دوشنبه ۱۵ خردادساعت ۱۶:۲۷Jun 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر رفاه»

سلام نو / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۸:۱۲   + ۱۱۷ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از 13 خردادماه ، یارانه خانوارهای تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) در صورت خرید اعتباری بیش از 20 درصد افزایش می یابد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۳۱   + ۶۵ سایت دیگر  
در روز های اخیر همزمان با یک سالگی جراحی اقتصادی دولت سیزدهم با عنوان مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها، وزیر رفاه و معاون رئیس جمهور، از افزایش مبلغ یارانه نقدی 400 هزار تومانی به 480 هزار تومان با یک شرط خبر دادند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
تخصیص ارز ترجیحی به کالاهای اساسی اقتصاد کشور را وارد چالشی کرد که تاثیرات آن کماکان بر اقتصاد کشور وجود دارد
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۴۷   + ۴۴ سایت دیگر  
وزیر رفاه از افزایش یارانه معیشتی خبر داد و تاکید کرد: کالابرگ الکترونیکی با اقبال عمومی مواجه نشد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
شفقنا- سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس در جمع خبرنگاران، در پاسخ به اظهارات وزیر رفاه و سخنگوی دولت درباره حذف ارز ترجیحی گفت: براساس مصوبه مجلس در قانون بودجه 1401 ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۵۲   + ۸۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افزایش میزان یارانه ها برای خرید طرح کالابرگ الکترونیکی خبر داد و گفت: درصددیم میزان یارانه یارانه بگیران را در سه دهک اول به شرط خرید 70 درصد کالا در طرح کالابرگ الکترونیکی، 20 درصد افزایش دهیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دیدار با پدر خانواده نیکوکار مشهدی در پذیرش سرپرستی سه فرزند دارای شرایط خاص، از اقدام وی در الگوسازی این امر مهم تقدیر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نسبت به اجرای بیمه تکمیلی برای بازنشستگان تامین اجتماعی انتقاد کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۷   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر رفاه گفت: پیش بینی ها و تصمیمات خوبی برای بازنشستگان گرفته شده است؛ یکی از معضلاتی که بازنشستگان کشوری داشتند این بود که در حوزه بیمه تکمیلی با شرکت ها دچار مشکل بودند؛ بنا شد تغییراتی در این زمینه به عمل بیاید.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نبض بازار ، در نیمه اول اردیبهشت ماه وزیر رفاه اعلام کرد که پیشنهاد افزایش حقوق بازنشستگان سایر سطوح درآمدی در هیئت امنای سازمان تأمین اجتماعی به تصویب رسیده و به هیئت دولت ارسال شود ...
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۹:۴۸    
به گزارش اینتیتر به نقل از نبض بازار، در نیمه اول اردیبهشت ماه وزیر رفاه اعلام کرد که پیشنهاد افزایش حقوق بازنشستگان سایر سطوح درآمدی در هیئت امنای سازمان تأمین اجتماعی به تصویب رسیده و به هیئت دولت ارسال شود ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۸:۰۱   + ۵۹ سایت دیگر  
هفته پیش صولت مرتضوی وزیر رفاه دولت رئیسی در پاسخ به سوالی در باره ناکافی بودن دستمزذد کارگران، آنها را دعوت به قناعت کرد.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۲۳:۱۳   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر کار درباره حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و کشوری گفت: حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و کشوری مرمت شد. هم به نحوی حق مسکن و حق اولاد آنها اضافه شد و ابلاغ شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۳:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
وزیر رفاه گفت: بستر کالابرگ فراهم است و به محض تامین منابع ، در سراسر کشور اجرا می شود.
