سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۱۸:۴۳Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صلح آمیز هسته ای»

برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا: سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین، گفت: سکوت و غفلت در برابر برنامه هسته ای اسراییل پیام منفی به اعضای ان پی تی می فرستد. ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تنگناهای پولی و مالی ناشی از تحریم های یکجانبه و غیرقانونی به ویژه در سال های اخیر، بخش های مختلف اقتصادی را با چالش های بسیاری مواجه کرده است. مانع تراشی بر سر صادرات نفت به عنوان مهمترین منبع درآمد کشور و ممانعت از انجام نقل و انتقال های مالی یا به عبارتی اعمال فشار اقتصادی همه جانبه ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۶:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر بر خلاف نظر مقامات اطلاعاتی این رژیم در خصوص فعالیت صلح آمیز هسته ای ایران ادعا کرد که تهران برای دستیابی به سلاح هسته ای به دنبال خرید زمان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در دیدار با صدر اعظم فعلی آلمان، لفاظی های همیشگی خود و سران این رژیم برضد برنامه صلح آمیز هسته ای ایران را تکرار کرد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۷:۵۳   + ۱۰۳ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ؛ محمد اسلامی ، رئیس سازمان انرژی اتمی با حضور در برنامه نگاه یک شبکه یک سیما افزود: فعالیت های صلح آمیز هسته ای با منع گسترش سلاح های هسته ای، جزو مواردی است که تعهد مشترک کشورهاست و در قالب ضوابط و مقررات آژانس بین المللی انرژی هسته ای بر قرار شده است و دولت ها به آن متعهد هستند ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۲۲:۰۴   + ۶۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور با تاکید بر اینکه سیاست قطعی جمهوری اسلامی ایران، بهره برداری از انرژی صلح آمیز هسته ای است و از آن کوتاه نخواهیم آمد افزود : خوشحالیم که نیروگاه بوشهر با نهایت ظرفیت اسمی خود درحال بهره برداری است و هزار مگاوات برق تولید می کند و این میزان، در فازهای توسعه ای آن ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۲۱:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس جمهور در بازدید از نیروگاه اتمی بوشهر با بیان اینکه سازمان انرژی اتمی مأموریت دارد ظرفیت تولید برق کشور را به 10000 مگاوات برساند، گفت: سیاست قطعی ایران بهره برداری از انرژی صلح آمیز هسته ای است و از آن کوتاه نخواهیم آمد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۸:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
برترین ها: ابراهیم رئیسی رئیس جمهور امروز از نیروگاه اتمی بوشهر بازدید کرد و کارکنان این مجموعه تندیسی را به رئیس جمهور اهدا کردند به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری رئیس جمهور پس از بازدید از بخشهای مختلف نیروگاه اتمی بوشهر و فازهای در حال توسعه آن در جمع خبرنگاران گفت ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آژانس بین المللی انرژی اتمی به جای اینکه مانع فعالیت صلح آمیز هسته ای ایران بشود، مانع تولید بمب اتمی در رژیم صهیونیستی شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۶:۳۰   + ۸۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور پس از بازدید از بخشهای مختلف نیروگاه اتمی بوشهر و فازهای در حال توسعه آن در جمع خبرنگاران گفت: سیاست قطعی جمهوری اسلامی ایران، بهره برداری از انرژی صلح آمیز هسته ای است و از آن کوتاه نخواهیم آمد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
تابناک نوشت : بهروز کمالوندی گفته است ما چند مورد خرابکاری داشتیم. برای خیلی از کشور ها اگر صنعتی داشته باشند که این صنعت بنیه و عمق لازم را ندارد، هر یک از این خرابکاری ها می تواند ویران کننده باشد کما اینکه خودشان هم در تحلیل هایی که داشتند در هر مورد اشاره می کردند که برنامه صلح آمیز هسته ای ...
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۸:۵۷   + ۲۳ سایت دیگر  
بصیرت: سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: ما علیرغم سه دور خرابکاری که در یکسال گذشته داشتیم در شرایط بسیار خوبی هستیم و آمار و ارقامی که از تولید 20 درصد و 60 درصد داریم و ماشین های جدید و فعالیت هایی که در زمینه های مختلف داشتیم، خود گویای این است که این ترفندها ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۸:۲۸    
معاون پژوهش دانشگاه تربیت مدرس گفت: توانمندی صنعتی کشور در حوزه دفاعی و انرژی صلح آمیز هسته ای، دستاورد فعالیت دانشگاه ها است.
ایران خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۴    
بررسی آخرین وضعیت فعالیت های صلح آمیز هسته ای کشور و همچنین آخرین وضعیت نهاده های دپو شده در بنادر و گمرکات کشور در دستور کار کمیسیون های تخصصی مجلس است.
جماران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ رئیس سازمان انرژی اتمی فردا در جلسه انرژی اتمی شرکت خواهد کرد. دستور کار کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در تاریخ (یکشنبه 11 مهرماه) به شرح ذیل اعلام شد؛ ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۰:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
بررسی آخرین وضعیت فعالیت های صلح آمیز هسته ای کشور و همچنین آخرین وضعیت نهاده های دپو شده در بنادر و گمرکات کشور در دستور کار کمیسیون های تخصصی مجلس است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۹:۵۳    
محمد اسلامی روز یکشنبه به منظور بررسی آخرین وضعیت فعالیت های صلح آمیز هسته ای کشور به کمیسیون انرژی مجلس می آید.
