سه شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۷:۰۷Apr 2024 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیات رئیسه مجلس»

تهران پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۲:۱۸   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مراسم افتتاحیه دوازدهمین دوره مجلس در تاریخ 7 خردادماه امسال برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۱:۰۴   + ۳۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که هفتم خردادماه آغاز مجلس دوازدهم خواهد بود و در همان روز مراسم افتتاحیه برگزار می شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۰:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
روزنامه دنیای اقتصاد خبر داده که قالیباف، متکی، نیکزاد، رسایی و ذوالنوری گزینه های نهایی برای ریاست مجلس هستند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: طبق تصمیم هیات رئیسه بخش دوم لایحه بودجه سال 1403 از هفته آینده در صحن بررسی می شود.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۹:۳۶    
شفقنا- عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: طبق تصمیم هیات رئیسه بخش دوم لایحه بودجه سال 1403 از هفته آینده در صحن بررسی می شود. حجت الاسلام علیرضا سلیمی در گفت وگو با ایرنا درباره نشست عصر امروز یکشنبه هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: با تصمیم هیات رییسه ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: طبق تصمیم هیات رئیسه بخش دوم لایحه بودجه سال 1403 از هفته آینده در صحن بررسی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان این که شلیک مستقیم از خاک ایران به رژیم صهیونیستی منجر به بازدارندگی می شود، گفت: رژیم صهیونیستی بداند از این به بعد هر کاری علیه منافع ایران و شهروندان انجام دهد با شلیک مستقیم از خاک ایران مواجه خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۳:۵۶    
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، گفت: افسانه ارتش نخبه و گنبد آهنین امروز به زباله دان تاریخ پیوسته و رژیم منحوس و کودک کش صهیونیستی به طرز رقت باری برای بقا دست و پا می زند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۳:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که با عملیات وعده صادق کارکرد گنبد آهنین و سپر موشکی رژیم صهیونیستی به چالش کشیده شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۲:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو و سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: پاسخ نظامی ایران بر اساس بند 51 منشور سازمان ملل متحد در خصوص دفاع مشروع و پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی به اماکن دیپلماتیک ما در دمشق و کاملا منطبق با قوانین حاکم در مناسبات بین المللی بود.
اطلاع با ما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا سلیمی، عضو هیات رئیسه مجلس در واکنش به حمله ایران به اسرائیل گفت: در جریان این حمله 280 موشک و پهپاد با مدیریت جنگ الکترونیک به مراکز نظامی رژیم صهیونیستی شلیک شده است که اکثر آن ها به هدف اصابت کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان این که شب گذشته سیلی محکمی به رژیم صهیونیستی زده شد، گفت: اصابت موشک ها به اهداف مورد نظر صورت گرفته و فراتر از انتظار بوده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۲۵   + ۲۶ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس با اشاره به اینکه مجلس یازدهم کارهای خوبی داشته و قوانین خوبی تصویب کرده که مرتبط با زندگی مردم است، افزود: با این حال مردم نتیجه فعالیت های دولت و مجلس را به نحو محسوس در زندگی خود حس نمی کنند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۲:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت که تا هفته اول اردیبهشت گزارش کمیسیون تلفیق درباره بخش دوم لایحه بودجه به صحن علنی تقدیم می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بخش دوم لایحه بودجه 1403 که مربوط به جداول بودجه است، روز یکشنبه به هیات رئیسه مجلس تقدیم و اعلام وصول شد. اما آن طور که نمایندگان در گفت وگو با دنیای اقتصاد اعلام می کنند ...
می متالز - عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: باید در حوزه های نظیر معدن، نفت و موضوعات مرتبط با آن اجازه دهیم تا بخش خصوصی واقعی وارد میدان شود نه شرکت های شبه دولتی و یا دولتی.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۴:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: باید تعامل مجلس و دولت منجر به حل مشکلات مردم، ایجاد اشتغال و بهبود وضعیت معیشتی و اقتصادی شود.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۲:۰۴    
عضو هیات رئیسه مجلس موارد اعلام وصول طرح استفساریه بند 25 ماده 39 قانون انتخابات را قرائت کرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۴:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی بیانیه مجمع نمایندگان استان یزد را در خصوص حادثه تروریستی راسک قرائت کرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۲:۴۲   + ۴۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اعلام وصول بخش دوم لایحه بودجه سال 1403 را قرائت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان نماینده مجلس شورای اسلامی، گفت: نظارت های مجلس شورای اسلامی بر اجرای قوانین اقتصادی مثل قانون تسهیل برای اجرای به موقع باید افزایش یابد.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۱:۱۴    
عضو هیات رئیسه مجلس درباره افزایش حقوق بازنشستگان و همسان سازی اطلاع رسانی کرد. جزئیات تکمیلی واریزی شگفت انگیز در فروردین برای بازنشستگان را در این مطلب بخوانید.
