یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۱:۲۲Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دستگاه دیپلماسی»

خانه ملت   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ملایر در مجلس شورای اسلامی در توئیتی آخرین نسخه از جنگ ترکیبی غربی ها علیه ایران را جنگ حیثیتی دانست.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۹   + ۲۴ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تهران گفت: ما معجزه تفکر بسیج و نهاد بسیج را هم در چله اول انقلاب و هم اکنون در چله دوم انقلاب مشاهده کرده ایم و امید به اعجاز این شجره طبیه در پیشبرد آرمان های اسلامی داریم.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شریعتی: دستگاه دیپلماسی به رئیس جمهور فرانسه بگوید چرا با افراد ضدنظام دیدار می کنی؟ واعظ آشتیانی: همه این مشکلات مدیریتی در نهایت اعتراضات عمومی را ایجاد می کند.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۲:۲۹    
از سی ام خردادماه سال 99 که شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی بعد از 8 سال در تغییر رویکردی آشکار، تصمیم گرفت علیه کشورمان قطعنامه ای سیاسی و یک طرفه صادر کند، شاهد آن بوده ایم که دستگاه دیپلماسی ایران هم به اتخاذ اقداماتی متقابل تغییر مسیر داده است ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۶:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر امور خارجه در نخستین نشست خبری با رسانه های داخلی و خارجی و اصحاب رسانه گفت: توطئه ای که بر اساس اسناد دقیق و موجود در دستگاه دیپلماسی کشور با هدف ایجاد جنگ تروریستی، جنگ داخلی و در نهایت تجزیه جمهوری اسلامی ایران در هشت هفته گذشته با سوء استفاده از احساسات مردمی شکل گرفته بود ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۶:۰۲   + ۴۸ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه گفت: توطئه ای که بر اساس اسناد دقیق و موجود در دستگاه دیپلماسی کشور با هدف ایجاد جنگ تروریستی، جنگ داخلی و در نهایت تجزیه جمهوری اسلامی ایران در هشت هفته گذشته با سوء استفاده از احساسات مردمی شکل گرفته بود، شکست خورد.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۶:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه گفت: در خصوص وقایع اخیر کمیته ای زیر نظر وزیر کشور تشکیل شده است و جمعی از حقوقدانان، مقامات دولتی و غیردولتی مسایل را پیگیری می کنند.
آنا / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۵:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه گفت: دوستان ما در دولت عراق متعهد شدند که برای دور کردن گروه های تروریستی علیه امنیت استان های غربی، اقداماتی را آغاز و نسبت به خلع سلاح آن ها اقدام کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۰:۱۱    
دنیای اقتصاد : در فضای بن بست مذاکرات احیای برجام دو مقام غربی با تاکید بر گزینه فشار از ترجیح دیپلماسی در قبال ایران سخن به میان آوردند. وزیر امور خارجه انگلیس که به تازگی سکان دار دستگاه دیپلماسی این کشور شده است ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۹:۱۸    
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: متاسفانه صدور قطعنامه با انگیزه های سیاسی در حالی صورت گرفت که ایران هم شفاف ترین برنامه صلح آمیز هسته ای را در مقایسه با میزان تاسیسات تحت نظارت آژانس در جهان دارد و هم بیشترین بازرسی های انجام شده آژانس از فعالیت های هسته ای ایران صورت گرفته است. ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۲:۱۴   + ۴۳ سایت دیگر  
سخنگوی دستگاه دیپلماسی گفت: موضوع سفر هیأت آژانس به تهران جزو موضوعاتی بود که در چارچوب توافق وجود داشت با توجه به قطعنامه سیاسی صادر شده در شورای حکام علیه ایران، اقدامات بعدی با توجه به شرایط جدید صورت می گیرد و لازم است موضوعات یک ارزیابی مجددی شود.
عطنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۶:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
عطنا - ادعاهای گستاخانه الهام علی اف علیه تمامیت سرزمینی ایران در اجلاس سران کشورهای به اصطلاح ترک زبان در سمرقند و تکرار ادعای دروغ وجود 40 میلیون تبعه باکو در ایران ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا از دستگاه دیپلماسی و معاونت بین الملل قوه قضائیه خواست پیگیر جنایت های آشکار رسانه های معاند و مشارکت واضح آنان در اقدامات تروریستی اخیر باشد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به تصویب قطعنامه علیه ایران در شورای حکام گفت: آژانس بین المللی انرژی اتمی اقدام غیرسازنده ای را انجام داد.
آنا / ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۹:۰۵   + ۸۸ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه در بیانیه ای آورده است: بدون تردید، سکوت عامدانه مروّجان خارجی آشوب و خشونت در ایران در برابر آشکارترین عملیات تروریستی در چند شهر ایران، پیامدی جز تشویق تروریست ها و تقویت تروریسم در گستره گیتی ندارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۷:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
ایرنا : رئیس دستگاه دیپلماسی انگلیس می گوید: هیچ کشوری از آشفتگی هایی که [ولادیمیر] پوتین برای بازارهای انرژی جهانی به ارمغان آورده یا آسیبی که به امنیت غذایی جهانی وارد کرده است مصون نیست.
