جمعه ۱۵ اسفندساعت ۱۶:۰۵Mar 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیات رئیسه مجلس»

حجت الاسلام موسوی لارگانی گفت: برخی مسئولان یا به قانون عمل نمی کنند یا آن را به صورت سلیقه ای اجرا می کنند و برخی هم بر اساس بخشنامه های خاص خودشان تصمیم می گیرند در حالی که اجرا مرّ قانون بر همگان واجب است.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۹:۵۲    
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: امروز در کمیسیون تلفیق بازپرداخت 90 هزار میلیارد تومان از بدهی های دولت به سازمان تامین اجتماعی در سال 1400 تصویب شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: نهادهای بین المللی برای ایجاد صلح و ثبات در یمن دست روی دست گذاشته اند و هیچ اقدامی در این راستا انجام نمی دهند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۸:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
مهاجری خطاب به علیرضا سلیمی عضو هیات رئیسه مجلس نوشت: آقای سلیمی نماینده مجلس یازدهم کلا10471رای دارد اما چنان حرف می زندکه گویی 24میلیون رای دارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، بیانیه 221 نفر از نمایندگان مجلس را به مناسبت 14 اسفند سالروز تشکیل کمیته امداد امام خمینی (ره) قرائت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: کار رسیدگی به لایحه بودجه فردا ظهر در صحن مجلس پایان می یابد و پس از آن کمیسیون تلفیق موارد ارجاعی را مورد بحث و بررسی قرار خواهد داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۱:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه FATF طراحی شده برای اعمال فشار به ایران، گفت: گرانندگان FATF اگر صداقت دارند و معتقدند این معاهده برای مبارزه با تروریست است ابتدا اطلاعات ترورکنندگان شهیدان بزرگ ایران را در اختیار ما قرار دهند.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نماینده بافق نسبت به رویه مجلس شورای اسلامی و هیات رئیسه مجلس و نیز محمدباقر قالیباف در نحوه بررسی بودجه 1400 اعتراض کرد. به گزارش خانه ملت، محمدرضا صباغیان بافقی در نشست علنی نوبت صبح امروز مجلس شورای اسلامی ...
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
خرداد: در کلیپی که به تازگی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است، حسینعلی حاجی دلیگانی عضو هیات رئیسه مجلس انقلابی یازدهم در سخنرانی خود می گوید: "سازمان بهداشت جهانی عملا تحت حمایت وزارت دفاع آمریکاست." ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۹:۵۸    
عضو هیات رئیسه مجلس تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۵:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۶:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اعطای تنفس خوراک به واحدهای پتروپالایشگاهی قانون است و عدم اجرای آن تخلف محسوب می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
صدای لنجان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۰۲   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش صدای لنجان ؛ جلسه علنی امروز (یکشنبه 10 اسفند) مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست محمدباقر قالیباف و با حضور 199 نماینده آغاز شد. احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیات رئیسه مجلس دستور کار پارلمان را بررسی گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه بودجه 1400 اعلام کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس در تذکری گفت: دولت ردیف بودجه کمیته امداد را در سال 1 400 افزایش نداده و همسان سازی حقوق بازنشستگان هم اجرایی نشده است.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۷:۳۹   + ۲۹ سایت دیگر  
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: سردار سعید محمد تبلیغات در فضای مجازی را برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 آغاز کرد. فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا(ص) با انتشار یک کلیپ 3 دقیقه ای حاوی فعالیت های سازندگی این قرارگاه با سرودی که نگهت آتشین ...
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۲۳   + ۳۴ سایت دیگر  
نقدینه - نمایندگان مجلس شورای اسلامی با انتشار اوراق مالی اسلامی برای جبران کسری منابع هدفمندی یارانه ها مخالفت کردند. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۰:۱۳    
اگرچه سخنگوی قوه قضائیه اخیرا گفته بود آیت الله رئیسی تصمیمی برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری آینده ندارد، اظهارات محسن پیرهادی (عضو هیات رئیسه مجلس) نشان می دهد حضور رئیس قوه قضائیه در انتخابات پیش رو تقویت شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۰:۰۰   + ۸۰ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز: یک عضو هیات رئیسه مجلس گفت قالیباف به نفع رئیسی از نامزدی در انتخابات کنار کشیده است.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۸:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سپید به نقل از خانه ملت، سید ناصر موسوی لارگانی طی نامه ای خطاب به سعید نمکی ضمن تاکید بر ضرورت حمایت از تولید داخلی در مجموعه وزارت بهداشت، از برخی اقدامات که باعث زمین گیر شدن حوزه تولید تجهیزات پزشکی به ویژه ایمپلنتی که در اصفهان تولید می شود، شده است، انتقاد کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران همزمان با فرارسیدن سالروز تاسیس نهاد امور تربیتی، دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان و عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، پیامی صادر کرد.
کادوس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۹:۱۶    
بی احترامی و بی توجهی هیات رئیسه مجلس هنگام نطق نماینده تاش، رضوانشهر و ماسال موجب از بین رفتن تمرکز او هنگام این سخنرانی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در باره سو استفاده کشورهای اروپایی و غربی از حسن نیت جمهوری اسلامی درپرونده هسته ای هشدار داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۰:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس ضمن رد سخنان رئیس دفتر رئیس جمهوری مبنی بر باخبر بودن رئیس مجلس از مصوبه شورای عالی امنیت ملی گفت: جزئیات توافق غیر قانونی دولت با آژانس در هیچ جلسه ای مطرح نشده است.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مردم نیوز : وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز قوه مقننه در تذکر شفاهی خود خطاب به هیات رئیسه مجلس گفت: آیا روزی که جلسه غیرعلنی داشتیم و درخصوص بیانیه دولت اظهار نظر می کردیم ...
