شنبه ۲۸ فروردینساعت ۲۲:۰۱Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزرای امور خارجه»

شفقنا   ۱ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- مذاکرات برای احیای برجام حدود 15 روز است که آغاز شده و تهران خواسته های بدیهی و روشنی از این مذاکرات دارد؛ رفع تحریم ها و راستی آزمایی و پرهیز از فرسایشی شدن مذاکرات. ...
میزان   ۵۶ دقیقه پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – نیکلا سلاکوویچ وزیر امور خارجه صربستان که برای دیدار و گفتگو با مقامات کشورمان به تهران سفر کرده است بعد از ظهر امروز با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و در خصوص موضوعات مورد علاقه دوکشور به گفتگو و تبادل نظر پرداخت. ...
همشهری   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سند همکاری های وزارت خانه های امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و صربستان توسط وزرای امور خارجه دو کشور امضا شد.
خبر آنلاین   ۲ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
در خلال سفر وزیر خارجه صربستان به تهران ، یادداشت تفاهم همکاری میان وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و وزارت امورخارجه صربستان توسط دکتر محمد جواد ظریف و نیکلا ساکوویچ وزرای امورخارجه دو کشور به امضا رسید .
ایسنا : سند همکاری های وزارت خانه های امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و صربستان امروز در محل وزارت امور خارجه ایران به امضای وزرای امور خارجه دو کشور رسید.
پارسینه   ۶ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
محمد حنیف اتمر و محمدجواد ظریف وزرای امور خارجه افغانستان و جمهوری اسلامی ایران شب گذشته تلفنی گفتگو کردند. براساس اعلام وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، در تماس تلفنی شب گذشته محمد حنیف اتمر وزیر امور خارجه افغانستان با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
لندن- ایرنا- اتحادیه اروپا روز جمعه با صدور بیانیه ای از برگزاری جلسه غیر رسمی وزرای امور خارجه این اتحادیه در روز دوشنبه 19 آوریل (30 فروردین) خبر داد که در جریان آن مذاکرات برجام یکی از محورهای اصلی این نشست عنوان شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۳۴    
ًتنش لفظی وزرای امور خارجه یونان و ترکیه نشان داد که اختلافات بین این دو کشور، عمیق تر از آن است که با چند نشست و مذاکره، به ایستگاه سازش و توافق برسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
وزرای امور خارجه ترکیه و یونان ضمن تأکید بر لزوم تقویت روابط دو کشور، کاهش تنش ها در شرق دریای مدیترانه را خواستار شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – در آستانه برگزاری نشست کمیسیون مشترک برجام در وین، وزرای امور خارجه آمریکا، انگلیس، فرانسه، آلمان و ایتالیا در بروکسل پایتخت بلژیک دیدار و پیرامون تحولات بین المللی از جمله برجام گفت وگو کردند.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۰۸    
امضای سند همکاری های 25 ساله ایران و چین که در واقع برنامه همکاری های جامع ایران و چین است؛با بعضی فضا سازی ها در داخل و خارج به موضوع چالش برانگیزی در فضای سیاسی ایران مبدل شد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
وزرای امور خارجه تروئیکای اروپا در بیانیه ای موضعشان را درباره آغاز غنی سازی 60 درصدی اورانیوم در ایران مطرح کردند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : گسترش همکاریهای فرهنگی و رسانه ای فی مابین از دیگر محورهای این دیدار بود و سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان موافقتنامه تاسیس و چارچوب فعالیت مراکز فرهنگی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت فدراسیون روسیه که امروز بین وزرای امور خارجه دو کشور به امضا رسید ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۰۶   + ۴۵ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه در نشست مجازی گفتگوهای سیاسی ایران و اسلواکی از تحریم های اخیر اتحادیه اروپا گلایه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۲   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه روسیه در دیدار با ظریف گفت که این کشور تلاش می کند واکسن اسپوتنیک وی را در ایران و به صورت مشترک با جمهوری اسلامی تولید کند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۰۰    
