دوشنبه ۰۷ خردادساعت ۲۰:۰۳May 2024 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دبیر کل سازمان ملل»

ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سرپرست ریاست جمهوری، تصویبنامه هیأت وزیران در خصوص ابلاغ تصمیم دولت به دبیر کل سازمان ملل متحد در زمینه استرداد مجرمان مطابق با کنوانسیون مبارزه با فساد این سازمان را به وزارت دادگستری ابلاغ کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۷:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
استفان دوجاریک سخنگوی دبیرکل سازمان ملل متحد گفت آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد، نگران عدم پایبندی رژیم صهیونیستی به حکم اخیر دیوان بین المللی دادگستری درباره نوار غزه است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۰:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: نخست وزیر عراق در گفت وگوی تلفنی با دبیرکل سازمان ملل متحد بر ضرورت توقف فوری نسل کشی و کشتار دسته جمعی در نوار غزه تاکید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق طی تماسی تلفنی با دبیرکل سازمان ملل گفت وگو کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون دبیرکل سازمان ملل متحد در نامه ای خطاب به دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر شهادت سید ابراهیم رئیسی را تسلیت گفت.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون دبیرکل سازمان ملل با اشاره به رنج و آوارگی مردم در نوار غزه به دلیل عملیات نظامی اسرائیل، گفت که صدای خشم جهانی علیه این حمله آنقدر بلند است که نمی توان آن را نادیده گرفت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۷:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، سفرا و نمایندگان حدود 100 کشور جهان و نیز شخصیت های برجسته بین المللی همچون دبیرکل سازمان ملل و سایر مقامات این نهاد، در چهار روز گشایش دفتر یادبود نمایندگی جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل در نیویورک به شهیدان آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور و حسین امیر ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۱:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مارتین گریفیتس معاون دبیرکل سازمان ملل در امور اضطراری و بشردوستانه با بیان اینکه عملیات نظامی رژیم صهیونیستی در رفح، به ورود کمک های بشردوستانه به بخش جنوبی غزه پایان داد، تاکید کرد: اعتراض های جهانی برای توقف فوری حمله به رفح آنقدر بلند است که نمی توان آن را نادیده گرفت.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۰:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد برای ادای احترام به شهیدان آیت الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور و حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران عصر جمعه به وقت محلی در نمایندگی جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل در نیویورک حضور یافت.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۹:۴۵    
شفقنا افغانستان – سومین نشست نمایندگان ویژه کشورها در امور افغانستان به میزبانی دبیرکل سازمان ملل متحد در دوحه، پایتخت قطر، قرار است تا یک و ماه چند روز دیگر برگزار شود؛ نشستی که اکنون هماهنگی ها و رایزنی ها در مورد آن آغاز شده است. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۹:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد و آمینه محمد معاون دبیرکل سازمان ملل با حضور در نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل در نیویورک به شهید آیت الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور و شهید حسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه ایران ادای احترام کردند. ...
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۹:۱۴   + ۴۰ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل متحد با حضور در مقر نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در نیویورک، به رئیس جمهور و وزیر خارجه شهید ایران ادای احترام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۹:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل متحد با حضور در نمایندگی ایران در نیویورک، به شهدای خدمت ادای احترام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۹:۰۵   + ۳۲ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل متحد با حضور در مقر نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در نیویورک، به رئیس جمهور و وزیر خارجه شهید ایران ادای احترام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل به منظور گرامیداشت یاد رئیس جمهور شهید و وزیر امورخارجه شهید ایران در محل نمایندگی ایران حضور یافت.
روزنامه 19 دی   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۸:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل عصر جمعه به وقت محلی با حضور در نمایندگی جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل به رئیس جمهور و وزیر امور خارجه شهید ایران و سایر شهدای سانحه بالگرد ایرانی ادای احترام کرد . ...
