یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۱:۴۴Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فیلم کوتاه»

سینما خانه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
فیلم کوتاه انگشتر به کارگردانی و تهیه کنندگی رهام رسولی، به عنوان بهترین فیلم حقوق بشر جشنواره هندوستان انتخاب شد. به گزاررش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، فیلم کوتاه انگشتر به کارگردانی و تهیه کنندگی رهام رسولی در چهارمین حضور جهانی خود ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۲    
گفتگو با محمدرضا محمدی، کارگردان افغانستانی فیلم کوتاه رؤیا که در برزیل خوش درخشید
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
هدف این جشنواره گرد هم آوردن کارگردانان و تهیه کنندگان فیلم کوتاه با متخصصان صنعت سینمای ترکیه و جهان و حمایت از پروژه ها در مرحله تولید است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: فراخوان نخستین جشنواره ملی فیلم کوتاه رشت با موضوع شهروندی منتشر شد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
فیلم کوتاه آرام گاه به کارگردانی علی دارایی که در هشتمین دوره جشنواره فیلم کوتاه رحمت ترکیه کاندیدای دریافت جایزه بهترین فیلم شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
آرام گاه به کارگردانی علی دارایی در هشتمین دوره جشنواره فیلم کوتاه رحمت ترکیه کاندیدای دریافت جایزه بهترین فیلم شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۲:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
فیلم کوتاه آرام گاه به کارگردانی علی دارایی که در هشتمین دوره جشنواره فیلم کوتاه رحمت ترکیه کاندیدای دریافت جایزه بهترین فیلم شد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۸:۴۳    
اتحاد خبر-احمد خواجه حسنی: فیلم کوتاهی از امیر قطر را دیدم که بعد از گل دوم تیم ملی فوتبال عربستان به آرژانتین خوشحالی می کند.. با دیدن این فیلم کوتاه نمی توانم حسرت خود را از رخداد فیدبک هایی که بعد از بازی تیم فوتبال ایران و انگلیس جریان پیدا کرد پنهان کنم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۳:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
فیلم کوتاه رویای توپ راهی جشنواره ورزشی کنیا شد و دابُر پس از حضور در هشت جشنواره از اسپانیا جایزه گرفت.
شهر بیست   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
فیلم کوتاه دابُر به کارگردانی سعید نجاتی از فیلمسازان جوان قم موفق به کسب جایزه در جشنواره بین المللی فیلم کوتاه Soria اسپانیا شد.
میبد خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۱:۳۷    
دانش آموزان شهرستان میبد در جشنواره کشوری فیلم کوتاه دانش آموزی با محوریت هلال احمر درخشیدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
فیلم کوتاه آهدم به کارگردانی و نویسندگی مسلم فدایی پردنجانی، هنرمند بومی شهرستان فارسان به 2 جشنواره آستوریا ایالت متحده و انگلیس راه یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۳:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
فیلم کوتاه 9 ساعت با هانا به کارگردانی حسین فیروزه در جشنواره بین المللی فیلم کودکان سیاتل به رقابت می پردازد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
هجدهمین دوره جشنواره بین المللی سانفرانسیسکو Another Hole in the Head میزبان فیلم کوتاه سوسک می شود.
فیلم کوتاه جوراب رنگی به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی قاسمی، در میان 4 فینالیست نهایی جشنواره آسیا پاسیفیک ( ABU PRIZES 2022) قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
سی و یکمین دوره جشنواره بین المللی یوروشورتس لهستان، میزبان 6 فیلم کوتاه از سینماگران جوان ایرانی است.
هافبک تیم ملی کشورمان پیامی را از تریبون فیفا قبل از بازی با انگلیس در جام جهانی فرستاد.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۱:۱۵    
اگر بحث مخاطبان نخبگانی فیلم کوتاه مطرح شود و این که شاید هرمخاطبی فیلم کوتاه نبیند و، اما و اگری درباره کثرت تماشاگران این عرصه به میان آید، با پیوند فیلم کوتاه با درس مدرسه و بحث های آموزشی و تربیتی، این شبهه هم برطرف می شود ...
