شنبه ۱۱ تیرساعت ۰۰:۱۶Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تجمعات»

فاخته نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۱:۵۶   + ۴۰ سایت دیگر  
1401-04-10 11:32 به گزارش فاخته به نقل از خبرگزاری فارس؛ سعید بیگی، مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر درباره ساماندهی محل خرید و فروش حیوانات خانگی در حاشیه بزرگراه آزادگان توضیح داد: مدتی است که تجمعاتی برای خرید، فروش و گاهی درمان حیوانات در حاشیه بزرگراه آزادگان ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۳:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
در ادامه تجمعات روزهای گذشته در حمایت از تمدید قرارداد وریا غفوری ظهر امروز گروه دیگری از طرفداران استقلال به محل باشگاه استقلال رفتند. تعدادی از هواداران با در دست داشتن بنرهای وریا غفوری و تعدادی دیگر با در دست داشتن کاغذ هایی که روی آن نوشته شده بود وریا حذف شدنی نیست ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۸:۱۸   + ۲۳ سایت دیگر  
تجمعات هواداران در قطر مشکلی نخواهد داشت. ما به عنوان سازمان جهانی از نزدیک با کشور قطر در ارتباط هستیم. چنانچه لازم باشد آماده هستیم تا به این کشور برای برگزاری هر چه بهتر جام جهانی مشورت بدهیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۸:۴۵    
تجمع مردمی در منطقه "ابو قوه" و "سنابس" بحرین در حمایت از زندانیان اندیشه در بند زندانهای رژیم آل خلیفه برگزار شد.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۹:۰۰   + ۳۰ سایت دیگر  
امام جمعه تبریز گفت: اینکه یک تجمع ساختارشکنانه ای صورت بگیرد حتما نیازمند برخورد قهری است تا از تکرار علنی بی قانونی و ضایع شدن حق الناس جلوگیری شود.
سلام نو / رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۲:۵۰   + ۴۲ سایت دیگر  
منتظری خاطرنشان کرد: برای پیشگیری از چنین موضوعاتی باید کار فرهنگی مشترک انجام شود و نباید این اقدامات فرهنگی را موکول به برخوردهای قضایی کرد.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایلنا: فعال سیاسی اصولگرا گفت: در خیلی از مشکلات کشور مقصر کابینه دولت سیزدهم نیست بلکه مقصر عملکرد مردم است به این دلیل که جزو کم کارترین و پر مصرف ترین کشورهای دنیا هستیم. هر کس که کالای خارجی می خرد به اقتصاد و اشتغال و ارزش پول ملی لطمه می زند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۲:۴۴    
در ادامه اعتراض ها به حکم دیوان عالی آمریکا علیه سقط جنین، منابع رسانه های از برگزاری تجمعات در برخی شهرهای آمریکا از جمله واشنگتن دی سی پایتخت ایالات متحده خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۰:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
در ادامه اعتراض ها به حکم دیوان عالی آمریکا علیه سقط جنین، منابع رسانه های از برگزاری تجمعات در برخی شهرهای آمریکا از جمله واشنگتن دی سی پایتخت ایالات متحده خبر دادند.
پانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۷:۰۴    
بهنمیر (پانا) - معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش بهنمیر گفت طرح تابستانی در سال های گذشته با برنامه های خوبی که اجرا می شد و طرحهای متنوعی که داشت، دانش آموزان را به ادامه روند فرایند یادگیری، یاددهی و مهارت آموزی تشویق می کرد. ...
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
واکنش تلویحی رئیسی به تجمعات اخیر بازنشستگان / اجازه بدهید ما حقوق و دستمزدها را عادلانه پرداخت کنیم
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۶:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور در جمع مردم خراسان شمالی گفت: مابه دنبال عادلانه کردن حقوق و دستمزدها هستیم. کارگران، معلمان، کارمندان، اصناف حرف های درست می زنند اما اجازه بدهید ما حقوق و دستمزدها را عادلانه پرداخت کنیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۳:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
فردا نوشت : بخشایش اردستانی گفت:مسئولان نباید هر اعتراض صنفی را سیاسی برداشت کنند. باید بدانند که اعتراض صنفی حق مردم است و حتی می توانند مجوز برگزاری تجمعات را بدهند تا مردم با امنیت تجمع کنند و حتی خبر تجمع هر صنف در اخبار صداوسیما نشان داده شود تا حساسیت موجود بر اعتراضات از بین برود .
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان معلمان ایران معتقد است معلمان اگر مطالبه ای دارند و آن را به ساختار سیاسی گره می زنند به حق است.
