سه شنبه ۳۱ فروردینساعت ۱۲:۱۳Apr 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پردیس سینمایی»

سینما سینما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۹:۴۵    
سینماسینما ، امیرعلی نصیری پرده اول/ زمستان 1397، پردیس سینمایی چارسو، جشنواره فیلم فجر در صف انتظار برای ورود به سالن، فرصت دیدار مجدد بهرام عظیمی دست داد؛ البته این بار با عصا ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۳۴    
معاون شهردار شیروان گفت: طبق جلسات صورت گرفته با استاندار خراسان شمالی مقرر شد شهرداری این شهر نسبت به اتمام پردیس سینمایی امید شیروان تا هفته دولت امسال اقدام کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
محسن خرمی شریف شهردار قرچک به همراه مهدی رضازاده مدیر روابط عمومی شهرداری از پروژه پردیس سینمایی این شهر بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
شیراز - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: پروژه پردیس سینمایی زرقان به عنوان شاخص و امکانی هنری و مردمی برای اهالی و دوستداران سینما طی چند ماه آینده افتتاح می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۲۳    
اختلاف سلیقه مسئولان تربت حیدریه باعث شده که فرصت ساخت سینما کم کم از این شهر گرفته و امیدها به ساخت سینما روز به روز کمتر و شهروندان نمی دانند تا کی باید به کورسوی امیدی که برای ساخت پردیس سینمایی دارند دلخوش باشند.
این پروژه، تنها پروژه طرح احداث سینمای امید در استان فارس است که با تفاهم نامه همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان شهرداری و دهیاری های کشور و توسط شهرداری مرودشت اجرا خواهد شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۵۸    
شهردار شیراز گفت: عدالت محوری و توزیع عادلانه امکانات شهری سرلوحه عملکرد شهرداری شیراز است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی گفت: پردیس سینمایی 29بهمن تبریز 40 تا 50درصد پیشرفت فیزیکی دارد و امیدواریم در دهه فجر امسال به بهره برداری برسد.
تبریز بیدار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۵۶    
رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی گفت:در مناطق کم برخوردار شهر تبریز پردیس سینمایی 3 سالن آماده شده که تا دو ماه آینده بهره برداری خواهد شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
بلاغی،رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی با اشاره به کلنگ زنی پردیس سینمایی 13 هزار متری در مراغه گفت: علی رغم مشکلات مالی این پردیس اواخر اردیبهشت ماه کلنگ زنی خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۶:۱۳    
مدیر پردیس سینمایی هروی سنتر با اشاره به اینکه فیلم های مناسبی برای اکران نوروز انتخاب نشده بودند تأکید کرد که دلیل عدم استقبال مردم از سینما در اکران نوروز ضعیف بودن فیلم ها است و این اتفاق هیچ ربطی به افزایش قیمت بلیت ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیر حوزه هنری مازندران گفت: بیش از بیست ویژه برنامه شامل تجلیل، افتتاحیه، برپایی نمایشگاه، رونمایی آثار فرهنگی و آغاز پروژه عمرانی فرهنگی ساخت پردیس سینمایی ایران در ساری به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی در مازندران برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۰۷    
گروه استان ها- ساخت پردیس سینمایی به عنوان یکی از مطالبات فرهنگی مردم قزوین سال هاست به دلیل عدم اختصاص زمین معطل مانده و در کمال تعجب زمین تخصیصی به این پردیس در اختیار کانون حمایت از معلولان قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیر پردیس سینمایی بهمن سنندج گفت: در ایام تعطیلات نوروز امسال بیش از یک هزار نفر فیلم های اکران شده در سالن های نمایش این پردیس سینمایی را به تماشا نشستند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - فیلم پرحاشیه لاله از هفته سوم اسفند 91 که اسدالله نیک نژاد در پردیس سینمایی ملت پروژه سینمایی پر سروصدایش را کلید زد حدود 8 سال می گذرد. لاله پیش از این تاریخ و از ابتدای مطرح شدن ایده با حواشی زیاد رو به رو بود ...
