پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۱۴:۲۲May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دبیر کل سازمان ملل»

شفقنا   ۱۳ دقیقه پیش    
شفقنا- سازمان ملل متحد، روز چهارشنبه، مارتین گریفیتس، نماینده ویژه انگلیسی خود را به عنوان دستیار دبیرکل سازمان ملل در امور بشردوستانه تعیین کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از القدس العربی، به این ترتیب گریفیتس، دستیار آنتونیو گوترش ...
ایسنا   ۵۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه روسیه در کنفرانس خبری مشترکی با دبیرکل سازمان ملل اظهار کرد، مسکو کاملا از رویکرد بی طرفانه و برابر دبیرکل سازمان ملل نسبت به طرفین مختلف در درگیری هایی که این نهاد به آنها رسیدگی می کند، حمایت کرده و آماده است تا در این زمینه کمک کند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۱:۰۵    
آنتونیو گوترش دبیر کل سازمان ملل متحد اعلام کرد که روند به رسمیت شناختن واکسن روسی اسپوتنیک وی در سازمان بهداشت جهانی در حال اجراست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- دبیرکل سازمان ملل متحد درحالیکه از شورای امنیت خواست تا در قبال بحران های موجود همچون وضعیت فلسطین، یکپارچه شوند بر اهمیت از سرگیری فرایند صلح خاورمیانه تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – به گفته دیپلمات ها، مارتین گریفیث فرستاده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در امور یمن به زودی از این سمت کناره گیری می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل قرار است در جریان سفر به روسیه، فردا با وزیر خارجه این کشور در خصوص سوریه، اوکراین و لیبی گفتگو کند.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
برچسب ها حمایت از مردم فلسطین دانستنی آنلاین رئیس مجلس شورای اسلامی محمد باقر قالیباف برچسب ها
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- سخنگوی دبیرکل سازمان ملل متحد در حالیکه حاضر به محکوم کردن جنایت صهیونیست ها نشد، از اقرار به حق ذاتی دفاع از خود فلسطینیان در قبال این جنایات و اجبار آنها برای تخلیه منازل اجدادی، خودداری کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۳۱   + ۵۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی طی نامه ای رسمی به روسای مجالس کشورهای اسلامی و برخی پارلمان های جهان و دبیرکل سازمان ملل متحد، جنایات صهیونیستی در فلسطین و حمله به نمازگزاران و هتک حرمت مسجد الاقصی را به شدت محکوم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- آنتونیو گوترش دبیر کل سازمان ملل متحد، با انتقاد از نابرابری واکسیناسیون کرونا در جهان گفت : انحصار واکسن اشتباهی بزرگ است و تولید جهانی واکسن کرونا باید دوبرابر شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - آنتونیو گوترش دبیر کل سازمان ملل متحد، فردا به مسکو می آید و قرار است با ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه و سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه این کشور دیدار و درباره مسائل مهم جهانی و منطقه ای گفت و گو و تبادل نظر کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل از رویکرد کشورهای دارا در خرید، تولید و توزیع واکسن مقابله با کرونا به شدت انتقاد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام یک منبع وابسته به وزارت امور خارجه روسیه، مسکو به دنبال تشدید تنشها در قدس شرقی آماده شرکت در یک نشست کمیته چهارجانبه خاورمیانه در هر زمان بوده و این وضعیت در مذاکرات بعدی سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه و آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل مطرح خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کل سازمان ملل از تصمیم خود برای برگزاری مذاکرات مجازی با رئیس جمهوری روسیه در اثنای سفر به مسکو خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کل سازمان ملل نسبت به ملی گرایی کشور ها در توزیع واکسن کرونا ابراز نگرانی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل گفت معتقد است نشستی بین پنج کشور با عضویت دائم شورای امنیت این سازمان- روسیه، چین، آمریکا، انگلیس و فرانسه- می تواند به حل چالش های نگران کننده جهان کمک کند.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
