دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۰۸:۲۳Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گروه های فلسطینی»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کمیته مرکزی جنبش فتح بر ضرورت مشارکت تمام گروه های فلسطین در چارچوب یک لیست انتخاباتی واحد در انتخابات پیش رو تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – دبیر کمیته اجرایی جنبش فتح فلسطین از پیشنهاد این جنبش به همه گروه های فلسطینی برای مشارکت در یک لیست انتخاباتی در انتخابات عمومی آتی فلسطین خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس از رایزنی گروه های فلسطینی با یکدیگر برای تشکیل شورای ملی طی نشست آتی قاهره خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو دفتر سیاسی جنبش حماس مسائلی را که در نشست آتی گروه های فلسطینی در قاهره بررسی خواهد شد، اعلام کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۷    
عضو دفتر سیاسی حماس با بیان اینکه فراهم شدن فضای جدی برگزاری انتخابات فلسطین منوط به عملی شدن تعهدات تشکیلات خودگردان است، گفت که این جنبش در حال رایزنی با گروه های فلسطینی برای پیدا کردن مناسب ترین ساختار نظامی سیاسی آتی فلسطین است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۲:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت که آنچه در نامه تشکیلات خودگردان به دولت آمریکا درباره تعهد همه گروه های فلسطینی به تشکیل کشور فلسطین در مرزهای 1967 به پایتختی قدس شرقی آمده است، محکوم و تاکید می کند که جهاد اسلامی از ذره ای از خاک فلسطین انصراف نمی دهد.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایران پرس- گروه های فلسطینی روز گذشته در باریکه غزه، منشور شرف فلسطینی را در مخالفت با عادی سازی رسانه ای با رژیم صهیونیستی امضا کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
تشکیلات خودگردان فلسطین در نامه ای به دولت جدید آمریکا بر پایبندی گروه های فلسطینی به تشکیل کشور مستقل در مرزهای 1967 تأکید کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی حماس از همکاری با همه گروه های فلسطینی برای برگزاری انتخابات خبر داد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان دستور آزادی زندانیان سیاسی در فلسطین را صادر کرد. به گزارش شیعه پرس به نقل از وفا، محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین فرمان آزادی زندانیان سیاسی را صادر کرد. ...
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
کنفرانس گروه های فلسطینی در غزه برای اعلام میثاق در مبارزه با عادی سازی رسانه ای هم اکنون به صورت زنده در حال پخش از خبرگزاری ایران پرس است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
فارس: دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین شامگاه جمعه در اظهاراتی از علت مخالفت این جنبش با مشارکت در انتخابات پیش روی فلسطین گفت. به گزارش رسانه های فلسطینی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۹:۵۳    
باوجود خوش بینی فلسطینی ها درباره انتخابات و کاستن از بحران های انباشته شده، ناظران امور تاکید دارند به رغم گردهم آمدن گروه های فلسطینی در قاهره و بحث درباره موضوعات فنی، هنوز موانع زیادی در مسیر موفقیت برگزاری آن وجود دارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۷    
127 شهرک نشین یهودی به مسجدالاقصی حمله کردند و این حملات با وجود هشدار و محکومیت های گروه های فلسطینی و مفتی قدس به صورت مستمر ادامه دارد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی حماس، رئیس جمهور ترکیه را در جریان نتایج گفتگوهای بین گروه های فلسطینی در قاهره قرار داد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در پیامی رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه را در جریان نتایج گفتگوی قاهره که میان گروه های فلسطینی برگزار شده بود، قرار داد. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۱:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
فارس: رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در نامه ای به امیر قطر از این کشور خواست که از طریق رابطه با جامعه بین المللی بر رژیم صهیونیستی برای جلوگیری از هرگونه دخالت در فرآیند انتخابات به ویژه در قدس اشغالی فشار آورد. ...
ابنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا یکی از برنامه های مسئولان رژیم صهیونیستی ایجاد تفرقه بین جناح ها و گروهای فلسطینی است. کاریکاتوریست روزنامه بین المللی القدس العربی با ترسیم کاریکاتوری به این موضوع پرداخته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۲۰:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو دفتر سیاسی جنبش حماس از فضای مثبت و سازنده حاکم بر گفتگوهای اخیر گروه های فلسطینی در قاهره و عزم این جنبش برای رسیدن به اجماع و توافق ملی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۶:۰۵    
معاون رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطن حماس تاکید کرد این جنبش از تشکیل فهرست های مشترک با جنبش فتح یا دیگر گروه های فلسطینی استقبال می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مذاکرات گروه های فلسطینی در قاهره به سرعت به پایان رسید و برخلاف همه انتظارات و نگرانی ها تمدید نشده است، این در حالی است که بیشتر ناظران و عامه مردم و رهبران احزاب سیاسی فلسطین تصور می کردند، این گفت وگوها سخت و طاقت فرسا باشد و به راحتی به پایان نرسد و توافق به سرعت صورت نگیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۹:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
گروه های فلسطینی حاضر در گفت وگوهای قاهره درباره سازوکار برگزاری انتخابات سراسری فلسطین در موعد مقرر توافق کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۲:۴۶    
گروه های فلسطینی حاضر در نشست قاهره از دستیابی به توافقی درباره ساز و کار برگزاری انتخابات در کرانه باختری و نوار غزه خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۲:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
