پنجشنبه ۰۲ اردیبهشتساعت ۲۲:۰۷Apr 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تامین اجتماعی»

کاماپرس   ۱ ساعت پیش    
میزان افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 1400هنوز برای آنها مبهم است و حداقلی بگیران و غیرحداقلی بگیران منتظر احکام جدید حقوق خود هستند. فرمولی که باید افزایش حقوق این اقشار بر اساس آن افزایش یابد به احتمال فراوان تا 10 اردیبهشت ماه قطعی و ابلاغ می شود. ...
خبر آنلاین   ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری های انجام شده تا دهم اردیبهشت ماه فیش های جدید کارگران بازنشسته منتشر شود.
تجارت نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
برخی از بازنشستگان تامین اجتماعی می گویند که هنوز حقوقشان واریز نشده، علت این کار چیست و تا کی پرداخت می شود؟
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در جلسه کمیته کارگری این شهرستان گفت: در سال 1399 درآمد ارزی صادرات شهرستان آران و بیدگل بیش از 207 میلیون دلار بوده است که 80 درصد این درآمد ارزی از آنِ تولید و صادرات میلگرد و مابقی مربوط به ...
جام جم   ۹ ساعت پیش    
98 نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی پیمانی تامین اجتماعی قزوین با درهای بسته سازمان روبه رو شدند
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۵۱    
جهانسیر گفت : به 437 زن سرپرست خانوار و افراد تحت تکفل آنان مستمری ماهیانه و کمک هزینه معیشت پرداخت می شود
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه ملایر گفت: ظرفیت تخت های سه بیمارستان امام حسین(ع)، مهر و تامین اجتماعی دکتر غرضی ملایر تکمیل شده و دیگر امکان و ظرفیت پذیرش و بستری بیماران جدید کرونایی را ندارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
در پی درگذشت شهادت گونه سردار حق بین؛فرمانده فاتح نبل و الزهرا؛ دکتر مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و استاندار سابق گیلان پیام تسلیت صادر کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۸:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
این روزها حداقل بگیران، میانه بگیران و حتی حداکثر بگیران در انتظار اصلاح مستمری فروردین ماه خود بر اساس مواد 96 و 111 و مبلغ متناسب سازی هستند؛ در حالی که سازمان تامین اجتماعی مدعی است: تکلیف حداقل بگیران مشخص شده و مستمری جدید سایر سطوح هم بر مبنای اصلاح احکام آنها از اردیبهشت ماه پرداخت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۸:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس از وزیر رفاه سوالی را درباره ایجاد سردرگمی و نارضایتی مردم از تحمیل هزینه های آزاد دارو و درمان در شرائط دشوار اقتصادی و حذف شتابزده دفترچه های تامین اجتماعی و عدم بکارگیری تمهیدات لازم چیست؟ مطرح کرد.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
پاسخ امیرعباس منوچهری، معاون درمان سازمان تامین اجتماعی به خبرنگار روزنامه سپید یاسر مختاری از آغاز اجرای نسخه نویسی الکترونیک توسط سازمان تامین اجتماعی چندین ماه می گذرد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۰:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح گفت: اعتبارات کمک معیشت بگیران صندوق ایثارگران افزایش قابل توجه پیدا کرده و فروردین ماه به حساب آنها واریز شد.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
حقوق فروردین بازنشستگان تامین اجتماعی به حساب بازنشستگان واریز شد و همسان سازی حقوق بازنشستگان از اردیبهشت ماه در فیش حقوقی ایشان اعمال خواهد شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
رکنا: رئیس تامین اجتماعی استان اصفهان گفت: علاوه بر افزایش حقوق سال 1400، همسان سازی مرحله دوم را برای سایر سطوح در اردیبهشت ماه خواهیم داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: تاکنون نزدیک به هفت هزار نفر از جمعیت استان علیه کرونا واکسیناسیون شده اند که فاز نخست آن، شامل تمامی کادر بهداشت و درمان شاغل در بیمارستان ها، مراکز بهداشت و درمان و بیمارستان های نظامی، انتظامی و تامین اجتماعی بوده که هفته آینده به پایان می رسد.
