جمعه ۱۱ اسفندساعت ۲۱:۲۲Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آژانس بین المللی انرژی اتمی»

ساعت24   ۶ ساعت پیش    
ساعت 24- آمریکا به ایران هشدار داد مهلت تعیین شده برای ارائه پاسخ نهایی به پیشنهاد آژانس بین المللی انرژی اتمی را جدی بگیرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۵۶    
در گزارش جدید آژانس بین المللی انرژی اتمی نوشته شده که ایران برای نخستین بار از زمان شروع تولید سوخت هسته ای 60 درصد، مقداری از اورانیوم ذخیره شده خود را کاهش داده است ...
فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
طبق روند مرسوم در آستانه نشست فصلی شورای حکام، آژانس بین المللی انرژی اتمی گزارش خود درباره پرونده فعالیت های هسته ای ایران را آماده کرده است. کما فی السابق برخی رسانه ها مدعی هستند که نسخه ای از گزارش مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره برنامه هسته ای ایران را رؤیت کرده اند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
سفیر و نماینده دائم روسیه در آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره مسائل در دستور کار نشست آتی شورای حکام با همتای ایرانی خود در وین دیدار کرد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۴:۰۲    
به گزارش گروه بین الملل ایران آنلاین ، جدیدترین گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی پیرامون فعالیت های هسته ای ایران تأیید کرده که غنی سازی 60 درصدی ایران ادامه دارد اما سرعت آن در چند ماه اخیر با کاهش 5 درصدی همراه بوده است. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده روسیه در سازمان های بین المللی از دیدار با نماینده دائم ایران در دفتر سازمان ملل متحد در وین، در آستانه نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : آژانس بین المللی انرژی اتمی روز دوشنبه اعلام کرد که ایران ذخایر مواد هسته ای نزدیک به درجه تسلیحات خود را در سه ماه و نیم گذشته کاهش داده که این اقدامی غافلگیرکننده است که احتمالا از سوی کشورهای غربی که از افزایش سوخت هسته ای غنی شده ایران نگران شده اند، مورد استقبال قرار خواهد گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
لندن- ایرنا- سفیران ایران و روسیه در وین امروز (سه شنبه) در آستانه برگزاری نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی دیدار کردند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۲:۱۵    
خبرسازی درباره پرونده اتمی ایران همزمان با نشست فصلی شورای حکام به یک رویه عادی تبدیل شده است. خبرگزاری رویترز مدعی شده که به یک گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره ایران دست یافته است.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۷:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
جلال ساداتیان، کارشناس مسائل خاورمیانه و سفیر اسبق ایران در بریتانیا گفت: آقای اسلامی تلاش می کند که حداقل آژانس موضع شدیدتر علیه ایران نگیرد و گفتگوهایی را با دبیرکل آژانس انجام دهد ...
جماران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
گزارش جدید آژانس بین المللی انرژی اتمی می گوید ایران برای نخستین بار از زمان شروع تولید سوخت هسته ای 60 درصدی در سال 2021، مقداری از اورانیوم 60 درصدی خود را به صورت موادی با درجه پایین تر رقیق کرده و ذخیره آن را کاهش داده است.
سلام نو / روزنامه 19 دی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۵۵   + ۳۶ سایت دیگر  
یک منبع آگاه خبر داد که در نشست آتی شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، قطعنامه ای علیه ایران تصویب نخواهد شد.
ساعت24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۲۱    
ساعت 24- سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا به سوالی درباره انتشار گزارش جدید آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره ایران پاسخ داد.
نواندیش   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۸:۵۷    
نواندیش : آژانس بین المللی انرژی اتمی روز دوشنبه اعلام کرد که ذخایر اورانیوم غنی شده ایران تا حد تسلیحات کاهش یافته است و آن را به زیر آستانه تئوری که می تواند سه بمب اتمی تولید کند، رسانده است، اما مشکلات بازرسان همچنان ادامه دارد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۸:۵۱   + ۶۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا به سوالی درباره انتشار گزارش جدید آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره ایران پاسخ داد.
سراج24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۸:۰۷    
آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارشی اعلام کرده ایران میزان ذخایر اورانیوم غنی شده خود را طی سه ماه گذشته کاهش داده است.
