شنبه ۲۰ خردادساعت ۰۸:۱۰Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ذبیح الله مجاهد»

برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۶:۴۱   + ۴۲ سایت دیگر  
مجاهد در مورد درگیری های اخیر مرزی، طرف ایرانی را مقصر خواند و ادعا کرد که این درگیری ها ناشی از ایجاد مزاحمت از سوی نیرو های ایرانی و گشودن آتش در گام اول، از سوی آن ها، بوده است .
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۰۴   + ۳۸ سایت دیگر  
ذبیح الله مجاهد سخنگوی طالبان گفت که در معاهده 1351 درباره درخواست ایران چیزی گفته نشده است.
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
بی بی سی نوشت: حکومت طالبان در پی اصرار دولت ایران مبنی بر بازدید از مجاری آبی افغانستان اعلام کرد موضوع بازدید هیات فنی در معاهده 1351 میان دو کشور ذکر نشده است. ذبیح الله مجاهد گفت بر اساس ما ممکن است ما اجازه بازدید به هیات ایرانی را از این جاها ندهیم . ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۲۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
ذبیح الله مجاهد سخنگوی امارت اسلامی اعلامیه طالبان در مورد اظهارات رئیس جمهور درباره حقآبه هیرمند را منتشر کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۲۲:۰۶   + ۴۶ سایت دیگر  
طالبان در پاسخ به اظهارت رئیس جمهور درباره حقابه هیرمند، بیانیه ای منتشر کرد. به گزارش عصر ایران ، در این بیانیه آمده است: روز گذشته رئیس جمهور ایران در مورد آب هلمند یک سلسله اظهارات داشت که وضاحت(توضیح) ما در مورد آن قرار ذیل است. ...
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از خبرگزاری آناتولی، محمد بن عبدالرحمن آل ثانی نخست وزیر و وزیر امور خارجه قطر با مقامات گروه طالبان در ایالت قندهار افغانستان در جنوب این کشور دیدار کرد. ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
ذبیح الله مجاهد سخنگوی طالبان اعلام کرد در حال حاضر حکومت داری برپایه احکام شریعت پیش برده می شود و مراحل تهیه قانون اساسی کشور در جریان است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۹:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
ایلنا : ذبیح الله مجاهد ، سخنگوی طالبان تاکید کرد که اظهارات پنتاگون درباره نقش مهم افغانستان در هماهنگی نقشه های گروه تروریستی داعش دروغ و بخشی از یک کمپین تبلیغاتی علیه این کشور است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ذبیح الله مجاهد سخنگوی طالبان در واکنش به گزارش روزنامه واشنگتن پست از اسناد فاش شده پنتاگون مبنی بر تبدیل دوباره افغانستان به مرکز تروریسم و هماهنگی داعش، این ادعا را مغرضانه خوانده است.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۴:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس طالبان با اظهار اینکه به خارجی ها اجازه مداخله در امور افغانستان را نخواهد داد، تأکید کرد قوانین غیراسلامی به هیچ وجه در این کشور اجرا نخواهد شد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۰:۲۵   + ۲۶ سایت دیگر  
ذبیح الله مجاهد گفت: مساله ممنوعیت کار زنان به ارزش های داخلی افغانستان مربوط می شود و همه باید این تصمیم احترام بگذارند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۳:۳۶    
شفقنا_سخنگوی دولت طالبان اظهار کرد: نیروهای امنیتی دولت توانسته اند به داعش پایان دهند و دیگر مانند سال گذشته تهدید بزرگی به حساب نمی آید. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از القدس العربی ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۳:۳۶   + ۲۲ سایت دیگر  
ذبیح الله مجاهد اعلام کرد که نیروهای امنیتی طالبان توانستند داعش را از بین ببرند و داعش آنگونه که سال قبل بود، دیگر تهدید بزرگی نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۰:۲۷    
ذبیح الله مجاهد سخنگوی دولت طالبان می گوید تاکنون به 14 کشور دیپلمات فرستاده ایم و تلاش داریم تصدی سایر سفارتخانه های افغانستان را نیز به دست بگیریم
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۶:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
ذبیح الله مجاهد سخنگوی طالبان ادعا کرده که این گروه دیپلمات های خود را به 14 کشور فرستاده است و تلاش ها برای گرفتن کنترل سایر مراکز دیپلماتیک افغانستان هم ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۷:۳۰    
حکومت افغانستان از آمریکا خواست کارزار تبلیغاتی برای داعش را متوقف کند.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۷:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
ذبیح الله مجاهد سخنگوی طالبان اعلام کرد هیچ تبعه آمریکایی در زندان های افغانستان به سر نمی برد.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
فکرشهر: سخنگوی طالبان گفت که مانعی در برگزاری مراسم نوروزی از سوی حکومت سرپرست در افغانستان برای مردم وجود نخواهد داشت. به گزارش فکرشهر به نقل از فارس، ذبیح الله مجاهد سخنگوی مرکزی طالبان گفت که هیچ مانعی در برگزاری آیین و جشن های نوروزی از سوی حکومت سرپرست در افغانستان وجود ندارد. ...
