یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۲۲:۳۴Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تظاهرات»

باشگاه خبرنگاران   ۱۸ دقیقه پیش    
معترضان به اصلاحات قضایی نتانیاهو در چندین شهر در مقابل خانه های اعضای ائتلاف حاکم در سرزمین های اشغالی فلسطین تظاهرات کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
در بیانیه پایانی تظاهرات گسترده یمنی ها در پایان هشتمین سال تجاوز نظامی به کشورشان تاکید شد که جنگ و تجاوز علیه یمن به رهبری ایالات متحده آمریکا صورت گرفت که سلاح را برای کشتار مردم یمن و ارتکاب جنایات علیه آنها تامین کرد.
شفقنا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا افغانستان – شماری از اعضای جنبش زنان عدالت خواه افغانستان می گویند که طالبان اعتراض خیابانی این جنبش را که در پیوند به مسدود ماندن مدارس دخترانه در کابل راه اندازی شده بود، به هم زده اند . ...
عصر ایران   ۴ ساعت پیش    
گروهی از ماموران پلیس در جریان تظاهرات به 7 نفر از معترضان توهین و آنها را تهدید کرده و سیلی زده اند.
صدها هزار یمنی در شهرهای مختلف این کشور به مناسبت هشت سال مقاومت به خیابان ها آمدند.
خبر آنلاین   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
هم زمان با تظاهرات سراسری علیه تصویب لایحه افزایش سن بازنشستگی، رسانه ها و کاربران شبکه های اجتماعی فرانسه امروز شنبه با انتشار تصاویری اعلام کردند نیروهای پلیس با خشونت و شلیک گاز اشک آور با مردم معترض در منطقه روستایی سنت سولین در غرب این کشور، برخورد کردند. منبع: مهر 261 35
فرارو   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی درگیری شدید پلیس فرانسه با معترضان به ساخت مخازن آبی پلیس فرانسه در یک تظاهرات بزرگ در غرب این کشور به سمت معترضان گاز اشک آور شلیک کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
پسر نخست وزیر رژیم صهیونیستی مطالبی را به اشتراک گذاشته که در آن ادعا می کند که ایالات متحده از تظاهرات ها برای سرنگونی نتانیاهو حمایت مالی می کند.
حیات   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
معترضان در اراضی اشغالی از برگزاری یک تظاهرات گسترده طی روز چهارشنبه آتی که باعث فلج شدن رژیم صهیونیستی خواهد شد، خبر دادند.
پول نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان با انتشار توییتی گفت: سرکوب تظاهرات مسالمت آمیز مردم فرانسه را قویا محکوم می کنیم.
جماران   ۸ ساعت پیش    
در فرانسه، حق برگزاری تظاهرات یک حق اساسی است و شورای قانون اساسی این کشور نیز اذعان دارد که حق بیان جمعی عقاید و نظرات از ماده 11 اعلامیه جهانی حقوق بشر نشأت گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
فرانسه به صحنه اعتراض به قانون محدودکننده برای مهاجران خارجی تبدیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
هزاران نفر از کارکنان بخش ریلی و حمل ونقل عمومی آلمان روز شنبه در برلین تجمع کردند. این کارکنان بخش حمل و نقل در بحبوحه تورم گسترده خواستار افزایش حقوق و دستمزد شدند.
مثلث آنلاین   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با سرکوب تظاهرات ضد نخست وزیر رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی، او در لندن با وزیر کشور انگلیس درباره موضوعاتی از جمله ایران و تقویت همکاری های امنیتی دو طرف رایزنی کرد.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
منابع رسانه ای از تظاهرات صدها هزار صهیونیست علیه کابینه تندرو رژیم صهیونیستی و طرح جنجالی اصلاحات قضایی آن در مناطق مختلف اراضی اشغالی خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
در ادامه بحران در ارتش رژیم صهیونیستی، برای نخستین بار ده ها سرباز ارتش به برنامه نتانیاهو در تضعیف قوه قضائیه اعتراض و آن را دیکتاتوری توصیف کردند.
