شنبه ۲۷ شهریورساعت ۱۷:۳۴Sep 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وام قرض الحسنه»

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: بیماران خاص و صعب العلاج این شهرستان می توانند نسبت به دریافت وام قرض الحسنه اقدام نمایند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام عالیشاه با بیان اینکه سیاست راهبردی کمیته امداد توانمند سازی مددجویان است، گفت: در بخش مسکن، برای ساخت مسکن مددجویی 50میلیون تومان بلاعوض و 30میلیون تومان وام قرض الحسنه امداد ولایت پرداخت می شود .
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۳۵   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در سفر به استان اصفهان ضمن بازدید از شعب منطقه و دیدار با همکاران این استان بر لزوم تلاش در جهت تقویت سنت پسندیده قرض الحسنه و ترویج این امر نیکو تاکید کرد. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۷:۴۱    
موسوی گفت: امسال 140 میلیارد تومان وام قرض الحسنه اشتغالزایی روستایی به هر متقاضی 50 میلیون تومان داده خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در خراسان جنوبی گفت: در قالب طرح سحاب تاکنون 6 هزار طرح اشتغال به مبلغ 600 میلیارد تومان وام قرض الحسنه در 11 شهرستان توسط روستاییان ایجاد شده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 26 میلیارد و 600 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه کارگشایی به مددجویان کمیته امداد و اقشار نیازمند پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) ابرکوه گفت: از ابتدای امسال تا بیستم شهریورماه سال 1400 شمسی با پرداخت 18 میلیارد ریال وام قرض الحسنه زمینه اشتغال 55 نفر در بازار کار مناطق محروم این شهرستان فراهم شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۱۲   + ۶۰ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان های سازمان تامین اجتماعی از شروع مرحله سوم پرداخت تسهیلات قرض الحسنه بازنشستگان این سازمان خبر داد و گفت: از ابتدای سال بیش از 106 هزار نفر تسهیلات 7 میلیون تومانی قرض الحسنه را دریافت کرده اند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۲۷    
حجت الاسلام محمدی با اشاره به خدمات اهالی مسجد جامع والفجر برای محرومان، از اعطای بیش از 40 میلیارد ریال وام قرض الحسنه به نیازمندان در یک سال گذشته خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۲:۰۹    
مدیر عامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت از اختصاص بیش از 200 میلیارد تومان وام ودیعه مسکن برای آسیب دیدگان از کرونا و 100 میلیارد تومان وام کارگشایی برای مددجویان کمیته امداد، سازمان بهزیستی و سازمان زندان ها خبر داد.
مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت گفت: از ابتدای شیوع کرونا در کشور، تاکنون 300 میلیارد تومان وام قرض الحسنه به مددجویان و آسیب دیدگان از کرونا پرداخت شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۲:۱۷    
اگر به دنبال وامی می گردید که سود به آن تعلق نگیرد و گره ای از مشکلات تان باز کند، وام قرض الحسنه مناسب ترین گزینه ای است که پیش روی دارید. برای این نوع وام هیچ بهره ای درنظر گرفته نمی شود و بانک عامل تنها درصد بسیار کمی (تا 4 درصد) را به عنوان کارمزد از شما دریافت می کند ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۴۵    
رئیس صندوق قرض الحسنه شاهد منطقه قزوین گفت: وام صندوق قرض الحسنه شاهد به 582 نفر از خانواده های شهدا و ایثارگران قزوینی در سال جاری پرداخت شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجمع خیرین سلامت شهرستان ملایر با اشاره به اعطای وام قرض الحسنه به یک بیمار نیازمند به مبلغ 5 میلیون تومان و مساعدت 61 میلیون تومانی خیرین برای کمک به بیماران سرطانی در ماه گذشته، گفت: واریز 34 میلیون و 900 هزار تومان در ماه گذشته برای تهیه دستگاه اکسیژن ساز توسط جمعی از خیرین اتفاق افتاد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
براساس برنامه ریزی ثبت نام از متقاضیان هر ماه از طریق سایت خانه کانون کارگران و بازنشستگان در استان های مختلف از جمله شهر تهران انجام می شود.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۰:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
بانک توسعه تعاون استان کهگیلویه و بویراحمد از سال 99 تاکنون 78 میلیارد و 500 میلیون ریال وام قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرده است.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۹:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ، یکی از مهم ترین مطالبات بازنشستگان کارگری، افزایش سهم خدمات رفاهی است؛ درحالیکه سایر بازنشستگان کشور، از بسیاری از تسهیلات مانند وام ضررویِ ازدواج فرزندان یا وام خرید وسایل خانه بهره مند هستند، کارگران بازنشسته هیچ گونه تسهیلاتی ندارند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۸:۳۴    
قم - ایرنا - صدور 264 فقره جواز تاسیس ایجادی صنعتی، تامین زمین واحدهای صنعتی قم تا 10سال آینده، عدم توقف پروژه های اولویت دارقم، 40 میلیارد ریال وام قرض الحسنه به کارفرمایان از اخبار هفته گذشته قم بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۰۹:۳۶   + ۵۸ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی از ثبت نام وام قرض الحسنه 7 میلیون تومانی بازنشستگان سهیمه شهریورماه در روزهای آینده از طریق سایت کانون کارگران و بازنشستگان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در چهارماهه نخست سال جاری 250 میلیون تومان وام قرض الحسنه به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد بخش بهمن پرداخت شد.
