یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۰۶:۳۸May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتحادیه عرب»

ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
اتحادیه عرب از مجامع بین المللی خواست تا به مسئولیت خود عمل کرده و برای توقف جنگ علیه مردم فلسطین، مداخله فوری کنند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مهر به نقل از جروزالم پست: ژای جون فرستاده ویژه چین در امور خاورمیانه روز چهارشنبه با ابراز نگرانی عمیق نسبت به تشدید درگیریها میان رژیم صهیونیستی و فلسطینیان، از تمام طرف ها خواست تا برای جلوگیری از تلفات بیشتر خویشتنداری خود را حفط کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل پیشین اتحادیه عرب تاکید کرد: کاری که دولت ترامپ (رئیس جمهور سابق آمریکا) کرد، ملت فلسطین را در هم نشکست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - سفیر عراق در مصر ضمن تاکید بر اهمیت نقش اساسی اتحادیه عرب در مساله فلسطین، از شورای این اتحادیه خواست که تمام اقدامات بازدارنده برای جلوگیری از حملات به شهر اشغال شده قدس را اتخاذ کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
اتحادیه عرب در بیانیه پایانی نشست خود درباره تحولات قدس، از شورای امنیت و جامعه بین الملل خواست به مسئولیت خود برای توقف تجاوزات رژیم صهیونیستی در حق مردم فلسطین عمل کنند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۳:۱۱    
شفقنا- قطر بر لزوم تصمیم گیری یکپارچه از سوی کشورهای عضو اتحادیه عرب برای انجام تحرکی گسترده در نهادها و محافل بین المللی به منظور توقف حملات اسرائیل، که بسیاری از آنها در سطح جنایات جنگی است ، تأکید کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
نشست فوق العاده وزیران خارجه اتحادیه عرب بدون اتخاذ موضعی یکپارچه و عملی به منظور توقف جرایم رژیم اشغالگر به کار خود پایان داد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نشست فوق العاده اتحادیه عرب در سطح وزیران خارجه برای بررسی رویدادهای فلسطین برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
نشست فوق العاده اتحادیه عرب در سطح وزیران خارجه برای بررسی رویدادهای فلسطین آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل اتحادیه عرب حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه را محکوم کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۴۱    
دبیرکل اتحادیه عرب با تأکید بر اینکه تحولات قدس و مسجدالاقصی همه مسلمانان جهان را تحت تأثیر قرار داده است، گفت که حمله رژیم صهیونیستی به غزه تلاش مذبوحانه اسرائیل برای زورآزمایی به قیمت خون کودکان فلسطینی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل اتحادیه عرب هم بالاخره به خشونتهای رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد و از حملات وحشیانه این رژیم به منازل مسکونی در غزه که به کشته شدن کودکان منجر شده است شدیدا انتقاد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل اتحادیه عرب حملات رژیم صهیونیستی به غزه را محکوم کرد و از آن به مثابه عرض اندام مذبوحانه با خون کودکان فلسطینی نام برد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: احمد ابوالغیط دبیر کل اتحادیه عرب با محکوم کردن حملات اخیر رژیم صهیونیستی به غزه اقدامات این رژیم را کور و غیر مسئولانه توصیف کرد. به گزارش امروز (سه شنبه) خبرگزاری الجزیره ابوالغیط با انتشار بیانیه ای گفت که اسرائیل با هتک حرمت و تجاوز به قدس باعث شعله ور شدن این وضعیت خطرناک شده ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از الجزیره، حسام زکی معاون دبیرکل اتحادیه عرب اعلام کرد که نشست اتحادیه عرب قرار است فردا سه شنبه به جای نمایندگان در سطح وزیران برگزار شود تا متناسب با خطر تجاوزات و جنایات رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی باشد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