سلام نو / رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۹:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
اصل سوم قانون اساسی نظام جمهوری اسلامی ایران، برای تأمین عدالت اقتصادی و اجتماعی راهکارهائی را در 16 بند مقرر کرده که بندهای 9 و 12 آن مشخصاً بر ضرورت رفع تبعیض و ایجاد امکانات عادلانه برای همه در تمام زمینه های مادی و معنوی از طریق پی ریزی اقتصاد صحیح و عادلانه تأکید می کنند.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۰:۳۳   + ۳۹ سایت دیگر  
ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در واکنش به گزارش وضعیت حقوق بشری آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل که به پنجاهمین نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد ارائه شد، بیانیه ای داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: با کاهش شیوع کرونا و شکل گیری دورهمی ها و تجمعات این بیماری ها در حال افزایش است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
دبیر اجرائی خانه کارگر ساوه و زرندیه گفت: جامعه بازنشستگان هرگز موافق تجمعات ساختار شکنانه و هتاکانه به مسئولین نیستند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۴:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی گفت: باید مکانی برای جانمایی تجمعات و طرح مطالبات قانونی شهروندان در نظر گرفته شود و این موضوع را باید از دادستانی پیگیری کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: اصلاحیه قانون حمل سلاح در دولت گذشته و برای شفافیت جزئی در برخی موارد و مصادیق مطرح شده است و ربطی به تجمعات ندارد.
پرسش   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۲۱:۴۹    
امروز کنسرت ها و تجمعات عمومی بزرگ در ژیروند در نزدیکی بوردو لغو شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۹:۵۰    
تجمعات در هند در اعتراض به اصلاحات در برنامه جدید استخدام ارتش این کشور در حال افزایش است.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۵:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
در ادامه تجمعات اعتراضی بازنشستگان، شماری از بازنشستگان تامین اجتماعی روز شنبه، 28 خرداد، در چند شهر کشور تجمع اعتراضی برگزار کردند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
آزاداندیشی فقط زمانی در جامعه محقق خواهد شد که حکمرانان به آن اعتقاد داشته باشند و به این واقعیت رسیده باشند که بدون برخورداری از آن نمی توان جامعه را به نحو مطلوب مدیریت کرد. آزاداندیشی، در آزادی بیان، آزادی عقیده، آزادی قلم و آزادی تجمعات برای مطالبه حقوق قانونی متبلور می شود.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: امام جمعه اسلام آبادغرب با تأکید بر ضرورت برخورد قاطع با نفوذی های برخی ادارات و دوائر که بدنبال یأس و نا امیدی مردم هستند، گفت: دشمن بدنبال به راه انداختن تجمعات و اغتشاشات از طریق فضای مجازی است، البته بخش عظیمی از نقشه دشمنان به واسطه جهاد تبیین خنثی خواهد شد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۰۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معلمان در این تجمعات شعار هایی علیه مسئولان سر داده اند.
آخرین نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
فرد بازداشت شده، پیش از روز کارگر در ملاقات با دو جاسوس فرانسوی اقداماتشان را هماهنگ کرده بودند. تلفیق تجمعات کارگری و معلمین و تبدیل آن ها به بی نظمی و اغتشاشات سراسری، یکی از مأموریت های این فرد بود.
جماران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۱   + ۷۰ سایت دیگر  
خبرگزاری صداوسیما نوشت: این فرد پیش از روز کارگر با دو جاسوس فرانسویِ بازداشت شده ملاقات کرده و برای سازماندهی اعتراضات کارگران و تلفیق هدفمند تجمعات کارگری با گردهمایی معلمین و تبدیل آنها به بی نظمی و اغتشاشات سراسری، برنامه ریزی کرده بودند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۲۳:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
امروز نیر بازنشستگان و بازاریان در برخی شهر های کشور تجمعات اعتراضی برگزار کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
اولین نماهنگ سلام فرمانده از صحن مسجد مقدس جمکران با اجرای گروه سرود ماح در فضای رسانه ای کشور منتشر شد. همچنین تجمعات سراسر کشور سلام فرمانده از نیمه از روزهای پایانی اسفندماه سال گذشته در شهرهای مختلف کشور آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
حج یکی از تجمعات استثنایی نه تنها جهان اسلام بلکه کل اجتماع امروزی بشری است. این تجمع فرصتی برای ارائه وجهه متفاوت از جنایت های رژیم صهیونیستی است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۳:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
مهاجری در یادداشتی نوشت: اتفاق تکراری شعار دادن علیه آقای سیدحسن خمینی در حرم امام که با تذکر رهبر معظم انقلاب مواجه شد، خاطره ای از سال های دور در ذهنم زنده کرد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۲:۴۳    
این روزها تعدادی از معلمان معترض به وضعیت حقوق و مزایا و عدم اجرای نظام رتبه بندی به کلی مطالبات صنفی خود را فراموش کرده اند و در تجمعات خود شعارهای سیاسی و امنیتی سر می دهند.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۰۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
این سخنان جهرمی نشان می دهد که دولت از برگزاری تجمعات اعتراضی مردم ناراضی است و بنایی هم ندارد نسبت به آنان واکنش مثبتی نشان دهد.
