چهارشنبه ۰۹ خردادساعت ۱۲:۱۸May 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سندرز»

آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۱:۲۱    
سناتور ارشد آمریکایی برنی سندرز از تلاش دیوان بین المللی کیفری برای صدور قرار بازداشت سران اسرائیل در رابطه با جنگ غزه حمایت کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۰:۲۲    
برنی سندرز می گوید جهان نمی تواند اجازه دهد که بربریت اسرائیل در غزه ادامه یابد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۱:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
سناتور برجسته آمریکایی از درخواست حکم بازداشت سران رژیم صهیونیستی توسط دیوان کیفری بین المللی حمایت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
برنی سندرز از دیوان کیفری بین الملل بابت حکم دستگیری علیه نخست وزیر و وزیر جنگ رژیم صهیونیستی حمایت کرد.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
صحبت های برنی سندرز از سناتورهای جناح چپ حزب دموکرات آمریکا درباره جنگ اسرائیل با فلسطینی ها جنجال آفرین شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۸:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
سناتور سندرز با تاکید بر اینکه اسرائیل نباید یک پنی دیگر از کمک های نظامی آمریکا دریافت کند،گفت: آمریکایی ها نمی خواهند در قحطی و گرستگی کودکان غزه دست داشته باشند.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- برنی سندرز سناتور آمریکایی امروز(شنبه) تأکید کرد که پس از توقف کمک های بشردوستانه و با توجه به عملیات نظامی اسرائیل در رفح، ایالات متحده نباید به همدستی در فاجعه انسانی غزه ادامه دهد. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
سناتور آمریکایی برنی سندرز هشدار داد که هرگونه عملیات نظامی رژیم صهیونیستی در شهر رفح فلسطین، وضعیت در نوار غزه را وخیم تر خواهد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
یکی از سناتور های مستقل آمریکا با حمایت از تهدید تعلیق ارسال سلاح به اراضی اشغالی، تاکید کرد که واشنگتن نباید شریک قتل عام غزه باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۲:۰۵    
برنی سندرز، سناتور مطرح آمریکایی از تصمیم بایدن برای توقف ارسال تسلیحات به اسرائیل حمایت کرده و خواستار اقدامات بیشتر برای تحت فشار قرار دادن اسرائیل برای پایان دادن به تجاوزات این رژیم علیه فلسطینیان شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۲:۳۱    
تهران-ایرنا- برنی سندرز سناتور آمریکایی از تصمیم بایدن برای تعلیق ارسال تسلیحات به اسرائیل حمایت کرده و خواستار اقدامات بیشتر برای تحت فشار قرار دادن رژیم صهیونیستی توقف حملات به فلسطینیان شد.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
برنی سندرز به شایعات مربوط به کناره گیری اش از سیاست پایان داد و عنوان کرد بار دیگر نامزد مجلس سنا می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
برنی سندرز قطعنامه ای را در محکوم کردن تمامی اشکال تعصب شامل اسلام هراسی و یهودی ستیزی در کالج های دانشگاهی سراسر آمریکا ارائه کرده است.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
در انتخابات 2020، دموکرات ها کاری کردند کارستان. اما این نه به دلیل محبوبیت جو بایدن بلکه به علت تنفر از دونالد ترامپ بود. به گزارش هم میهن، ائتلافی بی سابقه از هنرمندان، لیبرال ها، دگراندیشان، اقلیت ها از جمله رنگین پوستان، یهودیان میانه رو و سکولار ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
سناتور برنی سندرز به گمانه زنی ها درباره کناره گیری از سیاست خاتمه داد و گفت که بار دیگر نامزد سنا می شود، اما تاکید کرد که منتقد روابط دولت بایدن با رژیم صهیونیستی است و به شدت با او در مورد جنگ غزه مخالف است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۱:۰۸    
