سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۰۴:۱۹Oct 2020 27

جدیدترین‌های «جنبش فتح»

ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۴۵    
ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که اظهارات عضو کمیته مرکزی جنبش فتح درمورد عربستان و عادی سازی روابط، فقط بیانگر موضع شخصی او بوده و بیانگر موضع رسمی فلسطین نیست.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۰:۱۶    
عضو کمیته مرکزی جنبش فتح در واکنش به اعلام توافق عادی سازی روابط سودان و اسرائیل گفت که سکوت برخی کشورهای عربی در قبال عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، نشان می دهد که آنها هم تصمیم به خیانت تاریخی دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیته مرکزی جنبش فتح در فلسطین گفت، آمریکا و رژیم صهیونیستی در پی انتقام جویی از کشور عربی سودان هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیته مرکزی جنبش فتح از وجود تلاش هایی برای پایان دادن به نقش رژیم آل سعود در مناقشه اعراب و رژیم صهیونیستی خبر داد و گفت که ملت فلسطین در برابر خیانت برخی کشورهای عربی معجزه خواهند کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیته مرکزی جنبش فتح در گفتگو با المیادین اعلام کرد: سکوت برخی کشورهای عربی در قبال عادی سازی، از عزم آنها برای حرکت در این مسیرحکایت دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیته مرکزی جنبش فتح اعلام کرد که رژیم صهیونیستی از طریق توافقنامه سازش، به دنبال غارت ثروت های ملی سودان است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۳۰    
عضو کمیته مرکزی جنبش فتح گفت که مذاکرات با حماس برای تحقق آشتی ملی با حمایت کامل محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان انجام می گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۵۲    
دبیر کمیته مرکزی جنبش فتح در سخنانی از تلاش داماد و مشاور رئیس جمهوری آمریکا به همراه نخست وزیر پیشین انگلیس برای ارتباط با حماس و تحت فشار قرار دادن ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین پرده برداشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
دبیر کمیته اجرایی جنبش فتح فلسطین خبر داد که مشاور رئیس جمهور آمریکا و نخست وزیر پیشین انگلیس در پی دیدار با مسئولان حماس بودند که حماس این مسئله را نپذیرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل کمیته مرکزی جنبش فتح از موافقت مصر با میزبانی مذاکرات میان گروه های فلسطینی تا نهایی کردن آشتی ملی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
صالح العاروری نائب رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس و جبرئیل الرجوب دبیر کمیته مرکزی جنبش فتح شامگاه امروز دوشنبه در اظهاراتی جداگانه بر ضرورت ادامه گفت وگوها و عقب ننشستن از تفاهمات قبلی برای تحقق آشتی ملی تاکید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس تأکید کرد که گفتگوهای سازنده میان این جنبش و جنبش فتح با هدف تحقق آشتی ملی همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با تسریع روند عقد قراردادهای همکاری بین ابوظبی-تل آویو، تعدادی از رهبران جنبش فتح و شخصیت های فلسطینی تأکید کردند که هر گونه سرمایه گذاری امارات در قدس، شراکت در یهودی سازی این شهر اشغالی است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم ، شادی المطور دبیرکل جنبش فتح در قدس شریف با صدور بیانیه ای به مقامات اماراتی درباره حمایت از پروژه های شهرک سازی رژیم صهیونیستی هشدار داد. جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید) ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۳۳    
دبیرکل جنبش فتح در شهر قدس اشغالی در بیانیه ای هشدار داد پول های امارات که از طریق دروازه رژیم صهیونیستی می آید در حمایت و پشتیبانی از پروژه های شهرک سازی سهیم باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
برخی منابع آگاه فلسطینی گزارش دادند که محمد دحلان عضو جدا شده جنبش فتح و مشاور ولی عهد ابوظبی، با مانع تراشی در برابر آشتی فتح و حماس قاهره را علیه این دو جنبش تحریک می کند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
یک روزنامه لبنانی به خشم مُهرهِ فلسطینیِ امارات از نزدیکی میان جنبش های فتح و حماس اشاره کرد. به گزارش شیعه پرس به نقل از عربی 21، روزنامه لبنانی الاخبار در گزارشی نوشت که محمد دحلان یکی از رهبران جدا شده جنبش فتح فلسطین در مسیر توافقات اخیر میان جنبش های فتح و حماس سنگ اندازی می کند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه الاخبار لبنان اعلام کرد، محمد دحلان، از رهبران جدا شده از جنبش فتح با بهره برداری از روابط قوی اش با سازمان اطلاعات مصر، در اجرای توافق های فتح و حماس کارشکنی می کند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۱۰    
نماینده حماس گفت: جنبش فتح نسبت به شراکت با حماس جدیت دارد و باید گفت برنامه توافق محدود به حماس نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۱    
یک مسؤول در جنبش فتح امروز (چهارشنبه) اعلام کرد که مذاکراتی که از هفته ها قبل با جنبش حماس برای برگزاری انتخابات سراسری در جریان است، به مساله تشکیل فهرست مشترک میان دو جنبش نپرداخته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
استاد دانشگاه کالیفرنیا و فعال مطرح توئیتری به سخنان فتنه انگیز رئیس حزب القوات لبنان واکنش نشان داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
گردان های الناصر صلاح الدین و عضو کمیته مرکزی جنبش فتح طی بیانیه ای به رژیم صهیونیستی اعلام کردند تا ظرف چند ساعت آینده نسبت به آزادی ماهر الاخرس اقدام کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۸:۱۰    
نظامیان رژیم صهیونیستی به تجمع شماری از طرفداران جنبش فتح در شمال شهر اشغالی قدس یورش بردند.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛، حسین الشیخ عضو کمیته مرکزی جنبش فتح اعلام کرد، ران لاودر رئیس کنگره جهانی یهود و تاجر آمریکایی با محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در رام الله دیدار کرده است. ...
