سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۱۲:۳۳Oct 2020 27

جدیدترین‌های «دستگاه دیپلماسی»

خبرگزاری فارس   ۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس خواستار پیگیری تحریم کالاهای فرانسوی شد و از دستگاه دیپلماسی خواست برخورد جدی با ناقضان حقوق بین الملل و دولت های هتاک و شیطان صفتان را در دستور کار قرار دهد.
بلاغ مازندران   ۴۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ضروری است دولت جمهوری اسلامی به عنوان یک کشور و نظام اسلامی از حالت انفعال در حوزه دیپلماسی خارج شده و با اخراج سفیر فرانسه که کمترین پاسخ به وقاحت ماکرون است، نشان دهد که در برابر گستاخی به ساحت قدسی پیامبر اعظم(ص) کوتاه نمی آید.
رهیاب   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد گفت: این جانب ضمن محکومیت شدید اهانت به ساحت پرنور و طهارت پیامبر مهربانی ها از دستگاه دیپلماسی تقاضا دارم این بی حرمتی ها را بی پاسخ نگذارد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۲:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی روز دوشنبه در صفحه توئیتر خود، با اعلام رایزنی های اخیرش با وزیر امور خارجه آلمان از جمله در خصوص برجام، گفت که این نهاد بر ادامه روند دیپلماتیک برای حفظ برجام تاکید دارد ...
وزیر امور خارجه آلمان روز دوشنبه تصریح کرد آژانس بین المللی انرژی اتمی علی رغم شیوع کرونا قوی ترین نظام نظارتی را در ایران به اجرا گذاشته است.
خیبرآنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۳۴    
این اتفاقات تلخ در منطقه در شرایطی رخ می دهد که انفعال و سکوت دستگاه دیپلماسی را فرا گرفته است و حتی یک موضعگیری خنثی در محکومیت حوادث به وقوع پیوسته از وزارت خارجه شنیده نمی شود!
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۳:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - احزاب برجسته سیاسی پاکستان در قالب ائتلاف 'نهضت دمکراتیک' همگام با نخست وزیر و دستگاه دیپلماسی این کشور، اهانت به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) را به شدت محکوم کردند و نسبت به این جنایت و اعمال افراطی به فرانسه و دانمارک هشدار دادند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۶   + ۳۴ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران روز شنبه در حساب کاربری توییتری خود نوشت: اعلامیه کاخ سفید درباره سودان نمی توانست از این نمادین تر باشد. دستگاه دیپلماسی ادامه داد: با دادن خون بهای کافی و با بستن چشم های تان بر جنایات علیه فسطینی ها، از لیست سیاه به اصطلاح تروریسم خارج خواهید شد ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
وظیفه دستگاه دیپلماسی و سیاست خارجی طرح برنامه ای مشخص برای ساختار سیاست خارجی است، زیرا امید به پیروزی فرد خاصی در انتخابات آمریکا همانقدر بی نتیجه است که برجام و ثمره آن پوچ و نافرجام بود.
برترین ها / موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۵۹   + ۱۰۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی وزارت امورخارجه ادامه اقدامات اهانت آمیز به ساحت پیامبر رحمت (ص) در فرانسه را محکوم و تاکید کرد که توهین به ارزش های اسلامی و عقاید مسلمانان غیر قابل قبول و مردود است. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
” بر اساس تعاریف بین الملل، وظایف اصلی دستگاه دیپلماسی هر کشور، بیان دیدگاه ها و حفظ منافع ملت های تابع دولت مذکور، تدوین و برقراری پیمان های راهبردی، انجام مذاکرات و رسیدن به توافق ها، و ارتقای روابط اطلاعاتی، تجاری و اقتصادی، فناوری و دوستی با سایر دولت ها است ...
