شنبه ۳۱ فروردینساعت ۱۷:۰۵Apr 2019 20

شعار سال (shoaresal.ir)

شعار سال 28 اسفند 1394 شعار سال 1 فروردین 1395 شعار سال 29 اسفند 1396 شعار سال 29 اسفند 1397 شعار سال 1 فروردین 1398 شعار سال 2 فروردین 1398 شعار سال 3 فروردین 1398 شعار سال 4 فروردین 1398 شعار سال 5 فروردین 1398 شعار سال 6 فروردین 1398 شعار سال 7 فروردین 1398 شعار سال 8 فروردین 1398 شعار سال 9 فروردین 1398 شعار سال 10 فروردین 1398 شعار سال 11 فروردین 1398 شعار سال 12 فروردین 1398 شعار سال 13 فروردین 1398 شعار سال 14 فروردین 1398 شعار سال 15 فروردین 1398 شعار سال 16 فروردین 1398 شعار سال 17 فروردین 1398 شعار سال 18 فروردین 1398 شعار سال 19 فروردین 1398 شعار سال 20 فروردین 1398 شعار سال 21 فروردین 1398 شعار سال 22 فروردین 1398 شعار سال 23 فروردین 1398 شعار سال 24 فروردین 1398 شعار سال 25 فروردین 1398 شعار سال 26 فروردین 1398 شعار سال 27 فروردین 1398 شعار سال 28 فروردین 1398 شعار سال 29 فروردین 1398 شعار سال 30 فروردین 1398 شعار سال 31 فروردین 1398 
  ۳ دقیقه پیش    
سرخط اخبار هواپیمایی،فرودگاه ها و سفر در 30 فروردین 1398 به شرح زیر می باشد
  ۱ ساعت پیش    
سرخط اخبار هواپیمایی،فرودگاه ها و سفر در 29 فروردین 1398 به شرح زیر می باشد
  ۲ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
روحانی با انتقاد از صدور مجوزهای غیرکارشناسی ساخت در حریم رودخانه ها، گفت: جوازهایی که برای ساخت در جوار یا داخل رودخانه ها صادر شد، کار خلاف قانون و غلطی بود ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
تنها دو هفته تا پایان مهلت معافیت از تحریم خرید نفت ایران زمان باقی است و ترامپ مجددا بر سر دوراهی افزایش فشارها بر ایران یا افزایش قیمت نفت قرار گرفته است.
  ۲ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان این که بهبود بخش مسکن به عملکرد وزارت راه و شهرسازی در این حوزه ارتباط مستقیمی دارد، گفت: با افزایش تسهیلات بانکی ...
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
احمد مسماری، سخنگوی طیف ارتش ملی لیبی در مصاحبه ای گفته: مذاکرات اخیر میان دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و فیلد مارشال خلیفه حفتر، فرمانده ارتش ملی لیبی (LNA)، نشان می دهد ...
  ۲ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران با اشاره به اعلام زمان حذف زوج و فرد درپایتخت، گفت: عوارض غیرقانونی اخذ شده توسط شهرداری در سال گذشته می تواند به حساب کارت شارژ شهروندان انتقال و برای محدوده ...
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خروج دونالد ترامپ از توافق هسته ای سبب شد تا این اعتبار حقوقی نزد جامعه بین الملل به کلی از بین برود، آن هم برای کشوری که در قبال امضای رئیس جمهور خود ارزش بسیار زیادی قائل است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اخیرا تعدادی از جایگاه داران سوخت در اعتراض به پرداخت نشدن کارمزد سال گذشته و عدم اجرای وعده پرداخت حق العمل مقابل وزارت نفت تجمع کردند.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
دفتر نمایندگی یونیسف در ایران اعلام کرد: سیل اخیر، دومیلیون ایرانی را در معرض آسیب شدید قرار داده است ...
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی با اشاره به این که واقعی سازی قیمت بنزین و انرژی بزرگترین فرصت در تحریم است پیشنهاد داد به همه ایرانی ها ماهانه 20 لیتر بنزین 1000 تومانی داده شود تا خود مردم با عرضه و تقاضا قیمت ...
