یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۲:۴۷Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تامین اجتماعی»

بولتن نیوز   ۵ ساعت پیش    
صبح امروز سیدحسین حجتی رئیس سازمان حراست کل کشور، علی رستمی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی و مدیران عامل شرکت های تابعه شستا از کارخانجات داروپخش بازدید کرد.
عصر خبر   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یادآور می شود، از اسفند سال گذشته دیگر دفترچه درمانی کاغذی تامین اجتماعی صادر نمی شود و بیمه شدگان و بازنشستگان با ارائه کارت ملی در تمامی مراکز درمانی خدمات لازم را دریافت می کنند و نیازی به ارائه هیچ گونه کارتی نیست ...
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس شعبه تأمین اجتماعی شهرستان پاکدشت گفت: 247 هزار بیمه شده اصلی و تبعی پاکدشتی تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دارند که این تعداد بیمه شده، این شهرستان را در جایگاه درجه یک ممتاز مناطق بیمه ای استان تهران قرار داده است.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی هرگونه تماس تلفنی با عنوان این سازمان با بیمه شدگان و بازنشستگان برای مطالبه وجه را کلاهبرداری دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
مدیر کل تامین اجتماعی خوزستان گفت: ارسال لیست کارفرمایان تنها از طریق سامانه خدمات غیر حضوری سازمان به نشانی es.tamin.ir امکان پذیر است.
بورس نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی تصمیمات مجمع عمومی منتهی به دوره مالی 1400/03/31 ثبت شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۴۴    
شفقنا رسانه_ بحث بیمه خبرنگاران و اجرای قانون سخت و زیان آور بودن حرفه ای آنها، همواره از مطالبات اهالی رسانه طی این سالها بوده است. اگرچه مسئولان طی این سال ها وعده هایی را برای حل این مشکلات به اهالی رسانه داده اند، اما گویا طی دو سال اخیر ...
عصر کاسپین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
دکتر ابراهیمی مدیر درمان تامین اجتماعی استان به منظور پی گیری مراحل ساخت بیمارستان 64 تختخوابی لنگرود با دکتر محمدنژاد نماینده مردم و مهندس جعفرزاده فرماندار لنگرود و همچنین شهردار کومله لنگرود دیدار نمود. ...
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۵۶    
وی که انتساب خود به قائم مقام سازمان تامین اجتماعی را رد میکند بهتر است توضیح دهد که چگونه توانستبه عضویت هیئت مدیره دارو پخش تا مدیریت مطالعات راهبردی شستا دست پیدا کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۱۷   + ۳۵ سایت دیگر  
ورزشکاران می توانند با پرداخت 480 هزار تومان در ماه تحت پوشش حمایت های کوتاه مدت و بلندمدت تامین اجتماعی قرار بگیرند و از مزایای بازنشستگی، درمان و برقراری مستمری بازماندگان بهره مند شوند.
دنیای بانک   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران ، از جمله طرح های تسهیلاتی این بانک طرح “کرامت” است که جامعه هدف آن را مستمری بگیران و بازنشستگان تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی، تشکیل می دهند ...
رادیو ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۱۱    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، فرهاد سلیمان منش سرپرست اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ در برنامه سلام صبح بخیر درباره به بحث بیمه زنان خانه دار پرداخت و گفت: خانه داری یک شغل محسوب می شود و تمامی بانوان خانه دار می توانند ماهانه با پرداخت 12 درصد حداقل حق بیمه ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس گفت: در روزهای گذشته فراکسیون کارگری مجلس به همراه مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از شرکت های هپکو، آذرآب و واگن پارس اراک بازدیدی داشتند و در خصوص مشکلات و موضوعات این مجموعه ها نقطه نظرات خود را ارائه و تصمیماتی برای رفع آنها اتخاذ گردید.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، بنا به اعلام اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی در خصوص برگزاری مسابقات بدمینتون دستگاههای اجرایی استان در بخش آقایان جهت انتخاب تیم و نفر برتر برای شرکت در مسابقات کشوری ...
