چهارشنبه ۰۶ بهمنساعت ۱۷:۲۰Jan 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تظاهرات»

تظاهرات سراسری علیه کشتار وحشیانۀ مردم مظلوم یمن، پس از اقامۀ نماز جمعه این هفته در خراسان جنوبی برگزار می شود.
شبستان   ۱ ساعت پیش    
تاری ضمن دعوت از همه آحاد مردم برای شرکت در تظاهرات علیه جنایت ددمنشانه رژیم آل سعود علیه ملت مظلوم یمن گفت: این راهپیمایی پس از پایان نماز جمعه این هفته برگزار می شود.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
کابل - ایرنا -شماری از زنان کابل روز چهارشنبه با شرکت در تظاهرات ضد آمریکایی خواستار به رسمیت شناخته شدن دولت طالبان و آزاد سازی پول های مسدود شده افغانستان در بانکهای آمریکا شدند.
اقتصاد 24   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رحیم یار، فعال مدنی افغانستانی خبر داده است که تروریست های طالبان همین هفته، حدود 5 نفر از دختران و زنان که از اعتراضات و تظاهرات برمی گشتند در مسیر بازگشت مورد حمله طالبان قرار گرفته و دو تن از آن ها به ضرب گلوله به محل قلب و به صورت تیرباران به قتل رسیده اند.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان از برگزاری تظاهرات خودجوش مردمی علیه کشتار وحشیانۀ مسلمانان مظلوم یمن پس از اقامۀ نماز جمعه این هفته در سراسر استان خبر داد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر از برگزاری تظاهرات مردم این استان علیه کشتار وحشیانه مردم مظلوم یمن در روز جمعه خبر داد.
شفقنا   ۳ ساعت پیش    
شفقنا- هرساله روز ملی استرالیا حاوی احساسات دوگانه ای است؛ یک احساس غرور و شادی و دیگری احساس شرم و ظلم. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از گاردین، امروز 26 ژانویه سالروز ورود کاپیتان جیمز کوک، کاشف بریتانیایی به خاک استرالیا است ...
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش    
خبرنگار شبکه العالم در خارطوم، از یورش نیروهای امنیتی به منازل تظاهرات کنندگان معترض و بازداشت خودسرانه آنها خبر داد.
تظاهرات سراسری علیه کشتار وحشیانۀ مردم مظلوم یمن پس از اقامۀ نماز جمعه این هفته استان برگزار می شود.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه نگاران مکزیکی اعتراضات گسترده ای را برای محکوم کردن کشتار اخیر سه خبرنگار آغاز کردند و خواستار پایان دادن به معافیت از مجازاتی شدند که غالبا باعث شده قتل همکارانشان بی پاسخ بماند.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تهران گفت: بعد از نماز جمعه این هفته تظاهرات حمایت از مردم یمن در سراسر کشور برگزار می شود.
دانا   ۶ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن محکومیت شدید کشتار وحشیانۀ مردم مظلوم یمن توسط ائتلاف سعودی اماراتی به رهبری آمریکای مستکبر و حمایت صهیونیست کودک کش ، با صدور اطلاعیه ای از ملت بزرگ ایران اسلامی،دعوت کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۲۲:۲۵    
کارکنان بخش انرژی در فرانسه روز سه شنبه تظاهرات اعتراض آمیز برگزار کردند.
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان - فضل الله زاهدی در دومین مرحله از انتخابات شانزدهمین دوره مجلس شورای ملی، به انتخاب دکتر محمد مصدق و سایر اعضای جبهه ملی، کمک شایانی کرد. به همین دلیل نیز در کابینه اول مصدق به وزارت کشور گماشته شد ...
مرصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: شهید حمدالله مبارکی در سن 17 سالگی در پنجم بهمن ماه سال 1357 در روز خونین انقلاب در تظاهرات خیابانی اسلام آبادغرب به ضرب گلوله دژخیمان شاه به شهادت رسید.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
پرچم سیاه، زرد و قرمز بومیان اولین بار برای رهبری تظاهرات سال 1971 ساخته و به نماد وحدت و غرور بومیان استرالیا تبدیل شد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
طالبان در برابر اتهام ربودن 2 زن معترض به حجاب اجباری، با اعلام بی خبری از سرنوشت آنها مدعی شده بسیاری از فعالان حقوق بشر و زنان با این روش ها به دنبال پناهندگی به کشورهای اروپایی هستند.
