جمعه ۱۵ مردادساعت ۰۱:۴۲Aug 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تامین اجتماعی»

یک فعال خانه گارگر گفت: دائمی سازی طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان را جزو مطالبات دانست و گفت: این طرح در دولت های قبلی ناقص اجرا شده است.
تحلیل بازار   ۸ ساعت پیش    
در جلسه کارگروه تکمیلی کمیته حمایت از کسب وکار مشکل نحوه دریافت لیست و حق بیمه مدیرعامل و هیأت مدیره موظف شرکت ها، بررسی و نظر بخش خصوصی اعلام شد.
خانه ملت   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اجتماعی مجلس، از اتمام بررسی سیاست های کلی تامین اجتماعی خبر داد و افزود: تصویب این سیاست ها یک نوع ریل گذاری جهت پوشش بیمه ای برای همگان است که از خدمات بیمه پایه بهره مند شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۹ ساعت پیش    
انتصاب های تامین اجتماعی در شرکت هپکو در آخرین روز های دولت داد نماینده اراک را درآورد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۴:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان گفت: تاکنون یک هزار و 792 نفر از هنرمندان استان از مزایای بیمه تامین اجتماعی برخوردار شده اند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۲:۵۴    
رییس درمانگاه شماره 3 تامین اجتماعی خرم آباد از تکریم و ارائه خدمات متنوع درمانی توسط درمانگاه شماره 3 تامین اجتماعی خرم آباد به بازنشستگان خبر داد .
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۲:۴۰    
مدیر کل تامین اجتماعی استان سمنان گفت: براساس آخرین سرشماری سال1395، 72درصد از جمعیت استان تحت پوشش این سازمان هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: زمین مورد نیاز اداره تامین اجتماعی عسلویه که در واحدی استیجاری استقرار دارد به میزان چهار هزار متر مربع خریداری شده تا پس از گذشت 17 سال این مرکز دارای ساختمان ملکی شود.
طلا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران درباره نحوه پر کردن فاصله حق بیمه، توضیحاتی داد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
منوچهر گودرزی در بازدید از خانه کارگر و دیدار با فعالان کارگری استان که به مناسبت هفته تامین اجتماعی صورت گرفت با اشاره به سیاستها و برنامه های سازمان در جهت روانسازی خدمات به شرکای اجتماعی بیان کرد: سازمان در این راستا به دنبال توسعه خدمات غیرحضوری خود موسوم به طرح 3070 سعی دارد تا [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۷:۵۵    
در دوران کرونا انجام کار های اداری از خانه می تواند جلوی گسترش این بیماری را بگیرد در این گزارش دریافت یکی از خدمات تامین اجتماعی آموزش داده شده است.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۵:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
سایت تامین اجتماعی، اپلیکیشن تامین اجتماعی من، کد دستوری #4* و مراجعه حضوری به شعب و کارگزاری ها، 4 روش مشاهده سوابق بیمه هستند که توسط سازمان تامین اجتماعی ارائه شده اند.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران درباره نحوه پر کردن فاصله حق بیمه، توضیحاتی داد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
با پیگیریهای مستمر و موثر سندیکای بیمه گران ایران مشکلات چندین ساله بیمه پردازی بازاریابان و نمایندگان فروش فاقد دفتر، در تعامل و مذاکره با سازمان تامین اجتماعی تعیین تکلیف شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۰:۵۱   + ۲۹ سایت دیگر  
محمد رضوانی فر مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) در مراسم افتتاح پروژه ها و رونمایی از محصولات جدید شرکت تماد با اشاره به میزان سود این شرکت تولیدکننده مواد اولیه دارویی شستا، گفت:سود سه سال گذشته شستا معادل دو برابر کل 18 سال قبل از آن است.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری موارد مطرح شده در آخرین جلسه روسای تشکل های بازنشستگی با مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی را تشریح کرد. تهران – اقتصادبرتر – ...
