چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۰۳:۵۷Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جنبش فتح»

آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۸:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیاالیوم، جنبش فتح فلسطین از دولت های اروپایی خواست تا برای ممانعت از تعامل شرکت های اروپایی با شهرک ها و شهرک نشینان صهیونیست اقدامات مناسبی اتخاذ کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با افتتاح سفارت امارات در فلسطین اشغالی، عضو ارشد جنبش فتح فلسطین ضمن اشاره به این موضوع که امارات به چند هزار صهیونیست تابعیت اماراتی داده، خواستار اخراج این کشور از اتحادیه عرب شد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وفا، حنا عیسی عضو شورای انقلابی جنبش فتح و دبیرکل هیات اسلامی – مسیحی حمایت از قدس و مقدسات عصر دوشنبه بر اثر سکته قلبی در رام الله درگذشت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۲۲:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
حنا عیسی دبیرکل کمیته اسلامی – مسیحی حمایت از قدس و مقدسات و عضو شورای انقلابی جنبش فتح فلسطین امروز در سن 64 سالگی درگذشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عباس زکی عضو کمیته مرکزی جنبش فتح خواستار اخراج امارات از اتحادیه عرب به دلیل عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی و اعطای تابعیت به اتباع این رژیم شد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۶:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
سیاست آنکارا در پاکسازی نهادها و سازمان های دولتی از اعضا و وابستگان جنبش فتح الله گولن واعظ و اپوزیسیون آمریکانشین دولت ترکیه همچنان ادامه دارد. به نوشته خبرگزاری آناتولی دادستانی آنکارا امروز (سه شنبه) برای 66 نفر از مظنونان به همکاری با سازمان گولن و دست داشتن در کودتای نافرجام پانزدهم جولای ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل کمیته مرکزی جنبش فتح در جریان دیدار با نماینده اتحادیه اروپا در فلسطین در رام الله، به بررسی آخرین تحولات سیاسی فلسطین به ویژه تداوم تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین پرداخت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای انقلابی جنبش فتح از آمادگی تشکیلات خودگردان فلسطین برای ایجاد تغییراتی در دولت وفاق ملی و سفیران خود در خارج خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۷:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
به نوشته روزنامه الاخبار چاپ لبنان، پس از رسوایی قتل نزار بنات، فعال سیاسی فلسطینی به دست دستگاه های امنیتی فلسطین در کرانه باختری اشغالی، رهبران جنبش فتح اجرای طرحی فوق العاده را که شامل سطوح مختلف سیاسی، امنیتی و رسانه ای است، جهت خروج از این بحران آغاز کردند ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو مرکزی جنبش فتح از سفر رئیس تشکیلات خودگردان به اردن خبر داد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
عابد البای در تظاهرات هواداران جنبش فتح فلسطین و مخالفان آنها کتک خورد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
جنبش فتح تاکید کرد که پرونده مرگ نزار بنات، فعال سیاسی فلسطین و پیامدهای آن بر فلسطینی ها را از نزدیک پیگیری می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۱:۳۱    
همزمان با هشدارهای یک افسر سابق رژیم صهیونیستی درباره تبدیل کرانه باختری به غزه، جنبش فتح در بیانیه ای شدید اللحن مخالفان خود را به سرکوب با مشت آهنین تهدید کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۸:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین از گروه های مختلف فلسطینی خواست به مذاکرات با هدف پایان بخشیدن به تفرقه و ایجاد مشارکت ملی در همه سطوح بازگردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۴:۳۱    
نتایج یک نظرسنجی جدید از فلسطینیان از افزایش محبوبیت جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) و کاهش محبوبیت جنبش فتح حکایت دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین روز دوشنبه آتی 21 ژوئن (31 خرداد) در نشست شورای انقلابی جنبش فتح سخنرانی مهمی خواهد کرد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۵:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
عصر ایران: تصویری از خواب فیل ها در جنگلی در نزدیک شهر کانمینگ در استان یونان چین را ببینید. این فیل های وحشی چند روز پیش با طی مسافتی بیش از 500کیلومتر از زیستگاه طبیعی خود به شهر کانمینگ آمده بودند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کمیته مرکزی جنبش فتح خواستار بسیج عمومی فلسطینیان و اتحاد برای دفاع از قدس، مقدسات اسلامی و مسیحی جهت مقابله با راهپیمایی روز پنجشنبه یهودیان صهیونیستی شد.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۲۱:۵۱    
جنبش فتح فلسطین خواهان بسیج عمومی برای دفاع از قدس در برابر صهیونیست های افراط گرا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۸:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
کمیته مرکزی جنبش آزادی بخش ملی فلسطین با صدور بیانیه ای بسیج عمومی ملت فلسطین در روز پنجشنبه و یکپارچگی صفوف آنها برای دفاع از قدس و مقابله با راهپیمایی پرچم های صهیونیست ها را خواستار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۳:۵۵    
عضو ارشد جنبش فتح اعلام کرد تغییر در ترکیب کابینه رژیم صهیونیستی برای فلسطینیان تفاوتی ندارد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
دیمیتری دیلیانی عضو ارشد جنبش فتح در فلسطین به تغییر کابینه در رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
جنبش حماس از موافقت خود با پیشنهاد مصر برای حضور در یک گفتگوی ملی با جنبش فتح موافت و اعلام کرد، این گفتگو در قاهره انجام خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیته مرکزی جنبش فتح اعلام کرد، مصر درحال برقراری تماس هایی برای برگزاری نشست بین المللی کشورهای حامی است که در بازسازی غزه شرکت خواهند کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین یکی از رهبران جنبش فتح را به عنوان سفیر این کشور در سوریه تعیین کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۲۳:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین یکی از رهبران جنبش فتح را به عنوان سفیر این کشور در سوریه تعیین کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۰۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
جنبش فتح با بیان اینکه تشکیلات خودگردان فلسطین برای شروع مذاکرات تثبیت آتش بس غزه دعوتی از سوی مصر دریافت نکرده است، اعلام کرد، همچنان با رهبری این کشور در ارتباط است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۰۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کمیته مرکزی جنبش فتح گفت موشک هایی که از نوار غزه شلیک شد اسرائیل و نظریه امنیتی آن را متزلزل کرد.
