پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۰:۴۶Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مهاجرت»

خبرگزاری مهر   ۴۰ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
کرج- وزیر آموزش و پرورش گفت: احکام رتبه بندی معلمانی که مدارک خود در سامانه رتبه بندی را به صورت کامل بارگذاری کرده اند در مهر ماه جاری صادر می شود.
دانا   ۸ ساعت پیش    
یوسف نوری گفت: در یک برنامه میان مدت کمبود فضای آموزشی و افزایش تراکم دانش آموزی البرز را مرتفع می کنیم.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
کرج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش البرز با اشاره به سیل مهاجرت ها به این استان گفت : البرز به لحاظ فضای آموزشی و امور تربیتی در بین استان های کشور، فقیرترین است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۸:۳۱    
رئیس مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: حفظ طبقه خلاق، جلوگیری از مهاجرت و خروج آن ها از اصفهان و تقویت اکوسیستم کارآفرینی از جمله مزیت های طرح کمک به ایجاد صندوق های سرمایه گذاری خطرپذیر است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۵:۳۸    
کارشناس ارشد مسائل اروپا گفت: حزب برادران ایتالیا بر خلاف عرف احزاب راست افراطی اروپایی که معمولاً رابطه نزدیکی با روسیه دارند، از موضع اوکراین حمایت کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا : رشد جمعیت آلمان در نیمه دوم سال 2022 بی سابقه بوده و 750هزار نفر به آن افزوده شده است. اداره آمار فدرال آلمان سه شنبه اعلام کرد در نیمه نخست سال 2022 میلادی، جمعیت این کشور برای نخستین بار از مرز 84میلیون نفر گذشت ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۲:۴۳    
سید محمد امین آبادی ریاضت اقتصادی، افزایش نابرابری اجتماعی، بحران انرژی، رکوردشکنی تورم، رکود اقتصادی، افزایش بیکاری، کاهش سطح رفاه، بحران مهاجرت و بحران هویت در اروپا موجب شده که طی ماه های اخیر احزاب راست افراطی بار دیگر در قاره سبز قدرت بگیرند ...
الف   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
هر روز اخبار فراوانی در رسانه ها منتشر می شود که دنبال کردن آنها حتی برای آنان که اهل مطالعه اخبار هستند کار را دشوار می کند. بسته خبری- تحلیلی الف با رصد اخبار و رویدادهای مهم، همچنین تحلیل های صورت گرفته در این زمینه مخاطبان خود را از مهمترین وقایع روز آگاه می کند.
سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۰:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
قائم مقام نظام پزشکی تهران بزرگ، در خصوص علل مهاجرت پزشکان و راه های جلوگیری از خروج نخبگان از کشور، توضیحاتی ارائه داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا مساله آب در سیستان از چالش های قدیمی این منطقه است زندگی مردم این خطه چنان وابسته به رودخانه هیرمند است که بدون وجود این روزنه ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مستند "عملیات المپیک" به کارگردانی حسین الهام، مروری بر تحریم ورزشی کشورها در طول تاریخ داشته و پرونده تعلیق جودو ایران را باز می کند.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مهران مدیری کارگردان و مجری مشهور صدا وسیما دو روز پس از انتشار ویدیویی کشور را به مقصد امارات ترک کرده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
کسانی که آپارتمان لوکس دارند میل به مهاجرت پیدا کرده اند؛ زیرا با فروش یک آپارتمان در تهران می توانند سه تا چهار آپارتمان در استانبول بخرند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۶:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رهبر کاتولیک های جهان برای اختتامیه کنگره کلیسای ایتالیا که مصادف شده با انتخابات پارلمانی این کشور به جنوب ایتالیا سفر کرده و پیامی را ارائه کرد که در آن به مسائل کلیدی کمپین داخلی از جمله مهاجرت پرداخت.
سلام نو / رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۷:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
انسیه خزعلی با انتقاد از رسانه ها اظهار داشت که پسرش قصد مهاجرت نداشته و نرم افزارهای او هم ربطی به فیلترشکن ندارد!
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۶:۰۷   + ۲۳ سایت دیگر  
کسانی که آپارتمان لوکس دارند میل به مهاجرت پیدا کرده اند؛ زیرا با فروش یک آپارتمان در تهران می توانند سه تا چهار آپارتمان در استانبول بخرند. از قبل هم در بخش واحدهای لوکس خرید و فروشی وجود نداشت. اما آپارتمان های متراژ کوچک در تهران، کرج و پردیس از رونق مناسبی برخوردار است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۶    
لیز تراس قرار است یک بازنگری اساسی در سیستم ویزای بریتانیا برای مقابله با کمبود حاد نیروی کار در صنایع کلیدی راه اندازی کند، اقدامی که مورد استقبال رهبران کسب و کارها قرار گرفته است.
شما نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مهران مدیری دو روز پس از انتشار ویدیوی همراهی کشور را به مقصد امارات ترک کرده است.
سلام نو / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۴   + ۴۹ سایت دیگر  
انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: پیگیر وضعیت زنان بازداشت شده هستم و تلاش می کنیم افراد کم تقصیر سریعتر آزاد شوند.
