یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۱۰:۳۷Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سخنگوی کاخ سفید»

اینتیتر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۰۰:۲۳    
بدرفتاری نیروهای مرزبانی آمریکا با مهاجران در مرز مکزیک صدای سخنگوی کاخ سفید را هم درآورد. رسانه خبری اینتیتر منبع: فرارو
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۴   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید در خصوص سوالی درباره عذرخواهی جو بایدن از همتای فرانسوی اش در سایه بحران زیردریایی ها و توافقنامه آکوس اظهارنظر کرد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
بدرفتاری نیروهای مرزبانی آمریکا با مهاجران در مرز مکزیک صدای سخنگوی کاخ سفید را هم درآورد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جن ساکی سخنگوی کاخ سفید در میانه تنش دیپلماتیک فرانسه و آمریکا بر سر توافق آکوس اعلام کرد که جو بایدن رییس جمهوری آمریکا در روزهای آینده با امانوئل مکرون همتای فرانسوی خود گفت و گو می کند.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۶    
به گزارش تابا ؛ کمیته مشورتی FDA همچنین توصیه کرده که کادر درمان و سایر مشاغل در معرض خطر ویروس مثل معلمان هم در برنامه تزریق دوز تقویتی قرار بگیرند. کوین مونوز ، سخنگوی کاخ سفید می گوید: امروز گام مهمی برداشتیم تا از آمریکایی ها در برابر کووید-19 محافظت کنیم ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
فرارو- جن ساکی سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که به رغم انتصاب چهره های جدید در وزارت خارجه ایران، دولت آمریکا همچنان دیپلماسی را بهترین گزینه برای تهران می داند. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - جنیفر ساکی، سخنگوی کاخ سفید در نشست خبری روزانه خود در پاسخ به سوال یک خبرنگار درباره برجام اظهاراتی را عنوان کرد. به گزارش وبگاه رسمی کاخ سفید، یک خبرنگار در نشست خبری روزانه کاخ سفید از جنیفر ساکی پرسید ایران اکنون یک مذاکره کننده ارشد جدید هسته ای دارد ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۶:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که به رغم انتصاب چهره های جدید در وزارت خارجه ایران، دولت آمریکا همچنان دیپلماسی را بهترین گزینه برای تهران می داند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۲:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید با اشاره به روی کار آمدن دولت جدید در ایران تاکید کرد که رئیس جمهور بایدن همچنان معتقد است مسیر دیپلماسی با ایران بهترین راه گزینه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۲:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید در نشست خبری خود با نمایندگان رسانه ها به موضوعات مختلفی از جمله رابطه با چین و بازگشت به توافق هسته ای با ایران پرداخته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۰:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید در نشست خبری روزانه درباره مسائل مختلفی از جمله تعامل واشنگتن با تهران، احتمال دیدار رؤسای جمهور آمریکا و چین و همچنین گزارش ها درباره رئیس ستاد مشترک ارتش این کشور صحبت کرد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۲:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
ایرنا: سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که بایدن همچنان معتقد است که دیپلماسی بهترین روش پیش رو در مذاکرات هسته ای با ایران است. جن ساکی سخنگوی کاخ سفید روز چهارشنبه به وقت محلی این مطلب را در نشستی خبری در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره تغییر در تیم مذاکره کننده هسته ای ایران بیان کرد. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۳:۵۰    
معاون سخنگوی کاخ سفید از آمادگی طرف آمریکایی برای همکاری دیپلماتیک با کره شمالی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد رئیس جمهور آمریکا در تماس با همتای چینی خود درباره طیفی از موضوعات گفت وگو کرد که یکی از محورهای آن، تحقیقات در خصوص منشأ کرونا بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد، گفتگوی تلفنی میان روسای جمهوری آمریکا و چین حدود یک ساعت و نیم طول کشید و با لحنی کاملا خوب و با احترام و نه دستوری انجام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید در پاسخ به سوالی درباره موضوع منشاء ویروس کرونا در گفتگوی تلفنی روسای جمهور آمریکا و چین، بدون ارائه توضیحی درباره جزئیات آن گفت که آنها در این باره صحبت کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۴:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که انتقال افغان ها به آمریکا به علت شناسایی چهار مورد سرخک متوقف شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۴:۰۱    
سخنگوی کاخ سفید گفت ده ها میلیون آمریکایی به دلیل تداوم شرایط کرونایی در کشور، دچار ناامیدی شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید گفت، ما ناچار شدیم برای خارج کردن شهروندان آمریکایی و افراد دارای اقامت دائم قانونی با برخی از اعضای طالبان کار کنیم.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۵:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید در کنفرانس خبری روز چهارشنبه این اقدام را تایید کرد و گفت: جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا باید مطمئن شود افرادی در این هیئت ها خدمت می کنند که صلاحیت کافی را دارند.
