شنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۱۳:۱۳Apr 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حزب»

انتخاب   ۱۱ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
موسویان نوشت: چنین روند همکاری های بین ایران و آلمان، موجب شد که بزرگترین تبادل انسانی بین حزب الله لبنان و اسرائیل در نیمه دهه 1990 انجام شد و امید تحولات بیشتر درمسیر صلح را بوجود آورد ...
ایران اکونومیست   ۱۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، شی جین پینگ رئیس جمهور چین ضمن تاکید بر تلاش ها جهت ایجاد نیروی پشتیبانی اطلاعاتی قوی و مدرن گفت: تاسیس این گروه تصمیم بزرگی بود که حزب کمونیست چین و رئیس کمیسیون مرکزی نظامی کشور در راستای نیاز برای ایجاد ارتشی قوی اتخاذ کردند. ...
حزب الله نیوز   ۲۰ دقیقه پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
حزب الله:مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز از انسداد مسیر جنوب به شمال محور کرج -کندوان به دلیل انجام عملیات عمرانی طی روزهای دوم تا سوم اردیبهشت ماه خبر داد.
حزب الله نیوز   ۲۰ دقیقه پیش   + ۹۳ سایت دیگر  
حزب الله: با ورود سامانه جدید بارشی از روز دوشنبه( 3 اردیبهشت) در بسیاری از نقاط کشور شاهد بارش های گسترده ای در کشور خواهیم بود که شدت و تمرکز بارش ها در استان های نیمه شرقی و مرکزی کشور است.
انتخاب   ۲۱ دقیقه پیش    
نتانیاهو بار ها ادعا کرده که مسئله فلسطین از دستور کار جهانی خارج شده و اینکه تشکیلات خودگردان فلسطینی باید تضعیف و حاکمیت حماس در غزه تقویت شود. وی روابط با یهودیان آمریکا و حزب دموکرات را به نفع پیش بینی جنگ یاجوج و ماجوج هیگی تخریب نموده است؛ و پس از تمام اینها ...
شیخ نعیم قاسم: از رویارویی با اسرائیل دست نخواهیم کشید معاون دبیرکل حزب الله لبنان جمعه شب در اظهاراتی گفت که ما از رویارویی با رژیم صهیونیستی دست نخواهیم کشید.
حزب الله نیوز   ۳۰ دقیقه پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
حزب الله:دروازه بان تیم فوتبال استقلال تهران احتمال دارد به دلیل محرومیت نتواند در دیدار هفته آینده تیمش به میدان برود.
حزب الله نیوز   ۳۰ دقیقه پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
حزب الله:مهدی پور این هفته پس از برطرف شدن ورم پایش، زانوی خود را به تیغ جراحان خواهد سپرد.
حزب الله نیوز   ۳۰ دقیقه پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
حزب الله:وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت اول اردیبهشت همزمان با روز سعدی، پیامی تصویری منتشر کرد.
حزب الله نیوز   ۳۰ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
حزب الله:وزیر میراث فرهنگی با اشاره به بهای اندک بلیت موزه ها در کشور گفت: موزه ملی ایران کم از لوور نیست.
حزب الله نیوز   ۳۰ دقیقه پیش   + ۷۸ سایت دیگر  
حزب الله:فراجا طی اطلاعیه ای ضمن اعلام اینکه وضعیت حجاب در جامعه مطلوب تر شده است، گفت: برخی شیطنت های رسانه ای بر عزم و اراده پلیس تاثیری نخواهد داشت.
حزب الله نیوز   ۳۰ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
حزب الله: واکنش های جهانی به مخالفت آمریکا با عضویت رسمی فلسطین در سازمان ملل متحد، نشان داد که این رویکرد در جهان طرفداری ندارد و واشنگتن لطمه سنگینی به موازنات جهانی صلح وارد کرده است.
حزب الله نیوز   ۳۰ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
حزب الله: ارمنستان بعد از حدود سه دهه با بازگراندن چهار روستای اشغالی در جریان جنگ اول قره باغ به جمهوری آذربایجان موافقت کرد.
حزب الله نیوز   ۴۰ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
حزب الله:تصاویر فاش شده منتسب به پیکسل 9 پرو، از تخت شدن لبه های این گوشی حکایت دارند.
