پنجشنبه ۰۷ مردادساعت ۰۱:۳۵Jul 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مبارزه با فساد»

رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رکنا : معاون اول قوه قضائیه درآیین تکریم و معارفه رئیس دیوان عدالت اداری و معاون قضایی قوه قضاییه گفت : مبارزه با فاسد و مفسد هیچ خط قرمزی ندارد و تمام رؤسای قوه قضائیه با این امر مقابله کردند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، حجت الاسلام محمد مصدق معاون اول قوه قضائیه در آئین تودیع و معارفه معاون قضائی قوه قضائیه و رئیس دیوان عدالت اداری ضمن تبریک عید غدیر خم اظهار کرد: ما امروز در قوه قضائیه مدعی هستیم باید بر اساس سیره و رفتار امیرالمومنین قدم برداریم. ...
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به وجود فساد در سیستم اداری، تاکید کرد که سپاه در زمینه مبارزه با فساد اداری در کنار دستگاه قضایی است. سردار محمد عبدالله پور در جلسه تکریم و معارفه فرمانده سپاه ناحیه فومن اظهار کرد: با تمام مشکلات موجود نقش بسیج و سپاه ایجاد هم بستگی، هم افزایی، تعامل است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس شهردار شیراز با بیان اینکه باید به سمتی برویم که کرامت نفس مردم حفظ شود، گفت: باید رانت، فساد و مناسبات ناسالم اداری را از بین برد و یکی از راه های آن هوشمندسازی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۷:۳۶    
رئیس جمهور منتخب قبل از آن که کار خود را رسما در پاستور آغاز کند به بررسی اقدامات لازم برای مبارزه با فساد در دستگاه اجرایی پرداخت.
در قسمتی از این نامه آمده است: مبارزه با فساد درون سازمانی به عنوان یکی از لوازم تحقق تحول در قوه قضائیه، باید از طرقی هم چون ایجاد شفافیت اطلاعاتی، الزام قضات و مسئولین رده بالای قوه قضائیه به ثبت اموال و دارایی های خود در سامانه های اطلاعاتی، پایش پیوسته و نظارت مستمر ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مبارزه با فساد و فاسد اگرچه همواره مورد اهتمام و تأکید سران قوا در دولت، مجلس و قوه قضائیه بوده است، اما چالشی که باعث شده این مطالبه عمومی به محاق برود، میزان و چگونگی پذیرش سهم هر یک از قوا در مبارزه و بستر های ایجاد فساد بوده است
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۶:۱۸    
گروه استان ها معاون حقوقی سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: اقدامات آیت الله رئیسی در حوزه اجرای سند تحول بسیار ارزشمند بود و این سند منطبق بر بیانیه گام دوم انقلاب تدوین شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۱۵    
خبرگزاری میزان - با حضور احمدرضا بهرامی، رئیس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری و جمعی از مسئولان آیین تکریم و معارفه رئیس و دادستان حوزه قضایی شهرستان کیار صبح امروز برگزار شد. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۶:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
مطالعات بانک جهانی و سازمان های بین المللی نشان می دهد که رشد اقتصادی باثبات و پویا بدون ریشه کنی فساد مقدور نخواهد شد. بانک جهانی در دهه های گذشته برای رشد اقتصادی کشورها توصیه می کرد که سرمایه انسانی افزایش و تقویت شود اما اخیراً در توصیه های بانک جهانی شاهد هستیم که این بانک و دیگر نهادهای ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۲۴    
ایسنا/اصفهان یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: برای حل مشکلات اقتصادی علاوه بر فراهم کردن شرایط سرمایه گذاری داخلی و خارجی باید مبارزه با فساد به شکل ریشه ای باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۱۶   + ۶۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: با ایجاد شفافیت می توان در مسیر مبارزه با فساد گام برداشت و شفافیت بدون دسترسی به فناوری اطلاعات تقریباً ناممکن است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حجت الاسلام والمسلمین دکتر مصدق، معاون اول قوه قضاییه در آیین تکریم و معارفه رئیس کل دادگستری استان گلستان با گرامیداشت دهه امامت و ولایت و عید غدیر خم اظهار کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها - معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه این قوه علم مبارزه با فساد درون سازمانی و برون سازمانی را برافراشته است، گفت: در مبارزه جدی با فساد هیچ خط قرمزی نداریم و متهم هر فردی باشد با آن مبارزه خواهیم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - معاون اول قوه قضائیه گفت که علم مبارزه با فساد اعم از داخل دستگاه و بیرون سازمان برافراشته شده است و در این راه حد و مرز و خط قرمزی وجود ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان معاون اول قوه قضاییه با بیان اینکه هیچ خط قرمزی در مبارزه با فساد نداریم، گفت: علم مبارزه با فساد، در دوره جدید قوه قضاییه نیز برافراشته خواهد ماند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۵۸    