پرسش   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۲۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
در همین حال حسین محجوب فعال کارگری و نماینده سابق چند دوره مجلس نیز خواستار ابطال این مصوبه دولت شد و گفت :تثبیت مصوبه غیرمتعارف در مورد کارگران بازنشسته با برکناری عبدالملکی محقق نمی شود . دولت به جای قربانی کردن وزیر کار می بایست مصوبه غیرقانونی خود را اصلاح می کرد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کسبه امین حضور روز یکشنبه با پایین کشیدن کرکره مغازه های خود دست به تجمع اعتراضی زدند. گرچه منابع دولتی تجمعات را به موضوع مالیات بر تراکنش های بانکی ارتباط می دهند، اما مغازه داران از اتفاقات دیگری مانند تخلیه انبارهای خود توسط تعزیرات سخن به میان می آورند.
تیتر ۱   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی مرکز سلامت محیط وزارت بهداشت گفت: زائران بیت الله الحرام تا حد امکان از ماسک در زمان حضور در مراسم و تجمعات استفاده کنند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۳:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به استعفای وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی، گفت: نارضایتی همزمان بازنشستگان و کارگران یک رکورد محسوب می شد و پس از روز طرح سوال از وزیر کار آگاهانه سکوت کردم و این شرایط را پیش بینی می کردم.
رشت 20   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۲۳:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از همشهری آنلاین؛ جلیل رحیمی جهان آبادی، نماینده مردم شهرهای تربت جام، تایباد، باخرز و صالح آباد در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در توئیتر خود نوشت: افزایش ناامنی در کشور؛ ترورهای خیابانی، هک شدن دوربین های شهری تهران، سرقت های سازمان یافته ...
تیک   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۲۰:۴۹    
ایسنا نوشت : حسینی گفت : این لایحه در دولت قبل تهیه و در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بررسی شد. لایحه مذکور، خوب و قابل دفاع است و نکته منفی ندارد که عده ای آن را به برخی تجمعات و اعتراضات امروز، ربط بدهند. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رییس جمهور با تاکید بر اینکه لایحه اصلاح قانون حمل سلاح در دولت قبل تهیه شد، گفت: لایحه مذکور ربطی به تجمعات امروز ندارد و به صورت عادی در صحن علنی مجلس رسیدگی خواهد شد.
عصر همدان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصرهمدان ؛ آیت الله حبیب الله شعبانی موثقی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان عصر روز یکشنبه 22 خرداد در حماسه عظیم دهه نودی های همدانی و جشن میلاد امام رضا و اجرای سرود سلام فرمانده گفت: از سفارشات امام رضا(ع) به دوستداران اهل بیت(ع) این است که در میدان مبارزه با شیطان مصمم باشند ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
تجمعات در بحرین به نشانه درخواست برای آزادی زندانیان اندیشه در این کشور ادامه دارد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۰۸:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
حوزه / امام جمعه همدان با تاکید بر اینکه سرود سلام فرمانده یک کار فرهنگی قوی بود، گفت: دشمن نسبت به این اجتماعات در سراسر کشور، یا نمی فهمد و یا نمی خواهد بفهمد که مراد از فرمانده، حضرت حجت(عج) است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۰۸:۳۰   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رییس جمهور با تاکید بر اینکه لایحه اصلاح قانون حمل سلاح در دولت قبل تهیه شد، گفت: لایحه مذکور ربطی به تجمعات امروز ندارد و به صورت عادی در صحن علنی مجلس رسیدگی خواهد شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۲۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد در مطلبی با عنوان انتقاد جبهه اصلاحات ایران از نوع برخورد با مطالبات فرهنگیان نوشت: جبهه اصلاحات در پی تجمعات صنفی معلمان در ماه های اخیر بیانیه ای صادر کرد... بدون تردید معلمان، به عنوان یکی از گروه های مرجع جامعه شایسته تکریم بوده، منزلت اجتماعی آنان باید حفظ شود ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۲۱:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
در رشت، تبریز، بندرعباس و چند شهر دیگر نیز تجمعات با جمعیت 50 تا 300 نفر برگزار شده است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۷:۳۵   + ۳۲ سایت دیگر  
امروز در شیراز، کرمانشاه، اصفهان و ... بازنشستگان تجمعات اعتراضی برگزار کرده اند و شعار هایی علیه مسئولان سر داده اند. جمعی از مغازه داران خیابان های امین حضور و جمهوری تهران نیز در اعتراض به طرح وزارت اقتصاد برای مالیات بر تراکنش های بانکی مغازه های خود را تعطیل کردند.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۶:۵۰   + ۲۲ سایت دیگر  
دولت سیزدهم لایحه ای با عنوان اعطای حق استفاده از سلاح به ماموران امنیتی در تجمعات اعتراضی مردم تهیه کرده و قصد قانونی کردن آن را دارد.