اقتصاد آنلاین / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۹:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سفارت جمهوری اسلامی ایران در رم از گفت و گو و مکاتبات با مقامات ایتالیایی برای صدور روادید دانشجویان ایرانی خبر داد و اعلام کرد: با توجه به درخواست های مکرر این دانشجویان از مقامات وزارت امور خارجه برای حل مشکل روادید، اقداماتی انجام شد و در تلاش برای حل این مشکل هستیم.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۳۶   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس دستگاه دیپلماسی نتایج انتخابات را به رئیس جمهور پیشین بولیوی تبریک گفت.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس دستگاه دیپلماسی کشورمان گفت: معتقدیم که یک رهیافت جدید منطقه ای بایستی نتیجه تعاملات جمعی ما باشد. رئیس جمهور روحانی ایده های اولیه ایران را با تمام رهبران کشورهای ساحلی خلیج فارس به اشتراک گذاشت.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سفیر اسبق ایران در آذربایجان گفت: وزارت امور خارجه و دیگر دستگاه های اقتصادی و تجاری کشور باید اولویت اول خود را حل مشکل تجار و فعالان اقتصادی و حضور پررنگ بخش خصوصی در کشورهای پیرامونی قرار دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۸    
طرف اروپایی قصد دارد به بهانه لغو تحریم های تسلیحاتی ایران، این اقدام هدفمند خود را به مثابه یک فداکاری در حق برجام و ملت ایران (!) به دستگاه دیپلماسی کشورمان تفهیم کرده و پس از بدهکار کردن ایران ، فاکتور این بدهی را به نام نظام و ملت ایران صادر کند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۳:۰۱    
کلیپی در فضای مجازی در حال انتشار است که در آن ادعا می شود نظامیان آذربایجانی اقدام به نصب پرچم روی پل خداآفرین کرده اند. سوال اینجاست که اگر این خبر درست باشد، علت سکوت دستگاه دیپلماسی کشور و همچنین وزارت گردشگری و میراث فرهنگی چه بوده است؟
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: کمیته روابط خارجی کمیسیون، مکلف به پیگیری موضوع و جلسه با دستگاه دیپلماسی و امنیتی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی گفت: کمیسیون امنیت ملی درگیری ارمنستان و جمهوری آذربایجان را با دستگاه دیپلماسی و امنیتی بیشتر بررسی می کند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت امور خارجه نباید واکنش خود را نسبت به درگیری های قره باغ به هشدارهای سخنگوی وزارت امور خارجه محدود کند.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
دستگاه دیپلماسی چین به پایان تحریم های تسلیحاتی اعمال شده علیه ایران واکنش نشان داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۴۱    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دستگاه دیپلماسی کشورمان باید با اعتماد به نفس با اروپایی ها مواجه شود.
مثلث   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی دستگاه دیپلماسی در بخشی از نشست خبری در پاسخ به سوالی درباره ادعای بلوکه شدن پول ایران در چین گفت: پولی در چین بلوکه نیست. با چین رابطه منطقی داریم و مشکلات خودمان را داریم و با روسیه و کشورهای دوست همسایه هم مشکلات داریم.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۸   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی تازه ترین ها، سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (دوشنبه) در نشست هفتگی با خبرنگاران ضمن تشریح آخرین تحولات در حوزه سیاست خارجی به سؤالات مطرح شده پاسخ داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پایان محدودیت های تسلیحاتی ایران نقطه عطفی در کارزار چند جانبه آمریکا باایران در مجامع بین المللی است. در حالی که ترامپ سعی می کرد با جلوگیری از این پایان محدودیتها برجام را از به طور کامل نابود کند ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان مرکزی در مجلس اعتقاد دارد دستگاه دیپلماسی کشورمان نتوانسته طی سال های اخیر از ظرفیت تعامل فعال با همسایگان بهره ببرد.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس گفت: افزایش سطح تعاملات و دیپلماسی فعال با همسایگان می تواند دسیسه تنش زایی در منطقه را خنثی کند. به گزارش تابا ؛سهراب گیلانی در خصوص اظهارات وزیر امور خارجه کشورمان مبنی بر اینکه تعامل با همسایگان، اصلی ترین اولویت دستگاه دیپلماسی است ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۵   + ۳۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران بامداد امروز (یکشنبه) در توئیتی به زبان انگلیسی و در آستانه پایان محدودیت تسلیحاتی ایران نوشت ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۶:۰۸   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزایر مهر: وزیر امور خارجه و همتای عراقی خود درباره سفر هیئت عراقی برای پیگیری توافقات انجام شده در سفر وزیر خارجه این کشور به ایران بحث و تبادل نظر کردند. ...
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس مسائل استراتژیک بیان کرد: دستگاه دیپلماسی با توسل به اصول حقوق بین الملل مانع از شکل گیری اجماع بین المللی از سوی آمریکا علیه ایران شود.
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۳:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: روسیه ابراز امیدواری کرده مسائل مربوط به توافق مسکو-تهران برای لغو روادید مربوط به گردشگری در آینده نزدیک حل و فصل شود. ماریا زاخارووا ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۱:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
فارس : سخنگوی دستگاه دیپلماسی روسیه در نشست خبری روزانه بر همکاری نظامی کشورش با ایران بعد از انقضای محدودیت های تسلیحاتی علیه ایران تأکید کرد.
الف   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۱:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
دستگاه دیپلماسی خارجی آمریکا به پرت و پلاگویی افتاده است . ترامپ نه از استانداردهای علمی و عملی دیپلماسی خبر دارد و نه ادبیات سیاسی را حتی در ارتباط با دو کشور در حال جنگ رعایت می کند. فحاشی و هتاکی او را باید پاسخ سخت داد، با پاسخ نرم نمی توان او را سر عقل آورد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۱:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
وزارت خارجه عراق در بیانیه ای از ورود رئیس دستگاه دیپلماسی عراق به مصر خبر داد.
