چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۰۱:۳۹May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان جاسوسی آمریکا»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۰۴    
مامور سابق سیا گفت: اکنون زمان مناسبی است تا سیا تلاش کند مسیری برای همکاری با جاسوسان روس باز کند یا از افراد مخالف با روند کنونی روسیه بخواهد با سیا همکاری کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
سازمان جاسوسی آمریکا با انتشار یک بیانیه در سایت خود به طور رسمی حضورش در تلگرام را اعلام کرد و طی اولین پست کانال خود از روس ها خواست اطلاعاتد اقتصادی و داده های مقامات کشورشان را به آن ها بدهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۲۳:۳۱   + ۲۳ سایت دیگر  
باید از مسئولان محترم پرسید که آیا تبلیغ نظرات و دیدگاه سازمان جاسوسی آمریکا (CIA ) در کشور آزاد است؟ ! و آیا آقای رابرت مالی، نماینده ویژه رئیس جمهور آمریکا در امور ایران ( ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۰:۳۶    
گردش در موزه هوایی تنها تفریح در یک مکان نیست، بلکه روایت تاریخ هوایی کشور است. دیدن هرکدام از هواپیماهایی که در موزه قرار دارد داستان یک پرواز است. بسیاری از علاقه مندان به پرواز و صنعت هواپیمایی پای ثابت نمایشگاه هوایی تهران هستند.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۰:۰۸   + ۲۴ سایت دیگر  
در پی افشای اسناد محرمانه وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون)، دولت ایالات متحده آمریکا از نزدیک آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل را زیر نظر داشته و از او جاسوسی می کند و معتقد است که دبیرکل سازمان ملل موضع نرمی در مقابل روسیه دارد. ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
گزارش ها حاکی از آن است که رئیس سازمان جاسوسی آمریکا در جریان دیداری که با ولیعهد سعودی داشته، از دولت ریاض به دلیل کنار گذاشتن واشنگتن از تحولات منطقه ای ازجمله عادی سازی رابطه با ایران، ابراز دلخوری کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جاسوسی آمریکا با بیان این که ماه های آتی جنگ اوکراین حیاتی است، ادعاهای واشنگتن درباره ارسال سلاح های چینی به روسیه را تکرار کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۳۸    
استاد تاریخ سیاسی و پژوهشگر ارشد فلسطینی از وعده پنهانی محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به رئیس سازمان جاسوسی آمریکا "سیا" علیه مقاومت خبر داد و تاکید کرد که با وجود حمایت های آمریکا و رژیم صهیونیستی از تشکیلات خودگردان، این تشکیلات ناتوان از مقابله با مبارزان فلسطینی است.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۸:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان جاسوسی آمریکا در مصاحبه ای تلویزیونی ضمن متهم کردن چین به برنامه ریزی برای کمک نظامی به روسیه، گفت سران مسکو فرضیات اشتباهی یکی پس از دیگری انجام دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جاسوسی آمریکا گفت ایران برنامه غنی سازی اورانیوم را تا جایی توسعه داده که قادر است طی چند هفته آن را به سطح 90 درصد برساند.
اقتصاد ایران: رئیس سازمان جاسوسی آمریکا در مصاحبه ای تلویزیونی ضمن متهم کردن چین به برنامه ریزی برای کمک نظامی به روسیه، گفت سران مسکو فرضیات اشتباهی یکی پس از دیگری انجام دادند.
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۱:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
رادیو فردا- ارگان رسانه ای سازمان جاسوسی آمریکا (CIA)- با ذوق زدگی به بازنشر گزارش روزنامه اعتماد در مورد هواپیمای اوکراینی پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۶:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
سؤال این است که چرا برخی رسانه های اصلاح طلب اصرار دارند که به عنوان نیروی نیابتی رسانه های دشمن در داخل فعالیت کنند؟! این در حالی است که این رسانه ها از بودجه و امکانات بیت المال بهره مند می شوند؟
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۲۱:۳۲    
سرویس خارجی- ویلیام برنز، رئیس سازمان جاسوسی آمریکا پس از بازگشت از تل آویو با اذعان به این که اوضاع در مناطق اشغالی فلسطین عادی و طبیعی نیست، هشدار داده شدت تنش ها تا جایی است که وقوع یک انتفاضه جدید بسیار محتمل خواهد بود. ...
