چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۲۲:۳۳Oct 2020 21

جدیدترین‌های «وزیر رفاه»

سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۳    
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان مدیرکل و معاون توانبخشی بهزیستی با حضور مدیر آموزش و پرورش استثنایی و به همراه جمعی از خیرین و فعالین در حوزه نابینایان در وبینار کشوری با حضور وزیر رفاه ، کار و تأمین اجتماعی و رئیس سازمان بهزیستی کشور شرکت نمودند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۲:۰۴   + ۳۱ سایت دیگر  
دکتر محمد شریعتمداری در نشست با موسسات و انجمن های غیر دولتی فعال در حوزه نابینایان از پرداخت مستمری ماهیانه به 125 هزار خانوار دارای معلولیت بینایی خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش در تماس تلفنی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه ویدیوکنفرانس با نمایندگان موسسات و انجمن های غیردولتی در حوزه نابینایان سراسر کشور از بکارگیری 845 نفر از افراد دارای معلولیت خبر داد و گفت ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۰   + ۷۶ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: 20 شرکت زیر مجموعه سازمان تأمین اجتماعی تا پایان سال از طریق بورس واگذار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۴   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: باید برنامه ریزی روشن و دقیقی در راستای ایجاد شرایط مطلوب برای ادامه زندگی فراهم آوریم و برای فرزندآوری و باروری خانوارها قدم های مثبت و اساسی برداریم!
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر رفاه با اشاره به مصوبات جلسه دهم شورای ملی سالمندان گفت: در جلسه امروز به دبیرخانه شورا تکلیف شد که ظرف مدت سه ماه چارچوب لایحه قانونی جامع حمایت از سالمندان و موضوع سالمندی را تهیه کند تا به تصویب شورای ملی برسد و با تایید هیئت وزیران به مجلس شورای اسلامی تقدیم شود.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
با اینکه وزیر کار و رفاه اجتماعی از افزایش 77 درصدی حقوق بازنشستگان خبر داده، اما اکبر افتخاری مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری دیروز اعلام کرد حقوق بازنشستگان به طور میانگین 45 درصد افزایش پیدا می کند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۱    
وزیر رفاه از افزایش گفت: در سال جاری حقوق بازنشستگان کشوری به طور میانگین 77 درصد افزایش یافته است.
برترین ها: محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در صفحه شخصی خود در توئیتر از افزایش 77درصدی حقوق بازنشستگان در سال جاری به طور میانگین خبر داد و نوشت: الوعده وفا؛ مطالبه مهم جامعه بازنشستگی کشور عملیاتی و احکام متناسب سازی حقوق بازنشستگان کشوری صادر شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۰:۵۷   + ۵۴ سایت دیگر  
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در نامه ای به مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی بر ضرورت در اختیار قرار دادن همه توان درمانی سازمان در خدمت مردم و ستادهای فرماندهی کرونا در شرایط ویژه و قرمز تأکید کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۱۰    
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس گفت: مسئله صف های طولانی مستمری بگیران برای دریافت خدمات باید حل شود که این موضوع را با وزیر رفاه در میان گذاشتیم.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۸:۱۰   + ۵۹ سایت دیگر  
محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: حقوق بازنشستگان بعداز همسان سازی به بیش از 4 میلیون تومان می رسد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۱۱    
بمناسبت روز جهانی ناشنوایان جلسه ای در قالب ویدیو کنفرانس با حضور وزیر رفاه و رئیس سازمان بهزیستی کشوربرگزار شد
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۵۵   + ۴۶ سایت دیگر  
وزیر رفاه گفت: تکالیف متعددی در این سند بر عهده دستگاه های اجرایی قرار گرفته است که چنانچه بخشی از این تکالیف اجرا می شد، بسیاری از انتظارات و نیازهای بخش تعاون قابلیت تحقق پیدا می کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۹:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر رفاه گفت: حیات یک ملت در استمرار فکر و اندیشه علمی و فرهنگی آن است. نظام و حکومت برای فرهنگ اهمیت ویژه ای قائل است و پدیدآورندگان آثار فرهنگی همیشه باید صدرنشین باشند.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: امسال با دستور رییس جمهوری و تلاش های وزیر رفاه بیش از 50 هزار میلیارد تومان برای همسان سازی حقوق بازنشستگان اختصاص داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: امسال با دستور رییس جمهوری و تلاش های وزیر رفاه بیش از 50 هزار میلیارد تومان برای همسان سازی حقوق بازنشستگان اختصاص داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
بابایی کارنامی، سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: اشکالات فراوانی در شیوه اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان وجود دارد و وزیر تعاون و رفاه اجتماعی قرار است این اشکالات را برطرف کند.
