جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۶:۲۴Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تامین اجتماعی»

رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۱۴    
رکنا: مدیرکل ارتباطات و نظارت مردمی تامین اجتماعی کشور گفت: سامانه ارتباطی 1420 سازمان تامین اجتماعی کشوریکی از بزرگترین و گسترده ترین مراکز پاسخگویی کشور است.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۴۰    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : جلسه ای در محل دفتر شعبان پناه رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی لنگرود با حضور کمالی راد کارگزار معین بیمه تامین اجتماعی لنگرود و کارشناسان اداره برگزار شد. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل مستمری های سازمان تأمین اجتماعی با تشریح خدمات سامانه غیرحضوری این سازمان برای مستمری بگیران گفت: مستمری بگیران در تکمیل مولفه های اعلام شماره حساب بانکی دقت کنند؛ زیرا هرگونه تبعات ناشی از تکمیل اطلاعات اشتباه به عهده مستمری بگیران خواهد بود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۹:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، با بیان اینکه منابع لازم برای پوشش بیمه کارگران ساختمانی در صندوق جداگانه ای در تامین اجتماعی نگهداری می شود تأکید کرد که در در فرآیند اجرای اصلاح ماده 5 قانون بیمه کارگران ساختمانی تمام پشت نوبتی ها را تحت پوشش قرار خواهیم داد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی استان در خصوص معوقات افزایش حقوق بازنشستگان گفت: طبق قانون بازنشستگان تامین اجتماعی از ابتدای شهریور سال جاری افزایش 38 درصد حقوق داشتند که معوقات اردیبهشت تا مرداد آن ها به محض تامین اعتبار پرداخت خواهد شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۳۲    
در جلسه ای با حضور اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی، دانشگاه علوم پزشکی و درمان تامین اجتماعی استان البرز درسطح معاونت های بهداشتی درمانی و امور اجتماعی، بر توسعه و گسترش خانه های بهداشت کارگری با هدف افزایش پوشش خدمات بهداشتی به بیمه شدگان تایید شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از سازمان تامین اجتماعی، میرهاشم موسوی روز چهارشنبه در مراسم تکریم و معارفه معاون بیمه ای این سازمان اظهار داشت: خدمت به مردم در سازمان تأمین اجتماعی، افتخار بزرگی است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۰۲    
مدیرعامل و رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی خراسان جنوبی گفت: از 26 هزار بازنشسته تامین اجتماعی در خراسان جنوبی تاکنون 60 درصد موفق به دریافت تسهیلات از یک تا 12 میلیون تومانی شدند و 40 درصد هیچ تسهیلاتی نگرفتند.
راه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه ها می توانند دوران تحصیل خود را به سابقه بیمه ای موثر در بازنشستگی تبدیل کنند.
راک نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۱۹    
دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه ها می توانند دوران تحصیل خود را به سابقه بیمه ای موثر در بازنشستگی تبدیل کنند.
گیل ابراز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
ربیعی پور معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت درمان گیلان 112 نفر کادر پرستاری در تامین اجتماعی گیلان جذب می شوند گیل ابراز_ همزمان با هفته پرستار معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت درمان گیلان خبر از جذب 112 نفر کادر پرستاری در مراکز درمانی تامین اجتماعی استان گیلان داد. ...
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۶    
نصر: ساخت بیمارستان 327 تختخوابی تامین اجتماعی تبریز در سال های گذشته به کلاف سردرگمی تبدیل شده که انگار هیچ نهاد یا سازمانی نمی تواند گره آن را بگشاید.
سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۵۶    
با وجود اعتراضات بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی به رقم بالای حق بیمه تکمیلی، طبق قرارداد جدید سازمان تامین اجتماعی با بیمه آتیه سازان حافظ، سهم پرداختی حق بیمه تکمیلی بیش از 4 میلیون بازنشسته و مستمری بگیر تحت پوشش این سازمان ...