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۵۲    
سال ها پیش سیا برای به دست آوردن دوباره ایران برای طرحی بنام شوراهای مشروطیت سرمایه گذاری کردند طرحی که چون بوی پول از آن بلند شد باعث به جان هم پریدن اپوزیسون ها شد و همه چیز بهم ریخت.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سیدمهدی طالبی، خبرنگار: سال 1390، جلسه استماع کنگره. جک کین رئیس سابق نیروی زمینی ارتش آمریکا این پرسش را مطرح می کند که چرا مسئولان ایرانی را نمی کشیم؟ این افراد حدود هزار آمریکایی را کشته اند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
بنابر مستندات متعدد، نقش دولت های بیگانه و سرویس های اطلاعاتی مرتبط با آنان در اغتشاشات اخیر غیرقابل انکار است. از آموزش ویژه خبرنگاران اصلاح طلب توسط سازمان جاسوسی آمریکا تا جلسه ویژه مقامات اروپایی با تروریست های تجزیه طلب در اقلیم کردستان عراق.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۲۱:۱۳   + ۷۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه ادعاهای رئیس سازمان جاسوسی آمریکا در ارتباط با همکاری های ایران و روسیه و نیز اتهامات وی علیه جمهوری اسلامی ایران در ارتباط با جنگ اوکراین را بی اساس و بخشی از جنگ تبلیغی آمریکا علیه ایران توصیف کرد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۱:۱۵    
رئیس سازمان جاسوسی آمریکا نزدیکی ایران-روسیه را به یک شراکت تمام عیار دفاعی تعبیر کرد و مدعی شد ادامه این روند به ویژه برای شرکای منطقه ای واشنگتن خطرناک است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۲۲:۳۲    
سفارت روسیه در واشنگتن به طرح سازمان جاسوسی آمریکا برای استخدام روس هایی که از جنگ اوکراین منزجر شده اند، واکنش نشان داد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۲:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
پیشکسوتان وزارت امور خارجه، با صدور بیانیه ای با تأکید بر اینکه برای پیروزی در جنگ ترکیبی باید به دنبال تهاجم ترکیبی علیه دشمن بود، خاطرنشان کردند: اغتشاشات اخیر مصداق یک جنگ ترکیبی همه جانبه است که با طراحی و هدایت سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) و همکاری رژیم صهیونیستی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
در هفته های گذشته یکی از خبرنگاران روزنامه هم میهن به اتهام همکاری با سازمان جاسوسی آمریکا بازداشت شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – ویلیام برنز رئیس سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) به کی یف پایتخت اوکراین رفت و با مقامات این کشور دیدار کرد.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۴:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
حادثه 24 - بازخوانی اسناد چند ایرانیِ منبعِ سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) پس از انقلاب که نام، اسم رمز و فعالیت هایشان در اسناد منتشر شده است، نشان می دهد که برخی از آنها منبع ایستگاه سیا در تهران و برخی دیگر منبع ایستگاه های سیا در کشورهای مختلف بودند. ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۲۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
یکی از کاربران شبکه های اجتماعی با انتشار تصاویر جدیدی از خبرنگار بازداشت شده روزنامه شرق در کلاس های آموزش جنگ هیبریدی سازمان جاسوسی آمریکا نوشت: نیکو دکلرک، استاد آمریکایی این دوره است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۲۰:۱۳    
مطالب تولیدی توسط این فرد در پوشش خبرنگار، بارها توسط رسانه های معاند به صورت ویژه بازنشر شده است. در حقیقت فرد مذکور در پوشش خبرنگار، نقش خبرنگار نیابتی را برای دشمن ایفا می کرده است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۲۳:۱۶   + ۳۰ سایت دیگر  
در بیانیه وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه به نقش کلیدی "نیلوفر حامدی" و "الهه محمدی" در اعتراضات اخیر اشاره شد.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۲۶ - ۱۵:۰۰    
رضا حقیقت نژاد خبرنگار ضدایرانی و ضدانقلاب روز گذشته درگذشت. کارنامه سیاه او علیه ایران دربرگیرنده توهین به مقدسات و حتی هتاکی به شهید حاج قاسم سلیمانی و همراهی با رسانه ضدایرانی عربستان سعودی نیز بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۲:۴۸   + ۳۱ سایت دیگر  
ویلیام برنز مدیر سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) در مصاحبه با یک شبکه تلویزیونی این کشور علنا از اغتشاشات در ایران حمایت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۲:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
بیش از 100 تن از اساتید برجسته حقوق دانشگاه های کشور ضمن صدور بیانیه ای درباره حوادث اخیر کشور، با محکوم کردن اقدامات آشوبگرانه و هنجارشکنانه و حمایت از نهادهای حافظ امنیت و ناموس و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۰۳:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
