پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۱:۵۵Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مبارزه با فساد»

شفقنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- سازمان کنترل و مبارزه با فساد عربستان موسوم به النزاهه ، از بازداشت 97 کارمند وزارت خانه های این کشور به اتهام فساد، سوءاستفاده از قدرت، پولشویی و کلاهبرداری خبر داد. ...
در بیست و یکمین جلسه کمیسیون حمایت قضایی و مبارزه با فساد اتاق تهران،طرح مدیریت تعارض منافع که مجلس شورای اسلامی پیش نویسی از آن را تدوین و تنظیم کرده است، مورد نقد و بررسی فعالان اقتصادی و نمایندگان بخش خصوصی قرار گرفت.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۲۲:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
سعید محمد: مبارزه با فساد در حوزه مختلف آغاز شده و در یک سال اخیر 123 هزار میلیارد تومان املاک که به طریق شبهه ناک به سرمایه گذارنماها واگذار شده بود با دستور و پیگیری قضایی و دستگاه های نظارتی به بیت المال برگشته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: محمدهادی زاهدی وفا گزینه پیشنهادی دولت برای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با یک چشم اندازه وارد این وزارتخانه شده و برای مبارزه با فساد و بستن گلوگاه های فسادزا برنامه دارد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۴    
عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی تهران می گوید: دولت نباید وظیفه ذاتی خود را به مردم تحویل دهد. گزارش فساد و در یافت جایزه باید در ساختاری شکل بگیرد که علاوه بر ایجاد اعتمادسازی، جریمه اعلام گزارشات غلط و مسدود کردن راه های گسترش حلقه فساد بین کارمندان قابل اجرا باشد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۳    
اتحادخبر: معنای امر به معروف و نهی از منکر در دین اسلام وا داشتن افراد به انجام احکامی است که از نظر شارع پسندیده است.حدود 30 آیه از قرآن کریم با این مضمون نازل شده است، همچنین در کتب احادیث و متون معتبر به این موارد اشاره گردیده، از فضیلت های این دو مورد می توان فروع دین بودن آن را برشمرد ...
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۸:۵۴   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون قضایی و مبارزه با فساد اقتصادی اتاق تهراناعلام کرد که در سال گذشته 11 هزار نفراز ایران به کانادا مهاجرت کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۰    
قانون ارتقا سلامت نظام اداری و مقابله با فساد شرکت های دولتی را ملزم به قراردادن متن کامل قراردادهای خود بر روی پایگاه قراردادهای کشور می کند.
آنا / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
قالیباف اصلی ترین ابزار برای تحقق عدالت اجتماعی را هوشمندسازی خواند و گفت: اساس تحول دولت و تحقق برنامه های پنج ساله و بودجه در گرو دولت الکترونیک است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تحقق شفافیت و مقابله با فساد مستلزم آن است که دولت الکترونیک و هوشمندسازی محقق شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
حسینی پور بر لزوم تکریم خانواده های معظم 10هزار و 400شهید استان مازندران تاکید کرد و گفت: مبارزه با فساد، ظلم، بی عدالتی و تلاش برای حفظ ارزش های اسلامی مهمترین مطالبات خانواده های معظم شهدا است.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۳:۰۶    
نیلوفر زارع، پژوهشگر: شفافیت در نظام بانکی یکی از ارکان مهم تقویت انضباط مالی بانک ها است که با ایجاد نظارت و جلوگیری از فساد، کارآمدی این سیستم را افزایش می دهد ...
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
فساد، رانت، اختلاص، سوءاستفاده از اموال دولتی، امضا های طلایی، ژن برتر و بستر های فسادزا همه از مواردی هستند که تنها راه خروج از آن ها ایجاد شفافیت در همه ابعاد است؛ دولت سیزدهم از ابتدای آغاز به کار، مبارزه با فساد و شفافیت را در دستور کار خود قرار داده و در این مسیر اقداماتی را انجام داده است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۱:۲۱   + ۷۳ سایت دیگر  
به نظر می رسد وزیر اقتصاد فعلا و در راستای نمایش مبارزه با فساد در پی رسیدن به استیجی برای نمایش مبارزه با فساد و سوت زنی است. چرا که اشکالات موجود در این طرح چندان جایی برای کارآمدی آن باقی نمی گذارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۹:۵۸   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز پژوهش های مجلس گفت: مجلس انقلابی با در نظر گرفتن منافع گروه های اجتماعی آسیب پذیر در قوانین، تصویب قوانین ارتقای شفافیت، مبارزه با فساد و رفع تعارض منافع و گردش آزاد اطلاعات برای ارتقای سرمایه اجتماعی تلاش نماید.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۴:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
لوئیس روبیالس رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا با یک رسوایی جدید رو به رو شده است. روبیالس البته همواره نامش با جنجال و رسوایی همراه بوده است. پیش از این او مجبور شده بود از خود در برابر اتهامات فساد در ماجرای همکاری با جرارد پیکه و انتقال بازیهای سوپرجام اسپانیا به عربستان دفاع کند و اکنون دپارتمان ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از بازداشت چند مدیر متهم به فساد اقتصادی در هفته های اخیر توسط دستگاه های اطلاعاتی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۳    
استاندار اردبیل گفت: دولت انقلابی در مقابله با فساد و به ویژه فساد اداری جدی عمل کرده و اولویت مهم و اساسی ما توجه به این مقوله مهم است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۸:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی در دیدار با نمایندگان تشکل های کارگری از دستگیری یکی از مدیران تامین اجتماعی خبر داد و گفت: مبارزه با فساد و صیانت از اموال و دارایی های صندوق که متعلق به بیمه شدگان و حق الناس است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۷:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد: در دولت سیزدهم که مقابله با رانت و فساد از اولویت های مورد تأکید ریاست جمهور است.
