پنجشنبه ۱۶ آذرساعت ۲۲:۴۶Dec 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس جمهور پیشین»

ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۹:۵۰    
دادگاهی در آمریکا حکم عدم مصونیت رئیس جمهور پیشین این کشور را صادر کرد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۵:۲۸   + ۷۸ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس اتمی خاطر نشان کرد که مذاکرات با ایران ممکن است به یک چارچوب جدید نیاز داشته باشد، نه تلاشی برای احیای توافق هسته ای 2015، موسوم به برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) که دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین آمریکا در سال 2018 به طور یک جانبه از آن خارج شد.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور پیشین افغانستان در روزهای اخیر در مصاحبه با رسانه کیودو نیوز جاپان، گفته است که طالبان نباید از طریق زور از قدرت کنار زده شوند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۱:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
نصرالله پژمانفر، عضو جبهه پایداری از دیگر چهره های تندرویی است که حضور حسن روحانی در انتخابات مجلس خبرگان او را نگران کرده، آنچنان که رسما درخواست ردصلاحیت رئیس جمهور پیشین را مطرح کند.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۶:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مشاور سابق احمدی نژاد درباره ادامه دار شدن سکوت رئیس جمهور پیشین درباره جنگ غزه، گفت: احمدی نژاد می خواهد خود را متفاوت از جریان حاکم بر جمهوری اسلامی نشان دهد چراکه این توهم را دارد که نظام جمهوری اسلامی ماندگار نیست. ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
حسن روحانی در بیانیه ای که بعد از ثبت نام در انتخابات مجلس خبرگان داشته از لزوم بن بست شکنی و اهمیت آن در شرایط فعلی گفته است. رئیس جمهور پیشین جمهوری اسلامی می گوید راه حل را باید در جایی جز "خانه" و "خیابان" جست وجو کرد و در نشست اخیرش نیز بر آن تاکید کرده است. ...
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
محسن رهامی، فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: دلسوزان کشور و حامیان رهبری یعنی اصولگرایان و افرادی که با بیت رهبری در ارتباطند برای آینده کشور و حتی آینده رهبری احساس نگرانی می کنند چون با این دست کارها پشت رهبری خالی می شود ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس جمهور پیشین افغانستان، گفت: جامعه جهانی نباید به دنبال برکناری اجباری دولت موقت طالبان افغانستان از قدرت باشد، بلکه باید گفت وگوی همه جانبه بین افغان ها را برای بهبود سیاست های آنها تشویق کند.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۰:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
حسن روحانی هفته گذشته تأیید کرده بود که برای نمایندگی دوره آینده مجلس خبرگان کاندیدا شده است و برخی رسانه ها نوشته بودند ابراهیم رئیسی برای آن که تعداد آرایش با رئیس جمهور پیشین مقایسه نشود، از حوزه ای خارج از تهران نامزد انتخابات خبرگان شده است.
سلام نو / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۶:۲۷   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس جمهوری پیشین آمریکا گفت که توافقنامه تبادل اسرا میان رژیم صهیونیستی و حماس پایان خوبی ندارد .
فرارو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
ظاهراً تلویزیون به بدترین روز سیاه افتاده که تصورش را هم نمی کردیم. صداوسیما امروز در میان مردم جایگاهی ندارد. صداوسیما هر چه فحاشی کند به ضرر ما نخواهد بود. البته کار بد و زشتی کردند و شایسته صداوسیما نبود. ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
آسیه توحیدنژاد، انصاف نیوز: حسن روحانی در بیانیه ای که بعد از ثبت نام در انتخابات مجلس خبرگان داشته از لزوم بن بست شکنی و اهمیت آن در شرایط فعلی گفته است. رئیس جمهور پیشین جمهوری اسلامی می گوید راه حل را باید در جایی جز خانه و خیابان جست و جو کرد و در نشست اخیرش نیز بر آن تاکید کرده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور پیشین افغانستان با سفیر و نماینده ویژه رئیس جمهور ایران برای افغانستان دیدار و گفتگو کرد.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۷:۲۱   + ۵۷ سایت دیگر  
روحانی در جلسه دوره ای با وزیران و معاونان رئیس جمهور در دولت های یازدهم و دوازدهم که روز دوشنبه 29 آبان ماه برگزار شد، درباره شرکت خود در انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری گفت: من بر مبنای تکلیف و وظیفه در انتخابات ثبت نام کردم.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
"دونالد ترامپ" رئیس جمهور پیشین آمریکا بدترین حملات خود را علیه مخالفان سیاسی داخلی اش متمرکز ساخته و نگرانی های تازه ای را در میان کارشناسانی که بر روی موضوع خودکامگی و استبداد کار می کنند، ایجاد کرده است.
