یکشنبه ۱۳ اسفندساعت ۰۵:۳۸Mar 2024 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برنامه هسته ای ایران»

فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
طبق روند مرسوم در آستانه نشست فصلی شورای حکام، آژانس بین المللی انرژی اتمی گزارش خود درباره پرونده فعالیت های هسته ای ایران را آماده کرده است. کما فی السابق برخی رسانه ها مدعی هستند که نسخه ای از گزارش مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره برنامه هسته ای ایران را رؤیت کرده اند ...
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۷:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
جلال ساداتیان، کارشناس مسائل خاورمیانه و سفیر اسبق ایران در بریتانیا گفت: آقای اسلامی تلاش می کند که حداقل آژانس موضع شدیدتر علیه ایران نگیرد و گفتگوهایی را با دبیرکل آژانس انجام دهد ...
سلام نو / روز پلاس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۵۵   + ۳۶ سایت دیگر  
یک منبع آگاه خبر داد که در نشست آتی شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، قطعنامه ای علیه ایران تصویب نخواهد شد.
ساعت24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۲۱    
ساعت 24- سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا به سوالی درباره انتشار گزارش جدید آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره ایران پاسخ داد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ما همچنان نگرانی هایی جدی درباره تداوم گسترش برنامه هسته ای ایران، از جمله تولید مداوم اورانیوم با خلوص بالا داریم که هیچ دلیل غیرنظامی موثقی ندارد.
سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا به سوالی درباره انتشار گزارش جدید آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره ایران پاسخ داد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ متیو میلر ...
رویداد 24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری رویترز می گوید که نسخه ای از گزارش مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره برنامه هسته ای ایران را رویت کرده که بر اساس آن مسائل و اختلافات قدیمی بین ایران و بازرسان این نهاد کماکان باقی مانده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی به ناتوانی این رژیم در ضربه زدن به تاسیسات هسته ای جمهوری اسلامی ایران اذعان کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
لابی صهیونیستی برای نجات از بحران غزه، قصد دارد باز هم برنامه هسته ای ایران را به مرکز توجهات بازگرداند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
" نیروی هوایی اسرائیل نمی تواند برنامه هسته ای ایران را با حمله نظامی متوقف کند زیرا فاقد بمب و هواپیما با برد کافی است".
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۲۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
نخست وزیر اسبق اسرائیل در مصاحبه ای با نشنال تصریح کرد نیروی هوایی اسرائیل قادر به جلوگیری از پیشرفت برنامه هسته ای ایران از طریق عملیات نظامی نخواهد بود.
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی گفت: نیروی هوایی اسرائیل قادر به جلوگیری از پیشرفت برنامه هسته ای ایران از طریق عملیات نظامی نخواهد بود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۷:۲۱    
کاخ سفید تاکید کرد که شواهدی در تایید ارسال موشک های ایرانی به روسیه وجود ندارد.با این حال پشت پرده ادعای رویترز مبنی بر ارسال 400 موشک ایرانی به روسیه و ادعای واشنگتن تایمز درباره برنامه هسته ای ایران چیست؟
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۱:۲۷   + ۵۱ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در پی دیدار معاون نماینده ویژه این کشور در امور ایران با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین اعلام کرد که واشنگتن نگران گسترش برنامه هسته ای ایران و غنی سازی اورانیوم است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۰۷    
شفقنا- معاون سازمان انرژی اتمی با اشاره به دستاوردهای هسته ای کشور، گفت: با تبیین دستاورد هسته ای به سبک صحیح و با استفاده از ظرفیت رسانه ها، می توانیم گام مهمی را در راستای خنثی سازی پروژه ایران هراسی از برنامه هسته ای ایران برداریم. ...
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۸:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
میخائیل اولیانوف سفیر و نماینده دائم روسیه نزد سازمان های بین المللی مستقر در وین بامداد سه شنبه بار دیگر بر نبود هیچ جایگزینی برای برجام تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۱:۳۱   + ۳۱ سایت دیگر  
رافائل گروسی مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی مدعی شد که ایران همچنان به غنی سازی اورانیوم درحالی که کمی مانده به میزان تسلیحاتی، ادامه می دهد.
