پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۰۲:۳۹Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فیلم کوتاه»

خبرگزاری برنا   ۵ ساعت پیش    
فیلم کوتاه اصالت به کارگردانی صادق حاتمی در مرحله پایان فیلمبرداری است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۵۵    
ایسنا/خراسان رضوی کارگردان فیلم کوتاه فیلمرغ گفت: کارگردانان فیلم کوتاه تا به سمت تولید فیلم بلند نروند جدی گرفته نمی شوند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از راهیابی پنج اثر شامل چهار فیلم کوتاه و یک اثر فیلمنامه از هنرمندان کردستانی به چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی خبر داد.
هادی حق شناس استاندار گلستان، پیامی را برای چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی به میزبانی استان گلستان صادر کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۳۸    
چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی با انتشار برنامه نمایش های آنلاین خود و به دبیری سعید نجاتی هنرمند و فیلم ساز شاخص قمی کار خود را آغاز کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۱    
حوزه/ مشاوره جشنواره فیلم کوتاه رضوی گفت: به دلیل مفاهیم والایی که در جشنواره فیلم کوتاه رضوی مطرح می شود باید کارکشته ها در این حوزه ورود کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
نامزدهای چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی در بخش های مختلف معرفی شدند.
با حضور جمعی از مدیران، هنرمندان و مهمانان کشوری و استانی و با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی آیین اختتامیه چهاردهمین جشنواره فیلم کوتاه رضوی برگزار می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۲۰    
در آستانه اختتامیه چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی از تندیس این رویداد ساخته نبی اله مصدق رونمایی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مجموعه فیلم های کوتاه راه یافته به چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی در سومین روز این رویداد همچنان به صورت برخط و رایگان آماده نمایش شد.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۱۷    
عضو هیات داوران بخش فیلمنامه چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی ضمن تاکید بر برگزاری مستمر جشنواره های سینمایی گفت: نداشتن یک ایده خوب فیلمنامه را شعار زده و فیلم را ضعیف می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۳۲    
فیلم کوتاه " سکوت آوا " تازه ترین ساخته غلامرضا نعمت پور، فیلمساز لرستانی، جایزه بهترین فیلم نامه جشنواره سینه فلیا هندوستان را از آن خود کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
کارگردان فیلم کوتاه وضعیت اورژانسی گفت: مطلقا برای جایزه این فیلم را نساختیم که با این فیلم دیده شویم و زمانیکه فیلم پخش شد، از سمت مخاطبان بازخوردهای بسیار خوبی گرفتیم.
فیلم کوتاه " سکوت آوا " تازه ترین ساخته غلامرضا نعمت پور، فیلمساز لرستانی، جایزه بهترین فیلم نامه جشنواره سینه فلیا هندوستان را از آن خود کرد.
سینما خانه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۳۲    
سمیه مطلبی کارگردان فیلم کوتاه اپراتور در مصاحبه اختصاصی با سینماخانه به شرح مختصر این فیلم پرداخت و عنوان کرد: داستان این فیلم داستان جهانشمولی راجع به استثمار هویت انسانی است که برای به نمایش درآوردن در جشنواره های داخلی و خارجی به مرحله تدوین رسید ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
اعتماد آنلاین: بعد از سر دادن شعارهای مرگ بر روحانی در فیلم کوتاه منتشرشده از راهپیمایی روز 22 بهمن در اصفهان، نهاد ریاست جمهوری اعلام کرد که این مساله را پیگیری حقوقی می کند و طرح شکایت انجام داد. ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مهدی صاحبدل در گفت وگو با خبرگزاری میزان، درباره میزبانی استان گلستان از این رویداد گفت: استان گلستان و شهر گرگان برای اولین بار میزبان یک فستیوال ملی در این سطح است. جشنواره فیلم کوتاه رضوی با توجه به سابقه ای که دارد همواره موردتوجه فیلمسازان سینمای کوتاه در ایران بوده است. ...
