دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۲۳:۲۹Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صلح آمیز هسته ای»

دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شهریار حیدری گفت: غنی سازی 60 درصدی در چارچوب پادمان و آژانس بین المللی است زیرا ایران هر نوع تغییر و توسعه در حوزه هسته ای را بلافاصله به سازمان ها و نهادهای بین المللی منعکس می کند.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه بین الملل دفاع پرس – سیروس فتح اله؛ جمهوری اسلامی ایران بعد از 20 ماه مذاکره بر سر مسائل صلح آمیز هسته ای بالاخره در 23 تیر سال 1394 توافق هسته ای موسوم به برجام را (برنامه جامع اقدام مشترک) با گروه 5+1 به امضا رساند که طبق توافق نامه قرار بر این شد تا طرفین توافق بی کم و کاست به تعهدات خود ...
ایلنا: آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی نایب رئیس مجمع جهانی اهل بیت با صدور پیامی نسبت به حادثه هفته گذشته در نطنز واکنش نشان داد و گفت: اسرائیل جنایتکار به عنوان جبهه کفر مقابل اسلام ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۴:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
آیت الله محمدتقی پورمحمدی روز جمعه در پیام تصویری خود که یک نسخه از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت، اظهار داشت: دشمنان به خیال خود تصور می کنند که می توانند با این خرابکاری ها، کشورمان را از دستیابی به فناوری صلح آمیز هسته ای ناامید کنند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_ عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: نباید به کشوری مثل آمریکا که تنها کشور استفاده کننده از سلاح های اتمی است اجازه داد که در استفاده ما از انرژی صلح آمیز هسته ای دخالت کند.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: غنی سازی 60 درصد که در راستای تأمین نیازهای صلح آمیز هسته ای ماست که یک چشمه از توانمندی های جمهوری اسلامی ایران است.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۰:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
می متالز - جمهوری اسلامی ایران طی نامه ای به آژانس بین المللی انرژی اتمی یادآوری کرد که هرگونه حمله مسلحانه یا تهدید علیه تأسیسات هسته ای که برای اهداف صلح آمیز است، نقض اصول مصرح در منشور ملل متحد، قوانین بین الملل و اساسنامه آژانس بین المللی انرژی اتمی است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رسول فرخی میکال امروز با بیان اینکه پیشرفت هسته ای جمهوری اسلامی نشان دهنده توانمندی دانشمندان هسته ای در این کشور است، اظهار کرد: دارا بودن از دانش صلح آمیز هسته ای از نیاز های اساسی جمهوری اسلامی بوده و مذاکره در خصوص ممنوعیت در اختیار داشتن دانش هسته ای غیرمعقول است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
جمهوری اسلامی ایران طی نامه ای به آژانس بین المللی انرژی اتمی یادآوری کرد که هرگونه حمله مسلحانه یا تهدید علیه تأسیسات هسته ای که برای اهداف صلح آمیز است، نقض اصول مصرح در منشور ملل متحد، قوانین بین الملل و اساسنامه آژانس بین المللی انرژی اتمی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- خرابکاری در تاسیسات نطنز جهت ضربه زدن به فعالیت های صلح آمیز هسته ای و توقف تلاش های دیپلماتیک کشورمان در راستای رفع تحریم ها، عزم جمهوری اسلامی را برای پیشرفت هم در عرصه هسته ای و هم رفع تحریم ها راسخ تر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه جوانان ترکیه در نامه ای به معاون بین الملل موسسه بین المللی صلح زیبا، ضمن اعلام همبستگی با مردم ایران در زمینه استفاده از انرژی صلح آمیز هسته ای اقدام رژیم صهیونیستی در نطنز را محکوم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- وزیر خارجه کوبا در پیامی اقدام خرابکارانه علیه تاسیسات صلح آمیز هسته ای ایران در نطنز را محکوم کرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی: جمهوری اسلامی همواره بر صلح آمیز بودن صنعت هسته ای خود تاکید کرده و همچنان نیز بر این راهبرد پایبند است، اما همان طور که در جریان حادثه اخیر در نطنز شاهد بودیم، دشمنان سعی دارند با اقدامات ایذایی و خصمانه مانع از تحقق اهداف صلح آمیز هسته ای ما شوند ...