می متالز - عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه بخش دوم لایحه بودجه سال 1403 هنوز به مجلس ارائه نشده است، گفت: به فراخر این موضوع، بخش دوم لایحه بودجه سال 1403 در دستور صحن علنی مجلس قرار ندارد.
تهران پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۳:۵۲   + ۳۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: هنوز دولت بخش دوم لایحه بودجه سال 1403 یعنی جداول را به مجلس تقدیم نکرده است و احتمالا این هفته آن را به مجلس ارائه کند.
سلام نو / اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسیه مجلس با بیان اینکه همسان سازی در مرحله آخر قرار گرفته است امیدواری خوبی درباره افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی داد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تفاهمات خوبی با دولت برای همسان سازی حقوق بازنشستگان در لایحه برنامه هفتم صورت گرفته است،گفت: این تفاهمات به صورت مصوبه در لایحه برنامه هفتم توسعه آورده می شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه مجلس درباره هدف اسراییل از حمله به کنسولگری ایران در دمشق، گفت: اسراییل برای خروج از بن بست، دست به یک کنشگری نو و بی سابقه زد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۰۷:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا و انگلیس تمام تلاش شان آن است که اقدامی علیه رژیم صهیونیستی صورت نگیرد که این نشان می دهد آنها شریک جرم این رژیم جعلی هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۰۹:۲۱    
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با محکومیت اقدام رژیم صهیونیستی در حمله به کنسولگری ایران در سوریه، گفت: حضور در راهپیمایی روز قدس امسال پاسخی قاطع به رژیمی خونخوار و کودکش است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۴:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسات علنی مجلس در هفته آینده خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسات علنی مجلس در هفته آینده خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۰۸:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق با چراغ سبز آمریکا انجام شده با این هدف که پشتوانه مقاومت را سست کند اما کور خوانده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس درباره جنایت رژیم صهیونیستی در حمله به کنسولگری ایران در دمشق توضیح داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۲۳:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با محکوم کردن حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق این اقدام را نقض تمام معاهدات بین المللی خواند و پاسخ متناسب به این اقدام را مطالبه ملت ایران عنوان کرد.
55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۸:۲۸    
برای اطلاع از فال تاروت امروز 14 فروردین در ادامه خبر با ما همراه باشید.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۸:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مجتبی یوسفی عضو هیات رئیسه مجلس درباره افزایش حقوق بازنشستگان و همسان سازی اطلاع رسانی کرد.
نماینده   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس با تاکید بر اینکه برای قوام و استمرار نظام به دو رکن جمهوریت و اسلامیت نیاز داریم، گفت: جمهوری اسلامی از ابتدا توانسته است با تکیه بر دو عنصر و رکن اسلامیت و جمهوریت با استقلال و کمال اعتبار مسیر را پیش ببرد و امروز به لطف خداوند نظام ما نظامی است که توانسته علیرغم تمامی بدخواهی ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۰:۰۷    
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هدف مجلس همکاری با دولت است، گفت: ما مطالبه گر حق مردم هستیم و از دولت می خواهیم قانونی که به نفع مردم تصویب شده است را اجرایی کند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۴:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، آیت الله سید احمد خاتمی عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری در خطبه های سیاسی نماز جمعه 10 فروردین 1403 تهران با اشاره به تقارن ماه مبارک رمضان و سال جدید با بیان اینکه مردم ما تقارن بهار معنویت و بهار طبیعت را بسیار خوب گرفتند و این دو را در کنار هم گذاشتند اظهار کرد ...
مجتبی یوسفی عضو هیات رئیسه مجلس درباره افزایش حقوق بازنشستگان و همسان سازی اطلاع رسانی کرد.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۰۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسیه مجلس با بیان اینکه همسان سازی در مرحله آخر قرار گرفته است امیدواری خوبی درباره افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی داد.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۲۱:۳۵    
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تفاهمات خوبی با دولت برای همسان سازی حقوق بازنشستگان در لایحه برنامه هفتم صورت گرفته است،گفت: این تفاهمات به صورت مصوبه در لایحه برنامه هفتم توسعه آورده می شود.
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۹:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: اخیرا حمایت های دولت از شرکت های دانش بنیان، باعث شده است که برخی مجموعه ها علیرغم اینکه دانش بنیان نیستند، به اسم شرکت دانش بنیان فعالیت کنند.
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۱:۱۶    
مجتبی یوسفی عضو هیات رئیسه مجلس درباره افزایش حقوق بازنشستگان و همسان سازی اطلاع رسانی کرد.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۲۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس درباره افزایش حقوق بازنشستگان و همسان سازی اطلاع رسانی کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه محرک چرخه توسعه و پیشرفت کشور است، گفت: حمایت از کسب و کارهای داخلی و کارآفرینان صنعتی و تولیدی کشور، تقویت روحیه تعاونی در امور اقتصادی کشور ، تسهیل حضور فعالیت بنگاه ها و شرکت های دانش بنیان اقتصادی، اصلاح روند خصوصی سازی از طریق افزایش رقابت ...