سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۰۹:۵۶Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «المللی فیلم کوتاه»

انیمیشن کوتاه من آلیس نیستم ولی اینجا سرزمین عجایب است" به جشنواره بین المللی فیلم کوتاه "موسکا_کانبوکی یرا" برزیل راه یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۳۴    
تهران- ایرناپلاس- برگزاری سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران نشان داد برگزاری آنلاین جشنواره ها هم می تواند با موفقیت و تاثیرگذاری همراه باشد. اما چگونه بستر برگزاری آنلاین چنین جشنواره هایی فراهم شد؟
شاینا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
انیمیشن کوتاه تنگ، کاغذ، ماهی به کارگردانی امیرشهاب مهدیزاده و تهیه کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران (دفتر تهران) به جشنواره MOSCA – Mostra برزیل راه یافت. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - پوستر فیلم کوتاه ماهکان ؛ یکی از آثار حاضر در سی وهفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران رونمایی شد. به گزارش مشاور رسانه ای، فیلم کوتاه ماهکان به نویسندگی و کارگردانی مشترک حسام حسینی و عباس حسین زاده در بخش مسابقه ایران سی وهفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران حضور ...
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۰:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
پویانمایی گرگم و گله میبرم ساخته امیرهوشنگ معین جایزه بهترین فیلم انیمیشن بخش مسابقه بین المللی سیزدهمین جشنواره فیلم کوتاه کورتی پونته (Corti a Ponte) کشور ایتالیا را از آن خود کرد. ...
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۹:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
فیلم کوتاه رخنه نخستین تجربه کارگردانی سیما بنیادی به بخش مسابقه جشنواره دوسلدورف آلمان راه پیدا کرد. به گزارش ایسنا، جشنواره بین المللی فیلم کوتاه دوسلدورف که امسال هجدهمین دوره خود را برگزار می کند، فهرست نهایی بخش مسابقه خود را اعلام کرد که بر این اساس از میان بیش از هزار فیلم ارسالی ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۷:۵۵    
فیلم کوتاه تف به کارگردانی و نویسندگی مشترک من و عماد امامی نیا در بخش داستانی مسابقه سینمای ایران در سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران حضور دارد. نزدیک چهار، پنج ماه برای فیلمنامه زمان گذاشتیم تا به این میزان از مینیمال بودن که مدنظرمان بود، برسیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۴:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
فیلم کوتاه کیفرسازی به نویسندگی و کارگردانی مهرتاش محیط، موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم کوتاه خارجی زبان از جشنواره بین المللی فیلم کوتاه نیویورک شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۸:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: آرمین رحیمیان بازیگر سینما و تئاتر که فیلم کوتاه تف به کارگردانی مشترک او و عماد امامی نیا در بخش داستانی مسابقه سینمای ایران در سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران حضور دارد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۶:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
سعید پوراسماعیلی مدیر نشست های مجازی سی وهفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران ضمن شرح گزارشی از برگزاری این نشست ها، درباره ثبت این تجربه تازه برای سینمای ایران، توضیحاتی ارائه کرد.
سینما خانه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
سیدصادق موسوی دبیر سی و هفتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران بیان کرد که با بازگشایی سینماها تا ساعت 18، برگزاری فیزیکی و نمایش فیلم های جشنواره باید توسط شوای سیاستگذاری بررسی شود ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سه مدیر دفتر انجمن سینمای جوانان ایران با اشاره به وضعیت فیلمسازی در سایر شهرهای کشور در مقایسه با تهران پیشنهاداتی را به منظور بهبود وضعیت رویکرد آنلاین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران ارائه کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سه مدیر دفتر انجمن سینمای جوانان ایران با اشاره به وضعیت فیلمسازی در سایر شهرهای کشور در مقایسه با تهران پیشنهاداتی را به منظور بهبود وضعیت رویکرد آنلاین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران ارائه کردند.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۳:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
نشست های تخصصی سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران در مجموع بیش از 33 هزار بازدید را به ثبت رساندند.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۴:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: داریوش خنجی در نشست انتقال تجربه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران گفت: در مواجهه با کارگردان بیشتر سعی می کنم شنونده باشم و برای سینمای ایران هرکاری که از عهده ام بربیاید، انجام خواهم داد. ...
