سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۰۷:۲۴Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مستمری بگیران»

تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۸:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی فارس: معاونت درمان سازمان تامین اجتماعی با صدور یک دستور اداری، ضمن تشریح نحوه ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان و مستمری بگیران تحت پوشش این سازمان در ایام تعطیلی های اجباری مرتبط با کرونا در استان های با شرایط قرمز ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۶:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- همزمان با اجرایی شدن طرح همسان سازی مستمری ها در صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر، حقوق این اقشار 52 درصد افزایش یافت.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۲۸    
بشیری با اعلام خبر اجرای طرح همسان سازی حقوق مستمری 703 مستمری بگیر گفت: درآمد مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر در البرز رشد 55 درصدی داشته است.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
در ایام تعطیلی کرونایی شهرهای قرمز به گزارش راه مردم آنلاین ،معاونت درمان سازمان تامین اجتماعی با صدور یک دستور اداری، ضمن تشریح نحوه ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان و مستمری بگیران تحت پوشش این سازمان در ایام تعطیلی های اجباری مرتبط با کرونا در استان های با شرایط قرمز ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۲:۴۵    
قاسم سالاری گفت: طرح 3070 سازمان تامین اجتماعی موسوم به دوشنبه های دیجیتالی در راستای ارایه خدمات غیر حضوری به مراجعه کنندگان بوده و دوشنبه هر هفته تعدادی از خدمات مهم و پرمخاطب سازمان به صورت غیر حضوری معرفی میگردند و این طرح از 19 آبان آغاز گردیده و تا پایان بهمن ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۸:۰۵   + ۶۱ سایت دیگر  
معاونت درمان سازمان تامین اجتماعی با صدور یک دستور اداری، ضمن تشریح نحوه ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان و مستمری بگیران تحت پوشش این سازمان در ایام تعطیلی های اجباری مرتبط با کرونا در استان های با شرایط قرمز، تاکید کرد با تدابیر اتخاذشده و بسترهای فراهم شده برای نسخه نویسی الکترونیک ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۴۲    
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر خراسان رضوی از اجرای طرح همسان سازی حقوق مستمری بگیران این صندوق در استان خبر داد.
آوای رشت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
علی حسین نژاد مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با بیان اینکه در سال گذشته تعداد 44039 جلد دفترچه درمانی برای بیمه شدگان و مستمری بگیران صادر و افزون بر 617500 جلد دفترچه درمانی اتمام یافته برای این قشر و افراد تبعی آنها تجدید گردیده است افزود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان سمنان گفت: سه هزار نفر شامل مستمری بگیران بازنشستگی، ازکارافتادگی و بازماندگان بیمه شده این صندوق در استان از قانون همسان سازی حقوق بهره مند شدند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۴:۵۲    
اقتصاد ایران: رییس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی هرمزگان، طی پیامی انتصاب عباس اکبری را به عنوان مدیر کل تأمین اجتماعی استان هرمزگان تبریک گفت.
اقتصاد ایران: رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی از مهلت سه ماهه برای حذف و اضافه بیمه تکمیلی بازنشستگان این سازمان خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۶:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
یک فعال صنفی کارگران و بازنشستگان تامین اجتماعی در نامه ای سرگشاده به رئیس جمهور، ضمن تشریح اوضاع اسفناک معیشتی کارگران و مستمری بگیران و تبعیض آشکار در اجرای قانون همسان سازی حقوق کارمندان بازنشسته کشوری و لشگری و بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی ...
مدیر صندوق استان آذربایجان غربی گفت: طرح همسان سازی حقوق مستمری بگیران صندوق اجرایی شد و در نتیجه تعداد 3735 خانوار از مستمری بگیران در استان از این طرح بهره مند شدند.