الف   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۹:۳۱    
یک کارشناس چینی، در یک برنامه تلویزیونی، درباره فعالیت های صلح آمیز هسته ای جمهوری اسلامی ایران صحبت کرد. این کارشناس، با اشاره به نگاه مثبت ایران به انرژی هسته ای، اعلام کرد که اگر آمریکا به فشار های خود ادامه دهد، ممکن است مسیر ایران تغییر کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۹:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
آخرین وضعیت فعالیت های صلح آمیز هسته ای کشورمان با حضور رئیس سازمان انرژی اتمی، آخرین وضعیت روابط ایران و آذربایجان و طرح انجام پروژه های ریلی با تهاتر نفت در دستور کار هفته جاری کمیسیون های تخصصی مجلس است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان -کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی عصر روز یکشنبه 11 مهر آخرین وضعیت فعالیت های صلح آمیز هسته ای کشورمان را با حضور محمد اسلامی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی بررسی می کند. ...
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
تا زمانی که رژیم صهیونیستی پاسخگوی اقدامات خرابکارانه ی خود نیست و آمریکا خود به نقضNPT متهم است، نهاد های به ظاهر بی طرفی مثل آژانس بین المللی انرژی اتمی حق ابراز نگرانی درباره ی صنعت صلح آمیز هسته ای ایران ندارند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۲:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : رئیس سازمان انرژی اتمی و رئیس روس اتم بر تقویت و توسعه همکاری های صلح آمیز هسته ای بین ایران و روسیه تأکید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۸:۴۰   + ۴۰ سایت دیگر  
در این دیدار محمد اسلامی و الکسی لیخاچوف درباره راه های توسعه و تقویت همکاری های دوجانبه در زمینه انرژی صلح آمیز هسته ای و روند اجرای طرح های مشترک گفتگو کردند.
جماران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۳:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
کتاب تندباد حوادث گزارش یک مأموریت در مواجهه با بحران برنامه صلح آمیز هسته ای ایران به قلم دکتر علی اکبر صالحی توسط موسسه اطلاعات منتشر شد. به گزارش جماران ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است دولت سیزدهم به صورت قاطع تری مقابل زیاده خواهی های غرب می ایستد و اجازه نمی دهد گزارش های آژانس تأثیری برای اراده و تصمیم ایران در راستای توسعه فناری صلح آمیز هسته ای داشته باشد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه بحرین در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل با تبعیت از غرب اظهاراتی بی اساس را علیه برنامه صلح آمیز هسته ای ایران مطرح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
آنکارا-ایرنا- ترکیه از جمله کشورهای در حال توسعه است که قریب به هفتاد سال پیش تاکنون درصدد استفاده از انرژی صلح آمیز هسته ای بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۴:۰۵   + ۷۰ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- هیات ایران در سازمان ملل در پاسخ به اتهام افکنی ها و لفاظی های نخست وزیر رژیم صهونیستی گفت: این رژیم نمی تواند با راه اندازی برنامه نظام مند ایران هراسی، از جمله آنچه در مورد برنامه صلح آمیز هسته ای ایران گفت، توجهات را از فعالیت های شرورانه و بی ثبات کننده خود در منطقه منحرف کند.
صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، دکتر سجاد عابدی طی یادداشتی نوشت: فعالیت های ایران در زمینه فناوری هسته ای صلح آمیز از جمله رویدادهای مهم کشور است که ابعاد جهانی گسترده ای یافته و توجه کشورها، نهادها و سازمان های بین المللی را به خود جلب کرده است. ...
