یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۲۳:۰۰May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق بشر»

خبرگزاری فارس   ۲۰ دقیقه پیش    
سناتورایالت ورمونت در آمریکا خواستار توقف فوری درگیری نیروهای اشغالگر صهیونیستی با مقاومت فلسطین و بازنگری در کمک های ایالات متحده به صهونیست ها شد.
تازه ترین ها   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، وانگ یی وزیر امور خارجه چین امروز یکشنبه در نشست شورای امنیت سازمان ملل در سخنانی اعلام کرد: آمریکا در قبال درگیری های میان فلسطین و اسرائیل موضع عادلانه ای اتخاذ کند. ...
وزیر امورخارجه کشورمان در نشست فوق العاده وزرای خارجه کشور های عضو سازمان همکاری اسلامی، برخورد مجامع بین المللی با نقض آشکار حقوق بشر در فلسطین اشغالی را خواستار شد.
قدس آنلاین   ۶ ساعت پیش    
قدس آنلاین- ترجمه- سلطان پور: برای بیشتر رسانه های کانادایی، مرگ یک سگ پیر ارزش خبری بیشتری نسبت به گزارش اخیر دیده بان بین المللی حقوق بشر دارد که اسرائیل را به آپارتاید سیستماتیک علیه فلسطینیان محکوم کرده است!
ایران پرس   ۷ ساعت پیش    
تهران- ایران پرس: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت، انتظار می رود مجامع بین المللی و مدعیان حقوق بشر در غرب با اتخاذ اقدام عملی رژیم اسرائیل را به بازداشتن وادار کنند و جلوی حملات این رژیم به غزه بگیرند و شورای امنیت سازمان ملل هم ضد اسرائیل قطعنامه صادر کند.
میزان   ۹ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ستاد حقوق بشر ایران در نامه ای خطاب به دبیرکل سازمان ملل با اشاره به نقض های مستمر حقوق اساسی و اولیه مردم فلسطین توسط اشغالگران و جنایتکاران صهیونیستی تاکید کرد: صدور بیانیه هایی دوپهلو به قصد مشروعیت بخشی به تجاوزات رژیم صهیونیستی ...
گروه های یهودی با صدور بیانیه ای از جنایت جنگی صهیونیست ها در غزه پرده برداشتند.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- همزمان با تداوم حملات جنایتکارانه و وحشیانه صهیونیستها به نوار غزه، کمیسیونر ارشد امور حقوق بشر سازمان ملل خواستار کاهش تنش ها در این منطقه شد.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک سازمان حقوق بشر اسرائیلی اعلام کرد که ارتش رژیم صهیونیستی مرتکب جنایت های جنگی در غزه شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
محسن رضایی با انتشار توئیتی در حساب کاربری خود از سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر کشتار کودکان مظلوم فلسطینی انتقاد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک فعال حقوق بشر گفت: اسناد بین المللی حقوق کودکان فلسطین و افغانستان را تأمین نمی کند، چون اصل عدم تبعیض دچار تعارض و استاندارد دوگانه شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
صفحه توئیتر ریحانه منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری به نقل از ایشان از ادعای دروغین غرب در طرفداری از حقوق بشر و حقوق کودکان و زنان و رفتار متناقض صهیونیستی ها در فلسطین گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
ستاد مردمی صلح در حمایت از برنامه سیاست خارجی، حقوق بشر و حمایت از حقوق عامه و حقوق زنان، آیت الله رئیسی آغاز به فعالیت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
گزارشگر ویژه سابق حقوق بشر با بیان اینکه آینده سختی در انتظار صهیونیست هاست گفت: شاهد شکل گیری حمایت های دلگرم کننده از فلسطینیان هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - وزیر حقوق بشر پاکستان در سخنانی خطاب به دبیرکل سازمان ملل، وی را به عمل به منشور این نهاد جهانی برای حفاظت از فلسطینیان فراخواند و گفت: خشونت ها در غزه درگیری نیست بلکه اقدام رژیم اشغالگر صهیونیستی برای نسل کشی ملت فلسطین است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
کمیسیونر عالی حقوق بشر سازمان ملل خواستار کاهش تنش ها در جریان درگیری ها بین رژیم صهیونیستی و مقاومت فلسطین شد و هشدار داد، بحران در مرحله هشدار رو به وخامت است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
