پنجشنبه ۱۳ مهرساعت ۰۲:۳۲Oct 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جنبش فتح»

ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۴۲    
جنبش فتح روز شنبه را روز اعتصاب سراسری اعلام کرد و تشدید تقابل با رژیم صهیونیستی را خواستار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۸:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
جنبش فتح روز شنبه را روز اعتصاب سراسری اعلام کرد و تشدید تقابل با رژیم صهیونیستی را خواستار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
گردان های شهدای الاقصی، شاخه نظامی جنبش فتح مسئولیت عملیات ضد صهیونیستی در طولکرم را برعهده گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۷:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
درگیری شدید بین عناصر مسلح جنبش فتح و گروه های رقیب در اردوگاه آوارگان فلسطینی عین الحلوه در جنوب لبنان، از شامگاه پنجشنبه متوقف می شود.
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
درگیری های امروز میان گروه های مختلف فلسطین در اردوگاه آوارگان عین الحلوه لبنان، 6 کشته و 20 زخمی بر جای گذاشت. به گزارش گروه بین الملل حیات ؛ درگیری ها میان گروه مسلح وابسته به جنبش فتح و گروه های رقیب در اردوگاه آوارگان فلسطینی عین الحلوه واقع در جنوب لبنان همچنان ادامه دارد و با وجود تلاش ها ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو ارشد جنبش فتح در واکنش به موضوع عادی سازی روابط بین رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی، با هشدار درباره پیامدهای این موضوع، عادی سازی روابط با این رژیم را خیانت به آرمان فلسطین خواند و ابراز امیدواری کرد که عربستان سعودی به سمت عادی سازی روابط با صهیونیست ها نرود.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- دو جنبش فلسطینی فتح و حماس با انتشار بیانیه ای بر پایبندی بر مصوبات هیأت مشترک برای تثبیت آتش بس در اردوگاه عین الحلوه در جنوب لبنان تأکید کردند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
دو جنبش فتح و حماس پس از نشست مسوولان آنها در بیروت که به بررسی تحولات اخیر در اردوگاه عین الحلوه در جنوب لبنان پرداختند، با انتشار بیانیه مشترکی بر تعهد کامل خود به تثبیت آتش بس در آنجا تاکید کردند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
نشست هیات های جنبش فتح و حماس به ریاست عزام احمد و موسی ابو مرزوق برای پایان دادن درگیری ها در اردوگاه عین الحلوه در مقر سفارت فلسطین در بیروت برگزار شد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۰:۱۳    
سرویس خارجی- در جریان درگیری های جاری در اردوگاه آوارگان فلسطینی عین الحلوه واقع در صیدا و جنوب لبنان 7 تَن کشته شده اند و درگیری ها همچنان ادامه دارند. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۳:۰۳    
شفقنا – شب گذشته (پنجشنبه) اردوگاه عین الحلوه در جنوب لبنان بار دیگر شاهد درگیری های مسلحانه میان جنبش فتح و عناصر مسلح بود. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ به نوشته خبرگزاری آناتولی؛ درگیری ها در اردوگاه عین الحلوه پس از حدود یک ماه توقف ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۲:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
اردوگاه آوارگان فلسطینی عین الحلوه در جنوب لبنان بار دیگر شاهد درگیری میان عناصر مسلح با جنبش فتح بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۰۹:۵۴    
رسانه های لبنانی گزارش دادند که آرامش شکننده ای بر اردوگاه عین الحلوه لبنان پس از توقف آتش بس و درگیری ها میان جنبش فتح و فعالان حکم فرما شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
با از سرگیری درگیری ها تعداد قابل توجهی از ساکنان اردوگاه عین الحلوه خانه های خود را ترک کردند و در پی پناهگاه هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۰۰:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
وقوع انفجار و تیراندازی شدید بین نیروهای جنبش فتح و فعالان مسلح در مناطقی از اردوگاه عین الحلوه در شهر صیدا واقع در جنوب لبنان، شامگاه پنج شنبه از سر گرفته شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
نیروهای ویژه رژیم صهیونیستی، صبح امروز در یورش به اردوگاه جنین، با وجود رویارویی نیروهای مقاومت، یکی از فرماندهان شاخه نظامی جنبش فتح را به اسارت گرفتند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۴:۴۸    