سلام نو / عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
کنعانی در پاسخ به سؤالی درباره مذاکرات برجام گفت: بارها اعلام شده است به رغم اینکه خنثی سازی تحریم ها یکی از رویکردهای اساسی دولت و دستگاه دیپلماسی منطبق بر فرمان صریح مقام معظم رهبری است در عین حال رفع تحریم های ظالمانه در چارچوب برجام و برگرداندن متعهدانه و مسؤولانه دیگر طرف های برجامی همچنان ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۲:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه در خصوص برخی اظهارات از سوی دبیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در قبال برنامه هسته ای ایران اظهارداشت: دستیابی به سلاح هسته ای در دکترین دفاعی ایران جایگاهی ندارد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۸:۰۸   + ۶۴ سایت دیگر  
اعضای گروه هفت بار دیگر ادعاهایی را درباره نقش منطقه ای و برنامه هسته ای ایران را تکرار کردند.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رکنا سیاسی: مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی روز سه شنبه با استناد به سخنان اخیر رئیس اسبق سازمان انرژی اتمی ایران، هشدار داد که ایران در خصوص برنامه هسته ای خود کاملا شفاف نیست.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دیده بان هسته ای سازمان ملل روز سه شنبه ادعا کرد که ایران در رابطه با برنامه هسته ای خود کاملاً شفاف نیست.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۵:۰۷   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی ضمن طرح ادعاهایی درباره موضوع هسته ای ایران، گفت که به دیپلماسی در قبال ایران باور دارد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۱:۴۱    
کاردار سفارت کشورمان در لندن با ابراز تاسف از تصمیم غرب برای کنار گذاشتن مذاکرات رفع تحریم ها گفت: ما از ایالات متحده و کشورهای اروپایی می خواهیم تاکتیک های فشار و تحریم های ناکارآمد را کنار بگذارند و در عوض ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۱:۱۸    
ایران به خوبی می داند که اسرائیل و ایالات متحده آمریکا به دنبال فرصتی برای نابودی برنامه هسته ای ایران هستند و تهران نمی خواهد خود را در معرض چنین احتمالی قرار دهد.
تبیان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۱:۴۲    
دولت های غربی به این پرتاب ها واکنش نشان داده و درباره اهداف فضایی و برنامه هسته ای ایران هشدارهایی دادند. در حال حاضر در فهرست آماری سازمان بررسی جمعیت جهان (WPR) مربوط به سال 2022، ایران در بین 16 کشور، یازدهمین کشوری معرفی شده که توانایی تکمیل پرتاب های فضایی را دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۰۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا : رئیس پیشین کمیته دفاعی پارلمان انگلیس مدعی شد که ابرپروژه ایران برای ساخت نیروگاه های اتمی در سواحل هرمزگان، تهدید ناشی از توسعه سلاح هسته ای را افزایش می دهد.
صدا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۲۱:۱۷    
حسن روحانی در کارنامه فعالیت سیاسی خود، سابقه دبیری شورای عالی امنیت ملی و ریاست تیم هسته ای و مذاکره کنندهٔ ارشد ایران با سه کشور اروپایی آلمان، فرانسه و انگلستان دربارهٔ برنامه هسته ای ایران را دارد. او عضو شورای عالی امنیت ملی و رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز بوده است ...
فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۰۲:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
فرارو- مسئله رد صلاحیت حسن روحانی، کاندیدای ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری، یکی از موضوعات پربحث در فضای سیاسی ایران شده است. حسن روحانی در کارنامه فعالیت سیاسی خود، سابقه دبیری شورای عالی امنیت ملی و ریاست تیم هسته ای و مذاکره کنندهٔ ارشد ایران با سه کشور اروپایی آلمان ...
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۴:۴۲    
دیپلمات ها می گویند که قدرت های غربی به دلیل نگرانی از تشدید تنش ها در "خاورمیانه"، در حالی که ایران برنامه هسته ای خود را توسعه داده و همکاری های خود با سازمان بین المللی انرژی اتمی را کاهش می دهد، تمایلی به سختگیری با تهران ندارند.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۲۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
اگرچه جنگ در غزه سایه سنگینی بر همه تحولات این منطقه داشته و سرزمین های اشغالی را به کانون توجه دولت ها و رسانه های منطقه ای و بین المللی تبدیل کرده، اما با این وجود گمانه زنی ها و فضاسازی ها درباره برنامه هسته ای ایران همچنان در برخی محافل غربی ادامه دارد.