حجت الاسلام مصدق گفت: آینده قوه قضائیه را بسیار روشن می بینیم.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۰:۳۷    
حنیف غفاری معتقد است که مقوله مبارزه با فساد باید در اولویت دولت سیزدهم قرار گیرد و تجربه آیت الله رئیسی نشانگر کارآمدی وی در این حوزه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - امام جمعه موقت سنندج گفت: باید همه با هم نسبت به فقرا احساس مسئولیت کنیم چراکه کمک به آنان همانند مبارزه با فساد و موجب کاهش آسیب های اجتماعی خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: با توجه به شناختی که از آقای رئیسی دارم می دانم اراده جدی در بحث مبارزه با فساد در وی وجود دارد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه ضمن اعلام اینکه دادگاه های مفاسد اقتصادی سهم خود در مبارزه با فساد را انجام داده است، گفت: باید ریشه فساد و رانت در جامعه خشک شود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
تازه ترین ها به نقل از مهر ، گروه جامعه؛ نخستین بار سال 97 آیت الله لاریجانی رئیس اسبق قوه قضائیه در نامه ای خطاب به رهبر معظم انقلاب درخواست کرد اجازه اقدامات ویژه در برخورد قاطع و سریع در چارچوب قانون مجازات اخلالگران در نظام اقتصادی کشور و قانون مجازات اسلامی داده شود. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۸:۰۹    
در سال های اخیر، افزایش جمعیت شهرها و مهاجرت بی رویه مردم به مناطق شهری و وقوع اختلالات اقتصادی، سبب افزایش سرسام آور قیمت ملک و زمین شده و زمینه سوءاستفاده برخی فرصت طلبان و سودجویان را در انجام معاملات سوری و غیرقانونی مانند انتقال مال غیر، فروش یک ملک به چند نفر، کوه خواری، دریاخواری ...
پارس نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مقامات انگلیس ادعا کردند به جهت مبارزه با فساد اقتصادی چندین تن از شهروندان کشورهای گینه، ونزوئلا، عراق و دیگر کشورها را تحریم خواهند کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۱۰    
شفقنا- وزیر خارجه بریتانیا از اقدام کشورش در تحریم شماری از شهروندان چند کشور مختلف خبر داده و تاکید کرد که این کار در راستای مبارزه با فساد مالی انجام شده است. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
خبرورزشی – غلامرضا رفیعی مشاور عالی حقوقی رئیس فدراسیون، تصمیم دیروز کمیته اخلاق در مورد لیگ دو را نشان از اقدام قاطع ارکان قضایی فدراسیون در مبارزه با فساد و تبانی در فوتبال ایران دانست و اظهار داشت: امیدوارم کسانی که به دنبال هرگونه فساد ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۵:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس، غلامرضا رفیعی مشاور عالی حقوقی رئیس فدراسیون، تصمیم دیروز کمیته اخلاق در مورد لیگ دو را نشان از اقدام قاطع ارکان قضایی فدراسیون در مبارزه با فساد و تبانی در فوتبال ایران دانست و اظهار داشت: امیدوارم کسانی که به دنبال هرگونه فساد ...
فدراسیون فوتبال ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۴:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
غلامرضا رفیعی می گوید فدراسیون خود را ملزم به اصول و قواعد فیفا در مبارزه با فساد و تبانی در فوتبال می داند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس گفت: سیستم دولتی حاکم بر ساختارهای کشور با سیاست گذاری ها، بی نظمی ها و چشم پوشی بر تخلفات مدیران خود اقتصاد را فلج و بانک ها را ناکارآمد کرده است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۰:۳۶    
گفتنی است یکی از مواردی که جریان اصولگرایی عموما در درون جریان خود با آن روبه رو هستند، انتخاب های شب آخر است که با اعمال نفوذ صورت می گیرد. این اتفاق در بستن لیست های انتخابات مجلس و شورای شهر در شب آخر انتقادات زیادی را در درون اصولگرا ها برانگیخته بود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۷:۳۸    
زنجان - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: سامانه شفافیت بهزیستی جهت ایجاد فضایی شفاف برای انتشار اطلاعات مستند، عدالت محوری، دسترسی و ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد راه اندازی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
دیده بان شفافیت و عدالت با انتشار نامه ای خطاب به منتخبان ششمین دوره شورای اسلامی شهر اصفهان، آمادگی خود را برای همکاری و مساعدت با اعضای شورای ششم برای ایجاد کارآمدی، شفافیت و مبارزه با فساد اعلام کرد.
