دوشنبه ۲۰ مردادساعت ۰۳:۱۸Aug 2020 10

شعار سال (shoaresal.ir)

 
شعار سال 28 اسفند 1394 شعار سال 1 فروردین 1395 شعار سال 29 اسفند 1396 شعار سال 29 اسفند 1397 شعار سال 29 اسفند 1398 شعار سال 31 اردیبهشت 1399 شعار سال 31 تیر 1399 شعار سال 1 مرداد 1399 شعار سال 2 مرداد 1399 شعار سال 3 مرداد 1399 شعار سال 4 مرداد 1399 شعار سال 5 مرداد 1399 شعار سال 6 مرداد 1399 شعار سال 7 مرداد 1399 شعار سال 8 مرداد 1399 شعار سال 9 مرداد 1399 شعار سال 10 مرداد 1399 شعار سال 11 مرداد 1399 شعار سال 12 مرداد 1399 شعار سال 13 مرداد 1399 شعار سال 14 مرداد 1399 شعار سال 15 مرداد 1399 شعار سال 16 مرداد 1399 شعار سال 17 مرداد 1399 شعار سال 18 مرداد 1399 شعار سال 19 مرداد 1399 شعار سال 20 مرداد 1399 
  ۲۶ دقیقه پیش    
در بهار امسال با کاهش فرصت های شغلی ناشی از کرونا، 302 هزار و 386 نفر از فارغ التحصیلان دلسردانه از تقاضای کار کنار کشیده و به جمعیت غیرفعال کشور افزوده شده اند.
  ۴۱ دقیقه پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
محمداکبری، ضمن بیان شایع ترین علل سقط مکرر و ناباروری، گفت: کلینیک های فوق تخصصی با همکاری متخصصان حوزه های مرتبط و آزمایشگاه های تخصصی دقیق و پیشرفته نتایج بسیار خوبی در درمان سقط مکرر داشته است.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ریاض توجه ندارد اگر آمریکا می توانست امنیت پهپاد نظامی خود را تأمین کند و علیه ایران عملیات نظامی انجام دهد، پس از سرنگونی پهپاد نظامی خود یا موشک باران پایگاه های نظامی اش در خاک عراق توسط ایران ...
  ۱ ساعت پیش    
احسان علیخانی گفت: به مردم افغانستان افغانستانی بگویید، چون آنچه ما افغانی می گوییم واحد پول این کشور است.
  ۱ ساعت پیش    
انواع ماسک های تنفسی لوکس با قیمت های باورنکردنی وارد بازار شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
برخی از شرکت های بیمه ای به جای پرداخت خسارت، اقدام به دادن سهام به خسارت دیدگان می کنند که این موضوع اشتباه است.
  ۲ ساعت پیش    
در کلیپ زیر مراحل آماده سازی ابرپرچم 1200 متری غدیر را ببینید؛ که به مناسبت فرارسیدن عید غدیر خم قرار هست که بر فراز کوه صفه اصفهان به اهتزاز درآمد.
  ۲ ساعت پیش    
این بار 4 تن از افراد یکی از بزرگ ترین شرکت های پتروشیمی که نقش بسزایی در بازار سرمایه و صادرات دارد مربع فساد تشکیل داده اند.
  ۲ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در مورد جاماندگان سهام عدالت توضیحاتی ارائه کرد و گفت: در حالی که تعداد زیادی از این سهام جا ماندند 20 میلیون نفر که واجد شرایط آن نبوده اند آن را دریافت کرده اند.
  ۲ ساعت پیش    
امروزه ارتش نیست که قدرت یک کشور را نشان می دهد بلکه نیرو های زبده سایبری یک حکومت هستند که قدرت آن را مشخص می سازند و این در مورد عربستان سعودی کاملا صادق است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیران تمامی گلوگاه های مرزی و مراکز ورود کالا و انبارهای گمرک عراق مأموریت یافتند کانتینرهایی را که حاوی مواد خطرناک بوده و در حیطه اختیارات آنها انبارشده اند مشخص و گزارش کنند.
