جمعه ۰۷ آذرساعت ۰۴:۲۹Nov 2020 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دبیر کل سازمان ملل»

خبرگزاری تسنیم   ۱۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور سوریه و وزیر خارجه عربستان سعودی درباره حل وفصل سیاسی بحران سوریه بحث و تبادل نظر کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ویژه موقت دبیرکل سازمان ملل در امور لیبی اعلام کرد، وضعیت لیبی همواره شکننده، سست و خطرناک است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل، در نامه ای به دبیرکل سازمان ملل به به بیان ادعاهایی بی اساس در مورد ایران پرداخت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دبیرکل سازمان ملل متحد در پیامی به مناسبت فرارسیدن 25 نوامبر(5 آذر ماه) روز بین المللی محو خشونت علیه زنان، بار دیگر از جامعه جهانی خواست برای پایان دادن به خشونت مبتنی بر جنسیت اقدام کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۵    
یک روز پس از آنکه هند گزارشی به برخی اعضای شورای امنیت داد و در آن شبه نظامیان پاکستان را به تلاش برای حمله به منطقه مورد مناقشه کشمیر متهم کرد، پاکستان نیز گزارشی به دبیرکل سازمان ملل داد و در آن هند را به تحریک تروریسم در پاکستان متهم کرد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
فارس: استفان دوگاریک سخنگوی دبیرکل سازمان ملل متحد روز سه شنبه(دیروز) در یک کنفرانس خبری در مقر سازمان ملل در نیویورک گفت که دولت نجات ملی یمن با بازدید تیم کارشناسان سازمان ملل از نفت کش صافر موافقت کرده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۶:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور عراق طی سخنانی گفت که مرجعیت عالیقدر دینی در عراق بر اهمیت برگزاری انتخابات به صورت آزاد و بدون هرگونه فشاری تاکید دارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۶:۳۵    
نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در عراق با تاکید بر نقش محوری و سازنده مرجع عالی قدر دینی این کشور، گفت که ایشان بر لزوم برگزاری انتخاباتی آزادانه تاکید دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۴:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده ویژه دبیر کل سازمان ملل در عراق در گزارش خود به شورای امنیت گفت که مرجع عالیقدر دینی در عراق بر برگزاری انتخابات آزاد در عراق بدون هیچ گونه فشاری تاکید دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۴:۰۱    
دبیر کل سازمان ملل متحد، از اوضاع منطقه تیگرای در اتیوپی ابراز نگرانی عمیق کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۳:۴۰    
نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در عراق گفت که آیت الله سیستانی مرجع عالیقدر دینی در عراق بر لزوم برگزاری انتخابات آزاد و فارغ از هر گونه فشاری در عراق تأکید دارد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- جنین هنیس پلاسخارت نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در عراق امروز(سه شنبه) نگرش حضرت آیت الله العظمی سیستانی درباره انتخابات زودهنگام این کشور را به اطلاع اعضای شورای امنیت بین المللی رساند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۱:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا - نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در عراق با ستایش از نقش آیت الله سیستانی مرجع عالیقدر دینی این کشور گفت که ایشان بر لزوم برگزاری انتخابات زودهنگام پارلمانی سالم و شفاف در عراق تاکید دارند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
به دلیل محدودیت های کرونا این نشست به صورت مجازی برگزار می شود. کنفرانس ژنو در حالی برگزار می شود که مذاکرات صلح دوحه میان نمایندگان دولت و طالبان در دوحه قطر جریان است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد در کنفرانس تعهدات مالی برای بازسازی افغانستان بر اهمیت صلح و حفظ حقوق بشر و حقوق زنان در افغانستان تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۵:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل درباره هدف قرار گرفتن تاسیسات نفتی شرکت سعودی آرامکو ابراز نگرانی کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۱۲    
دبیرکل سازمان ملل در دوحه و در مراسم گشایش نهمین اجلاس سران سازمان کنفرانس اسلامی طی سخنانی از رئیس جمهوری اسلامی ایران به خاطر صداقت و شکیبایی اش، قدردانی و تجلیل کرد ...