پرسش   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۹:۰۷    
اینکه شرایط ناآرامی بعضاً درکشور هست و اینکه مردم به حق ناراضی اند و معترض و .... همه درست است اما ایرانی هیچگاه مابل به دخالت خارجی نیست و هیچگاه دامن خود را به روی براندازان عاشق تحریم و سختی مردم ایران، نمی گستراند و تمایل ندارد که با کمک خارجی مسائل داخلی- ملتی خود را حل کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
روزنامه فرهیختگان نوشت: در چند وقت اخیر که جبهه غربی به صورت گسترده ای اقدام علیه امنیت ملی ایران را در دستور کار قرار داده است دستگاه دیپلماسی ایران سعی داشته با حداقلی ترین واکنش ممکن از کنار قضایا عبور کرده و به تنش ایجاد شده دامن نزند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کشورهای اروپایی که امروز برای تامین سوخت خود به عهد قجر باز گشته اند در جایگاهی نیستند که در امور ایران دخالت کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس ضمن تشریح رفتار مداخله جویانه دولت های فرانسه و انگلیس نسبت به امور داخلی ایران از دستگاه دیپلماسی کشور خواست تا در مقابل یاوه گویی این دولت ها واکنش جدی نشان دهد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۱:۰۵   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس دستگاه دیپلماسی گفت: ما به طور مستمر تبادل پیام با طرف آمریکایی تبادل می شود آخرین تبادل پیام ما در کمتر از 72 ساعت گذشته بوده است .
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۰:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه در دیدار روسای گروه های دوستی پارلمانی مجلس ضمن تشریح اقدامات دستگاه دیپلماسی در خنثی سازی تحریم ها و دسیسه چینی های آمریکا و غرب، خواستار استفاده بیشتر از ظرفیت دیپلماسی پارلمانی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه در دیدار روسای گروه های دوستی پارلمانی مجلس ضمن تشریح اقدامات دستگاه دیپلماسی در خنثی سازی تحریم ها و دسیسه چینی های آمریکا و غرب، خواستار استفاده بیشتر از ظرفیت دیپلماسی پارلمانی شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۹:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس دستگاه دیپلماسی کشورمان در جلسه سمینار روسای نمایندگی استانی وزارت خارجه گفت: در جهت بهبود روابط خارجی باید از ظرفیت افراد با کفایت و نخبه در هر استان مانند شخصیت های علمی و دانشگاهی، روشنفکران، روزنامه نگاران ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
عربستان سعودی رسماً وارد تعرض به مرزهای فکری و فرهنگی و رسانه ای شده و ایجاد ناامنی می کند/ سرویس های کشورهای مختلف در قضایای اخیر دخیل بودند و فرمول تبدیل اعتراض به اغتشاش را طراحی می کردند
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل حقوق بشر گفت: وقتی یک تبعه در کشوری خارجی بازداشت شد باید موجبات حمایت کنسولی برای اتباع را فراهم آوریم که در موضوع حمید نوری هم لازم است دستگاه دیپلماسی و قوه قضاییه اقدامات جدی تر انجام دهند.
آنا / پانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۰۹:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن محکومیت دیدار رئیس جمهور فرانسه با یکی از چهره های معاند ضد ایرانی، گفت: اینگونه اقدامات ضد ایرانی بدون شک در حافظه مردم بزرگ ایران حک خواهد شد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۶:۳۳    
در هفته های گذشته همزمان با وقوع اعتراضات پراکنده در شهرهای مختلف ایران و بروز برخی اغتشاشات و نا آرامی ها، فضای سیاست خارجی کشور نیز ملتهب و ناآرام بوده است ...
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۵:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امورخارجه از سفر هیئتی از آژانس انرژی اتمی به ایران خبر داد. به گزارش روند بازار ، سخنگوی وزارت امورخارجه در نشست خبری با خبرنگاران داخلی و خارجی گفت ...
آنا / تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۳:۲۰   + ۲۷ سایت دیگر  
ناصر کنعانی اقدامات وزارت امور خارجه در قبال عاملان اغتشاشات اخیر را که در کشورهای دیگر اقامت دارند، تشریح کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۱:۲۶    
تهران - ایران پرس: سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان تاکید کرد: ایران به مسیر دیپلماسی پایبند است و به دنبال تنش و بی ثباتی در منطقه نیست.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۰۵:۰۳    
شفقنا- وزارت امور خارجه عراق با صدور بیانیه ای حادثه تروریستی در استانبول ترکیه را محکوم کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از بغداد الیوم، دستگاه دیپلماسی عراق طی بیانیه ای حادثه تروریستی در منطقه تقسیم واقع در مرکز استانبول را که منجر به کشته و زخمی شدن غیر نظامیان شد، به شدت محکوم کرد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۰۲:۵۳   + ۷۷ سایت دیگر  
سخنگوی دستگاه دیپلماسی کشور ضمن طلب رحمت و مغفرت الهی برای جان باختگان و شفای عاجل برای مجروحان، با دولت و ملت ترکیه بویژه خانواده های قربانیان ابراز همدردی کرد.
