پنجشنبه ۱۶ آذرساعت ۱۱:۱۲Dec 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رییس جمهور پیشین آمریکا»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
در حالی که هالیوودی ها در موضوعات سیاسی، از مخالفت با رییس جمهور پیشین آمریکا دونالد ترامپ تا حمایت از اقلیت ها، معمولا مواضع یکسانی می گیرند، اما حمله اسراییل به نوار غزه که حدود یک ماه و نیم پیش آغاز شد، باعث آشکارشدن اختلاف نظرها در بین اهالی سینمای آمریکا شده است.
برترین ها / حیات   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۲۱:۲۸   + ۳۴ سایت دیگر  
جسد خواهر دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در اوایل صبح دوشنبه در آپارتمانش پیدا شد.
بانی فیلم   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۱    
بانی فیلم: نتفلیکس قرار است سریالی با محوریت زندگی جی اِف کِندی رییس جمهور پیشین آمریکا را بسازد. فیلمنامه این سریال، اریک روت است نویسنده فیلمنامه آخرین فیلم مارتین اسکورسیزی یعنی قاتلان گل ماه ...
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
نمایندگان جمهوری خواه مجلس آمریکا، جیم جردن را به عنوان رئیس جدید خود انتخاب کردند.
برترین ها / جماران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۱ - ۲۲:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
جرج بوش، رئیس جمهور پیشین آمریکا گفت: مذاکره کردن با قاتل ها برای دولت منتخب اسرائیل یک گزینه نیست... نظر من این است که یک طرف گناهکار است و آن طرف اسرائیل نیست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
رییس جمهور پیشین آمریکا با ابراز نارضایتی هایی از رفتار ناامید کننده نخست وزیر رژیم صهیونیستی در قبال واشنگتن و تمجید از باهوش بودن حزب الله لبنان در درگیری تازه مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی، به بیان وعده های انتخاباتی خود از جمله در زمینه سیاست های مرتبط با ایران و روابط واشنگتن-تل آویو پرداخت.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۱۰:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس جمهور آمریکا در یک سخنرانی با مطرح کردن ادعاهایی علیه ایران، به انتقاد از سیاست های دولت بایدن در قبال ایران پرداخت. دونالد ترامپ، رییس جمهور پیشین آمریکا که برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری 2024 این کشور تلاش می کند ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس جمهور پیشین آمریکا به منظور حضور در جلسه محاکمه به اتهام کلاه برداری تجاری هم اکنون وارد دادگاه شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۷:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
رییس جمهور پیشین آمریکا به منظور حضور در جلسه محاکمه وارد دادگاه شد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۰۶    
دونالد ترامپ رییس جمهور پیشین آمریکا اعلام کرد که در ساعت 03:00 به وقت تهران در زندان در ایالت جورجیا، برای تسلیم شدن به مقامات حاضر خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۲:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
دادگاهی در نیویورک که پرونده کلاهبرداری دونالد ترامپ، رییس جمهور پیشین آمریکا و دیگر متهمان را در پرونده ارزش گذاری دارایی های او بررسی می کند، درخواست ترامپ برای به تعویق انداختن روز محاکمه اش را در کرد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
بیل کلینتون رییس جمهور پیشین آمریکا گفت: این موضوع (حمایت آمریکا از صدام) شاید مورد علاقه آمریکایی ها نباشد اما صحت و واقعیت دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۹:۵۹    
ترامپ رییس جمهور پیشین آمریکا گفت: من از شروع جنگ جهانی سوم جلوگیری خواهم کرد. من نامزد صلح هستم و صلح جو خواهم بود و همانطور که کتاب مقدس انجیل می گوید: خوشا به حال صلح کنندگان . منبع: جماران
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۸:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
ترامپ رییس جمهور پیشین آمریکا گفت: من از شروع جنگ جهانی سوم جلوگیری خواهم کرد. من نامزد صلح هستم و صلح جو خواهم بود و همانطور که کتاب مقدس انجیل می گوید: خوشا به حال صلح کنندگان ./جماران
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۰:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
ترامپ رییس جمهور پیشین آمریکا گفت: من از شروع جنگ جهانی سوم جلوگیری خواهم کرد. من نامزد صلح هستم و صلح جو خواهم بود و همانطور که کتاب مقدس انجیل می گوید: خوشا به حال صلح کنندگان
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس جمهور پیشین آمریکا در صفحه کاربری اش در شبکه اجتماعی ایکس از تصمیم جو بایدن برای صدور معافیت تحریمی جهت انتقال پول های آزادشده ایران از کره جنوبی انتقاد کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