حرکات عجیب خاویار میلی، رئیس جمهور جدید آرژانتین بعد از پیروزی در انتخابات را در ویدئوی زیر مشاهده کنید.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۴:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
داماد رئیس جمهور پیشین کشورمان درنامه ای به رئیس سازمان صدا و سیما بابت اتهامات وارده به وی در رسانه ملی، درخواست وقت و جوابگویی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور پیشین آمریکا در حالی از رئیس جمهور چین تعریف و تمجید کرد که جو بایدن در جریان اولین دیدارش با رئیس جمهور شی وی را یک دیکتاتور خوانده و مورد انتقاد قرار داده بود.
بیتوته   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۲۰:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
در کتابی از "جاناتان کارل" روزنامه نگار ادعا شده که "دونالد ترامپ" رئیس جمهور پیشین امریکا در ازای موافقت با عفو "آلیس ماری جانسون" به درخواست کیم کارداشیان سلبریتی و ستاره تلویزیونی درخواست اقدام متقابلی را مطرح کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۳:۲۱    
مشاور رئیس جمهوری پیشین اوکراین اعلام کرد که غرب عملا کاهش حمایت ها از کی یف را به رئیس جمهوری این کشور اطلاع داده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۲۳:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رئیس جمهور پیشین آمریکا در شبکه اجتماعی سوشال تروث خود محاکمه کنندگانش را مبتلا به سندرم دیوانگی ترامپ نامید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۲۳:۵۵    
رئیس جمهور پیشین روسیه از پایان حمایت های واشنگتن از کی یف در آینده نزدیک خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۲۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
هانتر بایدن از دادگاه خواست برای رئیس جمهور پیشین آمریکا و 3 تن از مقامات دولتش احضاریه صادر کند.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۶:۱۴   + ۲۲ سایت دیگر  
مراسم ترحیم همسر رئیس دیوان عالی کشور با حضور چهره های سرشناس برگزار شد، در همین راستا تصاویری از حسن روحانی و علی لاریجانی در این مراسم مشاهده می کنید.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۵:۱۷   + ۴۲ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری در اظهاراتی عجیب درباره رئیس جمهور پیشین مطرح کرد و به مثابه مجری تلویزیون و رحیم پور ازغدی خواستار ردصلاحیت روحانی شد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۳:۴۸    
سردبیر نیورک تایمز: ادبیاتِ انتخاباتیِ رئیس جمهور پیشین و رقبایش موهن، رکیک و سرشار از لفاظی های جنسیتی است. شاید این بار نیکی هیلی با پوشیدن یا ورکشیدنِ پاشنه هایش راهی برای درهم کوبیدنِ این فضا بیابد.
جناب دکتر روحانی حجت شرعی برای شما نه تنها شرکت در انتخابات مختلف جمهوری اسلامی ایران به عنوان کاندید نیست بلکه حتی حضور دوباره شما در جایگاه کاندیداتوری باعث آزرده خاطری بخش کثیری از جامعه نیز می شود. ...
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۲۱:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری هشت صبح : رئیس جمهور سابق پس از ثبت نام در مجلس خبرگان رهبری گفت فعلا قصد ارائه لیست در انتخابات را ندارد. به گزارش انتخاب، حسن روحانی، رئیس جمهور پیشین ایران در پاسخ به سوال تسنیم مبنی بر انتشار لیست در انتخابات پیش رو بیان داشت: فعلا بنای لیست خاصی ندارم [...]
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۲۱:۲۸   + ۳۴ سایت دیگر  
جسد خواهر دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در اوایل صبح دوشنبه در آپارتمانش پیدا شد.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۲۲:۰۸   + ۳۹ سایت دیگر  
جسد مریان ترامپ بری 86 ساله حدود ساعت 4 صبح در اتاقش پیدا شد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۲۱:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
در چند روز گذشته کامبیز مهدی زاده، داماد حسن روحانی، رئیس جمهور پیشین توسط هیأت اجرایی وزارت کشور رد صلاحیت شد. در همین راستا او در نامه ای خطاب به هیأت نظارت بر انتخابات مجلس شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی نسبت به این موضوع اعتراض کرد.
