چهارشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۰:۲۶Dec 2022 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مداخله جویانه»

خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نیروهای انقلاب اسلامی مجلس گفت: صحبت های دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس بیان دیکته های غربی ها در راستای دامن زدن به سیاست ایران هراسی بوده و مداخله جویانه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا در سخنانی مداخله جویانه بار دیگر از اغتشاشات در ایران حمایت کرد و مدعی شد که آمریکا در هر جای دنیا از اعتراضات حمایت می کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در فضای پرتنش حاکم، نباید لفاظی های تند علی اف علیه تهران را نادیده گرفت. رهبر آذربایجان در ماه نوامبر طی اظهارنظری مداخله جویانه مدعی شد که حقوق و رفاه مردمان آذری ساکن ایران برای باکو بسیار مهم است و این کشور هر کاری برای کمک به مردم آذربایجان ها انجام خواهد داد ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۲۴   + ۵۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به موضع گیری مداخله جویانه مقام های غربی در خصوص اعتراضات داخلی کشورمان گفت: سران این رژیم ها پس از تقسیم تروریسم به خوب و بد، از اغتشاش و اعتراض نیز تعریف دلخواه خود را ارائه می کنند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۵:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
انگلیس و بسیاری از کشور های غربی از زمان آغاز اغتشاشات در کشورمان بار ها در سخنانی مداخله جویانه به حمایت و خطدهی به برخی افراد فریب خورده پرداختند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
نماینده ایران نزد سازمان ملل در ژنو سیاست های مداخله جویانه برخی کشورهای توسعه یافته را عامل افزایش مهاجرت در جهان، به ویژه افغانستان دانست و تاکید کرد که این جوامع میزبان هستند که هزینه این مهاجرت ها را می پردازند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۹:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
کانادا در ادامه اقدامات خصمانه و مداخله جویانه خود، تحریم های جدیدی علیه چهار شخص و پنج نهاد ایرانی اعمال کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
روابط ایران و آمریکا/ سفر استانی رئیسی به کردستان/ آزادی تعدادی از زندانیان و ... از موضوعات پربازدید و خبرساز (پنج شنبه و جمعه) دهم و یازدهم آذرماه 1401 تحریریه سیاسی ایسنا بود که جزئیات آن در ادامه می آید.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۲:۵۵   + ۲۹ سایت دیگر  
کاخ سفید در پی دیدار روسای جمهور آمریکا و فرانسه با صدور بیانیه ای مداخله جویانه به صحبت درباره ایران پرداخت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۱:۳۶   + ۴۸ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آمریکا در گفت وگویی در پاسخ به سوالی درباره افزایش ظرفیت غنی سازی اورانیوم در ایران، در اظهاراتی مداخله جویانه گفت که آمریکا و شرکای اروپایی آن مخالف این اقدامند و قبلا آن را با صراحت به ایران اعلام کرده اند.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
موضوعاتی که در ایران، جاری است توسط مقامات داخلی ایران در حال رسیدگی است/ به دلیل وجود سازوکارهای بومی، نیازی به اقدام مداخله جویانه کشورهای غربی نیست
خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۰:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران بار دیگر با حمایت از ناآرامی ها در ایران، ادعاهای ضد ایرانی خود را از ناآرامی ها تا برنامه هسته ای ایران تکرار کرد. ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نیکلا رش سفیر فرانسه در تهران در پی اظهارات غیر قابل قبول وزیر خارجه فرانسه در مجلس ملی این کشور و تصویب قطعنامه مداخله جویانه مجلس فوق در قبال تحولات جمهوری اسلامی ایران ظهر امروز به وزارت امور خارجه احضار شد. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس صهیونیست در خصوص رخدادهای اخیر ایران مدعی شد که این شلوغی ها بزرگ ترین فرصت هستند و راهکارهایی برای حمله غیرفیزیکی به ایران مطرح کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۱:۲۰    
وزیر امور خارجه آمریکا در مصاحبه ای به مواضع مداخله جویانه واشنگتن در امور داخلی ایران پرداخت.