برترین ها / آذرمغان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۹:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
خبر فروش اعضای بدن جوانان ایرانی به نرخ دلار و یورو به عراقی ها با موجی از واکنش ها رو به رو شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۷:۵۴    
صولت مرتضوی وزیر رفاه و کار ضمن اظهار شعف از تنوع محصولات به نمایش گذاشته شده در نمایشگاه توانمندی صادراتی ایران به خبرنگار بازار گفت: دولت همه گره های تولید را باز کرده است.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۲۳:۳۴    
این تصویری از متن طوماری با بیش از سه هزار امضاء از سوی بازنشستگان و مشارکین صندوق بازنشستگی شرکت صنایع مس ایران است برای لغو مصوبه تغییر اساسنامه این صندوق و پیوستنش به مجموعه وزارت رفاه. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۱:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تأکید بر اهمیت مشارکت سازمان تأمین اجتماعی و وزارت بهداشت در حوزه سلامت و درمان، گفت: ارتقای زیرساخت های درمانی کشور می تواند در قالب پروژه های مشترک دو طرف دنبال می شود.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۲۰:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
احسان صالحی تاکید کرد: وزیر رفاه تأکید کرده موضع مذکور، شخصی و مؤکداً بر خلاف سیاست های دولت و اقدامات این وزارتخانه برای حل ریشه ای و ساختارمند معضلات بجا مانده از گذشته است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۸:۴۵   + ۴۱ سایت دیگر  
دبیر شورای اطلاع رسانی دولت با اشاره به موضع یکی از مدیران وزارت رفاه برای فروش کیش و قشم با هدف حل مشکل ناترازی صندوق های بازنشستگی، گفت: وزیر رفاه تأکید کرده موضع مذکور، شخصی و مؤکداً بر خلاف سیاست های دولت و اقدامات این وزارتخانه برای حل ریشه ای و ساختارمند معضلات بجا مانده از گذشته است.
وانا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۶:۳۶   + ۸۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سامانه کالابرگ در سراسر کشور راه اندازی شده و چیزی حدود 50 هزار فروشگاه به این سامانه متصل شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۰:۴۲   + ۲۵ سایت دیگر  
سیدصولت مرتضوی با ارائه توضیحاتی درباره پرداخت عیدی به معلولان اعلام کرد: در سال 1402 تقریباً 126 هزار نفر از جامعه معلولان که مستمری دریافت نمی کردند، به جامعه مستمری بگیران اضافه شدند.
وزیر تعا ون، کار و رفاه اجتماعی، عصر امروز از مجتمع خدمات بهزیستی و شیرخوارگاه آمنه تهران بازدید کرد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۳۵    
در نیمه اول اردیبهشت ماه وزیر رفاه اعلام کرد که پیشنهاد افزایش حقوق بازنشستگان سایر سطوح درآمدی در هیئت امنای سازمان تأمین اجتماعی به تصویب رسیده و به هیئت دولت ارسال شود؛ هرچند وعده هایی از سوی مسئولان مربوط برای تصویب و اعمال افزایش حقوق بازنشستگان در پایان اردیبهشت ماه داده شده بود ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۹:۱۱   + ۱۴۹ سایت دیگر  
تهران(پانا)- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان این که دولت برنامه ای برای قطع یارانه نقدی ندارد، گفت اجرای طرح کالابرگ الکترونیک اختیاری است. بنابر اعلام مرکز روابط عمومی و امور بین الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سیدصولت مرتضوی با تبریک فرا رسیدن سال نو و ماه پرفضیلت رمضان ...
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اقدامات خوبی در حوزه پیشگیری، بهداشت و درمان در حال انجام است که باعث شده جمعیت توانخواهان رو به کاهش رود.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
صولت مرتضوی، در برابر انتصاب مدیری متخلف به عنوان رئیس ه ئیت مدیره پتروشیمی مسجدسلیمان و لابی های پشت پرده او برای افزایش درصد سهامش، چشمان خود را بسته است. ...
