پنجشنبه ۰۱ آبانساعت ۰۵:۰۴Oct 2020 22

جدیدترین‌های «بانک رفاه»

بازتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مسئولان و مدیران ارشد بانک رفاه کارگران همواره تأکید کرده اند که مشتریان اولویت نخست آن ها در فرایند خدمات رسانی بانکی محسوب می شوند؛ موضوعی که در عملکرد این بانک نیز طی سالیان متمادی با موفقیت در کسب مقام برتر مشتری مداری در سطح کشور نمایان شده و اکنون نیز این بانک را پیشگام ابداع روشی تعاملی در ...
بانکی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۳۵    
بانک رفاه با هدف کمک به ایجاد اشتغال، حمایت از تولیدات داخلی و توسعه اقتصادی کشور، در قالب طرح رفاه کالا به مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی مشروط به دریافت حقوق از این بانک و همچنین تمامی افراد حقیقی که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می کنند تا سقف 500 میلیون ریال تسهیلات تخصیص می دهد. ...
شورای نگهبان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو حقوقدان شورای نگهبان در پستی در اینستاگرام خود گزارشی از جلسه شورای نگهبان را منتشر کرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، جلسه فراکسیون راهبردی مجلس شورای اسلامی امروز به ریاست محمدرضا میرتاج الدینی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو، تعدادی از نمایندگان مجلس ...
باشگاه در وپنجره و نما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۸    
باشگاه در و پنجره و نما: جلسه هم اندیشی گروه تولیدی آبایان با مدیریت شعب بانک رفاه استان خوزستان در محل کارخانه آبایان پروفیل برگزار شد.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۳۱   + ۲۸ سایت دیگر  
نقدینه - چهل و سومین نشست هیأت مقررات زدایی و تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار به ریاست وزیر امور اقتصادی و دارایی و با حضور اعضای هیأت، تشکل های بخش خصوصی و نمایندگان دستگاه های اجرایی مرتبط در روز دوشنبه مورخ 28. 7. 1399 برگزار شد. ...
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۶   + ۴۱ سایت دیگر  
در پنجمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال، اسماعیل لله گانی مدیر عامل بانک رفاه کارگران به عنوان یکی از مدیران برتر سال کشور انتخاب شد.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
بانک رفاه با اعلام نرخ تسعیر اقلام پولی دارایی ها و بدهی های ارزی ، آثار مالی این رویداد بر صورت های مالی نیمه نخست سال جاری را مثبت 269 میلیارد تومان اعلام کرد . ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۲:۰۸    
فرماندار رباط کریم در بازدید از مدرسه شهدای بانک رفاه کارگران در این شهرستان گفت:رنامه مدارس متناسب با وضعیت کرونا در شهرستان رباط کریم تنظیم شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بانک رفاه از اعطای تسهیلات به فعالان حوزه مالی، حسابرسی و مهندسی در قالب طرح "حسابان" خبر داد
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت مترو تهران درباره اوراق مشارکت مترو گفت از 1500 میلیارد تومان اوراق مشارکت، 500 میلیارد املاک نهایی شده و در دفترخانه است. ...
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۴   + ۲۲ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- بانک رفاه علاوه بر حوزه امنیت شغلی کارگران که در بخش پرداخت تسهیلات به بنگاه ها و واحدهای تولیدی به روشنی قابل درک است، در حوزه رفاهی کارگران نیز اقدامات مناسبی داشته است.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۵۹   + ۳۶ سایت دیگر  
تاریخ برگزاری سی و چهارمین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک رفاه کارگران اعلام شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ در ادامه پویش مردمی طرح تامین 1000 دستگاه یخچال برای نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد، بانک رفاه استان بوشهر 5 دستگاه یخچال به منظور توزیع میان این نیازمندان اهدا کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سهم غویتا چند روزی است به علت منفی کردن حقوقی خود به شدت منفی شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۸    
بانک رفاه در واکنش به خبر خودداری 2 بانک از ابلاغ وام 50 میلیونی مسکن اعلام کرد: شیوه نامه اجرایی اعطای تسهیلات مسکن روستایی از سوی اداره کل اعتبارات بانک مرکزی ابلاغ شد.
