پنجشنبه ۰۶ اردیبهشتساعت ۰۱:۱۰Apr 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تظاهرات»

ایکنا   ۴۸ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اذعان کرد که رژیم صهیونیستی ویرانی های زیادی در غزه به بار آورده این در حالی است که عدم موفقیت نتانیاهو در رسیدن به اهداف خود از جنگ علیه غزه، باعث ادامه تظاهرات اعتراضی علیه وی شده است.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
منابع خبری رژیم صهیونیستی از حمله تظاهرات کنندگان به ایتامار بن گویر وزیر امنیت داخلی رژیم در حاشیه تظاهرات علیه کابینه نتانیاهو در قدس اشغالی خبر دادند.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز چهارشنبه اعتراضات دانشجویان حامی فلسطین در دانشگاه های آمریکا را وحشتناک توصیف کرد و گفت که این تظاهرات باید متوقف شود.
فردا نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بن گویر وزیر امنیت داخلی اسرائیل با فریادهای نارضایتی خانواده های اسرای تظاهرات کننده در قدس مواجه شد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-رسانه های رژیم صهیونیستی چهارشنبه شب با تأیید برگزاری تظاهرات در تل آویو علیه بنیامین نتانیاهو و کابینه ی وی اعلام کردند که این تظاهرات به خشونت کشیده شده است.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شهرک نشینان معترض برای چندمین بار با بستن خیابان روبروی محل اقامت نخست وزیر رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی دست به تظاهرات زدند.
کیهان   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دانشجویان طرفدار فلسطین در دانشگاه کلمبیا روز جمعه سومین روز از تظاهرات خود را به رغم بازداشت و تعلیق ده ها نفر از دوستانشان از سر گرفته و تأکید کردند که عزم آنها برای مقابله با سیاست های رژیم اسرائیل تقویت شده است. ...
انصاف نیوز   ۵ ساعت پیش    
محسن ک دیور ، اسلام پژوه ایرانی و استاد دانشگاه دوک در آمریکا در کانال تلگرامی خود نوشت: دومین بیانیه اساتید و کارکنان عدالت خواه برای فلسطین دانشگاه دوک در حمایت از تظاهرات اعتراضی دانشگاههای نیویورک صادر شده است. خبرنامه دانشگاه دوک بار دیگر از انتشار بیانیه این تشکل دانشگاهی امتناع کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش    
شماری از دانشجویان در آرژانتین در اعتراض به کاهش بودجه دانشگاه ها تظاهرات برگزار کردند.
میزان   ۸ ساعت پیش    
تظاهرات در دانشگاه های آمریکا در محکومیت رژیم صهیونیستی همچنان ادامه دارد که به بازداشت و تعلیق صد ها دانشجو منجر شده است.
ایسنا   ۸ ساعت پیش    
اعتراضات علیه جنگ غزه از دانشگاه های کلمبیا و ییل به سایر دانشگاه های ایالات متحده گسترش یافته و مقامات این کشور در تلاش برای خنثی کردن آن هستند. از زمان درگیری ها در غزه، تظاهرات و بحث های داغ درباره جنایت های رژیم صهیونیستی در غزه و آزادی بیان، دانشگاه های ایالات متحده را تکان داده است.
میزان   ۸ ساعت پیش    
تظاهرات در دانشگاه های آمریکا در محکومیت رژیم صهیونیستی همچنان ادامه دارد که به بازداشت و تعلیق صد ها دانشجو منجر شده است.
رویداد ایران   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
گروهی از شهروندان ارمنستان در اعتراض به توافق مرزی با جمهوری آذربایجان، بزرگراه ارمنستان - گرجستان را در نزدیکی دریاچه سوان مسدود کردند. در حال حاضر، در هر دو طرف این بزرگراه در منطقه تحت محاصره، ترافیک سنگینی وجود دارد ...
تقریب   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شهروندان ترکیه ای در حمایت از مردم فلسطین و اعتراض به سفر رئیس جمهور آلمان به این کشور تظاهرات کردند.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پس از تصویب بسته کمک خارجی 95 میلیارد دلاری از سوی مجلس سنای آمریکا که شامل کمک به رژیم صهیونیستی هم می شود، آمریکایی های حامی فلسطین مقابل خانه چاک شومر رهبر اکثریت این مجلس دست به تظاهرات زدند، اما با واکنش پلیس نیویورک روبرو شدند.
