یکشنبه ۱۳ اسفندساعت ۰۷:۱۲Mar 2024 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مبارزه با فساد»

رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- معینی یکی از راه های مبارزه با فساد را شفافیت دانست و با اشاره به اینکه رسانه بازوی شفافیت است، گفت: خبرنگاران نقش مهمی در این عرصه دارند.
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مشاور و دستیار ویژه شهردار تهران در حوزه مناطق و خدمات شهری شهرداری تهران گفت: با دوستان بازرسی ویژه و ستاد مبارزه با فساد وارد بحث شدیم و اگر دولت پای همین سه موضوع شفافیت، تعارض منافع و موارد انحصاری (امضاهای طلایی، ویژه خواری و ... ) بایستد، اتفاقات خوبی در مبارزه با فساد رقم می خورد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۱:۵۲    
شفقنا- دانیل گونتار ، رئیس کمیته منطقه ای مبارزه با فساد در منطقه یامال روسیه، گفت که این کمیته هیچ تخلفی را در زندانی که الکسی ناوالنی در آن درگذشت، کشف نکرده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - امام جمعه موقت قزوین با اشاره به اینکه دولت بر عهد خود در مبارزه با فساد ایستاده، گفت: اقدامات دولت در این زمینه دارای لیست بلند بالایی بوده و نقاط حادثه خیز فساد را نیز کور می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
ماهدشت- امام جمعه ماهدشت گفت: مجلس باید در راه مبارزه با فساد محکم بایستد و در صورت وجود گلوگاه ها را ببندد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون ویژه رئیس جمهوری در امر مبارزه با فساد با حضور در حسینیه ارشاد رای خود را به صندوق انداخت.
صدا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۲:۲۰   + ۴۴ سایت دیگر  
اصلح کسی است که در تقیّد به دین و عمل و تشرّع دینی بهتر و جلوتر باشد، به استقلال کشور و وابسته نشدن به قدرتها اصرار بیشتری داشته باشد، به مبارزه با فساد عقیده جدی داشته باشد، و نسبت به منافع ملی جدی تر باشد یعنی منافع ملی و اسباب عزت و آسایش و پیشرفت کشور را بر منافع شخصی و تعصبات جناحی ترجیح دهد ...
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۰:۲۷    
مشارکت در انتخابات به عنوان مهم ترین مظهر مردم سالاری دینی و انتخاب نمایندگانی از متن مردم که متخصص، متعهد، انقلابی، شجاع و توانمند باشند، امکان ریل گذاری صحیح سیاست های کشور و قانون گذاری عالمانه، نظارت مؤثر، مبارزه با فساد و ضعف مدیریت ها را فراهم خواهد کرد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا یزدی رئیس دبیرخانه ستاد هماهنگی مبارزه با فساد اقتصادی در مراسم رونمایی از سامانه مدیریت ریسک فساد وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: با هماهنگی سه قوه تمامی تلاش خود را برای مبارزه فساد در تمامی بخش ها انجام می دهیم و به [...]
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۲:۱۵    
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه ملایر گفت: مبارزه با فساد برای ایجاد تغییرات در ملایر لازم و قطعی است که این امر پله اول تغییر به نفع مردم محسوب می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : 40 سال پیش مردم ایران شاهد هشدار صریح دادستانی تهران به صاحبان فروشگاه های لباس فروشی و بوتیک ها بودند؛ موضوع مهمی که در روزنامه اطلاعات منتشر شده در تاریخ اول اسفند 1402 هم مورد توجه قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۰:۲۹    
اهواز - ایرنا - نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه اهواز، باوی، کارون و حمیدیه گفت: شفافیت اصلی ترین راهکار مبارزه با فساد است و معتقدم که باید این مسئله در همه عرصه ها لحاظ شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
حضرت آقا امروز فرمودند اصلح کسی است که فسادستیز باشد. حضرت آقا در دیدار امسال نمایندگان فرمودند هدف قوانینی که مجلس یازدهم تصویب کرد مبارزه با فساد بوده، رفع تبعیض بوده، رفع انحصار بوده .
