شنبه ۰۵ اسفندساعت ۱۲:۵۸Feb 2024 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مداخله جویانه»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۲:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
وزارت خارجه کشورهای آلمان، سوئد و فنلاند در اقدامی مداخله جویانه و قبل از پایان تحقیقات پیرامون فوت آلکسی ناوالنی، مخالف دولت روسیه، سفیر این کشور را احضار کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
آمریکا و اتحادیه اروپا با موضع گیری مداخله جویانه ای خواستار بررسی رخدادهای پیش آمده در جریان انتخابات پاکستان شدند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۲۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در واکنش به قطعنامه مداخله جویانه اخیر پارلمان اروپا گفت: تصویب قطعنامه هایی با متون تکراری صرفاً موجب گمراه کردن افکار عمومی جهان نسبت به واقعیات میدانی ازجمله در غرب آسیا و دادن آدرس غلط به مسببین ویرانی های منطقه ای و بین المللی خواهد بود.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۵:۲۱   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه تهدیدات آمریکا برای ازسرگیری تحریم ها علیه جمهوری بولیواری ونزوئلا را محکوم کرد. به گزارش ایلنا، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: توسل به این قبیل اقدامات، به منزله مداخله مستقیم در امور داخلی کشورها و نقض منشور ملل متحد است و تداوم آن ...
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۶:۱۷    
فاش نیوز - روند درگیری های نظامی میان دولت موقت صهیونیستی و مجاهدان محور مقاومت و غزه و حضور مداخله جویانه آمریکا به نفع اسرائیل احتمال تشدید آن را بیشتر کرده است. ...
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۵:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه اتهام زنی و اظهارات بی اساس دبیرکل ناتو در خصوص نقش جمهوری اسلامی ایران در منطقه را محکوم کرد. سخنگوی وزارت امور خارجه اظهار داشت: ادعاهای مطرح شده از سوی دبیرکل ناتو به یک طنز تلخ شباهت دارد، چرا که ناتو و برخی اعضای آن با سابقه تاریک استعمارگری ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۴:۲۴   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: ناتو و برخی اعضای آن با سابقه تاریک استعمارگری، طراحی و اجرای سیاست های مخرب و مداخله جویانه و نیز اقدامات نظامی در غرب آسیا و دیگر مناطق جغرافیایی، مسبب اصلی بی ثباتی و ناامنی، نه فقط در منطقه، که در سراسر جهان هستند.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۳:۵۷   + ۵۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه اتهام زنی های دبیرکل ناتو را درباره نقش ایران در منطقه محکوم کرد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی ایران آنلاین ، ماهواره بر سیمرغ که توسط وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ساخته شده بامداد روز گذشته ماهواره مهدا و دو نانوماهواره کیهان 2 و هاتف 1 را از پایگاه امام خمینی(ره) وزارت دفاع با موفقیت در مدار بیضوی با ارتفاع کمینه 450 کیلومتر و ارتفاع بیشینه 1110 کیلومتری زمین ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر دارایی رژیم صهیونیستی ضمن تکرار اظهارات متوهم خود درخصوص مرحله پسا جنگ غزه، مدعی شد که دولتی نظامی در نوار غزه مسؤول امور غیرنظامی در غزه خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا : تروئیکای اروپا در بیانیه ای مشترک به پرتاب ماهواره ثریا واکنش نشان دادند. سه کشور اروپایی انگلیس، فرانسه و آلمان با انتشار بیانیه ای مداخله جویانه به اقدام هفته گذشته ایران برای پرتاب موفقیت آمیز ماهواره ثریا با ماهواره بر قائم 100 به مدار 750 کیلومتری واکنش نشان دادند و آن را محکوم کردند ...