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
داوطلبان پذیرش دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد، در صورتی که طی 4 ترم از مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده باشند، امکان شرکت در فراخوان دکتری بدون کنکور دانشگاه آزاد را خواهند داشت.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی و امور گمرکی گمرک جمهوری اسلامی ایران با تشریح موجودی کالا های دپوشده در بنادر و گمرکات کشور به آخرین وضعیت ترخیص کالا های اظهاری به گمرکات کشور پرداخت.
  ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
وزیر نفت در حکمی محمدعلی اعوانی را به عنوان مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات وزارت نفت منصوب کرد.
  ۳ ساعت پیش    
پیش از شیوع کووید- 19 تنها بیماران خاص بودند که نگران تهیه و تامین داروی خود بودند، اما با گسترش بیماری کرونا اکنون همه در آرزوی دستیابی به واکسن و یا درمان این بیماری هستند.
  ۳ ساعت پیش   + ۴۰ سایت دیگر  
استقامتی گفت: بر اساس بررسی های به عمل آمده حدود 4.5 تا 5 میلیون نفر در کشور مبتلا به دیابت نوع دو هستند.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس در نامه ای به شورای امنیت سازمان ملل خواستار تمدید تحریم تسلیحاتی ایران شد. او این نامه را از جانب همه کشورهای عضو ارسال کرده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به برنامه یک شرکت انگلیسی برای حذف آسمان ایران از مسیر پرواز شرکت های هواپیمایی، گفت: بیانیه نهایی سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی به زودی صادر می شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شورای ملی زیتون گفت: با توجه به تغییر اقلیم و سرمازدگی سال گذشته پیش بینی می شود که تولید زیتون و روغن زیتون کاهش یابد.
  ۳ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از درخواست وزارتخانه متبوعش برای رفع فیلتر توییتر خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از تشکیل کارگروهی به منظور تدوین سند راهبردی چهارساله مجلس خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
بورس از ابتدای امسال دو موج صعودی را پشت سر گذاشته؛ در موج نخست رشد 99 درصدی و در موج دوم صعود 105 درصدی را تجربه کرده؛ اما موج سوم چه زمانی و چگونه استارت می خورد؟
  ۳ ساعت پیش    
اقتصاد یک علم اجتماعی است که با انسان ها و نظام های اجتماعی سر و کار دارد. انسان ها به واسطه نظام های اجتماعی فعالیت های خود را سروسامان می دهند تا نیاز های اساسی (غذا و سرپناه و پوشاک) و خواسته های ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مسئولان ستاد احیای دریاچه خبر از اصلاح پل میان گذر داده اند، پلی که محیط زیست دریاچه ارومیه را تغییر داده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو هیأت رییسه مجلس گفت: سوال ملی جمعی از نمایندگان از کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی در خصوص دلیل حذف ردیف اعتباری خودکفایی گندم از سال 94 تاکنون و واردات گندم توسط برخی افراد خاص اعلام وصول شد.
  ۳ ساعت پیش    
قای فتاح، ممنون از افشاگری و مطالبه حقوق بیت المال، ممنون از کمک های ارایه شده به سیستان و جهیزیه دخترکان نوعروس، ممنون از غیزانیه و تامین بخشی از هزینه های پروژه آبرسانی و. ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
امروز یکشنبه 19 مردادماه فناوری تلفن همراه در کشور 26 ساله شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
شوش قوم منطقه ای گردشگری است که در دل کویر واقع شده است. این منطقه با تبریز 80 کیلومتر و با هریس 10 کیلومتر فاصله دارد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
مطالعه جدید بر روی 1000 بیمار کووید 19 نشان می دهد در حدود 20 درصد بیماران آسیب های کبدی مشاهده شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رییس کل بیمه مرکزی، نقش صندوق تامین خسارت های بدنی در افزایش اعتماد به صنعت بیمه را موثر دانست.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در طول سه دهه گذشته با توجه به وجود تورم های دو رقمی در اقتصاد ایران، سفره مردم روز به روز کوچک تر و قدرت خرید مردم کمتر شده است و تعداد بیشتری از مردم به زیر خط فقر سقوط کرده اند.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی برنامه ارتقا تاب آوری ملی و رقابت پذیری بین المللی معدن و صنایع معدنی برگزار شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
از امروز سهام صنایع مختلف، در بورس تهران، در دو دوره زمانی شامل 8:30 تا 11 و 11 تا 13 هر روز کاری قابل معامله خواهد بود.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مسئولان لبنانی گزارش داد: انفجار بیروت تنها سیلوی غلات بندر بیروت را تخریب کرده است، این در حالی است که پروژه ایجاد یک سیلوی دیگر در بندر طرابلس سالها پیش به خاطر کسری بودجه به تعویق افتاد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تشکل های دانشجویی شمال غرب کشور در نامه ای خطاب به وزیر آموزش و پرورش با توجه به انتشار خبر دستگیری مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی به اتهام سوء استفاده های مالی ...
