چهارشنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۵:۴۵Feb 2024 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سیا»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۷:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
رسانه های آمریکا از سفر مخفیانه رئیس سازمان سیا به اوکراین خبر داده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
منابع آمریکایی فاش کردند ویلیام برنز برای پیوستن به مذاکرات توافق آزادی اسرای صهیونیست و برقراری آتش بس فردا به پاریس می رود.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- منابع آگاه از سفر رییس آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا به پاریس برای گفتگوها بر سر آزادی گروگان های حماس خبر می دهند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، آکسیوس نوشت: انتظار می رود بیل برنز، رئیس سیا روز جمعه به پاریس سفر کند تا با مقامات قطری ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
منابع خبری غربی از سفر قریب الوقوع رئیس سیا به پاریس برای گفت وگو با مقامات قطری و مصری درباره تحولات غزه و تبادل اسرای دو طرف فلسطینی و اسرائیلی خبر دادند.
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۰۸:۴۵    
رئیس جمهور آمریکا در تماسی از پش اعلام نشده، نخست وزیر رژیم صهیونیستی را از وسط جلسه کابینه بلند کرد؛ حال آنکه رئیس سیا هم به بی بی هشدار داده که تا قبل از ماه رمضان با حماس به توافق برسد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۲:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
ویلیام (بیل) برنز رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) به سرزمین های اشغالی فلسطین سفر کرده است تا با بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم اسرائیل و رئیس سازمان جاسوسی موساد برای دستیابی به توافق با حماس دیدار و گفتگو کند. ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۲:۰۱    
العربیه نوشت: ویلیام برنز، رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا با نتانیاهو و رئیس موساد دیدار کرده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۱:۴۵    
ویلیام برنز برای دیدار با رئیس موساد و نتانیاهو وارد فلسطین اشغالی شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- ویلیام (بیل) برنز رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) به سرزمین های اشغالی فلسطین سفر کرده است تا با بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم اسرائیل و رئیس سازمان جاسوسی موساد برای دستیابی به توافق با حماس دیدار و گفتگو کند.
کیهان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مترجم: سید حسین جعفری اشاره مجله آمریکایی فارین افرز در مقاله ای مهم از ویلیام برنز رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) به چالش های جدید سازمان سیا و نحوه برخورد این سازمان با تهدیدات جدید، فناوری های نوظهور و همچنین مسئله چین ، روسیه و ایران پرداخته است ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ویدیویی از مایک پمپئو، وزیر خارجه سابق آمریکا و رئیس سیا در حال رقصیدن با سربازان اسرائیلی در نزدیکی مرز غزه منتشر شده است.
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ویدیویی از مایک پمپئو، وزیر خارجه سابق آمریکا و رئیس سیا در حال پایکوبی با سربازان اسرائیلی در نزدیکی مرز غزه منتشر شده است. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ...
سلام نو / تیک   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
یک مقام آمریکایی گفت که مذاکرات مربوط به آزادی گروگان ها در قاهره، سازنده و جدی بود، اما هنوز به پیشرفتی که منجر به توافق نهایی شود، نرسیده است.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
ویدیویی از مایک پمپئو، وزیر خارجه سابق آمریکا و رئیس سیا در حال رقصیدن با سربازان اسرائیلی در نزدیکی مرز غزه منتشر شده است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
چهارشنبه 25 بهمن 1402 – 09:57 لینک کپی شد کپی لینک منبع: اطلاعات انلاین