برترین ها / نواندیش   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۲:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
صفحه دفتر دکتر حسن روحانی در شبکه ایکس (توئیتر سابق) با انتشار ویدئوی برنامه صداوسیما که مجری از شورای نگهبان درخواست رد صلاحیت رئیس جمهور پیشین را کرده، واکنش نشان داد و نوشت: به افق یک رسانه ملی!
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۱:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
مهر : اولئگ ساسکین مقام سابق اوکراینی و مشاور ارشد دو رئیس جمهور پیشین اوکراین اعلام کرد عدم تمایل ولودیمیر زلنسکی رئیس جمهور این کشور برای گفت وگوی صلح با روسیه احتمالاً منجر به برکناری او شود تا چنین گفت وگوهایی احتمالی آغاز شود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۰:۲۵    
رسانه ها از تلاش رئیس جمهور اوکراین برای تماس با رئیس جمهور پیشین آمریکا خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور پیشین بارها در ادبیات خود از واژه جنگ علیه ایران استفاده کرده است؛ گاهی برای تقدیس برجام و گاهی برای توجیه عملی نشدن وعده هایش؛ اما این بار روحانی از تکرار واژه جنگ به دنبال چیست؟
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۰۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مشاور سابق دو رئیس جمهور پیشین اوکراین گفت، عدم تمایل ولودیمیر زلنسکی نسبت به مذاکرات صلح با روسیه شاید باعث برکناری او از قدرت شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۲۳:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
دفتر حسن روحانی، رئیس جمهور پیشین کشورمان به درخواست مجری صدا و سیما از شورای نگهبان برای ردصلاحیت روحانی واکنش نشان داد.
طلا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
تصاویری از حسن روحانی رئیس جمهور پیشین ایران منتشر شده که در شوخی با صدا وسیما می پرسد: صداوسیما کجاست؟
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۷:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور پیشین و معاون شورای امنیت روسیه گفت، اوکراین کشور نیست و ولودیمیر زلنسکی غاصب است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۴:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
تصاویری از حسن روحانی رئیس جمهور پیشین ایران منتشر شده که در شوخی با صدا وسیما می پرسد: صداوسیما کجاست؟ منبع: صداوسیما
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۴:۰۵    
تصاویری از حسن روحانی رئیس جمهور پیشین ایران منتشر شده که در شوخی با صدا وسیما می پرسد: صداوسیما کجاست؟ منبع: صداوسیما
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
تصاویری از روحانی رئیس جمهور پیشین ایران منتشر شده که در شوخی با صدا وسیما می پرسد: صداوسیما کجاست؟
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۰:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور پیشین و معاون شورای امنیت روسیه گفت، طالبان در مقایسه با ائتلاف تحت رهبری آمریکا در افغانستان که علاقه مند به صادرات هروئین به روسیه و دیگر کشورها بود، کمک زیادی برای مبارزه با مواد مخدر در افغانستان انجام داده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۰۵:۳۲   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور پیشین ایران در بیانیه ای نوشت: ایران سهم مشاع ایرانیان است و یکدست سازی و انحصارطلبی یکی از عوامل براندازی دو اصل مشروعیت و کارآمدی نظام است
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۵:۱۶    
حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور پیشین با اعزام نماینده به ستاد انتخابات کشور برای ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ثبت نام کرد. حسن روحانی هم اکنون عضو مجلس خبرگان رهبری است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور پیشین با اعزام نماینده به ستاد انتخابات کشور برای ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ثبت نام کرد. حسن روحانی هم اکنون عضو مجلس خبرگان رهبری است ...
برترین ها / خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۰۹:۵۵   + ۷۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام بابایی روز شنبه با حضور در ستاد انتخابات کشور به نمایندگی از ابراهیم رئیسی برای این دور از انتخابات خبرگان نام نویسی کرد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۴:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
حسن روحانی با اعزام نماینده به ستاد انتخابات کشور برای ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ثبت نام کرد. به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور پیشین با اعزام نماینده به ستاد انتخابات کشور برای ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ثبت نام کرد. حسن روحانی هم اکنون عضو مجلس خبرگان رهبری است. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۴:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور پیشین با اعزام نماینده به ستاد انتخابات کشور برای ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ثبت نام کرد.