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر : جلسه هم اندیشی مدیران هسته های گزینش دستگاه های اجرایی در اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر برگزارشد.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی با همکاری اداره کل آموزش و پژوهش سازمان تامین اجتماعی در گرامیداشت هفته پژوهش، مسابقه ای را ویژه همکاران برگزار می کند. ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، بررسی عوامل تاثیرگذار در تحقق سبک زندگی ایرانی، اسلامی در حوزه های اجتماعی، نقد و بررسی عملکرد سازمان ها و نهادهای مرتبط با حوزه های اجتماعی، آسیب شناسی اجتماعی و بررسی عوامل و دلایل دخیل در آن و ارائه راهکارهای قابل اجرا در خصوص ساماندهی حوزه های اجتماعی ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۶:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهر تهران درباره آخرین اخبار از اجرای متناسب سازی حقوق بازنشستگان و پرداخت بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی توضیحاتی ارائه داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - گرگان : مدیرکل تامین اجتماعی استان گلستان از آمادگی این اداره کل برای اجرای طرح بیمه فراگیر خانواده برای فرزندان پسر و دختر بالای 18 سال خبر داد و گفت: تمام افراد بالای 18 سال تا 50 سال سن می توانند از مزایای تامین اجتماعی برخوردار شوند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۰:۵۴    
اصفهان- ایرنا- عضو کمیته درمان سازمان تأمین اجتماعی اصفهان گفت: بیش از 60 درصد معلولان استان زیر پوشش این نهاد هستند اما محدودیت های این قشر ایجاب می کند به این گروه توجه و خدمات بیشتری ارائه شود.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
دولت سیزدهم در مواجهه با سازمان تامین اجتماعی، با رویکرد های دولت های گذشته، عمل کرده است و تکلیف پرداخت بدهی سازمان تامین اجتماعی را بر اساس سند بودجه ای به صورت قطعی روشن نکرده است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۶:۴۷    
شفقنا رسانه- بحث بیمه خبرنگاران همواره یکی از مطالبات اهالی رسانه بوده است. اما این بار قصد داریم از زاویه ای دیگر به موضوع نگاه کنیم. اینکه مطالبات اهالی رسانه از سازمان تامین اجتماعی چیست و در این دو سال اخیر با چه مشکلاتی مواجه بوده اند؟ ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۵:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون دفتر بازرسی ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سامانه سوت زنی یا همان گزارش گیری فساد در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی راه اندازی می شود و تمامی دستگاه های زیرمجموعه مکلف هستند که به این سامانه متصل شوند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۰۹    
مسابقات بدمینتون کارکنان دولت استان اردبیل، اداره کل تامین اجتماعی اردبیل قهرمان مسابقات بدمینتون کارکنان دولت شد.
598   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۲:۱۱    
جهت کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع رسانی اداره کل تامین اجتماعی استان قم به نشانی اینترنتی www.qom.tamin.ir مراجعه فرمایید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی گفت: 2 میلیون و 200 هزار مراجعه امسال به صورت سرپایی به سه بیمارستان، یک پلی کلینیک تخصصی شبانه روزی و هشت درمانگاه تابعه مدیریت درمان تامین اجتماعی این استان انجام شد و این افراد خدمات بالینی و تشخیصی دریافت کردند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
تخصیص اعتبار 66 هزار میلیارد تومانی برای پرداخت به تامین اجتماعی در 1401، کمترین توقع کارگران و بازنشستگان از مجلس یازدهم است؛ موضوع بعدی پرداخت 89 هزار میلیارد تومان در سه ماه باقیمانده از سال جاری است که باید با کیفیت مناسب و قیمت گذاری مطلوب صورت پذیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۲:۱۳    
سمنان- مدیر درمان تامین اجتماعی استان سمنان بابیان اینکه بازرسی از مراکز طرف قرارداد مستمر اجرا می شود، گفت: این اقدام مانع تحمیل هزینه هشت میلیارد ریالی به تامین اجتماعی سمنان شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۷:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیر درمان تامین اجتماعی استان سمنان گفت: بازرسی ها از ابتدای فروردین 1400 تا پایان شهریور مانع از تحمیل هزینه هشت میلیارد ریالی به تامین اجتماعی استان شد.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۵:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون اجراییات و بازرسی اداره کل وصول حق بیمه سازمان تامین اجتماعی گفت: سامانه samt تامین اجتماعی از دسترس کارفرمایان خارج می شود و به نشانی جدید تغییر می یابد. ...
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نقدینه - تا پایان سال جاری عملکرد مدیریتی سرمایه گذاری غدیر در خصوص سوددهی زیرمجموعه های این بنگاه اقتصادی سبب افزایش منفعت برای سهامداران و بازنشستگان نیروهای مسلح این شرکت خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیر درمان تامین اجتماعی استان همدان گفت که حدود 12 هزار بیمار مبتلا به کرونا از ابتدای همه گیری ویروس تاکنون در 2 بیمارستان آتیه همدان و دکتر غرضی ملایر(وابسته به تامین اجتماعی) بستری شده و خدمات مطلوب بهداشتی و درمانی را دریافت کردند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا در جلسه علنی امروز -چهارشنبه-مجلس شورای اسلامی لایحه اصلاح ماده 43 قانون تامین اجتماعی اصلاحی مصوب مهر ماه سال1376، تصویب اصلاحی مورخ 1395 (2016) پیوست های کنوانسیون مدارک شناسایی دریانوردان ...
