چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۲۰:۱۰Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیات رئیسه مجلس»

خانه ملت   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در واکنش به برخی شایعات در فضای مجازی پیرامون ورود مجلس به موضوع حجاب، گفت: مجلس هنوز ورودی به موضوع حجاب نداشته و اولویت خود را ارائه لایحه از سوی دولت و قوه قضائیه قرار داده است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۱۰    
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید کسری بودجه را با چاپ پول جبران کنیم، گفت: باید نقدینگی موجود را به سمت بازارها هدایت کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، نشست قرارگاه قرآنی با حضور؛ استاندار کرمانشاه، دکتر محمد رشیدی عضو هیات رئیسه مجلس و نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی؛ علی شعبانی سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی و اجتماعی و مدیران عضو قرارگاه برگزار شد ...
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
موسوی، سخنگوی هیات رئیسه مجلس به شایعات فضای مجازی مبنی بر طرح مجلس برای مقابله با بدحجابی واکنش نشان داد و گفت: اولویت کمیسیون فرهنگی، ارائه لایحه از سوی دولت و قوه قضائیه است و طرح پیشنهادی برخی نمایندگان نیز هنوز وارد روند بررسی نشده و روسای قوا نیز نفیا یا اثباتا درباره آن نظر نداده اند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
رکنا سیاسی: به گفته سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، برخی موارد مطرح شده در فضای مجازی به عنوان جزئیات طرح مجلس برای مقابله با بدحجابی صحت ندارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
مشرق نوشت: موسوی، سخنگوی هیات رئیسه مجلس به شایعات فضای مجازی مبنی بر طرح مجلس برای مقابله با بدحجابی واکنش نشان داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مشرق : سید نظام الدین موسوی، سخنگوی هیات رئیسه مجلس موارد مطرح شده در فضای مجازی به عنوان جزئیات طرح مجلس برای مقابله با بدحجابی را تکذیب کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد اروپایی ها از پیشرفت های سیاسی و توسعه روابط دوجانبه و چندجانبه ایران در ماه های اخیر عصبانی هستند لذا با دستپاچگی اقدام به رفتارهای غیردیپلماتیک کرده و اعمال تحریم می کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۶:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس با یادآوری اینکه یکی از تحولات ضروری در سال 1402 اصلاح ساختار تصمیم گیری در مسائل کلان اقتصاد کشور است، گفت: تحول جدی در عناصر تصمیم گیرنده و همچنین در نحوه و نوع تصمیم ها و تدابیر ضروری است و رئیس جمهور برای انجام این کار باید پیش قدم شود.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۵:۲۸   + ۲۲ سایت دیگر  
نمایندگان محترم مجلس تا کنون به تکرار نشان داده و ثابت کرده اند، که طرح هایی نسنجیده، محاسبه نشده و بدون توجه به پیامدهای آن مطرح می کنند و گاه در نیمه راه، طرح را متوقف می کنند و یا طرح در عمل و در سیر قانونگذاری تغییر می کند ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۵:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به راهبرد تحول در بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: خصولتی ها از موانع تحول در اقتصاد کشور هستند زیرا اجازه نمی دهند اقتصاد به سمت مردمی شدن حرکت کند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
کلیات این طرح با 18رای موافق و 1 رای مخالف در تاریخ 3 اسفند 1400 در کمیسیون مشترک مجلس تصویب شد. ولی تنها با گذشت یک روز، هیات رئیسه مجلس تصمیم کمیسیون مشترک در تصویب این طرح را به دلیل ایرادات شکلی در چگونگی بررسی طرح لغو کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اعتقاد با باین اینکه برای رسیدن به تحول ابتدا باید بروکراسی حاکم بر امور را برطرف کنیم که یکی از نقاط ضعف کشور محسوب می شود گفت: غفلت از توانمندی ها و ظرفیت های داخلی، کشور را از مسیر تحول منحرف می کند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۸:۱۸    