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
کابل بار دیگر از سازمان ملل متحد خواست کرسی نمایندگی افغانستان در این سازمان را به طالبان بسپارد. به گزارش ایرنا از خبرگزاری طلوع، ذبیح الله مجاهد سخنگوی طالبان اعلام کرد نماینده حکومت پیشین در سازمان ملل متحد نمی تواند از طالبان نمایندگی کند و این کرسی باید به طالبان سپرده شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۲:۰۷    
ذبیح الله مجاهد سخنگوی طالبان در توئیتی خبر کشته شدن والی بلخ را تایید کرد.
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
ذبیح الله مجاهد سخنگوی هیئت حاکمه افغانستان در توئیتی اعلام کرد شامگاه روز گذشته (یکشنبه) عملیاتی علیه داعش در منطقه شهرک ذاکرین واقع در ناحیه هفدهم امنیتی شهر کابل انجام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۳:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
ذبیح الله مجاهد سخنگوی دولت موقت طالبان به ادعای اختلاف میان رهبران این گروه واکنش نشان داد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۰:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
ذبیح الله مجاهد سخنگوی گروه طالبان، ادعا کرده است که به مخفیگاه داعش حمله کرده ایم و از آن ها با عنوان خوارج نام برد.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۸:۰۷    
اهم اخبار و تحولات اقتصادی شمال افغانستان در هفته سوم بهمن ماه 1401 مندرج در روزنامه ها و رسانه های این کشور به شرح زیر می باشد: واردات بیش از 3 هزار تن اموال تجاری از مرز تورغندی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۰:۲۶   + ۲۲ سایت دیگر  
به دنبال انتقاد تند سراج الدین حقانی، وزیر کشور دولت طالبان از رهبری طالبان، ذبیح الله مجاهد وی را به شدت مورد انتقاد قرار داد و هتک حرمت امیر را مجاز ندانست.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا افغانستان – از زمان تسلط دوباره گروه طالبان بر افغانستان، اختلافات داخلی بین اعضای ارشد این گروه، بارها رسانه ای شده است و اکنون به نظر می رسد که این اختلافات جدی تر شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۷:۰۵    
ذبیح الله مجاهد گفت: طالبان باید در نشست دبیران شورا های امنیت که هفته آینده در مسکو برگزار می شود شرکت کند.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۳:۳۹   + ۲۰ سایت دیگر  
ذبیح الله مجاهد سخنگوی دولت موقت طالبان، بسته شدن سفارت عربستان در کابل را امری موقت دانست و عنوان کرد کارمندان این سفارتخانه برای امور آموزشی به ریاض بازگشته اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۹:۳۶    
ذبیح الله مجاهد سخنگوی حکومت افغانستان، تخلیه سفارت عربستان سعودی در کابل را رد کرد و گفت: بسته شدن سفارت عربستان سعودی در کابل حقیقت ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۰:۳۵    
سخنگوی حکومت افغانستان برای میانجیگری بین دولت پاکستان و تحریک طالبان پاکستان اعلام آمادگی کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۵:۳۰    
ذبیح الله مجاهد می گوید: امارت اسلامی افغانستان نسبت به معاهده ای که با جمهوری اسلامی ایران در خصوص حقابه رود هیرمند منعقد کرده، متعهد و خود را پایبند به تمامی متنی می داند که در تعهدات ذکر شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۰:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ذبیح الله مجاهد می گوید: راه آهن خواف_هرات برای ایران و افغانستان بسیار عمده و اساسی است و به عنوان یک پل مهم اقتصادی برای دو کشور در نظر گرفته می شود.
