شنبه ۲۹ خردادساعت ۰۱:۲۰Jun 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تجمعات»

ایرنا   ۱ ساعت پیش    
خرم آباد - ایرنا - رییس ستاد انتخابات لرستان گفت: طرفداران نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر در صورت پیروزی و یا بازماندن از ورود به پارلمان های محلی باید از هرگونه تجمع به منظور پیشگیری از شیوع کرونا پرهیز کنند.
همشهری   ۱ ساعت پیش    
مصطفی قانعی - رئیس کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا تمرکز بر واکسیناسیون و جلوگیری از ایجاد کمترین وقفه در روند حذف پاندمی کرونا در کشور نخستین اولویتی است که از امروز و روزهای پسا انتخابات 1400برعهده دولت فعلی و دولت آینده ایران قرار دارد ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
برترین ها: انتشار تصاویری از تجمع خبرنگاران و مردم در شعبه اخذ رای حسینه ارشاد تهران، موجی از نگرانی را در بین کاربران شبکه های اجتماعی درباره شیوع پیک پنجم کرونا را به دنبال داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
عبدالرضا رحمانی فضلی - وزیر کشور - با حضور در ساختمان این وزارتخانه و ستاد انتخابات کشور، فرمان آغاز فرآیند رأی گیری انتخابات 1400 (سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و میاندوره ای مجالس شورای اسلامی و خبرگان) را صادر کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۲:۳۲    
افزایش تعداد صندوق های رای و مدت زمان رای گیری ، برای کاهش تجمعات پیش بینی شده تا مردم بتوانند برای رأی دادن زمان و شعبه خلوت تر را انتخاب کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۱:۵۳    
اکبری گفت: اگرچه کرونا مانع از برگزاری تجمعات بزرگ و جشن های آئینی دهه کرامت در سطح گسترده و همچون سال های قبل شد اما بچه های مسجد در فضای آماده کانون خاتم نبی (ص) شهر بن مانع از آن شدند که طعم شیرین شادی های مومنانه توسط مردم چشیده نشود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با ابراز خرسندی از به صفر رسیدن آمار جانباختگان کرونایی در استان و در چند روز اخیر تصریح کرد: کنترل تجمعات و رعایت شیوه نامه های بهداشتی بویژه در روز انتخابات همچنان باید در دستور کار باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
استان ها - ایرنا - با توجه به خطر تجمعات انسانی در انتقال ویروس کووید 19 ، ستاد انتخابات کشور با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، پروتکل های بهداشتی مورد نیاز در برگزاری انتخابات پیش رو را تهیه کرده است تا سلامت رأی دهندگان و مجریان به شکلی مطلوب تأمین شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
گناوه- با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات 28 خرداد، فضای تبلیغاتی انتخابات نیز گرمتر شده که باید در این تجمعات رعایت پروتکل های بهداشتی بیشتر مورد توجه باشد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۴۶    
تجمعات دی ماه 96 یکی از گسترده ترین اعتراضات سیاسی پس از انقلاب محسوب می شود، اما این تازه آغاز ماجرا بود؛ چراکه نقطه ی اوج اعتراضات مردمی، آبان 98 به شمار می آید؛ سیاه ترین نقطه ی دولت روحانی.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۰۸   + ۶۰ سایت دیگر  
شفقنا- سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با توجه به خطر تجمعات انسانی در انتقال ویروس کووید 19، ضروری است هموطنان از هرگونه حضور در تجمعات انتخاباتی که رعایت پروتکل های بهداشتی در آن نقض شده، خودداری کنند. ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
دستور العمل ها برای برگزاری تجمعات انتخاباتی ایمن، افزایش پیدا کرد؛ هر چند همان موقع پروتکل های بهداشتی ابلاغ شد، اما در هفته های گذشته برخی از نامزدها، بی توجه به این پروتکل ها، تجمع های انتخابی برگزار و صدای اعتراض منتقدان را بلند کردند
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – دبیرکل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا در واکنش به لغو مجوز تجمعات اعتراضی مقابل هتل محل مذاکرات برجام در وین تصریح کرد که پلیس اتریش در کارش حرفه ای است و دقیقا می داند که چه اقدامی را صورت دهد.