جلسه مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی با سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امورخارجه برای همکاری و تعامل دستگاه دیپلماسی با سینما به منظور ارتقاء و پیشبرد سینمای ایران برگزار شد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۳   + ۶۳ سایت دیگر  
ناصر کنعانی سخنگوی دستگاه دیپلماسی با تاکید مجدد بر این که تخریب پیوندهای تاریخی، پیامدهای بلند مدت دارد ، تصریح کرد: مطالبات حقوق بشری جمهوری اسلامی ایران از مقامات آلمان فهرست بلندی است. لذا این آلمان است که باید مسئولانه نسبت به گذشته شفاف سازی کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس ارشد روابط بین الملل گفت: جا دارد دستگاه دیپلماسی کشور در اقدامی هماهنگ با سه همسایه خود نسبت به اقدام نامتعارف اخیر رییس جمهور فرانسه اعتراض کنند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۰۹:۱۲    
کارشناس مسائل آفریقا گفت: دستگاه دیپلماسی برای رونق اقتصادی با کشورهای آفریقایی باید راهبردی را برای خودش تدوین و در آن راهبرد، کشورها را از نظر قابلیت های اقتصادی اولویت بندی کند.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۰۹:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: نشست مشترک حسین امیر عبداللهیان با وزیران امورخارجه پیشین دستگاه دیپلماسی ایران در محل وزارت امور خارجه برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۰۱:۰۰   + ۲۴ سایت دیگر  
نشست مشترک حسین امیر عبداللهیان با وزیران امورخارجه پیشین دستگاه دیپلماسی ایران در محل وزارت امور خارجه برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۰۰:۱۰   + ۳۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان درباره نشست با وزرای خارجه پیشین نوشت: مصمم هستیم با تکیه بر خرد جمعی، اهداف دستگاه دیپلماسی را در تحقق منافع عالی ملت به خوبی عملیاتی کنیم.
برترین ها / جماران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۲۳:۱۵   + ۲۸ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان، وزیرخارجه دولت سیزدهم با انتشار این تصویر از میزبانی وزرای خارجه سابق ایران خبر داد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۲:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مراسم رونمایی کتاب دیپلماسی فوتبال؛ روابط بین الملل و فوتبال از 1914 تا امروز ، با حضور دکتر هادی بهرامی احسان، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران ...
پول نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
وضع و تقریر هرگونه سیاست ارزی بایستی بر پایه تعامل واقع بینانه و منافع محور با جهان خارج و با توجه ویژه به نگره های راهگشای روابط بین الملل صورت بگیرد که متاسفانه سیطره نگاه دیگرستیزانه بر دستگاه دیپلماسی کشور مانع شکل گیری چنین راهبردی است.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۰۰:۳۰    
مهدی خانعلی زاده، پژوهشگر روابط بین الملل: پهپادهای هوشمند ایرانی به کابوس این روزهای ما تبدیل شده اند ؛ این عبارتی است که ولادیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین در ماه های اخیر به دفعات بیان کرده و مدعی شده که ارتش روسیه با استفاده از تجهیزات نظامی ساخت کشورمان ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۷:۰۵    
عضو کمیسیون ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد نداشتن برنامه جامع و کامل در حوزه دیپلماسی اقتصادی موجب شده شرکت های ایرانی نتوانند در سوریه فعالیت خوبی داشته باشند.
آنا / ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۵:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه گفت: هدف نشست گروه دوستان دفاع از منشور ملل متحد، ارسال پیامی جدی در زمینه محکومیت یکجانبه گرایی و تحریم کشورهای مستقل است.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
نواندیش- آریا سعادتمند: تقریبا از یک ماه پیش بود که جنجال بسیاری بر سر تحویل پهپاد از سوی ایران به روسیه به راه افتاد، تصاویری هم منتشر شد که به نوعی این ادعاها را تقویت می کرد، در آن مقطع وزیر امور خارجه و دستگاه دیپلماسی با قاطعیت اعلام کرد که هیچ پهپادی به روسیه نداده و نخواهیم داد! ...
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۲۲:۱۶   + ۴۸ سایت دیگر  
امیرعبداللهیان رئیس دستگاه دیپلماسی با اشاره به گفت وگویش با جوزپ بورل گفته کاملا متعهد به تامین حقوق ملت ایران هستیم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۷:۳۵   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرکل شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور وزارت امور خارجه تاکید کرد: دستگاه دیپلماسی از ابتدای وقوع حادثه، پیگیری جدی و مؤثر موضوع را در اولویت فعالیت های خود قرار داده است.
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۰۹:۲۳    
وزارت امور خارجه در راستای مقابله با تحریم های آمریکا، سهولت دسترسی کودکان پروانه ای به اقلام دارویی را جزو اولویت های مهم خود قرار داده است.