یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۰:۰۴Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نمایندگان آمریکا»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان حزب جمهوری خواه در مجلس نمایندگان آمریکا قصد دارند، گروهی جهت ترویج سیاست های دونالد ترامپ در این کشور تاسیس کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۲۲    
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا گفته است که از طرح پیشنهادی تعدادی از نمایندگان دموکرات برای افزایش اعضای دیوان عالی حمایت نخواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۱:۱۵    
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا گفت عمل به خواسته مردم آمریکا برای خروج ایمن و راهبردی نیرو های نظامی شان از افغانستان حیاتی است.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۰:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
وین پایتخت اتریش از امروز پنجشنبه بار دیگر میزبان گفتگوهای برجامی ایران و کشورهای 4+1 است. البته همانند هفته گذشته نمایندگان آمریکا نیز در وین حضور دارند، اما در مذاکرات ایران و 1+4 حاضر نخواهند بود بلکه دیپلمات های غربی اخبار جلسه را برای آنها برده و پیشنهادات واشنگتن را به داخل جلسه منتقل می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دموکرات کمیته امور خارجه مجلس نمایندگان آمریکا تاکید کرد، وی و دیگر قانون گذاران از تصمیم رئیس جمهوری برای اجرایی کردن توافق فروش تسلیحات به امارات نگران شده اند و این معاملات را بررسی خواهند کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
گروهی از نمایندگان دموکرات روز پنجشنبه قصد دارند طرحی را برای افزایش تعداد اعضای دیوان عالی ایالات متحده پیشنهاد کنند. به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از خبرگزاری رویترز، “گرگوری میکز” رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا روز گذشته اعلام کرد که وی و یکسری از قانونگذاران نسبت به تصمیم دولت جو بایدن برای پیشبرد طرح فروش تسلیحات به امارات نگران هستند و این مسئله را مورد بازنگری قرار خواهند داد. پیش از [...]
پرس شیعه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
گروهی از قانونگذاران کنگره آمریکا با ابراز نگرانی نسبت به تصمیم رئیس جمهور این کشور برای ادامه فروش تسلیحات نظامی به امارات، خواستار بازنگری در قراردادهای فروش تسلیحات واشنگتن- ابوظبی شدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا با ابراز نگرانی از تصمیم رئیس جمهور این کشور برای پیشبرد طرح فروش تسلیحات پیشرفته به امارات عربی متحده، گفت کنگرها با بررسی آنها، تصمیم می گیرد چه محدودیت ها و شروطی باید اعمال شود.
روزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری المیادین، تعدادی از اعضای مجلس نمایندگان آمریکا در یادداشتی به آنتونی بلینکن، وزیر خارجه این کشور نسبت به محدودیت های اعمال شده از سوی ائتلاف عربستان درباره ارسال کمک های تجاری بشردوستانه به یمن ابراز نگرانی کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
قانون گذاران مجلس نمایندگان آمریکا نحوه واکنش رئیس جمهور این کشور به قتل یک جوان سیاه پوست توسط پلیس و اعتراضات بعد از آن را محکوم کردند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا رئیس جمهوری این کشور را به سخنرانی در جلسه مشترک کنگره در تاریخ 28 آوریل فرا خواند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
اعضای ارشد دموکرات و جمهوری خواه کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا در نامه به وزیر خارجه این کشور، خواستار فشار واشنگتن بر عربستان سعودی به منظور رفع محاصره یمن شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
جان بوئنر، رئیس سابق مجلس نمایندگان آمریکا افشا کرد که در انتخابات ریاست جمهوری 2020 به دونالد ترامپ رای داده بود؛ کاندیداتوری که بوئنر بعدا از وی به خاطر تحریک یک "قیام خونین" شدیدا انتقاد کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مرکز اسلامی گازیلار (Gazilar) با حضور مسئولان مشیخت اسلامی صربستان و نمایندگان جوامع اسلامی از کشورهای آمریکا و اروپا در شهر نووی پازار این کشور افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از جو بایدن خواست در صدمین روز ریاست جمهوری خود در کنگره حضور یابد و سخنرانی کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
پس از نامه انتقادآمیز نمایندگان آمریکا به مدیر ارشد اجرایی اپل، این شرکت اعلام کرد مدیر ارشد آن در جلسه استماع کنگره مربوط به رفتارهای ضدرقابتی اپ استور شرکت می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
جان بوئنر، رئیس سابق مجلس نمایندگان آمریکا گفت، دونالد ترامپ زمانی که در ماه های بعد از انتخابات 2020 مصرانه به طرح ادعاهای مربوط به وقوع تقلب در انتخابات به پیروانش پرداخت، "روی وفاداری آنها پا گذاشت" و از آن سوءاستفاده کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
تد کروز و جان بینر که هر دو از اعضای حزب جمهوری خواه آمریکا هستند، وارد یک درگیری لفظی شدند.