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
جنگ فرسایشی در لیبی هفته های اول خود را می گذراند و همچنان آینده ای برای آن متصور نیست در این میان ویژه ترین نقش آفرینی متوجه "محمدین" است.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزارت بازرگانی چین روز شنبه از رای سازمان تجارت جهانی به نفع آمریکا و به زیان خود درباره سهمیه بندی نرخ تعرفه ها بر روی محصولات کشاورزی ابراز تاسف کرد.
  ۳ ساعت پیش    
وزیر نفت از منتفی شدن ادغام دو هلدینگ تاپیکو و فارس خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
قانون پیش فروش ساختمان هنوز بعد از گذشت 10 سال به مرحله اجرایی نرسیده، این درحالی است که پیش فروش می تواند بازار مسکن را به ساماندهی برساند.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
معصومه ابتکار درباره نگاه خود به پیشنهاد حجاریان برای مشارکت مشروط اصلاح طلبان در انتخابات مجلس گفت: فعلا مسائل مطرح شده در حد گمانه زنی و طرح کلی هستند بنابراین خیلی زود است تا تصمیم گیری و جمع بندی ...
  ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
با نگاهی به لیست مصوبات شورای شهر پنجم مشاهده می شود بیش از 10 مصوبه شامل 94 نامگذاری یا تغییر نام برای محلات، خیابان ها و حتی کوچه های شهر تهران در جلسات یک سال و نیم صورت گرفته است.
  ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
حدود یک سال پیش در چنین روزهایی بازار مسکن دچار تنش بزرگی شد؛ نقدینگی سرگردان در کشور که راه خود را به سمت هر بازاری کج می کرد در یک بازه زمان کوتاه به سمت بازار مسکن کشیده شد و مشکلاتی را برای این ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
درحالی که ایران به بازار عراق امید دارد و می گوید قصددارد میزان تجارت با این کشوررا به 20 میلیارددلار برساند اما عراقی ها به بازارهای اروپا چشم دوخته و در یک دوره 10 ساله جای ایران را دربازارهای ...
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
درحالی که پرونده های ثبت جهانی میراث فرهنگی ایران در حال آماده شدن و ارسال به یونسکو هستند، مدیرکل میراث و گردشگری گیلان از مرمت بخش های شرقی قلعه رودخان و مشکلات احتمالی در مسیر پرونده ثبت جهانی آن ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
سفیر فرانسه در آستانه بازنشستگی، حرف های جالب توجهی در مصاحبه با یک نشریه آمریکایی زد از جمله اینکه آمریکا دیگر کلانتر دنیا نیست و طرح صلح این کشور برای فلسطین 99 درصد شکست می خورد.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
برسی مشکلات مالی پرسپولیس نشان می دهد، پاداش های خارج از عرف و توزیع کریمانه جایزه 20 میلیاردی باشگاه که از رقابت های آسیایی فصل گذشته حاصل کرده بود، سرمنشاء مشکلات کنونی این باشگاه است.
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به زعم سعدی شیرازی، هر انسانی باید در گام نخست برای خود و سپس برای خانواده و جامعه اش مفید باشد و در غیر این صورت اگر نفع کسی در نهاد تو نیست.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
دولت به دنبال ایجاد تغییر در نظام عرضه بنزین با بازگشت سهمیه بندی و در صورت موافقت سران قوا، کاهش فاصله قیمت تمام شده تأمین بنزین با قیمت تکلیفی عرضه در ماه پایانی بهار است.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
غلامرضا شریعتی ظهر امروز در یک گفتگوی تلویزیونی با اشاره به اینکه در مقطع ال هایی اهواز دو رودخانه بزرگ دز و کرخه به هم پیوسته اند ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سیستم ملی پرداخت روسیه (ان اس پی کی)، گفت: بزرگترین زنجیره بانکی ترکیه به علاوه 10 هزار خرده فروش آنلاین این کشور، پذیرش میرکارت روسیه را آغاز کردند.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
با وجود وعده های اروپایی ها برای حفظ منافع ایران در چارچوب برجام، واردات اتحادیه اروپا از ایران در دوماهه نخست سال جاری میلادی یک شانزدهم شد و صادرات به ایران نیز به کمتر از نصف رسید.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی ایران گفت: 700میلیارد ریال غرامت در 2 هفته گذشته به کشاورزان خسارت دیده چهار استان سیل زده کشور پرداخت شده که سهم کشاورزان خسارت دیده خوزستان 410 میلیارد ریال بوده است.