برترین ها / تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه کشور امارات اخیرا اقدام به راه اندازی آزمایشی نیروگاه اتمی براکه کرده است، گفت: در مورد وضعیت ایمنی و امنیت این نیروگاه سوال های جدی مطرح شده است و امارات باید در خصوص پاسخگو باشد. ...
رییس دفتر رییس جمهور گفت: فناوری هسته ای امروزه یکی از مولفه های قدرت جمهوری اسلامی ایران است.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۰۵   + ۶۲ سایت دیگر  
به گزارش نما به نقل از روابط عمومی سازمان پدافد غیرعامل کشور، سردار غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور به مناسبت روز ملی فناوری هسته ای، در گفتگویی با بیان اینکه موضوع فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران پس از انقلاب اسلامی از مهمترین مباحث در حوزه سیاست خارجی کشور بوده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۵۰    
رئیس جمهور با تاکید بر اینکه تنها وظیفه آژانس بین المللی اتمی بازدید از ایران نیست، گفت: آژانس طبق ان پی تی باید به فعالیت های هسته ای صلح آمیز کمک کند و یکی از مطالبات بزرگ ما کمک آژانس به توسعه فناوری صلح آمیز هسته ای است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۲۰   + ۶۹ سایت دیگر  
علی اکبر صالحی، رییس سازمان انرژی اتمی گفت: معرفی 133 دستاورد جدید به ویژه در حوزه توانمندی های بخش سلامت، صنعت، کشاورزی و نیز یاری رساندن به طرح های تامین انرژی در سطح ملی گواهی روشن بر این مدعاست که این کاروان را سر باز ایستادن نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
در ارتباط تصویری با رئیس جمهور دو طرح صنعتی و پزشکی هسته ای در اراک و خنداب به بهره برداری رسید.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۴:۴۸   + ۶۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس آژانس بین المللی انرژی اتمی از تحولی دیگر در برنامه صلح آمیز هسته ای ایران خبر داده است. خبرگزاری رویترز بامداد شنبه گزارش داد: آژانس بین المللی انرژی اتمی روز7 آوریل (18 فروردین) تایید کرده است که در کارخانه ساخت صفحات سوخت در اصفهان ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۶:۵۷   + ۲۳ سایت دیگر  
دیروز در روز ملی فناوری هسته ای، مذاکرات وین دنبال شد. قبلاً هم گفتیم ما به این مذاکرات نه خوشبینیم و نه بدبین بلکه مطمئن هستیم در مسیر درست حرکت می کنیم. این تقارن زمینه ای را فراهم ساخت که در این یادداشت به چند پرسش مهم درباره فعالیت هسته ای و برجام بپردازم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۶:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
شاهزاده "ترکی فیصل" رئیس سابق اطلاعات عربستان سعودی برنامه صلح آمیز هسته ای ایران را خطرناک قلمداد کرد و بار دیگر خواستار مشارکت کشورهای عربی در مذاکرات هسته ای با ایران شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
فاز دوم واحد های تولید صنعتی ترکیبات دوتره آب سنگین خنداب و اورژانس سوانح پرتوی و سوختگی اراک از طریق ارتباط تصویری با رئیس جمهور افتتاح می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۶   + ۷۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: از بین 133 مورد پیشرفت هسته ای که قرار است در سالروز دستیابی ایران به انرژی صلح آمیز هسته ای در روز 20 فروردین رونمایی شود، 40 مورد در حوزه غنی سازی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخواردرمجلس شورای اسلامی گفت: پیوستن آمریکا به مذاکرات چهار به علاوه یک (1+4)، درواقع شروع طرح فریب دیگری باهدف محدودسازی غنی سازی صلح آمیز هسته ای کشورمان