یکشنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۳:۱۲Jan 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون امنیت»

ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا- عضو کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق از ورود تروریست های سعودی به خاک عراق از مرز عربستان گفت .
خانه ملت   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس گفت: قانون اقدام راهبردی برای رفع تحریم ها به منظور تقویت جایگاه دولت و افزایش قدرت چانه زنی دستگاه دیپلماسی در برجام است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: وزارت خزانه داری آمریکا نمی تواند برای جبران افتضاح رییس جمهور گذشته شان در برجام، پیش شرط برای رفع تحریم ها مطرح کند.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- شهریار حیدری نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در خصوص گزارش مرکز پژوهش های مجلس مبنی بر آمار 60 درصدی مشاغل غیررسمی کشور که فاقد بیمه و مزایای قانون کار هستند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۲۸   + ۳۲ سایت دیگر  
رییس کمیته حقوق بشر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رییس جمهوری گفت که اختلاف بین وزارت خانه ها وضعیت بازار سرمایه را به آشوب کشاند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۵۲    
نمایندگان عراقی خواهان اقدام امنیتی فوری برای نابوی عناصر تروریستی در مناطق مختلف این کشور شدند. به گزارش شیعه پرس به نقل از المعلومه، تعدادی از نمایندگان عراقی خواهان اقدامات امنیتی فوری در مناطق مختلف بغداد برای نابودی عناصر تروریستی در این مناطق، شدند. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: کاهش تنش ها برخی کشورها علیه ایران، موجب توسعه منطقه ای و قطع شدن پای بیگانگان از خلیج فارس خواهد شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس دستور بایدن مبنی بر لغو ممنوعیت سفر مسلمانان به آمریکا را فاقد اهمیت استراتژیک و راهبردی دانست و گفت: همه دنیا منتظر اجرای تغییر در ساختار استراتژیک ایالات متحده هستند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دولت بایدن می تواند با تحقق منافع جمهوری اسلامی ایران در برجام، به توافقنامه بازگردد و در این راستا هیچ پیش شرطی از سوی آمریکا قابل پذیرش نیست.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۴۹    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مذاکره جدید با آمریکا شدنی نیست، گفت: هر توانی که در اختیار داشتیم را برای مذاکره با آمریکا به کار گرفتیم اما نتیجه ای حاصل نشد بنابراین باید مسیر جدید در جهت حفظ منافع نظام باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تجمع عده ای مقابل مجلس گفت که رهبری فقط ورود واکسن از دوکشور را منع کردند اما نگفتند از سازمان بهداشت جهانی خارج شویم و کلا واکسن وارد نکنیم و از کواکس هم خرید نکنیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۱    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری مانورها و رزمایش های نظامی گفت: این مانورها نشان از پیشرفت های کشور در حوزه دفاعی و بازدارندگی دارد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نمایندگی ایران در سازمان ملل درباره انتقال پول همچنین عضویت ما در سازمان ملل رایزنی کرده و موضوع حق رای جمهوری اسلامی را پیگیری کند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: هیچ گاه کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس نمی توانند قدرتی را جایگزین ایران کنند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۱۶    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مذاکره جدید با آمریکا شدنی نیست، گفت: هر توانی که در اختیار داشتیم را برای مذاکره با آمریکا به کار گرفتیم اما نتیجه ای حاصل نشد بنابراین باید مسیر جدید در جهت حفظ منافع نظام باشد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:برگزاری رزمایش های موشکی و دریایی جمهوری اسلامی ایران پیام اقتدار را به دشمنان منتقل کرد و آنها نمی توانند خطایی مرتکب شوند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۷:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است کشورهای منطقه باید بدانند اگر قرار است روزی از منافع آنها حمایت شود، صرفا جمهوری اسلامی می توانند با آنها همکاری کند و نباید به کشورهای غربی اعتماد کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نظام ایالات متحده به تحریم معتاد شده است، گفت: تحریم در روزهای آخر دولت ترامپ به نوعی سنگ اندازی در مسیر رئیس جمهور بعدی تلقی می شود.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۵:۱۵    
رییس پیشین کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دنیا برای ایران دیپلماسی را انتخاب کرده است و در این شرایط نباید وقت را تلف کنیم
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۵:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس پیشین کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دنیا برای ایران دیپلماسی را انتخاب کرده است و در این شرایط نباید وقت را تلف کنیم.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: با سوال، وزیر بهداشت را به مجلس می آورم تا از آن تریبون از مردم عزیز عذرخواهی کند ویا معاون هتاک خود را عزل و تادیب نماید.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
نوشابادی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اروپایی ها فرصت سوزی کردند و اینستکس که برای استفاده مالی بنا نهاده شده بود، بلااستفاده ماند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: خلأهای زیادی در دیپلماسی بازرگانی و اقتصادی در آن سوی مرزها داریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۸:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به مشکلات صادرات و واردات کالا گفت: بازرگانان ایرانی در خارج از کشور تنها هستند و در مساله دیپلماسی اقتصادی نتوانسته ایم از آنها به درستی حمایت کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس: سخنان آقای بایدن در مراسم تحلیفش؛ نشان دهنده وضعیت آشفته و تفرقه زده جامعه آمریکاست.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۶:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
عصر ایران: نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی بر لزوم مقابله جدی با نفوذ تاکید کرد و گفت: ما در کمیسیون امنیت ملی مجلس بررسی هایی در این بخش انجام دادیم و لذا معتقدیم که عوامل نفوذ در کشور جدی است و باید به طور جدی به این حوزه ورود کرد. ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۱۳    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس: باید نقاط ضعفی را که در توافق قبلی مثل مکانیسم ماشه که یک ابزار نفوذ جدید برای آمریکایی ها می تواند باشد را رفع بکنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: نیاز است تا قوه قضاییه به موضوع بورس ورود کند.