  ۴ ساعت پیش    
رئیس نمایندگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: متولی اصلی نظارت بر خوابگاه های دانشجویی، معاونت های دانشجویی است و این نظارت کافی نیست.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سوادکوهی گفت: ما باید سیستمی داشته باشیم که اشخاص به محض اینکه معامله کردند بلافاصله برای ثبت هم اقدام کنند تا حقوق بعدی آن ها پایمال نشود.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
گرانی لجام گسیخته کالا و خدمات که با سوء مدیریت برخی از دولتمردان و سوء استفاده دلالان و مفسدان پدید آمده و به ملت تحمیل شده است، به طور طبیعی-بخوانید تحمیلی- عرصه را بر کیهان نیز تنگ کرده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا ضمن گزارش سالیانه خود اذعان کرد ایران دارای بزرگ ترین قدرت موشکی در خاورمیانه است.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس فراکسیون فرهنگیان مجلس با تأکید بر اینکه رییس مجلس از جایگاه مجلس دفاع کند، گفت:مصوبه مجلس برای افزایش حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان کشوری لازم الاجرای.
  ۴ ساعت پیش   + ۴۲ سایت دیگر  
سناتور دموکراتی آمریکایی و رقیب ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری 2020، خواستار آغاز طرح استیضاح او در کنگره شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: با پرداخت تسهیلات 4000 میلیارد تومانی به قطعه سازان و افزایش تزریق قطعه و لوازم یدکی به شرکت های خودروساز ...
  ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
این موج به راه افتاده فوتبال بسیاری از فوتبالیست ها را نیز تحت تأثیر قرار داد؛ از جمله حسین ماهینی، سروش رفیعی و ... که مجبور شدند به مدت دو سال به تیم های نظامی بروند و فوتبال خود را ادامه دهند ...
  ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
احتمالا ما تنها کشوری در دنیا هستیم که اعتقاد داریم تحریم برکت است . احتمالا یکی از علت هایش بی توجهی به تبعات خُرد تحریم در جامعه است.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
حسنلو گفت: فعالیت بیش از پیش استارت آپ های فرهنگی و هنری برای رونق تولید صنایع دستی خلاق، موضوعی است که می تواند اقتصاد هنر محور را عملیاتی کند.
  ۵ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
جدا کردن یارانه برای سرپرستان جدید خانوار، افراد مطلقه و خانواده هایی که عضو جدیدی به آن ها اضافه شده از اهمیت ویژه ای برخوردار است که این افراد باید اقدامات لازم در این جهت را از 10 تا 20 هر ماه ...
  ۵ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
بعد از انتشار کامل و عمومی گزارش مولر از تحقیقات حول ارتباط تیم انتخاباتی رئیس جمهور آمریکا با روسیه، محبوبیت ترامپ به پایین ترین حد در سال 2019 رسید.
  ۵ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
ممکن است شما نیز به دلیل داشتن خالکوبی، مصرف دارو یا گیاهخوار بودن تصور کنید واجد شرایط اهدای خون نیستید اما آیا همه این شنیده ها و باورها درست هستند؟
  ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
امروز دورانی قابل توجه از عدم قطعیت را تجربه می کنیم که در آن، ویژگی های آشنای چشم انداز سیاسی در حال کمرنگ شدن است و معلوم نیست که چه چیزهایی جایگزین آنها خواهد شد ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی روش های دولتی برای حمایت از تولید را رانت جو پرور خواند و گفت: نتایج روش های متعارف رانت جو پرور حمایت از تولید، توزیع رانتِ بدون معیار مشخص است.