روز نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
رفائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در آستانه برگزاری نشست شورای حکام طی گزارشی ادعا کرد که ذخایر اورانیوم غنی شده در ایران طی سه ماه گذشته کاهش یافته است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۷:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
به گفته آژانس البته ایران هنوز هم برای سوخت تقریباً سه سلاح هسته ای مواد کافی با خلوص نزدیک به درجه تسلیحاتی را دارد؛ این یعنی اینکه ایران همچنان به عنوان کشوری که در آستانه پیوستن به دارندگان سلاح هسته ای است، وضعیت خود را حفظ خواهد کرد ...
رویداد 24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری رویترز می گوید که نسخه ای از گزارش مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره برنامه هسته ای ایران را رویت کرده که بر اساس آن مسائل و اختلافات قدیمی بین ایران و بازرسان این نهاد کماکان باقی مانده است.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه بین الملل: آژانس بین المللی انرژی اتمی هشدار داد که ذخایر اورانیوم غنی شده ایران 27 برابر بیشتر از حد توافق هسته ای با قدرت های جهانی موسوم به برجام رسیده است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۱:۴۷    
به گزارش اسپوتنیک، بر اساس این سند، ایران 31.8 کیلوگرم اورانیوم غنی شده تا 60 درصد رقیق کرده تا 97.9 کیلوگرم اورانیوم غنی شده تا 20 درصد تولید کند. در همان زمان، کل ذخایر اورانیوم غنی شده تا 60 درصد طی سه ماهه تنها 6.8 کیلوگرم کاهش یافت - به 121.5 کیلوگرم. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۱:۰۶    
شفقنا- آژانس بین المللی انرژی اتمی امروز(دوشنبه) در گزارشی مدعی شد: ذخایر اورانیوم غنی شده ایران در ماههای اخیر به طور قابل توجهی افزایش یافته است. به گزارش شفقنا، العربیه به نقل از خبرگزاری فرانس پرس نوشت: براساس اعلام سازمان انرژی اتمی ...
گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی نشان می دهد که ذخایر اورانیوم 60 درصد ایران در ماه های گذشته کاهش یافته است.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۰:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارشی اعلام کرده ایران میزان ذخایر اورانیوم غنی شده خود را طی سه ماه گذشته کاهش داده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۰:۳۹   + ۴۳ سایت دیگر  
آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کرده که ذخایر اورانیوم غنی سازی شده ایران با افزایش 1038.7 کیلوگرمی از زمان گزارش قبلی به 5525.5 کیلوگرم رسیده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۰:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارش جدید خود اعلام کرد که میزان ذخایر اورانیوم غنی شده ایران به 27 برابر سقف مجاز در توافق هسته ای سال 2015 میلادی رسیده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
بعد از شروع جنگ غزه، پرونده برجام بلاتکلیف تر از گذشته به روند خود ادامه می دهد. در این بین اخبار جذابی از سوی آژانس بین المللی انرژی اتمی در خصوص ایران مخابره نمی شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۸:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
آژانس بین المللی انرژی اتمی به تازگی سیستمی را تأیید کرده است که از طریق مشارکت شرکت برزیلی ساخت پهپاد ها موسوم به برد ویو (BirdView) و شرکت تحقیقات کشاورزی برزیل توسعه یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی می گوید که کارشناسان این آژانس در هفته گذشته به طور روزانه در مجاورت نیروگاه اتمی زاپروژیا، گزارش وقوع انفجار ثبت کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رافائل گروسی، رئیس آژانس بین المللی انرژی اتمی اخیرا مدعی شده است که ایران به غنی سازی اورانیوم بسیار فراتر از نیاز تجاری هسته ای خود علیرغم فشارهای سازمان ملل ادامه می دهد. وی تاکید کرد ماه آینده برای نخستین بار در یک سال گذشته به تهران سفر کند تا به این فاصله گرفتن پایان دهد.
