یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۹:۳۵Oct 2020 25

جدیدترین‌های «گروه های فلسطینی»

ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رهبران گروه های فلسطینی ضمن محکوم کردن اقدام سودان در عادی سازی روابط خود با رژیم صهیونیستی، تاکید کردند: حاکمیت سودان با این اقدام صفحه ای سیاه را در تاریخ سودان ثبت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۱:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
گروه های فلسطینی با تاکید بر اینکه ملت سودان هرگز خیانت سازش حکومت سودان با رژیم اشغالگر صهیونیستی را نمی پذیرند، گفتند که سازش متناقض با پیشینه سودان در حمایت از مسئله فلسطین است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۸    
مقامات فلسطینی ورود یک هیئت امارات متحده عربی به سرزمین های اشغالی را شرم آور اعلام کردند .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل کمیته مرکزی جنبش فتح از موافقت مصر با میزبانی مذاکرات میان گروه های فلسطینی تا نهایی کردن آشتی ملی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
یک مسئول تشکیلات خودگردان فلسطین از موافقت مصر با میزبانی نشست گروه های فلسطینی در قاهره در آینده نزدیک خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اعضای جنبش حماس برای اعلام همبستگی با اسرا تجمعی تحت عنوان "اسرانا علی العهد ماضون" (اسرای ما بر سر عهد خود هستند) برگزار کردند.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۴:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛، صالح العاروری نائب رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس تأکید کرد که آمریکا در تلاش است در میان گروه های فلسطینی ایجاد شکاف کند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۶:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رهبران گروه های فلسطینی با صدور یک بیانیه مشترک بر ضرورت افزایش مقاومت مردمی در برابر شهرک سازی های رژیم صهیونیستی تاکید کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رهبری گروه های ملی و اسلامی فلسطین بر لزوم گسترش مشارکت در چارچوب مقاومت مردمی علیه شهرک سازی ها و مصادره اراضی تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سفارت فلسطین در الجزائر اخبار منسوب به سفیر این کشور درباره اینکه مقامات الجزائری رسما برای میزبانی نشست گروه های فلسطینی اعلام آمادگی کرده اند، رد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
بعد از آنکه گروه های فلسطینی در لبنان گرد هم آمدند، اکنون سفیر فلسطین در الجزائر از آمادگی این کشور برای میزبانی نشست جدید گروه های فلسطینی خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۳    
فاصله گیری فتح از عربستان سعودی و نزدیکی این جریان به حماس و ترکیه، اگرچه در وهله اول در راستای مصالح جمهوری اسلامی ارزیابی می شود، با این حال امکان وقوع برخی پیامدهای امنیتی از قبیل تشدید خصومت احتمالی میان ترکیه و ایران و پشتیبانی محتمل گروه های فلسطینی از آنکارا را در چنین وضعیتی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۷    
گروه های فلسطینی هشدار دادند درصورت وارد شدن آسیبی به ماهرالاخرس مقاومت با همه قدرت پاسخ خواهد داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس اعلام کرد که فلسطینیان منتظر موافقت مصر برای میزبانی نشست رهبران گروه های فلسطینی در قاهره هستند، هر چند روسیه هم برای میزبانی این نشست اعلام آمادگی کرده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۵۹    
سمیر غطاس ، نماینده مصر اعلام کرد که قاهره میزبان جلسات جناح های فلسطینی بدون برنامه دقیق مصالحه یا انتخابات نخواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
پس از قریب 3 دهه اختلاف بین گروه های فلسطینی حالا قرار است آنها گردهم آمده، توافقی را برای اجرای انتخابات 3 گانه فلسطین امضا کنند؛ اتفاقی که طی تاریخ اشغال فلسطین رخ نداده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۵:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا به نقل از فلسطین الیوم، 40 اسیر از اعضای گروه های فلسطینی جهاد اسلامی، حماس، فتح ودیگر گروه ها در زندان عوفر رژیم صهیونیستی به کارزار اعتصاب غذا در حمایت از ماهر الاخرس اسیر فلسطینی پیوستند که از 78 روز پیش در اعتراض به بازداشت اداری خود توسط [...]