  ۵ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه زمان برگزاری آزمون کارشناسی 98, تغییری نمی کند، وضعیت استخدام معلمان حق التدریس را توضیح داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
امیر خجسته رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و فلسطین تاکید کرد که رژیم صهیونیستی اکنون در محاصره نیروهای مقاومت در منطقه قرار دارد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا تهران با رد اظهارات برخی افراد مبنی بر تخلف خرید و فروش طلای آب شده به غیر از واحدهای صنفی، گفت: خرید طلای آب شده طبق قانون آزاد است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
درحالی که هنوز کشور از سیل فروردین رهایی نیافته، برخی از اصطلاح دوره ترسالی برای علمی توضیح دادن این رخداد طبیعی استفاده کرده اند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
تایید آسیب پذیری اطلاعات کاربران در یک تاکسی اینترنتیوزیر ارتباطات گزارش منتشره از آسیب پذیری در نگهداری اطلاعات یک شرکت حمل نقل را تایید کرد.
  ۶ ساعت پیش    
گویی مقامات ایران توسط ترس هایش و وعده های دموکرات ها-اروپایی ها مسخ شده اند.ایران قبلا طعم دلبستگی به حزب خارج از دولت آمریکا را چشیده ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یونیسف ایران تصاویری از ورود اولین محموله کمک های این سازمان برای کودکان سیل زده منتشر کرد. این کمک ها شامل دویست جعبه حمل واکسن و صد جعبه نگهداری واکسن در دمای پایین است که برای ارائه خدمات اولیه ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
هدایت الله خادمی با بیان اینکه ویرانی و خسارات ناشی از سیل اخیر سیل به منازل مسکونی خوزستان بسیار زیاد است، گفت: تمامی دار و ندار و کشاورزی و دام های مردم که وسیله معیشت شان بود از بین رفت ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
یک متخصص گوارش و کبد گفت: بیماری های التهابی روده به طور معمول در سنین 25 تا 35 سالگی رخ می دهد.
  ۶ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون اجرایی نمایشگاه کتاب تهران گفت که امسال زمان برگزاری نمایشگاه کتاب 10 روز جلو افتاده است و 4 اردیبهشت برگزار می شود، وی به مسئله غرفه کودکان و ایمنی سازی چادرها ...
  ۶ ساعت پیش   + ۴۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه ای نسبت به فعالیت سامانه بارشی در کشور و اختلال در ترددهای جاده ای به سبب کولاک برف و مه گرفتگی هشدار داده است ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
شاهین مصطفی اف وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجان گفت که این کشور و ایران همکاری های خود را در حوزه صنعت افزایش می دهند.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عمار حکیم رئیس ائتلاف الاصلاح و الاعمار عراق در دیدار با هادی العامری خواست تا هرچه سریع تر کابینه عراق تکمیل شود و بر ضرورت اولویت بندی برنامه های دولت طبق نیازهای شهروندان عراقی تأکید کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
با شروع جشنواره جهانی فیلم فجر بخش بازار نیز کار خود را آغاز کرد و میزبان نزدیک به سیصد بازدیدکننده بود ...
  ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
کارنامه تجارت خارجی در سال 97 منتشر شد که براساس آن مازاد تجارت خارجی به یک میلیارد و 698 میلیون دلار رسید ...
  ۶ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
جشنواره جوان سرباز به میزبانی نیروی انتظامی در ستاد فرماندهی ناجا با حضور سربازان منتخب سپاه ارتش ناجا و وزارت دفاع برگزار شد سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل در حاشیه این ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
علی محمد بُد با اشاره به ورود تقاضای جدید برای خرید سیمان ایران از طرف هند و چین، اظهار داشت: با توجه به افزایش قیمت انرژی در دنیا ...
  ۶ ساعت پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
در حالی که با دستور دیوان عدالت اداری برای حذف آبونمان تلفن ثابت، شرکت مخابرات مدعی شد متحمل خسارت سالانه 700 میلیاردی می شود ...
  ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش وپرورش شهر تهران با اشاره به ارسال نخستین محموله کمک های آموزش وپرورش شهر تهران امروز به استان خوزستان شامل وسایل آموزشی و البسه به استان لرستان گفت ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
ابراهیم حسن نژاد قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی مجموع خسارت های سیل در بخش کشاورزی و میزان بیمه آن را مطرح نمود. وی گفت : در کشور 3/5 میلیون هکتار از اراضی زراعی تحت پوشش بیمه هستند ...
