یکشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۰:۳۲Jun 2024 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «براندازها»

جهان نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۲۱:۲۱    
تیم ملی فوتسال کشورمان قهرمان اسیا شد اما براندازها به دلیل مقید بودن وحید شمسایی سرمربی تیم ملی به شرع و اسلام از این قهرمانی خوشحال نشدند.
جهان نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۸:۴۱    
بنویسید اتوبوس گشت ارشاد در دانشگاه صنعتی شریف شاید براندازها واکنش نشان دادند.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
تصویری از دست نوشته امیر رضا معصومی آزادکار تیم ملی کشتی ایران در دیدار جمعی از مسئولان و کارگزاران نظام با رهبر انقلاب موجب عصبانیت شدید معاندین و براندازها شده است.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۲۱:۳۳    
تصویر زیبای دریاچه ارومیه که براندازها با این تصویر توئیت نمیزنند.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۴    
دکتر معین آبادی با بیان اینکه هر کس به فراخور نوع تعامل و یا تقابل با نظام می تواند مواضع متفاوتی نسبت به حادثه تروریستی کرمان داشته باشد؛ تأکید کرد: در مورد نقد عملکرد نظام باید فاصله را با ضد نظام و ضد انقلاب و براندازها حفظ کرد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۵:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
همانطور که اشاره کردید فضای انتخابات پس از ردصلاحیت آقای هاشمی سرد شد و مردم ناامید بودند. آیت الله هاشمی به این نتیحه رسید که اعلام کند اعتراض نمی کنم و در انتخابات هم فعال حضور دارم ...
آخرین نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۲۰:۲۰    
حماسه ای جدید از سیرک وطن فروش ها؛ سیما شهرکی: قرار بوده یکی از نزدیکان بشار من و پمپئو و بولتون را ترور کند / گاف های خنده دار سیما شهرکی در روایت افتضاحی که حتی براندازها هم آن را سوژه کردند.
آخرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۱۹:۱۲    
اشک براندازها از ضربه دردناک جانی به نظامیان رژیم صهیونیستی در غزه در آمد/ آنچه رخ داده اثبات کرد اینها در غزه گیر افتاده اند/ گارشون صهیون: آنچه می بینیم شبیه یک فیلم است. ما شاهد یک فاجعه هستیم. (آقای تحلیلگر)
کیهان   ۱۴۰۲/۰۹/۲۶ - ۲۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
دیدار گروهی از هنرمندان و بازیگران سینمای ایران با معاون رئیس جمهور، خشم براندازان را برانگیخت.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۰۷    
روزنامه آرمان ملی درباره نگاه اصلاح طلبان به انتخابات و عبور آن ها از صندوق رای به سوی براندازی نوشته است: اصلاح طلبان دیگر نگاه قبلی به انتخابات را ندارند ...
آخرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۷:۲۲    
رسانه های برانداز این روزها چه می گویند؟ شرمساری براندازها از حقایقی که عیان شد: امروز به همه ثابت شده است که هیچ چیز پشت ارتش پوشالی و فتوشاپی رژیم صهیونیستی نبود. آنها همه را با رسانه رسما فریب داده بودند.
مرور نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
41 سال پیش مردم اصفهان دقیقا تو همچین روزی و در یک روز 370 تا شهید تشییع می کنند!شما اگه توانستید تو یه روز 370 تا شهید بدید و تشییع کنید بعدش بیاید حرف از براندازی و رژیم چنج بزنید!
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۰۵:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
تحولات در سرزمین فلسطین آنقدر با سرعت به وقوع می پیوندد که هرلحظه و با انتشار اخبار می توان تحلیل تازه ای از آینده اتفاقات رخ داده در فلسطین ارائه داد ...
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۳ - ۱۲:۲۴    
یکی از کاربران فضای مجازی به موج سواری ضد انقلاب پس از ماجرای بیهوش شدن دختر دانش آموز در متروی تهران، واکنش نشان داد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۲۸    
به گزارش پارسینه، کاربری در اقدامی حیرت انگیز در توییتر گاف عجیبی درباره تیلور سوئیفت داد و در این باره نوشت : دیروز این خانم با این وضع حجاب امده بود در فروشگاه قدم می زد مردم هم بی تفاوت رد می شدند و پسری باغیرت از افغانستان رفت و به او تذکر داد و باعث شد خانم روسریش را سر کند. ...
