دوشنبه ۰۷ آذرساعت ۰۴:۳۱Nov 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برنامه هسته ای ایران»

اکنون، امید بایدن برای ورود مجدد ایالات متحده به توافق سال 2015 با ایران که ترامپ از آن خارج شد، کاملاً از بین رفته است. مذاکرات در ماه سپتامبر متوقف شد و در هفته های اخیر بایدن تحریم های جدیدی را علیه ایران اعمال کرد و از اعتراضات ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۰:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - هادی خسروشاهین : روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی تحلیلی از آغاز عصر جدید تقابل ایران و آمریکا خبر داد. به اعتقاد نویسنده این گزارش، دولت بایدن پس از 18ماه مذاکره هسته ای از تداوم گفت وگوها کاملا ناامید شده و بیشتر جلسات شورای امنیت ملی این کشور بر تضعیف برنامه هسته ای ایران و ایجاد ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: وزیر خارجه انگلیس اعلام کرد: ایران خطر زیادی برای امنیت جهانی دارد و هرگز نباید به تسلیحات هسته ای دست یابد.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۸:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر خارجه انگلیس با انتشار پیامی در حمایت از اغتشاشات ایران گفت برنامه هسته ای ایران خطری است که امنیت جهانی را تهدید می کند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اعتراضات، آخرین تحولات مربوط به برجام و برنامه هسته ای ایران و حواشی مربوط به تیم ملی فوتبال از عناوین مهم روزنامه های امروز هستند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۵:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
میخائیل اولیانوف نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در توییتی تصمیم تهران برای افزایش فعالیت های غنی سازی اورانیوم را پاسخی قابل پیش بینی در واکنش به تلاش تروئیکای اروپایی و آمریکا برای تشدید در نشست هفته گذشته شورای حکام آژانس خواند.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۵:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
فارس/ نماینده روسیه در وین در واکنش به ابراز نگرانی طرف های اروپایی برجام از پیشرفت برنامه هسته ای ایران در توییتی نوشت آن ها مسئولیت خود را در قبال این تحولات فراموش کرده اند.
آنا / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۲:۲۹   + ۳۰ سایت دیگر  
تروئیکای اروپایی با صدور بیانیه ای مشترک درباره واکنش ایران به قطعنامه ضد ایرانی شورای حکام ادعا کردند که اقدامات ایران فراتر از محدودیت های برجام است.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۲:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
سه کشور اروپایی انگلیس، فرانسه و آلمان روز سه شنبه در بیانیه ای به ابراز نگرانی از پیشرفت برنامه هسته ای ایران پرداختند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۱:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
آژانس بین المللی انرژی اتمی در جدیدترین گزارش خود در روز سه شنبه آغاز تولید اورانیوم 60 درصدی در فردو را تأیید کرد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۶:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
شفقنا- وزیران امور خارجه قطر و آمریکا درباره برنامه هسته ای ایران گفت وگو کردند. به گزارش شفقنا از ایرنا به نقل از شبکه الجزیره، محمد بن عبدالرحمن آل ثانی وزیر امور خارجه قطر در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با آنتونی بلینکن همتای آمریکایی خود در دوحه گفت ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۶:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه قطر از گفت وگو درباره توافق هسته ای با همتای آمریکایی اش خبر داد. به گزارش ایسنا، محمد بن عبدالرحمان آل ثانی، وزیر خارجه قطر در نشست خبری با آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا گفت که درخصوص تحولات توافق هسته ای با همتای آمریکایی خود رایزنی کرده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران مدعی شد: ما به گزینه دیپلماتیک برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته ای اعتقاد داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران تصریح کرد که به گزینه دیپلماسی برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته ای باور دارد.