روز نو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۳۶    
حقوق بازنشستگان با در نظر گرفتن میانگین دوسال آخر دریافتی که دارای کسور بازنشستگی بوده محاسبه می شود .حقوق بازنشستگان دارای فاکتورهایی است و از جمله شرط سنی و داشتن سابقه کار معین که شرایط برقراری این حقوق است.حقوق بازنشستگان 1401 همانند پاداش بازنشستگی برای افراد مختلف متفاوت است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
سازمان تامین اجتماعی در قرارداد جدید، ماهانه 102 هزار و 500 تومان از حق بیمه تکمیلی را پرداخت خواهد کرد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۱۰    
برگزاری وبینار نشست پژوهشی (تولید،دانش بنیان و اشتغال آفرین) به مناسبت هفته پژوهش و فناوری با همکاری موسسه کار و تامین اجتماعی در محل اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان اردبیل.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
حقوق بازنشستگان مبلغ پولی است که ماهیانه تا پایان عمر به افرادی که دارای شرایط بازنشستگی هستند تعلق می گیرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
هم سیاست گذاری های دولتی ها و به طور مشخص وزارت بهداشت و درمان و هم نحوه ی عملکرد و سیاست گذاری در سازمان تامین اجتماعی، هر دو در افول سطح خدمات درمانی ارائه شده به دهک های فرودست و تورم سنگین این خدمات مقصر بوده اند.
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۳:۴۷    
رئیس شعبه شهید زارعی سازمان تامین اجتماعی در منطقه راوند کاشان عدم جذب نیرو و ساختمان اداری را دو چالش بزرگ این شعیه اعلام کرد و گفت: شعبه فعلی در یک خانه استیجاری است که نه توان خدمات دهی به بیمه شدگان و مستمری بگیران را دارد و نه انکان جذب نیروی انسانی دارد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۹:۵۵   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از افزایش 80 درصدی سقف تعهدات در قرارداد جدید و افزایش 120 درصدی سهم سازمان تأمین اجتماعی در پرداخت حق بیمه تکمیلی بازنشستگان و مستمری بگیران خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شعبه تامین اجتماعی راوند گفت:یکی از مهمترین مشکلات شعبه ساختمان اجاره ایی آن است که جوابگوی تعداد مراجعین نبوده و امکان افزایش تجهیزات را ندارد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۳:۴۶    
مدیر درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه گفت: مادر 21 ساله ساکن شهر کرمانشاه در سومین زایمان خود چهار قلو به دنیا آورد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۳۴    
اداره کل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری در اطلاعیه ای از پرداخت و تسویه کامل کسور دستگاه های اجرایی مربوط به حقوق آبان ماه بازنشستگان این صندوق خبر داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
وام یکی از ترفندهای دنیای اقتصاد برای ایجاد آسایش در زندگی مردم است و امروزه یکی از راهکارهایی است که مردم از آن برای تأمین نقدینگی لازم برای کارهای مختلف خود استفاده می نمایند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
از قرار سازمان تامین اجتماعی حاضر شده پنجاه درصد حق بیمه ی تکمیلی بازنشستگان کارگری را بپردازد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۹:۳۲    
مدیر درمان تامین اجتماعی استان گلستان گفت: درحال حاضر 11 طرح درمانی در گلستان با اعتبار بیش از 540 میلیارد تومان درحال ساخت است و درحال حاضر حدود 900 هزار نفر از جمعیت این استان زیر پوشش خدمات درمانی سازمان تامین اجتماعی قرار دارند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۸:۵۴    
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری در ادامه به متناسب سازی اشاره کرد و گفت: سال 1400 برای بازنشستگان تامین اجتماعی متناسب سازی صورت گرفت. قرار بود اگر افزایش حقوق مبتنی بر ماده 96 و 111 نبود، با متناسب سازی این فاصله پر شود ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بدون شک برخورداری از مزیت بیمه باید برای هر فردی در شهر و روستا فراهم باشد. در حال حاضر کارفرماها موظف هستند نیروهای خود را به عضویت بیمه تامین اجتماعی درآورند. به همین دلیل کارمندان و کارگران می توانند از خدمات درمانی بیمه، مزایای بیمه بیکاری، پرداخت مستمری بازنشستگی و.. ...