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز گفت: دستگاه دیپلماسی کشورمان باید به صورت جدی و قاطع وارد معادلات بین المللی شده و از حالت انفعالی که نسبت به واکنش اروپایی ها دارد، خارج شود چرا که ما نیازی به ابراز تأسف اروپایی ها نداریم و منتظر اقدام حقوقی و قانونی آنها هستیم.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۰:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : محمدجواد ظریف، وزیرخارجه ایران که عصر جمعه وارد استان یون نان در جنوب چین شد، روز گذشته با وانگ یی، همتای خود در چین به گفت وگو نشست. پیش تر سعید خطیب زاده، سخنگوی دستگاه دیپلماسی از سفر ظریف به چین خبر داده و دستور کار این سفر را تبادل نظر در مورد تحولات بین المللی ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس معتقد است دستگاه دیپلماسی باید انواع تحریم های آمریکا علیه ایران را پیش بینی کرده و راهکارهای مد نظر خود را در مواقع حساس ارائه کند تا با هر تحریم به بازار کشور شوک وارد نشود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۳۸    
نماینده مردم همدان در مجلس گفت: ضعف دستگاه دیپلماسی ما به اندازه ای است که دلارها و مطالباتمان را حتی از کشورهای دوستمان نمی توانیم به کشور بیاوریم.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: موضع انفعالی دستگاه دیپلماسی درخصوص بحران قره باغ آذربایجان و میدان داری برخی کشورهای فرصت طلب جای شگفتی دارد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۱:۱۳    
رضا نصری، حقوقدان بین الملل با انتشار مطلبی درباره احتمالات انتخاب جو بایدن و یا دونالد ترامپ در آمریکا در ماه های آینده نوشت: یکی از تفاوت های مهم میان بایدن و ترامپ در این است که بایدن قائل به چندجانبه گرایی و بهره برداری از نظم و سازوکارهای متعارف بین المللی در راستای تحقق اهداف سیاست خارجی ...
حزب تدبیر و توسعه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دستگاه دیپلماسی کشورمان گفت: درباره تبعات افزایش ناگهانی قیمت بنزین در آبان 98 هشدار داده بودم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۲۹    
سخنگوی دستگاه دیپلماسی تاکید کرد: روابط ایران و آژانس فنی و حرفه ای بوده است
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه غربی ها پیگیر افزایش تسلط خود بر مناطق پرانرژی جهان هستند، گفت: دستگاه دیپلماسی باید سیاست کاهش تنش با کشورهای حوزه خلیج فارس را دنبال کند زیرا کاهش تنش به کاهش نفوذ بیگانگان در منطقه کمک می کند.
رجا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رویه وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی در پیگیری پرونده های حقوقی مرتبط با این وزارتخانه از جمله موضوعاتی است که با بررسی آن می توان به یک تصویر کلی از اقدامات دستگاه دیپلماسی در صیانت از حقوق ایرانیان دست یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۶:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در یادداشتی نوشت: استقلال یافتن این جمهوری ها در خاک جمهوری آذربایجان قرار داشته و سال هاست به کنترل ارمنستان درآمده است.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
درخبرها آمده بود که حدود 4000 تروریست تکفیری طی روزهای گذشته از سوریه به مناطق درگیر اعزام شده اند. حضور این افراد که کینه تاریخی از جمهوری اسلامی به علت نبرد با تروریسم در سوریه دارند ...
وزیر خارجه کوبا در ادامه تصمیم آمریکا در خروج از توافق هسته ای با ایران و توافقنامه موشک های میان برد با روسیه را به شدت محکوم کرد و گفت، این اقدامات یکجانبه عواقب جدی برای ثبات و امنیت بین المللی دارد ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۸:۴۲   + ۵۹ سایت دیگر  
روزنامه کارگر: رئیس دستگاه دیپلماسی کشورمان گفت: درباره تبعات افزایش ناگهانی قیمت بنزین در آبان 98 هشدار داده بودم. دکتر محمد جواد ظریف وزیر خارجه کشورمان گفتگویی که داشته که برخی نکات آن به این شرح است: رئیس جمهور نمی شوم ولی برای اجماع ملی در سال 1400 تلاش می کنم. ...
آناج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سیدجواد میری نوشت: قفقاز امتداد تشیع اهل البیت(ع) می باشد که زبانش ترکی است. و این نکته ای است که دستگاه دولت در ایران باید آن را بفهمد تا مردم شیعه قفقاز را به سمت آنکارا هل ندهد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده کرمان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ناامنی در منطقه به نفع دو کشور ارمنستان و آذربایجان نیست، گفت: دستگاه دیپلماسی فعالانه برای حل این مناقشه میانجی گری کند.