حزب الله نیوز   ۴۰ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
حزب الله:ره آورد سفر های سعدی، تجارب معنوی و دنیوی و انبوهی از روایات، قصه ها و مشاهدات بود که ریشه در واقعیت زندگی داشت.
حزب الله نیوز   ۴۰ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
حزب الله: سخنگوی مرکز مبادله گفت: فردا 2 اردیبهشت نوزدهمین جلسه حراج حضوری شمش طلا در مرکز مبادله مطابق روال همیشه برگزار می شود.
حزب الله نیوز   ۴۰ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
حزب الله:رئیس جمهور اصلاحیه قانون تاسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیر دولتی مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد.
حزب الله نیوز   ۴۰ دقیقه پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
حزب الله: معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور درخصوص علت درج نشدن اسم پدر بر روی کارت ملی توضیحاتی ارائه کرد.
ایسنا   ۵۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبری گزارش دادند که تعداد زیادی از نمایندگان حزب محافظه کار پارلمان انگلیس رسوایی به بار آورده و اکثرا به تجاوزهای جنسی متهم و برکنار شدند.
کرد پرس   ۱ ساعت پیش    
سرویس عراق و اقلیم کردستان-دلشاد شعبان، عضو حزب دمکرات کردستان با انتقاد شدید ازجنبش نسل نو و مسئولان آن، گفت:نقشی که این جنبش در اقلیم کردستان ایفا می کند،ازنقش یک حزب مخالف بسیار فاصله دارد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، آبادانی ها پس از اقامه نماز جمعه با سر دادن شعار هایی مانند خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست و این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده ...
قدس آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون دبیرکل حزب الله لبنان گفت: ما به هرگونه تخطی اسرائیل از سقف موجود در رویارویی پاسخ خواهیم داد و با هرگونه تشدید تنش که مستلزم آن باشد، مقابله خواهیم کرد.
حزب الله:وزارت دفاع به مناسبت فرارسیدن سالروز تاسیس سپاه پاسداران بیانیه ای صادر کرد.
حزب الله نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حزب الله: دانشمندان دانشگاه کرنل آمریکا بر این باورند که گام بزرگی در راستای جستجوی موجودات فضایی برداشته اند.
حزب الله نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
حزب الله: سفیر ایران در ارمنستان درباره گفتگو های اخیر ارمنستان و جمهوری آذربایجان گفت: مقامات ارمنستان ما را در ارتباط با این گفتگو ها مطلع کردند و گفتند توافقاتی که صورت گرفته در چارچوب اعلامیه آلماتی است، یعنی بر اساس مرز های بین المللی است.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
مقاومت لبنان اعلام کرد یک پایگاه صهیونیستی را در الجلیل غربی هدف حملاتش قرار داده است.
بهار نیوز   ۱ ساعت پیش    
گروه بین الملل:یک سیاستمدار برجسته راست افراطی در آلمان به اتهام استفاده از یک شعار دوران نازی ها، در حال محاکمه است. بیورن هاک که رهبر حزب راست افراطی آلترناتیو برای آلمان (ای اف دی) در منطقه تورینگیا است، به خاطر سر دادن شعار همه برای آلمان! در جریان یک گردهمایی در سال 2021 محاکمه می شود ...
حزب الله:جردن باروز با شکست در انتخابی المپیک در آمریکا از رسیدن به المپیک 2024 پاریس بازماند.
حزب الله: جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به سؤالی درباره حمله موشکی ایران به اسرائیل در عملیات "وعده صادق" و میزان موفقیت این حمله گفت: میزان موفقیت عملیات از جزع و فزع آمریکا و صهیونیست ها مشخص است.
فاش نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
فاش نیوز - حزب الله لبنان حملات بسیار زیادی را در چند روز اخیر ترتیب داده است و پایگاه های اسرائیلی را زیر آتش سنگین خود برده است؛ از طرف دیگر، رهبر انصارالله یمن از 14 عملیات با 36 موشک بالستیک، کروز و پهپاد توسط مقاومت این کشور تنها در 2 هفته اخیر خبر داده است. ...