سینما پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سینماپرس: فیلمبرداری فیلم کوتاه رد و بدل به کارگردانی برزان رستمی به پایان رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
شیراز - فیلم کوتاه و مستند پایان باز... به کارگردانی محمدحسین نیکوپور به پروژه تصویری انجمن مستندسازان ایران با عنوان کرونا و من راه یافت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
فیلم کوتاه عروسک ساخته نسرین گل ریحان برنده جایزه بهترین فیلم خارجی زبان فستیوال ایندی آمریکا شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
فیلمبرداری فیلم کوتاه شب گذشته، مافیا در شیراز به پایان رسید.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
پیمان شاه محمدی مجری طرح و پخش کننده مستقل بین المللی از آغاز پخش بین المللی فیلم کوتاه تاس ها خبر داد که روایت یک موقعیت کمدی ضد جنگ است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
اراک- مدیر پروژه برنامه جامع پیشگیری از خشونت دادگستری استان مرکزی گفت: هدف اصلی جشنواره، تولید رسانه ای مبتنی بر هنر در حوزه خشونت است و بیش از 400 اثر به دبیرخانه جشنواره رسیده است.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: هیات انتخاب جوایز ایسفا در بیانیه ای تاکید کرد در انتخاب فیلم ها هیچ ممیزی وجود نداشته است. به نقل از روابط عمومی ایسفا، هیات انتخاب یازدهمین دوره جوایز ایسفا خطاب به آثار انتخاب شده در این دوره از جایزه ایسفا، بیانیه ای صادر کرد. در متن این بیانیه آمده است: ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
فیلم کوتاه پشت در به کارگردانی مرتضی عبادی و تهیه کنندگی عرفان احتشامی آماده رقابت در جشنواره های بین المللی می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مجموعه فیلم های کوتاه راه یافته به چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی را می توانید از تاریخ چهارم تا ششم اسفندماه به صورت برخط و رایگان تماشا کنید.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
محمدعلی نجفی نویسنده و کارگردان پیشکسوت سینما که در چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی تقدیر می شود، در مصاحبه ای خاطره ساخت سریال سربداران را مرور کرد و درباره فعالیت های این روزهایش گفت ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۱    
مجموعه فیلم های کوتاه راه یافته به چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی را می توانید از تاریخ چهارم تا ششم اسفند به صورت برخط و رایگان تماشا کنید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
لاهیجان-ایرنا- فیلم نامه کوتاه خاطرات شب بارانی به نویسندگی حوری نژاد اصغری از اعضای انجمن سینمای جوان لاهیجان به بخش مسابقه چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی استان گلستان راه یافت.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
فیلم کوتاه زرد خالدار به کارگردانی باران سرمد به جشنواره فیلم کوتاه گلاسگو راه پیدا کرد. این جشنواره از جشنواره های مهم فیلم کوتاه در اسکاتلند و مورد تایید آکادمی بفتا است.
هفته نامه وقایع استان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۲۵    
گفتگوی وقایع استان با محمدرضا مرادی نویسنده و کارگردان فیلم کوتاه دوآل پا برنده تندیس بهترین فیلمنامه اقتباسی جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران عاشق سینما + فیلم کوتاه لزوما پله ای برای ساخت فیلم بلند نیست + این روزها حال سینمای بلند اصلا خوب نیست در صورتی که فیلم کوتاه قبراق و سرحال در حال تاختن ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۲:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
از میان بیش از هزار اثر کوتاه راه یافته به بخش های مختلف جشنواره فیلم کوتاه رضوی، در بخش رقابتی، سهم تولیدات پویانمایی، 13 اثر است که قابل رقابت با نمونه های خارجی هستند.
رضا اکبریان ، جایزه ممتاز بخش بین المللی چهارمین جشنواره فیلم کوتاه موج را از آن خود کرد.
شانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
نتایج جشنواره مجازی فیلم کوتاه و عکس نفت در بخش های مختلف مشخص و اعلام شد.
