سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۱۸:۴۶Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزرای امور خارجه»

دکتر امیرعبداللهیان در گفتگوی تلفنی با وزیر امور خارجه سلطنت عمان، بر اهمیت جایگاه همسایگان در سیاست خارجی دولت سیزدهم، استمرار رایزنی با عمان در خصوص مسایل دوجانبه، منطقه ای و بین المللی و گسترش روابط فیمابین در بخش های مختلف سیاسی و اقتصادی تاکید کرد. ...
وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و قطر در گفت وگویی تلفنی ضمن رایزنی درباره مناسبات دوجانبه، در خصوص تحولات منطقه و تشریک مساعی در راستای صلح و ثبات در خلیج فارس به بحث و تبادل نظر پرداختند.
دولت   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با بیان اینکه گردشگری امروز از مصادیق بارز دیپلماسی عمومی است، گفت: حتما سیاست های دولت آقای رئیسی تقویت دیپلماسی عمومی است که گردشگری یک رکن مهم آن است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
وزرای امور خارجه ایران و پاکستان به صورت تلفنی درخصوص روابط دوجانبه و تحولات منطقه ای بخصوص افغانستان گفتگو کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۴۹   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان در تماس تلفنی از همتای پاکستانی خود برای شرکت در اجلاس وزرای امور خارجه کشورهای همسایه افغانستان در تهران دعوت بعمل آورد.
برترین ها / تیک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۰:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رئیس دستگاه سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد هیچ نشستی با حضور نمایندگان ایران و با هدف از سرگیری مذاکرات هسته ای، برای روز پنج شنبه در بروکسل برنامه ریزی نشده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۹:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز دوشنبه در پایان نشست وزرای امور خارجه کشورهای اروپایی تصریح کرد که برجام در مقطع حساسی قرار دارد و همه مصمم هستند که این توافق به ریل اصلی خود بازگردد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز در پایان نشست وزرای خارجه کشورهای اروپایی بی اشاره به تداوم انفعال بروکسل در قبال تعهدات برجامی اش گفت: در مرحله حساسی پیرامون برجام قرار داریم!
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۹:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز دوشنبه در پایان نشست وزرای امور خارجه کشورهای اروپایی تصریح کرد که برجام در مقطع حساسی قرار دارد و همه مصمم هستند که این توافق به ریل اصلی خود بازگردد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از سرگیری صدور ویزای گردشگری خبر داد. عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پس از برگزاری نشست با وزیر امور خارجه و وزیر بهداشت در صفحه مجازی خود نوشت: پس از جلسات متعدد حاکمیتی و کارشناسی ...
وزرای امور خارجه اندونزی و مالزی از توافق همکاری آمریکا، انگلیس و استرالیا در زمینه ساخت زیردریایی اتمی ابراز نگرانی کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
فلیکس پلاسنسیا وزیر خارجه ونزوئلا صبح امروز دوشنبه 26 مهرماه 1400 با حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفتگو کرد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
ایرنا: مسئول سیاست خارجی اتحادیه با ابراز امیدواری به اینکه طی روزهای آینده میزبان جلسات مقداماتی مذاکرات وین با حضور هیات ایرانی در بروکسل باشد، اوضاع را درحال پیشرفت توصیف کرد و گفت که به برگزاری این نشست خوش بین است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۴۰    
فلیکس پلاسنسیا وزیر خارجه ونزوئلا که به تهران سفر کرده، دوشنبه 26 مهر 1400 با حضور در محل وزارت امور خارجه با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار کرد و به گفت وگو نشست. ...
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۰   + ۳۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت که نیکلاس مادورو رییس جمهور ونزوئلا در ماه های آینده به تهران سفر می کند و در آن سفر سند همکاری 20 ساله دو کشور امضا خواهد شد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
در دیدار وزرای امور خارجه ایران و ونزوئلا در مورد روابط دوجانبه و آخرین تحولات بین الملل گفتگو می شود.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان امروز در تهران میزبان گونسالس، همتای ونزوئلایی خود بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
دیدار وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و ونزوئلا در ساختمان وزارت خارجه برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
وزرای امور خارجه ایران و ونزوئلا امروز در تهران دیدار و گفتگو کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۵۹    
وزرای امور خارجه عربستان و چین در گفت وگویی تلفنی به بررسی موضوعات دوجانبه و آخرین تحولات منطقه ای و بین المللی پرداختند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
وزرای امور خارجه ایران و ونزوئلا امروز در تهران دیدار می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
وزرای امور خارجه چین و عربستان سعودی در گفت و گویی تلفنی علاوه بر موضوعات دوجانبه، به موضوع توافق هسته ای و ضرورت اجرایی شدن آن پرداختنند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
وزرای امور خارجه چین و عربستان سعودی در تماسی تلفنی پیرامون روابط دوجانبه و موضوعات منطقه ای و بین المللی رایزنی کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: فردا در جلسه ای با حضور وزرای امورخارجه و بهداشت، به طور رسمی موضوع صدور روادید گردشگری خارجی را اعلام خواهیم کرد با توجه به اینکه آیین نامه در این باره تنظیم شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۵    
وزرای امور خارجه کشور های عضو اتحادیه آفریقا در نشستی در آدیس آبابا پایتخت اتیوپی، پیامد های منفی همه گیری کرونا را بررسی کردند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران در گفت وگوی تلفنی با همتای چینی خود ضمن تاکید ویژه بر ضرورت عملیاتی ساختن برنامه جامع همکاری 25 ساله، از همراهی ارزشمند چین در تامین واکسن مورد نیاز کشورمان تقدیر و در خصوص آخرین وضعیت برجام با همتای چینی تبادل نظر کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۹    
در دیدار وزرای امور خارجه ترکمنستان و هند، بر اجرای پروژه خط لوله گاز ترکمنستان-افغانستان-پاکستان-هند (TAPI) تأکید شد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۰:۳۰    
وزرای امور خارجه ایران و چین درباره مسائل منطقه ای و مورد علاقه دو کشور تلفنی گفتگو کردند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۰:۲۴   + ۷۲ سایت دیگر  
وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری خلق چین طی تماس تلفنی آخرین وضعیت مناسبات دوجانبه و تحولات منطقه ای و بین المللی را مورد بررسی قرار دادند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا: وزیر امور خارجه جمهوری آذربایجان از آمادگی کشورش برای عادی سازی روابط با ارمنستان در چارچوب اصول قوانین بین المللی، حاکمیت و تمامیت ارضی خبر داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه عربستان سعودی در بیانیه ای اعلام کرد موضوع برنامه هسته ای ایران و مذاکرات احیای توافق هسته ای از موضوعات دیدار و گفت وگوی وزرای امور خارجه عربستان و آمریکا بوده است.