آمارها نشان می دهد اقدامات قضایی نتوانسته تأثیری منفی روی پایگاه رای رییس جمهور پیشین آمریکا بگذارد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۰۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
دونالد ترامپ رییس جمهور پیشین آمریکا اعلام کرد که در ساعت 03:00 (به وقت تهران) در زندان ایالت جورجیا، برای تسلیم شدن به مقامات حاضر خواهد شد./دانشجو
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۰۰:۲۶    
دونالد ترامپ رییس جمهور پیشین آمریکا زمان تسلیم خود به زندان ایالت جورجیا را اعلام کرد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۰۰:۰۶    
دونالد ترامپ رییس جمهور پیشین آمریکا زمان تسلیم خود به زندان ایالت جورجیا را اعلام کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۰۰:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در اظهاراتی گفت: ساعت 19:30 به وقت محلی در پرونده تلاش برای ابطال نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2020 در ایالت جورجیا بازداشت خواهد شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۲:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
گزارش شبکه ای بی سی ابعاد تازه ای را از سهل انگاری دونالد ترامپ، رییس جمهور پیشین آمریکا در نگهداری اسناد محرمانه مربوط به ایران فاش کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۲:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس جمهور پیشین آمریکا به اتهام مداخله در انتخابات و تلاش برای بر هم زدن نتیجه آن باید خود را به زندان جورجیا تسلیم کند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۱:۳۸   + ۲۶ سایت دیگر  
رییس جمهور پیشین آمریکا با مطرح کردن ادعاهایی علیه ایران از توافق دولت بایدن با ایران برای تبادل زندانیان و آزادسازی پول های بلوکه شده ایران انتقاد کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۰:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رییس جمهور پیشین آمریکا با مطرح کردن ادعاهایی علیه ایران از توافق دولت بایدن با ایران برای تبادل زندانیان و آزادسازی پول های بلوکه شده ایران انتقاد کرد.
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس جمهور پیشین آمریکا با مطرح کردن ادعاهایی علیه ایران از توافق دولت بایدن با ایران برای تبادل زندانیان و آزادسازی پول های بلوکه شده ایران انتقاد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۰۹:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس جمهور پیشین آمریکا با مطرح کردن ادعاهایی علیه ایران از توافق دولت بایدن با ایران برای تبادل زندانیان و آزادسازی پول های بلوکه شده ایران انتقاد کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۷:۵۲   + ۵۵ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور پیشین آمریکا با استقبال از آزادی جاسوسان آمریکایی بازداشت شده در ایران مدعی شد که جو بایدن بزرگ ترین باج تاریخ کشورش را به ایران داده است.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۰۹:۱۱   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور سابق آمریکا با بیان اینکه فساد جو بایدن هر روز بیش از پیش در مجلس نمایندگان این کشور آشکار می شود، از انفعال سناتورهای جمهوری خواه برای اقدام علیه دولت وی انتقاد کرد.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۱۳:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
ترامپ در واکنش به فایل صوتی سی ان ان گفت: درباره حمله به ایران بلوف زدم، سندی نبود
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۰۷:۴۴   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس جمهور پیشین آمریکا انتشار علنی یک فایل صوتی از او را که در آن به موضوع نگهداری اسناد محرمانه درباره ایران اشاره شده بود، حقه ای دیگر تلقی کرده و باری دیگر نگهداری اسناد محرمانه را تکذیب کرد.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۱۰:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، روزنامه نیویورک تایمز درباره موضوع نگهداری اسناد محرمانه مربوط به ایران توسط دونالد ترامپ، رییس جمهور پیشین آمریکا که یکی از اتهامات مطرح شده علیه او در دادگاه این کشور است، نوشت: به نظر می رسد که یک فایل صوتی از دونالد ترامپ ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۰۸:۲۲   + ۴۱ سایت دیگر  
رییس جمهور پیشین آمریکا در گفت وگویی مدعی شد که او بر خلاف شواهد موجود در یک فایل صوتی منتشر شده، اسناد محرمانه ای را مربوط به یک برنامه نظامی سری آمریکا برای حمله به ایران را در اختیار نداشته و در حضور برخی مقامات نظامی آمریکا چنین اسنادی را به آن ها نشان نداده است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۴:۳۲   + ۲۷ سایت دیگر  