سلام نو / عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۷:۳۳   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی درباره جزئیات علت بازداشت یکی از مدیران عامل هلدینگ های تابعه خود توضیح داد.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۴:۴۷   + ۸۹ سایت دیگر  
دکتر میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در دیدار جمعی از نمایندگان تشکل های کارگری که صبح امروز – چهارشنبه 23 شهریور – در محل ساختمان مرکزی این سازمان برگزار شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۲۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
کرج- امام جمعه کرج با بیان اینکه امروز دولت علم مبارزه با فساد و خدمت به مردم بلند کرده است، گفت: تأکید بر لزوم توجه دولت به زیرساخت هایی که نیاز طلاب و جامعه روحانیت است.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۵:۴۲    
میلاد گودرزی، عضو کمیته سلامت اداری وزارت اقتصاد:خیلی از کشورها دنیا به این جمع بندی رسیده اند که با اتکاء صرف به قدرت نظارتی و قضایی نمی توانند برای پیشگیری و جلوگیری از فساد موفق باشند. ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۵:۱۵    
قائم مقام مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی گفت: هدف اصلی نظام ارزیابی عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی کمک به بهبود عملکرد و ارتقای جایگاه دانشگاه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۵:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
حدادعادل با بیان اینکه جنس رئیسی از مردم است و او در آستان قدس و قوه قضائیه نیز این مردمی بودن را نشان داد، گفت: دیگر برای مردم ایران، رئیس جمهورشان، فردی زمین گیر و تهران نشین تلقی نمی شود؛ بلکه او رئیس جمهور همه مردم ایران است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۲:۱۵    
تهران- ایرنا- حمایت از گزارشگری فساد یک تکه از پازل مبارزه با فساد است و با یک دستورالعمل مشکل مبارزه با فساد حل نمی شود.به گفته کارشناسان شفافیت و مدیریت تعارض منافع قدم های بعدی مبارزه با فساد است.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۴:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
حدادعادل با بیان اینکه جنس رئیسی از مردم است و او در آستان قدس و قوه قضائیه نیز این مردمی بودن را نشان داده است، گفت: دیگر برای مردم ایران، رئیس جمهورشان، فردی زمین گیر و تهران نشین تلقی نمی شود؛ بلکه او رئیس جمهور همه مردم ایران است.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۰۸:۴۷    
واعظی آشتیانی گفت: مطرح کردن مبارزه با فساد از سوی رییس جمهور از درون سیستم دولت، بدین معنا نیست که صرفا دولتمردان به این موضوع دامن زدند یا به آن می پردازند منظور رییس جمهور این است که مبارزه با فساد در ساختار دولت و در جزئی ترین مجموعه سیستم دولت تا عالی ترین سطح باید لحاظ شود.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۰۶:۳۵    
ایران ورزشی؛ قبل از بازی با نفت مسجدسلیمان جوسازی های عجیبی در مورد تیم داوری این بازی شد و به نوعی آنها را تحت فشار گذاشتند. وحید صالحی داور سابق فوتبال مان که حالا در نقش مبارزه با فساد در داوری خودش را مطرح کرده مطلبی در فضای مجازی منتشر کرد و درباره کمک داور اول این بازی نوشت ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: جهت شفافیت مالی و پیشگیری از هر گونه تخلفات مالی، باید شهرداری اردبیل سیستم مدون حسابداری را به صورت الکترونیک یا هر گونه سیستم نوین دیگر حسابداری، طراحی و راه اندازی کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان با اشاره به اینکه در انتخابات مجامع در ابتدا حامی و در ادامه ناظر و مطالبه گر، گفت: این موضوع در خصوص فدراسیون های مرتبط با هیئت ها نیز صدق می کند از هیئت می خواهیم در ارتباط با اهداف و برنامه های اداره کل از جمله بحث سالم سازی باشگاهها و مبارزه با فساد با جدیت گام ...
