دوشنبه ۰۴ مهرساعت ۲۱:۴۰Sep 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «توافق هسته ای»

چند ثانیه   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امیر قطر: رسیدن به توافق هسته ای با ایران در تحقق امنیت و ثبات در منطقه تاثیرگذار خواهد بود. امیر قطر و صدر اعظم آلمان بر اهمیت رسیدن به توافق هسته ای با ایران تاکید کردند. کانال عصر ایران در تلگرام ...
خبرگزاری تابناک   ۸ ساعت پیش    
وزیر خارجه آمریکا با بیان اینکه واشنگتن هرگز یک توافق بد در مذاکرات وین را نمی پذیرد، مدعی شد که در کوتاه مدت هیچ انتظاری برای احیای توافق هسته ای با ایران ندارد.
سلام نو   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
جیک سالیوان مشاور امنیت ملی کاخ سفید، ادعا کرد که مذاکره ما با ایران درباره احیای توافق هسته ای مانع عدم واکنش به وقایع اخیر ایران نیست.
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش    
امیر قطر و صدراعظم آلمان بر سر حمایت از تلاش ها برای احیای توافق هسته ای ایران توافق کردند.
اقتصاد نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
منابع آگاه اعتراف کردند که تماس های دیپماتیک در حاشیه اجلاس سران سازمان ملل زمینه ساز پیشرفت برای توافق هسته ای حداقل در آینده ای نزدیک نخواهد شد.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
او گفته ایران با آخرین پاسخ خود به پیشنهاد توافق هسته ای یک گام به عقب برداشته و با این حساب توافق در کوتاه مدت بعید است.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۰۳   + ۲۹ سایت دیگر  
مشاور تیم مذاکره کننده ایران در مذاکرات وین در گفت وگویی تاکید کرد که ایران پیش از امضای هر گونه توافقی با قدرت های غربی، از آن ها می خواهد تضمین هایی جهت نقض نکردن توافق ارائه دهند. ...
سلام نو / ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
شیخ تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر با اولاف شولتس صدراعظم آلمان دیدار و گفت و گو کرد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر خارجه آمریکا در مورد احیای برجام گفت: در این مورد امیدی نداریم. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، آنتونی بلینکن در مصاحبه با برنامه 60 دقیقه تلویزیون سی بی اس گفت: ما امیدی به احیای توافق هسته ای در کوتاه مدت نداریم. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
محمد اسلامی قرار است در سفر هفته جاری خود به وین با رافائل گروسی مدیرکل آژانس نیز دیدار کند و به طور طبیعی یکی از مهم ترین موضوعات در دستور کار وی، بحث درباره چگونگی حل و فصل سوالات آژانس است که می تواند به گره گشایی از مذاکرات وین و توافق هسته ای در آینده نزدیک بسیار کمک کند.
تیک   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
بلینکن در گفت وگو با شبکه CBS آمریکا، مدعی شد: پاسخ ایران به پیشنهاد اروپا برای احیای توافق هسته ای یک گام بزرگ رو به عقب بود. وزیر خارجه آمریکا افزود: من در کوتاه مدت هیچ انتظاری برای احیای توافق هسته ای با ایران ندارم. ...
تقریب   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۹   + ۳۹ سایت دیگر  
محمد مرندی مشاور تیم مذاکره کننده هسته ای ایران یکشنبه شب در گفت وگو با شبکه المیادین گفت: موقعیت کشورهای غربی اجازه افزایش فشار به ایران را نمی دهد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آمریکا در گفت وگویی مدعی شد خواسته های اخیر ایران در روند احیای توافق هسته ای خارج از چارچوب مذاکرات وین بوده و از نظر او چشم اندازی برای احیای توافق در کوتاه مدت وجود ندارد.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به ادعای آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا، پاسخ ایران به پیشنهاد اتحادیه اروپا عقب نشینی از توافق هسته ای بود و هیچ انتظاری برای احیای توافق هسته ای در کوتاه مدت ندارم.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۲۴    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: نظارت بر توافق فعلی ضعیف است و ایرانی ها همواره فریبکاری می کنند. یائیر لاپید، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در اظهاراتی گفت: ما مخالف هر گونه توافق هسته ای نیستیم بلکه مخالف توافق کنونی هستیم. ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۶:۴۶   + ۴۷ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا با بیان اینکه واشنگتن هرگز یک توافق بد در مذاکرات وین را نمی پذیرد، مدعی شد که در کوتاه مدت هیچ انتظاری برای احیای توافق هسته ای با ایران ندارد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۶:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ؛ آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا بامداد دوشنبه مدعی شد: پاسخ ایران به پیشنهاد اروپا برای احیای توافق هسته ای، یک گام بزرگ رو به عقب بود. من در کوتاه مدت هیچ انتظاری برای احیای توافق هسته ای با ایران ندارم . ...