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۰۳    
اردبیل - ایرنا - نامزد انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز مغان گفت: امروز مطالبه اصلی مردم مبارزه با فساد است و در صورت راهیابی به مجلس شورای اسلامی تحقق این مطالبه را در دستور کار جدی قرار خواهم داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه ستاد هماهنگی مبارزه با فساد اقتصادی گفت: کسانی که در گذشته تخلف و یا فسادی را انجام داده بودند را رها نمی کنیم به طوری که در همین چند ماه گذشته با دو پرونده مهم در حوزه مبارزه با فساد اقتصادی که در دهه های 80 و 90 اقدام به انجام تخلف کرده بودند برخورد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۵۸    
رهبر انقلاب در خصوص ویژگی های نامزد اصلح فرمودند: ویژگی های نامزد اصلح عبارت است از دین، استقلال، مبارزه با فساد و منافع ملی.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۵۸   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با بیان اینکه مبارزه با فساد برنامه اصلی دولت است، از شناسایی ابربدهکاران بیمه ای خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس دفتر بازرسی ویژه رئیس جمهور گفت: در مبارزه با فساد حتی اگر شخص مورد نظر معمم باشد نباید ملاحظه و مسامحه ای صورت گیرد و رئیس جمهور هم تاکید دارند که فساد، کمش هم زیاد است.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مسعود ستایشی در نشست خبری مشترک امروز با رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: مبارزه با فساد و جلوگیری از دست اندازی به حقوق مردم منجر به رشد استعداد ها خواهد شد. ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۲   + ۳۲ سایت دیگر  
رهبر انقلاب در خصوص ویژگی های نامزد اصلح فرمودند: ویژگی های نامزد اصلح عبارت است از دین، استقلال، مبارزه با فساد و منافع ملی.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
عباس شمس الله زاده، نامزد انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از لیست جبهه متحد مستقلین انقلابی اسلامی ایران (شبکه سامان) با محوریت حزب دفاع از ایثارگران و قانون اساسی با کد انتخاباتی 5372 و حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات و پردیس ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۶    
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس،گفت: برای سالم سازی و شفاف سازی اقتصاد و مبارزه با فساد و تعارض منافع و نهادینه سازی ترجیح منافع مردم بر منافع شخصی و مافیایی از طریق مسیر مجلس باید تدبیر شود.
روز نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۲۱   + ۳۰ سایت دیگر  
مسعود ستایشی در نشست خبری مشترک امروز با رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: مبارزه با فساد و جلوگیری از دست اندازی به حقوق مردم منجر به رشد استعدادها خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۴۵    
روز هفتم پخش مناظره های تلویزیونی نامزد های نمایندگی مجلس شورای اسلامی به مبارزه با فساد اختصاص داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۱۵    
کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی درباره نقش مجلس در مبارزه با مفاسد اقتصادی اظهار داشت: جدای از بحث قانون گذاری و بستن گلوگاه های فساد از این طریق، مجلس ابتدا باید مبارزه با فساد را از خودش شروع کند تا بتواند برای فساد در سایر بخش ها قوانین مفید و مؤثر تصویب کند.
ساعت24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۷:۲۲   + ۲۱ سایت دیگر  
ساعت 24 - هنگامی که از سیستمی بودن فساد سخن می گوییم، برخی برآشفته می شوند و اعتراض می کنند که این به معنای تن دادن آگاهانه یا ذینفع بودن سیستم و مدیران آن در فساد است. این برداشت از فساد سیستمی ناقص و نادرست است ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۰:۴۳    
ارومیه- ایرنا- نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه ارومیه در مناظره ای با بیان مواضع خود در حوزه های مختلف، مبارزه با فساد و استفاده از ظرفیت مجلس برای توسعه مورد نیاز آذربایجان غربی را از جمله برنامه ها دانستند؛ برنامه هایی که به یک تغییر نگاه و نگرش نسبت به استان نیاز دارد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اموال تملیکی استان تهران با اشاره به اینکه بازگشت اموال بابک زنجانی بسیار ارزشمند است، گفت: بازگشت این اموال در این دوران برای مردم امیدآفرین است و موجب نشاط آن ها خواهد شد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۸:۰۴    
عضو دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب با اشاره به شناسایی و انتقال اموال بابک زنجانی به کشور گفت: این اقدام بسیار ارزشمند بود و نشان از اهتمام قوه قضاییه در مبارزه با فساد دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر اقتصاد و رییس مرکز اطلاعات مالی در تشریح دستاوردهای اجرایی شدن سند ملی ریسک گفت: مهمترین کاربردی که این سند و برنامه اقدام مرتبط با این سند دارد، ایجاد انسجام، همگرایی و هم افزایی بین تمامی ظرفیت های قانونی، زیرساختی، اطلاعاتی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
کرج- کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان البرز گفت که در صورت ورود به مجلس حتی اگر یک نفر هم باشم اراده مبارزه با فساد دستگاه های خاص مانند بانک هایی که بنگاه داری می کنند را دارم.
تبیان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۱۳    
مجلس شورای اسلامی طی چهار سال گذشته در حوزه مبارزه با فساد فعالیت های مختلفی انجام داده که به آن ها اشاره کردیم.
