چهارشنبه ۲۸ مهرساعت ۲۲:۴۸Oct 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برنامه هسته ای ایران»

برترین ها / فرارو   ۲ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
انتخاب: روزنامه هاآرتص در مطلبی نوشت: دیدار نفتالی بنت، نخست وزیر اسرائیل با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه باید به اسرائیل درک بهتری از مساله برنامه هسته ای ایران بدهد. ...
معاون سخنگوی وزارت خارجه آلمان در واکنش به اظهارات ضدایرانی رییس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی عنوان کرد که برلین به دنبال راه حلی دیپلماتیک برای مسئله هسته ای ایران است.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران و شاهزاده فیصل بن فرحان بن عبدالله وزیر خارجه عربستان در باره برنامه هسته ای ایران گفت وگو کردند.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران با وزیر خارجه عربستان سعودی به گفت وگو درخصوص برنامه هسته ای ایران پرداخت.
اسپوتینگ روسیه   ۴ ساعت پیش    
روز گذشته کابینه اسرائیل مبلغ 1.5 ملیارد دلار برای نابود سازی برنامه هسته ای ایران اختصاص داد من هم از روی عمد تیتر زدم "ایران 1.5 دلار برای نابودی تاسیسات کشتار جمعی اسرائیل اختصاص داده".
انتخاب   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
شانس احیای توافق هسته ای ایران در ماه های اخیر کاهش یافته است. رئیس جمهور جدید ایران بارها گفته است که قصد دارد مذاکرات در وین را برای احیای توافق به زودی از سر بگیرد اما تاریخی مشخص نکرده است ...
سفیر دائم رژیم صهیونیستی با اتهام پراکنی علیه برنامه هسته ای ایران در شورای امنیت سازمان ملل ادعا کرد این سازمان از اقدامات تهران چشم پوشی می کند.
فرارو   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه آمریکا در بیانیه ای از دیدار آنتونی بلینکن وزیر خارجه این کشور با رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی خبر داد. به گزارش مهر، در این بیانیه آمده است که بلینکن در دیدار روز گذشته با گروسی پیرامون تعهدات راستی آزمایی برنامه هسته ای ایران رایزنی کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل در جلسه ای در شورای امنیت ادعاهایی را علیه برنامه هسته ای ایران و نقش آن در منطقه مطرح کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۷:۳۳   + ۲۱ سایت دیگر  
شفقنا- وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد که بلینکن در دیدار با گروسی، بیان کرده که ایران باید به تعهدات راستی آزمایی هسته ای عمل کند و با توقف اقدامات تحریک آمیز هسته ای، به دیپلماسی بازگردد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه بحرین از گفت و گوی تلفنی وزیر خارجه این کشور با فرستاده ویژه آمریکا در امور ایران خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۶:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
نیویورک - ایرنا - رافائل گروسی مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی با "باب منندز" رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا و سناتورهای عضو این کمیته در واشنگتن دیدار و درباره برنامه هسته ای ایران گفت و گو کرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۲:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه این کشور با رافائل گروسی دبیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره تعهدات راستی آزمایی برنامه هسته ای ایران رایزنی کرد .
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده دائم رژیم صهیونیستی در سازمان ملل با تکرار برخی ادعاها درباره ماهیت برنامه هسته ای ایران، گفت که این رژیم خواستار در پیش گرفتن راه حلی دیپلماتیک برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته ای است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۰:۵۰    
نماینده دائم اسرائیل در سازمان ملل اعلام نمود که اسرائیل طرفدار راه حلی دیپلماتیک است که در واقع مانع از تبدیل شدن ایران به یک کشور هسته ای شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۰:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
با توجه به تلاش آمریکا برای رهایی از خاورمیانه و تمرکز روی چین، آخرین چیزی که بایدن می خواهد اقدام نظامی اسراییل علیه ایران است، اقدامی که کل منطقه را به آتش خواهد کشید. اما هراس اسراییل از پیشرفت برنامه هسته ای ایران جدی است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۸   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در یکی از جلسات کمیته امور خارجه و دفاعی این رژیم به مطرح کردن ادعاهایی درباره برنامه هسته ای ایران پرداخت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رابرت مالی نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران، با وزیر خارجه قطر در مورد مسائل منطقه از جمله مذاکرات درباره برنامه هسته ای ایران گفت و گو کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی در حالی ادعای مقابله با برنامه هسته ای ایران را دارد که بنا بر برآورد منابع غربی دستکم 200 کلاهک هسته ای در اختیار دارد و از امکان بازدید مراکز هسته ای خود توسط سازمان های بین المللی از جمله سازمان بین المللی انرژی اتمی جلوگیری می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی گزارش دادند که پارلمان این رژیم با تخصیص بودجه 1.5 میلیارد دلاری به ارتش برای مقابله احتمالی با برنامه هسته ای و تاسیسات اتمی ایران، موافقت کرده است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در سفر به امارات متحده عربی، راهکارهای دیپلماتیک برای چالش های امنیتی منطقه را به بحث گذاشت.