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی که قصد بازگشت از انگلیس را داشت با تظاهرات معترضان علیه خود در لندن مواجه شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۹:۲۹    
کارگران استارباکس در بیش از 100 فروشگاه در سرتاسر ایالات متحده روز گذشته پیش از نشست سالانه سهامداران شرکت از این محل خارج شدند و در سیاتل در خارج از دفتر مرکزی استارباکس تظاهرات کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
منابع صهیونیست گزارش دادند تظاهرات گسترده ای علیه نتانیاهو در سرزمین های اشغالی برگزارش شد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۶:۲۵    
تظاهرات علیه طرح اصلاح قانون قضایی کابینه ی نتانیاهو در تل آویو که رسانه ها شمار شرکت کنندگان را 200 هزار نفر برآورد کردند، شنبه شب به خشونت کشیده شد و پلیس به معترضان حمله کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۵:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
همزمان با سرکوب تظاهرات ضد نخست وزیر رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی، او در لندن با وزیر کشور انگلیس درباره موضوعاتی از جمله ایران و تقویت همکاری های امنیتی دو طرف رایزنی کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبری شنبه شب گزارش دادند، ده ها هزار نفر در شهرهای مختلف فلسطین اشغالی علیه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی و سیاست های کابینه او تظاهرات کردند.
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
روایت پاول بویر، خبرنگار فرانسوی: در جریان تظاهرات با اینکه کارت شناسایی و کارت خبرنگاری همراه داشتم، پلیس به شدت به من حمله کرد و منجر به شکستگی دست و جمجمه ام شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۰:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت در توئیتی با اشاره به تظاهرات فرانسه نوشت: تشکیل کمیته حقیقت یاب بین المللی برای رسیدگی به نقض حقوق صدها هزار معترض فرانسوی ضروری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
هزاران نفر در تل آویو علیه اصلاحات قضایی بنیامین نتانیاهو تظاهرات کردند و گزارش های اولیه از برخورد پلیس با معترضان خبر می دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۳:۴۶    
منابع صهیونیست گزارش دادند تظاهرات گسترده ای علیه نتانیاهو در سرزمین های اشغالی آغاز شده است.
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۳:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی اعلام کردند که تظاهرات گسترده ای علیه نتانیاهو در سرزمین های اشغالی آغاز شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۲:۳۶    
طبق گزارش خبرنگاران صهیونیست امشب قرار است بزرگترین تظاهرات از زمان آغاز اعتراضات علیه نتانیاهو در 12 هفته گذشته برگزار شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
پیش بینی می شود، صدها هزار نفر از مهاجران صهیونیست در 150 نقطه از فلسطین اشغالی علیه کابینه نتانیاهو دست به تظاهرات بزنند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
تصاویر تکان دهنده از اعتراضات فرانسه را مشاهده نمائید. چند روزی است که پایتخت فرانسه به دلیل اعتراض به قانون بازنشستگی با تظاهرات مردم این کشور روبرو شده است.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۹:۴۶    
چند روزی است که پایتخت فرانسه به دلیل اعتراض به قانون بازنشستگی با تظاهرات مردم این کشور روبرو شده است.
پرسش   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۸:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خلیج آن لاین، سفارت های عربستان سعودی، امارات و بحرین در فرانسه به شهروندان خود توصیه کردند از اماکن تظاهرات در این کشور اجتناب کنند و در صورت بروز هرگونه مشکل با سفارت ها تماس بگیرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۷:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
منابع خبری فلسطین گزارش دادند، یک جنبش اسرائیلی فاش کرده است، رژیم صهیونیستی ساخت بیش از 1000 واحد مسکونی را به مناقصه گذاشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۷:۳۰    
شهر های مختلف فرانسه در اعتراض به لایحه اصلاحات بازنشستگی دولت امانوئل مکرون، همچنان صحنه تظاهرات گسترده ضد دولتی است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۷:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
کمیسر حقوق بشر شورای اروپا از خشونت نیرو های پلیس فرانسه در برابر تظاهرکنندگان انتقاد کرد و آن را استفاده بیش از حد از زور خواند. شرکت کنندگان در تظاهرات مخالف طرح دولت برای اصلاح قانون بازنشستگی در این کشور هستند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
این فراخوان جدید برای تظاهرات در آبوجا، در یک بیانیه مطبوعاتی مورخ 24 مارس 2023 (امروز) و به امضای فاطمه علیو آدام از انجمن دانشگاهی جنبش اسلامی در نیجریه رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۶:۰۵    
شماری از فرانسوی ها در اعتراض به واگذاری آب و فاضلاب به بخش خصوصی برای ایجاد زیرساخت هایی به منظور آبیاری بخش کشاورزی در غرب این کشور تظاهرات کردند.