کیهان   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۲۲:۰۶   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه دستیابی به پیشرفت های علمی و تحقیقاتی در حوزه هوا و فضا را حق مسلم و مشروع ایران خواند و بیانیه مداخله جویانه 3 کشور اروپایی را محکوم و عنوان کرد: منتظر نظرات برخی کشورها برای استفاده از فناوری های صلح آمیز نخواهیم بود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۳:۰۰   + ۳۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه بیانیه مداخله جویانه سه کشور اروپایی انگلیس، فرانسه و آلمان در خصوص پرتاب ماهواره بومی تحقیقاتی ثریا را محکوم کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۲:۴۵   + ۳۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت که اظهارات مداخله جویانه کشورهای انگلیس، آلمان و فرانسه درباره ماهواره ثریا در عزم و اراده ملت ایران برای پیشرفت مستمر در حوزه علم و فناوری خللی ایجاد نخواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۷:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
امیر قطر و وزیر خارجه انگلیس در جریان دیدار با یکدیگر به بررسی تحولات غزه و اراضی فلسطین پرداختند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۴:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: جنبش حماس اظهارات هماهنگ کننده امنیت ملی آمریکا را مداخله آشکار در امور ملت فلسطین دانست.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۰۹:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید گفت: ما هنوز در چیزی که می توان گفت گسترش جنگ است، ندیده ایم حزب الله لبنان واقعاً به حماس کمک کرده باشد. به گزارش ایسنا به نقل از وبگاه النشره، جان کربی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۰۳:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
در ادامه سیاست های مداخله جویانه ائتلاف آمریکایی-انگلیسی در منطقه، دولت انگلیس با صدور بیانیه ای جدید از هدف قرار دادن 8 موضع دیگر در خاک یمن با مشارکت ائتلاف نظامی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۶:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – اختلاف های سیاسی درباره فقدان هماهنگی میان دولت و مجلس انگلیس برای تجاوز نظامی علیه یمن بالا گرفته و ریشی سوناک نخست وزیر این کشور تحت فشار است تا نمایندگان پارلمان را در جریان برنامه های مداخله جویانه لندن قرار دهد.
سلام نو / مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۷:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
حامد بهداد، بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار استوری در صفحه اینستاگرامی خود به اهانت جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا به ایران، پاسخ داد.
پانا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۱۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس جمهور آمریکا به حوادث مرزی و درگیری ها میان ایران و پاکستان واکنش نشان داد و در اظهاراتی مداخله جویان ، مدعی عدم مقبولیت ایران در منطقه شد. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۲۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا امروز -پنج شنبه- با اشاره به تنش های اخیر بین ایران و پاکستان، طی موضعی مداخله جویانه مدعی شد که این درگیری ها نشان می دهد که ایران در منطقه محبوب نیست .
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی ایران آنلاین، جان کربی سخنگو و هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید روز پنجشنبه به وقت محلی در جمع خبرنگاران در هواپیمای ایر فورس وان گفت: ایران و پاکستان به خوبی مسلح هستند و ما نمی خواهیم شاهد افزایش تنش میان دو کشور باشیم ...
جام جم   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۲۱:۵۰   + ۵۳ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، جو بایدن رئیس جمهور آمریکا روز پنجشنبه به وقت محلی در واکنش به حوادث مرزی میان ایران و پاکستان در اظهاراتی مداخله جویانه مدعی شد درگیری های ایران و پاکستان در این هفته نشان می دهد که ایران در منطقه چندان مورد علاقه نیست. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۲۱:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا به دنبال تحولات صبح امروز پنجشنبه در مرز ایران و پاکستان، اظهارات مداخله جویانه ای را برای بر هم زدن آرامش به وجود آمده مطرح کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۲۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: رئیس جمهور آمریکا با گزافه گویی مداخله جویانه خود درباره ماجرای مرزی ایران و پاکستان نشان داد قصد بر هم زدن آرامش به وجود آمده پس از تحولات امروز را دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۲۱:۱۰   + ۴۷ سایت دیگر  
جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا به حوادث مرزی و درگیری ها میان ایران و پاکستان واکنش نشان داد و در اظهاراتی مداخله جویان ، مدعی عدم مقبولیت ایران در منطقه شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۲۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا به حوادث مرزی و درگیری ها میان ایران و پاکستان واکنش نشان داد و در اظهاراتی مداخله جویان ، مدعی عدم مقبولیت ایران در منطقه شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۹:۱۱    
انجام عمل جراحی پیچیده و صعب العلاج مغزی بدون نیاز به جراحی مغز توسط استاد مدعو پروفسور حسین قناعتی ریاست محترم دانشگاه تهران و بنیانگذار اعمال کم تهاجمی مداخله جویانه بدون نیاز به جراحی جهت نجات جان بیمار در هتل بیمارستان گاندی تهران
وزارت امور خارجه آمریکا در بیانیه ای با مطرح کردن ادعاهایی به حملات موشکی ایران به مقر جاسوسی رژیم صهیونیستی در اربیل عراق، واکنش نشان داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۹:۰۰   + ۶۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان در گفت وگو با همتای روس خود گفت: تداوم حملات رژیم صهیونیستی به غزه و اقدامات مداخله جویانه آمریکا در دریای سرخ موجب ایجاد ناامنی بیشتر منطقه می شود.