است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۶:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه ایران از هیچ تلاشی برای کنترل بیماری کرونا مضایقه نکرده است، گفت: تروریسم اقتصادی کشورهای هدف قرار داده شده را از دسترسی به داروهای ضروری، خدمات و تجهیزات پزشکی برای مقابله با ویروس کرونا محروم می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مقام های دولت جو بایدن در حالی از مذاکره سخن می گویند که دولت ایالات متحده همچنان چماق تهدید و تحریم را بالا نگه داشته و در حال همکاری با رژیمی است که نخست وزیر آن بارها گفته درصدد نابودی برنامه صلح آمیز هسته ای ایران است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۳:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
رابرت مالی در حالی بر گفتگو تأکید دارد که دولت ایالات متحده چماق تهدید و تحریم را بالا نگه داشته و در حال همکاری با رژیمی است که نه تنها نخست وزیر آن بار ها گفته درصدد نابودی برنامه صلح آمیز هسته ای ایران است، که مظنون اصلی برخی خرابکاری ها در تأسیسات هسته ای کشورمان نیز هست.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۲۲:۰۸    
وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران سه شنبه شب در واکنش به ابراز نگرانی "بوریس جانسون" نخست وزیر انگلیس از برنامه صلح آمیز هسته ای ایران تصریح کرد، جمهوری اسلامی ایران برخلاف لندن و متحدانش معتقد است که همه سلاح های هسته ای و کشتار جمعی باید ریشه کن شوند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: : نباید اجازه دهیم بیانیه سازمان انرژی اتمی باعث سناریو سازی و پرونده سازی علیه فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران شود. اعتماد و همکاری ایران با جامعه جهانی نباید زمینه سوء استفاده آژانس و غربی ها را فراهم کند.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۷:۴۵   + ۳۱ سایت دیگر  
این روزها در آستانه سالگرد ملی شدن صنعت نفت و نیز قرار گرفتن احیای برجام در موضوع انرژی صلح آمیز هسته ای هستیم. قانون ملی شدن صنعت نفت که با تلاش مرحوم دکتر مصدق و یاران او از جمله آیت الله کاشانی به عنوان پشتوانه مذهبی، 29 اسفند 1329 در مجلس سنا به تصویب رسید ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۵:۰۰    
به گزارش مشرق ، مهدی چمران در توییتر نوشت: آقای گروسی! مبنای فکری و اطلاعاتی شما غلط است، برنامه صلح آمیز هسته ای ایران موجب تشدید مناقشات در منطقه نیست. حضور و نفوذ آمریکا و دخالت های او در خاورمیانه، تولید و حمایت از داعش است که همچنان منطقه را ملتهب نگاهداشته است.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۶:۵۶    
سفیر اسبق ایران در لبنان در خصوص اتهامات اخیر گفت: رژیم صهیونیستی هیچ گاه رضایت نمی دهد جمهوری اسلامی ایران در زمینه صنایع صلح آمیز هسته ای پیشرفت کند، بنابراین همه ی امکانات خود را بسیج کرده تا این اقدام وپروژه به نتیجه نرسد، این موضوع قبل و بعد از توافق برجام سابقه داشته است ...
برترین ها / موج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۲:۱۵   + ۵۸ سایت دیگر  
انتخاب: علی ربیعی، سخنگوی دولت در نشست خبری امروز خود گفت که حاضریم تا همه زندانیان بین ایران و آمریکا را تبادل کنیم. علی ربیعی، سخنگوی دولت در نشست خبری امروز خود گفت که حاضریم تا همه زندانیان بین ایران و آمریکا را تبادل کنیم. ...
ملیت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان های بین المللی در وین، گفت: در حالی که جمهوری اسلامی ایران قویا متعهد به تعقیب یک برنامه صلح آمیز هسته ای می باشد، یک دانشمند هسته ای دیگر ایران نیز ترور شد.
