شنبه ۱۸ اردیبهشتساعت ۱۴:۰۵May 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیات رئیسه مجلس»

خبرگزاری فارس   ۴۶ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس از نشست غیرعلنی فردای مجلس برای بحث و بررسی پیرامون اظهارات اخیر وزیر امور خارجه در فایل منتشر شده از وی خبر داد.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس تاکید کرد: سیاست ایران در برجام مشخص است و نیازی به مذاکره نیست کافی است که تحریم ها برداشته ششود، از این رو به نظر می رسد مذاکرات بیشتر کارکرد انتخاباتی دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: تنقیح قوانین موجب شفافیت در اجرای مقررات و جلوگیری از دورزدن قانون خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: روز قدس روزی است که ما به غصب ، تجاوز و خونریزی ، یک نه بزرگ می گوییم.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: تشکیل باشگاه کشورهای مورد تحریم آمریکا امری ضروری محسوب می شود زیرا ابزاری برای از بین بردن هژمونی پوشالی کاخ سفید بشمار می رود.
عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1400 می گوید: اعضا کمیسیون تلفیق در یک رای گیری این مجوز را به هیات رییسه دادند که با توجه به طولانی شدن زمان بررسی بودجه، ردیف ها را مشخص و دوباره به نمایندگان اعلام کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۸:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: غربی ها درصدد فرسایشی کردن مذاکرات و گفتگوهای برجامی در وین هستند که این امر بر خلاف منافع ملی کشورمان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۹:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: کسی که کاندیدای انتخابات می شود از قبل باید برای هر گونه رایی آماده باشد و بداند رأی مردم چه به نفع وی باشد و چه به نفع رقیب وی باشد، احترام بگذارد نه این که تا جایی انتخابات را بخواهد که به نفع وی است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۰:۱۵    
نشست هیات رئیسه مجلس دانش آموزی اردبیل با حضور نمایندگان مجلس دانش آموزی استان درمحل سازمان دانش آموری با رعایت پروتکلهای بهداشتی برگزار گردید. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل به نقل از پانا ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس اعتقاد دارد قانونگذاران انگلیسی باید بدانند امروزه کشورشان سُست تر از آن است که بخواهد با رفتارهای یکجانبه گرایی منافع ملی ایران را تحت تاثیر قرار دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: همه ما مسئولیت داریم مردم را به حضور در انتخابات تشویق کنیم.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۹:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
رکنا : عضو هیات رئیسه مجلس گفت: اگر دولت کارآمدی روی کار بود و امور کشور را در دست داشت، حتما می شد بودجه ای ضد فساد مصوب کرد، اما متاسفانه این دولت توان چندانی ندارد .
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: فرار از زیر بار مسئولیت هنر آقای جهانگیری است و اکنون که تشت رسوایی "ارز جهانگیری" به زمین افتاده است به جایی پاسخگویی شیوه فرار به جلو و خنجر کشیدن به صورت دیگران را انتخاب کرده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
دهنوی، عضو هیات رئیسه مجلس بر تدوین آیین نامه دادرسی تجاری به روز شده تاکید کرد و از آمادگی مجلس شورای اسلامی برای حمایت و رفع موانع در بخش تولید خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رئیسه مجلس تاکید دارد که ادعای معاون اول رئیس جمهور مبنی بر اینکه لوایح دولت در مجلس مانده است، صحت ندارد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۵۷    
تنها درهفته گذشته، اذهان مردم سرزمین من با سه موضوع مهم درگیر بود؛ مطالب منتشر شده مصاحبه آقای ظریف از ایران اینترنشنال، عذرخواهی ایرنا نسبت به خبر ادعای دستکاری هیات رئیسه مجلس در جداول بودجه، نامه نگاری ها به رئیس رسانه ملی درخصوص شاعر سه زبانه عتبات، ملا محمد بن سلیمان بغدادی مشهور به فضولی.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس تاکید دارد که باید مذاکرات وین در چارچوب قانون اقدام راهبردی و سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری پیش برود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: ادعای رد صلاحیت های گسترده توهین به هیات اجرایی و مصداق بارز تشویش اذهان عمومی است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۲۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی از تحقیق و تفحص از مرکز استراتژیک ریاست جمهوری خبرداد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۴:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
حسینعلی حاجی دلیگانی عضو هیات رئیسه مجلس گفت: به دنبال انتشار فایل صوتی محرمانه از محمدجواد ظریف جمعی از نمایندگان تحقیق و تفحص از مرکز بررسی های استراتژیک نهاد ریاست جمهوری را در مجلس کلید زدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۸:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: آقای ظریف که به فرماندهان میدان از جمله شهید سلیمانی انتقاد می کند باید بداند امنیت، کالای مذاکره ای نیست که ایشان توقع داشته باشد در مذاکرات در اختیار وی باشد تا آن را هزینه کند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۸:۳۵    
در روزهای اخیر شاهد طرح مباحثی مبنی بر دستکاری هیات رئیسه مجلس در جداول بودجه هستیم که پایه و اساس درستی ندارد.