  ۶ ساعت پیش    
رئیس فدراسیون شمشیربازی گفت: رشته شمشیربازی این لیاقت را پیداکرده که سالن شمشیربازی که در مجموعه ورزشی آزادی است به این فدراسیون برگشت داده شود.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
به نقل از نشریه "دی سایت" آلمان، وضعیت آزادی مطبوعات در اروپا از منظر سازمان گزارشگران بدون مرز بدتر شده است ...
  ۶ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
اوایل بهمن ماه سال 97 هیأت وزیران در جلسه ای با بررسی وضعیت 13 هزار خودروی دپو شده در گمرک که بخشی از آنها ثبت سفارش جعلی داشتند و یا بعد از ممنوعیت واردات کالاهای لوکس به کشور وارد شده بودند ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR در ادامه مطالب پرونده دیدار نخست وزیر عراق با رهبر انقلاب ، در گفت وگویی با حجت الاسلام شیخ اکرم الکعبی، دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی نجباء عراق ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
به نقل از شبکه روسیا الیوم، با وجود استعفای عبدالعزیز بوتفلیقه از پست ریاست جمهوری الجزایر، مردم این کشور همچنان به اعتراضات خود ادامه داده و خواهان برکناری تمامی شخصیت های نظام هستند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
در حالی که عده ای معتقدند سیل های اخیر موجب کاهش شدید تولید گندم در سال جاری شده، اما دست اندرکاران می گویند: با رونق کشت در دیمزارها، امسال کمبود گندم نداریم.
  ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه گفت دولت باید از تبعات آگاهی نداشتن از میزان مالکیتهایش در منابع طبیعی، بستر و حریم رودخانه ها و راه ها آگاه باشد ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای یمنی روز جمعه با موشک بالستیک بدر-اف مواضع مزدوران سعودی را در پایگاه حکوله در شهر ضالع هدف قرار دادند ...
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهینه سازی مصرف سوخت معتقد است: در قیمت گذاری حامل های انرژی در کشور، جای تصمیمات جسورانه خالی است و همین امر باعث شده تا هر سال، معادل یک هزار و 348 میلیون بشکه نفت خام ...
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه معرفی چهره سال هنر انقلاب که در حوزه هنری برگزار شد، با حاشیه هایی همراه بود و همزمان زمزمه هایی درباره تغییر رئیس حوزه هنری شنیده می شود ...
  ۶ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
بیژن زنگنه در سفر هفته گذشته خود به استان خوزستان برای بررسی شرایط مناطق سیل زده و بازدید از کریدور نفتی اهواز ...
  ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
امیررضا خرم طوسی مشاور عالی فرمانده ارتش سپاه را عصاره ملت شریف ایران دانست و تأکید کرد: این نیروی نظامی دست در دست سایر نیروهای نظامی و مسلح کشور به مبارزه خود با سلطه گران ادامه داده و ارتش نیز هیچ ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
از مجموع 309.5 میلی متر بارش ثبت شده در 208 روز ابتدایی سال آبی جاری، 92.1میلی متر سهم پاییز، 131.9میلی متر سهم زمستان و 85.5میلی متر سهم 29 روز نخست بهار است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سردار سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان "دست وپای مردم سیل زده خوزستان را باید بوسید" گفت ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
مقتدی صدر رهبر جریان صدر امروز جمعه با حمله شدید به فرقه های سلفی و وهابی و حامیان گروه تروریستی داعش گفت که عملکرد آنها باعث گسترش نفوذ آمریکا در منطقه شد ...
  ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
هافبک آفریقایی تیم فوتبال استقلال و مهاجم فعلی تیم سپاهان با عملکردشان در لیگ برتر ثابت کردند که برخی قوانین حاکم بر فوتبال ایران باید مورد بازنگری قرار بگیرد ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
با خرسندی به همه شما عزیزان و همراهان عزیز اعلام می کنیم که یونیسف آلمان و یونیسف سوئیس دو حساب جداگانه برای دریافت کمکهای نقدی از خارج از کشور به کود کان و خانواده های آسیب دیده از سیل باز کرده اند.
  ۶ ساعت پیش    
سید رضا میرکریمی دبیر سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، این جشنواره را یک فرصت مطالعاتی برای دانشجویان سینما می داند ...