خبر دیشموک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۱۶    
نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان های بین المللی در وین، گفت: در حالی که ایران قویا متعهد به تعقیب یک برنامه صلح آمیز هسته ای می باشد، یک دانشمند هسته ای دیگر ایران نیز ترور شد
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۰:۳۰   + ۴۳ سایت دیگر  
سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان های بین المللی در وین، گفت: در حالی که جمهوری اسلامی ایران قویا متعهد به تعقیب یک برنامه صلح آمیز هسته ای می باشد، یک دانشمند هسته ای دیگر ایران نیز ترور شد.
موضوع رفتار دوگانه غرب برای متوقف کردن برنامه صلح آمیز هسته ای ایران علی رغم ساخت تاسیسات هسته ای صهیونیست ها به صورت مخفیانه در این برنامه از العین الاسرائیلیه شبکه العالم بررسی می شود.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رهبر حزب سعادت ترکیه با تمجید از توانمندی هسته ای ایران، فن آوری صلح آمیز هسته ای جمهوری اسلامی ایران را مایه مباهات کشورهای اسلامی دانست و بر لزوم بومی سازی دانش هسته ای در ترکیه تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۱:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه مقام معظم رهبری، همواره بزرگترین حامی صنعت هسته ای بودند و هستند، گفت: لازم است در مسیر معرفی کاربردها و تاثیرات گسترده فناوری ها و فعالیت های صلح آمیز هسته ای در زندگی عموم مردم گام برداریم.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۵۶    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: هر مقدار غنی سازی که مورد نیاز کشور باشد برای اجرای اقدامات صلح آمیز هسته ای تولید خواهد شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۷    
با توجه به کارنامه سیاه حکام سعودی و تل آویو در پیش برد سیاست های تنش زا و ناامن کننده، بهتر است که آژانس بجای نگرانی از برنامه صلح آمیز هسته ای ایران که تحت بیشترین بازرسی ها قراردارد، نگران برنامه هسته ای غیرشفاف آن دو رژیم باشد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۱:۵۵   + ۳۸ سایت دیگر  
صداوسیما: دکتر علی اکبر صالحی در بدون تعارف این هفته که در رآکتور تحقیقاتی شهید فخری زاده ضبط شد، در خصوص مباحث مختلفی از جمله مذاکرات با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی ، نحوه اجرای قانون توقف پروتکل الحاقی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۶:۲۶    
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی : ملت ایران پایبند به مواضع صلح آمیز هسته ای است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ خطیب این هفته نماز جمعه قم گفت: در اسلام جنگی که منجر به نابودی گیاهان، جانداران و انسان های بی گناه شود حرام شرعی است و استفاده از انرژی صلح آمیز هسته ای برای برطرف کردن نیازهای کشور حق شرعی و قانونی است که از این حق کوتاه نمی آییم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: دانش صلح آمیز هسته ای در جمهوری اسلامی با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، خون شهدا و همت دانشمندان جوانان بومی سازی شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در باره سو استفاده کشورهای اروپایی و غربی از حسن نیت جمهوری اسلامی درپرونده هسته ای هشدار داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : مطابق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها، سازمان انرژی اتمی دیروز 4 اسفند در اقدامی دیپلماتیک و هوشمندانه بار دیگر از برنامه صلح آمیز هسته ای جمهوری اسلامی ایران دفاع کرد و با قطع نظارت های فراپادمانی در حضور مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی ...
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۰۲    
تهران- ایران پرس: سخنگوی دولت گفت، بارها اظهارنظرهای غیرفنی و غیرکارشناسی درباره فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران مطرح شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۰۷   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: در عین توقف پروتکل الحاقی تلاش شد به سطح همکاری ها و اعتماد متقابل و مناسبات ایران و آژانس که ستون اعتماد جامعه بین المللی به فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران است آسیب وارد نشود.