یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۲۳:۳۱Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خشونت»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
کاربران جوان شبکه اجتماعی تیک تاک در آمریکا از سیاستمداران این کشور خواستند به جای هراس افکنی علیه تیک تاک به فکر خشونت های فزاینده با سلاح باشند.
سینما سینما   ۱ ساعت پیش    
سینماسینما ، مهگان فرهنگ؛ توجه: این متن می تواند داستان فیلم را لو بدهد ایرنا زنی اوکراینی است، با گذشته ای پر از خشونت و تحقیر آمیز که گویا مصمم است چیزی را به دست آورد ...
سلام نو   ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
عوامل نوپو و گشتی یگان ویژه اصفهان یک مرد را که به علت مصرف مواد مخدر با گروگان گرفتن مادر خود و با اعمال خشونت و ضرب و جرح وی را تهدید به قتل کرده بود دستگیر کردند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۵۹    
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) با محکوم کردن به آتش کشیدن یک نسخه از قرآن در کپنهاگ، پایتخت دانمارک، این اقدام موهن را تحریک احساسات مسلمانان و ترغیب به ترویج فرهنگ خشونت و رادیکالیسم خواند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور پیشین آمریکا در کمپین انتخاباتی خود بار دیگر طرفداران خود را به خشونت دعوت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
جاناتان میجرز روز شنبه در نیویورک به اتهام خشونت خانگی پس از اختلاف با یک زن 30 ساله دستگیر شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
چین در آیندۀ نزدیک قوانین سختگیرانۀ جدیدی برای مبارزه با خشونت سایبری وضع خواهد کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۳۶    
مدیرکل بهزیستی استان زنجان از تماس 5 هزار و 500 نفر با خط تلفن 123 اورژانس اجتماعی در سال گذشته خبرداد و گفت: همشهریان در صورت مشاهده کودک آزاری، همسر آزاری، سالمند آزاری، فرار از منزل، خودکشی، خشونت های خانگی... ی. سکوت نکنند و با خط 123 اورژانس اجتماعی بهزیستی جهت مداخله در بحران تماس بگیرند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۶:۲۵    
تظاهرات علیه طرح اصلاح قانون قضایی کابینه ی نتانیاهو در تل آویو که رسانه ها شمار شرکت کنندگان را 200 هزار نفر برآورد کردند، شنبه شب به خشونت کشیده شد و پلیس به معترضان حمله کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
تسنیم : نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی با استفاده از زور و خشونت علیه معترضان در تل آویو تلاش می کنند آنها را متفرق کنند، شماری از معترضان راه های منتهی به تل آویو را مسدود کردند
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
این خشونت ها می تواند روابط تیره شده بین واشنگتن و تهران را تشدید کند زیرا تلاش ها برای احیای توافق هسته ای 2015 بین ایران و قدرت های بزرگ متوقف شده و روسیه از پهپادهای ایرانی علیه اوکراین استفاده می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رسانه ها و فعالان شبکه های اجتماعی فرانسه تصاویری از برخورد خشونت آمیز نیروهای پلیس این کشور با معترضان در یک منطقه روستایی در غرب فرانسه منتشر کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (شنبه) پنجم فروردین ماه در توئیتی با اشاره به برخورد خشونت آمیز پلیس فرانسه با معترضان در این کشور نوشت: با دیدن صحنه های سرکوب خشونت آمیز معترضان به ویژه زنان در فرانسه توسط پلیس این کشور ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
اکوایران : پاریسی ها در اعتراضات خشونت آمیز چند هفته گذشته، با پلیس درگیری شده و از تغییرات مکرون در برنامه بازنشستگی کشور خشمگین هستند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۶:۳۵    
پس از سرکوب خشونت آمیز معترضان به ویژه زنان در فرانسه، سؤالات و واکنش های بسیاری نسبت به سکوت افکار عمومی جهان شکل گرفته است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۶:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه به سرکوب خشونت آمیز معترضان به ویژه زنان در فرانسه توسط پلیس این کشور واکنش نشان داد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۶:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
بدنبال تشدید اعتراضات در فرانسه و برخورد خشونت آمیز پلیس با معترضان، عربستان، امارات متحده عربی و بحرین با هشدار به اتباع خود در فرانسه از آن ها خواستند هوشیار باشند و موارد احتیاطی را رعایت کنند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به خشونت پلیس فرانسه علیه زنان در اعتراضات این کشور نوشت: چرا نشست جمعی برای حمایت از حقوق زنان معترض فرانسوی برگزار نمی شود؟!
