سه شنبه ۰۱ فروردینساعت ۰۴:۵۹Mar 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صلح آمیز هسته ای»

جماران   ۵ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
کمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با اشاره به این که برجام و توافق با غرب و خروج آمریکا از آن نیز برای ایران تبدیل به فرصت شد، افزود: همچنان که برجام برای ما فرصت بود، خروج آمریکا از آن نیز فرصتی برای ما بود و ما توانستیم برنامه های صلح آمیز هسته ای خود را توسعه بدهیم.
عصر ایران   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
همچنان که برجام برای ما فرصت بود، خروج آمریکا از آن نیز فرصتی برای ما بود و ما توانستیم برنامه های صلح آمیز هسته ای خود را توسعه بدهیم.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۳:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی یکشنبه شب گفت که حکومت وی با سه جنگ روبه روست، در عین حال با تکرار ادعای خود علیه برنامه صلح آمیز هسته ای ایران، ادعا کرد: هرگز به تهران اجازه دستیابی به تسلیحات هسته ای را نخواهیم داد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت:جای تعجب است که آلمان برنامه صلح آمیز هسته ای ایران را تهدید می داند اما از تهدیدهای زرادخانه گسترده تسلیحات اتمی رژیم جعلی صهیونیستی، سخنی نمی گوید!
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به هم نوایی صدراعظم آلمان با صهیونیست ها، گفت: جای تعجب است که مسؤولان آلمانی برنامه صلح آمیز هسته ای ایران با سنگین ترین نظارت های آژانس را تهدید معرفی می کنند، اما از تهدیدات زرادخانه گسترده تسلیحات اتمی رژیم صهیونیستی برای منطقه و جهان ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۳۵   + ۴۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به هم نوایی صدراعظم آلمان با صهیونیست ها، گفت: جای تعجب است که مسؤولان آلمانی برنامه صلح آمیز هسته ای ایران با سنگین ترین نظارت های آژانس را تهدید معرفی می کنند، اما از تهدیدات زرادخانه گسترده تسلیحات اتمی رژیم صهیونیستی برای منطقه و جهان، سخنی نمی گویند!
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۸:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
صدراعظم آلمان در واکنش به تهدیدات ماجراجویانه نخست وزیر رژیم صهیونیستی علیه فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران گفت: دیپلماسی اولویت ما برای حل موضوع هسته ای ایران است.
نواندیش   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۹:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
دولت انگلیس در نسخه جدید سند بازنگری سیاست خارجی و دفاعی این کشور که روز دوشنبه منتشر شد، مدعی افزایش تهدیدات ناشی از ایران شده و نسبت به پیشرفت برنامه صلح آمیز هسته ای کشورمان ابراز نگرانی کرده است. ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سفیر انگلیس در عراق در تازه ترین موضعگیری خود ادعاها و اتهاماتی را علیه جمهوری اسلامی ایران در ارتباط با وضعیت عراق، جنگ اوکراین و موضوع صلح آمیز هسته ای ایران مطرح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی گفت: می توان به ورود فناوری صلح آمیز هسته ای به تمامی امور زندگی مردم در سطوح گسترده امیدوار بود مشروط به اینکه متولیان هر بخش پای کار بیایند.
وزیر دفاع آمریکا در دیدار با نخست وزیر رژیم صهیونیستی که از ترس هجوم صهیونیستهای معترض به لایحه اصلاحات قضایی کابینه این رژیم در فرودگاه برگزار شد، حمایت واشنگتن از تل آویو و ادعاهای کاخ سفید علیه حضور منطقه ای و برنامه صلح آمیز هسته ای ایران را تکرار کرد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۵:۰۱   + ۴۸ سایت دیگر  
با وجود این بیانیه ها و نیز تلاش های آشکار رژیم صهیونیستی در سطح بین المللی علیه برنامه صلح آمیز هسته ای ایران، در نشست شورای حکام قطعنامه ای علیه کشورمان صادر نشد و ابراز امیدواری شد با ادامه همکاری ایران و آژانس موضوع ایران از بن بست کنونی خارج شود.
