شنبه ۱۸ آذرساعت ۰۲:۱۵Dec 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق بشر»

خبر فوری   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
گروه فولکس واگن آلمان 5 دسامبر (14 آذر) در بیانیه ای اعلام کرد که آژانس حسابرسی طرف ثالث هیچ نشانه ای از کار اجباری در کارخانه فولکس واگن در شین جیانگ پیدا نکرده است ...
عصر مسجد سلیمان   ۵ ساعت پیش    
عصر مسجدسلیمان // حجت الاسلام سید احمدی امام جمعه مسجدسلیمان در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن تسلیت ایام فاطمیه با اشاره به 19 آذر روز جهانی حقوق بشر گفت: عنوان حقوق بشر شعار بسیار خوبی ست اما متاسفانه امروز آنه ...
انگلیس پنج مقام ایران را به بهانه آن چه تحمیل حجاب اجباری و نقض حقوق بشر خواند، تحریم کرد.
موج   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت کیش بیان داشت : آمریکا خود را مدعی دفاع از حقوق بشر می داند، اما جنایات او در افغانستان، عراق و اکنون در غزه بر کسی پوشیده نیست.
حوزه   ۷ ساعت پیش    
حوزه/حجت الاسلام قارداشپور گفت: امروزه حقوق بشر به عنوان ابزاری برای اعمال فشار، ظلم و ستم به مظلومان عالم در دست زورگویان ظالم و مستکبرین قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رودسر -امام جمعه موقت کلاچای با اشاره به حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه آن را مصداق بارز نسل کشی و نقض حقوق بشر دانست و گفت: سازمان ملل می بایست به تعهدات خود در این زمینه عمل کند.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- امام جمعه کرمانشاه با اشاره به شهادت بیش از 17 هزار فلسطینی توسط رژیم صهیونیستی، گفت: آبرویی برای کشورهای غربی در موضوع حقوق بشر باقی نمانده است.
سفیر افلاک   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: امروز نمایشگاهی از ضدیت با حقوق بشر را در غزه می بینیم و آنچه جامعه جهانی درخواست دارند توقف جنگ در غزه است.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرکرد با اشاره به روز جهانی حقوق بشر، گفت: این روز برای مدعیان حقوق بشر تنها یک رسوایی است و مستکبرین با شعار حقوق بشر کودک کشی، آوارگی زنان، جنگ و تخریب را به ملت ها تحمیل کرده اند.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
کرمانشاه - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت که سکوت و بی تفاوتی غرب و مدعیان حقوق بشر درباره فجایع انسانی باریکه غزه باعث بی آبرویی روزافزون آنها نزد جهانیان شده است.
حجت الاسلام شاهرخی گفت: امروز پایمال کردن حقوق بشر را در فلسطین توسط رژیم صهیونیستی مشاهده می کنیم، آنچه که جامعه جهانی و ملت ایران درخواست دارند توقف این جنگ و محاکمه دولت رژیم اشغالگر قدس به عنوان جنایتکار ار جنگی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج_ امام جمعه گچساران گفت: امروز ملت های آزاده جهان بیدار شده و مقابل نظام سلطه ایستادگی کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه کاشان با بیان اینکه تشکلات حقوق بشر کارایی خود را از دست داده است، گفت: 54 هزار تن بمب توسط رژیم غاصب صهیونیستی بر سر مردم فلسطین فرود آمده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- امام جمعه عالی شهر گفت: طوفان الاقصی نقاب از چهره پلید مدعیان حقوق بشر برداشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- امام جمعه دانسفهان با بیان اینکه واژه حقوق بشر معنای خود را از دست داده است، بیان کرد: حوادث غزه نشان داد حقوق بشر غربی دروغی بیش نیست.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به نقض حقوق بشر از سوی کشورهای استکباری گفت: مدعیان دفاع از حقوق بشر از جمله آمریکا، انگلیس و رژیم اشغالگر قدس ، خود بزرگترین ناقضان این حقوق هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۴:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه قزوین با بیان اینکه مدعیان حقوق بشر نشانی از انسانیت و بشریت ندارند، گفت: جنگ غزه، جنگ اراده ها می باشد و پیروزی اراده خداوند قطعی است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۴:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد خطیب موقت نماز جمعه یزد جنگ غزه را باعث برداشته شدن پرده های ضخیم و چند لایه تزویر صهیونیستها و حامیان آنها در برابر دیدگان مردم دنیا خواند و با اشاره به رفتار دوگانه غرب در مورد حقوق بشر، گفت: آنها در حالی شاهد جنایات صهیونیستها در نوار غزه هستند که عربده حقوق بشر سر می دهند.
