دوشنبه ۱۴ اسفندساعت ۲۱:۰۳Mar 2024 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون امنیت»

رویداد 24   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۰:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
فلاحت پیشه رئیس پیشین کمیسیون امنیت ملی می گوید: برقرار آتش بس تا پیش از ماه رمضان برای همه طرف ها مهم است. اما عدم حضور ایران در مذاکرات آتش بس نشان می دهد همه تلاش های سال های اخیر برای تنش زدایی شکست خورده و ایران تا الان هم شانس آورده که وارد جنگ نشده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۲    
اقتصاد ایران: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکایی توسط تیم پدافندی جمهوری اسلامی ایران این هشدار را به آنها می دهد که مرزهای کشور خط قرمز است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۲    
اقتصاد ایران: رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس درخصوص تقابل ایران با بدعهدی طرف های اروپایی در برجام گفت: ما حتی به بالاتر از کاهش تعهدات خود یعنی خروج از برجام و خروج از NPT نیز فکر می کنیم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۲    
اقتصاد ایران: رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است که مخالفت اروپا با نظر آمریکا، کمترین قدم اروپاست چراکه اگر این کار را نکند فردا ما در برجام نخواهیم بود.اگر اروپا باید 100 قدم برمی داشت، اکنون تنها یک قدم برداشته است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- درپی حملات هوایی اخیر ارتش آمریکا به مواضع نیروهای مسلح عراق، یکی از اعضای کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان این کشور به تلاش های بغداد برای حفاظت و مصون نگه داشتن آسمان این کشور در برابر حملات هوایی اشاره کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق از خنثی شدن نقشه آمریکا برای غرب این کشور خبر داد.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۳۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان -عضو کمیسیون امنیت و دفاع مجلس عراق با تاکید براینکه اقلیم کردستان همچنان از سیاست عدم همکاری خود با دولت مرکزی درخصوص بسیاری از مسائل باقی مانده، پیروی می کند، گفت :این سیاست پرونده حقوق کارکنان اقلیم کردستان را در دایره اختلافات بین طرفین قرارخواهد داد.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۱۸    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس عنوان کرد: برای نابودی رژیم صهیونیستی دیگر به جنگ تمام عیار نیازی نیست.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
انصراف ابوالفضل عمویی از شرکت در انتخابات ابوالفضل عمویی، نماینده تهران و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی در بیانیه ای از کناره گیری خود از عرصه انتخابات خبر داد. اخبار شنیده شده حاکی از آن است که وی به دلیل مخالفت های پایداری از حضور در لیست شورای ائتلاف باز ماند ...
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۷:۲۲    
علاءالدین بروجردی از نامزدهای انتخاباتی در استان لرستان سوار بر اسب و با چرخیدن بین هواداران خود سوژه رسانه ها شد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۱۵   + ۳۷ سایت دیگر  
ابوالفضل عمویی، نماینده فعلی تهران و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از انتخابات مجلس انصراف داد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۸:۰۲    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه ذات رژیم صهیونیستی با اشغالگری و نقض قوانین بین المللی شکل گرفته است، گفت که افکار عمومی جهان به سمت محکوم کردن این رژیم حرکت می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۲:۳۱    
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی ما جدال شبانه روزی با سرویس های جاسوسی دشمن دارند و همواره دست برتر و بالاتر از آن دستگاه های اطلاعاتی ما بوده و می توان گفت که مواجهه سربازان گمنام امام زمان (عج) با سرویس های جاسوسی دشمن پیش دستانه بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) باوجود همه توطئه های سازمان یافته دشمن کارنامه درخشانی در تامین امنیت کشور داشته اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد : قانون اقدام راهبردی برای جمهوری اسلامی قدرت و برگه مذاکراتی تولید کرد. اگر این قانون نبود و حجم غنی سازی ایران افزایش پیدا نمی کرد طرف مقابل در مسیری قرار نمی گرفت که برای رفع تحریم ها تضمین بدهد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۶:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: با وجود تلاش های گسترده سرویس های جاسوسی آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی برای نا امن کردن ایران، سربازان گمنام امام زمان در دستگاه های اطلاعاتی همواره توطئه های پیچیده دشمنان را خنثی کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: با وجود همه شرارت ها و توطئه ها، اقدامات دستگاه های اطلاعاتی ایران را در منطقه به جزیره ثبات در منطقه تبدیل کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دشمنان همواره عملیات گسترده ای را علیه کشور و دستگاه های اطلاعاتی داشته اند و به ویژه در یک سال گذشته یک جنگ ترکیبی را برضد کشور به راه انداختند که دستگاه های اطلاعاتی تمام توان خود را صرف مقابله با این اقدامات کرده و از هیچ تلاشی فروگذار ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس انقلابی و کارآمد، مجلسیست که به دنبال حل مشکلات کشور و مردم باشد گفت: مجلس باید در مبارزه با فساد کوشا باشد.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۸:۴۰    