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
داریوش خنجی فیلمبردار سرشناس ایرانی فرانسوی در آخرین شب از نشست های 37-20 در سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران به انتقال تجربه های حرفه ای و هنری خود می پردازد.
برترین ها / عصر شهروند   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: سعید پوراسماعیلی مدیر فیلمبرداری و مدیر نشست های 37-20 درباره اهمیت حضور داریوش خنجی سینماگر ایرانی فرانسوی در کارگاه انتقال تجربه جشنواره فیلم کوتاه تهران گفت: داریوش خنجی یکی از مطرح ترین چهره های ایرانی شاغل در سینمای هالیوود است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
دبیر سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران به تازگی درباره شیوه برگزاری جشنواره در بخش نمایش آثار گفت: اگر امکان پخش فیلم ها را در سالن های سینما نداشته باشیم و شرایط کرونا بهبود نیابد، فیلم های بخش بین الملل را به شکل آنلاین برای مخاطبان پخش خواهیم کرد و فیلم ها در بخش ملی بدون نمایش ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۳:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
در نشست های نهمین روز از سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران عنوان شد کار فیلم کوتاه ایجاد تفکر است نه سرگرمی و نویسنده و فیلمساز باید برای تماشاگر فرصت فکر کردن درباره قصه را ایجاد کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۲۰:۰۵    
بیش از شش هزار و پانصدو هفتاد و یک فیلم متقاضی حضور در سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران شده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۲:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران به دبیری سیدصادق موسوی تا 17 آبان با برگزاری نشست های تخصصی 37-20 ادامه دارد.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۲:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
کالبد شکافی فیلم کوتاه عنوان کلی نشست های تخصصی 37_20 در روز نهم جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران است.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۳:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران با وجود بحران کرونا در دوره سی و هفتم خود پذیرای شش هزار و 571 فیلم از ایران و جهان بوده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
تی یام یابنده که به عنوان مدرس نشست رسانه های جدید در سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران حضور دارد، معتقد است ورود به فضای آنلاین و استفاده هرچه بیشتر از این فضا تاثیرگذاری مطلوبی بر فیلم کوتاه دارد و امکان انتقال نگاه های متفاوت و کارآمد را بیشتر فراهم می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۳:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هشتمین روز از برگزاری نشست های تخصصی جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران میزبان دو نشست با عنوان سایبردراما است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۲:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
در نشست های روز هفتم از سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران با حضور کاظم ملایی و بهنام بهزادی عنوان شد که رویدادهای دراماتیک منفی می توانند مهم ترین سوژه برای نوشتن باشند.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
فیلم کوتاه انبار به کارگردانی حسین ترک جوش در دومین حضور بین المللی خود راهی جشنواره فیلم گیمفا(GiMFA)) برزیل شد.
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
وحید گلستان مدرس نشست روایت تعاملی در رسانه های جدید در نشست های 37-20 جشنواره فیلم کوتاه تهران معتقد است:اتفاق اکران مجازی جشنواره ها در نهایت رخ می داد، محدودیت های کرونا تنها باعث تسریع این ماجرا شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدرس نشست ایده های نو، فیلمنامه های نو با اشاره به اهمیت پرداختن به مباحث آموزشی و تخصصی در فضای آنلاین با توجه به شرایط کنونی، گفت: جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران با برگزاری نشست های 37-20 در بستر نت به جای انفعال و عقب نشینی به جرگه ی جشنواره های پیشرو در فضای آنلاین پیوسته است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
10 سینماگر و مدرس ایرانی از امشب در نشست های تخصصی جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران میزبان علاقه مندان به سینما هستند.
