دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۲۲:۱۶Oct 2020 26

جدیدترین‌های «تشکیلات خودگردان فلسطین»

خبرگزاری فارس   ۵۸ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین در سخنرانی در شورای امنیت سازمان ملل متحد گفت که رژیم صهیونیستی باید به دلیل شهرک سازی در کرانه باختری مجازات شود.
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین ضمن محکومیت توافق عادی سازی روابط سودان با رژیم صهیونیستی، تأکید کرد که این توافقها باعث کشتار بیشتر ملت فلسطین می شود.
تازه ترین ها   ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از فارس، حسام زکی معاون دبیرکل اتحادیه عرب اعلام کرد که نمایندگی دائم مصر در این اتحادیه به دبیرخانه آن ابلاغ کرد که ریاست دوره ای شورای اتحادیه عرب را به جای فلسطین بر عهده می گیرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
شورای امنیت فردا (دوشنبه) جلسه ای را به منظور بررسی درخواست رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین از سازمان ملل مبنی بر برگزاری کنفرانس بین المللی صلح تشکیل می دهد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
تشکیلات خودگردان فلسطین توافق عادی سازی روابط سودان و رژیم صهیونیستی را محکوم کرد و آن را تصمیمی غیرقابل قبول و تجاوزی به ملت فلسطین دانست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۴۵    
ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که اظهارات عضو کمیته مرکزی جنبش فتح درمورد عربستان و عادی سازی روابط، فقط بیانگر موضع شخصی او بوده و بیانگر موضع رسمی فلسطین نیست.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۶    
تشکیلات خودگردان فلسطین دیشب (جمعه شب) با صدور بیانیه ای، عادی سازی مناسبات میان سودان و رژیم صهیونیستی را به شدت محکوم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - تشکیلات خودگردان فلسطین دیشب (جمعه شب) با صدور بیانیه ای، عادی سازی مناسبات میان سودان و رژیم صهیونیستی را به شدت محکوم کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با محکوم کردن عادی سازی روابط سودان با رژیم صهیونیستی گفت که هیچ طرف دیگری حق سخن گفتن از جانب فلسطینیان را ندارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۵:۳۶    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با محکوم کردن عادی سازی روابط سودان با رژیم صهیونیستی گفت که هیچ طرف دیگری حق سخن گفتن از جانب فلسطینیان را ندارد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۳:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
گروه های فلسطینی سازش سودان با رژیم صهیونیستی را خیانت آشکار به فلسطین و امت اسلامی خوانده و آن را محکوم کردند. به گزارش شیعه پرس، گروه های فلسطینی، تصمیم سودان برای سازش با رژیم صهیونیستی را محکوم کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۲:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در واکنش به تصمیم سودان برای عادی سازی روابط خود با رژیم صهیونیستی تحت میانجیگری آمریکا گفت که احدی حق ندارد به نام ملت فلسطین صحبت کند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا از المیادین، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) هم با صدور بیانیه ای تاکید کرد: اعلام عادی سازی روابط میان سودان و رژیم اشغالگر، مسئله ای دردناک است و با پیشینه سودان که حامی مسئله فلسطین بود، همخوانی ندارد. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۷:۴۲    
محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین و پاپ فرانسیس، رهبر مذهبی کاتولیک ها امروز (جمعه)، تلفنی گفتگو کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۵۲    
دبیر کمیته مرکزی جنبش فتح در سخنانی از تلاش داماد و مشاور رئیس جمهوری آمریکا به همراه نخست وزیر پیشین انگلیس برای ارتباط با حماس و تحت فشار قرار دادن ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین پرده برداشت.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل تازه ترین ها، جبریل الرجوب دبیر کمیته اجرایی جنبش فتح فلسطین از تلاش جارد کوشنر مشاور و داماد رئیس جمهور آمریکا و تونی بلر نخست وزیر پیشین انگلیس برای دیدار با جنبش حماس خبر داد. ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
از سوی دیگر، خبرگزاری "شهاب" فلسطین به نقل از آمارهای رسمی تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که خسارت کرونا به فلسطین بالغ بر 2 میلیارد و 500 میلیون دلار برآورد می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
یکی از نزدیکان محمد بن زاید ولی عهد ابوظبی که بتازگی نیز به فلسطین اشغالی سفر کرده است، برای رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین آرزوی مرگ کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر دولت تشکیلات خودگردان فلسطین گفت: تاسف آور است که برادران ما دیگر در برابر اشغالگران ما را یاری نمی کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
یک مسئول تشکیلات خودگردان فلسطین از موافقت مصر با میزبانی نشست گروه های فلسطینی در قاهره در آینده نزدیک خبر داد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
خانواده صائب عریقات از مسئولین تشکیلات خودگردان فلسطین خبر مرگ وی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا را تکذیب کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت فلسطین اعلام کرد: ریاست تشکیلات خودگردان، دولت و وزارت بهداشت وضعیت جسمانی و سلامتی صائب عریقات را بعد از وخامت حالش به دنبال ابتلا به کرونا پیگیری می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد، امضای توافقنامه بحرین با رژیم صهیونیستی به مثابه اعطای هدایای مجانی به اشغالگران است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - محمد اشتیه نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین در انتقاد به ورود هیات اماراتی به مسجدالاقصی، گفت که ناراحت کننده است که برخی از هیات های عربی از طریق اشغالگر وارد مسجدالاقصی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۳۶    
وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین مسئولیت حفظ جان ماهر اخرس اسیر فلسطینی که در اعتراض به بازداشت، 84 روز است در اعتصاب غذا به سر می برد، را متوجه رژیم صهیونیستی دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین در هشتاد و چهارمین روز اعتصاب غذای یک اسیر فلسطینی گفت که بازداشت بدون تفهیم اتهام فلسطینی ها توسط رژیم صهیونیستی ابزاری برای سرکوب ملت فلسطین است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۲۷    
یکی از مسئولان تشکیلات خودگردان فلسطین به کرونا مبتلا شد.
