چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۹:۲۵Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیات رئیسه مجلس»

تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
یوسفی، عضو هیات رئیسه مجلس به 37 میلیون متر مکعب زمین و ساختمان تحت تملک بانک ها اشاره کرد و گفت: بانک ها باید از تصدی گری و بنگاه داری فاصله گرفته و منابع مالی مردم را صرف رونق تولید و اشتغال کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: امضاها برای اولویت دادن به بررسی طرح شفافیت آرای نمایندگان جمع آوری شده و در حال رسیدن به میزان تعیین شده در آیین نامه داخلی مجلس است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان این که مخالف هستیم که ارز 4200 تومانی یک شبه حذف شود، گفت: حذف مقطعی و یک شبه ارز 4200 تومانی و عدم توجه به عوارض این اقدام، قطعا فقط به قشر ضعیف و متوسط جامعه فشار وارد می کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۷:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
یوسفی، عضو هیات رئیسه مجلس گفت: هر زمان تعادل بین مجلس و دولت برای حل مشکلات مردم بیشتر باشد، شاهد بهبود شرایط کشور خواهیم بود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
سید محسن دهنوی هم اکنون عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی و رییس فراکسیون اقتصاد دانش بنیان نیز می باشد و از سوابق علمی و مدیریتی او می توان به فارغ التحصیل ممتاز در هر سه مقطع از دانشگاه صنعتی شریف، عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی و معاون ستاد توسعه زیست فناوری اشاره نمود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۰۱   + ۳۴ سایت دیگر  
مجتبی یوسفی گفت: باید در مقابل بلوکه کردن دارایی های ایران در کره جنوبی دست به اقدام متقابل بزنیم و اگر تاکنون این کار را کرده بودیم، یک کشور این چنینی این گونه رفتارها را با ما نداشت.
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
سید ابراهیم رییسی رییس جمهور طی حکمی، سید محسن دهنوی را به سمت "عضو هیات امنای صندوق نوآوری و شکوفایی" منصوب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۸:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی بر لزوم نقش آفرینی بیشتر دانشگاهها در حل چالشهای عرصه حکمرانی کشور تاکید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۷:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس یازدهم گفت: استاندار آذربایجان شرقی از مدافعان حرم و فرماندهان جنگ هستند و فارغ از اینها مقامات باید احترام شان حفظ شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۰۵    
تبریز- عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان آذربایجان شرقی در مجلس تمام قد در کنار استاندار جدید آذربایجان شرقی هستند.
ایران خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۸:۰۴   + ۲۶ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به تخریب مجلس یازدهم گفت: اصلاح طلبان مخالف روشن شدن ابعاد تخلفات دولت تدبیر و همچنین مبارزه با فساد هستند زیرا آینده سیاسی آنها به خطر می افتد.
اقتصاد آنلاین / خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای گروه تحقیق و تفحص این کمیسیون با حضور در دستگاه های نظارتی بررسی وضعیت پرداخت حقوق های نجومی و غیرمتعارف را آغاز کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۸:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: معتقدم قید محرمانگی اموال مسئولان باید برداشته شود چرا که اگر اموال مسئولان از طریق شرعی و قانونی کسب شده هیچ نگرانی و ملاحظه ای وجود ندارد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس به مردم هشدار داد که مراقب سرمایه های خود در ترکیه باشند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۲:۳۶    
تبریز- متفکرآزاد، عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از دستور فوری رئیس جمهور برای جلوگیری از مازوت سوزی در نیروگاه تبریز خبر داد.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۵۰   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس با اشاره به پیشنهادات متعدد نمایندگان درباره لایحه رتبه بندی معلمان گفت: پیشنهادات اگر مغایرتی با قانون اساسی داشته باشد قابل طرح نیست. به گزارش پیام فوری به نقل از تسنیم ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۸   + ۴۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، ادامه بررسی لایحه رتبه بندی معلمان در دستور کار جلسه علنی امروز (چهارشنبه 28 مهر) مجلس شورای اسلامی قرار دارد. تعداد زیادی از نمایندگان برای ارائه پیشنهادات خود جهت اصلاح این لایحه ثبت نام کرده بودند. ...
روز نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
علیرضا سلیمی عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به گزارش کمیسیون اقتصادی درباره عملکرد سازمان امور مالیاتی تاکید کرد: این سازمان قراردادهای منعقده با شرکت های خارجی را از مجلس مخفی نگه داشته است که قوه قضائیه باید به آن ها رسیدگی کند.
