چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۱۸:۴۸Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مستمری بگیران»

فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۰:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی هیچ درآمدی جز همین مستمری حداقلی ندارند و به همین دلیل از مسئولانی که در پشت تریبون ها مدعی رسیدگی و ارتقاء وضع معیشت محرومان جامعه هستند، می خواهند که به وعده های خود عمل کنند.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۳۷   + ۱۴۹ سایت دیگر  
وزیر کار جزئیات برنامه دولت سیزدهم برای بازنشستگان، مستمری بگیران و بیمه شدگان تامین اجتماعی، حذف یارانه نقدی و اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی در سال 1402 را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۱:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
پرداخت کمک هزینه اروتز و پروتز از جمله خدماتی است که سازمان تامین اجتماعی به منظور مساعدت به بیمه شدگان، مستمری بگیران بازنشسته و ازکارافتاده کلی ارائه می کند.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۰۱    
به گزارش اینتیتر به نقل از تجارت نیوز، دو هفته قبل بود که اعلام شد واریز عیدی مستمری بگیران بهزیستی و کمیته امداد مشروط به تامین بودجه از سوی سازمان برنامه و بودجه شده است.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سقف سه فرزند در پرداخت حق اولاد بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی با مجوز مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و در اجرای سیاست های جوانی جمعیت برداشته شد.
قم فردا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۱    
اخیراً یک شرکت خصوصی در قالب یک شرکت درمانی برای ارائه کارت بیمه تکمیلی با بیمه شدگان و مستمری بگیران تماس گرفته و سعی دارد تا مخاطبان خود را قانع کند که برای استفاده از تخفیف های ویژه خدمات درمانی، با واریز 345 هزار تومان پول به عنوان پرداخت اولیه در این طرح ثبت نام کنند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
اگرچه تنها یک روز تا پایان سال جاری باقی مانده اما بسیاری از مستمری بگیران بهزیستی و تامین اجتماعی می گویند کنوز عیدی خود را دریافت نکرده اند.عیدی این گروه چه زمان واریز می شود؟
گیل خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
گیل خبر/ پیام شهروندی؛ یکی از مخاطبان گیل خبر با ارسال پیامی، نسبت به عملکرد مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان گلایه نمود . متن پیام به شرح زیر است: سلام و عرض ادب ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۵:۴۴   + ۴۲ سایت دیگر  
آغاز پرداخت عیدی بازنشستگان تأمین اجتماعی از جمعه/ واریز به حساب ها ظرف 3 روز با توجه به تعداد کثیر مشمولان دریافت عیدی، پرداخت عیدی بازنشستگان از روز جمعه 12 اسفند ماه آغاز و ظرف مدت سه روز، عیدی همه بازنشستگان و مستمری بگیران مشمول، به حساب آنان واریز می شود. ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۳۱   + ۳۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان تأمین اجتماعی از آمادگی بیمارستان های این سازمان در سراسر کشور برای استمرار ارائه خدمات به بیمه شدگان و مسافران نورزوی در ایام نوروز سال 1402 خبر داد. ...
حقوق اسفند ماه مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر واریز شد . به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به نقل از مصطفی شریعتی مدیرکل تعهدات قانونی صندوق ...
کاماپرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۰۱    
بانک رفاه کارگران به منظور آسایش گروه مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی که حقوق خود را از این مجموعه دریافت می کنند، امکان دریافت وام برای خرید اقساطی را در طرحی تحت عنوان عید تا عید فراهم کرده است. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بازرس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی شیراز با بیان اینکه دستمزد کارگران و حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران بایستی براساس عدالت و قانون و به طور کامل پرداخت شود، گفت: در موضوع تعیین نرخ حقوق و دستمزد مسئولان نباید میثاق شکنی کنند.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - با وجود تصمیم های اعلام شده در هفته های گذشته افزایش حقوق 38 درصدی مستمری بازنشستگان سایر صندوق ها تصویب نشد. در آخرین جلسه هیات امناء صندوق های بازنشستگی علی رغم وعده های مکرر برخی صندوق های بازنشستگی از جمله معاون فنی صندوق فولاد و مشاور صندوق آینده ساز داده شده بود ...