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
مجتبی توانگر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه ای به وزیر رفاه خواستار برخورد با مدیرانی شد که به بهانه عید نوروز در حراست از اموال بازنشستگان کوتاهی می کنند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۰۹   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن تأکید بر اهمیت توجه ویژه کارفرمایان به کارگران، گفت: تصمیمی که ما درباره دستمزد کارگران می گیریم بر اساس اقتضائات است، اما سود عطایی که کارفرمایان به کارگران می کنند به جیب خودشان می رود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۶:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: روز گذشته وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای از آغاز سراسری طرح کالابرگ الکترونیکی در کشور خبر داد و اعلام کرد که این تصمیم با توجه به نتایج موفقیت آمیز اجرای آزمایشی این طرح در چهار استان کشور اتخاذ شده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۰:۰۰    
وزیر رفاه گفت:اقتصاد دانش بنیان ستون فقرات اقتصاد هر جامعه ای را تشکیل می دهد.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون رفاه اجتماعی وزیر رفاه گفت: همچنان طرح کالابرگ الکترونیکی اختیاری است و هموطنان می توانند از یارانه در قالب کالابرگ استفاده نکنند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۴:۰۱   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر کار و رفاه درباره تعیین حداقل حقوق و دستمزد اظهار کرد: تیم های کارشناسی با شاخص های متعدد و متنوعی که قانونگذار پیش بینی کرده است شاخص ها را بررسی می کنند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۵    
حجت الاسلام حسین میرزایی، نماینده مردم اصفهان در مجلس در توییتی به انتصاب مدیرعامل جدید فولاد خراسان واکنش نشان داده و در پیام ...
مردم فردا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۰:۰۲   + ۴۲ سایت دیگر  
/امروز نشستی با حضور اعضای شورای عالی کار و وزیرکار پیرامون موضوعات مزدی تشکیل خواهد شد. تاکید کارگران بر "محاسبه هزینه سبد معیشت" است تا برای ورود به جلسه شورای عالی کار ملاک قرار گیرد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۲۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حرف های وزیر رفاه در مورد ایجاد یک میلیون شغل در سال گذشته بیشتر به یک فرافکنی یا فرار رو به جلو شبیه است تا ارایه گزارش عملکرد به مردمی که هر روز فقیرتر می شوند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۹:۰۱   + ۳۰ سایت دیگر  
حرف های وزیر رفاه در مورد ایجاد یک میلیون شغل در سال گذشته و تلاش دولت برای از بین بردن فقر مطلق و کاهش فقر نسبی بیشتر به یک فرافکنی یا فرار رو به جلو شبیه است تا ارایه گزارش عملکرد به مردمی که هر روز فقیرتر می شوند و با مشکلات بیشتری برای گذران زندگی خود مواجه اند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۶   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با بیان اینکه اقدامات صورت گرفته در حوزه اشتغال به رفع مطلق و نسبی فقر از جامعه کمک می کند و به علاوه موجب افزایش بهره وری نیز خواهد شد،گفت: دولت سیزدهم نیز تمام تلاش خود را به کار گرفته تا دیگر فقر مطلق در جامعه نباشد و فقر نسبی نیز به کمترین حد برسد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۷:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
جعفر قادری عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به خبرآنلاین گفت: شاید بعد از استیضاح، فردی که دولت معرفی می شود فرد توانمندتری نباشد و از طرفی به لحاظ زمانی شاید این معرفی جایگزین به طول بینجامد،مثل همان برنامه ای که برای وزیر رفاه پیش آمد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۲:۰۶   + ۸۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: قانون گذار تکلیف کرده است که ما دهک های پردرآمد را قطع کنیم، اما بنا به پاره ای ملاحظات تاکنون تصمیم جدی برای حذف دهک های بالای درآمدی گرفته نشده است.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۱:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از پارسینه، سید صولت مرتضوی، وزیر رفاه اعلام کرد: قانونگذار تکلیف کرده است که ما دهک های پردرآمد را حذف کنیم، اما بنا به پاره ای ملاحظات تاکنون تصمیم جدی برای حذف دهک های بالای درآمدی گرفته نشده است
سامانه پرسشنامه های رفاه و سلامت اجتماعی (پُرسا) امروز، چهارشنبه نوزدهم بهمن با حضور علی آقامحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و سیدصولت مرتضوی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در محل این وزارتخانه رونمایی شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سید صولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، چهارشنبه 19 بهمن با حضور در خبرگزاری ایسنا ابراز امیدواری کرد که تا نیمه اسفندماه عیدی بازنشستگان واریز شود.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۳:۴۱   + ۸۶ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره زمان واریز عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: امیدواریم تا نیمه اسفندماه عیدی بازنشستگان را واریز کنیم.
طلا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۳:۲۰   + ۴۶ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره زمان واریز عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: امیدواریم تا نیمه اسفندماه عیدی بازنشستگان را واریز کنیم.