برترین ها / ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
برترین ها: نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: انتصاب 5رکن مهم وزارتخانه از رفقای یک دانشگاه،اشتباه فاحش بود؛ منع بکارگیری سایر شایستگان از آن دانشگاه هم ظلم است. سیدنظام الدین موسوی در حساب شخصی توئیترش با اشاره به انتصاب معاونت های وزارت اقتصاد و دارایی نوشت: ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به وضعیت قیمت برق از دولت خواست تا در این خصوص تجدیدنظر کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۵    
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی به دستور العمل عجیب وزارت نفت واکنش نشان داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس در تذکر به وزیر نفت، خواستار لغو مصوبه شرکت ملی گاز ایران پیرامون نحوه ارزیابی مصرف گاز نیروگاه های حرارتی کشور شد که در این روش حق نیروگاه های تبریز و سهند آذربایجان شرقی تضییع شده است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۸    
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی خواستار چاره اندیشی دولت در مورد معضل زباله و مدیریت پسماند در شمال کشور شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: لایحه اصلاح ماده 8 قانون بیمه اجباری موجب رشد حق بیمه شرکت های بیمه شده و در نهایت حق بیمه شخص ثالث افزایش می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: دولت قبل قراردادی با ارزش 4.5 میلیون یورو با دو شرکت کانادایی و فرانسوی بدون اطلاع مجلس منعقد کرده و مجلس را دور زده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به گزارش کمیسیون اقتصادی درباره عملکرد سازمان امور مالیاتی، گفت: این سازمان قراردادهای منعقده با شرکت های خارجی را از مجلس مخفی نگه داشته است که قوه قضائیه باید به آن ها رسیدگی کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس بیان کرد: عکس العمل جامعه بین المللی را مناسب ندیده ایم، دولت های اروپایی با وجود اینکه اطلاع دارند ایران چه هزینه های سنگینی برای مبارزه با قاچاق مواد مخدر می دهد، هیچ مساعدتی در طول سال های گذشته برای مبارزه با قاچاق نداشتند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس رای وکلای مردم در خانه ملت مبنی بر الزام قضات و نمایندگان مجلس به شرکت در آزمون برای تاسیس دفتر وکالت را مصوبه ای مترقی دانست و گفت:این مصوبه نشان داد که مجلس یازدهم به دنبال اصلاح امور است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: سالانه 165 میلیارد دلار در کشور یارانه پرداخت می شود، اما متأسفانه این یارانه به جامعه هدف نمی رسد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
احمد علیرضابیگی، نماینده تبریز در همین باره گفت که مذاکرات نیمه کاره تهران با کشور های باقی مانده در برجام درباره راه های احیای این توافق روز پنج شنبه 29 مهر در بروکسل از سر گرفته می شود. احمد محبی نجم آبادی، دیگر نماینده مجلس نیز در توییتی نوشت که دولت مذاکرات را از همین هفته از سر می گیرد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۱:۰۳   + ۲۵ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: سید نظام الدین موسوی، سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در صفحه توییتر خود نوشت: گفت: حکم بازگشت به کار 2 کارگر معترض شرکت هفت تپه که توسط اسدبیگی اخراج شده بودند، صادر شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۰:۱۵    
دنیای اقتصاد: وزیر امورخارجه در جلسه روزگذشته مجلس، به نمایندگان وعده داده تا 35 رایزن بازرگانی از طرف وزارت امورخارجه انتخاب و به بازارهای صادراتی اعزام شوند ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا سلیمی، عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به نشست غیرعلنی روز یکشنبه 25 مهرماه مجلس که وزیر امور خارجه در آن حضور داشت، اظهار داشت: امیرعبداللهیان درباره مذاکرات هسته ای به صراحت اعلام کرد که سیاست جمهوری اسلامی اقدام در برابر اقدام و عمل در برابر عمل است و آمریکایی ها باید حسن نیت و صداقت خود را ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۱:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه جمهوری اسلامی در جلسه غیرعلنی مجلس گفته که مذاکرات احیای برجام 29 مهر در بروکسل شروع می شود. یک.عضو هیات رئیسه مجلس از امیرعبداللهیان نقل کرده که تهران گفت وگو را از زمان خروج ترامپ از برجام دنبال می کند. تهران – اقتصاد برتر – 25 مهر 1400 ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۱:۳۰   + ۴۱ سایت دیگر  
