جمعه ۰۴ اسفندساعت ۰۱:۴۲Feb 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون امور زنان»

شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون امور زنان ریاست جمهوری حل مسئله گواهینامه موتورسواری برای زنان را به راه حل قانونی آن واگذار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور با اشاره به آثار نمایشگاه شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر گفت: کوشش زنان در مسیر رشد و حفظ خانواده به شکلی تاثیرگذار در آثار هنرمندان این نمایشگاه نمود یافته است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۳:۱۵    
معاون رئیسی گفت: بسیاری از بانوان زباله گرد سرپرست خانوار به دلیل سودآوری زباله گردی این شغل را رها نمی کنند. معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور معتقد است که اگر زباله گردها را در کار شرافتمندانه قرار دهیم و زمینه ای برای زباله گردی نباشد، قطعاً شاهد صحنه های نامناسب در سطح شهر نخواهیم بود ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۰:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور با حضور در نمایشگاه بخش رقابتی جشنواره هنرهای تجسمی فجر، از نزدیک از آثار حاضر در این رویداد هنری دیدن کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۰:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
در آخرین روزهای بهمن ماه و برپایی نمایشگاه جشنواره هنرهای تجسمی فجر، دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور از شانزدهمین جشنواره بازدید کرد.
شهرداری یزد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۲:۱۲    
انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور در سفر به یزد با فعالان حوزه زنان و خانواده یزدی دیدار و گفت و گو کرد. در این نشست ابوالقاسم محی الدینی شهردار یزد، محمد حسین پارسائیان معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری ، مهدیه السادات حسینی مطلق مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
شفقنا- معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور معتقد است که اگر زباله گردها را در کار شرافتمندانه قرار دهیم و زمینه ای برای زباله گردی نباشد، قطعاً شاهد صحنه های نامناسب در سطح شهر نخواهیم بود. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری هنرمندی زنان یزدی را یکی از مزیت های این استان در حوزه صنایع دستی دانست و تصریح کرد: در کنار تمام مزیت های بومی، استان یزد به لحاظ نیروی انسانی خاصه حضور بانوان هنرمند نیز بسیار غنی است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری از بخش های مختلف هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران بازدید به عمل آورد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور در حاشیه جلسه هیات دولت گفت: هزار و 700 زن برای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند که به تعبیر شورای نگهبان به اندازه 6 مجلس گذشته، زنان نامزد حضور در این دوره از انتخابات مجلس شدند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور با بیان اینکه ایجاد وزارت خانواده به جایی نرسیده است، گفت: لایحه ارتقای امنیت زنان در نوبت بررسی در مجلس شورای اسلامی است.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۱:۲۱    
انسیه خزعلی معاون امور زنان ریاست جمهوری در حاشیه نشست هیات دولت در گفت وگو با خبرنگار سیاسی ایران آنلاین حضور زنان در راهپیمایی 22 بهمن را ناشی از اعتقاد و نگاه مردم به انقلاب دانست و گفت: این حضور نشان داد زنان ما فهم درست و مناسبی از حوادث و شرایط جهانی و داخلی دارند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۱   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: هزار و 700 زن برای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: 1700 زن در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرده اند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۰:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: وزارت خانواده هنوز به جایی نرسیده است، ما پیشنهاد دادیم ولی هنوز مورد بررسی قرار نگرفته است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور با بیان اینکه 1700 زن به عنوان کاندیدا در انتخابات مجلس حضور دارند، گفت: امیدواریم در رای دادن به خانم ها رای بیشتری داده شود تا در تصویب قوانینی که حقوق بانوان را استیفا کند از قوت بیشتری برخوردار باشند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور زنان ریاست جمهوری گفت: لایحه ارتقا امنیت زنان در دستور کار مجلس قرار دارد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور انقلاب فرهنگی سیدابراهیم رئیسی انسیه خزعلی معاون امور زنان رئیس جمهور شورای عالی انقلاب فرهنگی با حضور رئیس جمهور