برنامه آوای قانون رادیو گفت وگو در خصوص حقوق کودک با دکتر محمود عباسی معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری و دبیر مجمع ملی کنوانسیون حقوق کودک به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۷:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – رئیس کمیسیون حقوق بشر اسلامی انگلیس در واکنش به تشدید دور جدید درگیری ها در سرزمین های اشغالی و تخریب ساختمان رسانه های بین المللی در غزه توسط رژیم صهیونیستی تصریح کرد که اشغالگران قدس وحشی گری و جنایت ها در این منطقه را به حد اعلی رسانده اند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق علی باقری معاون بین الملل و دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه در توئیتی نوشت: به میدان آمدن وجدان جامعه بین المللی و دفاع تمام قد آزادی خواهان جهان فارغ از دین و مذهب از مظلومیت فلسطین و مقابله با پادگان تروریستی صهیونیستی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۸:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با محکوم کردن جنایت رژیم صهیونیستی در غزه، گفت: مدعیان حقوق بشر باز هم مثل همیشه خفه خون گرفته اند.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۷:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
با این وجود، آمریکا به شیوه ای انحصاری در عملکرد شورای امنیت سازمان ملل مانع تراشی می کند و مقابل جامعه بین المللی قد علم کرده است. بر اساس گزارش های منتشر شده، درگیری ها میان فلسطین و اسرائیل که در تاریخ 10 ماه مه برابر با 20 اردیبهشت ماه آغاز شده ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۶:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – همزمان با روز نکبت، هزاران نفر از مردم، فعالان مدنی، گروه های مدافع حقوق بشر و ضدجنگ امروز در شهرهای مختلف انگلیس و ایرلند تجمع کرده و با سر دادن شعارهای مرگ بر اسرائیل، از انتفاضه فلسطین حمایت کرده و خواستار توقف جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی و واکنش فوری جامعه جهانی شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
فعال حقوق بشر گفت: در سال 2020 مؤسسه ای در آمریکا گزارشی منتشر شد که 20 درصد از کل کارگران آمریکا صورتی از ارعاب و خشونت در محل کار را تجربه کرده اند.
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
در این نامه که رونوشت آن به خانم نزهت شمیم خان، رئیس شورای حقوق بشر و آقای پیتر مورر، رئیس کمیته بین المللی صلیب سرخ نیز ارسال شده است، بر ضرورت محکوم نمودن اقدامات سبعانه رژیم صهیونیستی در نقض فاحش حقوق بین الملل بشر و حقوق بین الملل بشردوستانه به همراه افزایش خشونت ها علیه روزه داران فلسطینی در ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، با تشدید دور جدید خشونت و درگیری در سرزمین های اشغالی، امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه که کشورش مدعی حمایت از حقوق بشر است در گفت و گوی تلفنی با رئیس تشکیلات خودگران فلسطین، بدون محکوم کردن جنایات صهیونیست ها، تنها درباره تشدید درگیری میان اسرائیل و فلسطینی [...]
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مقامات کاخ سفید سیاست فشار علیه ملت ایران را اعمال می کنند اما در عرصه بین الملل ژست مدافع حقوق بشر به خود می گیرند.
دین آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
آرنت همواره به ریشه یهودی خود وفادار بود و از آن دفاع می کرد. او می گفت: وقتی آدم به عنوان یهودی مورد حمله قرار می گیرد، باید از خود به عنوان یهودی دفاع کند، نه به عنوان آلمانی یا شهروند جهانی یا طرفدار حقوق بشر و...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، عباس مسجدی آرانی رئیس سازمان پزشکی قانونی صبح امروز در نشست خبری اظهار کرد: اتفاقاً ناگوار و خشنی که در افغانستان در رابطه با دانش آموزان شیعه اتفاق افتاد را محکوم می کنم و یاد آن عزیزان را گرامی می دارم ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون نیروهای جبهه انقلاب اسلامی در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: سکوت جامعه بین الملل در برابر جنایات رژیم صهیونیستی نشان می دهد ادعاهایی که در خصوص حقوق بشر و دموکراسی دارند تنها ابزاری برای رسیدن به اهداف شومشان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - رژیم کودک کش صهیونیستی در حالی طی روزهای اخیر جان و مال مردم فلسطین را هدف حملات خود قرار داده است که کشورهای مدعی حقوق بشر در سکوت مرگباری به سر می برند، دولتهایی که از یک حمله کوچک تروریستی در پاریس بر آشفته می شوند، جنایات رژیم صهیونیستی را دفاع از خود می دانند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - علی باقری کنی، دبیر ستاد حقوق ایران با انتشار پیامی در توییتر در واکنش به جنایات رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی به خصوص غزه، نوشت ...