  ۶ ساعت پیش    
وزارت خارجه روسیه می گوید که گزارش رابرت مولر دربردارنده هیچ دلیلی که دخالت مسکو در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را اثبات کند، نیست ...
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ابراهیم متقی عصر امروز در دومین روز از سی امین دوره همایش سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با عنوان جوان پیشرو در مسیر تمدن سازی ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان اتومبیل گفت:جذابیت بازار خودرو و رکود در اکثر صنف ها و بخش های اقتصادی سبب شده که هر کسی سرمایه ای دارد ولو اندک به بازار خودرو بیاورد و به امید گران تر شدن ...
  ۷ ساعت پیش    
در پس سختی ها و خساراتی که سیلاب برای مردم خوزستان به همراه آورد، اما مردم خونگرم این خطه از سیلاب هم روزی می گیرند و شاکر خداوند هستند. در تصاویر زیر صید ماهی در سیلاب خوزستان را می بینید
  ۷ ساعت پیش    
ساعت هاست کلیسای نتردام پاریس داره می سوزه....حالا اگه این اتفاق تو ایران بود هی توسر خودمون می زدیم که خاک تو سرمون.. ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نظر به انتشار عکس و فیلم هایی از کودکان کار و خیابانی در فضای مجازی و انتقاد برخی از شبکه های اجتماعی ...
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دیوان عدالت اداری: میانگین زمان رسیدگی به پرونده ها از 8 ماه به 6 ماه کاهش یافته است.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس نهم به پرداخت 260 هزار میلیارد تومان یارانه پنهان اشاره کرد و افزود: با این پول چه جا هایی را که نمی شود آباد کرد ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به بالا بودن جریان آب در رودخانه ها و ذخایر سدها در ماه های آینده، گفت: بازگشت برخی سیل زدگان به محل سکونت شان در روستاها به دلیل تداوم آبگرفتگی ...
  ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
لباس کایری ایروینگ ستاره تیم بسکتبال بوستون سلتیکس قبل شروع بازی دیشب با طرح یک تمبر 6 ریالی از پست ایران!
  ۸ ساعت پیش    
سوال یک کاربر از وزیر ارتباطات در خصوص دستکاری در نتیجه برنده باش و پاسخ وزیر : انتظار دارم نتایج این دستکاری رسما به مردم گزارش شود.
  ۸ ساعت پیش    
براساس شواهد اولین زنی که دانشنامه فارغ التحصیلی رشته پزشکی اش را دریافت کرد، دکتر آفاق آذربال متولد 1306 و فارغ التحصیل دانشگاه تهران بود.
  ۸ ساعت پیش    
زاکانی در برنامه شب گذشته اختیاریه: مجلس ما مجلس یک نفره است. لاریجانی از قبل تصمیم به تصویب برجام گرفته بود.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
تحقیقات نشان می دهد اتصال برق مسبب اصلی آغاز آتش سوزی در کلیسای نوتردام پاریس بوده است. این در حالی است که بازرسان هنوز دسترسی به کلیسا ندارند تا تحقیقات مستقل خود را انجام دهند ...
  ۸ ساعت پیش    
ایران 5 برابر کشورهای پیشرفته دانشگاه دارد. ایران 2640 دانشگاه دارد، در حالی که چین 2481 و هند 1620 دانشگاه دایر کرده است.
  ۹ ساعت پیش    
روستای کنگ مشهد در نخستین روز از آیین چراغ برات شاهد بزرگداشت این مراسم در گورستان این روستاست. چراغ برات یکی از آیین های کهنه مردم ایران است که ریشه در آیین ها باستانی آن دارد ...
  ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت با بیان اینکه بیش از 40 هزار نفر در ایران مبتلا به بیماری های التهابی روده هستند، گفت: در مرحله اول شیوع این بیماری در دو استان گیلان و مازندران بالاتر بود.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: نباید اقدامات نابخردانه ترامپ مبنای سرمایه گذاری مردم در بازار ارز و طلا باشد.
  ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
با یارانه بنزین به وانت های نیسان در یک بازه زمانی 5ساله می توان ناوگان حمل ونقل وانتی کشور را با بهترین و پرفروش ترین وانت بار جهان بازسازی کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...