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۶:۰۵    
درخبرنامه ای که ازسوی ذبیح الله مجاهد سخنگوی حکومت طالبان نشر شده اسامی دها عضو این شورا به ریاست خلیفه دین محمد دیده میشود.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۲۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
طالبان اعلام کرد: به مخفی گاه های اعضای گروه داعش در مناطق شهدای صالحین و قلعه چه کابل حمله کرده و هفت نفر از اعضای این گروه را کشته است. به گزارش صبح ساحل، به نقل از ایرنا، ذبیح الله مجاهد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: ذبیح الله مجاهد سخنگوی حکومت طالبان در واکنش به اظهارات اخیر مقام های پاکستانی، از اسلام آباد خواست از اظهارات بی اساس و تحریک آمیز پرهیز کند چرا که چنین اظهاراتی به سود هیچ طرفی نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دولت موقت طالبان در افغانستان امروز در بیانیه ای اعلام کرد: طالبان تلاش می کند تا از خاک افغانستان ضدپاکستان و کشورهای دیگر استفاده نشود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۲۲:۴۰   + ۲۴ سایت دیگر  
ایسنا : ذبیح الله مجاهد در گفتگو با بی بی سی توضیحات مفصلی در این مورد ارائه کرد که چرا طالبان پس از یک و نیم سال تصمیم گرفته کار زنان در این سازمان ها را ممنوع کند.
خاورمیانه   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۳:۳۲    
سخنگوی امارت اسلامی می گوید که مکتب های متوسطه و لیسه های دختران در شماری از ولایت ها باز هستند. به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، ذبیح الله مجاهد در گفتگو با آسوشیتدپرس گفته است که کار بالای باز شدن مکتب های دخترانه جریان دارد. ...
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۰۰:۲۷    
مجتبی خراسانی، خبرنگار: شهریور سال 1400، هنوز طالبان از کابینه اش رونمایی نکرده بود که راهی افغانستان شدم. دنیا با تردید و مردم افغانستان با نگرانی وقایع کابل را دنبال می کردند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۶:۲۱    
ذبیح الله مجاهد ضمن ابراز تأسف از حادثه آتش سوزی در تونل سالنگ از ادارات دولتی خواست تا از تکرار چنین حوادثی جلوگیری کنند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۷:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ذبیح الله مجاهد در این خصوص گفت: حمله به یک هتل در منطقه شهر نو کابل با کشته شدن سه مهاجم به پایان رسید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۰۷    
به گزارش روز سه شنبه ایران اکونومیست به نقل از خبرگزاری جمهور، روز جمعه (11 آذرماه) سفارت پاکستان در کابل هدف حمله تروریستی قرار گرفته بود. به گفته مجاهد فرد بازداشت شده تبعه خارجی و عضو گروه داعش است که در تبانی با مخالفان این حمله را انجام داده بود. ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۱   + ۲۷ سایت دیگر  
ذبیح الله مجاهد سخنگوی طالبان، در واکنش تندی به انتقادها از شلاق زدن زنان در ملاعام گفت: اظهارات نمایندگان غربی توهین به دین اسلام است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ذبیح الله مجاهد مخالفت سازمان های بین المللی و جامعه جهانی با دره زدن مجرمان را بی احترامی به دین اسلام و مخالف اصول بین المللی خواند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۳۶    
ذبیح الله مجاهد اعلام کرد که همه زمینه ها برای تطبیق پروژه های بزرگ اقتصادی در افغانستان از جمله تاپی و کاسا یک هزار آماده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۶:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران -ایرنا - ذبیح الله مجاهد سخنگوی طالبان اعلام کرد، نیروهای امنیتی با اجرای عملیات در ناحیه پانزدهم شهر کابل، یک مخفیگاه داعش را منهدم کردند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۱:۱۷    
در آن زمان دولت امریکا وی را یکی از 10 رهبر خطرناک ترین گروه های تروریستی جهان توصیف و 10 میلیون دلار برای بازداشت او تعیین کرده بود.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- ذبیح الله مجاهد ، سخنگوی دولت طالبان اعلام کرد آماده گشودن صفحه جدیدی با ایالات متحده امریکا هستیم. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، سخنگوی طالبان در گفت وگو با الجزیره تصریح کرد: مذاکرات افغانستان با طرف امریکایی در دوحه، پایتخت قطر ادامه دارد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ذبیح الله مجاهد گفت: وضعیت افغانستان خوب است و اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکا در مورد افغانستان مایه تأسف است.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۱۹:۳۶   + ۳۷ سایت دیگر  
اتحاد خبر: ذبیح الله مجاهد سخنگوی طالبان در بیانیه ای حادثه تروریستی در حرم مطهر شاهچراغ (ع) را محکوم کرد و این حادثه را به بازماندگان این حادثه تسلیت گفت.