صدای ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۰:۳۶   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، در این دوره به رغم تلاش برخی کشورهای غربی برای جنجال آفرینی علیه برنامه صلح آمیز هسته ای ایران، نه تنها قطعنامه ای صادر نشد که در واقع دستاورد سفر رافائل گروسی مدیرکل آژانس به تهران و رضایتمندی او از توافق به دست آمده با ایران در خصوص حل وفصل ادعاهای سیاسی پادمانی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۲:۰۸   + ۲۴ سایت دیگر  
سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی مستقر در وین گفت: هدف غربی ها پرهزینه کردن برنامه صلح آمیز هسته ای ایران به منظور بازداشتن ایران از پیگیری حق مسلم خود می باشد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
در پی لفاظی های اخیر سران رژیم صهیونیستی علیه ایران، یک رسانه صهیونیست تبعات هرگونه ماجراجویی نظامی علیه تاسیسات صلح آمیز هسته ای ایران را بسیار خطرناک دانست.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه گفت: اگر چه مذاکرات رسمی و علنی انجام نشده، اما تبادل پیام ها انجام می شود. مقام های آمریکایی هم بار ها اعلام کردند که کانال هایی برای انتقال پیام داریم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه گفت: ایران از همه حقوق شناخته شده خودش در مسیر سیاسی برای حفاظت از حقوق حقه ایران در بحث استفاده از انرژی صلح آمیز هسته ای استفاده کرده و خواهد کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی: آژانس با رعایت بی طرفی، واقعیت فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران را بیان کند مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی تأکید کرد: تفاهم ایران و آژانس به از سر گیری مذاکرات هسته ای کمک می کند
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۵:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
سابقه دو دهه مناقشه به وجود آمده به بهانه فعالیت هسته ای ایران نشان می دهد که آنچه از سوی غرب در پرونده سازی علیه ایران آغاز شده پروسه ای برای سیاسی و امنیتی کردن فعالیت صلح آمیز هسته ای ایران بوده است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رییس جمهور با اشاره به مذاکرات مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با مقامات ایرانی در تهران ابراز امیدواری کرد که آژانس براساس رفتار حرفه ای و منصفانه و رعایت اصل بی طرفی نسبت به بیان واقعیت فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران و شفاف سازی پایبندی کشورمان به قوانین اقدام نماید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه آمریکا، رژیم صهیونیستی و برخی کشورها مسأله هسته ای را بهانه فشار مضاعف بر ملت ایران قرار داده اند، توصیه کرد که آژانس رفتار حرفه ای و منصفانه و بی طرفانه داشته و تحت تأثیر مقاصد سیاسی قدرت ها قرار نگیرد.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۹:۱۱   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه مخالفت جمهوری اسلامی با تسلیحات کشتار جمعی از جمله سلاح اتمی پیش از هر قانون بین المللی، ریشه در پایبندی به فتوای مقام معظم رهبری مبنی بر حرمت سلاح اتمی دارد، اظهار داشت: نگاه کاملاً حرفه ای و پرهیز از تاثیرپذیری از قدرت های سلطه گر ...
ریاست جمهوری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۷:۵۵   + ۸۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه مخالفت جمهوری اسلامی با تسلیحات کشتار جمعی از جمله سلاح اتمی پیش از هر قانون بین المللی، ریشه در پایبندی به فتوای مقام معظم رهبری مبنی بر حرمت سلاح اتمی دارد، اظهار داشت: نگاه کاملاً حرفه ای و پرهیز از تاثیرپذیری از قدرت های سلطه گر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۴۷    
مذاکرات تکمیلی درباره مسائل باقی مانده ادعایی آژانس پیرامون فعالیت های صلح آمیز هسته ای کشورمان دستور کار این مذاکرات اعلام شده است.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۱:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
به نوشته ایرنا، امیرسعید ایروانی سفیر و نماینده دائم ایران در واکنش به اظهارات اخیر مقامات رژیم صهیونیستی در نامه ای به دبیر کل و رئیس دوره ای شورای امنیت نوشت ...