موافقتنامه تاسیس و فعالیت مراکز فرهنگی بین ایران و روسیه توسط وزرای خارجه دو کشور امضاء شد. به گزارش اسپوتنیک، موافقتنامه تاسیس و چارچوب فعالیت مراکز فرهنگی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت فدراسیون روسیه از سوی وزرای امور خارجه ایران و فدراسیون روسیه امضا شد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۱۲    
اقتصاد ایران: موافقتنامه تاسیس و چارچوب فعالیت مراکز فرهنگی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت فدراسیون روسیه از سوی وزرای امور خارجه دو کشور امضا شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: نخستین محموله واکسن کرونای خریداری شده از طریق کواکس به ایران رسید
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
موافقتنامه تاسیس و چارچوب فعالیت مراکز فرهنگی ایران و روسیه امروز در تهران به امضای ظریف و لاوروف رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
جمعی از اساتید در نامه ای به وزرای امور خارجه و وزارت کشور خواستار احضار و اخطار به سفیر فرانسه در ایران شدند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۳:۴۲    
اقتصاد نیوز : وزرای امور خارجه آلمان و فرانسه امروز (جمعه) در تماس تلفنی پیرامون تحولات بین المللی از جمله آینده برجام گفت وگو کردند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۳:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
وزرای امور خارجه آلمان و فرانسه امروز (جمعه) در تماس تلفنی پیرامون تحولات بین المللی از جمله مذاکرات درباره آینده برجام گفت وگو کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – وزرای امور خارجه آلمان و فرانسه امروز (جمعه) در تماس تلفنی پیرامون تحولات بین المللی از جمله مذاکرات درباره آینده برجام گفت وگو کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
دور دوم نشست کمیسیون مشترک برجام با حضور معاونان و مدیران سیاسی وزرای امور خارجه ایران؛ آلمان؛ فرانسه؛ انگلیس؛ روسیه؛ چین و انریکه مورا به نمایندگی از مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در گراند هتل وین آغاز شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با وزیر امور خارجه ترکمنستان آخرین تحولات روابط دوجانبه، موضوعات منطقه و همکاری های دوکشور در حوزه سازمان های بین المللی را مورد گفت وگو و تبادل نظر قرار داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان امروز در نوزدهمین نشست مجازی وزرای امور خارجه "سازمان همکاری اقتصادی هشت کشور در حال توسعه موسوم به دی 8" شرکت و سخنرانی کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
آخرین تحولات برجام، موضوعات مربوط به حوزه خزر، روند صلح در افغانستان، روند آستانه، همکاری های منطقه ای در آسیای مرکزی و سیکا از موضوعات مورد گفتگو و تبادل نظر وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و قزاقستان در دیدار اخیر بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه، جمهوری اسلامی ایران، امروز در نوزدهمین نشست مجازی وزرای امور خارجه سازمان همکاری اقتصادی هشت کشور در حال توسعه موسوم به دی 8 شرکت و سخنرانی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۳۶   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه امروز در نوزدهمین نشست مجازی وزرای امور خارجه "سازمان همکاری اقتصادی هشت کشور در حال توسعه موسوم به دی 8" شرکت و سخنرانی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۳۷   + ۲۸ سایت دیگر  
وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و قزاقستان امروز برنامه همکاری بین وزارتخانه های امور خارجه دو کشور را در نورسلطان امضا کردند.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۴۷    
نشست کمیسیون مشترک برجام با حضور معاونان و مدیران سیاسی وزرای امور خارجه ایران؛ آلمان؛ فرانسه؛ انگلیس؛ روسیه؛ چین و همچنین انریکه مورا به نمایندگی از مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بعدازظهر امروز سه شنبه به وقت ایران در وین برگزار می شود.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۱۸   + ۲۴ سایت دیگر  
محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران با روسلان کازاکبایف وزیر امور خارجه قرقیزستان در بیشکک پایتخت قرقیزستان دیدار و گفتگو کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
هفتم فروردین امسال محمدجواد ظریف و وانگ یی، وزرای امور خارجه ایران و چین، این سند را امضا کردند، با نگاهی دقیق تر به سند جامع همکاری های، بیست وپنج ساله بین ایران و چین موارد زیادی را می توان یافت که مرتبط با مسائل فناورانه در کشور است.