میزان   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۰۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
عباسعلی کدخدایی، عضو حقوقدان شورای نگهبان و عضو حقیقی مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت وگو با خبرگزاری میزان با اشاره به ابعاد و دلایل استاندارد های دوگانه حقوق بشری کشور های غربی به ویژه رویکردهای مداخله جویانه آن ها به بهانه های حقوق بشری در امور کشورهای مستقل و سکوت در برابر جنایت های علیه بشریت ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۱۹:۴۱    
انجمن علمی دانشجویی حقوق دانشگاه جامع امام حسین(ع) در پی محکومیت بیانیه مداخله جویانه ششمین نشست وزرای خارجه مجمع همکاری کشورهای عربی و روسیه بیانیه ای صادر کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۰۹:۱۵    
خبرگزاری میزان – استرالیا در سال های اخیر تلاش کرده تا خود را به عنوان یک کشور حامی حقوق زنان معرفی کند؛ این کشور در همین چارچوب حتی مواضع مداخله جویانه ای در قبال دیگر کشورها نیز داشته است. ...
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۰۱ - ۱۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مقامات ایران در واکنش به بیانیه مداخله جویانه روسیه و کشورهای عربی درباره جزایر سه گانه ایرانی، ضمن محکوم کردن این بیانیه، تاکید کردند در احترام به تمامیت ارضی و مباحث حاکمیتی ایران با هیچ طرفی تعارف نداریم.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۰/۰۱ - ۱۷:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، سرگئی لاوروف وزیر خارجه فدراسیون روسیه بعدازظهر امروز (جمعه) اول دی ماه با حسین امیرعبداللهیان همتای ایرانی خود تلفنی گفتگو کرد. ...
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ - ۲۳:۵۸   + ۷۳ سایت دیگر  
مشاور رهبر معظم انقلاب ضمن محکوم کردن بیانیه نشست مراکش با حضور برخی کشورهای عربی و کارشناسان روسی، تاکید کرد که ایران اجازه دخالت در امور داخلی خود را به هیچ طرف خارجی نمی دهد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۹/۲۹ - ۰۷:۵۹    
[شهروند] تلاش ایالات متحده برای تشکیل یک ائتلاف دریایی به بهانه مقابله با حملات انصارلله یمن به کشتی هایی تجاری در دریای سرخ، بار دیگر فوران خوی امپریالیستی و مداخله جویانه واشینگتن در مناسبات بین المللی را به نمایش گذاشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۲۴ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
محکومیت اقدامات مداخله جویانه آمریکا در جنگ غزه، انتقاد از سکوت مجامع بین المللی در قبال جنایات رژیم صهیونیستی و لزوم هوشیاری مردم در استفاده از وسایل ارتباط جمعی مهمترین مطالب مطرح شده در خطبه های نماز جمعه مهاباد بود.
مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز با نقض منشور ملل متحد در لزوم عدم مداخله در امور داخلی کشورهای مستقل از ایران خواست تا جاسوس سوئدی را آزاد کند!
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۱۱:۰۳   + ۷۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن محکوم کردن تحریم های آمریکا، انگلیس و کانادا علیه اتباع ایرانی، حق ایران برای اقدام متقابل و متناسب را محفوظ خواند و گفت که این دولت ها باید به عنوان شریک جرم و جنایت رژیم صهیونیستی پاسخگو باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز مطالعات راهبردی و آموزش وزارت کشور با اشاره به تلاش دشمن برای کاهش اعتماد سیاسی و تضعیف مشارکت مردم در انتخابات گفت: در این خصوص جهاد تبیین مهم ترین ابزار خنثی سازی اقدامات مداخله جویانه دشمنان ایران اسلامی خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۰:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس جهاددانشگاهی در پیامی به مناسبت روز دانشجو اعلام کرد: 16 آذر زنگ بیداری در برابر اقدامات مداخله جویانه آمریکا است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۵:۲۰    
تهران – ایرنا - سفیر روسیه در کوبا با زیر سوال بردن تلاش های امریکا برای تسلط بر منطقه آمریکای لاتین، از اقدامات مداخله جویانه واشنگتن در امور داخلی سایر کشورهای جهان انتقاد کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس جمهور کوبا گفت: اقدامات مداخله جویانه آمریکا در امور داخلی جمهوری اسلامی ایران را به شدت محکوم می کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۲:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور کوبا گفت: اقدامات مداخله جویانه آمریکا در امور داخلی جمهوری اسلامی ایران را به شدت محکوم می کنیم.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۳۱    
ایران پرس: سیاست های مداخله جویانه و فشار حداکثری آمریکا برای اعمال نفوذ در آینده سیاسی ونزوئلا همچنان ادامه دارد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
عباس پناهی، دانشیار تاریخ با اشاره به این که جنبش جنگل نه جریانی واپس گرایانه و نه مدعی انقلابی گری به معنای امروزی بود، گفت: این جنبش نخست پاسخی بود به رفتارهای مداخله جویانه روسیه که همواره بر بخش های سواحل جنوبی کاسپین، شمال خراسان و آذربایجان چنگ می انداخت ...