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
جنبش فتح و نیروهای ملی و اسلامگرا گردهمایی را در قدس اشغالی علیه عادی سازی روابط امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی به راه انداختند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۱:۳۵    
در حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به همایش جنبش فتح در شمال قدس اشغالی ده ها نفر بر اثر شلیک گاز اشک آور و بمب های صوتی مصدوم شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کمیته مرکزی فتح می گوید برخی کشور های عربی تصور می کنند درگیری آن ها با ایران است در حالیکه فلسطینی ها با اسرائیل مبارزه می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۵:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
هیأتی از جنبش فتح با دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین دیدار کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
هیأتی از جنبش فتح فلسطین به ریاست جبریل الرجوب با زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۸:۴۵    
دبیرکل کمیته مرکزی جنبش فتح تاکید کرده است جنبش فتح تصمیم گرفته است از همه توافق ها با رژیم اشغالگر خارج شود و روابطش را با آمریکا قطع کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۳۵    
دبیرکل کمیته مرکزی جنبش فتح اعلام کرد، دو جنبش فتح و حماس بر سر برگزاری انتخابات مجلس قانونگذاری فلسطین براساس قانون نسبی به اتفاق نظر رسیده اند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۴۴    
دبیر کمیته مرکزی جنبش فتح سه شنبه شب از تصمیم این جنبش برای لغو همه توافق ها با رژیم صهیونیستی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کمیته مرکزی جنبش فتح فلسطین از تصمیم این جنبش برای لغو تمامی توافقنامه ها با رژیم صهیونیستی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۷:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جبریل الرجوب دبیر کمیته مرکزی جنبش فتح سه شنبه شب از تصمیم این جنبش برای لغو همه توافق ها با رژیم صهیونیستی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۳:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
دبیر کمیته مرکزی جنبش فتح از تصمیم طرف فلسطینی برای لغو همه توافق ها با رژیم صهیونیستی و ایجاد یک جبهه سیاسی واحد با مشارکت حماس خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اعضای هیئتی از رام الله به ریاست جبریل رجوب برای دیدار با گروه های فلسطینی مستقر در سوریه وارد دمشق شدند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۰:۴۳    
حوزه/ هیئتی از جنبش آزادیبخش فلسطین "فتح" با هدف تکمیل تلاش ها در جهت پایان جدایی و تحقق وحدت ملی و اجرای انتخابات به دمشق پایتخت سوریه می آید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
جنبش فتح امروز اعلام کرد هیئتی از این جنبش برای دیدار با گروه های پنج گانه فلسطینی وارد دمشق خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کمیته مرکزی جنبش فتح اعلام کرد که هیأتی از این جنبش امروز دوشنبه به منظور دیدار با برخی گروه های فلسطینی به دمشق سفر می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کل کمیته مرکزی جنبش فتح از سفر هیأتی از این جنبش به سوریه، بزودی و برای گفت وگو با گروه های فلسطینی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل کمیته مرکزی جنبش فتح فلسطین از سفر قریب الوقوع یک هیئت مذاکره کننده از سوی این جنبش به دمشق برای انجام یک سری مذاکرات آشتی ملی خبر داد.این مذاکره پیش زمینه ای برای برگزاری انتخابات سراسری در فلسطین است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۷:۲۰    
سازمان آزادیبخش فلسطین، جنبش فتح و سازمان مردمی الناصری در اعتراض به خیانت عادی سازی روابط بین برخی کشور های عربی با رژیم صهیونیستی، در میدان باب السرای شهر صیدا تجمع کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۲۹    
جنبش فتح و تشکیلات خودگردان فلسطین که به تازگی با جنبش حماس پیمان همبستگی در مقابل صهیونیستها امضا کرده است.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی حماس کمیته ای را به ریاست صالح العاروری به منظور پیگیری گفتگوهای ملی با جنبش فتح و دیگر گروه های فلسطینی تشکیل داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) شنبه شب کمیته ای به ریاست "صالح العاروری" نایب رییس دفتر سیاسی این جنبش را برای پیگیری مذاکرات و گفت وگوها با جنبش فتح و تمام گروه های دیگر فلسطینی تشکیل داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۸:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق گزارش العهد، جنبش مقاومت اسلامی حماس با انتشار بیانیه از تلاش در جهت برقراری آشتی ملی خبر داد و به تشریح نتایج نشست های اخیر هیأت های این جنبش با گروه های فلسطینی به ویژه جنبش فتح برای پیشبرد وحدت و آشتی ملی پرداخت. ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل دفاع پرس، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) از اقدام جنبش فتح فلسطین در موافقت با توافقات بین این دو جنبش و سایر گروه های فلسطینی و تصویب این توافقات استقبال کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۲۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
جنبش حماس بر پایبندی نوارغزه به وحدت ملی و حضور فعال در روند همکاری تمامی طیف های فلسطینی به منظور اجرای هرچه بهتر اهداف و نتایج نشست رهبران گروه های فلسطینی که در تاریخ 3 سپتامبر در بیروت برگزار شد، تاکید ورزید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۴:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دفتر اطلاع رسانی جنبش فتح فلسطین گفت که هدف از هر گفت وگویی باید پایان اشغالگری و تشکیل کشور فلسطین به پایتختی قدس در مرزهای 1967 باشد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
کمیته مرکزی جنبش فتح در نشست خود به ریاست محمود عباس، توافقات با جنبش مقاومت اسلامی فلسطین را تصویب کرد. به گزارش شیعه پرس به نقل از فلسطین الیوم، کمیته مرکز جنبش فتح در نشستی که به ریاست محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین برگزار شد، توافقات با جنبش حماس را تصویب کرد. ...