برترین ها / نامه نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس می گوید جمهوری اسلامی ایران مادامی که کشوری علیه آن اقدام نکند، با هیچ کسی سر درگیری نظامی ندارد. طرح اقدام متقابل ایران در برابر ترور شهید قاسم سلیمانی که با 16 ماده در آستانه سالگرد ترور سردار قاسم سلیمانی اعلام وصول شد اخراج آمریکا از منطقه ...
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: رویکرد ما در مواجهه با دولت های غربی به ویژه آمریکا آن است که این کشورها باید ابزار تحریم علیه کشورمان را بردارند.
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۰    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ایران دنبال اجرای کامل برجام از سوی کشورهای غربی است نه مذاکره با آمریکا.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مقتدایی نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در روی آنتن زنده شبکه یک سیما، درخواستی عجیب از رئیس جمهور نمود و خواست که به مجلس برود و در مجلس با مردم صحبت کند.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۲:۴۷    
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، متن طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا که روز گذشته (چهارشنبه) در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده است منتشر شد که متن کامل آن به شرح زیر است: ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره داوطلبی زنان برای انتخابات ریاست جمهوری گفت: به لحاظ قانونی ما منعی نداریم ولی تایید داوطلبان به عنوان رجل سیاسی توسط شورای نگهبان موضوعی است که حتی مانع از پذیرش بسیاری از آقایان می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۸:۰۱    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران اعلام کرد؛ کشوری که خاک خود را علیه ایران در اختیار دشمن قرار دهد هدف قرار می دهیم.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دست پمپئو به خون شهید سردار سلیمانی آغشته است، در کنار آنها برخی مقامات دیگر این کشور بودند که حتما تحت تعقیب قضائی قرار می گیرند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۶:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ایران همواره درصدد ایجاد امنیت پایدار و ثبات در خلیج فارس بوده است.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: جواد کریمی قدوسی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی مجلس و در جریان سئوال خود از وزیر امور خارجه گفت: برجام مُرد و بوی گند آن مردم را آزرده کرده و این مجلس انقلابی با قانون انقلابی خود آن را دفن کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در مجلس گفت: امیدوارم پایان خفت بار حکومت دونالد ترامپ که جهان را به سمت آشوب هدایت می کرد، درس عبرتی برای دولتمردان جدید آمریکا باشد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به وزیر اقتصاد درباره ضعف کارکردی به ویژه در حوزه گمرک تذکر داد.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
دریافت فایل برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص طرح مجلس برای تغییر نام وزارت خارجه به وزارت خاجه و تجارت بین الملل با دکتر عباس مقتدایی، نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آمریکا از پیشرفت های علمی ایران خشمگین است از این رو دست به تحریم می زند تا مانع از پیشرفت ما شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه آمریکا از تحریم آستان قدس هیچ منفعتی نخواهد برد، گفت: تحریم مراکز فرهنگی از جلمه آستان قدس دشمنی آمریکا با آرمان های ملت را بیشتر نمایان می کند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه غربی ها درباره تجهیزات دفاعی ما سخن می گویند، بیشتر از آنکه نشانه دلسوزی آنان برای صلح باشد، نشان دهنده بغض و کینه ای آنها از توانان داخلی ما است.
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
خرداد :عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس دهم گفت: باید در ذهن استراتژیست های آمریکایی باقی مانده باشد جمهوری اسلامی بیدی نیست که با این بادها بلرزد و ما مانورهایی که اخیرا انجام دادیم، یکی از پیشرفته ترین سیستم های نقطه زن موشکی را امتحان کردیم. ...
فرارو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
یک نماینده پیشین مجلس گفت: در طول 42 سال گذشته شاهد هستیم، هرگونه تغییر نام و ادغام باعث خسران کشور و از بین رفتن مدارک اساسی و سری شده است. به گزارش برنا، ابوالفضل حسن بیگی ، نماینده پیشین مجلس ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۱۲   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی شورای اسلامی از حضور وزیر دفاع در جلسه امروز این کمیسیون برای پاسخ به سوال برخی از نمایندگان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت : تصویب طرح پالایشگاهی جدید در غرب کرمانشاه با 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری منجر به تحولی بزرگ در این استان مرزی خواهد شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نقض غرض سه کشور اروپایی حاضر در برجام جای تعجب دارد زیرا به خوبی می دانند ایران درصدد ساخت سلاح هسته ای نیست.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۲۳    
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به رزمایش پیامبر اعظم (ص) گفت: این مانورها و رزمایش ها در راستای تقویت امنیت منطقه ای است.