پیک نکا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پیک نکا، پیام برازجانی دستیار وزیر رفاه در توییتر نوشت: تروئیکای اروپا امروز رسما به اعضای شورای امنیت اعلام کردند که درخواست امریکا برای فرآیند ماشه را رد می کنند و هیچ تحریمی باز نخواهد گشت. امریکا بار دیگر در مقابل ایران در جلوی چشم جهانیان شکست خورد. (Visited 4 times, 4 visits [...]
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر رفاه از شناسایی کودکان محروم از تحصیل توسط وزارت رفاه خبر داد و گفت: پیامکی با سرشماره vezart-refa به والدین آنها ارسال می شود...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۰:۴۸   + ۳۹ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در توئیتی از ارسال پیامک از سوی این وزارتخانه به والدین کودکان محروم از تحصیل برای بازگشت به به چرخه آموزش خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۰    
به گزارش مشرق، مالک شریعتی، نماینده مجلس در توییتر نوشت: امروز در مخالفت با غیرعلنی شدن جلسه، اخطار اصل 69 قانون اساسی دادم که از سوی رییس جلسه اعتنا نشد. سوال آقای مصری از وزیر رفاه درباره فقر بخشی از مردم، موضوعی امنیتی نبود. ...
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اقدامات اولیه برای همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری صورت گرفته و امید است، در مهرماه احکام مربوط به این بخش صادر شود، به گونه ای که حداقل پرداختی به بازنشستگان پس از همسان سازی حقوق کمتر، تنها 10 درصد از حقوق شاغلان همانند باشد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
برای اولین بار جلسه گفت و شنود چهار ساعته مدیران و پژوهشگران موسسه عالی با مقام عالی وزارت تعاون،کار ورفاه اجتماعی در سالن تلاش برگزار و نتایج بیش از 30 تحقیق در حوزه رفاه و تامین اجتماعی بحث و بررسی شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۷:۱۰    
نشست نوبت عصر کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه 18 شهریورماه با حضور محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اعضای این کمیسیون برگزار شد.
به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، مصطفی آزادبخت معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان بعدازظهر یک شنبه 16 شهریور در مراسم افتتاحیه خانه امید نهاوند گفت: عملیات اجرایی این فضا که سومین خانه امید در سطح استان است از سال 97 با حضور ربیعی وزیر رفاه وقت آغاز شد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۴:۰۳   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به تعطیلی جهانی مدارس در پی شیوع کرونا گفت: گروه های ویژه و آسیب پذیری از کودکان که احتمالا پیش از این هم موانع دسترسی به آموزش را تجربه می کردند، به احتمال زیاد با محرومیت و چالش های بیشتری در رابطه با حق یادگیری و تحصیل خود مواجه خواهند شد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۲:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم خمین در مجلس گفت: گزارش هایی به ما می رسد مبنی بر اینکه شرکت های تابعه صندوق بازنشستگی کشور شتابزده اقدام به واگذاری شرکت های خود کرده اند که وزیر کار باید پاسخگو باشد.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۱:۴۲   + ۴۰ سایت دیگر  
محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در توئیتی تاکید کرد که در راستای تحقق شفافیت بیش موسسات خیریه در سال جاری ملزم به انجام پرداخت های نقدی خود از طریق حواله شدند.
زنگ خطر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۶:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
پایگاه خبری زنگ خطر / وزیر رفاه از افزایش حدود 90 درصدی حقوق بازنشستگان پس از متناسب سازی حقوق خبر داد و گفت: 3٫5 میلیون نفر از بازنشستگان تامین اجتماعی مشمول متناسب سازی حقوق شده اند که در مردادماه با اعتبار 32 هزار میلیارد تومان متناسب سازی انجام شد
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۰۱   + ۶۵ سایت دیگر  
شریعتمداری درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان نیز خاطرنشان کرد: احکام 3/5 میلیون بازنشسته جامعه کارگری صادر شده است و 32هزار میلیارد تومان منابع آن از محل سپردن سرمایه مرد واحدهای تولیدی تامین شده است ...