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۰:۰۸    
به بهانه انتشار گزارش جانبدارانه آژانس علیه برنامه صلح آمیز هسته ای ایران و همچنین قریب الوقوع بودن سفر دبیرکل این سازمان به کشورمان، با محمدعلی بصیری، کارشناس مسائل بین الملل گفت وگو کرده ایم تا پیام های گزارش اخیر آژانس در آستانه سفر رافائل گروسی به تهران را مورد توجه قرار دهیم ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون سازمان انرژی اتمی ایران گفت: یکی از اهدافی که در بیست و نهمین دوره کنفرانس هسته ای می توان مشاهده کرد؛ به بحث سیاست جمهوری اسلامی در حوزه فناوری هسته ای بر می گردد که به فناوری صلح آمیز هسته ای برای همه؛ سلاح هسته ای برای هیچ کس معتقد است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۷:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه آلمان در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا در ادامه رویکرد های خصمانه مقامات کشورش علیه ایران، اتهامات ادعا های واهی دیگری علیه برنامه صلح آمیز هسته ای و جایگاه منطقه ای جمهوری اسلامی ایران مطرح کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در حالی صحبت از ماجراجویی علیه برنامه صلح آمیز هسته ای ایران می کند که این رژیم در بدترین شرایط از نظر گسست داخلی و فشار خارجی قرار دارد و خود کارشناسان و تحلیلگران صهیونیست نیز به ضعف و ناتوانی ارتش و جبهه داخلی این رژیم اذعان دارند.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
واقعیت آن است که برای انجام غنی سازی بالای 60 درصد نیازمند ایجاد زنجیره ای و سلسله اقداماتی هستیم که با توجه به توافقاتی که میان ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی و وجود دوربین ها و اسناد ارائه شده، اساسا دست زدن به چنین کاری فراتر نظارت این نهاد بین المللی امکان پذیر نیست ...
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ایران پرس: غربی ها در ادامه فشارهای سیاسی علیه ایران ، بار دیگر ادعایی بی اساس درباره فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران مطرح کردند و این بار مدعی شدند اورانیوم با غنای 84 درصد در ایران شناسایی شده است.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا – "جواد فاهم نجم العبودی" معاون دبیرکل جنبش الدعوه اسلامی شاخه شهید عزالدین سلیم (ابویاسین) "کشورهای اروپایی را اسیر تصمیمات و دستورات آمریکا" دانست و گفت که هدف فشارهای غرب دست برداشتن ایران از توان صلح آمیز هسته ای و توان دفاعی نظامی و مواضع اصولی خود در قبال مسئله فلسطین است. ...
شبکه بلومبرگ که در هفته گذشته ادعا کرده بود که ایران غنی سازی 84 درصدی را آغاز کرده است اما خبرنگارآمریکایی اعلام کرده که آژانس درباره ادعای غنی سازی84درصدی درایران جداگانه گزارش نمی کند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس در توئیتی به افتراهای غرب درباره فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران برای گسترش ایران هراسی؛اشاره کرد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل بین الملل گفت: روند رو به رشد برنامه صلح آمیز هسته ای ما نشان می دهد که تحریم ها تاکنون بی فایده بوده و ترفندهای غرب هم برای توقف برنامه ای هسته ای جواب نداد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: وزرای امور خارجه آمریکا و سه کشور اروپایی انگلیس، فرانسه و آلمان روز شنبه در حاشیه دومین روز از اجلاس امنیتی مونیخ دیدار و درباره ایران گفت وگو کردند. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۰۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی وزارت امور خارجه با رد مطالب مندرج در بیانیه مشترک آمریکا و شورای همکاری خلیج فارس، تصریح کرد: به پیشبرد برنامه صلح آمیز هسته ای خود و همکاری با آژانس ادامه می دهیم و تحت تاثیر فشارهای سیاسی قرار نمی گیریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۲۳:۴۸   + ۷۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه با رد مطالب مندرج در بیانیه مشترک آمریکا و شورای همکاری خلیج فارس، تصریح کرد: به پیشبرد برنامه صلح آمیز هسته ای خود و همکاری با آژانس ادامه می دهیم و تحت تاثیر فشارهای سیاسی قرار نمی گیریم.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۶:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- رییس جمهور چین در دیدار با دکتر رییسی بر حق ایران مبنی بر در اختیار داشتن برنامه صلح آمیز هسته ای تاکید کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۹:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
جمهوری اسلامی ایران و چین به عنوان دو کشور و قدرت مهم در منطقه آسیا از دیرباز مراودات بسیاری در زمینه های مختلف اعم از اقتصادی و سیاسی داشته و طی سال های اخیر نیز چین همواره حامی ایران در برنامه صلح آمیز هسته ای بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی قرار است در روز های آینده در سفری دو روزه برای مذاکره درباره همکاری های صلح آمیز هسته ای به پاکستان سفر کند.
