دوشنبه ۰۷ خردادساعت ۲۰:۲۳May 2024 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گروه های فلسطینی»

فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۷:۲۵    
در پی فراخوان مردمی و گروه های فلسطینی برای برگزاری تظاهرات خشم در محکومیت جنایت صهیونیست ها مردم شمال رام الله واقع در کرانه باختری به خیابان ها آمدند و جنایت صهیونیست ها در رفح را محکوم کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۳:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
یک رسانه عبری زبان اعتراف کرد با وجود گذشت 8 ماه از جنگ علیه نوار غزه، گروه های فلسطینی همچنان هزاران موشک و گلوله ضد زره در اختیار دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
شکست های پی درپی اسرائیل در مبارزه با گروه های فلسطینی موجب شده است تا قدرت های منطقه ای- بین المللی برای حفاظت از منافع خود به دنبال راه حلی پایدار جهت پایان یافتن مناقشه فلسطین باشند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه های فلسطینی خواستار تلاش جدی برای اجرای تصمیمات اخیر دیوان بین المللی دادگستری درباره حملات رژیم صهیونیستی به رفح شدند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۲:۵۳    
گروه های فلسطینی امروز شنبه ضمن استقبال از تصمیم دیوان بین المللی دادگستری، بر لزوم توقف حملات فاشیستی به شهر رفح و نوار غزه تاکید کردند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۱:۴۹    
گروه های فلسطینی از تصمیم دادگاه لاهه درباره لزوم توقف تجاوز به رفح استقبال کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه های فلسطینی از حکم اخیر دادگاه لاهه در زمینه تاکید بر لزوم توقف حمله ارتش رژیم صهیونیستی علیه رفح، استقبال کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مسئولان احزاب و گروه های فلسطینی مستقر در سوریه با حضور در سفارت ایران، شهادت رئیس جمهور و وزیر خارجه کشورمان را ضایعه ای بزرگ برای ملت فلسطین و محور مقاومت دانستند.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سامی ابوزهری، از رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) تاکیدکرد: اسرائیل تنها در صورت پذیرش شرایط گروه های فلسطینی می تواند اسرای خود در نوار غزه را نجات دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه های فلسطینی ضمن صدور فراخوان برای تقابل گسترده همه فلسطینی ها با اشغالگران صهیونیست در سراسر اراضی اشغالی تاکید کردند که جنایات وحشیانه اسرائیل در کرانه باختری نتیجه حمایت های آمریکا از این رژیم و سکوت بین المللی مقابل این جنایات است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
گروه های فلسطینی با اشاره به اینکه گذرگاه های زمینی تنها راه کمک رسانی مؤثر به نوار غزه است و گذرگاه مهم رفح باید از اشغال صهیونیست ها خارج شود، نسبت به توطئه های آمریکایی اسرائیلی در ایجاد اسکله شناور در سواحل غزه هشدار دادند.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۴:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
اسماعیل هنیه ، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در هفتاد و ششمین سالگرد روز نکبت تاکید کرد که اصرار رژیم صهیونیستی بر انجام عملیات در در رفح مذاکرات را به مسیری مجهول می برد. به گزارش ایلنا، هنیه گفت که حماس و دیگر گروه های فلسطینی برای آینده غزه پس از جنگ تصمیم گیری خواهند کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
جنبش های حماس، جهاد اسلامی فلسطین، فتح و سایر گروه های فلسطینی بیانیه های جداگانه ای را در هفتاد و ششمین سالروز نکبت صادر کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۹:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
تسنیم : سامی ابوزهری در یک کنفرانس مطبوعاتی با رهبران گروه های فلسطینی در تونس اظهار داشت: تا زمانی که رژیم اشغالگر توقف تجاوزات علیه ملت فلسطین را قبول نکند اساساً چرا ما باید وارد مذاکرات شویم؟
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۰:۴۶    
شفقنا- عملیات نظامی اسرائیل بر روی زمین، هم در رفح و هم در کمپ آوارگان جبالیا ادامه دارد. به گزارش شفقنا از الجزیره، در جبلیه، تانک ها و سربازان اسرائیلی با نبردهای شدید بین ارتش و گروه های فلسطینی در حال پیشروی عمیق تر در بخش های شرقی و مرکزی اردوگاه هستند. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۹:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، حسام بدران رئیس دفتر روابط ملی در جنبش حماس فلسطین طی سخنانی بر وحدت موضع فلسطینی ها در سطح سیاسی و نیز مذاکره تاکید و اعلام کرد که مطالباتی که هیئت مذاکره کننده حماس در مذاکرات مربوط به آتش بس مطرح کرده مورد توافق ملی وهمه گروه های فلسطینی است. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۵:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در نشستی با دبیران کل گروه های فلسطینی در دمشق به بررسی روند نبرد با دشمن صهیونیستی پرداخته و اعلام کرد: مقاومت تا زمان رسیدن به پیروزی به مبارزه ادامه خواهد داد. ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
شدت کشتار و جنایات رژیم صهیونیستی طی 8 ماه گذشته و به خصوص طی یک هفته اخیری که حمله به رفع را آغاز کرده است، سبب شده که شاهد سلسله وقایعی در حوزه های میدانی، سیاسی، دیپلماتیک و همچنین اجتماعی باشیم ...