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۲:۰۶    
در این فیلم که همسر رضا پهلوی در حال همخوانی سرود ای ایران با براندازان است، ولی چون سرود را از حفظ نیست فقط به تکان دادن پرچم اکتفا میکند و در پاسخ به بغل دستی اش میگوید بلد نیستم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
سردبیر ارشد شبکه سلطنت طلب من وتو به تکرار اتفاقات سال 57 و اتحاد براندازها علیه شاهزاده واکنش نشان داد.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۲    
جریان ضد انقلاب در اقدامی خنده دار برای نشان دادن تجمع اعتراضی در روز 25 شهریور همزمان از یک عکس برای سه شهر مختلف کشور استفاده کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رضا پهلوی و شاهین نجفی یک لایو تصویری بدون اطلاع قبلی برگزار کردند تا به براندازها بگویند اگر فردا اغتشاشات برگزار نشد ناامید نشوند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۱:۲۸    
به گزارش مشرق، محمد فراهانی، سردبیر خبرگزاری میزان در توئیتی با اشاره به حواشی این روزها پیرامون مرگ مهسا امینی آن هم از سوی رسانه های ضد ایرانی نوشت: ...
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۷:۰۰    
ایلان ماسک درخواست اوکراین برای فعال کردن استارلینگ در کریمه را رد کرد، بعد براندازها ایام اغتشاشات روزشماری می کردند ایلان به آنها اینترنت رایگان دهد.
آخرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۱:۳۴    
نه زارچی نخبه بود و نه براندازها به نخبه های ایرانی علاقه مند هستند. آن ها تنها به لگدپران ها ضریب می دهند!
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۵:۴۱   + ۳۰ سایت دیگر  
با انتشار خبر گرانی و کمبود بنزین از رسانه های مغرض مردم در پمپ بنزین ها تجمع کردند ولی مسئولین در رسانه های رسمی کمبود و گرانی را تکذیب کردند.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۰۹:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : محسن هاشمی با حضور در برنامه صف اول صداوسیما به انتخابات پیش رو و راهکارهای افزایش مشارکت مردم پرداخت. به گزارش انتخاب ؛ متن اظهارات محسن هاشمی به شرح زیر است: ابتدا ایام عزادای حسینی را گرامی می داریم ...
اسپادانا خبر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۰۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
خود براندازها با عصبانی کردن مردم حجاب را به مبارزه سیاسی تبدیل کردند؛ مبارزه سیاسی امروز تنها با برداشتن روسری انجام می شود.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۹:۱۰    
وقتی قابلیت های مارمولک هم در کنار قابلیت از گور بیرون اومدن، به برانداز ها اضافه میشه.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۵:۵۶    
وقتی قابلیت های مارمولک هم در کنار قابلیت از گور بیرون آمدن، به براندازها اضافه می شود.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۰:۴۱    
یکی از کاربران توئیتر در واکنش به اظهارات براندازها درباره اینکه مردم از دین زده شده اند تصاویری از عزاداری های محرم امسال منتشر کرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
براندازها روز جمعه در هامبورگ به قرآن کریم اهانت کردند و پلیس آلمان قرآن را از دسترس حرامی ها خارج می کند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۰۷:۴۴    
ایران اسلامی همواره در معرض هجمه جریان های استعماری بوده است، ولی به دلیل پیوند ناگسستنی بخش های گوناگون نظام اجتماعی، در برابر بزرگ ترین مصائب و دشواری ها ایستادگی کرده است.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۲۲:۴۳   + ۲۱ سایت دیگر  
رائفی پور: دستگاه اطلاعاتی عربستان چند بار به من فهماند که در تور اطلاعاتی آنها قرار دارم/در همانجا فیلم چند روز قبل من را برای یکی از همسفران حج من فرستادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
این توهین ها امسال سطح جدیدی به خود گرفته است تا جایی که معدودی از براندازها در حرکتی با تردد با پوشش نامناسب از مقابل موکب ها و مجالس عزاداری و انتشار این تصاویر، سطح جدیدی را در توهین به ماه محرم از خود نشان داده اند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۶:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی پارسینه : ویدئویی از اقدام عجیب و غریب براندازها به سوژه رسانه ها تبدیل شده است. منبع: بیسیمچی مدیا
همشهری   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۰۸:۱۷    
