چهارشنبه ۰۹ خردادساعت ۰۹:۰۵May 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازنشستگان کشوری»

سلام نو / فرارو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۲۱:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
وام قرض الحسنه بازنشستگان کشوری با کارمزد چهار درصد و طی اقساط 36 به 60 ماهه انجام می شود.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
خبر خوش برای بازنشستگان کشوری در 20 استان، پس از پرداخت کسور فروردین در 25 استان نوبت به تسویه حساب با معوقات بازنشستگان در استان های دیگر میرسد.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
همسان سازی حقوق بازنشستگان؛ گمانه زنی هایی صورت گرفت که زمان اجرای متناسب سازی حقوق بازنشستگان از خرداد 1403 خواهد بود و ما به التفاوت های فروردین و اردیبهشت نیز از این ماه پرداخت خواهد شد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۲:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری گفت: صندوق بازنشستگی کشوری بر اساس تفاهمنامه با یکی از بانک ها، تسهیلاتی با دوره بازپرداخت پنج ساله به بازنشستگان پرداخت می شود.
شفا آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
"در ادامه سیاست خدمت ادامه دارد صندوق بازنشستگی کشوری و بر اساس تفاهم نامه با یکی از بانک ها، تسهیلاتی با دوره بازپرداخت پنج ساله به بازنشستگان پرداخت می شود."
طلا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۲:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
همسان سازی زمانی که قانون ابلاغ شود، اجرا خواهد شد. حال با توجه به این که گفته می شود اصلاحیه آورده اند، آن اصلاحیه هم اصلاح شود، قطعا همسان سازی حقوق بازنشستگان از تاریخ اجرای قانون انجام خواهد بود.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۸:۲۹    
به گزارش اینتیتر به نقل از خبرگردون، بازنشستگان عزیز برای دریافت حکم همسان سازی بازنشستگان کشوری باید به سایت صندوق بازنشستگی کشور به نام صبا مراجعه کنند و نسبت به آخرین وضعیت حکم حقوقی، فیش حقوقی و ثبت نام و دریافت وام اقدام کنند.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
دریافت حکم همسان سازی بازنشستگان کشوری از طریق سایت اختصاصی بازنشستگان سایت صبا به نشانی و ادرس الکترونیکی https://eservices.cspf.ir/ قابل دریافت و مشاهده است.
کسور فروردین ماه حقوق بازنشستگان و وظیفه بگیران در 25 استان کشور پرداخت شده است.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بیمه آتیه سازان حافظ در پی انتشار اخباری مبنی بر تاخیر در پرداخت هزینه های درمانی بازنشستگان کشوری ضمن تکذیب این موضوع توضیحاتی را ارائه داد.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از نبض بازار، براساس گمانه زنی ها همسان سازی حقوق بازنشستگان از خردادماه عملی خواهد شد و مابه التفاوت فروردین و اردیبهشت نیز در این ماه واریز خواهد گردید.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۷:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
حقوق بازنشستگان در خرداد 1403؛ وزیر کار در تازه ترین اظهارنظر درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان گفته است: افزایش حقوق بازنشستگان افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و سایر صندوق هایی که تحت پوشش وزارت کار تعاون و رفاه اجتماعی بودند، اجرا، اعمال و پرداخت شد ...
روز نو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
حقوق بازنشستگان در خرداد 1403؛ وزیر کار در تازه ترین اظهارنظر درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان گفته است: افزایش حقوق بازنشستگان افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و سایر صندوق هایی که تحت پوشش وزارت کار تعاون و رفاه اجتماعی بودند، اجرا، اعمال و پرداخت شد ...
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
تغییر بیمه گذار تکمیلی موجب شده پرداخت صورت حساب های درمانی بازنشستگان با تاخیر مواجه شود. به گزارش ایلنا، در روزهای اخیر علام شد بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری به بیمه ملت واگذار شده و دیگر آتیه سازان حافظ نیست ...
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۰:۱۲   + ۲۴ سایت دیگر  
نواندیش: پس از مشخص شدن شرکت بیمه ملت به عنوان شرکت بیمه گر در قرارداد بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری در سال 1403، سوالاتی از سوی بازنشستگان عزیز مطرح شده است، که در این اطلاعیه و اطلاعیه های بعدی پاسخ آن ها داده خواهد شد. ...
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۶:۴۷   + ۷۵ سایت دیگر  
لیست نمایندگان منتخب جهت دریافت و ثبت اسناد درمانی بیمه شدگان صندوق بازنشستگی کشوری از سوی بیمه ملت اعلام شد . بازنشستگان محترم از ساعت 8 صبح الی 14 روزهای 7 لغایت 21 خردادماه به مدت دو هفته فرصت دارند اسناد هزینه درمانی خود را تحویل نمایندگان منتخب دهند تا پس از پایان دریافت کلیه اسناد معوقه ...
نصر نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۶:۴۷   + ۱۳۴ سایت دیگر  
نصر: معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری گفت: در ادامه سیاست خدمت ادامه دارد صندوق بازنشستگی کشوری و بر اساس تفاهم نامه با یکی از بانک ها، تسهیلاتی با دوره بازپرداخت پنج ساله به بازنشستگان پرداخت می شود.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۶:۳۳    
شرکت بیمه ملت درحالی برنده مناقصه ارائه خدمت بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان کشوری برای سال 1403 شده است که پیش از این شرکت آتیه سازان حافظ سال ها ارائه خدمات بیمه تکمیلی به بازنشستگان را بر عهده داشت.