ربیع   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، دهنوی عضو هیئت رئیسه مجلس پیرو جوابیه روابط عمومی بانک مرکزی پیرامون مکاتبه قبلی درباره مشکلات دریافت وام ازدواج، به بیان نکاتی در خصوص تبیین ابعاد مطالبه زوج های جوان پرداخت. در ادامه مشروح نامه جدید این نماینده مجلس به بانک مرکزی درباره وام ازدواج را می خوانید؛ ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس در نامه ای به بانک مرکزی اعلام کرد: گر چه بانک مرکزی بخشنامه اعطای وام را در هفتم فروردین ماه سال جاری ابلاغ کرده است اما گزارشات مردمی متعدد بیان می کند بانک ها در زمینه اعطای وام به کندی عمل می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه زیرساختهای لازم برای دورکاری کارمندان فراهم نیست گفت که در صورت راه اندازی دولت الکترونیک بسیاری از کارها بدون دخالت نیروی انسانی قابل انجام است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرناپلاس- یک روز پس از ابلاغ ضوابط اجرایی قانون بودجه 1400توسط معاون اول رئیس جمهوری، گمانه زنی ها درباره تغییرات بودجه در مجلس شورای اسلامی آن هم پس از تصویب، جدی تر شد ...
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۹:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ایلنا: عضو هیات رئیسه مجلس دهم با اشاره به احتمال پایین بودن مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری، شرایط دو جریان اصلاح طلب و اصولگرا را با حضور چهره هایی مثل رئیسی، لاریجانی، تاجزاده و پزشکیان تحلیل کرد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس تاکید دارد که به هیچ وجه زمان انتخابات ریاست جمهوری قابل تغییر نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس با تاکید بر ورود کمیسیون امنیت ملی پارلمان به موضوع انتشار فایل صوتی وزیر امور خارجه، گفت: با بررسی دقیق این ماجرا خاطیان به دستگاه قضایی معرفی خواهند شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۹:۱۷    
عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به طرح نمایندگان در راستای نحوه مواجهه با قانع کننده نبودن پاسخ وزراء، گفت: در صورت قانع نشدن نمایندگان از پاسخ های وزراء، افراد باید استیضاح شوند یا به قوه قضائیه معرفی شود تا مسئولان پاسخگو باشند.
پرسش   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۲۲:۰۹    
در این طرح که هیات رئیسه مجلس آن را اعلام وصول کرده است، برای رسانه هایی که از این امر تخطی کنند مجازات حبس 5 تا 10 ساله و جزای نقدی در نظر گرفته شده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۲۱:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
علی کریمی فیروزجایی عضو هیات رئیسه مجلس ضمن هشدار به وزیر آموزش و پرورش پیشنهاد داد برای جلوگیری از فاجعه کرونایی شرکت حضوری یا ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۹:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس تاکید کرد: ناراضی سازی عمومی برای کاهش مشارکت در انتخابات، پروژه پنهان جریان لانه کرده در دولت است.