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی انجمن نسل سومی ها و جوانان انقلابی مسلمان (انسجام) با بیان این که تشویق مردم به حضور در حماسه انتخابات یک وظیفه ای شرعی و ملی است، گفت: تجمعات این انجمن در راستای مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۳:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا : عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور دیروز درحاشیه نشست با استانداران با اشاره به برخی نگرانی ها بابت کاهش تبلیغات انتخاباتی، اظهار کرد: مدارس، دانشگاه ها و مساجد تقریبا تعطیل است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۱:۳۳    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با اشاره به اینکه چهارمحال و بختیاری هم چنان در نرخ بروز کرونا در کشور رتبه بالایی را به خود اختصاص داده است، گفت: کادر درمان فرسوده هستند، شرایط کاری آن ها با گرم شدن هوا در بیمارستان ها سخت تر خواهد شد، باید جلوی برگزاری تجمعات گرفته شود ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: تجمعات خانوادگی، مراسمات عزا و شادی، تجمعات انتخاباتی و ... می تواند استان را وارد پیک پنجم کرونا بکند، بنابراین باید نظارت بر جلوگیری از شکل گیری هرگونه تجمع در استان تشدید شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق امین توکلی در توئیتی نوشت: حسن روحانی به تنهایی توانست کارگزاران و اصلاحات را نابود کند. کافی است به تجمعات همتی و مهرعلیزاده نگاه کنید. مردم نه روحانی را می بخشند نه حامیان سیاسی او را . ...
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۹:۰۶    
مذاکره کننده ارشد اتحادیه در نامه ای از دولت اتریش به عنوان میزبان مذاکرات خواسته تا شرایطی فراهم کند تا تجمع های اعتراضی باعث آسیب به مذاکرات نشود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۷:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
شیراز - رئیس ستاد انتخابات استان فارس گفت: پس از انتخابات برای حفظ سلامتی عمومی هیچگونه تجمعی از طرف نامزدها نباید شکل گیرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
اصغر مکارم گفت: هر چند برخی تجمعات در زمان تبلیغات انتخاباتی غیرقابل اجتناب است اما آنچه در این زمینه بر آن تاکید داریم، محدود کردن زمان این تجمع ها و رعایت فاصله است و این که تا حد امکان از برگزاری تجمع در فضای سربسته خودداری شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۳۸   + ۳۳ سایت دیگر  
عبدالرضا رحمانی فضلی گفت: متاسفانه نامزدهای انتخابات و طرفداران و احزاب این دوره حتی در خیلی استان ها ستاد تشکیل ندادند و وقتی ستاد نباشد، تجمعات و میتینگ نیست.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها از بررسی بررسی جزئیات طرح برگزاری تجمعات در کارگروه مربوطه کمیسیون متبوعش خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
خسروی گفت: با توجه به اینکه امسال به دلیل شیوع کرونا، تجمعات انتخاباتی برگزار نمی شود، باید در زمان باقی مانده تبلیغات، از فضای مجازی به بهترین نحو استفاده شود و به عنوان یک امر به معروف، به هر نحوی افراد را برای شرکت در انتخابات دعوت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۷:۵۷    
بجنورد - ایرنا - در حالی که چند روز از زمان باقی مانده به برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری باقی مانده تبلیغات این نامزدها با حجم زیادی در بجنورد در جریان است و در اغلب این تجمعات پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی رعایت نمی شود.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۰:۱۹   + ۱۷ سایت دیگر  
دادگاه استیناف مصر عصر دوشنبه حکم اعدام 12 نفر از رهبران اخوان المسلمین را تأیید کرد. به گزارش ایرنا از شبکه تلویزیونی "اسکای نیوز" عربی این 12 نفر به سازماندهی تحصن در میدان رابعه عدویه و تجمعات مردمی در حمایت از محمد مرسی رییس جمهوری پیشین مصر متهم شده بودند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
هدف قرارگرفتن 303 مسجد در صعده از سوی ائتلاف سعودی، کارشکنی سعودی در پرونده اسیران، برگزاری تجمعات ضدجنگ و محاصره یمن و نیز مخالفت مراکز دینی یمنی با تصمیم ریاض درباره حج از مهمترین اخبار این کشور است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار گناباد مشارکت حداکثری در انتخابات را ضامن افزایش اقتدار نظام دانست و خواستار استفاده از تمامی ظرفیتها برای افزایش حضور مردم در انتخابات 28 خرداد شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: آمار بستری، فوت و تعداد موارد جدید ابتلا به بیماری کووید 19 در استان کاهش یافته و ادامه این روند کاهشی به برگزار نشدن تجمعات و رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا به ویژه در اواخر خرداد بستگی دارد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: آمار بستری، فوت و تعداد موارد جدید ابتلا به بیماری کووید 19 در استان کاهش یافته و ادامه این روند کاهشی به برگزار نشدن تجمعات و رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا به ویژه در اواخر خرداد بستگی دارد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۷:۳۶    
تدابیر دادگستری برای پیشگیری از جرائم انتخاباتی/ تجمعات انتخاباتی نگران کننده است/ افزایش قطعی برق در راه است، عناوین مهم روزنامه های امروز 24 خرداد در چهارمحال و بختیاری است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه نگرانی ما برای روز انتخابات نیست، بلکه نگرانی از تجمعات قبل از انتخابات است، در مورد لغو سفرهای انتخاباتی به استان گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، تهویه مناسب در خانه و محیط های سربسته، استفاده از ماسک، رعایت فاصله دومتری، شرکت نکردن در تجمعات و شستشوی مرتب دست ها را از مهمترین عوامل جلوگیری از ابتلای به کرونا عنوان کرد.
خلخالیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دادگستری خلخال گفت: تخلفات انتخاباتی در سه برهه زمانی قبل ، حین و بعد از انتخابات رصد شده و با هواداران نامزدهایی که اقدام به زیرپا گذاشتن قانون با انجام کارهای غیرمتعارف از جمله راه اندازی تجمعات و کارناوال های تبلیغاتی کنند ، برخورد قانونی خواهد شد. ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
فکرشهر: استاندار بوشهر در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا گفت: ستادهای انتخاباتی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند پلمب می شوند. به گزارش فکرشهر به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: ما در شرایط فعلی تقاضا داریم مردم از سفر غیرضروری حتی به قصد زیارت خودداری کنند و این توصیه را به نمایندگان شورای شهر و روستا و ریاست جمهوری هم داریم که از سفرهای تبلیغاتی و تشکیل تجمعات انتخاباتی تا حد امکان خودداری کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار بوشهر با بیان اینکه بزرگترین خاستگاه بیماری کرونا تجمعات است گفت: ستادهای انتخاباتی استان بوشهر در بی توجهی به پروتکل های بهداشتی پلمب می شوند چراکه سلامت مردم تهدید می شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۰۸    
جمالی پور گفت: از نمایندگان و ستادهای کاندیداهای انتخاباتی انتظار داریم از برگزاری تجمعات در فضاهای بسته جدا خودداری کنند.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۰۵    
صادقی فر نسبت به تجمعات انتخاباتی هشدار داد و گفت: فعالیت نامزد های انتخابات شورای شهر و روستا باید به دور از هرگونه تجمع باشد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار کلاله در جلسه ستاد انتخابات شهرستان گفت: تذکرات لازم به نامزدهای انتخابات داده شود که در زمان تبلیغات، از تجمعات پرهیز کرده و دستورالعمل های بهداشتی و قوانین و مقررات انتخابات را رعایت نمایند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام نسبت به تجمعات انتخاباتی هشدار داد و گفت: فعالیت نامزدهای انتخابات شورای شهر و روستا همانند فضای مناظره ای ریاست جمهوری باید به دور از هرگونه تجمع باشد چرا که ادامه این روند شرایط کرونا را سخت تر می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار کرمان گفت: برای برگزاری تجمعات و سخنرانی های سیاسی در شهر کرمان سه ورزشگاه امام علی(ع)، ورزشگاه شهید سلیمی کیا و ورزشگاه شهید کیانی در نظر گرفته شده است تا مراسمات در فضای باز و با رعایت مسائل بهداشتی برگزار شود .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – منابع خبری روز شنبه از برگزاری تجمعات اعتراضی در کرانه باختری و قدس اشغالی علیه اشغالگری رژیم صهیونیستی گزارش دادند.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۰:۵۹   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون اجتماعی پلیس بوشهر گفت: خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر جمع آوری بنر تبلیغاتی منتسب به یکی از کاندیدا های ریاست جمهوری توسط نیروی انتظامی صحت ندارد. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۹:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، علی زینی وند ظهر شنبه در جلسه ستاد استانی کرونا ضمن تشکر از کادر پزشکی بیمارستان های استان کرمان با بیان اینکه شرایط کرونایی استان کرمان یک شرایط استثنایی است، اظهار کرد: نگرانی ما از انتخابات شوراهاست که به شدت رقابتی است و تجمعات و جلسات خانگی تشکیل می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: موارد فوت ناشی از کرونا در هفته گذشته در استان خوزستان نسبت به هفته قبل از آن، 3.4 درصد افزایش یافته بود که امیدواریم این هفته کاهش یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
در فضای بسته و شهر های قرمز تأکید شده که تجمع بیش از 15 نفر در ستاد های انتخاباتی ممنوع است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: برگزاری تجمعات باید در فضای باز و با رعایت پروتکل ها و زدن ماسک باشد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کمیته امنیتی و اجتماعی- انتظامی ستاد ملی مقابله با کرونا می گوید که کاندیداها باید بر رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید داشته باشند، چرا که پس از انتخاب، خودشان رئیس ستاد مقابله با کرونا می شوند و باید اپیدمی را کنترل کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۴۶    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با بیان اینکه تجمعات در ستادهای انتخاباتی نگران کننده است، گفت: عموما تجمعات انتخاباتی در فضاهای بسته برگزار می شود.