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی صبح امروز به حضور دکتر محمد علی شجاعی جلسه پیگیری تفاهم نامه ساخت پردیس سینمایی شیروان با حضور مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- پردیس سینمایی شهر شیروان در استان خراسان شمالی در حالی حدود 25 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، که طبق وعده شهرداری قرار بود تا این پروژه در فروردین ماه امسال (1400) به بهره برداری برسد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی استاندار خراسان شمالی گفت: تاکنون دو سازمان ملی به تعهدات خود برای تکمیل پروژه پردیس سینمایی شیروان عمل نکرده اند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۴:۲۵   + ۲۷ سایت دیگر  
البته شاید همین وضعیت سبب شده که بعضی سینمادارها نه تنها امیدی به رونق سینما با این فیلم ها نداشته باشند، بلکه برخی از آن ها تعطیلی را به فعالیت ترجیح دهند، مثل پردیس سینمایی مگامال که سئانسی را برای فروش در این روزها باز نکرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اجرایی کارگروه اماکن ناایمن مشهد گفت: طبق بازدیدها و ارزیابی های صورت گرفته کارشناسان این کارگروه از اماکن پرخطر شهر مشهد، ساختمان جدید پردیس سینمایی مهر کوهسنگی جزو مکان های ناایمن شناخته شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
با پیگیری های مستمر شهرداری، بالاخره سینما انقلاب رشت پس از 13 سال تعطیلی به پردیس سینمایی تبدیل می شود و پروانه ساخت پردیس سینمایی آن هم صادر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- رییس حوزه هنری کردستان گفت: در تعطیلات نوروز 1400 پردیس سینمایی بهمن سنندج باز بوده و پنج فیلم در سانس های مختلف در این پردیس اکران نوروزی می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۲۲:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
با پیگیری های مستمر شهرداری، بالاخره سینما انقلاب رشت پس از 13 سال تعطیلی به پردیس سینمایی تبدیل می شود و پروانه ساخت پردیس سینمایی آن هم صادر شد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۵:۱۳    
حیدر مرادی نام چهار فیلم اکران نوروزی پردیس سینما بهمن سنندج در سال 1400 را اعلام کرد.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر امور سینمایی حوزه هنری خراسان رضوی گفت: "پردیس سینمای مهر کوهسنگی" جایگزین سینما قدس مشهد می شود. مدیر امور سینمایی حوزه هنری خراسان رضوی گفت: "پردیس سینمای مهر کوهسنگی" جایگزین سینما قدس مشهد می شود.
سینما خانه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۲:۲۵    
به گزارش سینماخانه، اکران خصوصی فیلم سینمایی لاله به کارگردانی اسدالله نیک نژاد و تهیه کنندگی پروانه پرتو و تورج منصوری؛ با حضور هنرمندان و عوامل فیلم در پردیس سینمایی ایران مال برگزار شد. سینماخانه / عکاس: امیر سهیلی پور
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۶    
مراسم اکران خصوصی لاله عصر جمعه 22 اسفندماه در پردیس سینمایی ایران مال برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اکران افتتاحیه فیلم سینمایی لاله به کارگردانی اسدالله نیک نژاد جمعه 22 اسفندماه در پردیس سینمایی ایران مال برگزار شد.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۲:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: اکران افتتاحیه فیلم سینمایی لاله به کارگردانی اسدالله نیک نژاد جمعه 22 اسفندماه در پردیس سینمایی ایران مال برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فیلم، مراسم اکران افتتاحیه فیلم سینمایی لاله با حضور کارگردان، عوامل فیلم ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۲۱:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
علی محرمی روز جمعه در حاشیه افتتاح پردیس سینمایی بستان آباد به ایرنا گفت: در استان آذربایجان شرقی 30 سالن سینما وجود دارد که چهار مورد از آنها سینما سیار می باشد . وی با بیان اینکه 15 سالن سینمایی با استانداردهای روز در استان در حال ساخت وتکمیل است، افزود: متاسفانه سرانه فضاهای فرهنگی و [...]
سینما خانه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۸:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی شاهین به کارگردانی سالار طهرانی با رعایت پروتکل های بهداشتی و با حضور بازیگران، عوامل فیلم و جمعی از هنرمندان در پردیس سینمایی آزادی برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
دهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت و رونمایی از تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب عصرهای کریسکان با حضور فرمانده کل سپاه در پردیس سینمایی بهمن سنندج برگزار شد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مراسم دهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت و رونمایی از تقریظ رهبر معظم انقلاب اسلامی بر کتاب عصرهای کریسکان با حضور سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران در سالن پردیس سینمایی بهمن سنندج برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۹:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
دهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت و رونمایی از تقریظ رهبری بر کتاب عصرهای کریسکان با حضور سردار سلامی فرمانده کل سپاه در سالن پردیس سینمایی بهمن سنندج آغاز شد.
دهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت همراه با انتشار تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب عصرهای کریسکان از سوی مؤسسه ی پژوهشی-فرهنگی انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد . پردیس سینمایی بهمن سنندج جهاد و مقاومت عصرهای کریسکان تقریظ های رهبر معظم انقلاب اسلامی KHAMENEI.IR
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
دهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت در پردیس سینمایی بهمن سنندج، همراه با انتشار تقریظ رهبر معظم انقلاب بر کتاب عصرهای کریسکان از سیمای کردستان روی آنتن می رود. ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۲:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
فردا قرار است از تقریظ رهبر معظم انقلاب بر کتاب "عصرهای کریسکان" خاطرات امیر سعید زاده در پردیس سینمایی سنندج رونمایی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۹:۳۵    
رئیس حوزه هنری کردستان از برگزاری دهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت و انتشار تقریظ مقام معظم رهبری بر کتاب عصرهای کریسکان با حضور مقامات کشوری و استانی در پردیس سینمایی بهمن سنندج خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۶:۳۰    
مدیر پردیس سینمایی هروی سنتر با اشاره به استقبال خوب از فیلم سینمایی شنای پروانه تأکید کرد که اگر فیلم خوبی در ایام نوروز اکران شود قطعاً با فروش بالایی روبرو خواهد شد.
لحظه آخر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۳:۱۵    
زمان مطالعه : 3 دقیقه 6 اسفند 99 سینماهای تبریز پردیس سینمایی ستاره باران پردیس سینمایی لاله پارک سینما 29 بهمن سینما آزادی سینما الف سینما انقلاب سینما فرهنگیان سینما فلسطین سینما قدس سینما ناجی سینما در سینماهای خرم آباد سینما استقلال سینماهای خرمشهر ...
جام جم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت رونمایی از تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب عصرهای کریسکان سلسله نشست های تخصصی با عنوان کردستان فرهنگی؛ فرصت ها و ظرفیت ها با حضور و نخبگان و چهره های علمی کرد در پردیس سینمایی بهمن سنندج از یکشنبه 17 اسفند 99 آغاز به کار خواهد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس شهردار شیراز، یکی از جذاب ترین پروژه های شهری در این کلانشهر را پردیس سینمایی جوان ذکر و اضافه کرد: به صراحت امروز به تهران اعلام می کنیم که با افتتاح این پردیس سیمنایی، شیراز می تواند میزبان جشنواره فیلم فجر سال 1400 باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۷:۰۲    
مدیر پردیس سینمایی مگامال با اشاره به اینکه اگر فیلم های خوبی در ایام نوروز اکران شوند فروش خوبی خواهند داشت، تأکید کرد که دینامیت و چپ راست می توانند فروش بالایی داشته باشند.
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان سینمایی در بازدید از پردیس سینمایی نارسیس گفت: خوشبختانه در چند سال گذشته همتی توسط بخش خصوصی انجام شده و ظرفیت نمایشی در سالن های سینما در تهران و شهرستان ها افزایش پیدا کرده است. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
حسین انتظامی رئیس سازمان سینمایی از پردیس سینمایی نارسیس بازدید کرد و در این بازدید از همت سینمادارانی که کمک کردند تا جشنواره فیلم فجر با شکوه برگزار شود، تقدیر کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر انجمن سینمای جوانان خراسان رضوی گفت: در صورت پایداری شرایط کرونا سال آینده پاتوق فیلم کوتاه در پردیس سینمایی هویزه مشهد برگزار می شود.
سینما پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سینماپرس: مشخص نیست مرحله بعدی حواشی تعطیلی عصر جدید چیست. آیا قرار است این سینما در عملی انجام شده به بخش دولتی واگذار شود و یا اساسا کاربری جدیدی برای آن در راه است.
خلخالیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
شهردار خلخال گفت:پردیس سینمایی شهر خلخال مراحل قانونی انتخاب پیمانکار را سپری میکند و هنوز پیمانکاری برای عملیات احداث پردیس سینمایی اعلام آمادگی نکرده است و ما به جهت رعایت قانون، روند درج آگهی در سامانه ستاد را ادامه خواهیم داد و امیدواریم به زودی پیمانکار ذیصلاح جهت شروع کار انتخاب شود. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
امیر دریادار سیاری با اشاره به تلاش ارتش برای خدمت رسانی به مردم گفت: مجموعه فرهنگی هنری پردیس سینمایی صبا جلوه ای از خدمت رسانی ارتش به عموم مردم است.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۰:۲۸    
مراسم بهره برداری از پنج سالن پردیس سینمایی صبا اولین مشارکت ارتش در عرصه ساخت سینما همزمان با ولادت امام علی (ع) با حضور امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش در مجتمع تجاری فرهنگی صبامال برگزار شد.