امیرحسین_راستی برنده تندیس زرین بخاطر بهترین کارگردانی،فیلم با عنوان کلکسیون درهشتمین جشنواره فیلم کوتاه دانش آموزی مدرسه شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۰:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
فیلم کوتاه رویا و نازپری به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا محمدی به جشنواره یوروشورتس لهستان راه یافتند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۰:۲۲    
کمدی سیاه "چاقو، شکلات" به نویسندگی و کارگردانی هوشمند ورعی فیلمساز کرمانشاهی برنده جایزه بهترین فیلم کوتاه اکسپریمنتال از جشنواره بین المللی NORTH HOLLYWOOD لس آنجلس در ایالت کالیفرنیای آمریکا شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
آیین رونمایی از پوستر نخستین جشنواره ملی فیلم کوتاه رشت و اولین جشنواره منطقه ای تئاتر خیابانی گیلدخت با حضور مهدی آذرپندار رئیس انجمن سینمای جوان کشور،امام پناهی فرماندار، مادر حسینی، هادی رمضانی، سید حسین رضویان از اعضای شورای اسلامی شهر رشت ...
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی کارگاه "اقتباس در فیلم کوتاه" در هجدمین پاتوق فیلم کوتاه انجمن سینمای جوان تنگستان برگزار شد.
وقت صبح   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ریحانه پارسا بازیگر سینما و تلویزیون در اقدامی کمتر دیده شده، چهره طبیعی و واقعی اش را در اینستاگرام به نمایش گذاشته است. وقت صبح- ریحانه پارسا که حدود دو سال است ایران را به مقصد ترکیه ترک کرده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
آیین رونمایی از پوستر نخستین جشنواره فیلم کوتاه رشت و نخستین جشنواره منطقه ای تئاتر خیابانی گیلدخت امروز در رشت برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن سینمای جوانان کشور با اشاره بر اینکه باید رویکردهای بومی استان و شهر رشت به تصویر کشیده شود، گفت: این اتفاق خیلی مهمی است که شهر رشت جشنواره 70 دوره ای را میزبانی می کند و این فرصت خوبی برای به تصویر کشیدن رویکرد بومی و نشان دادن نوع زیستی شمال است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۴:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
فیلم کوتاه گلین بانو به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد بازرگان با پایان فیلمبرداری وارد مرحله تدوین شد.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۴:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، مهدی آذر پندار ظهر یکشنبه در مراسم رونمایی از پوستر اولین جشنواره ملی فیلم کوتاه رشت و اولین جشنواره منطقه ای تئاتر خیابانی گیلدخت در تالار مرکزی رشت با اشاره به اجحاف انجام گرفته در حوزه سینمایی در استان ها گفت ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از پوستر اولین جشنواره ملی فیلم کوتاه رشت و اولین جشنواره منطقه ای تئاتر خیابانی گیلدخت ظهر امروز با حضور فرماندار رشت در تالار مرکزی رشت برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
فیلم مستند دخترکوچ از تولیدات مرکز ایلام، جایزه بهترین فیلم کوتاه را در جشنواره فیلم مردم شناسی اوکو اوکراین کسب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
آیین رونمایی از پوستر نخستین جشنواره ملی فیلم کوتاه و نخستین جشنواره منطقه ای تئاتر خیابانی گیلدخت در تالار مرکزی رشت برگزارشد.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۳:۳۷    
امیرصالح غنجی: آیین رونمایی از پوستر دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه رشت و اولین جشنواره تئاتر خیابانی گیلدخت در تالار مرکزی رشت برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
غلامی با بیان اینکه در آیین اختتامیه هشتمین جشنواره فیلم کوتاه دانش آموزی مدرسه، عضو کانون دانش آموزی هلال احمر رودبار منتخب شد گفت: این جشنواره با هدف کشف استعدادهای هنری دانش آموزان سراسر کشور نزدیک به 10 سال است که برگزار می شود.