برترین ها / تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۴۴   + ۲۵ سایت دیگر  
عباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت:اصولگرایان به ویژه آنان که معتقدند دولت و حکومت مطلوب از دو هفته دیگر شکل می گیرد، وعده ها و شعارهای زیادی داده اند. ادعاهایی در عرصه عدالت، مبارزه با فساد، توسعه، اشتغال، مدیریت کارآمد و هر چیز دیگری که به ذهن بیاید. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
قنبرعلی احمدی گفت: غفلت از قشرهای نیازمند به هیچ وجه قابل قبول نیست این سخنان در قالب سیاست ها و قوانین بارها تکرار شده و برای اجرای شایسته آن چشم امید ما به شما جوانان است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۲:۲۰    
امام جمعه شهرستان نور گفت: غفلت از قشرهای نیازمند به هیچ وجه قابل قبول نیست این سخنان در قالب سیاست ها و قوانین بارها تکرار شده و برای اجرای شایسته آن چشم امید ما به شما جوانان است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
در نخستین نشست هم اندیشی رئیس قوه قضائیه با اصحاب رسانه، ضمن تأکید بر ادامه مسیر تحول قضایی، مبارزه بی امان با مفسدان و بستر های ایجاد فساد یکی از راه های مؤثر برای احیای سرمایه اجتماعی نظام عنوان شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
ساری- نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه قوت کشور در گرو تقویت سپاه است، مبارزه با فساد و بسترهای آن را از مهمترین مطالبات و انتظارات از دولت جدید انقلابی یاد کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شورا ها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: در زمان ریاست آقای رئیسی در قوه قضائیه، امید ها نسبت به گسترش عدالت و مبارزه با فساد افزایش یافت و در دوره جدید نیز آقای اژه ای باید این مسیر را استمرار بخشد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۱:۱۸    
مبارزه با فساد یکی از مهم ترین خواسته های مردم از دولت آینده است و سید ابراهیم رئیسی هم با همین شعار، وارد عرصه انتخابات شده و در روزهای اخیر نیز از دست اندرکاران خواسته است تا حذف گلوگاه های فساد را در اولویت خود قرار دهند.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۳:۵۴   + ۵۶ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: مبارزه با فساد اقتصادی واجب و ضروری است، اما دستگاه قضا در دوره تحول و تعالی با همه مظاهر فساد در همه حوزه ها برخورد خواهد کرد. به گزارش ایسنا به نقل از قوه قضائیه ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : رئیس کمیته شفافیت شورای شهر تهران گفت: این مصوبه آخرین حلقه از تلاش های متعددی است که شورای پنجم طی این چهار سال در مبارزه با فساد انجام داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۹:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون امور املاک و کاداستر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: سند تحولی ما مبتنی بر مدیریت جهادی، مبارزه جدی با فساد اداری، حفظ کرامت ارباب رجوع و کارمندان و خدمات دقیق، صحیح و به موقع است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
استاد بانکداری گفت: اگر نظام و دولت آینده همتی برای مبارزه با فساد دارند این موضوع را می توانند از بخش مفاسد بانکی و با اصلاح نظام بانکی کلید بزنند. تغییر هیات مدیره بانک های تجاری ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران ضمن موافقت با طرح الزام شهرداری تهران به اصلاح و بهبود فرآیند دریافت و رسیدگی به گزارش های شهروندان درباره فساد و رشوه و تشویق گزارشگران تخلفات در شهرداری تهران گفت: مسئله مبارزه با فساد در همه نظرسنجی های شهرداری جز 5 مطالبه اصلی شهروندان است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، در جریان بررسی طرح الزام شهرداری تهران به اصلاح و بهبود فرآیند دریافت و رسیدگی به گزارش های شهروندان درباره فساد و رشوه و تشویق گزارشگران تخلفات در شهرداری تهران فراهانی گفت ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۰۳    
وزیر پیشین ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: فساد مانند سیلی است که اگر بروز پیدا کند، به راحتی نمی توان جلوی آن را گرفت. دولت آینده باید گلوگاه های اصلی فساد که اکثراً شناخته شده هستند را مسدود کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
علیرضا عبدالله زاده، کارشناس اقتصاد اجتماعی، توضیحاتی در خصوص برنامه بنای ایران در جهت مبارزه با فساد در ساختار های کشور ارائه داد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
قضات دادسرای مبارزه با فساد فرانسه، مسئول تحقیقات در جریان در این کشور در رابطه با ثروت هنگفت رئیس بانک مرکزی لبنان در اروپا شدند، به طوری که بر اساس آن چه یک منبع آگاه به اطلاع خبرگزاری فرانسه (فرانس پرس) رسانده و دادستانی کل مالی این کشور نیز روز جمعه آن را تایید کرده ...