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مبارزه با فساد نیاز به امنیت شغلی کارگران در شرکتها و واحده ها وشرکتها دارد که با استفاده از ابزار نظارت بر امور کارگاه و مطلع کردن مقام ها ونهادهای نظارتی اقدام کنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
میزان پرداخت زکات در استان زنجان؛ 80 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته. این افزایش پرداخت وجوهات شرعی نشان دهنده علایق مذهبی اکثریت مردم ایران است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۶    
اعضای شورای شهر شیراز طی مطالبه ای در فضای توئیتری از شهردار منتخب خواستند تا مبارزه با فساد و میدان دادن به مدیران گام دومی را به عنوان سرلوحه و اولویت کاری خود قرار دهد .
رکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۱    
رکنا: در پی اخراج کارمند متخلف از شهرداری اردبیل، برای مبارزه با فساد در شهرداری با تمام قدرت در تلاش هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۰۹:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و دارایی کاهش ضرایب خطا، کمتر شدن شکایت های فعالان اقتصادی و مودیان مالیاتی و مبارزه با فساد در حوزه اقتصادی و مالیاتی را از نتایج هوشمند سازی مالیاتی دانست.
همدان پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۰:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
با متلاشی شدن شبکه گسترده ارتشاء، جعل و فروش فاکتورهای صوری در استان، پنج نفر از عوامل اصلی شبکه دستگیر شدند | هیچ خط قرمزی در مبارزه با فساد و تضییع حقوق بیت المال برای دستگاه قضایی وجود ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۰:۲۰    
اقدامات بانک مرکزی با اجرای قانون جدید چک موجب کاهش چک های برگشتی شده است.
نمایندگان بخش خصوصی و مدیران تشکل های اقتصادی در نشست بیستم کمیسیون حمایت قضایی و مبارزه با فساد اتاق بازرگانی تهران در جلسه ای با حضور نمایندگانی از مرکز پژوهش های مجلس و تدوین کنندگان طرح پیش نویس قانون تشکل های اجتماعی که در دستورکار مجلس قرار دارد ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۲۱:۴۰    
درحالی که این روزها اظهار نظرهای مختلفی در خصوص مبارزه با فساد اقتصادی مطرح می شود باید جمله تاریخی و ماندگار حضرت آیت اله خامنه ای که فرمودند با دستمال کثیف نمی شود شیشه را پاک کرد ، با آب طلا نوشته شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۵:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
دادستان مرکز فارس گفت: مقابله با فساد اداری و فساد مدیران در سطح استان از دیگر اقدامات است که با جدیت ویژه در دادسرای شیراز در دستور کار قرار دارد و از سال گذشته تاکنون 72 مورد پرونده در ارتباط با فساد مدیران ارشد داشتیم.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۵:۰۱    
به گزارش روزپلاس، اکبر نصراللهی استاد رسانه و رییس دانشکده علوم اجتماعی، ارتباطات و رسانه در برنامه ای با انتقاد از نحوه پوشش اخبار مبارزه با فساد در خصوص رویکرد های مناسب در اطلاع رسانی و انتشار اخبار کلیه فعالیت های صورت گرفته در خصوص برخورد با فساد توضیحاتی را ارائه کرد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۰۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نادر کریمی جونی طی یادداشتی در جهان صنعت با اشاره به کتاب جرج ارول نوشت: اگر ز باغ رعیت ملک خورد سیبی برآورند غلامان او درخت از بیخ خبر خیلی ساده و معمولی است؛ حکم افشا کننده ماجرای سیسمونی گیت تایید شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۲۰:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
بندرعباس - استاندار هرمزگان گفت: امسال تمرکز دولت بر تکریم ارباب رجوع و مبارزه با فساد است مدیران نسبت به پاکسازی دستگاه اداری خود اقدام کنند.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۲۰:۲۶    
موسوی گفت: ملاک و معیار همواره حق، عدالت و قانون است و دستگاه قضایی در مبارزه با فساد با قاطعیت ورود پیدا می کند.
پانا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۹:۴۲   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر اطلاعات گفت درباره قاسم مکارم شیرازی اقدام صورت گرفته و در دستگاه قضایی در حال پیگیری است. براساس فرمایش آیت الله رئیسی، دولت مدعی مبارزه با فساد است و نسبت به آن کوتاهی نخواهد کرد. ...
اعتدال   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
خطیب، وزیر اطلاعات گفت: درباره آقای مکارم (مشاور بازداشت شده رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی) اقدام صورت گرفته و در دستگاه قضایی در حال پیگیری است. دولت مدعی مبارزه با فساد است و نسبت به آن هیچ کوتاهی نخواهد کرد. در مورد تبعه سوئدی منتظر اطلاع رسانی سخنگوی قوه قضائیه باشید.
آنا / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۱:۲۹   + ۶۳ سایت دیگر  
وزیر اطلاعات در حاشیه جلسه امروز دولت، شایعه دستگیری برادر زن وزیر کشاورزی را تکذیب کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۳:۱۵    
آزمون شهردار تهران در جابجایی شهرداران مناطق در پیش رو است .