سه شنبه ۰۱ خردادساعت ۲۱:۱۱May 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بانک رفاه»

نقدینه   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نقدینه - شعب هوشمند بانک رفاه کارگران با نظرسنجی از مشتریان بانک نامگذاری می شوند. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، مشتریان این بانک می توانند از طریق مراجعه به لینک B2n.ir/p30129 در این نظرسنجی شرکت کنند. ...
اینتیتر   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از اندیشه معاصر، متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بانک رفاه؛ از مهمترین دغدغه های حال حاضر برای بازنشستگان عزیز است که در این باره حمیدرضا حاجی بابایی در حین بررسی جداول لایحه بودجه اظهار داشت که جدول 7 این لایحه مربوط به اعتبارات دستگاه ها است و دولت این اعتبارات ...
روز پلاس   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
در راستای ایفای نقش موثر در حوزه مسئولیت های اجتماعی تعداد 16 نفر از زندانیان جرائم مالی غیرعمد از محل مشارکت مالی کارکنان بانک رفاه کارگران آزاد شدند.
روز پلاس   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مشتریان بانک رفاه کارگران می توانند تا پایان مهلت ثبت نام در طرح عرضه خودروهای برقی وارداتی، نسبت به وکالتی کردن حساب های خود اقدام و در این طرح شرکت کنند.
آنا   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مراسم عزاداری شهادت آیت الله رئیسی رئیس جمهور محبوب و مردمی ایران اسلامی و هیئت همراه با حضور مدیران عالی و جمع کثیری از کارکنان بانک رفاه کارگران در محل این بانک برگزار شد.
آنا   ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رصدخانه ملی رفاه ایرانیان که با حمایت و مشارکت بانک رفاه کارگران راه اندازی و تجهیز شده است، در محل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افتتاح شد.
نبض بازار   ۹ ساعت پیش    
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: براساس زمان بندی طراحی شده در قانون، احکام همسان سازی ان شالله از خرداد ماه اجرا و البته معقوقات دو ماه نخست سال نیز پرداخت خواهد شد.
سلام نو / نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۷:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
به گفته رئیس سازمان برنامه، منابع افزایش یک درصدی مالیات بر ارزش افزوده به همسان سازی حقوق بازنشستگان اختصاص خواهد یافت. بنا داریم که در گام اول 40 درصد همسان سازی را انجام دهیم.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۳:۴۱    
به گزارش اینتیتر به نقل از روزنو، بازنشستگی فرآیندی است که در آن فرد از فعالیت های حرفه ای خود دست می کشد. این مرحله می تواند به صورت کامل یا نیمه وقت باشد، که در این صورت فرد با کاهش ساعات کاری یا حجم کار به تدریج از شغل خود فاصله می گیرد ...
سلام نو / نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
حقوق بازنشستگان باید طبق مقررات قانونی پرداخت شود.بازنشستگان باید دریافت حقوق عادلانه ای به عنوان اعتبار خود به دست آورده باشند. حمایت از حقوق بازنشستگان، نشان از احترام به خدماتی است که آنها به جامعه ارائه داده اند.. به بازنشستگان باید برابر بازنشستگان دیگر، حقوق و مزایا تعلق گیرد ...
نقدینه   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۹:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
نقدینه - دکتر اسماعیل لله گانی، مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پیامی شهادت مظلومانه خادم الرضا(ع)، رئیس جمهور محبوب، انقلابی و ولایت مدار حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان ایشان را تسلیت گفت. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، متن پیام به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم ...
کاماپرس   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
تمامی افرادی که کارتخوان و درگاه پرداخت متصل به بانک رفاه دارند تا 6.5 برابر کارکرد حساب خود امکان دریافت وام از طرح پذیرنده شو را دارند. سقف این تسهیلات 3 میلیارد و 500 میلیون تومان اعلام شده است. ...
پول پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۸   + ۲۸ سایت دیگر  
استفاده از خدمات اعتباری و اقساطی سامانه “بتا” بانک رفاه کارگران برای تمامی کارکنان سازمان ها و شرکت هایی که حقوق خود را از این بانک دریافت می کنند، امکان پذیر شد.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
به گفته رئیس سازمان برنامه، برای همسان سازی حقوق بازنشستگان، از افزایش یک درصدی مالیات بر ارزش افزوده استفاده خواهد شد. طبق برنامه، در گام اول، 40 درصد همسان سازی انجام خواهد شد.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در نشست هم افزایی بانک رفاه کارگران و صندوق های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و شرکت های تحت نظارت این وزارتخانه که با حضور سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، علیرضا عسگریان معاون رفاه و امور اقتصادی وزرات کار ...