دولت بهار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
فستیوال کایت در سواحل شمالی فرانسه/ رویترز اردوگاه تحصن دانشجویان حامی فلسطین در دانشگاه کلمبیا در شهر نیویورک آمریکا/ رویترز تظاهرات معلمان بولیویایی علیه تغییر قانون بازنشستگی/ رویترز باران سیل آسا در شهر صنعا یمن/ رویترز ...
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۲:۴۹    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به سرکوب تظاهرات دانشجویان آمریکایی در حمایت از فلسطین نوشت: لازم است دولت آمریکا آزادی بیان و تجمع دانشجویان و اساتید دانشگاه را تضمین کند و به مطالبات و حقوق قانونی آن ها احترام بگزارد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۲:۱۰    
شفقنا- دانشجویان دانشگاه سیدنی کمپ همبستگی غزه راه اندازی کردند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ الجزیره نوشت: دانشجویان و کارکنان فعال دانشگاه سیدنی استرالیا (USyd) یک اردوگاه همبستگی غزه را در حمایت از فلسطینی ها و تظاهرات دانشجویی مشابه در ایالات متحده راه اندازی کرده اند ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، یکی از فعالان رسانه در توئیتی نوشت: 11 دانشگاه آمریکا عرصه تظاهرات و تحصن در حمایت از فلسطین و بهتر بگم، علیه رژیم صهیونیستیه شاید بزرگترین برکت "طوفان الاقصی" و بعد هم "وعده صادق" همین چرخش افکار عمومی دنیا و این "آگاهی" بود چهره رژیم دیگر ترمیم نخواهد شد ...
تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
تظاهرات هایی که در حمایت از فلسطین در برخی کشورهای اروپایی برگزار می شود، اغلب با محدودیت هایی مواجه می شوند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۱:۲۵    
هزاران شهرک نشین صهیونیست در اعتراض به ناکامی بنیامین نتانیاهو در توافق تبادل اسرا با مقاومت فلسطین در غزه به سمت سفارت آمریکا در تل آویو راهپیمایی کردند.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۱:۰۵    
شفقنا- صدها تظاهرکننده یهودی پس از اعتراض در نیویورک دستگیر شدند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ گاردین نوشت: صدها تظاهرکننده یهودی ضد جنگ در جریان جشن عید فصح و در جریان اعتراض به تصویب کمک 13 میلیاردی به اسرائیل دستگیر شدند ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۰:۴۷    
صدها هزار نفر از آرژانتینی ها شب گذشته به خیابان ها آمدند تا خشم خود را نسبت به کاهش خدمات آموزش عالی دولتی در زمان رئیس جمهور جدید این کشور خاویر مایلی ابراز کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۹:۵۷   + ۴۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به سرکوب تظاهرات دانشجویان آمریکایی در حمایت از فلسطین نوشت: لازم است دولت آمریکا آزادی بیان و تجمع دانشجویان و اساتید دانشگاه را تضمین کند و به مطالبات و حقوق قانونی آن ها احترام بگزارد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۹:۱۷    
به گزارش زیرنویس به نقل از الجزیره، تصویب کمک های آمریکا به اسراییل در مجلس نمایندگان و سنای آمریکا با مخالفت آمریکایی ها روبرو شده و برخی از مخالفان کمک به اسراییل روبروی محل اقامت رهبر اکثریت دموکرات مجلس سنا دست به تظاهرات زدند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
هزاران اردنی در نزدیکی سفارت اسرائیل در امان، پایتخت این کشور برای حمایت از غزه و گروه های فلسطینی تظاهرات کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۷:۱۱    
تظاهرات دانشجویان حامی فلسطین در دانشگاه های مختلف آمریکا ادامه یافت.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا در حالی که برای روز ششم محاکمه خود در منهتن به دادگاه می رفت، به خبرنگاران گفت: تظاهرات دانشگاهیان آمریکایی بر علیه (رژیم) اسرائیل شرم آور است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
براساس گزارش ها، کلاس های درس دانشگاه کلمبیا به خاطر تظاهرات های ضداسرائیلی مجازی و غیرحضوری برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هزاران نفر از ساکنان پایتخت اردن باز هم در حمایت از مردم غزه به خیابان ها آمدند و تظاهرات کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مهر : هزاران نفر از مردم اردن ساعتی پس از سخنرانی ابوعبیده سخنگوی گردان های قسام دعوت او را لبیک گفته و مجدداً به خیابان آمده و علیه رژیم اشغالگر صهیونیستی دست به تظاهرات زدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