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۲۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که هفته ها مذاکرات هنوز به نتیجه نرسیده است، یک منبع نزدیک به مذاکرات به خبرگزاری فرانسه گفت که انتظار می رود برنز برای مذاکرات سطح بالا در مصر حضور داشته باشد. برنز بخشی از تیمی بود که ماه گذشته در جریان طرح آتش بس پیشنهادی در پاریس حضور داشت که هنوز پیشرفت نکرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۹:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور مصر و رئیس سیا طی دیداری بر تداوم رایزنی و هماهنگی درباره وضعیت غزه با هدف تحقق اهداف آتش بس، حفاظت از غیرنظامیان و احیای راهکار تشکیل 2 دولتی تاکید کردند.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که هفته ها مذاکرات هنوز به نتیجه نرسیده است، یک منبع نزدیک به مذاکرات به خبرگزاری فرانسه گفت که انتظار می رود برنز برای مذاکرات سطح بالا در مصر حضور داشته باشد. برنز بخشی از تیمی بود که ماه گذشته در جریان طرح آتش بس پیشنهادی در پاریس حضور داشت که هنوز پیشرفت نکرده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی بامداد سه شنبه گزارش دادند که هیأتی متشکل از سران موساد و شاباک برای دیدار با رئیس سیا و گفتگو درباره توافق مبادله اسرا با حماس، به پایتخت مصر سفر می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۱:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مقامات کاخ سفید از سفر رئیس سازمان سیا به مصر برای رایزنی درباره توافق آتش بس در غزه خبر دادند.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۱:۲۲    
وبگاه آمریکایی آکسیوس گزارش داد که جو بایدن، ویلیام برنز، رئیس سیا را به مصر می فرستد تا با مقامات قاهره دیدار کند . به گزارش ایسنا، ویلیام برنز، رئیس سیا، ظرف روزهای آینده وارد قاهره خواهد شد تا در مذاکرات معلق مانده در خصوص توافق تبادل اسیران شرکت کرده و از آن حمایت کند . ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – "ویلیام برنز" رئیس سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) در خبری تایید شده از سوی شبکه خبری سی بی اس نیوز به منظور انجام مذاکرات بیشتر در مورد جنگ غزه و اسرای رژیم صهیونیستی قرار است سه شنبه آتی عازم قاهره پایتخت مصر شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۰:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
وبگاه آمریکایی آکسیوس گزارش داد که جو بایدن، ویلیام برنز، رئیس سیا را به مصر می فرستد تا با مقامات قاهره دیدار کند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رویترز به نقل از اکسیوس گزارش داد که بایدن رئیس سیا را در آخرین تلاشیش برای آزادی اسرای صهیونیست در غزه به مصر می فرستد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۶:۰۷    
دو منبع آگاه اعلام کردند که انتظار می رود رئیس سیا برای رایزنی درباره مذاکرات جاری در خصوص آزادی گروگان ها به قاهره سفر کند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۷:۱۶    
برخی تحلیلگران معتقدند، آمریکا پس از طوفان الاقصی تمایل دارد از کانال های میانجی بار دیگر وارد گفت وگوهای راهبردی با تهران شود. به عبارت دیگر رئیس سیا معتقد است کلید حل مشکلات پیچیده آمریکا در منطقه ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۵:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
در حالی که نظریه پردازان روابط بین الملل از سال ها پیش بر افول قدرت سخت و نرم آمریکا در نظام بین الملل تاکید داشتند، ویلیام برنز، رئیس سازمان سیا با نوشتاری در مجله معتبر فارن افرز بر این نظریه ها صحه گذاشته و تایید کرده است ایالات متحده دیگر قدرت بلامنازع جهان نیست.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۴:۱۲    
اخیرا ویلیام برنز رئیس سازمان اطلاعات مرکزی ایالات متحده در یادداشتی به آینده وضعیت خاورمیانه بعد از طوفان الاقصی پرداخته است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
چین به طعنه از رئیس عملیات جاسوسی بین المللی آمریکا تشکر کرد و گفت ، رئیس سیا افشا کرده که جاسوس های این آژانس همه جا هستند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ویلیام برنز، رئیس سیا طی یادداشتی در فارن افرز به توضیح اولویت جامعه اطلاعاتی آمریکا در مقابله با تهدیدات ژئوپلیتیک این کشور پرداخته است.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۰۶:۰۱    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : در بسته خبری پیش رو، مهمترین اخبار 24 ساعت گذشته را با هم مرور می کنیم. این صبحانه خبری مفید و مختصر را بخوانید. پیشنهاد آشنا: الان وقت معامله با آمریکاست ...
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۰۹:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
هیچ کس بیشتر از رهبران چین حمایت آمریکا از اوکراین را زیر نظر ندارد. چین تنها رقیب ایالات متحده است که هم قصد دارد نظم بین المللی را تغییر دهد و هم قدرت اقتصادی، دیپلماتیک، نظامی و تکنولوژیکی برای انجام این کار را داراست.
کیهان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۲۲:۳۴    
مجله آمریکایی فارین افرز در مقاله ای مهم از ویلیام جی برنز اداره کننده سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) و مذاکره کننده سابق این کشور با عنوان (جاسوسی و حکمرانی؛ دگرگونی سیا برای عصر رقابت) در روز 30 ژانویه 2024 به چالش های جدید سازمان سیا و نحوه برخورد این سازمان با تهدیدات جدید ...