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
حقوق اسفندماهِ تمام بازنشستگان و مستمری بگیران صندوق لشگری به حساب شان واریز شده است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی تهران: بنا بر اعلام دولت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی مبلغ یک میلیون و 800 هزار تومان در نظر گرفته شده است.
روند بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۴۴   + ۳۵ سایت دیگر  
از روز گذشته واریز حقوق بازنشستگان لشگری آغاز شده است. به گزارش روند بازار به نقل از خبرنگار ایلنا ، از عصر دیروز تا امروز، حقوق اسفندماهِ تمام بازنشستگان و مستمری بگیران صندوق لشگری به حساب شان واریز شده است. عیدی این بازنشستگان با حقوق بهمن ماه پرداخت شده بود. ...
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از فرتاک نیوز، علی دهقان کیا (رئیس کانون بازنشستگان کارگری تهران) اظهار داشت: پرداخت مستمری اسفند بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی از بیستم اسفند به روال همیشه آغاز شده است.
تیتر20   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۱۰    
طرح بیمه عمر و تامین آتیه تکمیلی بازنشستگی پاسارگاد موجب می شود در کنار صندوق های بازنشستگی دولتی، یک صندوق بازنشستگی کوچک دیگری برای سازمان های کوچک و متوسط توسط بخش خصوصی ایجاد شود.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۴۶    
به گزارش اینتیتر به نقل از اقتصادنیوز، پرداخت مابه التفاوت افزایش حقوق فروردین ماه بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی از 20 خردادماه آغاز شده و تا 31 خرداد برای همه بازنشستگان واریز می شود.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۲۲   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک رفاه کارگران از برگزاری جشنواره "عید تا عید" به همت این بانک در راستای ایفای نقش موثر در حوزه مسئولیت های اجتماعی و با هدف افزایش توان خرید و ارتقای سطح معیشت بازنشستگان و مستمری بگیران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی خبر داد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
علی دهقان کیا (رئیس کانون بازنشستگان کارگری تهران) اظهار داشت: پرداخت مستمری اسفند بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی از دیروز (بیستم اسفند) به روال همیشه آغاز شده است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۰:۰۳    
یک رسانه آلمانی با استناد به اطلاعات ارائه شده از طرف دولت از سقوط تعداد زیادی مستمری بگیران در آلمان به زیر خط فقر به دلیل سهم بالا در پرداخت حق بیمه درمانی و مراقبت خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیأت مدیره کانون بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی خوزستان در نامه ای به وزیر کار خواستار افزایش حقوق مطابق قانون و تورم برای سال آینده، اجرای باقیمانده همسان سازی حقوق ها و پرداخت حق جنگی و بدی آب هوا برای بازنشستگان شد.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
علی دهقان کیا (رئیس کانون بازنشستگان کارگری تهران) اظهار داشت: پرداخت مستمری اسفند بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی از دیروز (بیستم اسفند) به روال همیشه آغاز شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اعلام جزئیات عیدی پایان سال به روایت مدیرکل مستمری های سازمان تامین اجتماعی و محدود کردن عیدی سقف اولاد تا سقف سه فرزند واکنش دبیر ستاد ملی جمعیت را به همراه داشت.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
با مجوز مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و در اجرای سیاست های جوانی جمعیت دولت سیزدهم، سقف 3 فرزند در پرداخت حق اولاد بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی اصلاح می شود.
مصطفی شریعتی، مدیرکل تعهدات قانونی صندوق:” ثبت نام متقاضیان بیمه تکمیلی فقط تا تاریخ 20 اسفندماه 1401 امکان پذیر است و پس از این تاریخ امکان ثبت نام از مستمری بگیران در این طرح را نخواهیم داشت “. ...
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۵۶    
سقف سه فرزند در پرداخت حق اولاد بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی با مجوز مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و در اجرای سیاست های جوانی جمعیت دولت سیزدهم برداشته شد.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
با مجوز مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و در اجرای سیاست های جوانی جمعیت دولت سیزدهم، سقف سه فرزند در پرداخت حق اولاد بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی اصلاح می شود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۴۱    
سقف پرداخت حق اولاد برای تمام بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی برداشته شد. با این حساب، به مبلغ عیدی برخی بازنشستگان افزوده می شود.