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
در رفتارشناسی اقتصاد ما، این تبدیل به یک رویه شده است که روزی بازار مسکن و خودرو دچار التهاب می شود، روزی سکه و طلا و روزی دیگر نوبت به فولاد و سیمان می رسد ...
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
هرچند کنکور دکترا و کارشناسی ارشد برگزار شد، ولی داوطلبان کنکور کارشناسی در پی تعویق کنکور هستند، زیرا تعداد شرکت کنندگان این آزمون در مقایسه با سایر آزمون ها بسیار بیشتر است.
  ۴ ساعت پیش   + ۵۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای شرکت ملی نفت را مکلف به تامین یک میلیون تن قیر برای آسفالت راه های روستایی و عشایری و شهرهای با جمعیت زیر 50 هزار نفر کردند.
  ۴ ساعت پیش   + ۴۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با سلب فوریت از طرح تخصیص قیر رایگان مخالفت کردند.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان سینمایی گفت: طبق پیش بینی ما به اندازه کافی فیلم برای برگزاری جشنواره وجود دارد البته شرایط کرونایی نیز مهم است که در روند آن امکان دارد تأثیرگذار باشد ...
  ۴ ساعت پیش    
شورای نگهبان این روزها مشغول تهیه مقدمات ورود علنی خود به مجلس است. عباسعلی کدخدایی، ریاست پژوهشکده شورای نگهبان را برعهده گرفته و همزمان مهم ترین گزینه ورود به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان در صورت ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 8 مشهد گفت: ضرورت برنامه ریزی در موضوعات شهری اولویت اصلی منطقه است.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از اجرایی شدن طرح تعیین و نصب کرایه ثابت تاکسی های بر روی تابلو خطوط بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد خبرداد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: تصویر می کنم حداکثر اوایل مهرماه ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را به بورس داشته باشیم.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
باید شرایط به گونه ای باشد که هوا کاملاً جریان داشته باشد. تعداد افراد محدود باشد و حداقل یک و نیم تا دو متر از یکدیگر فاصله داشته باشند. همگی هم باید از ماسک استفاده کنند ...
  ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
حسین روایتی از جنگل برایمان می گوید که در عین ناباوری باید شنید؛ می گوید قاچاقچی چوب به راحتی از نیمه های شب به جنگل زده و هنوز پس از 20 ساعت برنگشته ...
  ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
حضور بیش از 3000 نفر در دماوند با وجود ممنوعیت صعود در آخر هفته با توجه به شیوع کرونا و ممنوعیت صعود به دماوند ...
  ۵ ساعت پیش    
رئیس اسبق سرویس های امنیت عمومی رژیم صهیونیستی "شاباک" بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم را به شدت مورد حمله و انتقاد قرار داد و نسبت به ادامه نخست وزیری او هشدار داد ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: ورود 80 دستگاه اتوبوس اسکانیا جدید به ناوگان حمل ونقل عمومی اصفهان که امکان استفاده معلولان از آن فراهم شده و راه اندازی سخت افزارهای مربوط به سیستم AFC و AVL جای ...