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۹:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
آشنا نوشت: اگر کسی معتقد است فقط از یا در موضع قدرت باید یا می توان معامله کرد؛ الآن وقتش است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۰:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
برنز با بیان اینکه زمان زیادی از چهار دهه گذشته را در خاورمیانه بوده یا صرف آن کرده است، هشدار داد که به ندرت شاهد وضعیتی پیچیده تر یا انفجاری تر از امروز بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سیا اذعان کرد ایالات متحده دیگر برتری مسلم خود را در سیاست جهانی ندارد و قطع کمک های اوکراین به معنای ناتوانی آمریکا خواهد بود.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ویلیام برنز رئیس سیا تاکید کرد: کلید امنیت اسرائیل و منطقه، تعامل با ایران است و خاورمیانه از چهار دهه پیش به مانند امروز قابل انفجار نبوده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سیا اذعان کرد ایالات متحده دیگر برتری مسلم خود را در سیاست جهانی ندارد و قطع کمک های اوکراین به معنای ناتوانی آمریکا خواهد بود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۰۶:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیر سازمان جاسوسی آمریکا موسوم به سازمان سیا در مقاله ای مدعی شرایط انفجاری در منطقه شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۲۳:۵۸   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا در یادداشتی در نشریه فارن افرز اعتراف کرده که واشنگتن دیگر قدرت بلامنازع دنیا نیست.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۲۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا-شبکه اسکای نیوز به نقل از منابع سرائیلی اعلام کرد: مذاکره کنندگان اسرائیل، امریکا، مصر و قطر بر روی چارچوبی برای یک توافق جدید تبادل اسرا بین اسرائیل و حماس به توافق رسیده اند. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۰:۰۷    
شفقنا- مقامات آمریکایی اعلام کردند: مذاکره کنندگان به توافق آتش بس دوماهه در نوار غزه در قبال آزادی 100 اسیر اسرائیلی توافق کرده اند. به گزارش شفقنا ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۱۱:۰۵    
حمله خمپاره ای گردان های قدس به سوی واحدهای اسرائیلی، امضای مصوبه عضویت سوئد در ناتو از سوی رئیس جمهوری ترکیه و دیدار رئیس سیا با مقام های اسرائیل، مصر و قطر با محوریت آزادی اسرا از جمله مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
الف   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۰۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
برخی مقامات آگاه به واشنگتن پست اطلاع دادند که جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا درصدد است طی روزهای آتی ویلیام برنز، رئیس آژانس اطلاعات مرکزی (سیا) را برای حصول توافقی جاه طلبانه میان حماس و رژیم صهیونسیتی برای آزادی تمامی گروگان ها در غزه و توقف طولانی درگیری ها اعزام کند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۲۲:۴۹    
یک مقام آمریکایی اعلام کرد که انتظار می رود رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) با مقام های رژیم صهیونیستی، مصر و قطر دیدار و درباره توافقی برای آزادی گروگان های باقی مانده در اسارت حماس گفت وگو کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۲۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
برخی مقامات آگاه به واشنگتن پست اطلاع دادند که جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا درصدد است طی روزهای آتی ویلیام برنز، رئیس آژانس اطلاعات مرکزی (سیا) را برای حصول توافقی جاه طلبانه میان حماس و رژیم صهیونسیتی برای آزادی تمامی گروگان ها در غزه و توقف طولانی درگیری ها اعزام کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۲۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- جو بایدن رئیس جمهور آمریکا، ویلیام برنز رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) را برای دستیابی به توافق آتش بس در غزه به اروپا اعزام می کند.
سلام نو / عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۱۸:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
سفیر رژیم صهیونیستی در روسیه گفت این رژیم هیچ مذاکره ای با حماس درباره آتش بس ندارد بلکه در حال رایزنی با آمریکا و قطر برای آزادی اسرا از غزه است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۲۷ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مقامات اسرائیلی می گویند ادامه حضور برنز در مذاکرات برای دستیابی به هر گونه توافق جدید بسیار مهم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۲۷ - ۱۴:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
یک وبگاه اسرائیلی مدعی شد یک مقام بلندپایه قطری، امروز (دوشنبه) با رئیس سازمان سیا و رئیس دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی درباره آزادی اسرای فلسطینی گفت و گو می کند.