روند بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
سقف پرداخت حق اولاد برای تمام بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی برداشته شد. با این حساب، به مبلغ عیدی برخی بازنشستگان افزوده می شود. به گزارش روند بازار به نقل از تجارت نیوز ، با اعلام سازمان تأمین اجتماعی، پیش از این و در پرداخت عیدی بازنشستگان تأمین اجتماعی ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۲۶    
عیدی حق اولاد کارکنان دولت و مستمری بگیران از این پس به فرزندان سوم به بعدنیز تعلق می گیرد و سقفی برای تعداد فرزند ندارد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
با مجوز مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و در اجرای سیاست های جوانی جمعیت دولت سیزدهم، سقف سه فرزند در پرداخت حق اولاد بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی اصلاح می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۸:۲۶   + ۸۸ سایت دیگر  
در اجرای سیاست های جوانی جمعیت دولت سیزدهم، سقف سه فرزند در پرداخت حق اولاد بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی اصلاح می شود.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
از این پس عیدی حق اولاد کارکنان دولت به فرزندان سوم به بعد هم تعلق می گیرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۲:۳۴    
از این پس عیدی حق اولاد کارکنان دولت به فرزندان سوم به بعد هم تعلق می گیرد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۱:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
از این پس عیدی حق اولاد کارکنان دولت به فرزندان سوم به بعد هم تعلق می گیرد.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۸:۲۷    
فکرشهر: همایش پیاده روی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی در بوشهر با هدف بزرگداشت روز درختکاری و اعیاد شعبانیه برگزار شد. به گزارش فکرشهر به نقل از روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر ...
گیلان صدر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۲:۴۱    
حدود 20 درصد از مستمری بگیران تامین اجتماعی گیلان را سالمندان تشکیل داده و بیست درصد دیگر را هم افراد کمتر از پنجاه سال تشکیل میدهند. گیلان صدر : علی حسین نژاد با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از 175 هزار نفر که افزون بر 110 هزار نفر آنها را بازنشستگان تشکیل میدهند در زمره مستمری بگیران تحت ...
گیل ابراز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۳:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
حدود 20 درصد از مستمری بگیران تامین اجتماعی گیلان را سالمندان تشکیل داده و بیست درصد دیگر را هم افراد کمتر از پنجاه سال تشکیل میدهند. گیل ابراز _ به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان ...
برترین ها / جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
عبدالله بلواسی (بازنشسته و فعال صنفی بازنشستگان) با انتقاد از کاستی گرفتن خدمات حمایتی سازمان تامین اجتماعی گفت: سازمان تامین اجتماعی، صندوق سرمایه ی کارگران و بیمه شدگان است اما به کام دولت و مسئولان ...
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۸:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده بازنشستگان کارگری اهواز گفت: تا امروز از افزایش وام از 7 میلیون به 12 میلیون تومان صحبت شده اما با گذشتِ دو هفته از پایانِ زمان ثبت نام اطلاعی در خصوص زمانِ دریافت این وام نداریم.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۱:۳۴   + ۴۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس مقرر کردند حقوق دریافتی گروه های مختلف از جمله کارکنان رسمی، قراردادی، بازنشستگان کشوری و لشکری و سایر صندوق های بازنشستگی، مستمری بگیران و وظیفه بگیران به میزان 20 درصد افزایش یابد. ...
حادثه 24   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
حادثه 24 - عیوضی گفت: ما در پاسخ به این سوال که چرا سازمان تامین اجتماعی دچار مشکل کسری بودجه است به طور مفصل استدلال ها و دلایل خود را مطرح کردیم. ما نشان دادیم که چرا دولت 500 هزار میلیارد تومان به سازمان تامین اجتماعی بدهکار است. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۴۹    
بام کشور – مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی گفت: در حال حاضر یک هزار و 661 خانواده دارای فرزند چند قلو در این استان به سر می برند که از خدمات دولتی و این مجموعه بهره مند هستند. به گزارش پایگاه خبری بام کشور به نقل از ایرنا، فرگل صحاف ،معاونت امور اجتماعی بهزیستی را مامور حمایت [...]