برترین ها / اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
دکتر عماد آبشناس؛ تحلیلگر سیاسی در خبرگزاری اسپوتنیک نوشت: همه گزارش های سازمان بین المللی انرژی هسته ای تاکید دارد که برنامه هسته ای ایران یک برنامه صلح آمیز است. در خبرها آمده بود که اسرائیل یک و نیم میلیارد دلار بودجه برای حمله به تاسیسات هسته ای ایران اختصاص داده. ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا در امور ایران، در جریان سفر به امارات با مقام های این کشور درباره مسائل منطقه ای از جمله برنامه هسته ای ایران گفت وگو کرد. ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۶:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا: آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه و رافائل گروسی مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کردند که در مذاکرات روز دوشنبه به وقت محلی خود در واشنگتن درباره ایران گفت و گو خواهند کرد. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – موضوع نشست دوجانبه ایران و بروکسل پیش از آغاز مجدد مذاکرات وین ، پیرامون برجام ، به محل گمانه زنی ها و رایزنی های برجامی تبدیل شده است. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا در امور ایران، در جریان سفر به امارات با مقام های این کشور درباره مسائل منطقه ای از جمله برنامه هسته ای ایران گفت وگو کرد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۲:۵۰    
رسانه های آمریکایی از مرگ کالین پاول وزیر امور خارجه پیشین آمریکا بر اثر ابتلا به ویروس کرونا خبر دادند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۱:۵۹    
پایگاه خبری والا متعلق به رژیم صهیونیستی با انتشار خبری مبنی بر ایجاد یک پایگاه اطلاعاتی ویژه برای جاسوسی از برنامه هسته ای ایران توسط این رژیم، خبر حدود سه ماه پیش نورنیوز مبنی بر تاسیس پایگاه جاسوسی اسرائیل در امارات را تائید کرد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
واقعیت این است که عربستان فشارهای غرب علیه ایران را یکی از ابزارهای اصلی مخالفت با برنامه هسته ای ایران می داند و تداوم فشارهای غرب علیه ایران را به روابط با تهران ترجیح می دهد.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
تحلیلگر بنیاد کارنگی می گوید: ایران خود را سزاوار جایگاه بالای بین المللی می بیند و معتقد است به همین دلیل باید به یک قدرت هسته ای تبدیل شود. آریل لیوایت در تحلیلی برای بنیاد کارنگی نوشت ...
نواندیش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۵   + ۲۷ سایت دیگر  
اسرائیل مدعی ایجاد یک پایگاه برای جاسوسی از فعالیت های هسته ای ایران شد. به گزارش ایلنا به نقل از اسپوتنیک، ارتش اسرائیل مدعی شد که یک پایگاه اطلاعاتی بسیار محرمانه برای تجزیه و تحلیل فعالیت های هسته ای ایران راه اندازی کرده است. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۲:۳۵    
اسرائیل توجه خاصی به پیشرفت برنامه هسته ای ایران مبذول می دارد.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اصلاحات نیوز؛ دانیل لاریسون در کوئینسی نوشت: این هفته به نظر رسید که وزیر خارجه آمریکا، پشت حرفهای یاییر لاپید درباره توسل به زور علیه ایران در آمد ...