برای رضایتمندی جامعه سالمندی و تامین معیشت آنها، تسهیلات رفاهی برای 3.5 میلیون بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی ، 12 برابر شده است، حجم پرداخت های بانک رفاه به بازنشستگان تامین اجتماعی از 200 میلیارد تومان به 2هزار و 230 میلیارد تومان افزایش پیدا کرده است.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۱   + ۴۸ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران از توسعه و بهبود خدمات سامانه موبایل بانک خبرداد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل کارگزاری بانک رفاه گفت: ارائه بسته اصلاحی بانک مرکزی مبنی بر عرضه روزانه 50 میلیون دلار به بازار و احتمال اثرگذاری آن بر نرخ ارز موجب بروز شوک مقطعی به بورس شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۵    
به همت جمعی از کارکنان بسیجی بانک رفاه کارگران گیلان، 500 بسته معیشتی تهیه و بین آسیب دیدگان سیل اخیر تالش توزیع می شود.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۲   + ۵۰ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران در راستای پیاده سازی استراتژی مشتری محوری، ایجاد محیط صمیمی برای اعضا، شناسایی نیازهای مشتریان، ارتقای کیفیت خدمات الکترونیکی و تسهیل آن نسبت به راه اندازی طرح "راه رفاه" باشگاه مشتریان اقدام کرد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران، به عنوان بانکی غیردولتی و اجتماعی که سرمایه آن از محل حق بیمه کارگران عزیز کشور تامین شده، در طول 60 سال فعالیت خود، همواره حامی اقشار آسیب پذیر جامعه بوده است.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۲۶    
وزارت خزانه داری امریکا عصر پنجشنبه شانزدهم مهر ماه تحریم های جدیدی را علیه بخش بانکداری ایران اعمال کرد و 18 بانک ایرانی را در لیست جدید تحریم های خود قرار داده است ...
اقتصاد آنلاین / همت خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۵   + ۶۷ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران، به عنوان بانکی غیردولتی و اجتماعی که سرمایه آن از محل حق بیمه کارگران عزیز کشور تامین شده، در طول 60 سال فعالیت خود، همواره حامی اقشار آسیب پذیر جامعه بوده است.
روزنامه سراج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۲:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
نیم صفحه اول بانک رفاه کارگران ، که تمامی شعب آن در سرتاسر جهان تحت تحریم های ثانویه قرار گرفته اند. 5- بانک شهر که تحت تحریم های ثانویه قرار گرفته است. 6- بانک اقتصاد نوین که تحت تحریم های ثانویه قرار گرفته است. ...
اقتصاد آنلاین / بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۱:۲۲   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس کل اسبق بانک مرکزی با بیان اینکه در سال 90تمامی بانک های ایرانی تحت 6تحریم شورای امنیت قرار داشتند، گفت: تجربه دور زدن این تحریم ها در اسناد محرمانه بانک مرکزی موجود است.
اقتصاد آنلاین / نواندیش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۱:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
خزانه داری آمریکا در حالیکه این کشور ادعای کمک به ایران برای مبارزه با کرونا را داشت، 18 بانک و نهاد مالی را تحت فهرست تحریم و تروریسم اقتصادی علیه مردم ایران قرار داد.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۰:۲۹   + ۵۳ سایت دیگر  
نقدینه - وزیر امور اقتصادی و دارایی از عرضه باقیمانده سهام دولت در سه بانک دولتی در قالب سهم دارا سوم در آینده در بازار سرمایه خبر داد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه به نقل از روبط عمومی بانک رفاه ، ...
ایران جیب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۸:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران در ارتباط با تحریم های اتحادیه اروپا به دیوان دادگستری اروپا شکایت کرده و خواستار پرداخت غرامت شده بود. در شکایت نامه ...
شارا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۲:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
اسماعیل لله گانی مدیر عامل بانک رفاه کارگران در پیامی فرا رسیدن چهلمین روز شهادت مظلومانه سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین و یاران با وفای ایشان را تسلیت گفت.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۸:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
دیوان دادگستری اتحادیه اروپا با صدور حکمی رأی دادگاه اداری اتحادیه اروپا مبنی بر رد درخواست بانک رفاه کارگران ایران برای جبران خسارات وارده به این بانک به دلیل محدودیت های ایجاد شده علیه فعالیت های آن را تائید کرد.
پول پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۵۹   + ۲۱ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران در راستای حفظ ارزش های دفاع مقدس و همراستا با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان ها و مجموعه های وابسته در نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس (اقتدار40) که به مناسبت چهلمین سالگرد گرامیداشت دفاع مقدس برپا شد، حضور فعال داشت.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۱۸    
سیاوش مرزبانی مدیر شعب بانک رفاه کارگران کرمانشاه با ایمان بیوس مدیر کل تامین اجتماعی این استان دیدار و در خصوص نحوه خدمت رسانی مطلوب و شایسته به شرکای سازمان تامین اجتماعی به بحث و گفتگو پرداختند.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۱۵   + ۲۸ سایت دیگر  
در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی، بانک رفاه کارگران در طرح های عمرانی دانشگاه بیرجند مشارکت کرد. به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، به منظور حمایت از مراکز علمی و آموزشی کشور و در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی، این بانک در طرح های عمرانی دانشگاه بیرجند مشارکت کرد و نیز ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت متروی تهران نسبت به عدم واریز پول فروش اوراق مشارکت مترو از بانک رفاه گلایه کرد.