روراستی   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت رفسنجان گفت: یکی از واژه هایی که در دنیای غرب مفهوم خود را از دست داده، کلمه حقوق بشر است. ظاهرا ادعای آن را دارند اما اگر منافع شان اقتضا کند از هر حیوانی بدتر هستند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
خطیب جمعه گچساران گفت: کشورهای غربی مدعی حقوق بشر با سکوت در مقابل جنایات اسرائیل نشان داده اند که خود بزرگترین ناقضان این موضوع هستند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۰    
عمادالدین باقی، فعال حقوق بشر در یادداشتی تلگرامی با عنوان پروپاگاندای اسراییلی و کشف توپ بازی جدید نوشت: باور کنید این ساختگی نیست. بی بی سی به عنوان افشاگری علیه حماس درحمله 7 اکتبر پخش کرده: آنها پستان هایش را بریدند و در خیابان انداختند و با آن بازی می کردند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۴:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه کرمانشاه گفت: آبرو و حیثیتی برای استکبار، فرهنگ و تمدن غرب، آمریکا و اروپا به عنوان مدعیان حقوق بشر باقی نمانده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - امام جمعه آبادان ضمن محکوم کردن جنایت های رژیم غاصب صهیونیستی و سکوت مجامع جهانی به ویژه غربی در خصوص نسل کشی در غزه گفت: حقوق بشر غربی شعاری در راستای منافع و مصالح اسکتبار جهانی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۴:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه یاسوج گفت: امروز در غزه فجایعی در حال رخ دادن است، اما دموکراسی غربی و حقوق بشر غربی و سازمان ملل آنها سکوت می کنند و این مایه ننگ است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تیران با اشاره به تفاوت های حقوق بشر آمریکایی با حقوق بشر اسلامی گفت: آزادی در غرب آسیب های زیادی را برای آنان در ابعاد مختلف زندگی فردی و اجتماعی ایجاد کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۳:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- امام جمعه موقت یزد گفت: دفاع از حقوق بشر که توسط برخی کشورها در دنیا مطرح می شود شعار است و دروغی بیش نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۳:۵۶    
نشست همایش روز جهانی حقوق بشر با عنوان حقوق بشر؛ از نظر تا عمل در دانشکده حقوق برگزار می شود.
خانه خشتی   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۳:۴۲    
امام جمعه موقت رفسنجان گفت: یکی از مواردی که در جهان غرب دچار تحریف شده است کلمه حقوق بشر است، ادعای طرفدار حقوق بشر و آزادی هستند اما زمانی که منافع خودشان اقتضا کند از هر حیوانی بدتر هستند.
هرمز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه میناب گفت: حقوق بشر غربی و آمریکایی در واقع حقوق بشر استکباری زورگویان است و آمریکا بزرگترین ناقص حقوق بشر است.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۰:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان در نشستی به مناسبت روز دانشجو در خبرگزاری فارس سخنرانی کرد. او در بخشی از اظهاراتش گفت: جرج فریدمن، استراتژیست معروف آمریکائی و نویسنده کتاب جهان در 100 سال آینده می گوید درگیری ما با ایران به خاطر فعالیت هسته ای و یا حقوق بشر و مسائل دیگری از این دست ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
تعداد بازدید : 64 کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش جام جم آنلاین ، رامی عبدو در گفت و گوی اختصاصی با شبکه العالم توضیح داد که اتفاقات این مدارس چند روزی است که رصد می شود و این مدارس که آوارگان به آن پناه آورده اند زیر نظر سازمان ملل (UNRWA) هستند. ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۰۹:۱۱    
خبرگزاری میزان – ناظر حقوق بشر اروپا-مدیترانه در جدیدترین برآورد خود از بمب هایی که رژیم صهیونیستی در 2 ماه اخیر بر سر مردم غزه ریخته، گزارش داد که جنگنده های این رژیم در هر کیلومتر مربع از این باریکه، 50 تن مواد منفجره ریخته اند. برآوردی از بمب های ریخته شده بر سر مردم نوار غزه ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۰۶:۰۲    
تصویری از حضور کاظم غریب آبادی، دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه در مراسم روز دانشجوی در دانشکده فنی دانشگاه تهران منتشر شده که نشان می دهد بخش زیادی از سالن خالی است!