گفتنی است که علیرضا سلیمی، عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به نشست غیرعلنی امروز یکشنبه 25 مهرماه مجلس که وزیر امور خارجه در آن حضور داشت، اظهار داشت: امیرعبداللهیان درباره مذاکرات هسته ای به صراحت اعلام کرد که سیاست جمهوری اسلامی اقدام در برابر اقدام و عمل در برابر عمل است و آمریکایی ها باید حسن نیت ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
امروز یک عضو هیات رئیسه مجلس از قول امیرعبداللهیان وزیر خارجه ایران گفت که ایالات متحده حتما بایستی اقدام جدی قبل از مذاکره را انجام دهند ضمن اینکه بنای تهران آن است که مذاکره را از زمانی که ترامپ از برجام خارج شد، دنبال کنند نه موارد دیگر را ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به نشست غیرعلنی که با حضور وزیر امورخارجه برگزار شد، گفت: امیرعبداللهیان در این نشست به صراحت اعلام کرد که ایران در مذاکرات هسته ای اقدام در برابر اقدام را دنبال خواهد کرد. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت که نحوه ورود ایران به مذاکرات هسته ای در حال بررسی است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به بدعهدی های برجامی آمریکا و غربی ها در مقابل ایران، گفت: اقدام و تعهد باید در مقابل اقدام و تعهد انجام شود و مذاکره نباید دیکته یکطرفه باشد، ملت ایران دیگر زیر بار تحمیل و ظلم نمی رود.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۷   + ۴۹ سایت دیگر  
160 نماینده مجلس خطاب به رئیس جمهور خواستار برنامه ریزی دولت و فعال شدن دیپلماسی اقتصادی برای استفاده حداکثری از عضویت جمهوری اسلامی ایران در پیمان شانگهای شدند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس طرح اصلاح نظام آموزش پزشکی و ایجاد عدالت در دسترسی به خدمات درمانی را اعلام وصول کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رئیسه مجلس در تشریح نشست غیرعلنی صبح امروز مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تحولات منطقه به ویژه مواضع جمهوری اسلامی ایران در قبال کشور آذربایجان و سیاست های مذاکراتی ایران در خصوص برنامه هسته ای محور جلسه غیرعلنی امروز نمایندگان با وزیر امور خارجه بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به شایعات مطرح شده علیه مجلس گفت: متأسفانه سیاستی که در اتاق عملیات این آقایان پیگیری می شود یک سیاست ماکیاولیستی و دروغ سازی است و جالب است کسانی این شایعات را می سازند که خودشان خدای قراردادهای محرمانه هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس گفت: مجلس یازدهم مصوبه ای درباره محرمانه بودن اموال مسئولان نداشته است و این موارد مطرح شده شایعه و دروغی است که علیه مجلس ساخته اند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۶   + ۲۳ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه برای بررسی مسائل بین المللی و روابط خارجی جمهوری اسلامی ایران در نشست غیرعلنی امروز مجلس حاضر شده است. در همین حال، حاجی دلیگانی عضو هیات رئیسه مجلس گفت: در این جلسه وزیر امور خارجه به موضوعاتی همچون مذاکرات برجام، تحولات منطقه ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رئیسه مجلس تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران و دستگاه دیپلماسی با دقت مسائل و تحولات منطقه را رصد کرده و بر تحرکات دشمن به ویژه رژیم صهیونیستی کاملا اشراف دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه هرچند در مصوبه پارلمان، رانتی که پیش از این در اختیار قضات و نمایندگان مجلس بود حذف شد، اما این مسیر ادامه دار بوده و تلاش می شود کارشناسان حقوقی برخی دستگاه ها که در حال حاضر با 5 سال سابقه می توانند دفتر وکالت تاسیس کنند ...
عضو هیات رییسه مجلس با اشاره به نشست غیرعلنی که با حضور وزیر امورخارجه برگزار شد، گفت: امیرعبداللهیان در این نشست به صراحت اعلام کرد که ایران در مذاکرات هسته ای اقدام در برابر اقدام را دنبال خواهد کرد.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس از برگزاری نشست غیرعلنی مجلس به منظور بررسی مسائل منطقه ای و سیاست خارجی با حضور وزیر امور خارجه خبر داد.