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۵:۵۳    
عضو و معاون امور زنان وخانواده مجمع مشاورین نمایندگان مجلس شورای اسلامی در پیامی به مناسب سالروز ولادت امام حسین (ع) گفت: امام حسین(ع)، بزرگ ترین پاسدار دین و شرف و آزادگی است و چه زیبا فرزند بزرگوارش، خمینی کبیر(ره) روز میلاد بزرگ ترین حماسه ساز تاریخ بشریت را روز پاسدار نامید.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۴:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
با امضای تفاهم نامه بین معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و شهرداری یزد، در سفر معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده به استان یزد، یزد به عنوان نخستین شهر خانواده ی ایران معرفی شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۰:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور ضمن اشاره به گسترش چتر بیمه در کشور گفت: مسئله بیمه در سال های اخیر فراگیری بیشتری داشته و به صورت خاص شامل مادران و به ویژه مادران باردار تا پایان دوره شیردهی و فرزندان آن ها تا پایان 7 سال اول زندگی و همچنین بیمه درمان ناباروری شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۰:۱۴   + ۴۰ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور ضمن اشاره به گسترش چتر بیمه در کشور گفت: مسئله بیمه در سال های اخیر فراگیری بیشتری داشته و به صورت خاص شامل مادران و به ویژه مادران باردار تا پایان دوره شیردهی و فرزندان آن ها تا پایان 5 سال اول زندگی و همچنین بیمه درمان ناباروری شده است.
بیست و هشتمین اجلاس کشورهای عضو گروه پنج "سلامت زنان و خانواده" با حضور معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور، وزیر بهداشت و مسئولان و کارشناسان نظام سلامت کشورهای عضو و نماینده سازمان بهداشت جهانی در ایران آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور گفت: همین که مردم ما بدانند از آمدنشان به پای صندوق های رای دشمن ناراحت می شود، مهم ترین انگیزه برای حضورشان در انتخابات است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه امام خمینی (س) زمینه بروز توانمندی را برای همه زنان فراهم کرد، گفت: بسیاری از بانوان که زمینه رشد و فعالیت تا قبل از انقلاب برایشان فراهم نبود، خود را مدیون امام رحمت الله علیه می دانند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور با اشاره به جایگاه زنان در پیروزی انقلاب و نقش آنها در انتخابات گفت که نقش زنان هم در بحث انتخاب کاندیداها و هم در بحث کاندیدا شدن بسیار مهم است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۲:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از افزایش 17 برابری آمار آموزش و فارغ التحصیلی زنان بعد از انقلاب خبر داد و علت این امر را ایجاد محیطی مناسب جهت تحصیل و حضور سالم زنان در اجتماع بدلیل نوع نگاه امام خمینی(ره) به زنان و توانمندی آنها دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: امام (ره) زنان را به میدان و اجتماع آورد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور با اشاره به جایگاه زنان در پیروزی انقلاب و نقش آنها در انتخابات گفت که نقش زنان هم در بحث انتخاب کاندیداها و هم در بحث کاندیدا شدن بسیار مهم است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تور صنعتی بازدید معاون امور زنان و خانواده استانداری و جمعی از مشاورین امور بانوان و خانواده دستگاه های اجرایی از کارخانه صنایع غذایی مینو شرق زاهدان
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۰۸:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور معاون امور زنان و رئیس جمهور، تفاهم نامه معرفی یزد به عنوان شهر خانواده بین انسیه خزعلی و شهردار یزد منعقد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور با بیان اینکه نشان خانواده تاثیرگذار در کشور اهدا می شود، گفت: بانوان توانمندی های خود را شناخته و از آن استفاده کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
یزد- معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور گفت: استفاده از نگاه تخصصی زنان در شوراها و مدیریت ها با تکیه بر توانمندی های آنان افزایش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر علمی کنگره ملی بانوان تاثیر گذار مطرح کرد: نشست گفتگو با فعالان و نخبگان حوزه زن و خانواده با حضور خانم دکتر خزعلی، معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور، در محل سالن انقلاب شهرداری منطقه 3 یزد برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۵:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