روز نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۵    
کارشناسان معتقدند اظهارنظر مقام های اسرائیلی درباره میزان و زمان پیشرفت برنامه هسته ای ایران بیش تر ناشی از دلایل سیاسی است و نه علل فنی.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در امور ایران از سفر به کشور های عربی ازجمله امارات، قطر و عربستان برای بحث درباره برنامه هسته ای ایران خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه؛ فیصل بن فرحان ، وزیر خارجه عربستان امروز (جمعه) در مورد مذاکرات بین ریاض و تهران اعلام کرد که مذاکرات دوستانه ای میان دوطرف صورت گرفته، اما به پیشرفت چشمگیری دست نیافته است. ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۱:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
ما آماده ایم تا خود را با واقعیتی وفق دهیم که در آن با تمامی گزینه ها برای رسیدگی به برنامه هسته ای ایران - درصورتی که این کشور حاضر نباشد به محدودیت های خود (در برجام) بازگردد- سر و کار داشته باشیم.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۰    
از آنجا که مواضع ایالات متحده بر سیاست ایران تأثیر می گذارد، کسانی که همیشه با برنامه جامع اقدام مشترک، توافق چند جانبه ای که برنامه هسته ای ایران را محدود کرده است، مخالفت کرده اند، باید در ایجاد نظرات و مواضع خودشان خلاق باشند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه عربستان سعودی در بیانیه ای اعلام کرد موضوع برنامه هسته ای ایران و مذاکرات احیای توافق هسته ای از موضوعات دیدار و گفت وگوی وزرای امور خارجه عربستان و آمریکا بوده است.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
وزارت خارجه عربستان سعودی روز جمعه 23 مهرماه در بیانیه ای اعلام کرد، فیصل بن فرحان، وزیر خارجه این کشور در دیدار با آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا با وی در خصوص برنامه هسته ای ایران و دیگر مسائل بین المللی مذاکره کرده است.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اسرائیل برنامه هسته ای ایران را تهدید به مقابله نظامی کرده است. در حالی که ایران هنوز هیچ برنامه مشخصی برای بازگشت به مذاکرات احیای برجام ندارد ائتلافی برای اجرای پلن بی علیه ایران در کاخ سفید به وجود آمده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۷:۴۰    
فیصل بن فرحان آل سعود، وزیر خارجه عربستان با آنتونی بلینکن همتای آمریکایی خود دیدار و درباره ایران با وی گفتگو کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۵:۳۸   + ۶۹ سایت دیگر  
سفیر ایران در سازمان های بین المللی مستقر در وین، با انتقاد از سکوت آژانس بین المللی انرژی اتمی نسبت به برنامه اتمی رژیم صهیونیستی تصریح کرد که رویکرد دوگانه این نهاد بین المللی به اعضای پیمان منع گسترش تسلیحات اتمی (ان پی تی) پیام منفی ارسال می کند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۰:۲۰    
جن ساکی: مذاکرات در باره برنامه هسته ای ایران ناموفق خواهد بود، اگر ایران از واشنگتن بیش از آنچه تهران پیشنهاد می کند، طلب کند.
عصر امروز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز به نقل از المانیتور، رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران طی چند روز آینده در راستای رایزنی در خصوص مساله هسته ای ایران به کشورهای منطقه از جمله امارات، قطر و عربستان سعودی سفر خواهد کرد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۹:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
دیپلمات ارشد روسیه در وین با تاکید بر اینکه وضعیت کنونی پیرامون برجام و برنامه هسته ای ایران نتیجه سیاست های آمریکا علیه تهران است، خاطر نشان کرد که هیچ دلیل برای بدبینی درباره برجام وجود ندارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۸:۵۷   + ۱۰۳ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل درباره "هرگونه محاسبه اشتباه و ماجراجویی احتمالی نظامی رژیم اسرائیل علیه ایران" از جمله برنامه هسته ای ایران هشدار داد.
598   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
دیپلمات های آمریکایی و اروپایی با تهدید به اینکه همه گزینه ها در صورت عدم بازگشت ایران به برجام روی میز است، مدعی شدند وضعیت برنامه هسته ای ایران در حال وخیم تر شدن است.
نماینده آمریکا در امور ایران طی روزهای آینده برای رایزنی درباره برنامه هسته ای ایران به امارات عربی متحده، عربستان سعودی و قطر سفر می کند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مالی روز چهارشنبه گفت که رایزنی های در جریان این سفر منطقه ای روی محدود کردن برنامه هسته ای ایران متمرکز خواهد بود و دولت بایدن نیز در حال بررسی سایر گزینه ها در صورت شکست مذاکرات برجامی است.