اتحادیه عرب اعلام کرد که فردا(سه شنبه) نشستی را در سطح وزرا برای بررسی تحولات قدس اشغالی برگزار می کند. این نشست قرار بود امروز دوشنبه در سطح نمایندگان کشورهای عضو برگزار شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۰۱    
در پی تشدید جنایت ها و تنش های رژیم صهیونیستی در قدس ، اتحادیه عرب نشستی اضطراری به ریاست قطر برگزار خواهد کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۱۴    
تشکیلات خودگردان فلسطین درخواست برگزاری نشست اتحادیه عرب در سطح وزرای خارجه کشورهای عضو را برای بررسی تحولات اخیر در شهر قدس ارائه کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه فلسطین از کشور های عضو اتحادیه عرب خواست تا دوشنبه آینده یک جلسه فوری تشکیل دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۰:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
اتحادیه عرب و سازمان کنفرانس اسلامی به ترتیب در روزهای دوشنبه و سه شنبه این هفته برای بررسی حملات رژیم صهیونیستی به قدس اشغالی نشست فوق العاده برگزار می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۰:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون دبیرکل اتحادیه عرب اعلام کرد که در نشست اضطراری این اتحادیه پیرامون روند سرکوبگرانه اشغالگران اسرائیلی علیه فلسطینیان وتلاش برای بیرون راندن آنان از محله شیخ جراح بحث و گفتگو خواهد شد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
اتحادیه عرب روز شنبه اعلام کرد که بنا به درخواست تشکیلات خودگردان فلسطین برای بحث درباره راه های مقابله با جنایت های رژیم صهیونیستی در قدس، روز دوشنبه نشست اضطراری برگزار می کند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
اتحادیه عرب روز دوشنبه جلسه اضطراری به ریاست قطر و در سطح وزرای خارجه را به منظور بررسی جنایات اسرائیل در قدس شریف، برگزار خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۲:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
اتحادیه عرب بنا به درخواست تشکیلات خودگردان فلسطین برای بررسی راه مقابله با جنایت صهیونیست ها، تصمیم به برگزاری نشست گرفت.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
فلسطین نشست فوری اتحادیه عرب را به منظور بررسی چگونگی مقابله با جنایات رژیم صهیونیستی علیه قدس اشغالی و مسجد الاقصی خواستار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
منابع فلسطینی شامگاه امروز از آغاز دوباره درگیری ها میان جوانان فلسطینی و نظامیان صهیونیست در مسجدالاقصی خبر دادند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۱:۲۰    
شفقنا- سازمان کنفرانس اسلامی و اتحادیه عرب قرار است برای بررسی اوضاع بیت المقدس جلسه اضطراری تشکیل دهند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از الجزیره، قرار است روز دوشنبه به ریاست کشور قطر اتحادیه عرب نشستی با هدف بررسی سرکوب فلسطینی ها در بیت المقدس برگزار کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون دبیرکل اتحادیه عرب اعلام کرد، اتحادیه عرب تصمیم گرفته نشست فوق العاده ای در سطح نمایندگان دائمی در روز دوشنبه برگزار کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فلسطین نشست فوری اتحادیه عرب به منظور بررسی چگونگی مقابله با جنایات رژیم صهیونیستی علیه قدس اشغالی و مسجد الاقصی را خواستار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۰۱    
روزنامه "الوفد" چاپ قاهره نوشت، دبیرکل اتحادیه عرب جهان را به جلوگیری از آوارگی فلسطینیان در منطقه الشیخ جراح در قدس فراخواند
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۵۱    
عربستان سعودی به نظر می رسد برای مقابله با نفوذ ایران و ترکیه در منطقه شامات و همچنین بیشینه سازی منافع خود در منطقه منا روی به عادی سازی روابط با دولت بشار اسد آورده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
اتحادیه عرب با اشاره به اینکه اقدام رژیم صهیونیستی مبنی بر کوچاندن اجباری فلسطینیان از محله شیخ جراح در قدس یک جنایت تمام عیار است، خواستار مقابله با این جنایت شد.