ایثار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
تظاهرکنندگان که گروه کثیری از آنها را زنان و دختران با چادرهای مشکی تشکیل می داد، ضمن دادن شعار و فرستادن صلوات از خیابان های پهلوی بلوار شاهنشاهی، مولوی، میدان ارک، خیابان فرمانداری، میدان ششم بهمن و خیابان لشگری عبور کردند ...
حوزه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۰۷    
حوزه/ پس از ارتکاب جنایت بشری در یمن به دست رژیم آل سعود از هم پیمانان اصلی آل خلیفه مردم بحرین تظاهرات مردمی در دفاع از ملت مظلوم یمن برگزار کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۵۹    
طرفداران سعد حریری با تظاهرات در مناطق مختلف لبنان اعلام کردند که سمیر جعجع و حزب وی از پشت به حریری خنجر زدند.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۸:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
طبق اعلام کمیته پزشکان سودان، سه سودانی معترض در درگیری با نیروهای امنیتی در جریان تظاهرات دوشنبه جان باختند.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۸:۲۶    
مردم بحرین با برگزاری تظاهراتی حمایت خود را از مردم مظلوم یمن در برابر تسلیحات مرگبار آمریکایی سعودی اماراتی اعلام کردند.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خارطوم- ایران پرس: پایتخت سودان و دیگر شهرهای این کشور آفریقایی همچنان شاهد تظاهرات مردمی برای پایان حکومت نظامیان در سودان و روی کار آمدن دولت دموکراتیک است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۲:۳۵    
به دنبال اعلام کناره گیری سعد حریری از صحنه سیاست لبنان، هواداران وی با آتش زدن تایر خودروها در خیابانها، برخی از ورودی های بیروت را مسدود کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۹:۵۸    
عملیات وسیع حشد الشعبی علیه داعش در استان دیالی، امریکا دستور خروج خانواده های کارکنان سفارت از کی یف را صادر کرد،آتش سوزی دوباره جنگل در کالیفرنیا؛ آتش به بزرگراه رسید،شورش و نا آرامی در بورکینافاسو؛ دولت کودتا را رد کرد، تظاهرات ضد محدودیت های کرونایی در امریکا و بلژیک و...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تظاهرات هزاران تن از حامیان فلسطین در منطقه کوینز در شرق نیویورک برای اعلام همبستگی با مردم فلسطین و محکومیت جنایات و اشغالگری های رژیم صهیونیستی برگزار شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۶:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
یکی از تظاهرات کنندگان در واشنگتن با پوشش فرشته مرگ دست نوشته ای در دست دارد با عنوان: به فایزر اعتماد داریم!
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۱۲    
شفقنا- فعالان سودانی از مردم این کشور خواستند که به منظور اعتراض به کشته شدن معترضان در جریان اعتراضات و راهپیمایی ها، به خیابان ها بیایند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
براساس دستور جدید کانادا کامیون داران واکسینه نشده کانادایی که از آمریکا وارد خاک کانادا می شوند باید آزمایش کرونا داده و خود را قرنطینه کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۳:۰۲    
تهران- ایرنا- در حالی که رئیس جمهوری ونزوئلا، در سالروز شکست دیکتاتوری در این کشور، به دنبال نزدیک کردن مخالفان و موافقان دولت است، خوان گوایدو رهبر مخالفان افراطی، پس از سکوت چندماهه، اپوزیسیون متفرق را به تظاهرات علیه دولت مادورو فراخواند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۳:۰۱    
تصاویری از تظاهرات گسترده در اسپانیا بخاطر محدودیت های جدید کرونایی را مشاهده می کنید.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- مجله آمریکایی اکونومیست در گزارشی نوشت: تداوم تبعیض بین شهروندان شیعه و سنی در بحرین، این کشور را به سمت تجدید انقلاب و خیزش دوم دیگری در این کشور سوق خواهد داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
حامیان حقوق فلسطینیان در آمریکا با برگزاری چندین تظاهرات، جنایت های رژیم صهیونیستی در حق ملت فلسطین را که آخرین آنها در دو شهر قدس و "النقب" بود را محکوم کردند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
براساس دستور جدید کانادا کامیون داران واکسینه نشده کانادایی که از آمریکا وارد خاک کانادا می شوند باید آزمایش کرونا داده و خود را قرنطینه کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