پژوهشکده فضای مجازی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۱۵    
رویداد انتخابات از جمله مواردی است که در سال های اخیر یکی از زمین های اصلی استفاده از عملیات روانی(عملیات تاثیر) در فضای مجازی بوده است. به دلیل ضرورت آشنایی کنشگران فضای مجازی با تاکتیک های عملیات روانی در چنین مبحثی ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۸:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
فارس: نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا قصد داشت بازنشسته شود اما پیروزی دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا در انتخابات سال 2016 باعث شد از این تصمیم صرف نظر کند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
اپل به طور ناگهانی اعلام کرده در جلسه استماع سنا با موضوع بررسی چالش های رقابتی مربوط به اپ استورها شرکت نمی کند. این امر انتقاد نمایندگان کنگره را در پی داشته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۰:۰۶    
احسان آذری نیا: روز سه شنبه نشست بین نمایندگان کشورهای عضو توافق هسته ای سال 2015 برگزار شد و قرار است این مذاکرات ادامه پیدا کند. هدف از این نشست و مذاکرات، احیای توافق هسته ای است. نمایندگان آمریکا نیز به شهر وین رفته اند اما در نشست روز سه شنبه مذاکره ای بین آنها و طرف های ایرانی انجام نشد ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا – بیش از هفتاد نماینده کنگره آمریکا در نامه ای به جو بایدن رئیس جمهوری این کشور درخواست کردند که عربستان سعودی را وادار به لغو فوری محاصره یمن کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در سخنانی حکم 20 سال حبس علیه فعال سعودی را یک "ظلم وحشتناک" خواند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۰:۰۸    
امیر محمد حسینی- خبرنگار نخستین بارقه های احیای برجام دیروز از گراندهتل وین روشن شد. جایی که ایران و دیگر اعضای توافق هسته ای برای رایزنی درباره چگونگی بازگشت به برجام مهمان آن بودند. مذاکرات دیروز میان ایران و 1+4 (آلمان، انگلیس، فرانسه، روسیه و چین) برگزار شد ...
روزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، این روزنامه افزود: چنین تدابیری درباره این که آیا جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا قصد بازگشت به این معاهده را دارد، سوالاتی را برمی انگیزد. حال آنکه این کشور به طور یکجانبه از این معاهده خارج شده است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
خبر آنلاین : ربیعی گفت: با اطمینان می گویم در آینده بسیار نزدیک دولت آمریکا راهی جز خاتمه دادن به رفتارهای قانون شکن ندارد، تحریم های یکجانبه و نقض توافقات بین المللی هم پایان خواهد رسید.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۴۴   + ۵۴ سایت دیگر  
سخنگوی دولت افزود: امروز هم با اطمینان می گوییم که در آینده ای بسیار نزدیک دولت امریکا راهی جز خاتمه دادن به رفتار های قانون شکن ندارد، تحریم های یکجانبه و ناقض توافق و مقررات بین المللی به پایان خواهد رسید ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۱۹   + ۲۹ سایت دیگر  
خبر آنلاین : ربیعی گفت: با اطمینان می گویم در آینده بسیار نزدیک دولت آمریکا راهی جز خاتمه دادن به رفتارهای قانون شکن ندارد، تحریم های یکجانبه و نقض توافقات بین المللی هم پایان خواهد رسید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
شورای تبیین مواضع 27 بسیج دانشجویی استان های کشور نسبت به نشست کمیسیون برجام و اخبار منتشر شده مبنی بر جلسه اعضای این کمیسون در هفته آینده با نمایندگان آمریکا و زمزمه های احیای برجام واکنش نشان دادند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
تصمیم جو بایدن، رئیس جمهوری ایالات متحده امریکا برای بازگشت به توافق هسته ای با ایران، از اهمیت بالایی برای حفظ ثبات و صلح در خاورمیانه برخوردار است. مهمتر از همه، این اولین گام ملموس در برابر گرایش فاجعه بار به سمت تسلیحات هسته ای است که نه تنها در میان قدرت های هسته ای کلاسیک رواج داشته ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ایلهان عمر عضو دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا در مصاحبه با شبکه تلویزیونی سی ان ان گفت:در جامعه آمریکا سالهاست که عدالت اجرا نشده است.