نواندیش   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۲۰    
حسن صادقی می گوید: از همه چیز مهم تر برای ما، ایستادگی روی منافع ملی به خصوص منافع طبقات کم برخوردار و کارگران است که باید از فضاهای جدیدِ به وجود آمده منتفع شوند نه اینکه خدای ناکرده متضرر شوند و فرصت های فعلی را نیز از دست بدهند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
دهمین نشست اجلاس سران همکاری اقتصادی 8 کشور در حال توسعه مسلمان (دی هشت) و نوزدهمین اجلاس وزرای امور خارجه و جوانان و مجمع تجاری این اجلاس خاتمه یافت.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۲۷   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش نما، دفتر مطالعات سیاسی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، در گزارشی با عنوان دام مذاکرات غیرمستقیم ایران و آمریکا در چارچوب برجام آورده است؛ نشست مجازی کمیسیون مشترک برجام که در سطح معاونین و مدیران وزرای امور خارجه کشورهای عضو برجام در 13 فروردین ماه 1400 برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۱۲   + ۲۶ سایت دیگر  
وزرای امور خارجه ایران و ازبکستان امروز در تاشکند ضمن بررسی ابعاد مختلف مناسبات دوجانبه در حوزه های مختلف و تأکید بر گسترش همکاری ها، درباره تحریم های یکجانبه آمریکا علیه ایران و همکاری در خصوص صلح افغانستان به رایزنی پرداختند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و ازبکستان صبح امروز در تاشکند دیدار کرده و به گفت و گو نشستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
وزرای امور خارجه ایران و ازبکستان صبح امروز در تاشکند با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.
برترین ها: ظریف پس از ازبکستان، به قرقیزستان رفت و در ادامه به قزاقستان و ترکمنستان سفر خواهد کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۱۷    
وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ازبکستان در تاشکند دیدار و گفت وگو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۱۷    
وزیر امور خارجه قرقیزستان در حاشیه اجلاس وزرای خارجه کشورهای همسود با سرگئی لاوروف همتای روسی خود دیدار کرد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۳:۰۰    
محمدجواد ظریف و وانگ یی وزرای امور خارجه ایران و چین هفتم فروردین، سند همکاری های 25ساله ایران و چین را امضا کردند. این سند با عنوان رسمی برنامه همکاری های جامع ایران و چین ثبت شده است
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات ایران در خصوص سند همکاری 25 ساله ایران و چین در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات توضیح داد. به گزارش اسپوتنیک به نقل از مهر، برنامه همکاری 25 ساله ایران و چین هفته گذشته میان وزرای امور خارجه دو کشور به امضا رسید که بخشی از آن مربوط به زیرساخت های مخابراتی و فناوری اطلاعات می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۷:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
لندن - ایرنا - وزرای امور خارجه ایران و فرانسه امروز شنبه پیرامون ادامه نشست کمیسیون مشترک برجام که قرار است روز سه شنبه در وین و بطور حضوری برگزار شود، تلفنی گفت وگو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
وزرای امور خارجه کره جنوبی و چین در شهر شیامن واقع در جنوب چین، بر لزوم برقرار صلح و خلع سلاح اتمی در شبه جزیره کره تأکید کردند.
روزنامه وقایع اتفاقیه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۰۵   + ۳۶ سایت دیگر  
معاونان وزرای امور خارجه ایران و افغانستان ضمن بازدید از عملیات نوسازی و مرمت گذرگاه مرزی دوغارون - اسلام قلعه توافق کردند عملیات راهسازی و نوسازی این گذرگاه بدون تاثیر مسائل مرزی و حقوقی با سرعت ادامه یابد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری یونهاپ گزارش داد، وزرای امور خارجه کره جنوبی و چین امروز (شنبه) در شهر "شیامن" واقع در جنوب شرقی چین دیدار کرده و درباره تشدید تنش ها پیرامون کره شمالی و همچنین دیگر مسائل منطقه ای و جهانی مذاکره کردند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۰:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
هفتم فروردین 1400 برنامه جامع همکاری فیمابین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری خلق چین، به امضای وزرای امور خارجه دو کشور رسید.