ایران پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۸:۱۳    
نیویورک- ایران پرس: دبیرکل سازمان ملل برای ابراز تسلیت و ادای احترم به مقام رئیس جمهور شهید ایران و همراهانش به نمایندگی ایران در نیویورک رفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۷:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کل سازمان ملل متحد با حضور در نمایندگی دائم کشورمان در نیویورک، در دفتر یادبود شهادت آیت الله رئیسی و دکتر امیرعبداللهیان متنی را در تجلیل از این دو شهید بزرگوار نوشت و امضا کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۲:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل متحد در واکنش به حکم دادگاه لاهه به اسرائیل برای توقف عملیات نظامی در رفح تاکید کرد که تصمیم های دادگاه الزام آور است و طرفین باید از آن تبعیت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دبیرکل سازمان ملل متحد تاکید کرد احکام دیوان بین المللی دادگستری درباره شهر رفح در جنوب نوار غزه لازم الاجرا است و انتظار می رود طرف های ذیربط به آن پایبند باشند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۲۳:۳۳   + ۲۱ سایت دیگر  
امینه محمد قائم مقام دبیرکل سازمان ملل متحد برای ادای احترام به شهیدان آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور و حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران در نمایندگی جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل در نیویورک حضور یافت.
دبیر کل سازمان ملل متحد روز جمعه حکم دیوان بین المللی دادگستری برای توقف عملیات نظامی اسرائیل در رفح را الزام آور خواند و خواستار پایبندی به آن شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۲۱:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد روز جمعه تاکید کرد که حکم دادگاه لاهه به اسرائیل برای توقف عملیات نظامی در رفح "الزام آور" است و همه طرف ها باید از آن پیروی کنند.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۲۱:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- پس از اینکه دیوان کیفری بین المللی به رژیم صهیونیستی دستور داد که عملیات نظامی خود در رفح را سریعاً متوقف کند، دبیرکل سازمان ملل اعلام کرد که دستورات این دادگاه الزام آور است. ...
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24 - مسئله صدور حکم بازداشت از سوی دیوان کیفری بین المللی علیه مقامات اسرائیل دارای ابعاد مختلفی است. زمانی که چندی پیش دبیرکل سازمان ملل درباره حماس و غزه موضع گرفت، او به نوعی از سوی تل آویو تهدید شد و در این میان تمام اسرائیل علیه آنتونی گوترش اقدام به اتخاذ مواضع هجومی کردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۴:۰۱    
تهران-ایرنا- بعد از اعلام خبر سانحه بالگرد حامل رئیس جمهور در آذربایجان غربی، این خبر به تیتر یک رسانه های تبدیل شد.همچنین مقامات دیگر کشورها نیز پیام ابراز همدردی به مقامات و مردم ایران ارسال کردند ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- سخنگوی سازمان ملل اعلام کرد که آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل با امیرسعید ایروانی سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل برای تسلیت به دولت و ملت ایران در پی شهادت آیت الله رئیسی رئیس جمهور و حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران گفتگو کرده است.
کاوک نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش کاوک نیوز آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد در اجلاس اتحادیه کشور های عربی گفت که قلب ها برای فلسطینی ها در غزه می شکند و جنگ زخمی است که می تواند کل منطقه را تحت تأثیر قرار دهد. ...
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
داگ هامِرْشولْدْ، اقتصاددان و دومین دبیرکل سازمان ملل متحد بود. او همچنین دریافت کنندهٔ جایزهٔ صلح نوبل می باشد. داگ در سال 1340 برای حل بحران های جنگ داخلی در کنگو برای دیدار با موسی چمبه که بخشی از کنگو (ایالت کاتانگا) را در اختیار خود گرفته بود و خواستار جدایی آن از کنگو بود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون دبیرکل سازمان ملل اعلام کرد در سال گذشته حدود 800 نفر جان خود را بر اثر انفجار مواد منفجره از دست دادند.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۴    
دین محمد حنیف سرپرست وزارت اقتصاد گروه طالبان با خانم روزمیری دیکارلو معاون سر منشی سازمان ملل متحد در امور سیاسی، خانم روزا اوتونبایوا نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در افغانستان، مارکوز پوتزل معاون نماینده سرمنشی درامور سیاسی دیدار کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۷    
دبیر کل سازمان ملل هماهنگ کننده ویژه سازمان در امور لبنان را منصوب کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: دبیرکل سازمان ملل متحد به مناسبت شهادت رئیس جمهور کشورمان پیام تسلیتی را صادر کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۰:۳۱   + ۴۲ سایت دیگر  
آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد شهادت آیت الله دکتر رئیسی، رئیس جمهور و دکتر امیرعبداللهیان، وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه را تسلیت گفت.