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۵:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در توئیتی نوشت: با دیدن صحنه های سرکوب خشونت آمیز معترضان بویژه زنان در فرانسه توسط پلیس این کشور، این سؤال همچنان نزد افکار عمومی جهان و زنان فرانسه مطرح است که پس وزرای زن و فمینیست اروپا ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۱۸    
گزارش تبعیض، نابرابری و خشونت علیه زنان در فرانسه از سوی ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران منتشر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
شورای اروپایی انتقاد شدیدی به خشونت بیش از حد پلیس فرانسه علیه معترضان به طرح اصلاح بازنشستگی دولت وارد کرد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
شورای اروپا روز جمعه از سطح خشونت نیروهای پلیس فرانسه در برابر تظاهرکنندگانی که مخالف اصلاح قانون بازنشستگی در این کشور بودند، انتقاد کرد و آن را استفاده بیش از حد از زور خواند
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
سال هاست که منطقۀ وسیعی در شمال غرب چین بستر انواع جدیدی از خشونت حکومتی و استعمار است و بیش از یک ونیم میلیون مسلمان اویغور در اردوگاه های اقامت اجباری و کارخانه های مربوط به این اردوگاه ها ناپدید شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۳۲    
فعالان حقوق بشری در فرانسه از خشونت پلیس این کشور علیه معترضان به اصلاحات بازنشستگی دولت مکرون انتقاد کردند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایران پرس: شورای اروپا روز جمعه از استفاده بیش از حد از زور توسط پلیس فرانسه در تظاهرات علیه اصلاحات بحث برانگیز بازنشستگی انتقاد کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۸:۴۹    
طرح کاهش خشونت علیه زنان ویژه بانوان و با حضور وکیل دادگستری در شهرستان قدس انجام شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۱:۲۸    
کارشناسان درباره نتایج توسعه فرهنگ گفت وگو در جامعه به مواردی همانند کاهش خشونت در جامعه، افزایش عدالت محوری، عدم پیش داوری و افزایش امنیت در جامعه اشاره کردند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۰:۴۷    
سازمان گزارشگران بدون مرز (RSF) عصر جمعه از وزیر کشور فرانسه خواست تا از خشونت پلیس علیه خبرنگاران در جریان اعتراضات به اصلاحات بازنشستگی جلوگیری کند.
صبا ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۹:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
شاید شما هم تا به حال چیزی از خشونت در ژاپن نشنیده باشید اما این بناها یادگاری از بی رحمی ژاپنی ها است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۹:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور فرانسه برخورد خشونت آمیز پلیس این کشور با معترضان به سیاست های دولت را حرفه ای خواند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
یک پلیس فرانسوی پس از برخورد خشن با یک زن تلاش کرد مانع از فیلمبرداری این صحنه شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
امام جمعه کرج با اشاره به اینکه رفتارهای انگلیس و فرانسه با مردم و زنان بیانگر میزان خشونت در این کشور است، گفت: نهاد های بین المللی در برابر این گونه اقدامات ضد بشری در فرانسه، انگلیس و دیگر کشورهای غربی دچار مرگ مغزی شده اند و سکوت اختیار کرده اند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۳۲    
شفقنا- وزیر کشور فرانسه از بازداشت 457 نفر و زخمی شدن 441 افسر پلیس و ژاندارمری در نهمین روز از اعتراضات علیه اصلاحات بازنشستگی در این کشور خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۲:۴۵    
با دخالت پلیس ضد شورش فرانسه، اعتراضات کارکنان بخش انرژی این کشور به تصمیمات دولت مکرون به خشونت کشیده شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۱:۱۴   + ۲۴ سایت دیگر  