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مردمی سازی اقتصاد در راستای تحقق رشد تولید و مهار تورم، رویکرد محوری برنامه های امسال مجلس شورای اسلامی است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۰:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان مهار تورم و رشد تولید گفت: کشور در پرتو مهار تورم و رشد تولید به اوج قله های پیشرفت و بالندگی دست خواهد یافت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: کاهش تورم نیازمند رونق تولید است و برای رسیدن به این هدف باید موانع را از سر راه بنگاه های اقتصادی برداریم.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مقامات انگلیس بجای اتهام زنی به ایران، نسبت به سوءاستفاده صهیونیست ها از انرژی هسته ای و تولید سلاح اتمی واکنش نشان دهند و آن را محکوم کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۳:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بدون بهره گیری از توان مردم و اجرای درست اصل 44 قانون اساسی، اقتصاد شکوفا نمی شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۰:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اقتصاد دولتی و انحصار در تولید موانع تحقق شعار سال هستند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۱:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
موسوی، سخنگوی هیات رئیسه مجلس از رشد تولید داخلی به عنوان محور پیشرفت و کلید گشایش اقتصادی کشور یاد کرد و ساماندهی نرخ ارز را از عوامل موثر بر مهار تورم دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به شعار سال گفت: نیاز کشور به سرمایه گذاری برای تولید است که باعث رونق اقتصادی، کاهش فقر و رفاه بیشتر می شود و از این طریق تولید ثروت برای کشور اتفاق می افتد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به اهمیت اجرای دقیق قانون رتبه بندی معلمان گفت: باید برای رتبه بندی معلمان سابقه و تجربه افراد در نظر گرفته شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: جمعی از نمایندگان طی نامه ای به رئیس قوه قضائیه خواستار اجرای کامل قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار از سوی کانون های وکلا شدند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای نگهبان و هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: عظمت عید نوروز در آغاز آن با ذکر یا مُقلِّبَ القُلُوب یعنی یاد خدا است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: نظر مجمع تشخیص مصلحت نظام نسبت به اختلافات بودجه ای هنوز رسما به مجلس شورای اسلامی ارسال نشده است اما با ابلاغ آن بودجه سال آینده نهایی می شود.
نسیم آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۰:۰۲   + ۲۴ سایت دیگر  
با وجود اظهارنظرهای جنجالی برخی نمایندگان و رسانه ها درخصوص طرح های با هدف مقابله با بدحجابی، سخنگوی کمیسیون فرهنگی و عضو هیات رئیسه مجلس وجود هر گونه طرح با موضوع حجاب در مجلس را تکذیب کردند
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین نوشت:به گفته سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس طرح عفاف و حجاب، به هیات رئیسه مجلس ارائه شده اما هنوز اعلام وصول نشده است. جزئیات طرح جدید مجلس/ مسدود شدن اینترنت و خط تلفن و زنان بی حجاب درصورت بی توجهی به تذکرها ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۰   + ۶۶ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی برخی موارد مطرح شده در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به عنوان تصمیمات مجلس برای مقابله با بدحجابی را رد کرد.
برترین ها / پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۵۳   + ۴۴ سایت دیگر  
نماینده مجلس: طرح مسدودسازی خط تلفن و اینترنت زنان بدون حجاب در دستور کار مجلس نبوده، نیست و نخواهد بود
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۲۱    
به گزارش ایران اکونومیست، علی کریمی فیروزجائی در جلسه علنی نوبت دوم امروز (چهارشنبه – 24 اسفند) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان مجلس خطاب به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد: حسین خسروی نماینده بیرجند به وزیر راه: لزوم رسیدگی به وضعیت نابسامان پروازهای فرودگاه بیرجند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان مجلس خطاب به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
حاجی دلیگانی عضو هیات رئیسه مجلس اعلام کرد که دولت لایحه برنامه هفتم توسعه را تا پایان سال به مجلس می فرستد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۷:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس در توئیتی مطرح کرد؛ با هماهنگی تیم اقتصادی، دولت می تواند بر مشکلات غلبه کند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس اسامی مهمانان حاضر در جلسه علنی امروز را قرائت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بیش از 30 دستگاه در حوزه عفاف و حجاب مسئولیت برعهده داشته که نه تنها بعضا حرکت مثبتی انجام ندادند بلکه در برخی از مقاطع علیه منافع نظام گام برداشتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از 30 دستگاه باید نقش فرهنگی و تبیینی در حوزه عفاف و حجاب انجام دهند که با وجود آنکه بودجه به آنها می دهیم اما در این جهت حرکت نکردند.