رشت پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۱    
رئیس کانون عالی بارنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی جزئیات قرارداد جدبد بیمه تکمیلی بازنشستگان این سازمان را تشریح نمود .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان شمالی از اجرایی شدن همسان سازی حقوق مستمری بگیران این صندوق خبر داد و گفت: حقوق مستمری بگیران 50 درصد رشد داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
قم- ایرنا- مدیرکل تامین اجتماعی قم گفت: از ابتدای امسال تا پایان آبان ماه، به یک هزار و 500 نفر از بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی این استان، وام قرض الحسنه پرداخت شده است.
بستک نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
طرح 3070 سازمان تامین اجتماعی موسوم به “دوشنبه های دیجیتالی” در راستای ارائه خدمات غیر حضوری به مراجعه کنندگان می باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایرقزوین: با اجرای طرح همسان سازی و افزایش سالانه مستمری، 50 تا 126 درصد به دریافتی مستمری بگیران این صندوق اضافه شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر آذربایجان غربی گفت: حدود چهار هزار خانوار از ساکنان مناطق روستایی و عشایری استان از مزایای بیمه بازنشستگی، مستمری بگیران و از کارافتادگی این بیمه برخوردار هستند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی خراسان شمالی با ارسال چند نامه به رئیس قوه قضاییه، رئیس مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون اجتماعی خواستند که افزایش مستمری، وفق ماده 96 قانون تامین اجتماعی و بر اساس نرخ واقعی تورم برای تمام سطوح مستمری بگیران اعمال شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
همسان سازی بازنشستگان تأمین اجتماعی در حالی به صورت ناقص اجرا شده است که گلایه بازنشستگان را به همراه داشته است و جمعی از آنها نامه ای خطاب به قالیباف نوشته اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر استان سمنان از افزایش 54 درصدی حقوق مستمری بگیران روستایی و عشایر در استان خبرداد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۳:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
علی اصغر دادخواه (مدیرکل تامین اجتماعی قم) اظهار داشت: در خروجی مبلغ متناسب سازی، هر کسی که سابقه بیشتر یا مبلغ بیمه پردازی اش بیشتر بوده، سهم یشتری از این مبلغ دریافت کرده است. متناسب سازی بر اساس جداول پایه پرداخت حق بیمه انجام شده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر لرستان از اجرایی شدن همسان سازی حقوق مستمری بگیران این صندوق خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۰:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مسئول صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر قم گفت: دراجرای طرح همسان سازی مستمری ها ، حقوق مستمری بگیران روستایی و عشایری این استان 53 درصد افزایش یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر استان کرمان گفت: با اجرای طرح همسان سازی مستمری ها به طور میانگین 52 درصد به مستمری، مستمری بگیران روستایی و عشایری افزوده شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر البرز از اجرایی شدن همسان سازی حقوق مستمری بگیران این صندوق خبر داد و گفت: با اجرای این طرح دریافتی مستمری بگیران استان البرز 55 درصد افزایش خواهد یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر لرستان از افزایش 52 درصدی دریافتی مستمری بگیران این صندوق در استان خبر داد و گفت: 3 خانوار تحت پوشش صندوق استان، مشمول طرح همسان سازی می شوند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۳۳    
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خوزستان از همسان سازی و افزایش حقوق مستمری بگیران خبر داد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
بازنشستگان کارگری انتظار دارند در آذر ماه احکام جدید بازنشستگی آنها صادر شود؛ احکامی که متناسب سازی را جزو پایه حقوق در نظر بگیرد. براساس وعده های سازمان تامین اجتماعی و اظهارات اعضای هیات مدیره کانون های بازنشستگی، قرار است اصلاحات همسان سازی از روز اول آذرماه اجرایی شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مهمترین دغدغه مخاطبان فارس من از مطالبه افزایش حقوق مستمری بگیران تا رها شدن کارخانه کمپوست شهرستان اهر، از داغ ترین موضوعات بحث برانگیز در برنامه شب گذشته پایش بوده است.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۶:۲۶   + ۲۶ سایت دیگر  
ساعت 24 -بررسی پیش نویس لایحه بودجه سال 1400 که از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور به هیات دولت ارائه شده تا وزرا در مورد آن اظهارنظر و نهایتا به تصویب برسد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر خراسان رضوی گفت: همسان سازی مستمری افراد تحت پوشش این صندوق اجرا شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مسئول امورصندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کرمانشاه از افزایش 52 درصدی دریافتی مستمری بگیران تحت پوشش این صندوق در استان خبر داد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
طرح همسان سازی مستمری ها در صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر اجرا شد و در نتیجه مقرری آنها 52 درصد افزایش یافت و مابه التفاوت مستمری نیز از ابتدای امسال محاسبه و پرداخت می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر استان یزد از یکسان سازی پرداخت مستمری به افراد تحت پوشش این صندوق خبر داد.