رکنا: زهره الهیان نماینده مجلس گفت: تاکنون چندین مرتبه مسئولان وزارت کشور را به مجلس دعوت کردیم تا به کمیسیون امنیت در مورد حضور اتباع و سیاست هایی که برایشان دارند توضیح دهند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۷:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
هیات پارلمانی ایران در حریرن سفر با آذربایجان در مجمع عمومی مجالس آسیایی(APA) حضور پیدا می کند. به گزارش ایسنا، هیات پارلمانی کشورمان به ریاست جلیل رحیمی جهان آبادی عضو گروه پارلمانی جمهوری اسلامی ایران در APA و با همراهی ابوالفضل عموئی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۸:۳۷    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تأکید کرد: انتخابات 11 اسفند صحنه تقابل دو تفکر اسلامی - غیر اسلامی ، موافقان و مخالفان جمهوریت و استقلال طلبی و آزادی خواهی در مقابل رویکردهای سلطه گرانه است.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۸:۰۳   + ۲۳ سایت دیگر  
کد خبر: 917631 / دیروز, 06:55 / ایران حشمت الله فلاحت پیشه گفت: روس ها که به دنبال ایران وابسته هستند، حاضر نیستند که تهران مولفه های قدرت خود را تقویت کند، کمااینکه هر اقدامی علیه آنچه عمق استراتژی ایران صورت می گیرد، روس ها نقش بازیگر خاموش ولی راضی را بازی می کنند. ...
نماینده   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۳    
عباس مقتدایی،نماینده مردم اصفهان و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس و در راستای بیانات مقام معظم رهبری و راه اصلاح کشور از مسیر انتخابات به لزوم اتحاد ملت برای جلوگیری از بازی رسانه ها و تبلیغات منفی اشاره کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رئیس جمهور خواستار اجرایی شدن ماده 85 قانون مدیریت خدمات کشوری با ارائه خدمات بیمه تکمیلی به بازنشستگان کشوری شد.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
نماینده لرستان و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به محدودیت اینترنت و فیلترینگ، وزیر ارتباطات را تهدید به استیضاح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق از قراردادهای تسلیحاتی میان این کشور و آمریکا انتقاد کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۰۸    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر حمایت همیشگی مردم از نظام و انقلاب اسلامی و آرمان های آن با وجود گلایه ها و نارضایتی ها از وضعیت اقتصادی ...
پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مردم در انتخابات یازدهم اسفندماه حضور موثر و گسترده ای خواهند داشت، اظهار کرد: مردم علی رغم تمام گلایه مندی ها از وضعیت اقتصادی و معیشتی در انتخابات حضور پرشوری خواهند داشت چون حفظ نظام برای آنها اهمیت بیشتری دارد ...
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سابق کمیسیون امنیت ملی، با اشاره به سخنان اخیر علی اکبر صالحی رئیس سابق سازمان انرژی اتمی ایران مبنی بر اینکه همه اجزای بمب اتم را ساخته ایم، به اصلاحات نیوز می گوید: من هم معتقدم ایران به قابلیت علمی و فنی تولید بمب هسته ای رسیده است ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس سفر رئیس قوه قضاییه به عراق را حیاتی دانست و گفت: سفر رئیس دستگاه قضایی به این کشور برای تبادل اطلاعات قضایی و ظرفیت های این حوزه بسیار مهم است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: ما در سال ورود به مجلس حقوق یک نماینده یازده میلیون و پانصد تومان بود و در سال دوم سیزده و پانصد بود و در سال سوم نوزده و پانصد و امسال هم فکر می کنم بالای بیست تومان و کمتر از بیست و پنج میلیون تومان باشد و کسانی که مثل بنده تسهیلاتی گرفته باشند از آن ها هم مبلغی کم ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۲:۵۳    
حیدری تصریح کرد: طی سال های اخیر تحریم های شدیدی علیه صنایع نفت و گاز کشور اعمال شد. هدف این بود که این صنایع که تأمین کننده بخش قابل توجهی از بودجه کشور هستند، با مشکل مواجه شوند که با اتکای دولت بر توان نخبگانی برای تولید اقلام راهبردی این موانع برطرف شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: غربی ها اعتقادی به آزادی بیان، حقوق بشر و فضای باز رسانه ای ندارند و تنها از امپراطوری خبری خود به عنوان یک ابزار استفاده می کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۰:۱۳    
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس: حمله سایبری به مجلس با هدف و اغراض سیاسی انجام گرفت و با نشان دادن ردیف حقوقی نماینده ها کاملا در پی این بودند که در شرایط فعلی به نماینده ها و اعتماد مردم برای مشارکت آسیب برسانند.