سینما خانه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
کاظم ملایی و بهنام بهزادی در روز هفتم از برگزاری نشست های تخصصی 37_20 با علاقه مندان به سینما به گفت و گو می نشینند. به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آتم اِزگون فیلمساز تجربه گرای کشور ترکیه به عنوان مهمان جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران گفت: گاهی برخی از آمریکا می آیند و در خاورمیانه فیلم می سازند به همین ترتیب نقش برادر بزرگتر را بازی و ترحم گونه رفتار می کنند. این فیلمسازان خودشان مشکل ایجاد می کنند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- همزمان با اعلام نام 10 سینماگر و مدرس حوزه هنر هفتم برای نشست های تخصصی سی وهفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، کاظم ملایی و بهنام بهزادی نخستین جلسه گفت وگوی سینماگران با علاقه مندان و مخاطبان سینما را آغاز خواهند کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۳:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دو فیلم انکاس و صحنه به جمع فیلم های راه یافته به بخش مسابقه سینمای ایران سی وهفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران اضافه شدند.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۳:۳۸   + ۱۸ سایت دیگر  
گروه فرهنگی: انجمن بین المللی فیلم پالم اسپرینگز تایید کرد که این رویداد سینمایی در سال آینده میلادی به دلیل همه گیری ویروس کرونا برگزار نخواهد شد.به گزارش ایسنا، با وجود لغو جشنواره فیلم پالم اسپرینگز ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
کارگردان فیلم آدمیزاد که در بخش داستانی سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران حضور دارد، گفت: امروزه فیلمسازان فیلم کوتاه می سازند که به جشنواره ها بروند و در واقع برای دیده شدن فیلم کوتاه کار می کنند.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۳۳    
رضا مسعودی معتقد است جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران برای آثار این حوزه همچون یک تریبون عمل می کند که توسط آن فیلم هایی که مهجور واقع شدند، امکان دیده شدن می یابند.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
پنجمین روز برگزاری نشست های تخصصی سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران با توصیه های دو سینماگر بین المللی به فیلمسازان و شرح خاطراتشان از چگونه فیلمساز شدن و آسیب شناسی جریان فیلم کوتاه و بایدها و نبایدهای آن از زبان هنرمندان فعال در این حوزه سپری شد.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
انتخاب فیلم برای فستیوال ها و تجربه گرایی در سینما با تمرکز بر ویدئوآرت، فیلم کوتاه و مستند عنوان دو نشست تخصصی روز ششم جشنواره بین المللی فیلم کوتاه است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۹:۰۴    
فیلم دوال پا در سی وهفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران راه یافت.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۲۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
لیا بلترامی در نشست تخصصی جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران گفت: جشنواره ها مهم ترین نقطه ملاقات برای فیلمسازان هستند و این محافل بهترین محل برای یافتن پخش کنندگان حرفه ای برای فیلم کارگردانان جوان هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۲۱:۱۸    
چهار اثر داستانی از استان اصفهان در کنار سایر آثار در سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران رقابت میکنند.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران روز یکشنبه 11 آبان میزبان دو نشست از سری نشست های تخصصی 37_20 با حضور مدرسان و سینماگران بین المللی است.
شاینا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ابوالفضل جلیلی در پیامی خطاب به فیلمسازان جوان و علاقه مندان به سینما گفت: باید روزگار معاصر را درک کرد و فیلمی ساخت که بتواند مثل کرونا جهان را تکان بدهد. ...
شاینا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
هاتسویو کاتو در نشست تخصصی که در جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران داشت، درباره چگونگی پذیرش فیلم کوتاه در جشنواره یاماگاتا و همچنین وجوه تمایز نگاه فیلمسازان و هنرمندان سخن گفت. ...
سه پویانمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به بخش مسابقه رسمی سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه کورتی پونته (Corti a Ponta) کشور ایتالیا راه پیدا کرد.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سرویس فرهنگی / خبرش را اداره کل فرهنگ و ارشاد استان مازندران با افتخار و به سرعت در صفحه اینستاگرام و سایت رسمی خود منتشر می کند؛ دو فیلم آسَک ساخته مهدی زمانپور کیاسری و کَوز ساخته رضا اکبریان گالشکلایی به بخش مستند سی وهفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه راه یافتند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۲۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
چهار فیلم کوتاه از فیلمسازان استان قزوین در سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران به نمایش درمی آید .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۶:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تقدیم نشست های تخصصی روز سوم از سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران به عباس کیارستمی و سهراب شهید ثالث از اتفاقات درخور نشست های 37-20 بود.