استانداری قزوین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۲۲:۵۵    
آئین تجلیل از پرستاران مدیریت درمان تامین اجتماعی استان قزوین با حضور کبیری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار برگزار شد.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۲۱:۴۲    
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از افزایش 80 درصدی سقف تعهدات و افزایش 120درصدی سهم این سازمان در بیمه تکمیلی بازنشستگان خبر داد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
یک بازنشسته تامین اجتماعی گفت: سی سال حق بیمه دادیم تا در دوران پیری که انواع مرض ها به سراغمان می آید، دغدغه ی هزینه ی درمان نداشته باشیم، اما باز باید بخشی از حقوق ناچیزِ ماهانه ی خود را صرف درمان کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۵:۳۱   + ۵۶ سایت دیگر  
موسوی از افزایش 120 درصدی سهم سازمان تأمین اجتماعی در پرداخت حق بیمه تکمیلی بازنشستگان و مستمری بگیران خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از بازنشستگان کارگری خواستار مشخص شدن سهم تامین اجتماعی در بیمه ی تکمیلی امسال شدند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
بیش از دو ماه از قطعی اینترنت در ایران می گذرد و آمارها نشان می دهد کسب وکارهای بسیاری در این مدت آسیب دیده اند. اگرچه دولت وعده حمایت از آنها را داده بود اما نه تنها هیچ حمایتی از کسب وکارها نکرده که آنها را تهدید به جریمه و یا ضبط اموال و دارایی کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
پرستاران این فرشتگان سپیدبال با صبر و حوصله به درمان بیماران می پردازند و با دستان نجات بخش خود سلامت را برای آنان به ارمغان می آورند. راحله ارجمند مزیدی پرستار بیمارستان شهید بهشتی شیراز است که امسال از سوی سازمان تامین اجتماعی به عنوان پرستار نمونه کشوری معرفی شد.
عصر کاسپین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۳:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
در دیدار مدیرکل تامین اجتماعی استان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان بر اهمیت دو حوزه از حیث گستردگی مخاطبین و اثرگذاری اجتماعی و ضرورت تعاملات بیشتر تاکید گردید. ...
موج رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل بیمه تامین اجتماعی استان زنجان گفت: اداره کل تامین اجتماعی استان زنجان در حال حاضر پوشش 52 درصدی جمعیت کل استان را به خود اختصاص داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۲:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران از مشخص شدن سهم 50 درصدی حق بیمه تکمیلی بازنشستگان توسط تأمین اجتماعی خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۲:۳۷   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، از برنامه این سازمان به منظور توسعه خدمات درمانی برای جامعه بازنشستگان در قالب پوشش بیمه تکمیلی خبر داد.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۸:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران در راستای ایفای نقش موثر در حوزه مسئولیت های اجتماعی، در چهارمین مرحله از پرداخت تسهیلات قرض الحسنه غیرحضوری به بازنشستگان و مستمری بگیران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی در سال جاری، حدود 30 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه به متقاضیان واجد شرایط پرداخت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۲:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی تهران گفت: قرار است سازمان تأمین اجتماعی 50 درصد از سهم حق بیمه تکمیلی بازنشستگان این سازمان را پرداخت کند.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۲:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان تامین اجتماعی به بیمه شدگان زن یا مرد که برای بار اول ازدواج می کنند، مبلغی به عنوان کمک هزینه ازدواج می دهد.
وبینار آموزشی " توصیف بیماریهای ناشی از کار" به همت دبیرخانه شورای هماهنگی خدمات بهداشتی به بیمه شدگان اصفهان و با همکاری مدیریت درمان تامین اجتماعی استان ویژه مدیران منابع انسانی، مسئولین خانه های بهداشت کارگری و بهگران واحدهای اقتصادی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-مدیر کل تامین اجتماعی استان زنجان گفت: بیش از 52 درصد زنجانی ها بیمه تامین اجتماعی هستند.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۰:۲۲    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، قاسم محمدی مدیر ستاد اقامه نماز و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در گفتگو با روابط عمومی، از برگزاری همایش بانوان شاغل ادارات با همکاری و مشارکت ستاد اقامه نماز، ستاد امر به معروف و نهی از منکر ...
گیل ابراز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی گیلان به مناسبت 13 آذرماه ( روز بیمه ) با شرکت در برنامه تلویزیونی خانه مهر به تشریح نقش و اهمیت بیمه ها در زندگی و جایگاه بیمه های اجتماعی در کرامت بخشیدن به انسانها و استقرار عدالت اجتماعی در جامعه پرداخت. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۰:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) از راه اندازی زنجیره شیر در منطقه آزاد ماکو خبر داد و گفت: در صدد هستیم با محوریت منطقه آزاد ماکو، ظرفیت های شمال غرب را در این حوزه توسعه دهیم.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
پیش بینی می شود حقوق بازنشستگان این ماه با افزایش جدیدی همراه باشد. حال باید دید تمام بازنشستگان این مبلغ را دریافت خواهند کرد یا خیر.