صندوق بازنشستگی کشوری   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الله عبدالملکی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پس از حضور در جلسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: بخش قابل توجهی از سرمایه گذاری های صندوق های بازنشستگی و تامین اجتماعی در حوزه صنعت و معدن انجام شده و نظارت بر عملکرد آنها برعهده کمیسیون صنایع و معادن مجلس است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- تعداد زیاد بیمه شدگان و موقعیت جغرافیایی منطقه احداث سومین بیمارستان تامین اجتماعی در کلانشهر اصفهان را به اذعان کارشناسان اجتناب ناپذیر کرده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
با پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد، بیمه شدگان می توانند از تمامی مزایای بیمه های اجتماعی استفاده کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- نماینده مردم بیله سوار،پارس آباد و اصلاندوز مغان در مجلس شورای اسلامی گفت: احداث درمانگاه تامین اجتماعی از ضروریات شهرستان بیله سوار است و به محض تعیین زمین مناسب احداث آن آغاز می شود.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۸:۴۱    
اگر مدیر یا مسئولی با دستورخلاف قانون، موجب ایجاد بار مالی برای سازمان یا اداره تحت مدیریت خود شود بار مالی ایجاد شده را چه کسی باید پرداخت کند؟
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۸:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
از قرار معلوم دولت در لایحه بودجه سال 1401 سهم مشکل گشایی را از بابت بدهی اش به سازمان تعریف نکرده است؛ البته این لایحه در حال چکش خوری است و ظرف روزهای آینده باید به مجلس ارائه می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
کارآموزان یا همان مهارت آموزان در محیط کار واقعی، بیمه نیستند و در لیست بیمه تامین اجتماعیِ کارفرما قرار نمی گیرند؛ نه تنها جای بیمه کارگری و تامین اجتماعی برای این بخش از نیروی کار به شدت خالی ست، بلکه شاهد کالایی سازی بیمه با ورود به مقوله ی بیمه ی مسئولیت مدنی هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۱:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران توضیحاتی درباره مشکل بیمه تکمیلی و تامین اجتماعی رانندگان تاکسی، حمایت از خانواده رانندگان تاکسی متوفی به دلیل کرونا، پایش سلامت رانندگان و ... ارائه داد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه 32 هزار میلیارد تومان بدهی دولت به تامین اجتماعی تهاتر شد، گفت: برای سال 1400 میزان 89 هزار میلیارد تومان مصوبه مجلس بوده تا در باب بدهی دولت با تامین اجتماعی تعدیه شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی زنجان گفت: بیش از 13 هزار زن خانه دار در استان زنجان تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۰:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرآنلاین: ماگدالنا اندرسنون نخست وزیر جدید سوئد اعضای کابینه جدید این کشور را منصوب کرده که در آن دو ایرانی تبار حضور دارند. در کابینه نخستین نخست وزیر زن سوئد، دو سیاستمدار ایرانی تبار یعنی اردلان شکرابی وزیر پیشین تامین اجتماعی که در این سمت ابقا شده است ...
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
همچنین ما کمیته ویژه نظارت هم به ریاست آقای عیسی زاده تشکیل دادیم که زحمات زیادی می کشند و بررسی طرح تحقیق و تفحص از صندوق بازنشستگی کشوری را در دستورکار قرار دادیم و بیش از 8 جلسه نیز برای بررسی آن تشکیل دادیم اما متاسفانه تاکنون اطلاعات خوبی در این زمینه به دست نیاورده ایم.
برترین ها / جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۹:۴۳   + ۷۴ سایت دیگر  
ایسنا: سرپرست سابق سازمان تامین اجتماعی شرایط استحقاق نوادگان اناث مشمولین قانون تأمین اجتماعی (اعم از کارکنان دولت و مشمولین قانون کار) به دریافت حقوق وظیفه اجداد را تشریح کرد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۳۷    
نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن در مجلس گفت: با پیگیری های صورت گرفته مقرر شده که کلینیک تامین اجتماعی در شهرستان نقاب احداث شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
بهاروند گفت: مراکز درمانی تامین اجتماعی لرستان با کمبود پزشک متخصص مواجه بوده و در 4 رشته، نیاز به متخصص ضروری است.