ایران پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۶:۵۲    
گروه های فلسطینی با انتشار بیانیه ای از مردم فلسطین در کرانه باختری رود اردن، قدس اشغالی و اراضی اشغالی 1948 خواستند تا انتفاضه بزرگی برای حمایت از ملت فلسطین در باریکه غزه و نجات شهر رفح از یک فاجعه انسانی و جنگ نسل کشی رژیم صهیونیستی به راه بیندازند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۹:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
گروه های فلسطینی با هشدار درباره عواقب تجاوز اشغالگران به رفح برای امنیت ملی همه کشورهای عربی، از مردم فلسطین در همه مناطق خواستند برای حمایت از اهالی غزه و نجات رفح از جنگ نسل کشی که دشمن صهیونیستی به راه انداخته، انتفاضه ای بزرگ به راه بیندازند.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۰:۲۷    
شفقنا_جنبش حماس، صبح امروز(جمعه) اعلام کرد: در زمینه دست یابی به آتش بس در نوار غزه توپ به طور کامل در زمین اسرائیل است. به گزارش شفقنا، اسکای نیوز نوشت: حماس در بیانیه ای در خطاب به گروه های فلسطینی اعلام کرد: هیئت مذاکره کننده امروز قاهره را به مقصد دوحه ترک کرد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۰۸:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز: گروه مقاومت حماس پیامی به گروه های فلسطینی منتشر کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۰۷:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جنبش حماس بامداد جمعه در پیامی به گروه های فلسطینی درباره مذاکرات آتش بس در غزه اعلام کرد که برای توافق اکنون توپ در زمین رژیم صهیونیستی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۰۴:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
گروه مقاومت حماس پیامی به گروه های فلسطینی منتشر کرده است.
چین اخیرا تحرکات خود برای حل تنش ها میان گروه های فلسطینی را افزایش داده است. به تازگی رئیس دفتر روابط بین الملل جنبش حماس فلسطین گفته است که قرار است گروه های فلسطینی به زودی در چین، نشستی برگزار کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۳:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
گروه های فلسطینی در بیانیه ای تاکید کردند که کنترل گذرگاه رفح توسط هیچ طرفی را نمی پذیریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۵:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
گروه های فلسطینی حمله اشغالگران به رفح را به معنای ناکام گذاشتن همه تلاش های میانجی ها در مسیر آتش بس غزه دانسته و تاکید کردند این تجاوز بیانگر قصد صهیونیست ها برای ارتکاب یک فاجعه و کشتار جمعی جدید است و طرف های بین المللی باید مقابل آن بایستند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۹:۳۵    
گروه های فلسطینی فراخوان صهیونیست ها برای برافراشتن پرچم های اسرائیل در مسجد الاقصی را در روز 14 می محکوم کردند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۹:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، دکتر موسی ابومرزوق رئیس دفتر روابط بین الملل حماس طی سخنانی اعلام کرد که به زودی نشستی میان گروه های فلسطینی در چین برگزار می شود. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۲۳:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رئیس دفتر روابط بین الملل جنبش حماس خبر داد که گروه های فلسطینی به زودی در چین یک نشست برگزار می کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۲۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا : موسی ابو مرزوق رئیس دفتر روابط بین الملل جنبش حماس یکشنبه شب در اظهاراتی اعلام کرد که گروه های فلسطینی به زودی در چین یک نشست برگزار می کنند.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۲۰:۵۲    
شفقنا- حاکان فیدان ، وزیر امور خارجه ترکیه اعلام کرد: اگر از این فاجعه (جنگ غزه) درس نگیریم و به سمت راهکار دو کشوری حرکت نکنیم، جنگ کنونی غزه آخرین جنگ نخواهد بود و باید منتظر جنگ ها و اشک های دیگر باشیم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۹:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس با ارسال نامه ای به گروه های فلسطینی برخی نکات را پیرامون گفت وگوهای آتش بس به آنان اعلام کرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رهبر اپوزیسیون رژیم صهیونیستی گفت که نخست وزیر این رژیم باید فورا یک تیم مذاکره کننده را برای نهایی کردن توافق با گروه های فلسطینی در غزه به مصر اعزام کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۲۲:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