هفته نامه کلید ملی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۵:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
شاید تنها فردی که نسبت به این اعمال غیرانسانی واکنش نشان داده جلال محمودزاده نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی است. او در تذکر کتبی که تقدیم هیات رئیسه مجلس شد خطاب به محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه و عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور عنوان کرد ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۵:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: مجلس از ماجرای انتشار مصاحبه ظریف تحقیق و تفحص کرده و افراد خائن به ملت و کشور را به قوه قضائیه معرفی خواهد کرد.
برترین ها / خرداد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۲۳:۱۶   + ۳۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: آقای ظریف در مصاحبه ای که فایلش منتشر شده مطالبی را مطرح می کند که گویا فراموش کرده وزیر خارجه کشوری مثل جمهوری اسلامی ایران است. ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۲:۵۳   + ۳۱ سایت دیگر  
فارس: احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامیگفت: از موضوع انتشار فایل صوتی مربوط به محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه تحقیق و تفحص می کنیم. وی افزود: طرح تحقیق و تفحص مربوط به این موضوع به سرعت تدوین می شود و مورد پیگیری قرار خواهد گرفت. ...
اقتصاد آنلاین / تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۲:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
حسینعلی حاجی دلیگانی از ارائه 21 پیشنهاد به رئیس مجلس برای طرح و بررسی در جلسه شورای اقتصادی سران سه قوه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج دانشجویی در دیدار با عضو هیات رئیسه مجلس گفت: در معاونت پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی برنامه ریزی شده تا با شناسایی، توانمند سازی و شبکه سازی زمینه ورود به عرصه های فناورانه دانشجویان بسیجی فراهم شود.
باز انتخابات   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۲۲:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، گفت: تعدادی از نمایندگان در هیات رئیسه مجلس قصد شرکت در انتخابات به عنوان کاندیدا را دارند که این امر به کارآمدی مجلس ضربه می زند و ذهنیت مردم به خانه ملت را خراب می کند.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۰:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
ایلنا: عضو شورای وحدت اصولگرایان گفت: نگاه من این است که اگر من نماینده مجلس شدم نباید بروم به دنبال انتخابات دیگری؛ خوب نیست که آدم می بیند در هیات رئیسه مجلس چند نفر کاندیدا هستند. ...
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۷:۰۵   + ۵۶ سایت دیگر  
خبرآنلاین: پس از ابلاغ قانون بودجه 1400 در تاریخ 27 اسفند سال گذشته از مجلس به دولت، جداول بودجه 1400 نیز طی نامه ای از سوی رئیس مجلس در تاریخ 25 فروردین ماه به رئیس جمهور ابلاغ شده است. ...
اقتصاد آنلاین / می متالز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۶:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه مجلس بر تخصیص یک خط اعتباری از سوی دولت از محل بانک مرکزی برای بهبود وضعیت بازار بورس و سرمایه تأکید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: تحریم های دارویی کاخ سفید علیه تهران، اقدامی ضدبشری و ضدانسانی است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۵:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی:یک عضو هیات رئیسه مجلس گفت: منتظر نظر مکتوب شورای نگهبان در باره اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری هستیم، اگر به موقع تایید می شد اجرای اصلاحات قانون به انتخابات 1400 می رسید ولی با توجه به روندی که طی می شود بعید می دانم اصلاحات در این دوره از انتخابات اجرایی شود ...
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نوید داد که به زودی با تصویب لایحه رتبه بندی معلمان در خانه ملت تحول بزرگی در دستگاه تعلیم و تربیت آغاز خواهد شد. علی کریمی فیروزجایی افزود: این لایحه پس از تصویب هیات دولت، هفته گذشته برای تصویب نهایی در خانه ملت از سوی هیات رئیسه مجلس اعلام وصول شد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: وزارت کشور باید برای برگزاری انتخابات در شرایط کرونایی اقدامات لازم را انجام دهد تا مردم بدون دغدغه پای صندوقهای رای حاضر شوند.
پارس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
محسن پیرهادی عضو هیات رئیسه مجلس در یادداشتی از وعده های بی اساس و نشدنی برخی نامزدهای انتخابات گلایه کرد.