برنی سندرز سناتور آمریکایی: معترضان فقط در محوطه های دانشگاه های آمریکا به حمایت از اسرائیل اعتراض ندارند بلکه این صدای مردم آمریکاست.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۲۱:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- برنی سندرز سناتور مستقل آمریکایی از دانشجویان مخالف جنگ در نوار غزه تمجید و تاکید کرد که آنها در سمت درست تاریخ ایستاده اند.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۹:۳۶    
برنی سندرز، سناتور آمریکایی حمایتش را از اعتراضات دانشجویان حامی فلسطین در دانشگاه های این کشور ابراز و آنها را به ادامه اعتراضاتشان تشویق کرد. به گزارش سلام نو به نقل از ایسنا، برنی سندرز ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۸:۱۲   + ۲۷ سایت دیگر  
برنی سندرز، سناتور آمریکایی حمایتش را از اعتراضات دانشجویان حامی فلسطین در دانشگاه های این کشور ابراز و آنها را به ادامه اعتراضاتشان تشویق کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۰۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو کنگره آمریکا در برنامه شبکه سی ان ان، سیاست های دولت بایدن در قبال جنگ غزه را زیر سوال برد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۰۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- برنی سندر سناتور مستقل آمریکایی از تظاهرات دانشجویی در دانشگاه های این کشور حمایت کرد و گفت که دانشجویان بنا به دلایل درست به حمایت نظامی و مالی ایالات متحده از اسرائیل اعتراض می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۳:۵۵    
سناتور آمریکایی تاکید کرد آمریکا باید بجای سرکوب دانشجویان بر جنایاتی که در غزه توسط رژیم صهیونیستی رخ می دهد تمرکز کند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سناتور آمریکایی از تظاهرات علیه جنگ غزه در دانشگاه های این کشور اعلام حمایت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۰۸:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
سناتور برنی سندرز ضمن انتقاد مجدد از بنیامین نتانیاهو ، گفت که اقدامات رژیم صهیونیستی در غزه به منزله پاک سازی قومی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۲۲:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سندرز سناتور آمریکایی امروز در گفتگو با شبکه سی ان ان ، نخست وزیر رژیم صهیونیستی را به نسل کشی در نوار غزه متهم کرد.
سناتور آمریکایی ایالت ورمونت امروز در مصاحبه ای تصریح کرد: متهم کردن اسرائیل به کشتار 33 هزار فلسطینی یهودی ستیزی نیست، بلکه روشن کردن یک حقیقت است.
جماران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۸:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
پلیس در حمله به معترضان به آنها تعدی کرد و از گلوله های پلاستیکی و گاز اشک آور نیز استفاده کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۶:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، سناتور ایالت ورمونت آمریکا گفت: اسرائیل سعی می کند تظاهرات ضدجنگ در غزه را به یهودی ستیزی نسبت دهد. برنی سندرز سناتور آمریکایی خطاب به نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت وقتی که 34 هزار زن و کودک در غزه کشته شده اند، تظاهرات در دانشگاه های آمریکا یهودی ستیزی نیست. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
برنی سندرز از اظهارات نتانیاهو در محکوم کردن اعتراضات حمایتی از فلسطین در پردیس های دانشگاهی ایالات متحده انتقاد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۴:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- برنی سندرز نماینده مجلس سنای ایالات متحده با رد اتهامات بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی که اعتراضات دانشجویان آمریکایی علیه جنگ غزه را یهودی ستیزی خواند، گفت: این اعتراضات ضدیهودی نیست وقتی شما 34 هزار فلسطینی را کشته و بیش از 77 هزار نفر را مجروح کرده اید.