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
قم نیوز: رییس دانشگاه علوم پزشکی قم به همراه معاون توسعه دانشگاه، درادامه شیب صعودی بستری بیماران کرونایی در استان قم،از وضعیت بیمارستان امیرالمومنین (ع) بازدید کردند .
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۴:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
کمیته امداد استان قم به کارفرمایانی که افراد تحت حمایت این نهاد را در مراکز تولیدی و خدماتی خود استخدام و بیمه کنند تا سقف چهار میلیارد تومان تسهیلات پرداخت می کند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین گفت: طی چهار ماهه نخست سال جاری قریب به 12 میلیارد تومان تسهیلات کارگشایی و ودیعه مسکن به نیازمندان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین پرداخت شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۱۳:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سقف پرداخت وام قرض الحسنه بانک ها از 30 میلیون تومان به 50 تا 100 میلیون تومان افزایش یافته است. وام قرض الحسنه ای که سود آن تنها چهار درصد است و بازپرداخت آن برای برخی از افراد 10ساله است. اما چه کسانی می توانند از وام 100 میلیونی قرض الحسنه استفاده کنند؟
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بانک مرکزی طی بخشنامه ای مصوبه شورای پول و اعتبار مبنی بر افزایش سقف وام قرض الحسنه را برای اجرا به بانک ها ابلاغ کرد و به این ترتیب تسهیلات 100 میلیونی و 50 میلیونی با کارمزد 4 درصد در تمام بانک ها قابل پرداخت شد.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
با این مصوبه، سقف تسهیلات قرض الحسنه مشاغل اعم از خانگی، ایثارگران و افراد تحت پوشش کمیته امداد و سقف فردی تسهیلات قرض الحسنه اعطایی بابت خرید انشعابات و توسعه خانگی و کارگشایی امور کسب وکار خرد روستایی تا مبلغ 100 میلیون تومان افزایش یافت. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۰۹:۳۸   + ۴۲ سایت دیگر  
بانک مرکزی در بخشنامه ای مصوبه شورای پول و اعتبار مبنی بر افزایش سقف تسهیلات قرض الحسنه را برای اجرا به بانک ها ابلاغ کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۰۸:۵۵   + ۶۷ سایت دیگر  
با این مصوبه، سقف تسهیلات قرض الحسنه مشاغل اعم از خانگی، ایثارگران و افراد تحت پوشش کمیته امداد و سقف فردی تسهیلات قرض الحسنه اعطایی بابت خرید انشعابات و توسعه خانگی و کارگشایی امور کسب وکار خرد روستایی تا مبلغ 100میلیون تومان افزایش یافت.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۰۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
علی شهبازی در گفت وگو با میزان، در خصوص نحوه فعالیت و تعداد اعضای اتحادیه فرش دستبافت روستایی ایران، گفت: اتحادیه استانی در سراسر کشور با حدود 270 تعاونی در سطح شهرستان ها و با حدود 450 هزار بافنده فرش روستایی که عضو تعاونی ها هستند فعالیت می کنند ...