انسیه خزعلی، معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور در سفر به استان یزد با آیت الله محمدرضا ناصری، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد دیدار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۴:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
امام جمعه یزد در دیدار با معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور:. زنان رکن اصلی خانواده و تربیت هستند، پس باید ساعت کاری آنان کاهش یابد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: از گلایه مندی های بانوان عدم اشتغال فارغ التحصیلان زنان در یزد بود که این آمار در طی سال های گذشته از 31 درصد به 14 درصد کاهش یافته است، البته بیشترین تمرکز ما بر ایجاد مشاغل خانگی و منعطف مناسب زنان بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۰۷:۰۰    
معاون امور زنان ریاست جمهوری درباره اقدامات متناسب با زنان تاثیرگذار نکاتی را بیان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۸:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون امور زنان ریاست جمهوری، گفت: هیچ مانعی از نظر شرع، دین و قانون برای فعالیت اجتماعی و مشارکت زنان وجود ندارد، بلکه آن چیزی که ذکر می کند تکلیف است و امام (ره) و رهبر انقلاب این مشارکت سیاسی، فعالیت و همراهی زنان را به عنوان یک تکلیف ذکر کرده اند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری درباره تاسیس مهد کودک در ادارات دولتی این مساله را جزو دستورات رئیس جمهور و یکی از شاخص های ارزیابی جشنواره شهید رجایی توصیف کرد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۰:۴۳   + ۴۵ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: ادارات یا باید مهد کودک استاندارد و یا اتاق مادر و کودک ایجاد کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۰۹:۱۲   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده درباره میزان تسهیلات صندوق ضمانت زنان سرپرست خانوار، خاطرنشان کرد: پیش از این، سقف تسهیلات 100 میلیون بود که این رقم به 200 میلیون افزایش یافت ...
جماران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۸:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری مهمترین تحولی که امام خمینی(س) ایجاد کرد را به میدان آوردن زنان دانست و تأکید کرد: شاید در آن زمان چنین چیزی باور کردنی نبود که زنان به این شکل وارد صحنه های اجتماعی و عرصه های مختلف کار و سیاست شوند؛ فقط هنر امام بود. ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مینا جعفری از مدیران مالی و اقتصادی در حوزه صنعت و معدن و معاون امور زنان وخانواده مجمع مشاوران نمایندگان مجلس شورای اسلامی طی یادداشتی از نقش زنان پیشران در صنعت وتاثیر آنان درجوامع ملی و بین المللی بعنوان رکن اساسی وبی بدیل نام برد وشاخص مدیریت آنان را همانند شاخص مدیریت علم دانستن و هنر توانستن ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۷:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و همچنین معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، طی مراسمی سند همکاری مشترک برنامه اقدام خانواده و محیط زیست را در راستای اجرای رویداد ملی خانواده و فرهنگ عامه امضا کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۱:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری، با اشاره به نقش زنان در حفاظت محیط زیست و مدیریت مصرف در منزل، تاکید کرد که نیاز به آموزش زنان در حوزه محیط زیست داریم .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۹:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده گفت: رویداد خانواده و فرهنگ عامه مسیری برای ارتقاء و معرفی خانواده ایرانی به عنوان الگوی ارزشمند به جهان است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۰۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری گفت: این معاونت از اعطای تسهیلات اعطایی به بانوان فعال در حوزه صنایع دستی حمایت خواهد کرد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۷:۵۱   + ۳۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز، انسیه خزعلی معاون امور زنان رئیس جمهور امروز در حاشیه جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران، درباره دف زنی در استادیومی در قطر گفت: در همان زمان توییت زدم و گفتم خانم هایی که در استادیوم اقدام به دف زنی کردند، معرف زن ایرانی نیستند؛ زن ایرانی با علم ...