براندازها که تا 6 ماه پیش می خواستند جمهوری اسلامی را ساقط کنند و البته کاری از پیش نبردند حالا خیلی علنی شمشیر را برای مهم ترین نماد مذهبی ایرانی ها یعنی ماه محرم و عزاداری از رو بسته اند.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۹:۱۵    
محسن افشانی در صفحه اینستاگرام خودش پستی منتشر کرده و مردم رو به آرامش دعوت کرد! این سلبریتی راهی که خیلی ها الان دارن میرن رو چند سال پیش رفته و حالا خوب میدونه چی خیره و چی شر ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۱۷:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: خیابان مخصوص کسانی است که ضدانقلاب و برانداز هستند و اگر جریانی وارد این مسیر شود، بدون تردید دیگر از چارچوب آن نظام خارج شده و با برخورد سخت مواجه خواهد شد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
به تازگی، موجی از انتشار اخبار جعلی در فضای مجازی (توییتر و تلگرام) به راه افتاده است تا به قول منتشرکنندگانش، افکار عمومی را سنجیده و براندازها و ضدانقلاب ها را دست بیندازند.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۶:۱۷    
شقایق دهقان که در هر شرایط و هر زمانی خود را حامی براندازان ایران معرفی کرده است به تازگی در برنامه ناتو که از شبکه های نمایش خانگی منتشر می شود حضور یافته است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
یک ایرانی با غیرت در حاشیه دیدار تیم ملی کشورمان مقابل هلند، پرچم مقدس ایران رو از چنگ براندازها درآورد.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۰۹:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
یکی از کاربران در صفحه خود با انتشار قیمت دلار و نوسانات آن طی یک سال گذشته توئیتی را منتشر کرده است.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۳:۰۳    
واکنش یک کاربر به حمایت براندازها از تروریست های خانه اصفهان را میخوانید.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، فعال رسانه ای با انتشار تصویری در صفحه توئیتر خود نوشت: برانداز ها هم فهمیدن شغل پهلوی دزدی اموال مردم ایران است... ولی بعضی ها هنوز شک دارن!!! ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷    
روایت یک رفتار عجیب دیگر براندازها در خارج از کشور خیلی تعجب برانگیز نیست، در پاییز 1401 هم رفتارهای خشونت آمیز آنها در فرانسه و انگلیس باعث بازداشت آنها شده بود. در جدیدترین تجمع عجیبشان در انگلیس وانمود می کنند در اعتصابند و حالشان بدشده! چهره و رفتار پلیس لندن را ببینید.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۳:۳۴    
زهرا طیبی، خبرنگار:یک روز بعد از تجمع چندپاره براندازها بعد از فروپاشی اتحاد همبستگی شان بود که تصاویری از جوانی منتشر شد که در سبزوار برای نجات یک دختر جوان با چند نفر درگیر می شود و دو نفر همزمان از جلو و پشت سر به او چاقو می زنند و به شهادت می رسد ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۷:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه خراسان در باره سفر رضاپهلوی به اسرائیل نوشت: این چند روز که خبر سفر رضا پهلوی به اسرائیل منتشر شده از براندازها گرفته تا مقامات صهیونیستی همه در حال تمسخر این سفر هستند. ...
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۰۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه اصولگرای فرهیختگان با انتشار فیلمی (تصویری از این فیلم در ادامه می آید) نوشت: براندازها در پاریس ارتش تشکیل دادند و از کنار برج ایفل و با جمعیت انبوه شعار می دهند. طنز ماجرا آنجاست که اندک افراد حاضر در فیلم هم از ابتکارشان خنده شان گرفته.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم با انتشار این تصویر نوشت؛ این دو پست تر از حیوان که چند ماه پیش در تجمعات براندازها شرکت کرده بودند و اینترنشنال هم براشون رپورتاژ میرفت بعد کلی تلاش و زحمت فیلم پورن شون آماده شده! نکته: آدرس اکانت از سوی نواندیش مات شده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۸:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس ارشد مسائل خاورمیانه با اشاره به اینکه براندازها و منافقان، پروژه ایران هراسی را هنوز دنبال می کنند، گفت: توسعه ارتباطات ایران با کشورهای منطقه، این پروژه را خنثی می کند.
نبأپرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۹:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
یاسمین پهلوی اعلام کرده است که همسرش (رضا پهلوی) در نشست بررسی راه های گذار از جمهوری اسلامی که در روزهای 25 و 26 مارس در دانشگاه استنفورد آمریکا برگزار خواهد شد، شرکت نخواهد کرد.