تمدن لر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۵۱    
جایزه بهترین فیلم نامه جشنواره سینه فلیا هندوستان به سید غلامرضا نعمت پور (یکی از اعضاء ایسفا) نویسنده و کارگردان فیلم کوتاه سکوت آوا از ایران رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
دبیر جشنواره بزرگ صالح با اشاره به برپایی این جشنواره در دو بخش مستند و فیلم کوتاه گفت: هنرمندان می توانند تا نیمه اردیبهشت سال آینده، آثار خود را برای شرکت در این جشنواره به دبیرخانه ارسال کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
تیزر چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی با طراحی و ساخت پرستو کاردگر و ساخت موسیقی توسط مسلم رسولی منتشر شد.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
بیش از 80 اثر منتخب نخستین جشنواره عکس و فیلم کوتاه "شهر آماده" که چندی پیش از سوی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران و مشارکت مرکز ارتباطات و بین الملل شهرداری تهران به مناسبت 5 دی ماه سالروز ایمنی در برابر زلزله و کاهش بلایای طبیعی برگزار شده بود، به صورت مجازی منتشر شد.
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
گفتگوی زنده انجمن سینمای جوانان ایران پیرامون فیلم کوتاه این هفته با حضور فردین خلعتبری آهنگساز، برگزار می شود.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۵۹   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: فیلم اورکا ساخته سحر مصیبی یکی از 48 پروژه از کشورهای مختلف جهان است که امسال در رویداد سالانه قُمره موسسه فیلم دوحه پذیرفته شده است. ...
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
تصویربرداری فیلم کوتاه داستانی 19 به کارگردانی سیاوش اسد در تهران به پایان رسید.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
فیلم کوتاه زنگ تفریح به کارگردانی نوید نیکخواه آزاد، از اعضای انجمن فیلم کوتاه ایران (ایسفا)، به یازدهمین دوره جوایز آکادمی فیلم کوتاه ایران (ایسفا) راه یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
جشنواره سینمایی صالح؛ ویژه طلاب، دانشجویان و استادان حوزه و دانشگاه، امروز در امامزاده صالح (ع) آغاز به کار کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سه سینماگر مسئولیت داوری فیلم های پویانمایی چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی را برعهده گرفتند.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - فیلم کوتاه بچه ها به کارگردانی امیر دریانی این روزها به مرحله پایانی پست پروداکشن رسیده و همزمان با رونمایی از پوستر فیلم، آماده حضور در جشنواره های معتبر بین المللی می شود. ...
اقتصاد ایران: اختتامیه چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی روز پنجشنبه هفتم اسفندماه در گرگان برگزار می شود و برگزیدگان بخش های مختلف این رویداد معرفی و تجلیل خواهند شد.
برترین ها / سینما سینما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: آثار راه یافته به یازدهمین دوره ی جوایز آکادمی فیلم کوتاه ایران اعلام شد. به نقل از ایسفا، با پایان بازبینی فیلم های ارسالی به دبیرخانه ی آکادمی فیلم کوتاه ایران، 120 فیلم وارد مرحله ی داوری این جوایز شدند. ...
سینما سینما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
فیلم کوتاه پاتوقی ها به کارگردانی سیامک کاشف آذر به 2 جشنواره آمریکایی راه پیدا کرد. به گزارش سینماسینما ، فیلم کوتاه پاتوقی ها به کارگردانی سیامک کاشف آذر در ادامه حضور بین المللی خود، در چهاردهمین دوره جشنواره Taos Shortz Film Fest آمریکا حضور دارد ...
این قسمت از برنامه بلانکو ی شبکه هیسپان تی وی به معرفی و بررسی دو فیلم کوتاه فرار کن و بجنگ به کارگردانی آریل فوسا از شیلی و من توام به کارگردانی سید حمیدرضا سادات فاطمی و مصطفی نصیری می پردازد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مهدی فخیم زاده، محمدعلی نجفی، محمدرضا عرب، مهرداد اسکویی و وحید موساییان مسئولیت داوری فیلم های دو بخش داستانی و مستند در چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی را برعهده دارند.