آنتونیو گوترش، ضمن ابراز نگرانی عمیق از ادامه خشونت در بیت المقدس شرقی اشغالی و تخلیه اجباری خانواده های فلسطینی از خانه های خود، از رژیم صهیونیستی خواست تا مطابق با تعهدات خود تحت قوانین بین المللی بشردوستانه و حقوق بشر به تخریب ها و تخلیه خانه ها خاتمه دهد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۲۵    
دبیرکل سازمان ملل متحد نگرانی عمیق خود را از ادامه خشونت ها در شرق قدس اشغالی و همچنین اخراج خانوار های فلسطینی از خانه هایشان در شیخ جراح و سیلوان ابراز کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – "آنتونیو گوترش" دبیر کل سازمان ملل متحد، ساعاتی پیش ضمن ابراز نگرانی از ادامه خشونت ها در قدس اشغالی خواهان احترام رژیم صهیونیستی به قوانین بین المللی و توقف تخریب خانه های فلسطینیان در این شهر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل در واکنش به تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان در قدس اشغالی و مسجدالأقصی، این رژیم را فقط به خویشتنداری فراخواند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۵۰    
دبیرکل سازمان ملل با اشاره به درگیری های اخیر در قدس، تل آویو را به خویشتنداری حداکثری و احترام به حق آزادی تجمع های مسالمت آمیز فراخواند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۴۱    
دبیرکل سازمان ملل نسبت به افزایش تنش ها در قدس شرقی ابراز نگرانی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل از رژیم صهیونیستی خواست به حق فلسطینیان برای برگزاری تجمعات مسالمت آمیز احترام گذاشته و از تشدید خشونت ها پرهیز کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کل سازمان ملل در واکنشی تند انفجار روز گذشته کابل را به شدت محکوم کرد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل متحد از بانک ها خواست تأمین مالی زیرساخت پروژه های سوخت های فسیلی را متوقف کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۰:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
دبیر کل سازمان ملل متحد از نامزدی خود برای تصاحب مجدد این سمت در بحبوحه همه گیری کرونا و تنش در روابط چین و آمریکا خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل دلیل خالی بودن پست فرستاده این سازمان به صحرای غربی از دو سال پیش تاکنون را این گونه توجیه کرد،طی این مدت 12 اسم را برای پست نماینده صحرای غربی مطرح کرده و با تمامی آنها مخالفت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل متحد در یک کنفرانس اقلیمی، خواستار فاینانس پروژه های پاک به جای زیرساخت سوخت فسیلی از سوی بانکها شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی دبیرکل سازمان ملل تأکید کرد که با افزایش تعداد افراد نیازمند به کمک های انسانی در یمن به 20 میلیون نفر، اوضاع انسانی در این کشور در آستانه فروپاشی است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، نماینده دائم سوریه در سازمان ملل متحد تاکید کرد که حملات مکرر اسرائیل علیه سوریه حاکمیت و استقلال این کشور و ثبات منطقه و صلح و امنیت بین المللی را تهدید می کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۰:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
سوریه در نامه ای به رئیس شورای امنیت و دبیر کل سازمان ملل تجاوزات مکرر رژیم صهیونیستی به سوریه را تهدیدی برای صلح و امنیت بین المللی دانست و گفت که سوریه بر حق خود در مقابله با تجاوزات اسرائیل تاکید می کند.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۷:۰۵    
ایران پرس: سخنگوی دبیرکل سازمان ملل در واکنش به کوچاندن ده ها خانواده فلسطینی از محله شیخ جراح در قدس شرقی و صدور دستورات قضایی در این خصوص از سوی دادگاه های اسرائیلی و همچنین اشغال خانه های فلسطینی ها توسط شهرک نشین ها تاکید کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۱۰    
سخنگوی دبیرکل سازمان ملل متحد بر غیرقانونی بودن شهرک سازی رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی تاکید کرد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