پایگاه خبری تحلیلی حرا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
هفتاد و پنجمین نشست سالانه مجمع عمومی سازمان ملل امسال در حالی برگزار می شود که به دلیل پاندمی کرونا از گردهمایی سران کشورها در نیویورک، سخنرانی های حضوری و البته مذاکرات و چانه زنی های حاشیه ای در این سازمان جهانی خبری نیست ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین تأکید کرد که رژیم صهیونیستی همچنان در حال اجرای طرح اشغال و تسلط بر اراضی اشغالی فلسطین است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین تأکید کرد که رژیم صهیونیستی همچنان در حال اجرای طرح اشغال و تسلط بر اراضی اشغالی فلسطین است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین با بیان اینکه سیاست های دولت آمریکا و سازش عربی، صهیونیست ها را برای ادامه شهرک سازی گستاخ کرده، تاکید کرد که همه شهرک های صهیونیست نشین در خاک فلسطین نابود خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نبیل ابوردینه سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین روز چهارشنبه ضمن محکومیت تصمیم جدید رژیم صهیونیستی برای ساخت بیش از 2هزار واحد مسکونی، خواستار مداخله فوری جامعه جهانی برای توقف شهرک سازی ها شد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین از احتمال پیروزی رئیس جمهور آمریکا در انتخابات پیش رو ابراز نارضایتی کرد. به گزارش شیعه پرس به نقل از القدس، محمد اشتیه نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین نسبت به احتمال پیروزی مجدد دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در انتخابات این کشور ابراز نگرانی کرد. ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۲:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
انور قرقاش ، وزیر مشاور دولت امارات عربی متحده در امور کشورهای خارجی، سفیر تشکیلات خودگردان فلسطین در فرانسه را بی وفا و قدرنشناسی متهم کرد. او سه شنبه شب در توییتی نوشت: از اظهارات سفیر فلسطین در پاریس و رفتار ناشکرانه او در رابطه با امارات غافلگیر نشدم ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین در نشست کمیته روابط خارجی پارلمان اروپا دولت دونالد ترامپ را به دلیل سیاست هایش طی چهار سال اخیر علیه فلسطینیان به باد انتقاد گرفت.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۱:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا: به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، محمد اشتیه، نخست وزیر دولت وابسته به تشکیلات خودگردان فلسطین در سخنرانی در برابر پارلمان اروپا گفت: در صورتی که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا دور دوم ریاست جمهوری را هم از آن خود کند ما باید چهار سال دیگر با او سر کنیم، خدا به داد ما، شما و کل جهان برسد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین پیروزی مجدد دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را برای همه جهان ناگوار دانست.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۵    
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین در سخنانی با تأکید بر لزوم برگزاری انتخابات ملی در این کشور، اظهار داشت: آغاز هرگونه فرایند سیاسی در فلسطین باید مبتنی بر پایان اشغالگری باشد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین ضمن تأکید بر لزوم به رسمیت شناخته شدن این کشور توسط اتحادیه اروپا، گفت که هر فرآیند سیاسی باید مبتنی بر پایان بخشیدن به اشغالگری رژیم صهیونیستی و بر اساس راهکار دو دولتی باشد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۱:۴۰   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا: به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، محمد اشتیه، نخست وزیر فلسطین آمادگی طرف فلسطینی برای گفت وگو با رژیم صهیونیستی را در اسرع وقت ابراز داشت اما در عین حال تاکید کرد که اقدامات طرف اسرائیلی منعکس کننده قصد گفت وگو نیست و همواره درحال از بین بردن اعتماد فیمابین بوده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
حکومت عربستان سعودی بدون اعلام رسمی، اقدام به قطع کمک های مالی سالانه خود از تشکیلات خودگردان فلسطین کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین و رئیس کنگره جهانی یهودیان در کرانه باختری با یکدیگر دیدار و گفت وگو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کنگره جهانی یهود که اخیرا برای احیای مذاکرات سازش ابراز امیدواری کرده بود، با رئیس تشکیلات خودگردان در رام الله دیدار و رایزنی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین روز شنبه با رئیس کنگره جهانی یهودیان در کرانه باختری دیدار کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۳۴    
تشکیلات خودگردان فلسطین مطرح کردن درخواستی در خصوص میانجیگری خارجی برای آزاد سازی اموال مالیاتی بلوکه شده توسط دولت اسرائیل را رد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین تجاوزات شهرک نشینان صهیونیست را در چارچوب طرح های رژیم برای کوچاندن فلسطینیان و تصرف زمین های آن ها دانست.
تیک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روزنامه الشرق الاوسط به نقل از یک منبع فلسطینی "آگاه" نوشت، مسوولان فلسطینی با مسوولان قطری مساله میانجیگری در مورد دریافت درآمدهای مالیاتی فلسطین در نزد رژیم صهیونیستی را بررسی کردند. ...