تهران-ایرنا- منابع خبری از تصمیم محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین برای انجام تغییرات گسترده در موسسات فلسطینی و جنبش فتح خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
جنبش فتح امروز شنبه اعلام کرد واشنگتن از تعهدات خود به رهبری فلسطین عدول کرده و این شرایط به کابینه رژیم صهیونیستی اجازه داده جنایات خود را در حق فلسطینی ها تشدید کرده و به نقض حقوق آنها ادامه دهد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اظهارات اخیر نایب رئیس حماس در واکنش به تهدیدهای رژیم صهیونیستی علیه مقاومت فلسطین واکنش و تمجید جنبش فتح را به همراه داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
شورای انقلابی جنبش فتح در بیانیه ای اعلام کرد که دولت آمریکا به تعهدات خود در قبال رهبران فلسطین عمل نکرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
گردان های الاقصی شاخه نظامی جنبش فتح با صدور بیانیه ای مسئولیت عملیات تیراندازی امروز در الخلیل (جنوب کرانه باختری) را برعهده گرفت.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
نظامیان صهیونیست یکی از فرماندهان گردان های شهدای الاقصی شاخه نظامی جنبش فتح را در شهر جنین ترور کرده و به شهادت رساندند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۰:۴۰    
به گزارش ایران اکونومیست، خبرگزاری سما در این باره اعلام کرد که ده ها فلسطینی درپی یورش نظامیان رژیم صهیونیستی به منطقه الشرقیه در نابلس مجروح شدند. این نظامیان برای فراهم کردن زمینه یورش شهرک نشینان تندرو به مقبره حضرت یوسف (ع) وارد این منطقه شده و با فلسطینی ها درگیر شدند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رهبران و دبیران کل 14 جریان و گروه فلسطینی به دعوت مصر در قاهره گردهم آمدند تا ضمن بررسی آخرین اقدامات اشغالگرانه و تجاوزطلبانه رژیم صهیونیستی، زمینه مصالحه و وحدت میان دو جنبش فتح و حماس و تشکیل دولت آشتی ملی فلسطین در آینده نزدیک را رقم بزنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۳:۴۴    
پس از 5روز درگیری مسلحانه میان افراد مسلح وابسته به جنبش فتح و برخی دیگراز گروه های شبه نظامی در اردوگاه عین الحلوه، از صبح امروز دوشنبه آرامش در این اردوگاه وشهر صیدای لبنان برقرار شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
در چارچوب تلاش های طرف های ذی ربط لبنانی و فلسطینی برای تثبیت آتش بس در اردوگاه عین الحلوه و جلوگیری از تکرار درگیری ها یک مقام ارشد جنبش فتح روز گذشته وارد لبنان شده و با مقامات این کشور دیدار کرد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۲۳:۳۵    
در پی درگیری های عین الحلوه و پس از سفارت خانه های عربستان، کویت و آلمان؛ عمان، قطر و بحرین نیز از شهروندان خود خواستند تا خاک لبنان را ترک کنند. نخست وزیر پیشبرد امور لبنان در واکنش اما گفته است: اوضاع کشورش نه ترسناک است و نه نگران کننده. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۶:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا : در پی درگیری های مسلحانه میان هواداران جنبش فتح و گروه های رقیب وزارت خارجه امارات از شهروندانش خواست به لبنان سفر نکنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
جنبش فتح از مواضع حزب الله لبنان درباره حمایت از مساله فلسطین و حوادث اخیر در اردوگاه عین الحلوه قدردانی کرد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۰:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
پس از عربستان، کویت و آلمان، قطر و بحرین نیز از شهروندان خود خواستند خاک لبنان را ترک کنند. از هفته گذشته اردوگاه عین الحلوه در جنوب لبنان شاهد درگیری های مسلحانه میان هواداران جنبش فتح و گروه های رقیب است. در این درگیری ها 12 تن کشته و بیش از 60 تن زخمی شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
جنبش فتح در بیانیه ای از رهبری و اعضای حزب الله به خاطر اقدامات آنها در حفظ امنیت و ثبات اردوگاه های فلسطینی قدردانی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
دفتر رسانه ای جنبش فتح درباره شایعاتی که فضای اردوگاه فلسطینی عین الحلوه در جنوب لبنان را متشنج می کند، هشدار داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
دو تن از رهبران جنبش فتح فلسطین اعلام کردند که جهت گیری رهبری فلسطین به سمت چین برای حل نزاع با رژیم صهیونیستی در پرتو جانبداری آشکار آمریکا و ناامیدی فلسطینی ها از دولت واشنگتن است . ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۱:۱۱    