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۸:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم زابل در مجلس هشدار داد که قطع حق آبه از سوی کشور افغانستان موجب افزایش مهاجرت از منطقه سیستان شده است.
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: شاید صحیح نباشد ولی باید از رسانه های مختلف گله کنم که خبر دروغ و کذب را منتشر کردند چه در مورد بحث مهاجرت که پسر من به هیچ وجه قصد مهاجرت نداشته و به زودی باز خواهد گشت و چه در بحث فیلترشکن ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
انسیه خزعلی، معاون امور زنان رئیس جمهور در حاشیه جلسه هیات دولت گفت: از رسانه های مختلف بابت انتشار خبر کذب گله می کنم. فرزند من به هیچ عنوان قصد مهاجرت نداشته و به زودی به کشور باز می گردد.
ایستنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۳:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از رسانه ها جهت انتشار اخباری درباره فرزندش گلایه کرد. به گزارش ایسنا، انسیه خزعلی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از رسانه ها گله مندم که خبر دروغ درباره فرزندم منتشر کردند. پسرم به هیچ وجه قصد مهاجرت ندارد و به کشور باز می گردد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: پسرم به هیچ وجه قصد مهاجرت نداشته و به زودی به کشور بازمی گردد و سفرش هم در ارتباط با فیلترشکن و وی پی ان نبوده است.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: پسرم به آمریکا مهاجرت نکرده است و به زودی بازمی گردد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۲:۴۶   + ۳۰ سایت دیگر  
انسیه خزعلی، معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری درباره حواشی اقامت و همچنین شغل پسرش در کانادا اظهار نظر کرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۱۷    
تراکم پزشک در شهرهای برخوردار، مشکلات حوزه توزیع پزشک، مهاجرت پزشکان، اجرا نشدن نظام ارجاع و پزشک خانواده همه دست در دست هم داده تا امروز مردم برای مراجعه به پزشک متخصص مجبور باشند که به شهرهای بزرگ سفر کنند.
اخبار رسمی   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۱۳    
چهارشنبه 01/7/06 ، تهران , (اخبار رسمی) : ثبت شرکت در کانادا یکی از راه های اصولی برای سرمایه گذاری در کانادا و در نهایت اخذ اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری است. ثبت شرکت کانادا مناسب افرادی است که قصد اجرای ایده کسب و کار خود را دارند یا قصد دارند حوزه فعالیت شرکت خود را گسترش دهند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۹    
هجرت پیامبر هجرت پیامبر و مسلمانان از مکه به مدینه در آخر سال سیزدهم بعثت است. علت اصلی مهاجرت مسلمانان به مدینه، آزارهای مشرکان مکه و بیعت عقبه اهالی مدینه با پیامبر (ص) برای دفاع از مسلمانان این شهر بود. این واقعه در زمان خلافت خلیفه دوم به صورت رسمی، مبدأ تاریخ مسلمانان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
برخی کاربران سامانه فارس من، مهاجرت نخبگان قبل از ادای دین به مردم و کشور را همپای اختلاس از هموطنان دانسته اند و نظرات خود را در این باره مطرح کردند.
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه آلومینیوم به نقل از ایسنا، افزایش هزینه های انرژی در اروپا، کسب و کارها را تعطیل کرده و اتحادیه اروپا را در معرض خطر رکود قرار داده است. با این حال، همه این سرنوشت را نمی پذیرند. بعضی از شرکتها به مناطق ارزان تر می روند ...
فرادید   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۵۳    
مهران مدیری هنوز به ادعای خارج شدن اش از کشور واکنشی نشان نداده است. اما تسنیم مدعی شده که او علیرغم ممنوع الخروجی از سوی دادستانی، ایران را ترک کرده است. اما نگفته اند که مهران مدیری پس از خروج از ایران به کدام کشور رفته است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۵   + ۲۳ سایت دیگر  
دو برادر جوان که قصد مهاجرت داشتند، طعمه آدم ربایان شدند و گروگانگیران درخواست 5هزار دلار کردند. اواخر شهریورماه سال جاری، وقوع آدم ربایی دو برادر اهل کشور افغانستان در تهران در دستور کار کارآگاهان اداره یازدهم پلیس و بازپرس دادسرای امور جرایم جنایی قرار گرفت. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۲۲    
آمنه سیاری، دختر کارآفرینی است که در روستاهای محروم برای نجات از افزایش بی رویه مهاجرت تلاش کرده و کاری کرده تا زنان توانمندی دست های خود را بشناسند و سپس موزه ای از محصولات روستاییان را در مرکز استان بنا کرده است.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا : عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به اینکه در سال جاری بانک مرکزی رشد اقتصادی کشور را 7/ 3درصد اعلام کرده است، گفت: ممکن است در سال جاری رشد اقتصادی سه تا چهاردرصدی در کشور محقق شود که ناشی از خالی شدن ظرفیت ها در دوران کروناست ...