نتانیاهو که رژیمش به عنوان تنها دارنده زرادخانه هسته ای خاورمیانه، امنیت و ثبات آن را تهدید می کند، با مطرح کردن ادعای وجود اهداف نظامی در برنامه هسته ای ایران، از مشوقان اصلی دونالد ترامپ، رییس جمهور پیشین آمریکا برای خروج از توافق هسته ای(برجام) در سال 2018 بود.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۱۵:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
پخش تصاویری از دوئل ترامپ و بایدن در وسط خیابان سوژه داغ فضای مجازی شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۸:۳۷   + ۲۳ سایت دیگر  
شبکه سی ان ان در گزارشی مطرح کرد که طبق یک فایل صوتی یافت شده مربوط به سال 2021، دونالد ترامپ، رییس جمهور پیشین آمریکا در اختیار داشتن اسناد محرمانه پنتاگون درباره ایران را تایید می کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس جمهور پیشین آمریکا در توئیتی پیروزی اردوغان در انتخابات را به وی تبریک گفت.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه بین الملل: ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا روز چهارشنبه رسما حضور خود را در انتخابات ریاست جمهوری 2024 اعلام کرد تا انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه به یک انتخابات نسبتا رقابتی تبدیل شود. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۹:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
ایسنا : ده ها دیپلمات پیشین آمریکایی در سالروز خروج دولت دونالد ترامپ، رییس جمهور پیشین آمریکا از توافق هسته ای(برجام) در سال 2018، در نامه ای به جو بایدن، رییس جمهور آمریکا خواستار متوقف کردن دیپلماسی با ایران شدند.
سلام نو / تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۲۰:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس جمهور پیشین آمریکا که قبلا هم کارش به دادگاه کشیده شده بود، امروز به اتهام تجاوز دوباره محاکمه می شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۰:۳۷   + ۴۶ سایت دیگر  
رییس جمهور پیشین آمریکا در گفت وگویی مدعی شد که در پایان دوره ریاست جمهوری اش ایران را در موقعیتی قرار داده بود که حاضر بود یک هفته پس از انتخابات آمریکا با آن بر سر موضوع هسته ای توافق کند!
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۹:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس جمهور پیشین آمریکا در یک سخنرانی در جمع هوادارانش ضمن اشاره به توافق اخیر ایران-عربستان برای ازسرگیری روابط دیپلماتیک و ادعای این که ایران، چین، روسیه و کره شمالی ائتلاف مخربی تشکیل داده اند، گفت که اگر او رییس جمهور بود، مانع رخ دادن این اتفاقات می شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۹:۳۱   + ۳۷ سایت دیگر  
رییس جمهور پیشین آمریکا در یک سخنرانی در جمع هوادارانش ضمن اشاره به توافق اخیر ایران-عربستان برای ازسرگیری روابط دیپلماتیک و ادعای این که ایران، چین، روسیه و کره شمالی ائتلاف مخربی تشکیل داده اند، گفت که اگر او رییس جمهور بود، مانع رخ دادن این اتفاقات می شد.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۸:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، در ارتباط با پرداخت حق السکوت به یک بازیگر فیلم های مستهجن به نام استورمی دنیلز رسما متهم خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۲:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مهر : سناتور دمکرات ایالت ویرجینیا مدعی شده که اداره تحقیقات فدرال(اف بی آی) برای سناریوی اعتراض طرفداران دونالد ترامپ، رییس جمهور پیشین آمریکا کاملا مهیا است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
رییس جمهور پیشین آمریکا در کمپین انتخاباتی خود بار دیگر طرفداران خود را به خشونت دعوت کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۷:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
رییس جمهور پیشین آمریکا در این پست وبلاگی نوشت که انتظار دارد روز سه شنبه طی پرونده ای که دادستان منطقه منهتن مطرح کرده است، دستگیر شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۶:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
رییس جمهور سابق آمریکا در سخنانی تهدید کرد در صورت پیروزی در انتخابات 2024 جاسوسان چینی را به سختی سرکوب خواهد کرد.
رو تیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۷:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس نتایج نظرسنجی جدید گالوپ، آمریکایی ها، حکومت کشور خود را مشکلی بدتر از تورم و مهاجرین غیر قانونی می دانند. به گزارش روتیتر : پس از جنجال بر سر انتخاب رئیس مجلس نمایندگان و کشف اسناد محرمانه در خانه و دفتر جو بایدن رییس جمهوری آمریکا و همچنین در دفتر مایک پنس معاون سابق دونالد ترامپ رییس ...
جماران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۲۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
سازمان ترامپ رییس جمهور پیشین آمریکا به پرداخت 1.6 میلیون دلار جریمه محکوم شد.