برنامه شکاف اقتصادی (Economic Divide) شبکه پرس تی وی به بررسی توزیع ناعادلانه واکسن کووید 19 و سود هنگفت اقتصادهای پیشرفته از این طریق اختصاص دارد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی دبیر کل سازمان ملل اعلام کرد این سازمان هیچ گونه تغییری در مرزهای 1967 از جمله در ارتباط با قدس را هرگز به رسمیت نخواهد شناخت. رئیس مجمع عمومی سازمان ملل نیز بر لزوم احترام به حقوق مردم فلسطین به ویژه فلسطینی هایی که از بیش از 50 سال قبل تحت اشغال زندگی می کنند، تاکید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۳۷    
دبیرکل سازمان ملل حمله مسلحانه روز دوشنبه به شرق بورکینافاسو را که 30 کشته برجای گذاشت، به شدت محکوم کرد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۲:۰۱    
روزنامه شرق: نامش به قطع نامه 598 گره خورده است؛ به همین اعتبار شاید تنها دبیرکل سازمان ملل بود که در ایران مردم کوچه و بازار هم درباره او حرف می زدند؛ آن هم در سال هایی که ارتباطات و انتقال اطلاعات به شکل امروز درنیامده بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۱۶    
وزیر امور خارجه قرقیزستان با نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور آسیای مرکزی دیدار و برای احیای زیرساخت های تخریب شده درخواست کمک کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۵:۵۴    
معاون دبیرکل سازمان ملل متحد در امور بشردوستانه روز پنجشنبه اوضاع انسانی در یمن را فاجعه بار خواند و اعلام کرد، یمن بدترین بحران انسانی در جهان را پشت سر می گذارد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، سازمان ملل متحد از درگیری های مرزی بین تاجیکستان و قرقیزستان ابراز نگرانی نمود و در عین حال از اعلام آتش بس بین دو طرف استقبال کرد. فرحان حق معاون سخنگوی دبیرکل سازمان ملل گفت: ما این گزارشات را با نگرانی دنبال می کنیم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۷:۳۱    
دبیر کل سازمان ملل متحد اذعان کرد، مواضع طرف های درگیر در مناقشه قبرس دورتر از آن است که بتوان مذاکرات رسمی را آغاز کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۷:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل پس از نشست امروز، پنج شنبه در خصوص مساله قبرس اعلام کرد: نتوانستیم نقاط مشترک کافی برای شروع مذاکرات رسمی برای حل مساله قبرس پیدا کنیم.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه ( سانا )، حموده صباغ رئیس پارلمان سوریه 48 نامه را از سوی نمایندگان پارلمان این کشور در اعتراض به قطع آب آشامیدنی استان حس که، به طرف های مختلف بین المللی ارسال کرده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون دبیرکل سازمان ملل در امور بشردوستانه اعلام کرد، تجاوز سازمان یافته و هدفمندی که چهار سال علیه زنان روهینجایی رخ داد، در حال حاضر در اقلیم تیگرای اتیوپی در حال تکرار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۶:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
دبیر کل سازمان ملل از مقام های قبرس و ترکیه خواسته در مذاکرات پیش رو رویکرد سازنده اتخاذ کنند و به اختلافات دیرینه پایان دهند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۲:۰۲    
دبیرکل سازمان ملل متحد با ابراز نگرانی شدید نسبت به افزایش درگیری ها در قدس و نوار غزه، از اسرائیل و فلسطینیان خواست تا در این زمینه خویشتنداری کنند. در عین حال سازمان دیدبان حقوق بشر، اسرائیل را به اتخاذ سیاست های تبعیض نژادی و بدرفتاری با فلسطینیان در سرزمین های اشغالی متهم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال رخدادهای اخیر قدس و نوار غزه، دبیرکل سازمان ملل رژیم صهیونیستی و فلسطینی ها را به خویشتن داری و جلوگیری از تشدید تنش فراخواند.
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مردم نیوز : به نقل از سعودی لیکس، سازمان حقوق بشری الکرامه اعلام کرد که که گزارشی درخصوص چندین مورد انتقام جویی در عربستان سعودی و امارات علیه زندانیان آزادی بیان به دبیرکل سازمان ملل متحد ارائه داده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۲۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - سامح شکری وزیر خارجه مصر روز یکشنبه در قاهره در دیدار با مارتین گریفیتس فرستاده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در امور یمن، گفت که کشورش از حل سیاسی بحران در یمن حمایت می کند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
فرستاده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در امور یمن امروز یکشنبه در مقر وزارت خارجه مصر با سامح شکری وزیر خارجه این کشور دیدار کرد.