اقتصاد آنلاین / تیک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان اطلاعات عربستان در اولین سفر خود به سوریه از زمان آغاز جنگ داخلی در این کشور به دمشق رفت تا برای اولین بار ظرف یک دهه گذشته با همتای سوری خود دیدار کند.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۳:۰۰    
ایران پرس- یک هیأت عربستانی به ریاست خالد الحمیدان ، رییس دستگاه اطلاعات این کشور در سفر به سوریه با بشار اسد رییس جمهوری این کشور دیدار کرده است. دو طرف توافق کردند، به عنوان نخستین گام برای از سرگیری روابط در تمام زمینه ها، عربستان سفارت خود را در دمشق بازگشایی کند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۶:۰۰    
سامح شکری وزیر امور خارجه مصر و احمد ابو الغیط دبیر کل اتحادیه عرب بر لزوم توقف حملات و تخلفات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی ها تاکید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۷:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل اتحادیه عرب در دیدار با فرستاده سازمان ملل به غرب آسیا، گفت که جریان تندرو و راستگرای اسرائیلی مسئول اتفاقات رخ داده در بیت المقدس است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
سفیر قطر در روسیه در سخنانی گفت که همگرایی در مواضع دوحه و مسکو در قبال بحران سوریه صورت گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل اتحادیه عرب تأکید کرد جامعه جهانی باید مقابل اقدامات تحریک آمیز رژیم صهیونیستی در قدس بایستد و بر راهکار "دو کشوری" متمرکز شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
سفیر جدید قطر در روسیه با اشاره به اینکه مواضع دوحه و مسکو در قبال بحران سوریه به یکدیگر نزدیک هستند، گفت: بازگشت سوریه به اتحادیه عرب منوط به تصمیم جمعی اعضای این اتحادیه است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل اتحادیه عرب و فرستاده سازمان ملل به یمن در مقر این اتحادیه در قاهره دیدار و آخرین تحولات یمن را بررسی کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور یمن که به قاهره سفر کرده است ضمن دیدار با دبیرکل اتحادیه عرب با او درباره تحولات یمن رایزنی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۷:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
فرستاده سازمان ملل در یمن با دبیرکل اتحادیه عرب دیدار و درباره آخرین تحولات یمن به ویژه اوضاع مأرب گفت وگو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
در زمانی که تجاوزات جنایت آمیز رژیم اشغالگر صهیونیستی علیه فلسطینیان در قدس و مسجدالاقصی همچنان ادامه دارد، اتحادیه عرب که مدعی دفاع از مسئله فلسطین است هیچ واکنشی نشان نمی دهد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد اظهارات برجامی مطرح شده از سوی شورای همکاری خلیج فارس دخالت آشکار در امور داخلی کشورمان است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۵:۰۰    
شفقنا- بشاره پطرس راعی رهبر مسیحیان مارونی لبنان گفت: تشکیل یک دولت متشکل از افراد متخصص و مستقل برای لبنان ضروری است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از العهد ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد طرح اظهارات مداخله جویانه اتحادیه عرب و شورای همکاری خلیج فارس نسبت به مذاکرات برجامی به نوعی سیاست ایران هراسی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۴۰    
روزنامه الوفد نوشت، دبیرکل اتحادیه عرب از شورای امنیت سازمان ملل متحد خواست راه حلی برای پایان جنگ در سوریه و یمن پیدا کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
منابع خبری اعلام کردند که اتحادیه عرب سه شنبه میزبان نشست مجازی کمیته چهارجانبه درباره بحران لیبی بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل اتحادیه عرب بر مسئولیت شورای امنیت در دستیابی به صلح عادلانه برای مساله فلسطین با تمرکز بر راهکار "دو کشوری" تاکید کرد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل اتحادیه عرب حل نزاع فلسطینی و اسرائیلی با تمرکز بر راهکار دو دولتی را از مسؤولیت های اصلی شورای امنیت دانست و بر آن تأکید کرد.