اقتصاد آنلاین / ملیت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید در نشست روزانه خود با خبرنگاران به موضوعات مرتبط با افغانستان اشاره کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید در واکنش به تشکیل دولت طالبان، گفت که آنها احترام جامعه جهانی را به دست نیاورده اند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مهر : سخنگوی کاخ سفید گفت: ما بیان نکرده ایم که قصد داریم کابینه طالبان را به رسمیت بشناسیم و یا برای به رسمیت شناختن آن عجله ای داشته باشیم. هنوز کارهای زیادی وجود دارد که طالبان باید پیش از به رسمیت شناخته شدن انجام دهند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۴:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا – سخنگوی کاخ سفید با بیان اینکه دولت طالبان در افغانستان موقت است، موضع واشنگتن را بار دیگر در قبال به رسمیت نشناختن طالبان تکرار کرد و گفت که آنها احترام جامعه جهانی را به دست نیاورده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید گفت ما بر طالبان فشار وارد کنیم تا به اتباع آمریکا و کسانی که اسناد درست دارند اجازه خروج از افغانستان را بدهد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- سخنگوی کاخ سفید از موافقت رئیس جمهور آمریکا با اعطای کمکی به ارزش 47 میلیون دلار به ارتش لبنان خبر داد. به گزارش شفقنا به نقل از المیادین، کاخ سفید از موافقت جو بایدن رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا با ارسال کمک های مالی به ارتش لبنان خبر داد. ...
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۲:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
ایرنا: جن ساکی سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد واشنگتن "هیچ عجله ای" برای به رسمیت شناختن طالبان ندارد. سخنگوی کاخ سفید به خبرنگاران آمریکایی گفت که جدول زمانی در این زمینه ندارد و این بستگی به آن دارد که طالبان چه رفتاری از خود نشان دهند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۹:۵۲   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید روز سه شنبه در کنفرانس خبری گفت که واشنگتن هیچ عجله ای برای برسمیت شناختن طالبان ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که کاهش تحریم ها علیه طالبان در دست بررسی قرار ندارد و واشنگتن از میزان فشار تحریم ها بر این گروه نکاسته است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۰۹:۱۴    
سخنگوی کاخ سفید گفت که آمریکا تصمیمی برای لغو یا تسهیل تحریم ها علیه طالبان ندارد.
برترین ها / نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۰۸:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: کاخ سفید اعلام کرد که رفع تحریم ها یا کاهش آنها علیه طالبان را در دستور کار ندارد. جن ساکی سخنگوی کاخ سفید درباره رفع تحریم ها علیه طالبان به خبرنگاران گفت که ما فشار تحریم ها بر رهبران طالبان یا محدودیت های قابل توجه در دسترسی آنها به سیستم مالی بین المللی را کاهش نداده ایم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۰۳:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید در سخنانی تصریح کرد که آمریکا همچنان قصد کاهش یا حذف تحریم های اعمال شده علیه گروه طالبان در افغانستان را ندارد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۹:۰۴    
سخنگوی کاخ سفید حاضر به اظهارنظر درباره آخرین مکالمه تلفنی افشا شده رئیس جمهوری آمریکا و رئیس جمهوری سابق افغانستان نشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۶:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
نیویورک - ایرنا - سخنگوی کاخ سفید از اظهار نظر درباره آخرین مکالمه افشا شده تلفنی جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا با محمد اشرف غنی رئیس جمهوری سابق افغانستان قبل از به قدرت رسیدن طالبان خودداری کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۱:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید تصریح کرد که به رسمیت شناختن طالبان به عنوان دولت جدید افغانستان بستگی به شرایط دارد و ایالات متحده عجله ای برای به رسمیت شناختن این گروه ندارد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا: سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد، آمریکا همچنان تمایل دارد تا با کره شمالی در هر زمان و هر مکانی نشستی برگزار کند. به نقل از خبرگزاری یونهاپ، جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید در کنفرانسی خبری گفت: با این حال کره شمالی همچنان پاسخی به پیشنهادات آمریکا نداده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۹:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیر مطبوعاتی کاخ سفید از مرد افغانی که به نجات جو بایدن در 13 سال قبل در زمان سناتور بودنش و به هنگام سرگردانی در افغانستان کمک کرد، تشکر کرده و گفت، آمریکا به خارج کردن افرادی مثل او از افغانستان متعهد است.