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۲۰:۱۰    
یک فعال ضدصهیونیسم و از رهبران جنبش ضد استعماری آفریقا معتقداست حقوق بشرفرانسوی ها همان حقوق بشر صهیونیست ها است.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۹:۰۱   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور کشورمان که به روسیه سفر کرده است، با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه دیدار و گفت وگو کرد ...
حیات   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۸:۵۹    
رییس جمهور کشورمان در دیدار با رییس جمهور روسیه با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه، گفت: باید هر چه سریع تر جلوی بمباران غزه گرفته شود. به گزارش گروه سیاسی حیات ؛ حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور کشورمان که به روسیه سفر کرده است، با ولادیمیر پوتین ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس جمهور کشورمان در دیدار با رییس جمهور روسیه با اشاره به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی، گفت: باید هر چه سریع تر جلوی بمباران غزه گرفته شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
لیو جن چائو، وزیر ارتباطات بین المللی حزب کمونیست چین با حضور در مجمع تشخیص مصلحت نظام با آیت الله آملی لاریجانی دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۷:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل با اشاره به اوضاع برخی کشورها از جمله افغانستان گفت نقض حقوق بشر به درگیری و بی ثباتی منجر می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اندونزی به دلیل طرح اخراج پناهجویان روهینگیایی از این کشور با انتقاد شدید فعالان حقوق بشر و ناظران مواجه شده است.
ادیان نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، دیده بان حقوق بشر هشدار داده است که طالبان از طریق برقراری مجدد تنبیه بدنی، تغییرات در برنامه درسی و استفاده از معلمان فاقد صلاحیت برای جایگزینی زنان، که اکثر آنها از رفتن به مدارس منع شده اند، به سیستم آموزشی افغانستان خسارت جبران ناپذیر وارد کرده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۴:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
دیده بان حقوق بشر و عفو بین الملل در گزارش هایی که امروز منتشر کردند، 2 حمله رژیم صهیونیستی علیه محل استقرار خبرنگاران در جنوب لبنان را عامدانه و جنایتی جنگی دانستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
دو سازمان عفو بین الملل و دیده بان حقوق بشر خواستار تحقیق درباره جنایات جنگی رژیم صهیونیستی علیه خبرنگاران در جنوب لبنان شده و تاکید کردند اسرائیل نمی تواند اصحاب رسانه را به قتل برساند و مجازات هم نشود.
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۲:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
عصبانیت علینژاد از مقامات اروپایی مصی علینژاد از جمله اعضای ضدانقلاب است که سعی می کند ضمن تبلیغات رسانه ای با مقامات مختلف غربی و اروپایی دیدار کرده و یا با همراه بردن یک فرد خصوصا از زنان به اصطلاح به عنوان آسیب دیدگان سیاست ایران دست به شوآف های سیاسی بزند ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۱:۳۱    
گروه بین الملل: سازمان دیده بان حقوق بشردر گزارشی تازه گفته است درحالی که طالبان برای ممانعت از آموزش متوسطه و عالی دختران و زنان با محکومیت بین المللی روبرو شده اند، اما توجه اندکی به زیان هایی که آنها به آموزش پسران وارد کرده اند، صورت گرفته است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۱:۲۳   + ۴۸ سایت دیگر  
رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار وزیر ارتباطات بین المللی حزب کمونیست چین، گفت: حقوق بشر برای آمریکایی ها فقط یک لفاظی است و هیچ ارزش واقعی ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
شورای حقوق بشر مدعی است که ارسال سؤال به کشورها در مورد اتهامات، از روش های راستی آزمایی مسایل مختلف است؛ اما گزارشگر ویژه ایران علی رغم دریافت پاسخ ها به اتهامات وارده، نوشته تهیه شده دیگران را قرائت می کند؛ چون به دنبال تمدید مأموریت خود است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۰:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
شریف با بیان اینکه، حماس مکتبی فکری است که با بمب و موشک از بین نمی رود، گفت: غربی های مدعی حقوق بشر و سازمان های بین المللی در دو ماه گذشته روزه سکوت گرفته اند و فقط اهداف پلید خود را در جنگ غزه دنبال می کنند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
دیده بان حقوق بشر و سازمان حقوق و دموکراسی بحرین حکم دادگاه کیفری بحرین علیه 13 بازداشتی را محکوم کرده و اعلام کردند که این افراد تحت شکنجه مورد تحقیق و بازجویی قرار گرفته اند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
آلبرتو فوجیموری رئیس جمهوری پیشین پرو که به دلیل نقض حقوق بشر در حبس بود، پس از 16 سال از زندان آزاد شد.