مجمع تشخیص مصلحت نظام   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر امروز چهارشنبه سیزدهم مرداد ماه به ریاست آیت الله آملی لاریجانی و با حضور اعضا تشکیل شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - شماری از نمایندگان مردم شهرستان دیر روز چهارشنبه در نشست با فرماندار این شهرستان و مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر خواستار رسیدگی به کمبودهای درمانگاه تامین اجتماعی این بندر شدند.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل اسبق سازمان تامین اجتماعی گفت: صاحبنظران حوزه تأمین اجتماعی و شرکای اجتماعی ضمن اینکه مطالبات خود را مطرح و پیگیری می کنند، از اقدامات مثبت مدیریت سازمان نیز دفاع می کنند که جای تشکر و تبریک دارد و این موضوع ارزشمندی است. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه این سازمان هزینه نسخه الکترونیک داروخانه ها را پرداخت می کند، گفت: دریافت هرگونه هزینه از بیمار برای نسخه پیچی الکترونیک در داروخانه ها غیرقانونی است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۰۳    
امروز معامله گرها 340میلیارد تومان سهام سرمایه گذاری تامین اجتماعی خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه محصولات شیمیایی تعلق داشت و 10.8درصد از کل سهام سرمایه گذاری مسکن شمال شرق معامله شد.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
با وجود اینکه بیمه تامین اجتماعی زنبورداران در بودجه سال 1400 تصویب شده، اما به دلیل نامعلومی تا امروز اجرا نشده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
تامین اجتماعی گیلان امسال باید بیش از 630 میلیارد تومان تعهدات بیمه ای در ماه به بیمه شدگان خود ارائه کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمان گفت: 130 هزار خانوار مستمری بگیر تامین اجتماعی شامل بازنشسته، از کارافتاده و خانواده های از کارافتادگان این استان ماهانه 500 میلیارد تومان مستمری دریافت می کنند.
ربیع   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در آیین بهره برداری از طرح های وزارت نفت، سازمان انرژی اتمی، وزارت کشور و سازمان تامین اجتماعی که در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، در ارائه گزارش به رئیس جمهور ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
همدان - شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی عملیات اجرایی احداث گاوداری 6 هزار رأسی در بخش قهاوند را آغاز کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۴۰    
رئیس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی از پرداخت 85 هزار فقره وام قرض الحسنه 7 میلیونی به بازنشستگان خبر داد.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی به عنوان بزرگترین هلدینگ چندرشته ای کشور، مدیریت 166 شرکت در حوزه های مختلف صنعت را بر عهده داشته و از این طریق نقش بسزایی در رشد و توسعه اقتصادی کشور ایفا می کند.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با تاکید بر اینکه توازن منابع و مصارف برای پایداری این سازمان و تداوم خدمات آن اهمیت زیادی دارد، گفت: در سالهای آینده مشکلی برای تامین منابع و ایفای تعهدات تامین اجتماعی نداریم و حداقل تا سه سال آینده مشکلی وجود ندارد. ...
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
افشین شیرزاده گفت: سرمایه گذاری شرکت هلدینگ شستا درشهرستان گرمی باعث رونق اقتصادی در این شهرستان و افزایش تعداد بیمه شدگان تامین اجتماعی این شعبه خواهد شد.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۲۵    
افزایش طول عمر انسانها و اضافه شدن جمعیت سالمندان یکی از دستاوردهای قرن 21 بوده است و سالخوردگی جمعیت پدیده ای است که برخی از جوامع بشری با آن روبرو هستند و برخی دیگر در آینده ای نزدیک با آن روبرو خواهند شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی دریافت مبلغ 4000 تومان از سوی داروخانه ها بابت نسخه پیچی الکترونیک بیمه شدگان را تخلف و غیرقانونی دانست و گفت: بر اساس مصوبه شورای عالی بیمه، هزینه تبدیل نسخ دست نویس به الکترونیکی برعهده سازمان های بیمه گر است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی با تاکید بر اینکه استقلال سازمان تامین اجتماعی و پایداری منابع خط قرمز ماست گفت: پرداخت دیون دولت به سازمان تامین اجتماعی باید طبق یک برنامه مشخص و مدون صورت بگیرد تا سازمان تامین اجتماعی بتواند از این منابع مالی استفاده و به تعهداتش عمل کند.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۴۰   + ۵۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: دریافت هر گونه هزینه ای از بیمار برای نسخه پیچی الکترونیک در داروخانه ها غیرقانونی است. به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر مصطفی سالاری صبح امروز در سلسله نشست های رویای تامین اجتماعی فراگیر که با عنوان آینده نگاری منابع تامین اجتماعی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ضمن اعلام وضعیت منابع و مصارف سازمان تامین اجتماعی گفت: حقوق بازنشستگان را بدون حساب و کتاب افزایش نداده ایم و برای امسال و سه سال آینده مشکلی در تامین منابع حقوق متناسب سازی شده بازنشستگان و مستمری بگیران نداریم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
مبنای محاسبه حق بیمه و میزان آن در سال 1400 بر اساس فرمول آن تشریح شد.
