به تشکیلات خودگردان فلسطین (وفا) خبر داد نیروهای رژیم اسرائیل بار دیگر با نقض آتش بس در نوار غزه 7 فلسطینی را هدف حمله قرار داده اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
دولت اردن، تشکیلات خودگردان فلسطین و اتحادیه عرب اظهارات سیاستمدار راست گرای مهاجرستیز و اسلام ستیز هلندی را محکوم کردند. او گفته بود فلسطینی ها باید به اردن کوچانده شوند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۰:۱۱    
چندی پیش جو بایدن رئیس جمهور آمریکا پیشنهاد داد که برای برقراری صلح در غزه و کرانه باختری، این مناطق باید توسط یک ساختار حکومتی واحد اداره شوند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عملیات طوفان الاقصی که 15 مهر امسال انجام شد فضای متفاوتی را در سطح بین المللی در چند سطح ایجاد کرد؛ به گونه ای که تداوم نقشه های آمریکا در منطقه خاورمیانه به ویژه درخصوص روند عادی سازی روابط بین برخی دولت های عربی و رژیم صهیونیستی و سرنوشت روابط تشکیلات خودگردان فلسطین و رژیم ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین ضمن درخواست برای توقف همه جانبه حملات به غزه و کرانه باختری اشغالی و نیز یورش های نیروهای اشغالگر و شهرک نشین ها، ایجاد جبهه ای بین المللی برای به رسمیت شناختن کشور فلسطین و عضویت کامل آن در سازمان ملل را خواستار شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۰:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین تأکید کرد که هیچ گونه راهکار امنیتی یا نظامی برای نوار غزه وجود ندارد و فلسطین هرگز طرح رژیم صهیونیستی برای جدا کردن نوار غزه از کرانه باختری یا اشغال مجدد آن را نمی پذیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۹:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در دیدار با وزیر خارجه انگلیس تأکید کرد که راه حل امنیتی و نظامی در نوار غزه وجود ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۸:۵۱    
محمد اشتیه نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین گفت، ما برای رویارویی با چالش های مرحله آینده آماده هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نخست وزیر اسپانیا در نخستین اقدام در چارچوب دستورکار بین المللی خود پس از تحلیف و آغاز به کار دوره جدید دولت، راهی سرزمین های اشغالی می شود و جداگانه با نخست وزیر رژیم صهیونیستی و رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین دیدار می کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۵:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در شرایطی که درگیری میان حماس و اسرائیل بدون چشم اندازی روشن ادامه دارد و گمانه زنی ها درباب آینده نوار غزه افزایش یافته، بسیاری از ناظران با اشاره به این مقوله که ساف یکی از گزینه ها برای اداره غزه پسا جنگ است، به چالش های محمود عباس، رهبر تشکیلات خودگردان فلسطین اشاره می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده تشکیلات خودگردان فلسطین در سازمان ملل بامداد سه شنبه گفت که مرحله پس از تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه، یک موضوع کاملاً فلسطینی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۳:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا ضمن درخواست آزادی فوری کشتی توقیف شده توسط یمن، از تشکیلات خودگردان فلسطین خواست که نوار غزه را اداره کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۸:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین ضمن مخالفت با طرح های صهیونیستی برای جداسازی غزه از کرانه باختری و قدس اشغالی گفت که این طرح های به هیچ وجه قابل قبول نیستند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۷:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین تاکید کرد که رژیم صهیونیستی نمی تواند نوار غزه را از کرانه باختری و قدس اشغالی جدا کند و این سیاست قابل قبول نیست.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۷:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: یکی از مقامات تشکیلات خودگردان فلسطین در اجلاس سران چین و کشورهای خاورمیانه گفت: اسرائیل به دنبال پایان دادن حضور فلسطینیان در سرزمین های اجدادیشان است .