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۲:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
40 اسیر از اعضای گروه های فلسطینی در زندان رژیم صهیونیستی طبق وعده خود به کارزار اعتصاب غذا در حمایت از ماهر الاخرس اسیر فلسطینی پیوستند که از 78 روز پیش در اعتراض به بازداشت اداری خود توسط صهیونیست ها، اعتصاب غذا کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۱:۰۵    
چهل اسیر از گروه های فلسطینی که در زندان های رژیم صهیونیستی در بند هستند در حمایت از ماهر الاخرس اعتصاب غذا کردند.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۹:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
تلویزیون رژیم صهیونیستی سپس مدعی شد، وضعیت غزه به سمت تنش بیشتر می رود و حماس خواستار اجرایی شدن توافق های پیشین و طرح های مربوط به آن است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
پس از مخالفت مصر با میزبانی نشست رهبران حماس و فتح در قاهره، یکی از اعضای دفتر سیاسی جنبش حماس اعلام کرد، مسؤولان روسیه از اینکه میزبان دیدار دبیرکل های گروه های فلسطینی در این کشور باشند، استقبال کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) با انتشار پیامی در توییر خبر داد که روسیه میزبان بعدی برگزاری نشست دبیران کل گروه های مقاومتی و سیاسی فلسطینی خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۱:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
یک مقام جنبش مقاومت اسلامی فلسطین اعلام کرد که مسکو از میزبانی نشست رهبران گروه های فلسطینی به منظور تحکیم وحدت ملی و مقابله با توطئه ها برای نابودی مسئله فلسطین استقبال کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در پیامی به رژیم صهیونیستی هشدار داد صبر ما هرگز طول نخواهد کشید. همزمان شاخه نظامی جبهه خلق برای آزادی فلسطین نیز با تاکید بر اینکه اسرا خط قرمز هستند، تعرض به آنها را به معنای اعلان جنگ دانست.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۰۶    
جنبش مقاومت فلسطین حماس و جبهه آزادی بخش فلسطین به ریاست محمود عباس در بیانیه های جداگانه ای اظهارات مقام سابق سازمان جاسوسی عربستان را محکوم کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۶:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) اعلام کرد که هیأتی از اعضای ارشد این جنبش برای تکمیل گفت وگو ی ملی فلسطین و در راستای استحکام بخشیدن به روند آشتی گروه های فلسطینی به مسکو سفر می کند.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛، اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس و زیاد النخاله دبیرکل جهاد اسلامی تلفنی گفت وگو کردند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیشین بخش خاورمیانه وزارت خارجه با بیان این که بهترین راه حل برای فلسطین، توافق میان گروه های فلسطینی است، اظهار کرد: اگر قرار است حقوق فلسطینی ها دنبال شود باید اختلافات را کنار گذاشته و با یکدیگر متحد باشند.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
این دیدارها در راستای ادامه تلاش های گروه های فلسطینی برای برچیدن دودستگی و اختلافات داخلی و تحقق آشتی ملی و زمینه سازی برای برگزاری انتخابات انجام می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۱۷    
عضو ارشد آل سعود در مصاحبه ای با شبکه خبری تلویزیونی العربیه متعلق به عربستان سعودی که روز دوشنبه پخش شد ، انتقادات مقامات فلسطینی را تخلف و مذموم خطاب کرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۷:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا به نقل از المیادین، الرجوب گفت: ما تصمیم گرفتیم که همه توافق ها با اشغالگران را منحل کنیم. دبیر کمیته مرکزی جنبش فتح افزود: ما به دنبال ایجاد یک مشارکت ملی فلسطین با گروه های فلسطینی از جمله حماس و تشکیل یک جبهه سیاسی واحد هستیم. ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
زیاد النخاله ، دبیر کل جنبش جهاد اسلامی گفت که این جنبش نیز همانند سایر گروه های فلسطینی در انتخابات پارلمانی آینده مشارکت خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اعضای هیئتی از رام الله به ریاست جبریل رجوب برای دیدار با گروه های فلسطینی مستقر در سوریه وارد دمشق شدند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۲۴    