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۳:۵۲    
لیز تراس به عنوان یک سیاستمدار عملگرا با موفقیت های گذشته در مواجهه با ایران، می تواند نقشی کلیدی در نهایی کردن مذاکرات ظریف هسته ای و کاهش اختلافات داشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۱:۰۳   + ۲۹ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت که این رژیم مخالف هرگونه توافق هسته ای با ایران نیست بلکه مخالف توافق موجود است.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۹:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
لیز تراس هفته گذشته به عنوان جانشین بوریس جانسون انتخاب و سومین نخست وزیر زن انگلیس شد. برخی از تحلیلگران بر این باورند که وی نسبت به سلف خود بوریس جانسون موضع سخت تری را در برابر جمهوری اسلامی ایران اتخاذ خواهد کرد ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی دفتر ریاست جمهوری گفت: رئیس جمهور به صراحت بیان کرد که در واقع مساله اصلی ما در این مذاکرات، پایبندی طرف مقابل به تعهدات است و اگر طرف مقابل بتواند در اجرای تعهدات خود قطعیت داشته باشد، راه برای دستیابی به توافق عادلانه باز است. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۶:۳۱   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا، جان کربی روز پنجشنبه در گفت و گو با شبکه الجزیره درباره جنگ روسیه و اوکراین هم گفت: جنگ روسیه علیه اوکراین هم اکنون باید متوقف شود و ما به پشتیبانی از کی یف ادامه می دهیم. کربی اضافه کرد: اشاره روسیه به امکان استفاده از سلاح اتمی [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید، در نشست خبری هفتگی خود درباره مذاکرات توافق هسته ای گفت: ما معتقدیم که مذاکرات بهترین راه است و در این مسیر پیش می رویم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: پیشنهاد های ما برای احیای توافق هسته ای با ایران همچنان روی میز است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
بورل گفت: پیشنهادهایی که برای احیای توافقنامه هسته ای با ایران مطرح کردیم، تا زمانی که به مذاکره بازگردیم همچنان روی میز خواهد بود.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
برخلاف بدبینی غرب درخصوص امکان نجات توافق هسته ای در آینده نزدیک اظهارنظرهای طرف ایرانی در قبال مذاکرات احیای توافق هسته ای خوش بینانه و با آمادگی برای همکاری سازنده به منظور بسته شدن پرونده اختلافی با آژانس همراه بوده است. ...
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۸:۴۰   + ۵۴ سایت دیگر  
وزیر امورخارجه عربستان سعودی جمعه شب در مصاحبه با این رسانه گفت، ریاض نسبت به احیای احتمالی توافق هسته ای قدرت های غربی با ایران به ویژه در مورد بازرسی های آژانس بین المللی انرژی اتمی نگرانی هایی دارد. با این حال وی تاکید کرد که حتی یک معامله معیوب بهتر از نبود توافق است. ...