آنا / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی در یک سخنرانی، ادعای این رژیم مبنی بر وجود اهداف نظامی در برنامه هسته ای ایران را تکرار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
کاخ سفید اعلام کرد که مشاور امنیت ملی آمریکا در دیدار با رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی گفته که جو بایدن متعهد است که ایران هرگز به سلاح اتمی دست نیابد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۹:۳۱   + ۲۲ سایت دیگر  
آهارون هلیوا رئیس اطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی، دوباره ادعای بی اساس درباره برنامه هسته ای ایران مطرح کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۸:۰۲    
اقدام ضد ایرانی در حالی صورت گرفت که تهران و آژانس در هفته های پیشین به تفاهم موقتی برای ابهام زدایی از موضوعات اختلافی جاری دست یافته بودند که در نهایت قرار بود به سفر هیأتی از بازرسان آژانس به ایران بینجامد ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۲۲:۱۲    
دفتر پژوهش های مؤسسه کیهان ... در نوامبر 2010، تهران تصدیق کرد که استاکس نت به تأسیسات هسته ای نطنز حمله کرده است. در آن زمان، بسیاری از تحلیلگران غربی ادعا کردند که استاکس نت سبب پسرفت بزرگی در برنامه غنی سازی ایران شده و رسانه های جهانی نیز به شدت روی این جریان مانور دادند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در تازه ترین اظهارات خود درباره ایران گفت که هیچ مدرکی دال بر توسعه برنامه هسته ای تهران وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت که اطلاعاتی ندارد که نشان دهد ایران در حال توسعه برنامه تسلیحات اتمی است.
موج   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۰:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: ما هیچ اطلاعاتی در مورد آنکه نشان دهد ایران در حال حاضر برنامه هسته ای نظامی دارد، در اختیار نداریم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۸:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس، در اتهامات جدید علیه ایران خواستار استفاده از گفت وگو برای رسیدن به ثبات در منطقه شد. اقتصادنیوز: یک عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: اکثریت مطلق نمایندگان درجلسه غیرعلنی مجلس قائل به برخورد با خطاکار بودند ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۲:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
نخست وزیر مکلف رژیم صهیونیستی ادعاهای خود درباره ماهیت برنامه هسته ای کشورمان را تکرار و از سخنرانی سال 2015 خود در کنگره آمریکا علیه برجام دفاع کرد.
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۱:۱۶   + ۹۷ سایت دیگر  
اسلامی گفت: برنامه های هسته ای جمهوری اسلامی ایران مطابق قانون اقدام راهبردی مجلس پیش می رود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
جیمز کلورلی وزیر خارجه انگلیس در یک کنفرانس بین المللی ادعاهایی را درباره پیشرفت برنامه هسته ای ایران و همکاری نظامی بین تهران و مسکو مطرح کرد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۳:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه انگلیس در بخشی از سخنرانی اش در کنفرانس امنیتی منامه، به اتهام زنی علیه نقش ایران در منطقه پرداخت و ادعای نقش داشتن ایران در جنگ روسیه علیه اوکراین را تکرار کرد. ...
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۲:۳۴   + ۳۱ سایت دیگر  
با تصویب قطعنامه علیه ایران در شورای حکام، جیمز کلورلی وزیر امور خارجه انگلیس ادعای جدیدی درباره برنامه هسته ای ایران و مشارکت ایران در جنگ اوکراین مطرح کرده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۲۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی با لابی امریکا و سه دولت اروپایی باردیگر قطعنامه ای را علیه برنامه هسته ای ایران تصویب کرد تا تهران درباره فعالیت های اورانیوم پیدا شده در سه مکان ادعایی با آژانس همکاری کند؛ قطعنامه ای که به دلیل مخالفت برخی اعضا ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۲۱:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: وزیر جنگ اسرائیل مدعی شد: ستیزه جویی ایران همچنان تهدید بزرگی برای منطقه و دنیا است. ما این را در دخالت ایران در جنگ اوکراین هم می بینیم. این را در پیشرفت برنامه هسته ای ایران می بینیم که به تازگی شورای حکام هم بر آن صحه گذاشته است.
آنا / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۷:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در شورای حکام ادعا کرد: ما به طور جدی نگران گزارش مدیرکل آژانس هستیم مبنی بر اینکه مسائل مهم پادمانی ایران حل نشده باقی مانده است. این موضوع باید به طور جدی همه اعضای شورا را نگران کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۵:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین در پیامی اعلام کرد، بحث درباره موضوع برنامه هسته ای ایران در جلسه شورای حکام ادامه دارد.
آنا / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۵:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین در پیامی اعلام کرد،، بحث درباره موضوع برنامه هسته ای ایران در جلسه شورای حکام ادامه دارد.