حزب الله نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حزب الله: مدیر منطقه 10 کرج به همراه رئیس بنیاد شهید و ایثارگران و مسئول بازرسی منطقه به دیدار دو خانواده جانباز ارتش جمهوری اسلامی ایران رفتند.
حزب الله نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حزب الله:اول اردیبهشت در تقویم رسمی به عنوان روز بزرگداشت سعدی شیرازی شاعر و نویسنده پارسی گو نام گذاری شده است.
حزب الله نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
حزب الله: رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: طی فروردین ماه، آتش نشانان به ماموریت 103 مورد حریق و 579 مورد حادثه اعزام شده اند.
حزب الله نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
حزب الله: رییس جمهور در سفری دو روزه و در قالب دومین سفر دولت سیزدهم به استان سمنان پروژه های ملی مختلفی را افتتاح کرد.
اقتصاد نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: مقاومت لبنان اعلام کرد یک پایگاه صهیونیستی را در الجلیل غربی هدف حملاتش قرار داده است.
حزب الله نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
حزب الله:رسانه های عراقی از وقوع انفجار در پایگاه نظامی کالسو در شمال استان بابل خبر دادند.
حزب الله نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
حزب الله: اختلاف یک میلیارد تومانی مرد دلال زمین و خودرو با مدیر شرکت آرایشی بهداشتی به جنایت ختم شد.
سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: بر اساس جدول زمان بندی، تبلیغات از ساعت صفر بامداد روز 13 اردیبهشت آغاز شده و به مدت هفت روز تا ساعت 8 صبح پنج شنبه 20 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.
حزب الله نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حزب الله:سرپرست دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت گفت: وزارت بهداشت برنامه جامعی را برای ارتقای سواد سلامت افراد تهیه کرده است.
حزب الله:دبیرکل جنبش مقاومت کتائب سیدالشهدا عراق در واکنش به انفجار در یک پایگاه نظامی در شمال استان بابل تهدید کرد که حتما به این حمله پاسخ داده می شود.
حزب الله نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
حزب الله:مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، از پشت پرده درآمد سلاطین زباله از پسماندهای خشک شهر تهران گفت.
حزب الله: در حالی که اعلام شده است بیش اظهاری مصداق قاچاق محسوب می شود شاهد واردات آیفون های 13 رفرش و ریپک شده به عنوان کالای نو هستیم و با توجه به مسئولیت گمرک و ستاد مبارزه با قاچاق کالا در این خصوص، انتظار می رود این دو نهاد در این مورد اظهار نظر کنند.
حزب الله نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
حزب الله: صفوی گفت: محوریت شکرستان موضوعات محیط زیست، مسئله آب، فناوری های جدید، کارآفرینی است.
قوه قضاییه از محکومیت آمریکا در یک دادگاه عمومی حقوقی تهران به پرداخت یک میلیارد دلار به دلیل حمایت از رژیم پهلوی خبر داد.
انصاف نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حزب ندای ایرانیان در نامه ای خطاب به دبیر شورایعالی امنیت ملی خواستار ورود این شورا برای توقف اجرای طرح نور شد. متن کامل این نامه در پی می آید: به نام خدا جناب آقای علی اکبر احمدیان دبیر محترم شورای عالی امنیت ملی با سلام ...
حزب الله نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
حزب الله:مسئول محیط شهری سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج گفت: در کرج باید 200 سگ بلاصاحب در هر ماه عقیم سازی شود ولی با توجه به اهمیت کنترل جمعیت این حیوانات در فضای شهری این آمار بیشتر است و در برخی ماه ها به 400 قلاده هم می رسد.
حزب الله: رییس پلیس فتای استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: افراد سودجو با ارسال پیامک های جعلی در کمین سرقت اطلاعات اشخاص هستند.
یک سال پس از ارائه اولیه لوایح مربوط به شفافیت فعالیت عوامل خارجی در سازمان ها و رسانه های غیرانتفاعی گرجستان مجدداً این طرح توسط حزب حاکم رویای گرجستان با اصلاحاتی به مجلس بازگرداند که همانند سال قبل با مخالفت هایی در مجلس و میان مردم مواجه شد.