بیتوته   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۲:۰۲    
مهاجرت با گروه مهاجرتی طینت در چند دهه گذشته مهاجرت به یکی از موضوعات بسیار مهم سراسر جهان تبدیل شده است، اما آیا می دانید که چگونه ایمن، قانونی و به ساده ترین روش به کشور دلخواه خود مهاجرت کنید؟ برای این که بتوانید یک مهاجرت ایمن و سریع داشته باشید باید با افراد متخصص در این حوزه مشورت کنید ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۱:۵۹    
ماجرای فیلترشکن ها با مهاجرت یا سفر فرزند یکی از دولتی ها به کانادا در حالی داغ است که تجارت چند میلیاردی با فیلتر اینستاگرام و واتساپ در بازار وی پی ان فروشان به راه افتاده؛ فیلترینگی که صدیقه ببران، استاد ارتباطات معتقد است علاوه بر ضرر عظیم به کسب و کارها، مردم را به قانون گریزی سوق می دهد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ماریتزا ابرو، مدیرعامل و بنیان گذار برند سس تند پیسکوئیا (Pisqueya)، هیچ وقت یک زندگی کارآفرینانه برای خودش متصور نبود. او که به تازگی از دانشگاه فارغ التحصیل شده بود، می خواست با استخدام در یک شرکت خوب، مایه افتخار والدینش باشد که در اواخر دهه 70 از دومینیکن به آمریکا مهاجرت کرده بودند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
الجزیره : کرملین می گوید هیچ تصمیمی درباره بستن مرزهای روسیه برای جلوگیری از مهاجرت مردان روسی ندارد؛ مردانی که پس از چند روز صحنه های آشفته در جریان بسیج نسبی برای جنگ در اوکراین از کشور فرار می کنند ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۱:۵۰    
یکی از موضوعات مهمی که اکنون توجه بخشی از جامعه ایرانی و مسئولین حکومتی را به خود جلب کرده و در رسانه ها و محافل خصوصی و عمومی مطرح می شود و به آن می پردازند مهاجرت ایرانیان به خارج از کشور است. در این ارتباط لازم است به نکاتی توجه شود: ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: مرد شیاد که با وعده ازدواج و مهاجرت به کشورهای اروپایی از زنان کلاهبرداری می کرد دستگیر شد.
برترین ها / پول نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
روزنامه شهروند در گزارشی شرایط کار و اقامت در ترکیه و چالش ایرانی های مهاجر را بررسی کرده است.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
دکتر سید محسن بنی هاشمی، استاد رسانه و ارتباطات در میزگرد پنجره شکسته که در همشهری برگزار شد، گفت: افراد به تهران مهاجرت می کنند چون مدرن نمایی برای افراد، همیشه خوشایند بوده است اما یکباره با مگاسیتی روبه رو می شوند.
سلامت نیوز / باز خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
تعدادی از پزشکان پاکستانی در برخی از مناطق استان سیستان و بلوچستان، مشغول طبابت هستند و به نظر می رسد زنگ خطر مهاجرت پزشکان ایرانی، خیلی زود به صدا در آمده است.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
یکی از کاربران شبکه های اجتماعی از حرکت عجیب ضد انقلاب در آمریکا نوشت: چقدر اینا وحشی اند، با یه تعداد پاکستانی که برای امام حسین عزاداری میکردن به طرز وحشیانه درگیر شدن. ناز شست جمهوری اسلامی که باعث شدی این وحوش از ایران مهاجرت کنند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۹:۲۱    
مدیر گردشگری سلامت دانشگاه مشهد از افزایش تعداد گردشگران سلامت در مشهد مقدس خبر داد و گفت: رونق گردشگری سلامت نه تنها مهاجرت پزشکان را کم می کند بلکه زمینه ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی را فراهم می کند.
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۹:۱۵   + ۳۲ سایت دیگر  
محمد فاضلی در برنامه شیوه در تلویزیون با بیان اینکه جامعه ایران به دلیل آنچه برای خانم مهسا امینی پیش آمد بسیار داغدار و ملتهب است گفت: میانگین هوشی و توانایی جامعه بالاتر از حکومت بالاتر است؛ این وضعیت جامعه ایرانی را به استیصال رسانده است!این روزها دیگر فقط مهاجرت نخبگان نیست ...
عیار آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۸:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
در حالی که پیش تر رئیس نظام پزشکی از آمار بالای مهاجرت پزشکان یاد کرده بود در جدیدترین مصاحبه خود آماری از تعداد مهاجرت پزشکان ارائه نکرد و مهاجرت آن ها را به نسبت مهاجرت سایر اقشار پایین تر دانست.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۲:۱۸    
مهاجرت شهروندان افغانستان به ویژه زنان از این کشور پس از روی کار آمدن گروه طالبان به دلیل افزایش تبعیض جنسیتی، قومی و مذهبی افزایش یافته است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۲:۲۱    
نویسنده کتاب زندگینامه امام موسی کاظم(ع) در گفت و گو با قدس آنلاین گفت: مهاجرت امام رضا(ع) به ایران و شهادت شان در کشور ما موج مهاجرت امام زادگان را به دنبال داشت.