کلاس های درس دانشگاه کلمبیا در آمریکا به خاطر ادامه تظاهرات های ضداسرائیلی مجازی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تظاهرکنندگان صهیونیست در تظاهرات گسترده علیه نخست وزیر این رژیم، خواستار توافق با حماس برای آزادی اسرا شدند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- صهیونیست ها بار دیگر با برگزاری تظاهرات در تل آویو خواستار کناره گیری بنیامین نتانیاهو از نخست وزیری رژیم صهیونیستی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۲:۰۷    
مردم اردن در پاسخ به درخواست ابوعبیده برای شدت بخشیدن به اقدامات خود در حمایت از مقاومت فلسطین، در اطراف سفارت رژیم صهیونیستی دست به تظاهرات زدند.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۱:۴۱    
همزمان با شدت گرفتن تظاهرات های دانشجویی در آمریکا در حمایت از فلسطین پلیس نیویورک از دستگیری بیش از 130 نفر در جریان تظاهرات در محوطه دانشگاه نیویورک خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۰:۵۷    
تهران- ایرنا- همزمان با گذشت 200 روز از ناکامی ارتش رژیم صهیونیستی برای تحقق اهداف خود در جنگ علیه غزه، صهیونیست ها برای برگزاری تظاهرات در تل آویو فراخوان دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مخالفان و معترضان به سیاست های نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز را هم در خیابان های فلسطین اشغالی به ویژه در تل آویو علیه وی شعار می دهند.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۰:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس جمهوری سابق آمریکا ضمن مخالفت با تظاهرات حامیان فلسطین در آمریکا، اعلام کرد که با مانع مهم صلح در خاورمیانه جو بایدن است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
بی بی سی در خبری با تیتر بازداشت های دسته جمعی در پی گسترش اعتراضات دانشگاهی در آمریکا به جنگ غزه نوشت: در حالی که مقام ها در آمریکا تلاش می کنند که تظاهرات ضد جنگ غزه را خنثی کنند، اعتراضات دانشجویی در تعدادی از دانشگاه های معتبر ایالات متحده رو به گسترش است ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- با ادامه مخالفت ها با جنگ رژیم اسرائیل در غزه در دانشگاه های آمریکا، پلیس آمریکا ده ها دانشجو را در تظاهرات حامی فلسطین در دانشگاه ییل در کنتیکت و دانشگاه نیویورک دستگیر کرده است.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۸:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
در ویدیو زیر شاهد اعتراض و آتش به پا کردن معترضان مقابل اقامتگاه نتانیاهو خواهید بود.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۵:۴۵    
تظاهرات اعتراضی صدها مهاجر افغانستانی در واکنش به کشته شدن سه پناهجوی افغانستانی، یکشنبه دوم ثور (اردیبهشت) به شورش در خیابان های پاریس و تخریب دارایی های عمومی منجر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۴:۴۲    
در دویستمین روز شروع جنگ غزه، خانواده های اسرای صهیونیست در نوار غزه تظاهراتی را در تل آویو ترتیب دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۳    
فعالان آمریکایی در حمایت از افراد بی خانمان، در مقابل ساختمان دیوان عالی کالیفرنیا تظاهرات کردند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
پلیس آمریکا در ادامه سرکوب تجمعات حمایت از فلسطین به دانشگاه های مختلف یورش برده و تعدادی از دانشجویان را بازداشت کرده است.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
خانواده های اسرای صهیونیست در نوار غزه و حامیان آن ها که از بی توجهی کابینه رژیم اشغالگر به سرنوشت فرزندان خود خشمگین هستند، خواستار کناره گیری نخست وزیر این رژیم از سمتش شدند. ...
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۱:۵۰    
شفقنا- روزنامه واشنگتن پست اعلام کرد که شرکت آمریکایی گوگل حدود 20 کارمند دیگر را که در تظاهرات اعتراض آمیز قرارداد رایانش ابری که این شرکت با دولت اسرائیل شرکت کردند را اخراج کرده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۱:۲۷    
در ادامه حمایت های مردمی در نقاط مختلف جهان، هزاران نفر از مردم ترکیه با حضور در خیابان های شهر آنتالیا جنایت های رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کردند.