اسپادانا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۱   + ۷۱ سایت دیگر  
محمد اسلامی می گوید هیچ موضوعی نمی تواند فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران را که در چارچوب مقررات بین المللی انجام می شود دچار توقف نماید.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۵:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - آیت الله سید ابراهیم رئیسی در جمع سران و مقام های شرکت کننده در بیست و یکمین اجلاس سران سازمان همکاری شانگهای اظهار داشت: اعضای محترم هیئت های بلندپایه، ابتدا مایلم مراتب تشکر و قدردانی خود را از جناب آقای امامعلی رحمان ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور در نشست سازمان شانگهای در تاجیکستان گفت: هیچ موضوعی نمی تواند فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران را توقف کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۳:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
سید ابراهیم رئیسی گفت: هیچ موضوعی نمی تواند فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران را دچار توقف کند. جمهوری اسلامی ایران رفع تحریم ها را حق مردم ایران می داند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۳:۵۸   + ۲۴ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی با تأکید بر اینکه هیچ موضوعی نمی تواند فعالیتهای صلح آمیز هسته ای ایران را متوقف کند، گفت: دیپلماسی زمانی کارآمد است که همه طرفها در عمل به آن پایبند باشند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس جمهور در سخنرانی خود در اجلاس سران شانگهای، گفت: تامین حقوق ملت ایران در حوزه برنامه صلح آمیز هسته ای، تضمین منافع مشترک کشورهای در حال توسعه است. هیچ موضوعی نمی تواند فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران را که در چارچوب مقررات بین المللی انجام می شود، دچار توقف نماید ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۳:۵۳   + ۷۳ سایت دیگر  
دیپلماسی یکی از ابزارهای تامین منافع ملی کشورهاست، ولی دیپلماسی زمانی کارآمد است که همه طرفها در عمل به آن پایبند باشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: باید با تولید گوناگون فراورده های صلح آمیز هسته ای از جمله برق و رادیو داروها درکشور، مردم ثمره وجود و شکوفایی این دانش را در زندگی خود احساس کنند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۱:۳۶    
دو روز بعد از سفر رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی به ایران نمایندگان مجلس شورای اسلامی طی نشستی غیرعلنی به بررسی پیامد های احتمالی سفر گروسی به ایران و بایسته های دولت جمهوری اسلامی ایران در برابر گزارش های احتمالی این نهاد بین المللی پرداختند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور گفت: به نفع آژانس بین المللی انرژی اتمی و آمریکایی هاست که دست از رفتارهای نخ نما شده که هیچ خروجی برای آنها ندارد بردارند و با تهران از سر عقل و تدبیر گفتگو کنند و بداند مجلس آماده مصوبه جدید الزام آور برای دولت در سرعت بخشی به برنامه هسته ای است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۱۵    
دبیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در کنفرانس خبری بعد از این دیدار، گفت وگوی دوساعته خود با اسلامی را سازنده دانست و اظهار داشت در آینده نیز همکاری آژانس با سازمان انرژی اتمی برای پیشبرد برنامه صلح آمیز هسته ای ایران ادامه پیدا خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- وزیر خارجه سعودی که کشورش متهم به پنهان کاری در فعالیت های هسته ای است ، در ادامه اتهام زنی مقامات این کشور به جمهوری اسلامی ایران ، با متهم کردن تهران به تلاش برای دستیابی به سلاح هسته ای ، گفت که ریاض از اقدامات بین المللی برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته ای حمایت می کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با اشاره به نشست این فراکسیون گفت: فراکسیون از تعاملات سازنده بین آژانس بین المللی انرژی اتمی و کشورمان استقبال کرده و آن را بستر مناسبی برای احقاق حقوق حقه ملت ایران و توسعه فعالیت های صلح آمیز هسته ای می داند.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۲۶    
ایران پرس: در روزهای اخیر، آمریکا و متحدان منطقه ای این کشور بار دیگر برنامه صلح آمیز هسته ای ایران را بهانه قرار داده اند تا ایران را به عنوان تهدید برای امنیت معرفی کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۲:۰۱    
فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران، حضور بانوی ایرانی در مسابقات جهانی موتور کراس ترکیه و بازتاب فرار اسرای فلسطینی از زندان صهیونیست ها از مهم ترین اخبار غرب آسیا در 24 ساعت گذشته بود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۲:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
به ادعای رویترز، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با صدور گزارش های هفتگی خود در خصوص ایران، خواستار پاسخگویی سریع تهران به سوالات و ابهامات این نهاد شده است!
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های غربی و آمریکایی در حالی بر برنامه صلح آمیز هسته ای ایران متمرکز شده اند و ابعاد مختلف آن را از زوایای مختلف تحلیل می کنند که در برابر تأسیسات اتمی تل آویو کاملا سکوت اختیار کرده اند و جز در حوادثی خاص به آن نمی پردازند.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۲۳:۳۱   + ۶۰ سایت دیگر  
ایسنا: زهرا ارشادی، سفیر و معاون نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در در سازمان ملل در نامه ای به رئیس شورای امنیت نسبت به تهدیدات رژیم اسرائیل علیه برنامه هسته ای ایران اعتراض کرد. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
تازه ترین ها به نقل از مهر ، گروه بین الملل – عبدالحمید بیاتی: انتشار گزارش جدید آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره فعالیت صلح آمیز هسته ای ایران، بهانه ای شد تا کشورهای غربی که کارشکنی ها و خُلف وعده های آنها از اصلی ترین دلایل به نتیجه نرسیدن برجام است بار دیگر فرصت را مغتنم شمرده و انتقادهایی را ...
روز نو   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۱۱:۱۱   + ۵۸ سایت دیگر  
خطیب زاده تاکید کرد: بدیهی است مادامیکه اجرای کامل و بی قید و شرط برجام از سوی آمریکا و دیگر طرفهای برجامی از سر گرفته نشود، جمهوری اسلامی ایران برنامه صلح آمیز هسته ای خود را صرفا بر اساس نیازها و تصمیمات حاکمیتی و در چارچوب تعهدات پادمانی اش پیگیری مینماید.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۱۰:۲۶   + ۳۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزیر امور خارجه در واکنش به گزارش اخیر آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: مادامیکه اجرای کامل و بی قید و شرط برجام از سوی آمریکا و دیگر طرف های برجامی از سر گرفته نشود ...