پلیس بلژیک برای کنترل تظاهرات گسترده در بروکسل علیه محدودیت های کووید-19 به استفاده از ماشین های آب پاش و گاز اشک آور متوسل شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
بگو چی می خوری تا بگویم کی هستی فقط یک جمله ی فلسفی نیست. امروز دیگر عجیب نیست اگر بگوییم که سبک زندگی مان را غذایی که می خوریم، و غذایی که می خوریم را سبک زندگی مان تعیین می کند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۰۷    
جمعی از رهبران مذهبی و دانشجویان پاکستانی با برگزاری تظاهرات در پایتخت این کشور کشتار مسلمانان یمن به دست ائتلاف سعودی – آمریکایی را به شدت محکوم کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
معترضان به محدودیت های کرونایی در شهر بروکسل، بلژیک در تظاهرات در ورودی مقر دیپلماتیک اتحادیه اروپا را شکسته و به سوی این مکان سنگ پرانی کردند. معترضان همچنین پرچم اتحادیه اروپا را آتش زدند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۰۰    
تظاهرات گسترده بلژیکی ها علیه واکسیناسیون اجباری به خشونت و درگیری با پلیس کشیده شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
هم زمان با اینکه چهره های اپوزیسیون متفرق کشور ونزوئلا منتظر انتخابات ریاست جمهوری این کشور هستند، خوان گوایدو، رهبر اپوزیسیون از مردم ونزوئلا خواست تا در روز 12 فوریه (23 بهمن) در "راهپیمایی مسالمت آمیز" علیه رئیس جمهوری این کشور به خیابان ها بیایند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در حاشیه تظاهرات روز گذشته مخالفان واکسیناسیون اجباری در بروکسل گروهی از ماموران امنیتی با لباس شخصی اقدام به دستگیری مردم کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مردم سودان یکشنبه در محکومیت سرکوب خشونت آمیز مخالفان کودتا و با درخواست برای بازگشت حکومت غیرنظامی در سه شهر این کشور تجمع کردند. از سوی دیگر رئیس شورای حاکمیت انتقالی سودان حکم آتش بس در این کشور را تمدید کرد.
الف   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۰۲    
تعداد قابل توجهی از کشاورزان کشور آلمان، در اعتراض به قیمت محصولات غذایی، با تراکتور های خود راهی برلین، پایتخت این کشور شده و تظاهرات کردند. در فیلم زیر، حضور تراکتورها در خیابان های برلین را مشاهده می کنید.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۸:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
معترضان در جریان تظاهرات ضد محدودیت های کرونایی در بلژیک، پرچم اتحادیه اروپا را آتش زدند.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۸:۴۹    
هواداران و رهبران جهاد اسلامی در حمایت از مردم یمن و محکومیت حملات ائتلاف سعودی، تظاهرات گسترده ای را در غزه برگزار کردند.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۸:۴۹    
فعالان حامی فلسطین قرار است امروز یکشنبه در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین مقابل مقر دولت فدرال در شهر شیکاگو دست به تظاهرات بزنند.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۸:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: به نقل از اسپوتنیک، همزمان با برگزاری اعتراضات ضد قرنطینه در بروکسل پایتخت بلژیک، تصاویر از سوزاندن پرچم اتحادیه اروپا و تخریب مقر دیپلماتیک این اتحادیه حکایت دارد. ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۲۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
ده ها نفر از مردم بحرین با برگزاری تظاهرات مردمی، همبستگی خود با مردم یمن را اعلام کردند.
کیهان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۲۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
هزاران تن از مردم در سراسر اروپا علیه پاسپورت واکسن کرونا و سایر اقداماتی که دولت ها برای مواجهه با این بیماری ویروسی همه گیر وضع کرده اند، دست به اعتراض خیابانی زده اند. در اروپا فقط کسانی که این پاسپورت را دریافت کرده اند اجازه دارند بدون محدودیت در اماکن عمومی تردد کنند.
کیهان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۲۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
به دنبال جنایت اخیر ائتلاف سعودی در استان صعده و کشته و زخمی شدن بیش از 350 نفر، گروه های مختلف در بحرین و فلسطین با برگزاری تجمعاتی این جنایت هولناک را محکوم کردند. غربی های همیشه مدعی نیز طبق روال معمول، سکوت اختیار کرده اند.