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۵:۲۹   + ۸۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن تبیین برخی اقدامات وزارت رفاه در هفته دولت گفت: در دوران کرونا قریب به 40 هزار نفر در 80 مراکز درمانی تامین اجتماعی بستری بودند و بالغ بر 90 درصدشان بهبود یافته و از بیمارستان ها ترخیص شدند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۴:۴۵   + ۳۸ سایت دیگر  
وزیر رفاه از افزایش حدود 90 درصدی حقوق بازنشستگان پس از متناسب سازی حقوق خبر داد و گفت: بازنشستگان تأمین اجتماعی می توانند از تسهیلات پنج میلیون تومانی بدون ضامن برخوردار شوند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۱:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره کانون هماهنگی های شوراهای اسلامی کار استان تهران گفت: بهتر است وزیر رفاه به جهت رعایت سه جانبه گرایی، زمینه گفتگوی اجتماعی بر سر عطف به ماسبق شدن مصوبه افزایش حق مسکن و افزایش میزان آن را فراهم کند.
ایران خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
وزیر رفاه گفت: پزشکان را باید حافظان سلامتی، خالق آسایش و ضامن آرامش جوامع دانست که هیچ مرز و محدودیتی نمی تواند آنان را از ایفای وظیفه اصلی و حرفه ای شان که همانا خدمت رسانی است باز دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
"مرکز جامع ارتباط با ذی نفعان (SRM)" و "مرکز نوآوری صبا" دو مرکز خدماتی نوین صندوق بازنشستگی کشوری بعدازظهر امروز (شنبه) با حضور وزیر رفاه افتتاح شد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۸:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افزایش مبلغ تسهیلات دریافتی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۰:۳۹   + ۴۳ سایت دیگر  
محمد شریعتمداری: مبلغ تسهیلات پرداختی به بازنشستگان از 200 میلیارد تومان به 2 هزار و 230 میلیارد تومان رسیده که 11 برابر سال گذشته است.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۲۱:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیته مزد شورای عالی کار با بیان اینکه وزیر رفاه گفتند دولت میزان افزایش حق مسکن را قبول دارد، گفت: اگر دولت این طرح را قبول دارد چرا تصویب نمی کند.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۰:۳۱   + ۳۷ سایت دیگر  
وزیر تعاون گفت: از 32 سامانه شفافیت تعدادی از آن ها رونمایی شد و قرار است باقی آن ها در اختیار عموم قرار بگیرد تا مردم از عملکرد و اقدامات دستگاه های مختلف از جمله شستا مطلع شوند.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۱:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اگر منابع دولتی تأمین شود قرار است وام 10 میلیون تومانی برای خبرنگاران به خاطر ایام کرونایی پرداخت شود.
جماران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ محمدحسین شریف زادگان، وزیر رفاه دولت اصلاحات، در کانال تلگرامی خود نوشت: خبر وقف نمودن عرصه های طبیعی بخشی از مهم ترین اقلیم سرزمین ایران، کوه دماوند به عنوان وقف، واکنش اجتماعی منفی در افکار عمومی ایران ایجاد کرد ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۴:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
دستور کار کمیسیون بهداشت در هفته جاری به بررسی گزارش مسئولان ذی ربط درباره انفجار در کلینیک سینای اطهر تهران و ارائه گزارش وزیر کار خواهد گذشت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران دکتر وحید قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی کشور با اهدای لوحی از اقدامات موثر احمد حسین زادگان استاندار مازندران در حمایت های همه جانبه از جامعه هدف بهزیستی مازندران و همراهی با اهداف این سازمان تقدیر کرد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۳:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
عادل دهدشتی معاون فرهنگی اجتماعی سازمان تامین اجتماعی ، درباره روند احیای شورای عالی تامین اجتماعی توضیحاتی ارائه و اظهار کرد: یکی از موضوعات اصلی که هم مطالبه شرکای اجتماعی ...