اقتصاد آنلاین / روز نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
ایران پیشنهاد رافائل گروسی، رئیس آژانس بین المللی انرژی اتمی را برای سفر به تهران با هدف گفتگو درباره فعالیت های هسته ای رد کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۸:۰۱    
مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی دوشنبه مجدد مدعی شده است که غنی سازی اورانیوم ایران بالاتر از حد مورد نیاز است و گفت که ماه آینده پس از یک سال وقفه به تهران خواهد رفت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
استفاده آزاد از فیلترشکن فقط با اخذ مجوز! آغاز تبلیغات و مواجهه جریان های سیاسی با انتخابات، حق حضور در تیم های فوتبال ایران برای مهاجران نسل دوم و سوم، آیا هوش مصنوعی مولد دنیا را می بلعد؟ عملکرد نظام مراقبت اجتماعی از دانش آموزان ...
بعد از شروع جنگ غزه، پرونده برجام بلاتکلیف تر از گذشته به روند خود ادامه می دهد. در این بین اخبار جذابی از سوی آژانس بین المللی انرژی اتمی در خصوص ایران مخابره نمی شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۱:۲۷   + ۵۱ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در پی دیدار معاون نماینده ویژه این کشور در امور ایران با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین اعلام کرد که واشنگتن نگران گسترش برنامه هسته ای ایران و غنی سازی اورانیوم است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
علی اکبر صالحی روز گذشته به این موضع گیری و فضاسازی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی واکنش نشان داد و گفت که توانایی ایران و تسلطش بر فناوری هسته ای کاملاً روشن و واضح بوده و چیزی نیست که آژانس از آن اطلاع نداشته باشد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۳۸    
تهران- ایرنا- رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی اردیبهشت ماه سال آینده برای شرکت در پنجاهمین سالگرد تاسیس سازمان انرژی اتمی ایران و اولین کنفرانس بین المللی انرژی اتمی به تهران سفر خواهد کرد.
شمال نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی برای سفر به ایران ابراز تمایل کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی گفت: با توجه به برگزاری سی امین کنفرانس ملی هسته ای و اولین کنفرانس بین المللی هسته ای از آقای گروسی نیز برای شرکت در این کنفرانس دعوت کرده ایم
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۰   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی برای سفر به ایران ابراز تمایل کرده است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۴۰   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی از اظهار تمایل رئیس آژانس بین المللی انرژی اتمی برای سفر به ایران خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۰:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
ایرنا : رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با تکرار ادعاهای سیاسی درباره برنامه صلح آمیز هسته ای کشورمان گفت که تمایل دارد برای پایان دادن به مسائل پادمانی، ماه آینده میلادی به ایران سفر کند ...
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
رافائل گروسی، رئیس آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کرده، می خواهد ماه آینده برای نخستین بار در یک سال گذشته به تهران سفر کند تا "به فاصله گرفتن" پایان دهد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: قیمت دلار در شروع معاملات امروز سه شنبه با روند کاهشی همراه شد و به کانال پایین تر راه یافت. در لحظه نگارش این گزارش، اسکناس دلار در پله هشتم کانال ششم کریدور 50 هزار تومانی در حال معامله است ...
حامیان ولایت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با تکرار ادعاهای سیاسی درباره برنامه صلح آمیز هسته ای کشورمان گفت که تمایل دارد برای پایان دادن به مسائل پادمانی، ماه آینده میلادی به ایران سفر کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
ایلنا : رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت که ماه آینده میلادی برای نخستین بار بعد از یک سال به تهران سفر می کند.
رادیو پیام   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی روز دوشنبه در پایان نشستی با وزیران خارجه اتحادیه اروپا از نخستین سفر خود به ایران طی یک سال گذشته برای پایان دادن به مسائل پادمانی در ماه آینده میلادی خبر داد.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۱۱   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی عصر قانون رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی روز دوشنبه در پایان نشستی با وزیران خارجه اتحادیه اروپا از نخستین سفر خود به ایران طی یک سال گذشته برای پایان دادن به مسایل پادمانی در ماه آینده میلادی خبر داد. ...
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کرد که در ماه آینده میلادی به تهران سفر می کند.
598   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۷   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی روز دوشنبه با اشاره به اینکه قرار است ماه آینده از تهران بازدید کند، گفت که ایران به غنی سازی اورانیوم در سطح بالا ادامه می دهد.