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۲۶    
به گزارش جام نیوز ، دستیار ویژه رئیس و مدیرکل بین الملل مجلس شورای اسلامی در دیدار نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در سوریه، خاطرنشان ساخت: برخی گروه های تروریستی خطرناک تلاش می کنند با تغییر نام از لیست سیاه تروریستی سازمان ملل خارج شوند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۲۶    
دبیر کل سازمان ملل بامداد سران لبنان را به تسریع در روند تشکیل دولتی قادر به اجرای اصلاحات دعوت کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مرندی طی نامه ای به دبیر کل سازمان ملل متحد در مورد وقوع فاجعه انسانی و گرسنگی در یمن اعتراض خود را ابلاغ کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل بامداد امروز دوشنبه از رهبران لبنانی خواست تا در تشکیل دولتی که بتواند اصلاحات مطلوب را اجرا کند سرعت به خرج دهند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۲۸   + ۵۲ سایت دیگر  
گیر پترسون نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در سوریه با حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس و مدیرکل بین الملل دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
نشست ژنو با محوریت افغانستان امروز کار خود را با سخنرانی اشرف غنی و دبیرکل سازمان ملل متحد به مدت دو روز آغاز می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در دیدار نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل با اشاره به کارشکنی برخی کشورها در روند حل و فصل سیاسی موضوع سوریه، بر لغو تحریم های ظالمانه و غیرعادلانه علیه دولت و مردم سوریه به ویژه در شرایط شیوع کرونا تا کید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۰   + ۶۰ سایت دیگر  
در دیدار روز گذشته گیر پدرسون نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در امور سوریه با وزیر امور خارجه کشورمان تحولات مربوط به بحران سوریه مورد گفتگو و تبادل نظر قرار گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۵۴    
در این شماره از بستۀ اخبار بین الملل ایسنا، خبرهایی از تأیید مرگ سرکرده القاعده توسط منابع امنیتی پاکستان و افغانستان، هشدار دبیرکل سازمان ملل متحد درباره وضعیت یمن، تشدید فشارها بر عربستان سعودی در پی برگزاری نشست مجازی گروه 20 در این کشور ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۰:۰۵    
سخنگوی وزارت امورخارجه از تعویق سفر وزیر امورخارجه کشورمان به روسیه و جمهوری آذربایجان خبر داد. سعید خطیب زاده، سخنگوی وزارت امورخارجه، علت تعویق سفر هفته جاری ظریف به مسکو و باکو را برنامه فوق العاده هیأت دولت برای برگزاری جلسات صبح و عصر بودجه طی هفته جاری و ضرورت حضور کلیه وزرا و اعضای کابینه در ...
افق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۲:۵۸    
دبیرکل سازمان ملل متحد، همه گیری کرونا و تغییرات آب و هوایی را دو معضل بزرگ دانست که برای مقابله با هر دوی آنها به همبستگی، همکاری و اقدام نیاز است و گفت: واکسن کرونا باید یک کالای عمومی جهانی در نظر گرفته شود.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۱:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : دبیرکل سازمان ملل متحد، همه گیری کرونا و تغییرات آب و هوایی را دو معضل بزرگ دانست که برای مقابله با هر دوی آنها به همبستگی، همکاری و اقدام نیاز است و گفت: واکسن کرونا باید یک کالای عمومی جهانی در نظر گرفته شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در امور سوریه با دستیار ارشد وزیر امور خارجه کشورمان در امور ویژه سیاسی امروز دیدار کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل هشدار داد "جهان در حال توسعه در لبه پرتگاه ویرانی اقتصادی و تشدید فقر، گرسنگی و رنجهای ناگفته" در ضمن نزاع جهان با همه گیری کروناویروس قرار دارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۷    
دبیرکل سازمان ملل آنتونیو گوترش روز جمعه هشدار داد که یمن در معرض خطر قریب الوقوع قحطی وگرسنگی است و این درحالی است که همه جهان سکوت اختیار کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۳۳    
عضو شورای عالی سیاسی انصارالله یمن به بیانیه دبیرکل سازمان ملل واکنش نشان داده و گفت که این یک موضع گیری مثبت برای جلب توجه جهانیان نسبت به رنج های مردم یمن به دلیل محاصره اعمال شده توسط ائتلاف متجاوز آمریکایی علیه یمن است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - جنگ علیه یمن ، فقیرترین کشور شبه جزیره عربستان سبب بروز بدترین بحران بشردوستانه جهان شده است به نحوی که دبیرکل سازمان ملل متحد اعلام کرد که این کشور در آستانه قحطی بی سابقه قرار گرفته است .