برترین ها / مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۱:۴۹   + ۳۶ سایت دیگر  
رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران بار دیگر با حمایت از ناآرامی ها در ایران، ادعاهای ضد ایرانی خود را از ناآرامی ها تا برنامه هسته ای ایران تکرار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران بار دیگر با مواضع مداخله جویانه در خصوص برنامه هسته ای و اغتشاش ها اظهار نظر کرده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، در پی اظهارات غیر قابل قبول وزیر امور خارجه فرانسه در مجلس ملی این کشور و تصویب قطعنامه مداخله جویانه مجلس فوق در قبال تحولات جمهوری اسلامی ایران، نیکلا رش سفیر فرانسه در تهران ظهر امروز به وزارت امور خارجه احضار شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۹:۵۲   + ۷۱ سایت دیگر  
در پی اظهارات غیر قابل قبول وزیر امور خارجه فرانسه در مجلس ملی این کشور و تصویب قطعنامه مداخله جویانه در قبال ایران سفیر این کشور در تهران احضار شد.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۶:۵۶    
فاش نیوز - دو نماینده مجلس شورای اسلامی خواستار شکایت کشورمان از دولت آلمان به به دادگاه بین المللی لاهه به خاطر فروش سلاح های شیمیایی به رژیم صدام شد. ...
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۶:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه چین با اشاره به مواضع مداخله جویانه و فشارهای آمریکا علیه ونزوئلا، لغو تحریم های این کشور را خواستار شد.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
طرح حذف جمهوری اسلامی ایران از کمیسیون مقام زن سازمان ملل متحد، با تلاش های هدفمند واشنگتن که در ادامه اقدامات خصمانه علیه تهران صورت گرفته، 14 دسامبر به رای گذاشته می شود. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر انگلیس در تازه ترین موضع گیری مداخله جویانه مقام های غربی در امور داخلی ایران مدعی شد که ناآرامی های اخیر ریشه در مخالفت با نظام اسلامی دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۸:۴۵   + ۴۰ سایت دیگر  
در ادامه سیاست های مداخله جویانه کشورهای غربی علیه کشورمان، دیپلمات های غربی گفته اند پیش نویس قطعنامه ای علیه ایران که توسط آمریکا تهیه شده است، خواستار حذف ایران از کمیسیون وضعیت زنان سازمان ملل است و در روزهای آتی در این باره رای گیری خواهد شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۷:۱۵    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اقدامات اروپایی ها مداخله در امور داخلی ایران است، گفت: قطعا تلاش آنها ثمربخش نخواهد بود.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۲:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
نخست وزیر انگلیس در تازه ترین موضع گیری مداخله جویانه مقام های غربی در امور داخلی ایران مدعی شد که ناآرامی های اخیر ریشه در مخالفت با نظام اسلامی دارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر انگلیس در تازه ترین موضع گیری مداخله جویانه مقام های غربی در امور داخلی ایران مدعی شد که ناآرامی های اخیر ریشه در مخالفت با نظام اسلامی دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۲:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
مجمع ملی فرانسه امروز با نقض قوانین بین المللی در لزوم عدم مداخله در امور داخلی کشورهای مستقل، قطعنامه غیرالزام آوری را علیه ایران تصویب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۱:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
قانونگذاران فرانسوی در اقدامی مداخله جویانه یک قطعنامه غیرالزام آور را به بهانه حمایت از اغتشاشات اخیر علیه ایران به تصویب رساندند.