رییس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر یکی از نمایندگان مبنی بر اینکه رییس جمهور قانون را کوچک شمرده و مجلس را تهدید می کند، گفت: اجرای فرامین حضرت آقا و رهنمودهای ایشان مبنی بر تفاهم و وحدت هم جزو وظایف ماست و مجلس هم حتماً از قانون عقب نشینی نخواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس اسامی 8 نماینده غایب و متاخر جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس را قرائت کرد.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشخص است گرانی ها نتیجه سیاست چه کسانی است؟ گفت: گاهی برخی به گونه ای مظلوم نمایی می کنند که جای مدعی و منکر عوض می شود.
افق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۴۱    
عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه نمایندگان در لبیک به بیانات روز گذشته رهبر معظم انقلاب درباره وحدت میان قوای مقننه و مجریه را قرائت کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: قانون اقدام راهبردی غربی ها را به تنگ آورده است و این باعث یاس دشمنان جمهوری اسلامی ایران است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که مجلس یازدهم در جریان تصویب بودجه با انگیزه تر، پرشورتر و منظم تر از ادوار قبلی بوده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۹:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس از تنوع قرارداد و استخدام ها در دستگاه های دولتی و مجموعه های مربوطه انتقاد کرد و گفت: متاسفانه 5 نفر با 5 نوع قرارداد و دریافتی متعدد با یک کار ثابت در یک دستگاه و سازمان مشغول کار هستند در حالی که یکی 2 میلیون و دیگری 8 میلیون تومان حقوق می گیرد ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۲۱   + ۶۰ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه نمایندگان در لبیک به بیانات روز گذشته رهبر معظم انقلاب درباره وحدت میان قوای مقننه و مجریه را قرائت کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که نماینده دولت در مجلس نظرات کارشناسی دهد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در مصوبه ای تاکید کردند که کاربران ارائه دهنده خدمات مخابراتی حق اجازه افزایش تعرفه اینترنتی را در سال آینده ندارند. به گزارش ایسنا، در جلسه علنی عصر امروز سه شنبه مجلس و در ادامه بررسی جزئیات لایحه بودجه 1400 در بخش درآمدی ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۴۲   + ۲۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه 3 هزار میلیارد تومان ناشی از عوارض اپراتورهای همراه به صداو سیما پرداخت نمی شود، گفت: در سال 1400 دولت، وزارت ارتباطات و فناوی اطلاعات و اپراتورها به هیچ وجه اجازه افزایش تعرفه اینترنت را ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: سال هاست که دست اپراتورهای همراه در جیب مردم است و درآمدهایشان در تاریک خانه ها انبار می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
دهنوی، عضو هیات رئیسه مجلس گفت: بر مبنای مصوبه امروز مجلس در جریان بررسی جزییات تبصره ششم بودجه سال آینده درباره فضای مجازی، اینترنت در سال 1400 گران نمی شود.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: حق السهم دولت از اپراتورها بسیار بالاست اما دولت در بودجه به آن اشاره نمی کند، این حوزه به حیات خلوتی برای عده ای تبدیل شده که از آن برای فعالیت های انتخاباتی استفاده می شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۲۴   + ۲۱ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشخص است گرانی ها نتیجه سیاست چه کسانی است؟ گفت: گاهی برخی به گونه ای مظلوم نمایی می کنند که جای مدعی و منکر عوض می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
علی کریمی فیروزجایی طی حکمی از سوی وزیر علوم،تحقیقات و فناوری به عنوان عضو هیات امنای دانشگاه پیام نور منصوب شد.
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۰۲   + ۲۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید احمد خاتمی عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: حل اختلاف دولت و مجلس با تمسک به ولایت امکان پذیر است.
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برای دفاع از قانون و مردم سالاری دینی، امروز اقتدار مجلس را با دفاع از مصوبه اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران نشان خواهیم داد.
در جریان برگزاری هشتمین اجلاسیه رسمی مجلس خبرگان رهبری، انتخابات هیات رییسه هم برگزار شد که طی آن ترکیب قبلی این مجموعه ابقا شدند.
راه امروز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
در این رابطه محمد حسین فرهنگی سخنگوی هیات رئیسه مجلس گفت: برخی نمایندگان پیگیر استفساریه ای پیرامون قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها هستند مبنی بر اینکه با توجه به این قانون امکان اتخاذ چنین تصمیمی از سوی سازمان انرژی اتمی و دولت وجود دارد یا خیر؟
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس ضمن اشاره به تقدیر رهبری از قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها، گفت: مجلس این قانون را تصویب و شورای نگهبان تایید کرده است لذا دولت باید به قانون پایبند باشند زیرا قوه مقننه، قانون شکنی را برنخواهد تابید.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۴۸   + ۲۸ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، اعلام وصول 9 سوال ملی از وزرای دولت دوازدهم را قرائت کرد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد (پانا)-افتتاحیه دهمین دوره مجلس دانش آموزی استان خراسان شمالی با حضور مدیر کل آموزش و پرورش ، مدیر اداره آموزش وپرورش بجنورد، معاون پرورشی وفرهنگی ، مدیر سازمان دانش آموزی و اعضای هیات رئیسه مجلس دانش آموزی به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان کشور و عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی به مناسبت اولین جشنواره فرهنگی هنری معلمان هنرمند ایران پیامی صادر کرد.