دوشنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۸:۲۵May 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وام قرض الحسنه»

قرض الحسنه رسالت   ۶ ساعت پیش    
محمدحسین حسین زاده در سفر به استان کرمانشاه و در خطبه های نمازجمعه اهل سنت مسجد جامع شافعی مرکز استان با بیان اینکه وام قرض الحسنه بدون کارمزد ریشه شرعی دارد، گفت: بانکداری بدون شعبه و غیرحضوری کردن خدمات در بانک قرض الحسنه رسالت، مقدمه ای برای تحقق قرض الحسنه ناب بود. ...
سقف وام بانک قرض الحسنه مهر ایران برای مشتریان حقیقی در سال 1403 به 400 میلیون تومان افزایش پیدا کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی قرض الحسنه، بر اساس مجوز بانک مرکزی، از این پس بانک قرض الحسنه مهر ایران مجاز است به مشتریان حقیقی خود تا سقف 400 میلیون تومان وام قرض الحسنه پرداخت کند. ...
عصر بانک   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت از افزایش سقف وام قرض الحسنه به 400 میلیون تومان خبر داد.
اقتصاد آنلاین / نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
بانک رسالت یکی از بانک هایی است که برای پرداخت وام سود خیلی کمی دارد و از لحاظ اقتصادی به صرفه است و برای همین خیلی از مردم به آن علاقه دارند و به دنبال وام گرفتن از این بانک هستند .
قرض الحسنه رسالت   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
در این تفاهم نامه که به امضای محمدحسین حسین زاده راهبر نهاد مردمی رسالت و مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت و مجید کیانی مدیرعامل منطقه آزاد ارس رسید، طرفین بر گسترش و تداوم همکاری های دوجانبه در جهت بهره مندی اعضای سازمان از سامانه ام رسالت و وام قرض الحسنه بدون کارمزد برای فعالین و بنگاه های اقتصادی ...
کاماپرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مشتریان بانک قرض الحسنه مهر ایران که به دریافت وام 300 میلیون تومانی از این مجموعه تمایل دارند، می توانند از طرح اعتبار در حساب جاری این مجموعه بهره ببرند. سقف وام این طرح به 300 میلیون تومان می رسد. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
بانک مرکزی: وام قرض الحسنه اشتغال زایی فردی در سال جاری 150 میلیون تومان و کارفرمایی حداکثر 4 میلیارد تومان شده است...
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۵:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بانک وبیمه جهان صنعت نیوز، وام قرض الحسنه ازدواج یکی از مشوّق ها و کمک های دولت برای تشویق جوانان به تشکیل خانواده است؛ مسئله ای که مدت هاست متقاضیانش را به خود مشغول کرده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۲:۵۶    
بجنورد- ایرنا- تامین دستگاه های دیالیز و شتاب دهنده خطی، معرفی 724 بیمار برای دریافت وام قرض الحسنه و کمک دارویی برای بیش از 2 هزار بیمار خاص بخشی از خدمات دولت برای حمایت از چهار هزار بیمار خاص و سخت درمان خراسان شمالی در سال گذشته بوده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۲:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: آمارها نشان می دهد در سال گذشته حدود 8 درصد از وام ها در قالب تسهیلات قرض الحسنه پرداخت شده که حدود 2 درصد در قیاس با 1401 افزایش پیدا کرده است.
وام قرض الحسنه اشتغالزایی فردی در سال جاری 150 میلیون تومان و کارفرمایی حداکثر 4 میلیارد تومان است؛ بانک مرکزی ضمن ابلاغ بخشنامه شرایط تضامین این وام را تشریح کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
با طرح نگین امید بانک سپه، صاحب وام قرض الحسنه تا سقف 300 میلیون تومان با کارمزد 2 درصد شوید.
بانک مردم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: وام طرح نیکان موسسه مالی و اعتباری ملل، یک وام قرض الحسنه با کارمزد بسیار پایین است در ادامه با شرایط، مبلغ، میزان سود و غیره این نوع وام آشنا خواهید شد. از شرایط این وام می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم: ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: اهدای 100 فقره تسهیلات ایران جوان شامل کارت هدیه و سپرده بلند مدت و وام قرض الحسنه به زوج های جامعه هدف که از سال 1401 صاحب فرزند شدند، از برنامه های اجرا شده این ستاد است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر؛ مصدق کشاورزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر در نشست بررسی شرایط جانمایی بازارچه محصولات مشاغل خانگی با شهردار و اعضای شورای اسلامی بندر بوشهر گفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
سپاه برای اشتغال زایی جوانان روستایی در استان کردستان، تسهیلات 150 میلیون تومانی قرض الحسنه پرداخت می کند.
نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در ادامه جزئیات جدید از دریافت وام قرض الحسنه بانک صادرات را بخوانید.
صبح قزوین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۶    
مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان قزوین گفت: سال گذشته در مجموع بیش از 619 میلیارد و 672 میلیون ریال وام قرض الحسنه به نیازمندان و مددجویان کمیته امداد در سطح استان پرداخت شد.
کاماپرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
زوج های جوانی که به دریافت وام قرض الحسنه ازدواج احتیاج دارند و بعد از اعلام بانک مرکزی برای دریافت تسهیلات مذکور باید به بانک ملت مراجعه کنند، باید شرایط دریافت آن از این مجموعه را بدانند. ...
نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
در ادامه جزئیات جدید از دریافت وام قرض الحسنه بانک مهر ایران برای بانوان را بخوانید.
سلام نو / اندیشه معاصر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۵:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
بانک گردشگری در راستای ارائه خدمات ویژه به مشتریان خود، اقدام به طراحی طرح سپرده وام قرض الحسنه و تسهیلاتی پارسا نموده است.
اقتصاد آنلاین / افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۷:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
طبق مصوبه شورای پول و اعتبار تسهیلات 300 میلیون تومانی ودیعه مسکن در قالب طرح جوانی جمعیت و با نرخ سود 4 درصد به متقاضیانی پرداخت می شود که هنوز تسهیلات 200 میلیون تومانی ودیعه مسکن را دریافت نکرده اند.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه عشایری لرستان گفت: 13میلیارد تومان وام قرض الحسنه اشتغالزایی به جامعه هدف بسیج ناحیه عشایری اعطا شد
اقتصاد آنلاین / تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۴   + ۵۲ سایت دیگر  
مبلغ وام ازدواج در سال های اخیر با افزایش قابل توجهی همراه شده و بسیاری از جوانان برای تشکیل خانواده و شروع زندگی جدید خود روی وام ازدواج حساب باز کرده اند، اما امتیاز ویژه ای که برخی از جوانان از آن برخودار هستند، حائز شرایط بودن برای دریافت یک وام ازدواج دیگر از صندوق بازنشستگی کشوری است.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۱    
در روزهای اخیر پیام های بسیاری از سوی کارکنان شرکت ملی پالایش و پخش به نفت ما رسیده که از اسفند سال گذشته پرداخت وام قرض الحسنه به کارکنان این شرکت متوقف شده و گروه های امتیازی پایین تر از 100 در شرکت های زیرمجموعه شرکت ملی پالایش و پخش موفق به دریافت وام نشده آمد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۰:۰۸    
در جلسه بررسی ظرفیت های همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تهران تشکیل کارگروهی مشترک در این زمینه به تصویب رسید.
همت خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۴:۳۴   + ۲۳ سایت دیگر  
با حضور مصطفی ازگلی عضو هیأت مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران، تعدادی از مدیران بانک و دکتر علیرضا امانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک، تفاهم نامه همکاری بین بانک قرض الحسنه مهر ایران و دانشگاه علوم پزشکی اراک در راستای افزایش رفاه و بهبود امور مالی کارکنان این دانشگاه از طریق اعطای وام قرض الحسنه به ...
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مشتریان بانک صادرات که در این مجموعه وام قرض الحسنه دارند، امکان تقاضا برای وام سپاس سپهر را خواهند داشت. سقف این تسهیلات 300 میلیون تومان بدون سود است.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۲۳:۴۸    
مشتریان بانک صادرات که در این مجموعه وام قرض الحسنه دارند، امکان تقاضا برای وام سپاس سپهر را خواهند داشت. سقف این تسهیلات 300 میلیون تومان بدون سود است.
مدیرعامل بانک رفاه اعلام کرد: وام 30 میلیون تومانی را می توانیم برای بازنشسته ها تا 3 سال هم قسط بندی کنیم و سقف پرداخت اقساط هم در ماه کمتر از یک میلیون تومان خواهد بود.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۹:۵۳   + ۷۶ سایت دیگر  
بانک صادرات ایران با پرداخت 106 هزار فقره وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه در سال گذشته، حمایت از تشکیل خانواده و زوج های جوان را ادامه داد.
جزئیات واریز وام بلاعوض 2 میلیون و 250 هزارتومانی دولت به این خانوارها و وام قرض الحسنه 200 میلیون تومانی به همه اقشار جامعه اعلام شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شرایط پرداخت وام فوری 200 میلیون تومانی در بانک ملی ایران و مدارک مورد نیاز آن اعلام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر از پرداخت 2 هزار و 300 میلیارد تومان تسهیلات و وام قرض الحسنه اشتغال زایی در استان خبر داد و گفت: نرخ بیکاری در استان بوشهر به 6.1 درصد کاهش یافت.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۲:۵۱   + ۴۱ سایت دیگر  
موسسه اعتباری ملل در فروردین ماه بیش از 227 میلیارد ریال وام قرض الحسنه ازدواج و فرزندآوری پرداخت کرد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۰:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
ماهانه 2.5 درصد از رقم واریزی بابت حقوق در اختیار وزارت آموزش و پرورش قرار می گیرد تا وام قرض الحسنه با کارمزد 4 درصد به فرهنگیان پرداخت کنیم. این وام نیاز به سپرده ندارد و به یک ضامن فرهنگی نیاز است.