صدای ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۰۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ،به نقل از وبگاه رادیو ان پی آر آمریکا، حسین امیر عبداللهیان، وزیر امورخارجه ایران در گفت وگو با این شبکه رادیویی در پاسخ به این سوال که چرا آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب، فرمان عفو ده ها هزار بازداشتی را که در اعتراضات ضد دولتی شرکت داشتند، صادر کردند ...
روز پلاس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۱:۰۶   + ۶۸ سایت دیگر  
حسین امیر عبداللهیان در مصاحبه ای با رادیو ان پی آر آمریکا گفت: ایران توانمندی های بالایی در حوزه انرژی صلح آمیز هسته ای دارد، اما بر اساس اعتقادات و ارزش هایمان به دنبال بمب اتمی نیستیم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۰:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
درز مستمر گزارش های محرمانه آژانس بین المللی انرژی اتمی که ظاهرا فقط درباره ایران هم مصداق دارد و طی دو دهه گذشته با تبدیل شدن به یک رویه، به عنوان اهرم فشار سیاسی علیه برنامه صلح آمیز هسته ای کشورمان استفاده شده است سووالاتی را درباره علت تکرار این رفتار غیرقانونی و مسئولیت آژانس ایجاد می کند.
حیات   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۷:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه روسیه از درز گزارش ادعایی و تحریک آمیز اخیر آژانس بین المللی انرژی اتمی علیه برنامه صلح آمیز هسته ای ایران انتقاد و تصریح کرد که این سازمان باید از افشای اسناد مرتبط با ایران که قرار نیست علنی شود، خودداری کند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۷:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه روسیه از درز گزارش ادعایی و تحریک آمیز اخیر آژانس بین المللی انرژی اتمی علیه برنامه صلح آمیز هسته ای ایران انتقاد و تصریح کرد که این سازمان باید از افشای اسناد مرتبط با ایران که قرار نیست علنی شود، خودداری کند.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۵:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با اذعان به نقش دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق آمریکا در به نابودی کشاندن برجام تصریح کرد که جایگزین بهتری برای این توافق وجود ندارد. ...
برق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۵:۴۸    
مالک شریعتی از بررسی جزئیات طرح توسعه بهره برداری صلح آمیز از فناوری هسته ای در حوزه تولید برق در این کمیسیون خبر داد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۵:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
جوسپ بورل این مطلب را در گفت وگو با نشریه وال استریت ژورنال مطرح کرد و با تکرار ادعاها علیه برنامه صلح آمیز هسته ای ایران گفت که منتقدان برای تلاش های او در زمینه از سرگیری اجرای برجام ارزش قائل نیستند.
برق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
مالک شریعتی از بررسی جزئیات طرح توسعه بهره برداری صلح آمیز از فناوری هسته ای در حوزه تولید برق در این کمیسیون خبر داد.