اقتصاد آنلاین / نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۱۱   + ۶۶ سایت دیگر  
تاخیر در پرداخت حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی در طی ماه های گذشته کمتر سابقه داشته است اما گویا در پایان ماه اردیبهشت امسال این تاخیر تا حدی در قیاس با ماه های مشابه سنوات گذشته کم سابقه بوده است.
نقدینه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۶:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
نقدینه - با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بانک رفاه کارگران به عنوان یکی از دستگاه های برتر تابعه این وزارتخانه در عمل به تکالیف قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت تقدیر شد. ...
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۴:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک رفاه کارگران بیان کرد: امروز بحث ذینفع واحد اشخاص مرتبط بانک به حدی رسیده که می تواند به پروژه های بزرگ واحد و صنایع بالا دستی ورود کند.
پول نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیران بانک رفاه کارگران به منظور حمایت از صنعت نفت کشور با شرکت در بیست و هشتمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، از این گرده همایی بازدید کردند.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۳:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
جدول واریز حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اردیبهشت 1403 بر اساس حروف الفبا را در این مطلب مشاهده می کنید.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
همزمان با اتخاذ سیاست جدید بانک مرکزی برای کنترل ترازنامه بانک ها به منظور مهار رشد نقدینگی و تورم، چهره بسیاری از بانک های کشور نیز تغییر کرده است به طوری که تعدادی ازآن ها از وضعیت زیان به سوددهی رسیده اند.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
در راستای حمایت از تولید ملی و اشتغالزایی و با هدف ارائه خدمات مطلوب و متمایز به مشتریان، طرح کارگشا بانک رفاه کارگران بازنگری و تمدید شد.
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
مشتریان بانک رفاه کارگران می توانند به صورت غیرحضوری و یا از طریق مراجعه به شعب این بانک، نسبت به وکالتی کردن حساب های خود اقدام و در طرح عرضه خودروهای برقی وارداتی شرکت کنند.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
در راستای هم افزایی بیش از پیش بازار پول و سرمایه و بهره برداری متقابل این دو بازار از ظرفیت های یکدیگر به منظور کمک به تأمین مالی بنگاه های اقتصادی و نیل به اهداف عالی اقتصاد کلان کشور، طرح تسهیلاتی "میز کارگزاری" بانک رفاه کارگران بازنگری و تمدید شد.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از اندیشه معاصر،وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: جامعه کارگری ما پایدار و تعدیل نیروی کار کاهش پیدا کرده و شاهد آن هم این است که مستمری بگیران بیمه بیکاری رو به کاهش است و نرخ اشتغال در کشور افزایش و بیکاری کاهش پیدا کرده است ...
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۸:۲۷   + ۲۰ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خدمات "کارتینو" و "درخواست و دریافت غیرحضوری تسهیلات از طریق سامانه فرارفاه" به عنوان دو خدمت جدید بانک رفاه کارگران رونمایی و مورد بهره برداری قرار گرفت.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۸:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک رفاه کارگران در راس هیئتی از مدیران این بانک از سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در محل مصلای بزرگ تهران بازدید به عمل آورد.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۸:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
دکتر اسماعیل لله گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران در جریان بازدید از غرفه سازمان تأمین اجتماعی در سی و پنجمین نمایشگاه کتاب تهران گفت: ابتکار سازمان تأمین اجتماعی در طراحی و راه اندازی غرفه ای با رویکرد حمایت از تحکیم خانواده و جوانی جمعیت جای تقدیر بسیار دارد ...
اقتصاد آنلاین / روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۱   + ۲۷ سایت دیگر  
در راستای افزایش هم افزایی در مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تفاهم نامه های جداگانه همکاری بانک رفاه کارگران و صندوق های تابعه این وزارتخانه امضاء شد.
سلام نو / نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۸:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
در این مطلب به بررسی آخرین خبر و جزییات جدید از افزایش حقوق بازنشستگان پرداخته ایم که در ادامه خواهید خواند.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۲۳:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1403 گفت: پس از تایید قانون برنامه هفتم توسعه همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بانک رفاه از این زمان ماه اجرا خواهد شد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۲۰:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
اسماعیل لله گانی، مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پیامی فرا رسیدن 27 اردیبهشت ماه "روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی" را تبریک گفت. متن پیام به این شرح است: ...
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
نصرالله دریابیگی در نامه ای سرگشاده به رئیس جمهور نسبت به نادیده گرفتن حقوق کارگران و بازنشستگان در سیاست های دولت سیزدهم هشدار داد.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
هر سال، در ماه فروردین، محاسبات افزایش مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی انجام می شود و تفاوت حقوق افزایش یافته در این ماه، در ماه خرداد به حساب بازنشستگان واریز می شود.