حیات   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، در سومین همایش ملی میثاق با شهدای تجلیل از خادمیت ایثارگران و مروجین فرهنگ ایثار و شهادت که صبح امروز 23 اسفند ماه برگزار شد، گفت: فرهنگ ایثار و شهادت می تواند ما را در مقابل تهاجم های فرهنگی دشمن بیمه کند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رئیسه مجلس از برگزاری نشست مشترک سخنگویان قوای سه گانه و شورای نگهبان به میزبانی مجلس خبرداد و مصوبات این نشست را تشریح کرد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۳۱    
مشهد (پانا) - هیئت رئیسه مجلس دانش آموزی ناحیه 5 مشهد مقدس همزمان با گرامیداشت روز شهدا از شوراهای دانش آموزی مدارس ناحیه5 بازدید کردند. صبح امروز همزمان با گرامیداشت روز شهدا هیئت رئیسه مجلس دانش آموزی ناحیه 5 مشهد مقدس از شوراهای دانش آموزی مدارس این ناحیه بازدید به عمل آوردند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس مصوبه یک فوریتی کنکور اوایل بهار به صحن مجلس بازمی گردد، گفت: آموزش و پرورش زیرساخت لازم برای اجرای مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی را ندارد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه جمعی از نمایندگان به مناسبت سالروز تاسیس کمیته امداد امام (ره) را قرائت کرد و گفت: نمایندگان یا ارج نهادن به تلاش های مخلصانه و خدمات گسترده این نهاد مقدس در رفع هر گونه فقر و محرومیت از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نخواهند کرد.
سیتنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شوای اسلامی، گفت: فارغ از مشکلات کلان صنعت خودروسازی کشور، عدم مدیریت صحیح وظایف حداقلی مانند فرآیند ساده ثبت نام متقاضیان، چیزی جز ادامه فرایند تولید نارضایتی عمومی نیست لذا وزارت صمت باید پاسخگوی نابسامانی ایجاد شده باشد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس در خصوص نحوه بررسی و تصویب نهایی لایحه بودجه و رفع ایرادات شورای نگهبان توضیح داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که در وزارت نفت براساس آمار کسب شده 28 هزار نفر مشمول تبدیل وضعیت ایثارگران شده که 10 هزار نفر آنها اکنون تبدیل وضعیت شده و 18 هزار نفر دیگر در حال طی کردن مراحل هستند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۱:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
خانه ملت : عضو هیات رئیسه مجلس گفت: توافق تهران و ریاض دورنمای روابط سیاسی بین دو کشور و کشورهای منطقه را امیدبخش کرده است. روابط دیپلماتیک ایران و عربستان تحت تأثیر لابی صهیونیستی و آمریکایی به تیره گی گرائیده بود.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: هرگونه همکاری جمهوری اسلامی ایران با آژانس بین المللی انرژی اتمی در چارچوب قانون مصوبه مجلس تحت عنوان قانون اقدام راهبردی خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که طبق متن توافق ایران و عربستان تا دو ماه آینده سفارتخانه بین دو کشور بازگشایی می شود.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۲۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: محسن دهنوی عضو هیات رئیسه مجلس در واکنش به ازسرگیری روابط با عربستان نوشت: به شرط انصراف از ماجراجویی ها، به فال نیک می گیریم. وی در توئیتی نوشت: روابط متوازن و بر اساس احترام و رعایت حسن همجواری، بسیار لازم و در چارچوب منافع ملی است. ...