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۲۴    
دبیرکل سازمان ملل هشدار داد که اگر اقدامات فوری اتخاذ نشود میلیون ها یمنی جان خود را از دست می دهند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۱۲    
دبیرکل سازمان ملل خواستار بازگشایی گذرگاه های انسانی ایالت تیگرای توسط دولت اتیوپی شد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای عالی سیاسی یمن با اشاره به بیانیه دبیر کل سازمان ملل، از این سازمان خواست برای لغو محاصره یمن وارد عمل شود. به گزارش شیعه پرس به نقل از المسیره، محمد علی الحوثی عضو شورای عالی سیاسی یمن از سازمان ملل خواست برای لغو محاصره یمن وارد عمل شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل متحد با ابراز تاسف از امتناع مقامات اتیوپی از میانجیگری، کمک به مردم گرفتار در درگیری های منطقه تیگرای اتیوپی را خواستار شد.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
ساعت 24- حالا 6 سال از شروع جنگ تازه در یمن می گذرد و جدای از اینکخ حق با کدام طرف های درگیر جنگ است ونتیجه این جنگ برای کدام ذی نفوذان یمنی و حامیان آنها در خارج از مرزهای یمن چه منافعی خواهد داشت یک پیامد بسیار تاسف بار این جنگ این است که آنتونیو گوترش ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۳:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو شورای عالی سیاسی یمن ضمن استقبال از بیانیه روز جمعه دبیر کل سازمان ملل درباره بحران گرسنگی در یمن گفت که سازمان ملل برای برچیدن محاصره آمریکایی-سعودی علیه یمن اقدام کند.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل گفت: یمن در آستانه بزرگترین قحطی جهان قرار دارد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا به نقل از خبرگزاری نصیرتولی ترکیه، آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد، از انتصاب نیکولای ملادینوف به عنوان نماینده ویژه سازمان ملل در امور لیبی خبر داد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل متحد درحالی درباره گرفتار شدن مردم بی گناه یمن به قحطی هشدار داد که ائتلاف متجاوز سعودی همچنان از مسئولیت پذیری در قبال جنایات خود شانه خالی می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کل سازمان ملل درباره بدترین بحران گرسنگیِ جهان در یمن هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل متحد درباره خطر بدترین قحطی چند دهه اخیر در جهان که یمن را تهدید می کند، هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۹:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیر کل سازمان ملل هشدار داد که یمن با بدترین بحران گرسنگی که جهان طی چند دهه گذشته شاهد آن بوده، مواجه است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۲:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
کارشناسان سازمان ملل بر همین اساس دسترسی همه انسان ها به توالت و امکانات بهداشتی را یکی از حقوق اولیه افراد ارزیابی کرده و از دولت ها خواسته اند تا زمینه دسترسی همه شهروندان خود به این امکانات را فراهم کنند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۲:۰۲    
وزیر خارجه روسیه در دیدار با نماینده دبیرکل سازمان ملل در امور سوریه با اشاره به تثبیت اوضاع در بیشتر مناطق سوریه و ادامه روند حل مشکلات، خواستار تحقق توافقات با دمشق درباره تسریع در فعالیت کمیته قانون اساسی سوریه شد.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۲:۵۶   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: بررسی های سازمان ملل متحد نشان می دهد که حدود سه میلیارد نفر در منازلی زندگی می کنند که به امکانات اولیه برای شستن دستها با آب بهداشتی و صابون مجهز نیستند. ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۴:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
آنتونیو گوترش، دبیر کل سازمان ملل متحد امروز(پنج شنبه) گفت: بیش از یک چهارم مردم دنیا همچنان به سرویس بهداشتی دسترسی ندارند .