روز نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مسئولان دولت و نظام باید به این باور برسند که فساد در جامعه ما نهادینه شده و به همین دلیل فقط باید با نهاد فساد مبارزه کنند. مبارزه با فساد به سراغ معلول رفتن است، کاری که سطحی و بی ثمر است. آنچه نتیجه بخش است و کار را تمام می کند مبارزه با علت یعنی نهاد فساد است.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۳    
رأی بدیم که چی بشه ؟ شعار دادن که با فساد مبارزه می کنن ولی هیچ اتفاقی نیفتاد. حتی بدتر هم شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
لی تای که شش سال (از سال 2002 تا 2008) در انگلیس حضور داشت به حبس ابد محکوم شد. اتهامات علیه لی مربوط به دوران مربیگری او در تیم ملی چین از سال 2019 تا 2021 است و دادستان عمومی چین در تلاش برای مبارزه با فساد فوتبال در این کشور او را به پذیرش و ارائه رشوه متهم کرد. ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس انقلابی و کارآمد، مجلسیست که به دنبال حل مشکلات کشور و مردم باشد گفت: مجلس باید در مبارزه با فساد کوشا باشد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
علی اخباری؛ محقق و پژوهشگر یکی از گلایه های همیشگی مردم نسبت به مسئولان، نداشتن اراده جدی در مبارزه با فساد است؛ چه در ناحیه پیشگیری از وقوع فساد و چه در برخورد با مفسدان اقتصادی. ...
کیهان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
شهرستان بهارستان- خبرنگار کیهان: برخی مسئولان رومی و شامی بودن خود را در مبارزه با فساد در شهرستان مشخص، شفاف و مواضع خود را به درستی اعلام و از اقدامات عوامل مبارزه با فساد قدردانی کنند. ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
محمدرضا یوسفی در جماران نوشت: از سال 1384، افشای فساد و اتهام مخالفان سیاسی به فساد به عنوان یکی از حربه های انتخاباتی وارد فضای سیاسی شد. اما آنان بعد از انتخابات، خود در معرض این اتهام قرار گرفتند. از جمله شعارهای جناب رئیسی نیز در انتخابات 1400 مبارزه با فساد بود، اما اکنون فسادهای [...]
سلام نو / مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۸:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا با همسر و دختر آلکسی ناوالنی منتقد سرشناس حکومت روسیه دیدار کرد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مبارزه با پولشویی، گلوگاه مبارزه با فساد اقتصادی است و آن گونه که متولیان مقابله با پولشویی و تأمین مالی تروریسم می گویند: تدابیر ویژه ای برای این موضوع اندیشیده شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
اعلایی گفت: مدیران برای مبارزه با فساد آبرو خرج کنند، تدبیر داشته باشند چراکه به نقل از مقام معظم رهبری آنهایی که به دنبال فساد هستند قانون دان های قانون شکن هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۷:۳۶    
استاندار قزوین گفت: در مبارزه با فساد در دولت سیزدهم جدی هستیم و اجازه نمی دهیم در این دولت تخلفی صورت گیرد.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بازرسی، ارزیابی عملکرد، رسیدگی به شکایات و پاسخگویی گفت: اداره کل بازرسی، ارزیابی عملکرد، رسیدگی به شکایات و پاسخگویی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور موفق شد سامانه مهم و کاربردی را به نام سامانه سوت زنی با هدف گزارش گیری مواردی در راستای مبارزه با فساد و تخلف را رونمایی کند.
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با اهداء لوحی از رئیس حسابرسی این شرکت به منظور تلاش در جهت ارتقاء سلامت نظام اداری و همچنین مبارزه با فساد تقدیر کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۸:۴۱    
معاون نظارت و بازرسی اداره کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش در مراسم آغاز به کار گردهمایی دو روزه روسا، کارشناسان مسئول، کارشناسان و بازرسان ویژه مواد 91 و 92 قانون مدیریت خدمات کشوری قطب 5 کشور در کرمان گفت ...
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به درستی از فساد به عنوان یکی از موذیانه ترین پدیده های اجتماعی نام برده می شود. آنچه اعتماد به نهادهای عمومی را در میان مردم از بین می برد و مانع توسعه اقتصادی کشور نیز خواهد شد و تأثیر نامتناسبی نیز بر برخورداری از حقوق شهروندی ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله صفایی بوشهری گفت: دستگاه قضا در مبارزه با فساد، به دور از حاشیه و جنجال درحال مبارزه با فساد است که امیدواریم این روند با گستره ای عمیق تر و گسترده تر ادامه داشته باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۲۴    
دبیر ستاد بزرگداشت هفته جوان از نامگذاری 29 بهمن تا 6 اسفند به نام هفته جوان خبر داد و گفت: علاوه بر این که معاونت جوانان سالانه میلاد حضرت علی اکبر (ع) را هفته ای متعلق به جوانان می داند؛ هر روز این هفته نیز نامی اختصاصی برای خود دارد.