چهار کشور عربی عربستان، امارات، اردن و مصر تلاش می کنند آشتی گروه های فلسطین را تخریب کنند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۰:۴۳    
حوزه/ هیئتی از جنبش آزادیبخش فلسطین "فتح" با هدف تکمیل تلاش ها در جهت پایان جدایی و تحقق وحدت ملی و اجرای انتخابات به دمشق پایتخت سوریه می آید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کمیته مرکزی جنبش فتح اعلام کرد که هیأتی از این جنبش امروز دوشنبه به منظور دیدار با برخی گروه های فلسطینی به دمشق سفر می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کل کمیته مرکزی جنبش فتح از سفر هیأتی از این جنبش به سوریه، بزودی و برای گفت وگو با گروه های فلسطینی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
برخی گروه های فلسطینی و احزاب لبنانی در شهر صیدا در اعتراض به عادی سازی روابط و پایمال کردن حقوق فلسطینیان تجمع کردند.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی حماس کمیته ای را به ریاست صالح العاروری به منظور پیگیری گفتگوهای ملی با جنبش فتح و دیگر گروه های فلسطینی تشکیل داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) در بیانیه ای نتایج نشست های اخیر خود با گروه های فلسطینی به ویژه جنبش فتح برای پیشبرد وحدت و آشتی ملی را تشریح کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۶:۱۳    
جنبش حماس خواستار تسریع در برگزاری جلسه های گفت و گوی فلسطینی فراگیر برای توافق بر سر نقشه راه آزادی ملی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
حماس با صدور بیانیه ای از پایان نشست های مربوط به تحولات وضعیت ملی فلسطین خبر داد و اعلام کرد، پیش نویس توافق حاصل شده به دیگر گروه های فلسطینی ارائه می شود.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل دفاع پرس، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) از اقدام جنبش فتح فلسطین در موافقت با توافقات بین این دو جنبش و سایر گروه های فلسطینی و تصویب این توافقات استقبال کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۲۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
جنبش حماس بر پایبندی نوارغزه به وحدت ملی و حضور فعال در روند همکاری تمامی طیف های فلسطینی به منظور اجرای هرچه بهتر اهداف و نتایج نشست رهبران گروه های فلسطینی که در تاریخ 3 سپتامبر در بیروت برگزار شد، تاکید ورزید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۲۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه بر آمادگی مسکو برای میزبانی اجلاس گروه های فلسطینی به منظور وحدت فلسطین تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۳:۵۴    
یک عضو دفتر سیاسی حماس از آمادگی دو کشور برای تضمین آشتی میان گروه های فلسطینی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خارجه عُمان در بیانیه ای از گفت وگوهای اخیر گروه های فلسطینی برای دستیابی به دیدگاه مشترک استقبال کرد.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
در موضوع عادی سازی روابط امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی همه گروه های فلسطینی از جمله تشکیلات خودگردان، جهاد اسلامی، حماس و دیگر گروه ها باهم متحد و یکصدا نسبت به این جریان اعتراض کردند.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اجلاس همبستگی با کودکان و نوجوانان فلسطینی با مشارکت گروه های فلسطینی از جمله حماس و همچنین جمعیت دفاع از ملت فلسطین، اتحادیه بین المللی جوانان، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، کمیته حمایت از فلسطین ریاست جمهوری و کنفرانس بین الملل انتفاضه برگزار می شود.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مردم نیوز : حسام بدران عضو دفتر سیاسی جنبش حماس اعلام کرد، دیدار میان این جنبش و فتح در تکمیل دیدارهای حماس با تمام گروه های فلسطینی است و گفت وگو میان فتح و حماس، یک زمینه بسیار مهم برای گفت وگوی فراگیر ملی و نه جایگزین آن است. ...