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۰:۲۹   + ۲۵ سایت دیگر  
در این بیانیه آمده است:ایران به تشدید بی سابقه برنامه هسته ایش ادامه می دهد. این باعث ایجاد شبهه هایی جدی درخصوص ماهیت برنامه هسته ای ایران می شود که تهدیدی علیه امنیت منطقه ای و بین المللی است. ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۲۲:۵۵   + ۲۵ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در شورای حکام آژانس اتمی به نطق بیانیه ای در جلسه شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی با محوریت راستی آزمایی و نظارت از ایران پرداخت.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۲۰:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
گروسی مدعی شد: من مجدداً تأکید می کنم که این مسائل ناشی از تعهدات ایران بر اساس توافقنامه جامع پادمان بین ایران و آژانس است و باید حل و فصل شود تا آژانس در موقعیتی باشد که تضمین دهد برنامه هسته ای ایران منحصراً صلح آمیز است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۳:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فرانسه با استناد به اظهارات دیپلمات های غربی، مدعی شد که پیش نویس قطعنامه ای انتقادی درباره برنامه هسته ای ایران از سوی آمریکا و تروئیکای اروپا به شورای حکام آژانس ارائه شده است.
آنا / راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۱:۲۵   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی با اعلام اینکه فعلا سفری از آژانس در دستور کار نیست،گفت: وزارت خارجه بحث تداوم مذاکرات را پیگیری می کند و این کار به اشکال گوناگون در دست اقدام است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۱:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی در حاشیه جلسه هیات دولت گفت: صهیونیست ها به زعم خودشان می خواهند برنامه هسته ای ایران را نابود کنند؛ زهی خیال باطل.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۲۲:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی عنوان کرد که این سازمان سوالاتی از ایران دارد که تهران باید پاسخ هایی برای آن ها ارائه دهد.
آنا / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۲۱:۴۵   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در اظهاراتی گفت: ما به همراه جامعه بین المللی سوالات واضحی از ایران داریم که باید به آن ها پاسخ داده شود.
حزب تدبیر و توسعه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۲۱:۳۷    
بیانیه تروییکای اروپا در شرایطی منتشر شده که ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا شب گذشته اعلام کرد که مقامات این کشور در حال هماهنگی با اروپا برای حمایت بیشتر از ناآرامی ها در ایران هستند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۶:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
نخست وزیر مکلف رژیم صهیونیستی در اظهاراتی گفت که مسئولان این رژیم درخصوص مقابله با برنامه هسته ای ایران توافق نظر دارند.
برترین ها / مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۴:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
اجرای برنامه های ورزشی و فعالیت بدنی دانش آموزان در زنگ ورزش، هوای آزاد و فضای باز روز دوشنبه (23 آبان ماه) به علت آلودگی هوای شهر تهران "ممنوع" است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۱:۰۰    
تهران-ایرنا- یک نظرسنجی جدید نشان داد که 49 درصد ساکنان سرزمین های اشغالی خواهان توجه کابینه جدید رژیم صهیونیستی به مسائل معیشتی هستند و تنها سه درصد مقابله با برنامه هسته ای ایران را از جمله مسائلی می دانند که باید در اولویت قرار داده شود.
تیتر نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۰۹:۵۱   + ۳۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در یک نشست خبری به سوالاتی درباره ادعا های خبرگزاری رویترز بر اساس دو گزارش محرمانه آژانس بین المللی انرژی اتمی در زمینه برنامه هسته ای ایران و همکاری های پادمانی آن پاسخ داد.
آنا / خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۹:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
سه کشور اروپایی انگلیس، فرانسه و آلمان که دو کشور از آنها یعنی انگلیس و فرانسه دارای زرادخانه اتمی هستند روز جمعه در بیانیه ای مدعی همکاری ناکافی ایران با آژانس بین المللی انرژی اتمی شدند.
طلا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۲۳:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
سه کشور اروپایی انگلیس، فرانسه و آلمان در بیانیه ای درباره برنامه هسته ای ایران ابراز نگرانی کردند.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۲۱:۱۳    
سه کشور اروپایی انگلیس، آلمان و فرانسه در بیانیه ای مدعی همکاری ناکافی جمهوری اسلامی ایران با آژانس بین المللی انرژی اتمی شدند.