اقتصاد آنلاین / حیات   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
امیرسعید ایروانی، سفیر و نماینده دائم ایران نزد سازمان ملل متحد به شورای امنیت نامه نوشت.
رجا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
اعضای شورای امنیت سازمان ملل در ابتدای نشست خود یک دقیقه به احترام شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، حسین امیرعبداللهیان و همراهان سکوت کردند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۹:۰۴   + ۴۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایران اکونومیست از مقر سازمان ملل، امیرسعید ایروانی سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل روز دوشنبه به وقت محلی در نامه ای به رئیس شورای امنیت ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۸:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ایرنا : سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل در نامه ای به شورای امنیت و دبیرکل سازمان ملل در پی شهادت آیت الله رئیسی رئیس جمهور و حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه اعلام کرد:درحالی که ملت ایران در سوگ این ضایعه غم انگیز به سر می برد ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۵    
سخنگوی دبیرکل سازمان ملل گفت: دبیرکل تسلیت و همدردی عمیق خود را به خانواده بازماندگان و دولت ملت ایران ابراز می کند.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۹:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی گوترش در بیانیه ای از قول دبیرکل سازمان ملل متحد شهادت ایت الله رئیسی و همراهانش را تسلیت گفت.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد در بیانیه ای شهادت سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران، حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه و هیئت همراه ایشان را تسلیت گفت.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۸:۱۸    
دبیرکل سازمان ملل طی پیامی شهادت رئیس جمهوری و وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران را به دولت و ملت ایران و خانواده های آنها تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۸:۱۷   + ۲۵ سایت دیگر  
آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد شهادت ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران و دیگر مقامات ارشد دولت ایران در سانحه غم انگیز بالگرد را به ایران تسلیت گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی دبیرکل سازمان ملل اعلام کرد هدف از نشست سوم دوحه برای افغانستان عادی سازی روابط طالبان با جهان است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۱:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: دبیرکل سازمان ملل متحد امروز در واکنش به حادثه سقوط بالگرد حامل سید ابراهیم رئیسی اعلام کرد: امیدوارم رئیس جمهور ایران در سلامت کامل باشد.
صدای ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۳:۴۱   + ۳۱ سایت دیگر  
دفتر دبیرکل سازمان ملل در واکنش به گزارش ها درباره بروز سانحه برای بالگرد سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد که آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل اخبار درباره این سانحه را دنبال می کند. ...
سلام نو / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل متحد امروز به حادثه سقوط بالگرد حامل سید ابراهیم رئیسی واکنش نشان داد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۳:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
استفان دوجاریک سخنگوی سازمان ملل عصر یکشنبه به وقت محلی در پاسخ به سوالات خبرنگاران درباره وقوع سانحه برای بالگرد حامل سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور و حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران گفت: دبیر کل سازمان ملل با نگرانی گزارش ها مربوط به سانحه بالگرد رئیس جمهور ایران را دنبال می کند ...
منجیل خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۳:۱۶   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار منجیل خبر به نقل از ایرنا از سازمان ملل، استفان دوجاریک سخنگوی سازمان ملل عصر یکشنبه به وقت محلی در پاسخ به سوالات خبرنگاران درباره وقوع سانحه برای بالگرد حامل سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور و حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران گفت ...