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
شرکت آمازون به خاطر ارائه اطلاعات نادرست در مورد شرایط کاری پیک های خود از یک عضو مجلس نمایندگان آمریکا عذرخواهی کرد. این رسوایی به کارکنان محموله رسان آمازون برمی گردد که به خاطر فشار کاری ناچارند در بطری ادرار کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۹:۳۱    
حادثه حمله دوباره به کنگره آمریکا، نگرانی های زیادی برای نمایندگان این کشور که از زمان حمله سه ماه پیش به ساختمان کنگره نگران امنیت و سلامت خود هستند، ایجاد کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۰:۳۱    
حادثه حمله به کنگره آمریکا نگرانی های زیادی برای نمایندگان این کشور که از زمان حمله سه ماه پیش به ساختمان کنگره نگران امنیت و سلامت خود هستند، ایجاد کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۹:۲۷    
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در پی حادثه ای که در اطراف کنگره این کشور رخ داده بود دستور داد تا، پرچم های ساختمان کنگره به احترام افسر پلیسی که در این حادثه امنیتی کشته شده است، به حالت نیمه افراشته درآید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
بیش از 100 عضو دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا از جو بایدن خواستند تا اقدام اجرایی برای متوقف کردن حمل و استفاده از سلاح های تهاجمی را اتخاذ کند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
شماری از جمهوری خواهان کنگره آمریکا از انتشار برخی گزارش ها در خصوص احتمال ارائه پشنهادی جدید توسط دولت جو بایدن رئیس جمهوری این کشور به ایران، ابراز نگرانی کرده اند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۹:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- شماری از جمهوری خواهان کنگره آمریکا از انتشار برخی گزارش ها در خصوص احتمال ارائه پشنهادی جدید توسط دولت جو بایدن رئیس جمهوری این کشور به ایران، ابراز نگرانی کرده اند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۳:۵۵    
رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس نمایندگان آمریکا در یک جلسه مجازی مربوط به این کمیته تعهد به ضرب الاجل اول مه که از سوی دولت دونالد ترامپ برای خروج کامل نظامیان این کشور از افغانستان تعیین شد را "غیرواقع بینانه و خطرناک" خواند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه بین الملل: چین شماری از شهروندان آمریکا و کانادا را به خاطر انتقاد از سیاست های اختناق آمیزش تحریم کرد. چین هر انتقادی از سرکوب مسلمانان اویغوری را “دخالت در مسائل داخلی” خود دانسته است. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۱:۵۲    
نمایندگان آمریکا و سازمان ملل متحد در امور یمن برای رایرنی با مقام های عربستان درباره بحران یمن وارد ریاض شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۵:۰۸    
3 نماینده جمهوری خواه مجلس نمایندگان آمریکا در ارتباط با آزادسازی یک میلیارد دلار از دارایی هایی بلوکه شده ایران نزد موسسات مالی کره جنوبی از آنتونی بیلکن، وزیرامورخارجه آمریکا، سوالاتی را مطرح کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۱:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
تهران – سه نماینده جمهوریخوه مجلس نمایندگان آمریکا در ارتباط با آزادسازی یک میلیارد دلار از دارایی هایی بلوکه شده ایران نزد موسسات مالی کره جنوبی از آنتونی بیلکن وزیرامورخارجه آمریکا سوالاتی را مطرح کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۰:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
سه عضو جمهوری خواه مجلس نمایندگان آمریکا در نامه ای از وزیر امور خارجه این کشور خواستند تا در مورد نقش ایالات متحده در مورد احتمال آزادسازی پول بلوکه شده ایران در کره جنوبی توضیح بدهد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۷:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
سه قانون گذار جمهوری خواه مجلس نمایندگان آمریکا طی نامه ای به وزیر خارجه این کشور خواستار توضیح درباره نقش ایالات متحده در آزادسازی دارایی مسدود شده ایران در کره جنوبی شدند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۹:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
فارس: کمیسیون امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا پیش نویس قانونی را ارائه کرده که به دنبال پیگیری پرونده قتل جمال خاشقچی ، روزنامه نگار مقتول سعودی است. ...
اقتصاد آنلاین / تیک   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۶:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
به دنبال انتقادات گسترده از دولت آمریکا به خاطر عدم مجازات مناسب پادشاهی عربستان در پی قتل جمال خاشقچی، یکی از کمیته های مجلس نمایندگان آمریکا لایحه ای را برای اعمال برخی محدودیت ها علیه ریاض در پی گزارش اطلاعاتی ماه گذشته که نشان داد ولیعهد این کشور در قتل این روزنامه نگار دست داشته، صادر کرد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مجلس نمایندگان آمریکا لایحه اعمال تحریم های جدید علیه عربستان را به دنبال اتهامات محمد بن سلمان در قتل جمال خاشقجی تصویب کرد.