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
برایان هوک در حالی روز پنج شنبه از سمت خود به عنوان نماینده آمریکا در امور ایران استعفا داد که الیوت آبرامز جانشین او شد؛ این انتصاب با استقبال رژیم صهیونیستی روبه رو شد.
  ۵ ساعت پیش    
به نقل از دکتر قیاسی دبیر کارگروه بررسی و تدوین فهرست رسمی دارویی سازمان غذا و دارو، در وبینار اول مدرسه رگولاتوری سورنا آکادمی، انجام این کار در چندین مرحله صورت می گیرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس دهم طرح در دست تصویب مجلس یازدهم درباره نظارت بر انتخابات شوراها توسط نهادی به جز مجلس یا نهادی فراقوه ای را بدعت قانونی می داند.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
در حالیکه معاون امور معادن صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی به اقدامات زیرساختی خوب منطقه از محل وصول درآمد های حقوق دولتی معادن شهرستان تکاب اشاره می کند ...
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس دهم می گوید: انتصابات در مجلس جدید برخلاف قوانین و مقررات است، ولی هیچ کس مخالفتی نمی کند. این در حالی است که اگر در مجلس قبلی بود آنقدر اعتراض می شد تا لغو می شد.
  ۵ ساعت پیش    
در نقد و بررسی وضعیت مالیات گیری از خانه های خالی سؤال این است که اولاً مالیات بر خانه های خالی با چه منطقی تصویب شده است و این که به آثار مستقیم و غیرمستقیم آن بر بازار مسکن توجه داشته است و ثانیاً ...
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اگر مشروعیت حکومت ها را به مشروعیت قانونی و مشروعیت کارکردی تقسیم کنیم، مدیریت تعادل دوگانه فوق می تواند منجر به مشروعیت کارکردی شود ...
  ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون فرماندار اندیکا گفت : آتش سوزی جنگل ها و مراتع این شهرستان از کنترل نیروهای امدادی خارج شده و به مرکز استان تقاضای اعزام بالگرد آب پاش داده ایم .
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بدون شک انبار نفت شهران، تنها انبار نگهداری مواد نفتی و اشتعال زا در مناطق مسکونی کشور نیست که نگرانی هایی درباره آن وجود دارد ...
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو شورای شهر تهران گفت: خبرهایی می رسد که در این تنگنای مالی شهرداری، بودجه های هنگفتی جهت تأمین نیروی اجرایی (اعم از یگان ویژه نیروی انتظامی و..) برای طرح ساماندهی دستفروشان اختصاص یافته است.
  ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
جواز دفن دخترش را نشان می دهد که در آن نوشته شده” خفگی در آب و عوارض آن”. می گوید از شهرداری و آبفا به مراکز قضایی شکایت کرده است.
  ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در تذکری از وزیر نیرو خواست تا با قید فوریت به موضوع قطع برق چاه های آب کشاورزان حوزه انتخابیه خود رسیدگی کند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
ستاری در آیین رونمایی از نسل جدید پنجه های پیشرفته کربنی ورزشی، با تاکید بر این که باید اثر دانش در زندگی مردم نمود داشته باشد ...
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
انتشار متن و تصویری در رابطه با قرارداد استعماری 1919 در حساب کاربری منتسب به رهبری.
  ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت ضمن تایید مشکل واردکنندگان برنج برای دریافت ارز ترجیحی از پیگیری وزارت صنعت برای رفع این مشکل خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
انتخابات هیئت رییسه فراکسیون طب سنتی برگزار و ترکیب اعضای هیئت رئیسه مشخص شدند.
  ۸ ساعت پیش    
حسن روحانی، رئیس جمهوری در آستانه هشت سالگی دولتش از یک گشایش اقتصادی در هفته آتی خبر داد.
  ۸ ساعت پیش    
رمدسیویر جدیدترین و موثرترین دارویی است که گفته می شود در بهبود بیماران بد حال کرونایی موثر است. این کشف تازه، اما در سراسر جهان به صورت محدود در اختیار بیمارستان ها قرار گرفته است ...
  ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
هزینه های سنگین جا به جایی با تاکسی های اینترنتی که در برخی مواقع مساوی با هزینه جا به جایی برون شهری می شود اعتراض بسیاری از شهروندان را در پی داشته است.
  ۸ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
چند روز است که تغییر در بسته های اینترنت اپراتورهای موبایل خبرساز شده است. برخی از کاربران در شبکه های اجتماعی مدعی شده اند تعدادی از بسته های مدت دار اپراتورهای ایرانسل و همراه اول حذف شده است.
  ۸ ساعت پیش    
گویا اندکی عجله کرده و می بایست سوالات تکراری هفته دولت سال 1398 را در هفته دولت سال 1399 می پرسیدیم ...
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شرکت بیمه معلم در حالی چند شعبه در خارج از کشور دارد که هیچ گزارشی از عملکرد آن ها در دسترس نیست. دفاتر بیمه معلم در باکو، بصره، نجف، بغداد و کربلا واقع شده اند ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ساخت وساز در حریم میدان نقش جهان همچنان ادامه دارد و حالا مالک یک مجتمع تجاری در حریم این میدان ثبت جهانی شده ارتفاع طبقات بالایی این مجتمع را به استناد رای قضایی بالاتر برده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رییس سابق سازمان هواپیمایی ایران خبر از ساخت قسمت گرم موتور هواپیما در بخش غیرنظامی تا پایان سال داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نظام نامه داخلی اطلاع رسانی و ارتباطات رسانه ای سازمان دامپزشکی کشور تدوین و از سوی دکتر علی صفر ماکنعلی رئیس این سازمان به تمام ادارات کل دامپزشکی استان ها ابلاغ شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
پس از دستور رئیس جمهور برای فعال سازی اینترنت رایگان خبرنگاران، شب گذشته پیامکی مبنی بر فعال سازی و دریافت هدیه روز خبرنگار برای خبرنگارانی ارسال شد که سال گذشته در سامانه دریافت اینترنت خبرنگاری ...
  ۸ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
نکته دردناک ماجرا آنجاست که وقتی صلاحیت این هواپیما بارها زیر سؤال رفته، باز هم اصرار بر آزمودن آن با انسان می کنند ...
  ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره اتحادیه تولیدکنندگان فرش ایران گفت: تنها 74 متقاضی معادل 12 درصد غرفه دارانی که سال گذشته در نمایشگاه فرش شرکت کرده بودند تا پایان وقت اداری آخرین روز ثبت نام یعنی 15 مردادماه برای ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون مطالعات جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان گفت: بیش از 90 درصد تالاب هورالعظیم آب دارد و چنین وضعیتی در این فصل بی سابقه است.
  ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
یک جامعه شناس گفت: افراد به منظور کاستن از بار تنهایی و همچنین پر کردن اوفات فراغت شان به نگهداری از حیوانات خانگی روی آوردند .
  ۸ ساعت پیش    
در آستانه روز خبرنگار و پس از استعفای ساسان والی زاده از سمت سرپرستی مرکز اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی کاظم خاوازی علیمراد سرافرازی معاون کنترل آفات سازمان حفظ نباتات کشور را به این سمت منصوب کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران، از معدود اقتصادهایی است که طولانی ترین دوره تورم دو رقمی را داشته و نتوانسته مانند اکثر کشورها، یک راه حل عملی و پایدار برای نرخ تورم پیدا کند ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دفتر ارتباط با جامعه و صنعت معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم اخیرا گزارشی از فعالیت ها و اقدامات خود در سال 1398 وزارت علوم منتشر کرده که اقدامات این دفتر درراستای بهبود ارتباط دانشگاه ها با صنعت را ...
  ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
کووید-19 بزرگ ترین بحران اقتصادی دوران صلح یک قرن گذشته است و در مجموع هیچ منطقه ای در نظام بین الملل از پیامدهای منفی آن بر اقتصاد کشورها مصون نبوده است.
  ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
قلعه گنج، شهرستان کوچکی در دل کویر و یکی از جنوبی ترین قسمت های استان کرمان است.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
تا جایی که شنیده ام جو بایدن یعنی همان جو بایدن خواب آلود می خواهد این دیوار را خراب کند. او می خواهد دیگران فوج فوج وارد کشور ما شوند. ما نمی خواهیم مرزهایمان باز باشد.
  ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مروان عبود، فرماندار بیروت نیز اعلام کرده است که خانهٔ حدود 300 هزار تن از پایتخت نشینان خراب شده یا آسیب جدی دیده است ...
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
داریوش قنبری، فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: ترامپ در مقابل جمهوری اسلامی دچار دستپاچگی شده و به همین دلیل تصمیم به برکناری برایان هوک گرفته است.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در چند نوبت گزارش هایی را در خصوص سگ های ولگرد در شهر های مختلف استان منتشر شد که به نظر می رسد با ورود دستگاه قضایی به این ماجرا ثمربخش بوده و به زودی شاهد ساماندهی آن خواهیم بود.
  ۹ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری هرمزگان از دستگیری مدیر کل سابق امور اقتصادی و دارایی این استان به اتهام فساد مالی خبر داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
پروژه مسکن مهر در خوزستان همزمان با سراسر کشور آغاز شد، اما گره ای کور بر احداث مسکن در استان خوزستان ظاهرا با هیچ دندانی باز نمی شود.
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزارت آموزش و پرورش یکی از محروم ترین و پرچالش ترین وزارت خانه های کشور است. این وزارتخانه نسل آینده و سرمایه های اصلی این کشور را تربیت می کند.
  ۹ ساعت پیش    
:در کشور ما میزان توجه به حیوانات و نحوه رفتار با آن ها نیاز به فرهنگ سازی دارد. اما وجود دارند افرادی که بی دریغ و چشمداشت به حمایت از حیوانات می پردازند ...
  ۹ ساعت پیش    
آسیب اجتماعی به هرنوع عمل جمعی یا فردی اطلاق می شود که در چارچوب اصول اخلاقی و قواعد عام عمل جمعی رسمی و غیررسمی کنشگران قرار نمی گیرد و در نتیجه با منع قانونی یا قبح اخلاقی و اجتماعی روبه رو می شود.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شما می توانید خودتان در منزل به راحتی خط و خش عینک آفتابی خود را در سریع ترین زمان ممکن از بین ببرید و به طور کل آن ها را ناپدید کنید.
  ۹ ساعت پیش    
رسانه مکتوبات با انتشار قرارداد خرید خدمتی دکتر سروری، مدعی حقوق نجومی ایشان شده است. ورای تائید یا تکذیب این ادعا و به جهت تنئیر افکار عمومی و کاهش شائبه ها ...
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان گفت: ضرورت دارد واحد های معدنی نوسازی ماشین آلات و ناوگان صنایع معدنی را به روز کنند.
  ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیر هنر و رسانه معاونت فرهنگسازی سازمان بسیج دانشجویی از راه اندازی اولین انجمن علمی دانشجویی سواد رسانه ای با رویکرد مسئله محوری و نقش آفرینی تخصصی دانشجویان، هنرمندان و نخبگان فضای مجازی خبر داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اسماعیل باقرپور گفت: ما حدود 300 انجمن علمی ثبت شده داریم، اما نگاهشان اکوسیستمی نیست و همچنان با همان مدل ابتدای دهه هشتاد پیش می روند. این انجمن ها با نهاد های دیگر تعامل ندارند.
  ۹ ساعت پیش    
کانال تلگرامی مکتوبات مدعی نظرسنجی سه سال پیش پرفسور دانشگاه استنفورد با موضوع حمله اتمی به مشهد و مرگ اختمالی حدود دو میلیون نفر، برای به زانو در آوردن ایران شده است ...
  ۱۰ ساعت پیش    
می توان تصور کرد مقررات گذاران دولتی بتوانند با طراحی خود به نفع رفاه عمومی اقدام کنند. اما از طرف دیگر خود آژانس های دولتی هم ناکارا هستند که باعث می شود مقرراتی را تصویب و اجرا کنند که با افزایش ...
مشاهده نتایج بیشتر...