مرجع بررسی خدمات بانکی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اگر شما هم مانند خیلی ها با فرمول سود تسهیلات بانکی، کارمزد وام قرض الحسنه خود را حساب کرده باشید، مطمئنا به عدد اشتباهی رسیده اید. پس از همان اول به صداقت بانک عامل تان در اعلام نرخ کارمزد شک نکنید! اول این مطلب را بخوانید و بار دیگر محاسبه را براساس فرمول مخصوص وام قرض الحسنه با دقت انجام دهید.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۲:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، امیر دریادار محمد پور کلهر معاون نیرو انسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران از اعطای 1082 میلیارد و 528 میلیون تومان تسهیلات به 226190 نفر از کارکنان ارتش در سال 1399 خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۲:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
آخرین نشست دولت دوازدهم چند روز گذشته برگزار شد و با مصوباتی همراه بود, یکی از آنها پرداخت 2هزار میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به مشاغل خانگی بود.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۰۸:۰۷   + ۷۲ سایت دیگر  
بررسی عملکرد بانک های تخصصی در پرداخت تسهیلات تا پایان خرداد سال جاری نشان دهنده این است که تسهیلات اعطایی درصد افزایش از رقم 387 هزابا 0.8 ر و 700 میلیارد تومان به عدد 390 هزار و 700 میلیارد تومان رسیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۴۰    
رئیس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی از پرداخت 85 هزار فقره وام قرض الحسنه 7 میلیونی به بازنشستگان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۲۳   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی از تصویب پرداخت 2000 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به مشاغل خانگی از سوی بانک مرکزی خبر داد و آن را کمک بزرگی به توسعه کسب و کارهای خانگی دانست.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۴۷   + ۴۵ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون میزان تسهیلات پرداختی قرض الحسنه ازدواج جوانان از سال 97 تاکنون را حدود 12 هزار میلیارد ریال اعلام نمود.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
ناصری از اختصاص تسهیلات 100 میلیون ریالی به صورت قرض الحسنه به شهروندان هرمزگانی متقاضی لوله کشی گاز منازل، خبرداد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۱   + ۴۹ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: با مشارکت بانک تجارت، صندوق قرض الحسنه توسعه اشتغال برکت توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در مراسمی با حضور محمد مخبر، رئیس این ستاد، رضا دولت آبادی مدیرعامل بانک تجارت و حیدری مدیرعامل این صندوق افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
با وجود اینکه مسئولان سازمان تأمین اجتماعی از آمادگی این سازمان برای پرداخت وام قرض الحسنه به بازنشستگان خبر داده بودند که علی رغم ثبت نام بازنشستگان در دفاتر کانون بازنشستگی و معرفی آنها به بانک رفاه اما هنوز وام آنها پرداخت نشده است.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۰۵   + ۴۰ سایت دیگر  
بانک آینده، نسبت به تسریع و تسهیل فرآیند دریافت وثایق و اعطای وام قرض الحسنه ازدواج در شعب این بانک تاکید کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین از افزایش 100 درصدی وام قرض الحسنه اشتغال ایثارگران خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی گفت: بیش از 60 هزار نفر از طریق سایت ثبت نام کرده اند که در سامانه ی تسهیلات وام قرض الحسنه سازمان تامین اجتماعی عملیات 55 هزار نفر نهایی شده است.
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۴۸   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، حجم ریالی تسهیلات قرض الحسنه ازدواج این بانک در تیر ماه سال جاری، بیش از 7 هزار و 716 میلیارد ریال بوده است که این مبلغ به بیش از 9 هزار متقاضی تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت شده است. ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۵۴   + ۸۱ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور گفت: در حال حاضر 20 میلیون خانوار با بهره گیری از فضای مجازی و اینترنتی می توانند وام قرض الحسنه دریافت کرده یا خرید الکترونیکی داشته باشند. دنیای مجازی و اینترنت و اقتصاد مرتبط با این بخش دنیای متفاوتی خواهد بود.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۱۹   + ۲۲ سایت دیگر  
شورای پول و اعتبار با پیشنهاد بانک مرکزی مبنی بر افزایش سقف تسهیلات قرض الحسنه ضروری و عادی بانک ها موافقت کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۷:۳۸    
مدیرکل بهزیستی فارس با اشاره به اینکه مبلغ وام قرض الحسنه برای اشتغال زنان سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی به 100 میلیون تومان افزایش یافته گفت: ابلاغیه پرداخت این وام و اجرایی شدن آن هنوز از طرف بانک مرکزی ارسال نشده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۷:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
دکتر سید محمد صادق کشفی نژاد مدیرکل بهزیستی فارس از جزئیات پرداخت وام قرض الحسنه 100 میلیون تومانی جهت کمک به اشتغال زنان سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی خبر داد.
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۱:۳۴   + ۷۲ سایت دیگر  
ایسنا: شورای پول و اعتبار با پیشنهاد بانک مرکزی مبنی بر افزایش سقف تسهیلات قرض الحسنه ضروری و عادی بانک ها و بانک های قرض الحسنه، تسهیلات قرض الحسنه اشتغال و نیز تسهیلات قرض الحسنه اعطائی بابت خرید انشعابات و توسعه خانگی و کارگشایی امور کسب و کار خرد روستایی موافقت کرد. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
حیدری، مدیرعامل صندوق قرض الحسنه توسعه اشتغال برکت از پرداخت وام قرض الحسنه به جوانان برای ایجاد 15 هزار طرح و حدود 45 هزار شغل خبر داد.