فیلم مستند دخترکوچ به کارگردانی روح الله اکبری، از تولیدات مرکز ایلام، جایزه بهترین فیلم کوتاه را در سومین دوره جشنواره فیلم مردم شناسی اوکو اوکراین کسب کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
کارگردان و تهیه کننده فیلم کوتاه آقامهدی زین الدین که به روایت بریده هایی از ویژگی های اخلاقی این شهید می پردازد، بخشی از مدیران را مهمترین مانع در مسیر حرکت جبهه فرهنگی انقلاب دانستند.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مجتبی امینی، دبیر چهل ویکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر، با اشاره به اینکه جشنواره فیلم فجر ماحصل تلاش های خانواده بزرگ سینمای ایران است گفت: قاعده بر این است که تمام ماحصل زحمات خانواده بزرگ سینمای ایران، از سینمای فیلم کوتاه تا مستند و سینمای بلند داستانی ...
پول نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۳:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
اختتامیه هشتمین جشنواره فیلم کوتاه دانش آموزی مدرسه در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما با اجرای ورزش پهلوانی شروع شد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۰:۲۱    
تهران(پانا) - مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره فیلم کوتاه دانش آموزی مدرسه در سالن همایش های بین المللی صداوسیما به همراه کارگاه های آموزشی فیلم سازی در حوزه هنری انقلاب اسلامی و بازدید از برج آزادی در سه روز با حضور مسئولین و هنرمندان کشوری و 57 نفر از دانش آموزان برگزیده جشنواره از سراسر کشور برگزار ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۸:۰۴    
کرمانشاه - ایرنا - فیلم کوتاه بووکه بارانه (عروس باران) ساخته سینا ولدبیگی هنرمند فیلمساز کرمانشاهی در بخش فیلم داستانی دهمین جشنواره ملی رویش، رتبه اول را کسب کرد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته کتاب، نشست سینما کتاب با محوریت فیلم کوتاه اقتباسی با همکاری خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) و انجمن سینمای جوانان ایران برگزار شد.
سینما خانه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
فیلمبرداری فیلم کوتاه تصویر گمشده به تهیه کنندگی آریا صفاری با کارگردانی مشترک سحر جعفری زاد و کیانوش عینی به پایان رسید. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی پروژه ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - فیلمبرداری، فیلم کوتاه تصویر گمشده به تهیه کنندگی آریا صفاری با کارگردانی مشترک سحر جعفری زاد و کیانوش عینی به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی پروژه ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۱:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
فیلم کوتاه کَت وُمَن به کارگردانی هادی شیبانی به جشنواره های بین المللی گراسیموف ، اکس گراند و ماگما راه یافت.
پانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - میثم کریمی مجری و تهیه کننده رادیو و تلویزیون از ساخت برنامه ای رادیویی سینمایی درباره فیلم کوتاه در شبکه رادیویی نمایش خبر داد. میثم کریمی مجری و تهیه کننده رادیو و تلویزیون در گفت وگو با پانا از ساخت برنامه ای رادیویی سینمایی درباره فیلم کوتاه در شبکه رادیویی نمایش خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۰:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فیلم کوتاه نفس نکش ساخته میلاد نسیم سبحان دیپلم ویژه داوران جشنواره دانشجویی VGIK روسیه را دریافت کرد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان (پانا) - نوجوانان هنرمند دفتر هم اندیشی فرهنگ و هنر نوجوان شهرستان خمینی شهر در هشتمین جشنواره فیلم کوتاه مدرسه برگزیده شدند. نوجوانان فیلمساز دفتر هم اندیشی فرهنگ و هنر نوجوان شهرستان خمینی شهر با فیلم کوتاه حصار در هشتمین جشنواره فیلم کوتاه مدرسه شرکت کرد و پس از رقابت هایی فشرده و ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سعید نجاتی معتقد است: در همه جای دنیا همیشه حامی فیلم کوتاه دولت ها هستند چراکه فراهم کردن بودجه برای ساخت فیلم کوتاه کار سختی است و از طرفی درآمدزایی چندانی هم در این عرصه وجود ندارد.