حزب تدبیر و توسعه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۸:۳۳   + ۳۴ سایت دیگر  
ایران از یک سو تاکید دارد که طرف مقابل تضمین دهد که رفتارهای گذشته خود را تکرار نکرده و بر تعهدات خود پایبند باشد و از طرف دیگر تاکید دارد که اگر این شرایط محقق شود، برای دسترسی به یک توافق عادلانه آمادگی دارد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۸:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
جوسپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا جمعه شب گفت: پیشنهادهای ما برای احیای توافق هسته ای با ایران همچنان روی میز است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۸:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت که پیشنهادهای مطرح شده برای بازگشت به توافق هسته ای با ایران، همچنان روی میز است.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
الجزیره فارسی: وزارت خارجه آمریکا درباره آخرین وضعیت احیای برجام اعلام کرد: هیچ چیز مثبتی از هیئت ایرانی در نیویورک مشاهده نشد. ایران پیش از توافق هسته ای باید به پرسش های آژانس پاسخ دهد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
الجزیره به نقل از دستیار وزیر خارجه آمریکا مدعی شد:ما بسته پیشنهادی خوبی را در اختیار ایران قرار داده ایم، اما ایران موضوعاتی را مطرح کرد که مرتبط با توافق هسته ای نیست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۳:۰۷   + ۳۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جوسپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا جمعه شب گفت: پیشنهادهای ما برای احیای توافق هسته ای با ایران همچنان روی میز است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
القدس العربی در مطلبی به قلم محمد نون نوشت: آسمان مذاکرات اتمی میان ایران و غرب پس از توقف تلاش های دیپلماتیک برای احیای توافق هسته ای تیره و تار شد. این در حالی است که دیپلماسی ایران در راستای محقق ساختن دستاوردهای سیاسی و اقتصادی به منظور فرار از فشارهای غرب فعال شده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۱:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
فارس : نانسی پلوسی، رئیس دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد که از توافق هسته ای دولت این کشور با ایران حمایت می کند. به گزارش وبگاه جوئیش اینسایدر ، پلوسی در این باره که آیا اجازه می دهد توافق هسته ای احتمالی با ایران در صحن این مجلس رای گیری شود، اظهارنظری نکرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران بامداد جمعه به وقت ایران در پنجمین و آخرین روز سفر خود به نیویورک در یک کنفرانس خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ داد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه آمریکا مدعی شد که ایران مسائلی را که ارتباطی با توافق هسته ای ندارد، مطرح کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۶:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
یک مقام دولت آلمان اعلام کرد که صدراعظم این کشور در سفر خود به عربستان سعودی درخصوص توافق هسته ای با ایران به گفت وگو خواهد پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۶:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
یک مقام دولت آلمان گفت صدراعظم این کشور در سفر فردای خود به عربستان سعودی درباره توافق هسته ای با ایران با مقامات سعودی گفت وگو خواهد کرد.
ملیت   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۵:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل در دیدار با ابراهیم رئیسی بر اهمیت فعال سازی مجدد برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) تاکید کرد.
طلا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
ماکرون رییس جمهور فرانسه در پاسخ به سوالی درباره احتمال بازگشت متقابل به توافق هسته ای نیز گفت: فکر می کنم یک توافق امکان پذیر است، اما می دانیم که باید این توافق را نهایی کنیم و اکنون باید روشن باشیم که این پیشنهاد نهایی است.
پول نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۳:۴۶   + ۳۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام رئیسی گفت: آزادی بیان در ایران به نحوی است که در محافل مختلف نظرات مطرح می شود، اما اعتراض با اغتشاش متفاوت است.
آنا / ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه در دیدار همتای نروژی گفت: آژانس بین المللی انرژی اتمی باید بر اساس وظایف و مسؤولیت فنی خود عمل کند و از رویکرد سیاسی و دوگانه در مورد برنامه صلح آمیز هسته ای فاصله بگیرد.
سلام نو / مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
به اعتقاد مکرون، رییس جمهور فرانسه هنوز احتمال توافق با ایران بر سر مسائل هسته ای وجود دارد. او گفته پیشنهادات ارائه شده به تهران پیشنهادات نهایی است.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۰:۵۹   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور اظهار داشت: ایران تاکید دارد که حصول توافق بدون تعیین تکلیف و بسته شدن پرونده پادمانی مورد ادعای غربی ها ممکن نیست و اساسا وقتی ایران آمادگی دارد این مسائل را توامان با حصول توافق هسته ای حل و فصل کند، اینکه کشورهای غربی و آمریکا از این موضوع امتناع کنند ...
برترین ها / جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
امانوئل مکرون ، رئیس جمهور فرانسه روز پنج شنبه در گفتگو با سی ان ان به توافق هسته ای با ایران اشاره کرد و در این ارتباط گفت: توافق برای ازسرگیری مذاکرات هسته ای با ایران هنوز امکان پذیر است ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۸   + ۸۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه تاکید کرد: آژانس بین المللی انرژی اتمی باید بر اساس وظایف و مسئولیت فنی خود عمل کند و از رویکرد سیاسی و دوگانه در مورد برنامه صلح آمیز هسته ای فاصله بگیرد.