تسنیم : کنعانی در واکنش به ناآرامی های فرانسه تاکید کرد: ما از تخریب و آشوب حمایت نمی کنیم، اما می گوییم؛ بجای آشوب آفرینی در دیگر کشورها، صدای مردم خود را بشنوید و از خشونت علیه آنان بپرهیزید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۹:۵۰    
خشونت های پلیس فرانسه علیه معترضان به سیاست های دولت مکرون باعث شد این برخوردهای خشن سرکوب اطلاق شوند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۹:۴۱   + ۳۲ سایت دیگر  
تهران-ایران پرس: ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه خطاب به مقامات فرانسوی تاکید کرد: به جای آشوب آفرینی در دیگر کشورها، صدای مردم خود را بشنوید و از خشونت علیه آنان بپرهیزید.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۹:۳۱    
بنابر گزارش اغلب رسانه های اروپایی بار دیگر اجتماعات فرانسوی ها با دخالت پلیس ضد شورش به ویژه در شهرهای پاریس، نانت، لیون و تولوز فرانسه به خشونت کشیده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۸:۳۷   + ۳۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه خطاب به مقامات فرانسوی گفت: به جای آشوب آفرینی در دیگر کشورها، صدای مردم خود را بشنوید و از خشونت علیه آنان بپرهیزید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
خانواده از نهادهای مهم اجتماعی است آموزش و مشاوره قبل از ازدواج می تواند بسیار مؤثر و مفید باشد و آمار ازدواج های ناموفق و به تبع آن آسیب هایی مانند طلاق، کودک آزاری، خشونت های خانوادگی، اعتیاد و همسر آزاری را کاهش دهد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۳:۳۳    
تصاویر منتشر شده از اعتراضات مردم فرانسه نسبت به سیاست های دولت مکرون حاکی از گسترش روزافزون ناآرامی ها و اعتراضات خیابانی فرانسوی ها و پیوستن مردم شهرهای مختلف ازجمله پاریس، نانت، رن، مارسی، لوریان، لیون و ... به اعتراضات است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
معترضان به سیاست های دولت فرانسه به صورت گسترده در خیابان های پایتخت تجمع کردند و نیروهای پلیس برای متفرق کردن آنها به خشونت متوسل شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۴۳   + ۱۸ سایت دیگر  
ناصر کنعانی گفت:بررسی دقیق این اقدام وحشیانه (آتش زدن پیرمردی انگلیسی در هنگام خروج از مسجد) و اعلام نتایج آن مسئولیت فوری دولت انگلیس است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
همزمان نگرانی های امنیتی و این که حضور دونالد ترامپ در نیویورک ممکن است باعث ناآرامی و خشونت در سطح کشور شود، ممکن است موجب شود دادستان و قاضی رویه دیگری را در پیش بگیرند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۴۵   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی دستگاه دیپلماسی گفت: اسلام ستیزی و اسلام هراسی سیستماتیک در غرب، نتیجه اش نفرت پراکنی و خشونت آشکار است.
پژوهش جدیدی که در مورد سیارک ها انجام شده است، نشان می دهد که زمین بیش از آنچه پیشتر تصور می شد، در معرض برخورد سیارک ها قرار دارد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۰:۲۰    
لیندا توماس گرینفیلد سفیر آمریکا در سازمان گفت که ایالات متحده آمریکا عمیقا از خشونت مداوم در سرزمین های اشغالی و کرانه باختری نگران است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
تور وینسلند، هماهنگ کننده سازمان ملل اعلام کرد که خشونت روزانه علیه فلسطینیان به طرز قابل ملاحظه ای افزایش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۲:۴۶    
براساس گزارش کارشناس مسائل اجتماعی در انگلیس، نیروی پلیس لندن به شدت نژادپرست است و خشونت ضد زنان در آن نهادینه شده است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به عدم توجه مدعیان حقوق بشر در آمریکا و کشورهای اروپایی به استمرار و خشونت پلیس فرانسه علیه معترضان گفت: خشونت پلیس فرانسه با معترضان به چشم مدعیان حقوق بشر نمی آید!