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۳:۳۸    
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، دکتر غلامرضا هوائی در دیدار با مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی گفت: در دوران مشکلات اقتصادی ایجاد شده در دوران کرونا، انتظار می رود سازمان تامین اجتماعی نهایت ملاحظه و همکاری را با کارگاه ها و صنایع کوچک داشته باشد ...
ندای استان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۰:۱۲    
ندای استان:کیانوش کازرونی گفت: این صندوق مستمری پیری، بازماندگی و از کار افتادگی پرداخت می کند و مستمری پیری با 15 سال سابقه بیمه ای در سن 65 سالگی واجد شرایط دریافت مستمری می شوند.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۹:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان بوشهر گفت: طرح همسان سازی مستمری ها در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر دراین استان اجرا شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر همدان گفت: با تلاش های صورت گرفته در مجموعه صندوق، برای اولین بار طرح همسان سازی مستمری، مستمری بگیران در این استان اجرا شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستایی همدان از اجرای طرح همسان سازی مستمری، مستمری بگیران در صندوق بیمه عشایری و روستایی خبر داد و گفت: در استان بیش از 4 هزار و 500 نفر مشمول طرح همسان سازی هستند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی با به راه انداختن کارزاری در سایت کارزار، از رییس جمهوری تظلم خواهی کردند. متن کارزار بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی که با هزاران امضا در سایت کارزار درج شده، به این شرح است: بسمه تعالی جناب آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان های سازمان تامین اجتماعی در پیامی هفته بسیج را به تمامی بسیجیان کشور به ویژه کارکنان بسیجی این سازمان و همچنین بسیجیان جامعه کارگری، کارفرمایی و مستمری بگیران تبریک گفت.
آوای رشت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
با ابلاغ رسمی بانک مرکزی به شبکه بانکی، کارمزد خدمات بانکی از امروز اول آذرماه افزایش خواهد یافت. هر چند در این بخشنامه تاکید شده که بانک ها و موسسات اعتباری غیربانکی می توانند به منظور رقابت با یکدیگر، حداکثر تا 30 درصد و برای افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۱:۴۹    
هفته ای که گذشت با اخبار و رویدادهای مهم اقتصادی همراه بود؛ از جمله مهمترین آنها می توان به افتتاح آزاد راه شرق اصفهان، گران شدن بلیط هواپیما و افزایش 52 درصدی حقوق مستمری بگیران صندوق بیمه کشاورزان اشاره کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۷:۲۶    
کمک هزینه پروتز و اروتز بیمه شدگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی افزایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۶:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر آذربایجان شرقی از اجرایی شدن همسان سازی حقوق مستمری بگیران این صندوق خبر داد.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
جمعی از بازنشستگان تامین اجتماعی، امروز (چهارشنبه/28 آبان) مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.
رادیو پیام   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
با عملیاتی شدن این طرح و نیز افزایش سالانه مستمری ها، به طور میانگین 52 درصد به مستمری، مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی افزوده شده است. تا پیش از اجرای این طرح اگر فردی در سطح 8 در سال 1386 مستمری دریافت می کرد، با افزایش های سالانه در سال 1399 حدود400 هزار تومان دریافتی می داشتند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر استان همدان گفت: حقوق مستمری بگیران از کارافتادگان و بازنشتگان بیمه روستائی و عشایری در استان همدان 52 درصد افزایش یافت.