پایگاه خبری استناد   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۲۴    
سازمان تامین اجتماعی در اقدامی عجیب قصد دارد پذیرفته شدگان آزمون کتبی استخدامی را پس از انجام مصاحبه به صورت شرکتی جذب نماید، موضوعی که اعتراض شدید 12 هزار پذیرفته شده این آزمون را به همراه داشته است.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
بانکداری ایرانی - وزیر کار گفت: بند و در تبصره 2 لایحه بودجه 1400مانند لایحه بودجه سال قبل به پرداخت بدهی های دولت اختصاص دارد که در این میان برای سازمان تامین اجتماعی نیز اعتباری در نظر گرفته شده است. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۶    
شاید کل منفعت ساماندهی به چنین مواردی در یک استان به 1 الی 2 میلیارد تومان هم نرسد، اما پیام اعتمادی را منتقل می کند که میلیارد ها می ارزد. گلایه فعلی ما نسبت به ضرورت ساماندهی خودرو های اسقاطی و فرسوده مورد استفاده برخی از کارکنان در سازمان تامین اجتماعی است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
سازمان تامین اجتماعی در حال بررسی فرمول های نهایی افزایش مستمری غیرحداقلی بگیران بر اساس مبلغ متناسب سازی است و احتمالا تا 10 اردیبهشت ماه افزایش نهایی را ابلاغ می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل تامین اجتماعی خراسان جنوبی گفت: حداقل دستمزد روزانه مبنای وصول حق بیمه در سال 1400 اعلام شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۴۳   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: جلسات مختلفی درباره صدور احکام جدید بازنشستگان داشتیم تا نواقص احکام رفع شود و امیدوارم با پرداخت حقوق اردیبهشت، اشتباه های قبلی رفع شده باشد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
اصلاح و تنظیم رویه ها و فرایندها با هدف تسهیل و بهبود فضای کسب و کار از اقدامات مهم معاونت بیمه ای سازمان تامین اجتماعی در سال گذشته بود که در این حوزه برنامه های متعددی اجرا شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در آخرین معامله خود قیمت 11,570را ثبت کرد. ارزش معاملات این سهم از رقم 70میلیارد تومان عبورکرد.
معدن نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: معوقه های دولت به تامین اجتماعی در بودجه 1400 تامین اعتبار شده تا هیچ کس در نوبت دریافت استفاده خدمات بیمه ای سازمان تامین اجتماعی قرار نگیرد و بیمه افراد بی وقفه ادامه یابد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز نصرالله دریابیگی رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران به همراه تنی چند از نمایندگان کارگری و بازنشستگی به منظور بررسی و طرح مشکلات و گلایه مندی های بازنشستگان تامین اجتماعی در خصوص تبعیض در اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با سایر صندوق های بازنشستگی دیدار کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) با عملکرد قابل قبول به استقبال بهار 1400رفت و توانست سود 8٬716 میلیارد تومانی از فروش سرمایه گذاری های خود بدست آورد.
هانا خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس تامین اجتماعی شعبه مهاباد گفت: هزار و 624 قالیباف مهابادی بیمه تامین اجتماعی دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مقابله با کرونا دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: رنگ کرونایی کرج قرمز تیره است و روزانه 3 هزار نفر به بیمارستان های البرز مراجعه می کنند. اختصاص 90 درصد بیمارستان های دولتی و 50 درصد بیمارستان های خصوصی و تامین اجتماعی برای بستری کرونایی ها پیش بینی شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک رفاه کارگران گفت: به منظور رفاه حال بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی به افراد فاقد مسکن، تسهیلات مسکن پرداخت می شود.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
روز بیستم فروردین ماه بازنشستگان کارگری با دیدن احکام حقوقی خود روی کارتابل سازمان تامین اجتماعی امیدشان به یاس مبدل شد.
مركز ملي فرش ايران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۰۴   + ۳۴ سایت دیگر  
بند و در تبصره 2 لایحه بودجه 1400 مانند لایحه بودجه سال قبل به پرداخت بدهی های دولت اختصاص دارد که در این میان برای سازمان تامین اجتماعی نیز اعتباری در نظر گرفته شده است.
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی از انتشار 1000 میلیارد تومان اوراق اجاره به شیوه ای تازه توسط شرکت سرمایه گذاری صبا تامین زیرمجموعه شستا خبرداد.