جنایت تروریستی مدرسه سیدالشهداء کابل و در خون غلطیدن بیش از 250تن از دختران دانش آموز که موجب داغدار شدن و به سوگ نشستن ملت شریف و صلح طلب افغانستان، دردی است مشترک و جانکاه برای بشریت... ایجاد شده در تاریخ: شنبه 25 اردیبهشت 1400 - 8:39 آخرین ویرایش:شنبه 25 اردیبهشت 1400 - 11:03 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه چین گفت ریاکاری آمریکا در موضوع حقوق بشر از سوی جامعه بین المللی مورد انتقاد قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۲۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - وزیر امور خارجه پاکستان در رایزنی های جداگانه با همتایان خود از عربستان، فلسطین و افغانستان، نگرانی عمیق اسلام آباد از حمله به مسجدالاقصی و نقض فاحش حقوق بشر علیه فلسطینیان توسط رژیم صهیونیستی را اعلام کرد.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۲۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، هسته بین المللی دانشجویان دختر بسجی دانشگاه های اردبیل موسوم به مهدا با صدور بیانیه ای اقدام تروریستی ایادی استکبار در افغانستان و شهادت دانش اموزان دختر در این کشور را محکوم کرد. در این بیانیه آمده است؛ ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۲۱:۴۶    
به گزارش مشرق ، علی باقری معاون بین الملل و دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه در توئیتی نوشت: صهیونیست ها دیگر چه جنایتی انجام دهند تا کشورهای اسلامی برای تشکیل اجلاس سازمان همکاری اسلامی اقدام کنند؟ ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۹:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
امام جمعه یزد در مورد اقدام تروریستی به شهادت رساندن دختران مدرسه سیدالشهدا در افغانستان، ضمن محکوم کردن این اقدام عنوان کرد: این اقدامات تروریستی و سکوت مدعیان حقوق بشر در این زمینه محکوم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۸:۰۱    
از محکومیت جنایات وحشیانه و اقدامات هتاکانه اخیر رژیم صهیونسیتی در کشتار مردم بی پناه فلسطین تا سکوت کشورهای غربی و به اصطلاح مدافع حقوق بشر در برابر این جنایات از مهمترین محورهای خطبه های نماز جمعه امروز بود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۷:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته حقوق بشر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توئیتی سکوت مرگ بار مدعیان حقوق بشر درخصوص جنایات رژیم غاصب صهیونیستی در غزه اشاره کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران گفت: کشورهای عربی که دیروز به بهانه صلح، دست دوستی به جلاد دادند و از پشت به امت اسلامی خنجر زدند، امروز باید پاسخگوی خون کودکان، ضجه مادران و فریاد استغاثه پدران فلسطینی باشند.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۶:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش راهبردنامه آیت الله محمدتقی پورمحمدی در پیام جمعه این هفته که به صورت فایل صوتی در اختیار راهبردنامه قرار گرفت، اظهار داشت: در روزهای اخیر جنایات رژیم صهیونیستی دردآور شده است و معلوم نیست که چرا کسانی که در جهان از حقوق بشر حرف می زنند و کشورهایی که ادعای مسلمانی دارند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۶:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه نهاوند با بیان اینکه کشورها جنایات اسرائیل را محکوم کنند گفت: متاسفانه در جنایات اخیر اسرائیل در غزه کشورهای مدعی حقوق بشر نه تنها سکوت اختیار کرده اند که حتی اجازه ندادند مردم این اقدامات را محکوم کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا- امام جمعه زرندیه گفت: سکوت مدعیان دروغین حقوق بشر در برابر جنایات رژیم صهیونسیتی و کشتار مردم و کودکان نوار غزه نشان از چهره پلید و منافقانه آنها و کشورهای غربی دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - امام جمعه سنندج گفت: سکوت سازمان ملل در برابر جنایات رژیم صهیونیستی و کشتار مردم مظلوم فلسطین، مایه تاسف بوده و نشانه تهی بودن ادعای این نهاد بین المللی در دفاع از حقوق بشر است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۵:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
آرادان- امام جمعه آرادان با محکومیت جنایات تروریستی افغانستان و حملات اسرائیل به فلسطین، گفت: سازمان های جهانی در سکوت کامل هستند تا فقط در زبان ادعای حقوق بشر داشته باشند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته حقوق بشر مجلس شورای اسلامی در نامه ای خطاب به رئیس کمیته حقوق بشر پارلمان اروپا خواستار حمایت از مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین در جریان حملات اخیر به نمازگزاران مسجد الاقصی و نوار غزه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۵:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه سنندج گفت: سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر جنایات دشمنان اسلام در فلسطین و افغانستان محکوم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۴:۳۹    
خطیب نماز جمعه فارسان با اشاره به اینکه مذاکره کنندگان باید به شدت مراقب شیطنت های آمریکا باشند، گفت: هدف اصلی آمریکا از اصرار بر باقی ماندن برخی تحریم ها، اجبار به مذاکره در محورهایی مانند حقوق بشر و تروریسم و قدرت موشکی ایران است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۴:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در مجلس شورای اسلامی در پیامی تاکید کرد: سکوت داعیان مدافع حقوق بشر در مقابل حملات ددمنشانه صهیونیست ها و قتل عام ملت بی دفاع فلسطین عامل دیگری بر تداوم تهاجم صهیونیست ها است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
نسل کشی و قتل عام های روزهای اخیرِ رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین واکنش های شدیدی در توئیتر در پی داشت.