گروه های فلسطینی پس از نشست خود در پایتخت مصر از توافق بر سر روند برگزاری انتخابات پیش روی فلسطین در غزه و کرانه باختری و همچنین قدس اشغالی خبر دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- گروه های فلسطینی سه شنبه شب در بیانیه پایانی گفت و گوهای قاهره در سندی بر برگزاری انتخابات در قدس، کرانه باختری و غزه تأکید کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۱:۳۰    
نشست دو روزه گفتگوهای ملی فلسطین در قاهره در فضایی مثبت و توافقی پایان یافت و گروه های فلسطینی در بیانیه پایانی بر برگزاری انتخابات سه گانه فلسطین در موعد مقرر به طور نهایی توافق کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۷:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مقامات مصری همزمان با برگزاری مذاکرات گروه های فلسطینی که در قاهره جریان دارد، اقدام به بازگشایی گذرگاه مرزی رفح کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش ابتکار ملی فلسطین با اشاره به فضای مثبت حاکم بر مذاکرات گروه های فلسطینی که با محوریت برگزاری انتخابات در قاهره در حال برگزاری است؛ حساب باز کردن بر دولت جدید آمریکا را حساب باز کردن روی سراب توصیف کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه های فلسطینی امروز (سه شنبه) برای دومین روز متوالی مذاکرات خود را درباره پرونده انتخابات در قاهره ادامه می دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۲۶    
منابع فلسطینی با اشاره به فضای مثبت گفتگوی گروه های فلسطینی در قاهره از موضوعات سرنوشت سازی که در نشست امروز مورد رایزنی قرار می گیرد، خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
اولین جلسه نشست گفتگو های ملی فلسطین با حضور گروه های فلسطینی در قاهره پایتخت مصر با شعار وحدت آغاز شد.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسائل غرب آسیا بیان کرد: یک فضای ضد صهیونیستی و اتحاد در داخل گروه های فلسطینی به عنوان عاملی در لغو سفر رژیم صهیونیستی نقش داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۷:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه اردن که به قاهره سفر کرده است در دیدار با همتای مصری، راهکارهای احیای مذاکرات سازش جدی بین تشکیلات خودگردان فلسطین و رژیم صهیونیستی را بررسی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مذاکرات گروه ها و جریان های سیاسی فلسطینی بعد از ظهر امروز (دوشنبه) در قاهره پایتخت مصر برای تعیین شیوه برگزاری انتخابات و حل اختلافات آغاز شد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۱۸    
مردم نیوز : اگر چه گروههای فلسطینی تجربه چندان خوشایندی از نشست های قاهره ندارند اما به نظر می رسد این بار یک امیدواری اطمینان بخش آنان را رهسپار قاهره کرده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
منابع خبری از آغاز نشست گروه های فلسطینی در قاهره برای رایزنی درخصوص انتخابات خبر دادند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : اظهارات جدید جوبایدن پیرامون لغو تحریم ها، قصد دولت آمریکا برای بازگشت به شورای حقوق بشر سازمان ملل، افزایش بی سابقه بودجه دفاعی آلمان، اظهارات رئیس سیاست خارجه اتحادیه اروپا پیرامون روابط تنش آلود با روسیه در بازگشت از این کشور ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۸:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی، نشست های میان گروه های فلسطینی در قاهره را فرصتی برای تقویت اتحاد داخلی توصیف کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش حماس به نشست های گروه های فلسطینی در قاهره برای از بین بردن موانع پیش روی انتخابات فلسطین اشاره کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
هیئت های گروه های فلسطینی به دعوت مسؤولان مصری برای شرکت در گفت وگوهای فردا (دوشنبه) در قاهره، از گذرگاه زمینی رفح نوار غزه را ترک کردند. اسرای فلسطینی نیز با ارسال پیامی از این هیئت ها خواستند مساله آزادی آنها را در این گفت وگوها در اولویت قرار دهند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
گفتگوهای ملی فلسطینیان در قاهره به منظور پیشبرد پرونده آشتی ملی فردا دوشنبه با مشارکت 14 گروه فلسطینی آغاز خواهد شد. به گزارش شیعه پرس به نقل از خبرگزاری وفا، گفتگوهای ملی فلسطینیان قرار است فردا دوشنبه آغاز شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی با محکوم کردن جنایت های مستمر رژیم اشغالگر در کرانه باختری، اقدام جدی گروه های فلسطینی را برای مقابله با خطراتی که موجودیت فلسطین را تهدید می کند، خواستار شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۸:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه در نشست خبری مشترک با ایمن صفدی وزیر خارجه اردن اعلام کرد که روسیه خواهان برقراری ثبات و امنیت در این منطقه است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مقامات فلسطینی اعلام کردند که جلسه جناح های مختلف این کشور هفته آینده در قاهره برگزار می شود تا درباره موضوعات مختلفی از جمله انتخابات پارلمانی بحث و گفتگو شود.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۲۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تأکید کرد: دل بستن به آمریکا و توافق سازش منافع ملت فلسطین را تأمین نمی کند. به گزارش شیعه پرس به نقل از فلسطین الیوم ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- گروه های مقاومت فلسطین سه شنبه شب در بیانیه ای میزبانی شبکه تلویزیونی "الغد" مصر" از "بنی گانتس" وزیر جنگ رژیم صهیونیستی برای تهدید گروه های فلسطینی و مقاومت را به شدت محکوم کردند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۹:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
فارس: دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین فرمانده فقید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را از مجاهدان فلسطین دانست. خبرگزاری یونیوز سه شنبه به نقل از زیاد النخّاله گزارش داد: شهید حاج قاسم سلیمانی در رأس مجاهدان برای فلسطین قرار داشت . ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۸:۴۶    
یک عضو مطرح جنبش جهاد اسلامی خواستار توافق فلسطینیان بر سر یک برنامه مشترک در جریان گفتگوهای ملی در قاهره شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۲:۳۱    
جنبش فلسطینی فتح از آغاز گفتگو میان گروه های فلسطینی در قاهره درباره انتخابات روز دوشنبه آینده خبر داد.