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۱:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
در حالی قرار است در سال جاری مرحله دوم متناسب سازی حقوق بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی اجرا شود که هنوز منابع مورد نیاز و مصوب مجلس برای مرحله اول متناسب سازی به این سازمان واگذار نشده است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۰:۲۳   + ۵۶ سایت دیگر  
مصطفی سالاری، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در بخشنامه ای، دستمزد مبنای کسر حق بیمه در سال 1400 را به همه واحدهای اجرایی این سازمان ابلاغ کرد. به گزارش اقتصادآنلاین، با توجه به بخشنامه 27 اسفند 1399 وزارت تعاون ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۷    
شاهرود_به همت بسیجیان پایگاه نبی اکرم (ص) حوزه بسیج ادارات الحدید، اداره تامین اجتماعی شهرستان شاهرود، سبد کالا در راستای کمک های مومنانه تهیه و به نیازمندان اهدا شد.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۶   + ۴۷ سایت دیگر  
حداقل حقوق و فوق العاده های مستمر شاغلین موضوع ماده (76) قانون مدیریت خدمات کشوری برای کارمندان دستگاه های اجرایی مشمول این قانون و سایر مشمولین ماده مذکور به استثنای مشمولین قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت و حداقل حقوق بازنشستگان ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۸:۴۰   + ۳۹ سایت دیگر  
اعضای کانون عالی بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی با اهدای لوح تقدیری به اسماعیل لله گانی مدیر عامل بانک رفاه کارگران، از تلاش های مجموعه این بانک در ارائه خدمات و تسهیلات بانکی به بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی قدردانی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
برای کمک به رفاه و سطح معیشت مستمری بگیران تامین اجتماعی، مستمری آنان متناسب سازی شده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
واریز اولین حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی صبح امروز انجام شد و افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی اعمال نشد. همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از اردیبهشت 1400 واریز می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان گفت: در بیش از 91 درصد از مراکز درمانی وابسته به تامین اجتماعی استان زنجان صدور نسخ پزشکی به صورت الکترونیکی انجام می شود.
کارگر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان اعلام کرد تا 10 اردیبهشت ماه افزایش نهایی مبلغ مستمری فروردین ماه سال 1400 بازنشستگان غیرحداقلی بگیر اعمال می شود. حال بازنشستگان سایر استان ها نسبت به تفاوت قائل شدن میان استان ها اظهارنگرانی می کنند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۶:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان تامین اجتماعی علی رغم تبلیغات بسیاری که در خصوص متناسب سازی حقوق بازنشستگان انجام داده، در حقوق فروردین نتوانسته انتظارات آنها برآورده کند و پافشاری می کند که حداقل حقوق ها تغییری نمی کند.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۶:۲۳    
مدیر درمان تامین اجتماعی استان فارس در آستانه سی ام فروردین ماه روز آزمایشگاه، از آزمایشگاه بیمارستان شهید دکتر بهشتی بازدید کرد و به بررسی و بازبینی بخش های مختلف این آزمایشگاه پرداخت. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر درمان تامین اجتماعی ایلام گفت: طرح 3070 با هدف کاهش مراجعات حضوری و رضایت بیمه شدگان افراد تحت پوشش این سازمان در این استان اجرا می شود.
تابش کوثر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز فناوری اطلاعات، آمار و محاسبات سازمان تامین اجتماعی از کاهش 61 میلیون مراجعه به شعب تامین اجتماعی در پی غیرحضوری شدن 42 خدمت غیرحضوری شده خبر داد و ضمن اعلام آمار پرمخاطب ترین سرویس های غیرحضوری، گفت که برآورد می کنیم در سال جاری تا 81 میلیون کاهش مراجعه به شعب را داشته باشیم.
نبض بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۵۲    
دومین پیش نشست همایش ایران 14: رفاه و تامین اجتماعی با سخنرانی محمد حسین شریف زادگان، روزبه کردونی و یاسر باقری در تاریخ 25 اسفندماه 1399 با موضوع وزارت رفاه پیش از انقلاب و پس از آن؛ یک واکاوی تاریخی به صورت مجازی برگزار شد.
مدیرکل تامین اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: کارفرمایان دارای شرایط می توانند بدون مراجعه به شعب و از طریق سامانه خدمات غیرحضوری این سازمان به نشانی es.tamin.ir نسبت به ثبت درخواست استفاده از بخشودگی جرائم بیمه ای اقدام کنند.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان تهران با اشاره به اینکه هنوز برای متناسب سازی مرحله دوم تصمیم قطعی اتخاذ نشده است، گفت: دولت باید تعهدات خود را در قبال سازمان تأمین اجتماعی انجام دهد تا متناسب سازی حقوق بازنشستگان به نحو مطلوب انجام شود.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی استان تهران گفت: با بررسی مجدد احکام متناسب سازی حقوق بازنشستگان سایر سطوح سازمان تامین اجتماعی ، این مشکل به زودی رفع و احکام جدید صادر می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - رییس شعبه تامین اجتماعی شهرستان ابرکوه گفت: سال 1399، مبلغ 724 میلیارد ریال بابت تعهد کوتاه مدت به 2 هزار و 148 نفر از بازنشستگان، کارافتادگان و بازماندگان تحت پوشش این نهاد پرداخت شد.