هفته نامه نخست   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۰۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
حملات ایران به مواضع تروریست ها در منطقه در کنار سایر تنش های خاورمیانه از یک سو و اظهارات جدید رافائل گروسی درباره برنامه هسته ای ایران و گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره افزایش سطح غنی سازی اورانیوم در کشور، از سوی دیگر، مسئله مناقشات ایران و آژانس را بار دیگر در کانون توجه قرار دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۹:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
ایرنا : مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در ادامه سیاه نمایی علیه برنامه اتمی کشورمان ادعا کرد که از نیت ایران برای انباشت اورانیوم غنی شده بی اطلاع است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۰۰:۲۶   + ۲۸ سایت دیگر  
فارس : رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی می گوید که تسریع برنامه غنی سازی ایران در بحبوحه حساس تحولات غرب آسیا صورت می گیرد. گروسی در مصاحبه با وبگاه نشنال نیوز گفته است که ایران به سرعت در حال غنی سازی اورانیوم است اما ما نمی گوییم که سلاح دارد ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۲۲:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در مصاحبه ای در حاشیه اجلاس داووس با تکرار ادعاها علیه فعالیت صلح آمیز هسته ای ایران گفت: من نمی گویم آنها سلاح هسته ای دارند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۴:۲۷   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا در اجلاس داووس اعلام کرد که خروج این کشور از توافق هسته ای ایران، یک اشتباه بزرگ بود.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
آنتونی بلینکن اظهار داشت: ما برنامه هسته ای ایران را محدود کرده بودیم. از زمانی که توافق پاره شد، از آن محدودیت، گریخت.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۷   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آمریکا در نشست اقتصادی داووس، پاره کردن توافق هسته ای ایران از سوی ترامپ را یک اشتباه بزرگ تلقی کرد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۳:۴۶   + ۲۴ سایت دیگر  
آنتونی بلینکن اظهار داشت: ما برنامه هسته ای ایران را محدود کرده بودیم. از زمانی که توافق پاره شد، از آن محدودیت، گریخت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ️مدیرکل آژانس اتمی با انتقاد از عدم پایبندی تهران به تعهدات و سرعت پیشروی برنامه هسته ای، مدعی شد ایران اورانیوم را نزدیک به سطح مورد نیاز تولید سلاح، غنی سازی می کند.
بیتوته   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
رافائل گروسی ادعا کرده است که ایران در غنی سازی اورانیوم به سرعت پیش می رود.
روزنامه 19 دی   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۰۴:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
گروسی به نشریه نشنال، گفت: من نمی گویم آنها سلاح هسته ای دارند، عرض من این است که این میزان غنی سازی حساس است. هنگامی که شما این در این سطح غنی سازی می کنید باید قوانین را رعایت کنید. ...
جماران   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۲۱:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رافائل گروسی در این سخنانش تاکید کرد که تهران باید به معاهده گسترش سلاح های هسته ای که آن را امضا کرده ، پایبند باشد. او در این باره گفت: ایران تنها کشور غیرهسته ای است که اورانیوم را در این سطح بسیار بسیار بالا و در واقع نزدیک به سطح مورد نیاز برای تولید سلاح ، غنی سازی می کند ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۲۳:۳۱    
پس از طرح موضوع برخورداری ایران از سلاح بازدارنده هسته ای در تلویزیون، که با پاسخ رئیس سازمان انرژی اتمی همراه شد، مصاحبه یعزار تسفریر، مسئول پیشین شعبه موساد ایران و لبنان که قریب سه سال پیش انجام شد قابل توجه است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۵:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
یک رسانه هلندی مدعی شده مهندسی اهل این کشور در عملیات سال 2007 که با هدف خرابکاری در برنامه هسته ای ایران ترتیب داده شده بود، نقش اساسی ایفا کرد.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۴:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
کیهان نوشت: اریک وان سابن، 36 ساله به یک مجتمع هسته ای ایران نفوذ کرد و ویروس استاکس نت را منتشر و برنامه هسته ای ایران را فلج کرد. این مرد را سازمان اطلاعات هلند استخدام کرد، اما سیاستمداران وقت هلندی هیچ چیز در مورد این عملیات نمی دانستند. ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۰۷:۱۲   + ۲۴ سایت دیگر  
در سال 2008، یک مرد هلندی نقش مهمی در عملیات خرابکارانه ایالات متحده و اسرائیل در برنامه هسته ای ایران ایفا کرد.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۴:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
یک رسانه هلندی گزارشی را درباره یک جاسوس هلندی که بنا به مدعای آن بدون اطلاع دولت هلند در برنامه هسته ای ایران خرابکاری کرد، منتشر کرده است. به گزارش عصرایران به نقل از وبگاه "هلند تایمز": در سال 2008 ...
لنگر نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۰۹:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تعیین سرعت و میزان غنی سازی امر فنی در اختیار سازمان انرژی اتمی است گفت: دخالت کشورهای اروپایی و غربی از طریق بیانیه یا امثالهم ...