به گزارش ایران اکونومیست، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ریاض المالکی، وزیر امور خارجه فلسطین پس از یک سری تخلفات رژیم صهیونیستی از دولت جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا انتقاد کرد و آن را ناامیدکننده توصیف کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۰۱:۰۷    
تهران-ایرنا- ماهر شبایطه دبیر جنبش فتح در صیدای لبنان چهارشنبه شب به دنبال درگیری دوباره در اردوگاه عین الحلوه در جنوب این کشور گفت که متعهد به توقف درگیری در این اردوگاه هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۲۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
یک رسانه عبری زبان ادعا کرد، همسر رهبر برجسته جنبش فتح که سالهاست در زندان به سر می برد، رایزنی های بین المللی را برای جانشینی شوهرش به جای محمود عباس آغاز کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۰۸:۱۶    
درگیری ها در اردوگاه عین الحلوه در جنوب لبنان ادامه دارد و تاکنون ده کشته و بیش از پنجاه زخمی برجاگذاشته است؛ افزون برآن، حدود شصت درصد از ساکنان اردوگاه کوچ کرده اند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۰۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در پی درگیری های مسلحانه میان جنبش فتح و گروه الانصار در اردوگاه عین الحلوه واقع در جنوب لبنان، دست کم 9 نفر کشته و 30 تن دیگر زخمی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۲۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
با وجود تلاش های گسترده جریان های فلسطینی و لبنانی برای آتش بس در اردوگاه عین الحلوه، درگیری ها در این اردوگاه بین عناصر جنبش فتح و گروه الانصار همچنان ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۲۰:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
در درگیری های نیروهای مسلح جنبش فتح و گروه های رقیب در اردوگاه عین الحلوه در جنوب لبنان، 10 تن کشته شده و 50 نفر زخمی شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۶:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
جنبش فتح پیش شرط توقف درگیری ها در اردوگاه عین الحلوه را تحویل قاتل العرموشی از فرماندهان این جنبش اعلام کرد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ارتش لبنان صبح امروز دوشنبه تمامی ورودی های اردوگاه عین الحلوه در جنوب لبنان را در پی ازسرگیری درگیری های مسلحانه بین اعضای جنبش فتح و گروه الانصار بست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
درگیری های مسلحانه میان عناصر مسلح وابسته به جنبش فتح و یک گروه مسلح دیگر در اردوگاه عین الحلوه در جنوب لبنان از سرگرفته شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۷:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
منابع آگاه در اردوگاه آوارگان فلسطینی عین الحلوه در نزدیکی شهر صیدا در جنوب لبنان از ترور ابو اشرف العرموشی از مسئولان جنبش فتح و چهار نفر دیگر خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
درگیری های مسلحانه در اردوگاه عین الحلوه واقع در جنوب لبنان که اردوگاه پناهندگاه فلسطینی است، منجر به کشته شدن چهار نفر شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۹:۲۱    
تهران-ایرنا- جنبش فتح اعلام کرد که محمود عباس رییس تشکیلات حکومت خودگردان با رهبران حماس در ترکیه دیدار خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۰۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو دو کمیته اجرایی سازمان آزاد بخش فلسطین(ساف) و کمیته مرکزی جنبش فتح تأکید کرد که در نشست قاهره موضوع تشکیل دولت وحدت ملی بررسی خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین هیئتی از جنبش فتح را برای بازدید از شهر جنین و اردوگاه آن فرستاد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۹ - ۱۷:۳۲    
شفقنا- پایگاه خبری ایلاف نزدیک به امارات متحده عربی در گزارشی از حسین الشیخ دبیر کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین و عضو کمیته مرکزی جنبش فتح به عنوان نزدیکترین فرد برای جانشینی محمود عباس یاد کرده است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۴/۰۹ - ۱۲:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا : محافل جنبش حماس و برخی گروه های مقاومت فلسطین و جنبش فتح معتقدند که طرف سعودی تماس هایش را با برخی رهبران ارشد حماس افزایش داده است.