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش صدانیوز،برندا شیفر، نویسنده آمریکایی، تحلیلگر مسائل خاورمیانه و مشاور ارشد بخش انرژی بنیاد دفاع از دمکراسی ها که مادرخوانده دفاع از تجزیه طلبی و تحریک قومیت های منطقه قفقاز و شمال ایران محسوب می شود ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۴:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
در پی تکرار اظهارات مداخله جویانه و بی پایه و اساس مقامات آلمانی، سفیر جمهوری فدرال آلمان برای سومین بار در یک ماه اخیر به وزارت امور خارجه ایران احضار شد.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۲:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
به دنبال پیشگامی آلمان به منظور برگزاری نشست ویژه شورای حقوق بشر در مورد رویدادهای اخیر کشورمان و تکرار اظهارات مداخله جویانه مقامات آلمانی، موتسل سفیر جمهوری فدرال آلمان بار دیگر به وزارت امور خارجه احضار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
در پی اظهارات مداخله جویانه و غیر مسئولانه صدراعظم آلمان در قبال جمهوری اسلامی ایران، هانس ادو موتسل سفیر جمهوری فدرال آلمان امروز به وزارت امور خارجه احضار شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۰:۲۹   + ۹۷ سایت دیگر  
در پی پیشگامی آلمان برای برگزاری نشست ویژه شورای حقوق بشر در مورد رویدادهای اخیر کشورمان و تکرار اظهارات مداخله جویانه و بی پایه و اساس مقامات آلمانی، هانس اودو موتسل، سفیر جمهوری فدرال آلمان به وزارت امور خارجه احضار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
در روزهای اخیر سوالات مداخله جویانه رسانه های غربی در راستای بر هم زدن آرامش تیم ملی فوتبال ایران به موضوعی داغ تبدیل شده، اما آیا سوالات دیگری برای پرسیدن از دیگر تیم ها هم وجود دارد؟
عصر امروز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه به اظهارات مداخله جویانه وزیر خارجه انگلیس در مورد تحولات داخلی ایران، حقوق ایران در بهره برداری صلح آمیز از انرژی هسته ای و نقش منطقه ای جمهوری اسلامی ایران واکنش نشان داد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۴۱    
ایران پرس: آلمان به عنوان یکی از اعضای اتحادیه اروپا همراه با آمریکا رویکردی خصمانه و مداخله جویانه علیه ایران در جریان ناآرامی ها و اغتشاشات اخیر اتخاذ کرده است.
طلا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
اولاف شولتس صدراعظم آلمان در ادامه لفاظی های سیاسی ، به غنی سازی 60 درصد اورانیوم در فردو واکنش نشان داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۳:۵۸   + ۳۶ سایت دیگر  
صدراعظم آلمان در اظهاراتی مداخله جویانه با اشاره به اینکه تلاش های بیشتری برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته ای باید انجام شود، افزایش غنی سازی توسط ایران را محکوم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۷:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور جمهوری آذربایجان در اظهاراتی مداخله جویانه، به برگزاری رزمایش مرزی ایران واکنش نشان داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۴:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور آذربایجان در اظهاراتی مداخله جویانه خواستار آموزش زبان آذری در مدارس ایران شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۳:۵۶   + ۶۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه به دولتمردان انگلیس توصیه کرد توان خود را به جای اتهام زنی به ایران، صرف ایجاد ثبات در دولت خود، توجه به مطالبات گسترده مردم کشورتان و رفع تبعیض و ستم علیه مهاجران و مسلمانان کنید.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان به اظهارات مداخله جویانه جو بایدن رئیس جمهور آمریکا درباره زنان ایران واکنش نشان داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۲۲:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
شورای حقوق بشر سازمان ملل امروز -پنجشنبه- طی اقدامی مداخله جویانه نشستی را با هدف بررسی وضعیت حقوق بشری ایران در سایه ناآرامی های اخیر برگزار کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۸:۳۰    
ایسنا: سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان به اظهارات مداخله جویانه رئیس جمهور آمریکا درباره زنان ایران واکنش نشان داد. ناصرکنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه در صفحه توییتر خود در واکنش به طرح ادعای حمایت از حقوق زنان نوشت: ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۸:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به اظهارات مداخله جویانه رئیس جمهور آمریکا درباره زنان ایران، پرسید: براستی آیا در تحریم حداکثری شما علیه ملت ایران، زنان و مادران ایرانی مستثنی بودند؟
فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۸:۱۶   + ۵۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان به اظهارات مداخله جویانه رئیس جمهور آمریکا درباره زنان ایران واکنش نشان داد. به گزارش ایسنا، ناصرکنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه روز پنجشنبه در صفحه توییتر خود در واکنش به طرح ادعای حمایت از حقوق زنان نوشت ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۸:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر خارجه انگلیس با انتشار پیامی در حمایت از اغتشاشات ایران گفت برنامه هسته ای ایران خطری است که امنیت جهانی را تهدید می کند.