598   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۵:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه با دعوت از دولت فرانسه به رعایت حقوق بشر گفت: سرکوب تظاهرات مسالمت آمیز مردم فرانسه را قویاً محکوم می کنیم.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۵:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
امیرعبداللهیان: دولت فرانسه را به رعایت حقوق بشر و اجتناب از توسل به زور علیه مردم کشورش که بصورت مسالمت آمیز مطالبات خود را پیگیری می کنند فرا می خوانیم.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۵:۲۱    
شفقنا-بغداد، پایتخت عراق و شماری از استان های دیگر شاهد تحصن و تظاهرات شبانه در اعتراض به قانون انتخابات هستند که پارلمان روز دوشنبه گذشته بر اساس حوزه انتخاباتی واحد طبق سازوکار سانت لیگو بخشی از آن را تصویب کرده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
رسانه های اسرائیلی گزارش دادند که سازمان دهندگان جنبش اعتراضی علیه اصلاحات قضایی در سرزمین های اشغالی "هفته فلج" اعلام کرده اند که شامل تظاهرات سراسری علیه اقدام قانونی تفرقه انگیز است. دادستان کل رژیم صهیونیستی نیز بنیامین نتانیاهو را به علت فشار برای اجرای اصلاحات قضایی به نقض قانون متهم کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
گزارش ها از لغو کنفرانس خبری مشترک بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی و ریشی سوناک، نخست وزیر انگلیس به علت اعتراض های گسترده در برابر ساختمان نخست وزیری و در نزدیکی محل کنفرانس خبری مشترک آن ها حکایت دارد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۴۹    
بنیامین نتانیاهو و کابینه آن قصد ندارند با مخالفان خود توافق کنند و به سیاست های جنجالی که باعث تظاهرات گسترد شده است، پایان دهند.
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
اتحادخبر: در بحبوحه تشدید تظاهرات و اعتراض های سراسری در فرانسه، دفتر ریاست جمهوری این کشور اعلام کرد سفر پادشاه انگلیس به این کشور لغو شده است.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایران پرس: شورای اروپا روز جمعه از استفاده بیش از حد از زور توسط پلیس فرانسه در تظاهرات علیه اصلاحات بحث برانگیز بازنشستگی انتقاد کرد.
عصر امروز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (جمعه) چهارم فروردین ماه در توصیه ای به دولت فرانسه در خصوص رعایت حقوق بشر در توئیتر نوشت: سرکوب تظاهرات مسالمت آمیز مردم فرانسه را قویا محکوم می کنیم. ...
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۹:۵۸    
لندن- ایران پرس: صدها نفر از هواداران فلسطین و مخالفان رژیم صهیونیستی، در اعتراض به سفر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم به لندن در برابر ساختمان نخست وزیری بریتانیا تظاهرات کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۸:۳۵    
نخستین سفر خارجی از پیش برنامه ریزی شده چارلز شاه انگلیس که قرار بود به فرانسه برود، به بعد از تظاهرات ضد سیاست های دولت مکرون موکول شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۱:۳۸   + ۳۰ سایت دیگر  
اپلیکیشن شاهد وابسته به شرکت رسانه ای ام بی سی عربستان سعودی اعلام کرد که سریال معاویه خارج از برنامه پخش این شبکه در ماه رمضان است و در این ماه پخش نخواهد شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
چهار زخمی در حمله عربستان به صعده، شهادت یک غیرنظامی در استان الحدیده و برگزاری تظاهرات سراسری در روز ملی ایستادگی از جمله تحولات مربوط به یمن است.