جامعه اسلامی مهندسین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۹:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی جامعه اسلامی مهندسین به نقل از تابناک؛ آناتولی خبر داد، محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در گفتگو با آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا آخرین تحولات پس از آتش بس و توقف تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه را بررسی کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
یکی از فرماندهان گروه کتائب الاقصی (شاخه نظامی جنبش فتح) تأکید کرد، این جنگ تا زمانی ادامه خواهد داشت که رژیم صهیونیستی، تسلیم مطالبات ملت فلسطین شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۲۱:۴۶    
سخنگوی جنبش فتح با اشاره به ایجاد وحدت بیشتر در میان تمام گروههای فلسطینی، بر مبارزه با رژیم صهیونیستی و ادامه مقاومت تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۱:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون رئیس جنبش فتح در پایان اعتصاب سراسری فلسطینی ها، اعلام کرد، پیام اعتصاب کنندگان به اسرائیل این است که فلسطین هرگز تسلیم نخواهد شد و پرچم مقاومت را زمین نمی گذارد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۶:۰۹    
دبیرخانه کمیته مرکزی جنبش فتح الانتفاضه با ارسال نامه ای از رھبرمعظم انقلاب اسلامی قدردانی کرد و گفت: سخنان امام خامنه ای اھداف و آرزوهای شرافتمندان امت اسلامی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
غزه – ایرنا - منذر الحایک از رهبران جنبش فتح فلسطین روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت: ما از اتحادیه عرب و کشورهای عربی و اسلامی می خواهیم تا برای حمایت از فلسطین و کودکان آن اقدام کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا : گردان های شهدای الاقصی، وابسته به جنبش فتح در بیانیه ای برای شرکت در نبرد دفاع از قدس و فلسطین فراخوان داده و اعلام کرد: از رهبری فلسطین و برادران مان در دستگاه های امنیتی می خواهیم در نبرد دفاع از قدس و فلسطین شرکت کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کمیته مرکزی جنبش فتح بر عدم تماس هیچ یک از سران عرب با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین طی تجاوزهای اخیر اسرائیل تاکید کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
شاخه نظامی جنبش فتح از نیروهای تحت امر خود خواست که کرانه باختری را به جهنمی برای رژیم صهیونیستی تبدیل کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
گردان های شهدای الاقصی جنبش فتح خطاب به مجاهدان خود اعلام کرد کرانه باختری را به جهنم نظامیان و شهرک نشینان صهیونیست تبدیل کنید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
گردان های الأقصی شاخه نظامی جنبش فتح با صدور بیانیه ای از نیروهای خود در کرانه باختری خواست تا شهرک نشینان بزدل رژیم صهیونیستی را به حال خود رها نکنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
شاخه نظامی جنبش فتح از نیروهای تحت امر خود خواست کرانه باختری را به جهنمی برای رژیم صهیونیستی تبدیل کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکمیته مرکزی جنبش فتح اعلام کرد در جریان دور جدید حملات رژیم صهیونیستی علیه غزه، هیچیک از سران کشور های عربی با مقامات فلسطینی تماس نگرفته اند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۱۵    
شفقنا- جبریل الرجوب دبیرکمیته مرکزی جنبش فتح فلسطین گفت: هیچ یک از سران عرب در طول تجاوز کنونی اسرائیل به نوار غزه با محمود عباس تماس نگرفتند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری معا، الرجوب برخی از طرف های عربی را که نامی از آنها نبرد ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۵:۵۶    
میدل ایست نیوز: محمود عباس ، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، خواستار برگزاری جلسه فوق العاده اعضای کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین و شورای مرکزی جنبش فتح در رام الله شد. نبیل ابوردینه ، سخنگوی دفتر رئیس تشکیلات خودگردان، ضمن اعلام این خبر این نشست را فوری و مهم خواند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
محمد دحلان رهبر فلسطینی جدا شده از جنبش فتح تاکید کرد: نخست وزیر اسرائیل بار دیگر شکست خواهد خورد و غزه گورستان او خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۳:۱۰    
محمد دحلان عضو سابق جنبش فتح گفت بنیامین نتانیاهو باردیگر شکست خواهد خورد و غزه گورستان او خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
یکی از رهبران جداشده از جنبش فتح فلسطین با اشاره به تجاوزگری رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان در غزه و قدس اشغالی، گفت: نوار غزه به گورستان نتانیاهو تبدیل خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین خواهان نشست اضطراری کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین (ساف) و کمیته مرکزی جنبش فتح طی شامگاه امروز چهارشنبه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
جنبش فتح از اتحادیه عرب، سازمان ملل و جامعه جهانی خواست تا برای جلوگیری از سیاست های اشغالگران رژیم صهیونیستی وارد عمل شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
یکی از رهبران جنبش فتح تاکید کرد عزم و اراده ساکنان قدس استفاده از گزینه مقاومت است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
جنبش فتح درخواست نخست وزیر سابق قطر از رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین برای کناره گیری از قدرت را به باد انتقاد گرفت.