تیک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۱:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در این گفتگوی تلفنی تاکید کرد که گفتگوهای امروز با مورا مثبت بوده و دو طرف ضمن ابراز رضایت، برای تداوم آن ابراز آمادگی کرده اند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۱:۱۴   + ۴۹ سایت دیگر  
وزرای خارجه ایران و روسیه در گفت وگویی تلفنی درباره مذاکرات امروز علی باقری و انریکه مورا به رایزنی پرداختند و امیرعبداللهیان این گفت وگوها را مثبت خواند و لاوروف از آن استقبال کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۲:۰۶    
سفیر سابق ایران در جمهوری آذربایجان گفت: آزادی دو راننده کامیون توسط جمهوری آذربایجان که به دنبال تماس تلفنی وزرای امورخارجه دوکشور انجام شد، اقدام سازنده ای برای رفع سوءتفاهم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۰۷    
رؤسای نهادهای دیپلماتیک کشورهای آسیای مرکزی در حاشیه ششمین نشست وزرای امور خارجه کشورهای عضو کنفرانس تعامل و اعتماد سازی در آسیا با دبیر کل شورای همکاری خلیج فارس دیدار و گفت و گو کردند.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران و جیحون بایراموف، وزیر امور خارجه جمهوری آذربایجان تلفنی گفتگو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۱۲    
وزرای امور خارجه ازبکستان و هند در دیداری در شهر نورسلطان اوضاع افغانستان و ارائه کمک بشردوستانه به این کشور را بررسی کردند.
دولت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۱:۴۹   + ۷۹ سایت دیگر  
حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در گفتگویی تلفنی با جیحون بایراموف وزیر امور خارجه جمهوری آذربایجان با تاکید بر ضرورت احترام متقابل و استقلال ...
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۸:۰۳   + ۲۵ سایت دیگر  
دستیار وزیر و مدیر کل اوراسیای وزارت امور خارجه کشورمان طی سخنانی در ششمین نشست وزرای امور خارجه کنفرانس تعامل و اقدامات اعتمادساز در آسیا (سیکا) ، همکاری منطقه ای را یکی از عناصر سیاست خارجی دولت جمهوری اسلامی ایران خواند و برفعال ترشدن سیکا جهت بهره مندی از فرصت های پیش رو و اجتناب از تهدیدات ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۵   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دستیار وزیر و مدیرکل آسیای غربی وزارت امور خارجه از برگزاری نشست وزرای امور خارجه کشورهای همسایه افغانستان در تهران در آینده نزدیک خبر داد.
وزیر امور خارجه کشورمان با حمایت از نقش تاریخی اردن در تولیت قدس شریف در برابر تلاش های رژیم صهیونیستی، بر ضرورت مسئولیت پذیری همه کشورهای اسلامی در قبال مساله فلسطین و قدس شریف تاکید کرد.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۹:۳۶   + ۳۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان صبح امروز در گفتگوی تلفنی با خانم پاندور وزیر روابط خارجی و همکاری های بین المللی آفریقای جنوبی پیرامون روابط و همکاری های دوجانبه بین المللی به گفتگو و تبادل نظر پرداخت .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ترکیه و همتای روسی وی در حاشیه نشست شصتمین سالگرد تاسیس جنبش غیرمتعهدها در بلگراد دیدار کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۵۱    
به میزبانی قزاقستان در نورسالطان پایتخت این کشور نشست وزرای امور خارجه کشورهای عضو کنفرانس تعامل و اعتمادسازی در آسیا برگزار می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۸:۲۷    
نماینده ارامنه تهران و شمال کشور در مجلس در توئیتی به دیدار وزرای امور خارجه ایران و ارمنستان و حل دیپلماتیک مناقشات منطقه اشاره کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۰:۱۱    
رئیس پیشین کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: رزمایش سپاه و ارتش در مناطق مرزی شمال غرب کشور و دیدار امیرعبداللهیان با وزرای امور خارجه ارمنستان و روسیه، نشان دهنده شکست توطئه اخیر استکبار جهانی علیه کشورمان است.
وزرای امور خارجه روسیه و چین در بیانیه مشترکی یادآور شدند که فعالیت های نظامی و بیولوژیکی سری آمریکا و متحدانش در برخی مناطق جهان باعث نگرانی هایی شده و امنیت ملی این دو کشور را نیز در معرض تهدید قرار داده است.