حامیان ولایت   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
سناتور یهودی آمریکایی در پاسخ به اظهارات نتانیاهو که اعتراضات دانشجویی در آمریکا را ضدیهودی خوانده گفت، وقتی 34 هزار نفر را در غزه کشته و 77 هزار نفر را مجروح کرده اید هیچ اعتراضی ضدیهودی نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سندرز سناتور آمریکایی خطاب به نتانیاهو گفت: گفتن اینکه کابینه شما 34000 فلسطینی را در 6 ماه کشته است نه یهودستیزی است و نه حمایت از حماس.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۲۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
برنی سندرز در پاسخ به نتانیاهو که دانشجویان آمریکایی را یهودستیز خوانده بود، به او هشدار داد که باید مسئولیت جنایات خود در غزه را بپذیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
برنی سندرز در سنای آمریکا در مخالفت با تصویب بسته کمک مالی 95 میلیارد دلاری برای اوکراین، تل آویو و تایوان گفت: مردم غزه با جنایت های توصیف ناپذیری مواجه هستند که اسرائیلی ها عامل آن هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
برنی سندرز عضو مجلس سنای آمریکا با ارائه طرحی، خواستار توقف کمک نظامی ایالات متحده به رژیم صهیونیستی شده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۸:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
سناتور برنی سندرز ، عضو مجلس سنای آمریکا در سخنانی به مخالفت افکارعمومی آمریکا با کمک های بی قید و شرط به اسرائیل اشاره کرد و گفت: مخالفت آمریکایی ها با کمک نظامی بیشتر به اسرائیل ممکن است به دلیل اظهارات برخی از رهبران اسرائیل باشد ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- برنی سندرز نماینده مجلس سنای آمریکا با بیان اینکه ما نمی توانیم به تامین مالی رژیم صهیونیستی در این جنگ وحشتناک ادامه دهیم، تاکید کرد: آمریکایی ها انزجار خود را از ماشین جنگی بنیامین نتانیاهو نشان داده اند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۰:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
سناتور برنی سندرز با زیر سوال بردن کمک های آمریکا به رژیم صهیونیست، آن هم در شرایطی که جنگ غزه برای 196 روز است که ادامه دارد، گفت چرا واشنگتن به طرفی که عامدانه به کودکان گرسنگی می دهد، کمک می کند؟
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سناتور آمریکایی بر لزوم توجه به فاجعه غزه در سایه تنش های منطقه تاکید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
برنی سندرز ، سناتور مستقل آمریکایی از ایالت ورمونت در مقاله ای در روزنامه بوستون گلوب تاکید کرد: آمریکا سالهای زیادی است پشتیبانی مالی بی قید و شرط خود را به اسرائیل عرضه کرده است. این رابطه باید حالا تغییر کند ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق از رویترز، گروه های امدادی به طور مداوم از کارشکنی رژیم اسرائیل برای ارسال غذا، دارو و سایر تجهیزات حیاتی بشردوستانه به غزه شکایت می کنند. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۰۶:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- برنی سندرز نماینده مجلس سنای آمریکا با بیان اینکه واشنگتن نباید در استفاده ابزاری از قطحی به عنوان یک سلاح بر علیه مردم فلسطین در غزه با رژیم صهیونیستی شریک باشد، تاکید کرد: سابقه (رژیم) اسرائیل در زیر پا گذاشتن حقوق بشر وحشتناک است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
وزارت دادگستری آمریکا از دستگیری فردی که قصد داشت دفتر برنی سندرز، نماینده مجلس سنای این کشور را آتش بزند خبر داده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۶:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
وزارت دادگستری آمریکا اعلام کرد مقام های این کشور یک مرد آمریکایی 35 ساله را که تلاش برای سوءقصد علیه برنی سندرز با تلاش برای به آتش کشیدن دفتر این سناتور مستقل داشت، دستگیر کرده اند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مقامات آمریکایی مردی را در ارتباط با آتش سوزی در دفتر سناتور ایالت ورمانت دستگیر کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی امریکانا نوشت: دفتر برنی سندرز هدف حمله قرار گرفت به گزارش رسانه های آمریکایی، یک آتش افروز مظنون به اتهام آتش زدن دفتر برنی سندرز سناتور آمریکایی دستگیر شد ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سندرز از ترور جان سالم به در برد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۱:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزارت دادگستری آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد که شانت سوغومونیان مرد آمریکایی به اتهام آتش زدن دفتر سناتور برنی سندرز در ایالت ورمونت دستگیر شد.
صراط نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۲۳:۴۷    
دادستان های فدرال ایالات متحده آمریکا از تلاش یک مرد آمریکایی برای به آتش کشیدن دفتر برنی سندرز، سناتور ایالت ورمونت خبر دادند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
پلیس آمریکا تحقیقات خود درباره آتش سوزی در دفتر کار سناتور برجسته این کشور را آغاز کرده و مدعی است که این حادثه احتمالا آتش افروزی بوده است.