ندای موج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
14:45:50 - دوشنبه 11 مرداد 1400 شهردار ارومیه گفت: شهرداری ارومیه 80 میلیارد تومان جریمه از بابت بیمه پرسنل کارگری به تامین اجتماعی بدهکار است و در تلاش برای پرداخت بدهی هستیم که بنا شده در قالب اقساط این بدهی ها را پرداخت کنیم.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۲۵   + ۵۸ سایت دیگر  
می متالز - معاون اول رییس جمهوری مصوبه واگذاری سهام دولت در برخی از شرکت ها به سازمان تامین اجتماعی و همچنین اصلاحیه آیین نامه میزان و نحوه دریافت حق عضویت در صندوق ضمانت سپرده ها را ابلاغ کرد.
براساس اطلاعیه عرضه بورس کالای ایران، پی وی سی (پلی وینیل کلراید) پتروشیمی آبادان شنبه 16 امردادماه برای نخستین بار در تالار صادراتی این بورس عرضه می شود که از شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی خبر می رسد با موفقیت عرضه های صادراتی ...
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۰۵    
معاون اول رئیس جمهور، مصوبه مربوط به واگذاری سهام دولت در برخی از شرکت ها به سازمان تأمین اجتماعی را ابلاغ کرد. *** واگذاری سهام دولت در برخی از شرکت ها به سازمان تأمین اجتماعی ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان دماوند از احداث 2 درمانگاه تامین اجتماعی در دماوند و رودهن خبر داد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۱۱    
نشست مشترک مدیرکل درمان تامین اجتماعی با مسئولان شهرستان دماوند برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
در دوران کرونا انجام کار های اداری از خانه می تواند جلوی گسترش این بیماری را بگیرد در این گزارش دریافت یکی از خدمات تامین اجتماعی آموزش داده شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری در پخش زنده اینستاگرامی کارگر ایرانی پیرامون خواسته های بازنشستگان تامین اجتماعی و مسائل مرتبط با سازمان تامین اجتماعی، گزارشی را ارائه کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۷:۰۹    
رئیس کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی مریوان و سروآباد توضیح داد: جمعی از نمایندگان انجمن های صنفی کارگران ساختمانی با مدیران سازمان تامین اجتماعی دیدار کردند تا مطالبات خود را بیان و پیگیری کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۷:۰۴    
یک فعال صنفی بازنشستگان ابراز امیدواری کرد که اوضاع برای مستمری بگیران بهتر شود.
فراز نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
فرازنیوز : به دنبال توافق مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و وزیر بهداشت، کارکنان سازمان تامین اجتماعی در نوبت دریافت واکسن کرونا قرار گرفتند.
فراز نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۲:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
فرازنیوز : مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران گفت: مستمری بگیران بدون حضور در شعب تامین اجتماعی می توانند از طریق سامانه خدمات غیر حضوری گواهی وضعیت دریافت کنند .
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
داریوش پناهی زاده روز سه شنبه طی نشستی با مسئولان شهرستان دماوند که با هدف بررسی موضوع واگذاری زمین با هدف ساخت درمانگاه تامین اجتماعی در شهرهای دماوند و رودهن در سالن جلسات فرمانداری دماوند برگزار شد ...