برخی منابع گفته اند که یحیی سنوار با رهبران گروه های فلسطینی در خارج در تماس مستمر قرار دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۷:۴۴    
به گزارش مشرق به نقل از بخش خاورمیانه رادیو و تلویزیون چین CMG، لین جیان سخنگوی وزارت خارجه چین در یک کنفرانس مطبوعاتی در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران در مورد رایزنی اخیر دو گروه فلسطینی فتح و حماس در پکن درباره آشتی میان گروه های فلسطینی گفت: اخیراً به دعوت چین ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۶:۵۹    
رابطه چین با طرفین درگیر در جنگ غزه خوب است و می تواند این کشور نقش خودش را در برقراری آتش بس تاحدودی ایفا نماید، این رفتار چین نشان دهنده تغییر رویکرد دیپلماسی اقتصادی به مسائل امنیتی و سیاسی می باشد.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
منابع آگاه خبر دادند هیأت های اعزامی جنبش حماس و فتح که اخیرا در پکن با یکدیگر دیدار داشته اند، بر سر وحدت گروه های فلسطینی و پایان دادن به اختلافات تاکید کرده اند.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۲:۰۵    
آن گونه که از بیانیه وزارت خارجه چین برمی آید، نمایندگان گروه های فلسطینی فتح و حماس در دیداری که به میزبانی پکن برگزار شد، درباره ادامه گفتگو برای تحقق وحدت فلسطینی در نزدیک ترین زمان ممکن توافق کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
یکی از مسئولان جنبش جهاد اسلامی با اشاره به هماهنگی و وحدت موضع همه گروه های فلسطینی در مذاکرات آتش بس غزه اعلام کرد که پیشنهاد جدید رژیم اشغالگر در مذاکرات تفاوت اساسی با پیشنهادات قبلی نداشته و همین امر رسیدن به توافق را بعید می کند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به نشست ریاض برای آتش بس در غزه با حضور انتونی بلینکن، با تأکید بر اینکه آمریکا صلاحیت صلاحیت نقش آفرینی در یک توافق صلح را ندارد گفت: ایران از هر توافقی میان گروه های فلسطینی برای اداره غزه و کرانه باختری حمایت می کند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۱:۰۷    
جنبش حماس با گروه های فلسطینی درباره توقف جنگ غزه و آزادی اسرای فلسطینی دیدار و گفت و گو کردند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رهبران جنبش های حماس، جهاد اسلامی و جبهه مردمی برای آزادی فلسطین، نشست مهمی را درباره تحولات میدانی و سیاسی مسئله فلسطین و جنگ غزه برگزار کردند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، روزنامه یدیعوت آحارونوت به نقل از یک منبع آگاه اعلام کرد: بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، در مقابل تصمیم گیران ارشد و روسای نهادهای امنیتی در رابطه با این معامله نماینده اقلیت است ...
سلام نو / ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۲۲:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
بنا به اعلام حزب الله لبنان، مقر فرماندهی صهیونیست ها در شمال سرزمین های اشغالی با حمله راکتی و پهپادی هدف قرار گرفته است.
خبرشهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۲۱:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از وبگاه شبکه خبری قدس، گروه های فلسطینی حماس، جهاد اسلامی و جبهه مردمی برای آزادی فلسطین پس از دیدار رهبرانشان بیانیه مشترکی صادر و در آن مقاومت اسطوره ای و اراده پولادین و عزم قاطع ملت فلسطین را ستودند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۱:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی وزارت امور خارجه چین در رابطه با سفر نمایندگان حماس و فتح به پکن، اظهار داشت: از آشتی و وحدت میان گروه های فلسطینی حمایت خواهیم کرد.
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۰:۳۱    
ساعت 24- جنبش های حماس و فتح و یک دیپلمات در پکن عصر جمعه اعلام کردند که چین میزبان مذاکرات آشتی داخلی میان گروه های فلسطینی خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۰۹:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
جنبش های حماس و فتح و یک دیپلمات در پکن عصر جمعه اعلام کردند که چین میزبان مذاکرات آشتی داخلی میان گروه های فلسطینی خواهد بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۰۱:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا : امکان دستیابی به توافق با گروه های فلسطینی ظرف چند روز آینده وجود دارد، اما نتانیاهو خواستار مطالعه یک توافق جامع (غیر از پیشنهاد فعلی طرف مصری) است تا روند دستیابی به توافق در حال حاضر را مختل کند.