جماران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۴:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در خصوص حمله سایبری به مجلس شورای اسلامی و فشارها بر روی محمد باقر قالیباف به جماران چه گفتند؟ جوکار رییس کمیسیون امور داخلی و شوراها: دشمن بعد از هک سواستفاده هایی می کند که قابل قبول نیست ذهن مردم را مشوش میکند ...
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۱:۴۳    
به گزارش خبرخودرو، دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصمیم شهرداری تهران برای واردات اتوبوس از چین بیان کرد: با تامین نیاز ناوگان حمل و نقل عمومی از طریق تولیدات داخل ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۸:۵۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه بسیاری از افرادی که تایید صلاحیت شدند باور نداشتند تایید شده اند گفت: رافت اسلامی در این دوره مشهود بوده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۸:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
اظهارات اخیر سید علی اکبر صالحی، رئیس پیشین سازمان انرژی اتمی کشور با واکنش رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی همراه شده است. حشمت الله فلاحت پیشه، رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس دهم در این باره به فرارو گفت: به نظر من سخنان آقای صالحی، پیام دفاکتو de facto)) ایران به آمریکا بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۱:۱۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: رفتارهای خرابکارانه و تروریستی دشمن در راستای ایجاد یاس و ارعاب و کاهش مشارکت مردم در انتخابات آینده است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
حیدری، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در واکنش به هک سامانه های مجلس به دیده بان ایران گفت: متولی اصلی سازمان پدافند و وزارت اطلاعات هستند که باید پاسخگو باشند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی انفجار در خط لوله گاز در استان فارس را، اقدامی کور خواند و گفت: دشمنان می خواهند انتقام ناتوانی شان را از مردم ایران بگیرند.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس بیان کرد: با در نظر گرفتن برنامه های مدون برای حمایت از بازار سرمایه می توان سرمایه های مردم را به سمت بازار هدایت کرده و مشکلات بخش تولید را به طور قابل توجهی کاهش داد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۷:۵۲    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه رژیم صهیونیستی بهای سنگین تجاوزها و جنایات خود را بارها پرداخت کرده است گفت: انتقام خون شهدای غزه فرجام قطعی پیش روی رژیم صهیونیستی خواهد بود.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۲۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم و تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: یکی از مسائلی که در جامعه ما وجود دارد این است که بخش عمده ای از دیپلمات های کارکشته کشور، به نظر من حاشیه نشین شده اند. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۹:۰۲    
به گزارش اسپوتنیک، فداححسین ملکی در پاسخ به این سوال که آیا هشدارهای بایدن، رئیس جمهور آمریکا به بنیامین نتانیاهو، چراغ سبزی برای انجام عملیات در شهر رفح است، به ریانووستی گفت: "آقای بایدن البته اظهارات آشکاری نمی کند. بله، البته، اینطور است، این یک چراغ سبز برای انجام عملیات نظامی در رفح است". ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۱:۰۱    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه باید مشکلات مردم به صورت واقعی حل شود گفت: بهترین راه مبارزه با آمریکا و رژیم صهیونیستی خدمت به ملت ایران است.
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دسترسی ایرانیان خارج از کشور به خدمات قضایی برخط را ابتکار خوب قوه قضاییه دانست و گفت: با این سامانه بخشی از مشکلات هموطنان خارج از کشور مرتفع خواهد شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۸:۵۳    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حضور باشکوه ملت در 22 بهمن، اعلام پایبندی مردم به آرمان ها و مبانی انقلاب اسلامی به رغم وجود مشکلات اقتصادی، گفت: این حضور معنادار زمینه ساز مشارکت حداکثری در انتخابات 11 اسفند است.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۸:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در نامه ای به معاون اول رئیس جمهور خواستار پرداخت به موقع عیدی بازنشستگان شد. به گزارش ایسنا، متن نامه عباس مقتدایی نماینده اصفهان به این شرح است: جناب آقای دکتر مخبر . معاون اول محترم رئیس جمهور . باسلام و احترام ...