سی آی اِی ادعا کرده است که چین مظنون به طرح ریزی برای تسخیر تایوان است.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۰۱:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
در خلال برنامه بدنام ام کی اولترای سیا، هزاران نفر به نام علم مورد تعرض، شکنجه و آزمایش های غیراخلاقی قرار گرفتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۲۳:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی اعلام کرد، هشداری را از سازمان جاسوسی آمریکا دریافت کرده است که نشان می دهد، حزب الله در رابطه با ضرب الاجل اعلام شده خود جدی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۴:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
هم زمان با عملیات رسانه ای جریان اصلاح طلب در داخل در موضوع حجاب زنان ایرانی، در سوی مقابل رسانه های معاند و وابسته به آمریکا، انگلیس و آل سعود در یک کارزار رسانه ای، حجاب زنان کشورمان را نشانه گرفته اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۰۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر ارمنستان و مدیر سیا درباره امنیت منطقه و مسائل بین المللی گفتگو کردند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۰۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
نهاد های امنیتی کشور های اروپای غربی مثل انگلیس، فرانسه و آلمان جزو نهاد های رقیب اطلاعاتی آمریکا هستند که به رغم رقابت با آمریکا فاصله زیادی در بودجه خود نسبت به این کشور دارند. ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۰:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
تحلیلگر اطلاعاتی سیا که از این سازمان جاسوسی استعفا داده بود، در سن 95 سالگی درگذشت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
کنعانی مقدم گفت: بدون چراغ سبز آمریکا، صهیونیست ها جرئت نمی کنند یک گلوله هم شلیک کنند، قطعا ایران و مدافعان حرم پاسخ مناسب را در جولان، غزه، لبنان و سرزمین های اشغالی و کرانه باختری خواهند داد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۰۷:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
داده های اف بی آی که به گفته دفتر مدیریت اطلاعات ملی برای اولین بار در گزارش شفافیت گنجانده شده است، شامل حدود 1.9 میلیون درخواست انجام شده به عنوان بخشی از تحقیقات در مورد تلاش های مهاجمان سایبری خارجی برای به خطر انداختن زیرساخت های حیاتی، مانند نیروگاه های آمریکا است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سازمان جاسوسی آمریکا اقدام به آموزش نیروهای اوکراینی برای مقابله با حمله احتمالی روسیه کرده است.
رئیس سازمان جاسوسی آمریکا موسوم به سیا اعتراف کرد که هنوز هیچ شواهد و مدرکی مبنی بر تصمیم ایران برای تسلیحاتی کردن برنامه هسته ای پیدا نشده است.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۷:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
از چند سال قبل معلوم شد که شبکه جاسوسی آمریکا پس از ضربه اطلاعاتی ایران نیازمند یک خانه تکانی اساسی شده است. این شبکه با ضربه نیروهای امنیتی ایران از درون متلاشی شده بود ولی نه امکان حذف همه عناصر آن وجود داشت و نه اعتماد به همه آن!
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۱:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
روزنامه نیویورک تایمز به نقل از مقامات آمریکا اعلام کرده که ایران با یک عملیات ضد اطلاعاتی باعث شکست نقشه سازمان اطلاعات آمریکا شده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۲۲:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
رکنا:روزنامه نیویورک تایمز به نقل از مقامات آمریکا اعلام کرده که ایران با یک عملیات ضد اطلاعاتی باعث شکست نقشه سازمان اطلاعات آمریکا شده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۲۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از اکسیوس، ویلیام برنز ، رئیس سازمان جاسوسی آمریکا موسوم به سیا قرار است روز سه شنبه برای نخستین بار از زمان به دست گیری این مسئولیت به رژیم صهیونیستی سفر کند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
شبکه انگلیسی زبان سی جی تی ان چین مستندی به زبان انگلیسی به نام دخالت های خارجی آمریکا منتشر کرد که طی آن، تاریخچه دخالت سیا در کودتای 28 مرداد 1332 نیز مرور شده است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا – با وجود خروج برخی نظامیان آمریکایی از افغانستان ؛ مقامات ارشد نظامی و امنیتی این کشور بر این باورند که فعالیت های جاسوسی و جمع آوری اطلاعات در این کشور همچنان ادامه خواهد یافت . ...
برترین ها / شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۷:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا: سازمان سیا از یک "رخداد امنیتی" در خارج از مقر این سازمان جاسوسی آمریکا در ویرجینیا خبر داد اما تاکید کرد که "این محوطه امن است". سخنگوی سیا به ان بی سی نیوز گفت: ما با هماهنگی با شرکای اجرای قانون محلی خود ، در حال کنترل وضعیت امنیتی در خارج از محیط مقرهای سیا هستیم. محوطه امن است. ...