یک حشره مزاحم هنگامی که جنیفر ساکی مشغول صحبت بود، تمرکز او را بر هم زد. جنیفر ساکی سخنگوی کاخ سفید مشغول سخنرانی درباره طالبان بود که یک حشره مزاحم باعث قطع شدن صحبت های او شد. این موضوع خنده حضار را نیز در پی داشت.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از خبرگزاری یونهاپ ، جنیفر ساکی سخنگوی کاخ سفید شامگاه سه شنبه به وقت محلی گفت که ایالات متحده همچنان تمایل دارد با مقامات کره شمالی در هر زمان و هر مکان دیدار کند! ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۱:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید سه شنبه شب گفت که آمریکا و جامعه بین الملل هیچ عجله ای در به رسمیت شناختن طالبان به عنوان حاکمان قانونی در افغانستان ندارند.
سخنگوی کاخ سفید در ارتباط با خروج از افغانستان اعلام کرد که هدف آمریکا رها کردن تسلیحات در دست طالبان نیست.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۱:۱۲    
سخنگوی کاخ سفید اظهار داشت: تروریست های داعش مجبور می شوند تا هزینه مرگ سربازان آمریکایی را بپردازند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۲۳:۱۵    
سخنگوی کاخ سفید از خروج 6 هزار آمریکایی از افغانستان تا کنون خبر داد.
ساکی درباره ادامه حضور دیپلماتیک آمریکا پس از 31 اوت تصریح کرد: ما حضور میدانی دیپلماتیک در افغانستان را پیش بینی نمی کنیم.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۰:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: پنتاگون اعلام کرد فرودگاه بین المللی حامد کرزای کابل همچنان تحت کنترل ارتش آمریکا است. سی ان ان به نقل از سخنگوی پنتاگون اعلام کرد که دروازه ها و عملیات در فرودگاه کابل همچنان تحت کنترل آمریکا قرار دارد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۸:۰۶    
سخنگوی کاخ سفید گفت که آمریکا و هم پیمانانش برای به رسمیت شناختن طالبان، عجولانه رفتار نخواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا - جن ساکی سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد احتمال یک حمله تروریستی دیگر در کابل وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۲۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید امروز (جمعه) گفت، رئیس جمهور آمریکا و ارتش این کشور تمام اختیارات لازم را برای انجام حملات علیه داعش خراسان بدون تایید کنگره در اختیار دارند.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
جن ساکی سخنگوی کاخ سفید اظهارداشت که آمریکا به طالبان اعتمادی ندارد و آنها نیز دوستان ما نیستند و این را همیشه گفته ایم. وی با اشاره به اوضاع کنونی افغانستان نیز گفت که تلاش نمی کنیم که درباره طالبان افکار خوشایندی ایجاد کنیم ما به آنها اعتمادی نداریم. ...
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۵:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
جن ساکی سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد، خارج کردن همه افغان های متقاضی پیش از مهلت 31 اوت غیر ممکن است و هیچ محدودیت زمانی برای خارج کردن هر آمریکایی متقاضی از افغانستان حتی پس از پایان حضور نظامی آمریکا در این کشور، وجود ندارد.