چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۰۳:۴۲Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون امنیت»

خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
با استقبال رسمی رحیمی جهان آبادی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس 5 هیات پارلمانی وارد کشور شدند.
اقتصاد آنلاین   ۲ ساعت پیش    
رییس کمیسیون امنیت ملی گفت: قانون مجلس برای خروج ایران از برجام با امضاء روحانی بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: این طور نبود که اروپاییها به تعهداتشان عمل کردند و فقط آمریکا بود که در تعهدات کوتاهی کرد بلکه خود اروپاییها مقصر اول برجام بودند که هم در برجام ماندند و هم به تعهدات خودشان عمل نکردند.
مشرق نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق وحید جلال زاده، رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در رشته توئیتی نوشت: گفتگوی آقای روحانی نشان داد که ایشان از خلف وعده های غربی ها درس عبرتی نگرفته و همچنان در توهم اعتماد به دشمنان ایران دست و پا می زند. نتیجه اعتماد به کدخدا ...
نماینده   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی مجلس در دیدار دبیر امور بین الملل حزب کارگران برزیل، گفت: تقویت ارتباطات دوستانه میان ایران و برزیل ، نقش مهمی در توسعه همکاری های دو کشور در ابعاد دوجانبه، منطقه ای و بین المللی دارد البته حمایت از مواضع یکدیگر در مجامع بین المللی، حائز اهمیت فراوانی است.
نایب رییس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به پروژه مهم انتقال آب از خلیج فارس به استان فارس گفت: شرایط برای یک حرکت بزرگ در استان فارس مهیا شده است.
رییس مجلس سوریه به منظور شرکت در مراسم تحلیف ریاست جمهوری اسلامی ایران، وارد تهران شد.
خانه ملت   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به فرمایشات رهبری، گفت: بدون شک دولت سیزدهم و رئیس جمهور جدید باید دیوار بی اعتمادی که در طول 8 سال گذشته بین مردم و دولتمردان ایجاد شده و تا حدودی قطور هم شده را از بین ببرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره اینکه مذاکرات احیای برجام به نتیجه می رسد یا خیر می گوید این موضوع فقط دست ایران نیست.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است شیوه اروپایی ها برای غارت کشورها نوین شده و آنها به بهانه اجرای دموکراسی در کشورها، آنها را تهدید به تحریم می کنند تا به منافع خود برسند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است آمریکایی ها باید به صورت کامل از عراق خارج شوند در غیر این صورت به سرنوشت خود در افغانستان دچار خواهند شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه با تقسیم یک استان مشکلات حل نمی شود زیرا ساختار معیوب بوده و درگیر بیماری اقتصادی، اداری و بروکراسی هستیم، گفت: چرا طرح آمایش سرزمینی با هزینه چند میلیارد تومانی اجرا نشده است؟
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۱۰    
عباس گلرو، رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی سه شنبه 12 مردادماه با رومینو پریرا، دبیر کل حزب کارگر برزیل دیدار و گفت و گو کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۰۵    
تهران- ایران پرس: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد، دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران باید علیه اتهامات بی اساس اسرائیل و آمریکا در نهادهای بین المللی اقامه شکایت و دعوی کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تلاش رژیم صهیونیستی برای بررسی حادثه نفت کش در شورای امنیت و اتهام زنی به ایران امری مضحک است زیرا هیچ وجاهت قانونی و سندی ندارد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است رئیس جدید سازمان انرژی اتمی باید برنامه مدونی در خصوص نحوه ارتباط علمی با سایر کشورها به خصوص برای صدور تکنولوژی هسته ای به کشورهای همسایه داشته باشد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۴۸    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: باید بر اساس سه اصلی که مقام معظم رهبری در حوزه سیاست خارجی تبیین فرمودند یعنی عزت، حکمت و مصلحت گام برداشت تا به اقتدار بین المللی ایران در منطقه و جهان افزوده شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد برای افزایش تعاملات اقتصادی باید به سمت همکاری بر اساس پول های مشترک حرکت کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس از بازدید اعضای این کمیسیون از مرزهای شرقی و خوزستان خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۰۰    
سخنگوی کمیسیون امنیت مجلس با بیان اینکه به نظر بنده آقای روحانی در این اواخر دنبال فرافکنی است، گفت:کسی که شکست می خورد از نظر روانشناختی چند طور عکس المعل از خود نشان می دهد عکس العمل یا واکنش عاقلانه به شکست این است که شما اول شکست را قبول کنید و بعد علل را تحلیل کنید تا مجددا اتفاق نیفتد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد تقسیم بندی حوزه های انتخابیه در گذشته بر اساس جمعیت و جغرافیا صورت گرفته و مولفه محرومیت در نظر گرفته نشده است.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
یکی از اعضای کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق اعلام کرد: هفت حمله به دکلهای برق در استان دیالی ظرف کمتر از یکماه نشان از اقدامات خرابکارانه گسترده دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد طرح افزایش تحریم در صنعت موشکی و پهپادی ایران از سوی ایالات متحده شکست خورده محسوب می شود زیرا صنعت نظامی کشورمان بومی و خودکفا است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تاکید کرد: مذاکرات می تواند تداوم داشته باشد به شرطی که طرف های مقابل هم به انجام تعهدات مقید باشند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: آقای روحانی نه تنها به پاسپورت عزت نداد، بلکه شدیدترین مشکلات را برای هموطنان ما فراهم کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه طی چند سال گذشته بخشی از موانع را نتیجه ضعف در عرصه سیاست خارجی می دانیم، گفت: از این رو مجلس یازدهم موضوع سیاست خارجی و نقش آن در ایجاد آسایش و امنیت برای ملت را از اولویت های خود در انتخاب وزیر آینده امور خارجه می داند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: غربی ها بدانند دانش صنعت موشکی و پهپادی ایران بومی است و اعمال هر نوع تحریمی نمی تواند برای این حوزه تهدید محسوب شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اینکه حق مردم نباید پایمال شود، گفت: در صورت بازشماری 20 درصد دیگر از آرای انتخابات شورای شهر اهواز، تغییرات زیادی در اعضای اصلی و علی البدل حاصل می شد.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت که اعضای کمیته هسته ای این کمیسیون از سایت های هسته ای بازدید می کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: بعید نیست اسرائیلی ها پشت پرده حمله به نفتکش در دریای عمان بوده باشند تا زمینه طرح شکایت از کشورمان فراهم شود.
تجارت امروز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۳۱    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به این که آقایان ظریف و روحانی از اوایل دولت، ادرس غلط به مردم دادند، گفت: روحانی به دنبال یک نمایش تبلیغاتی برای احیای برجام بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس از بی تفاوتی دولت روحانی به نان روز و شب مردم در ایام کرونا و فقدان برنامه منسجم برای مقابله با این ویروس انتقاد کرد و گفت: نمی توان اصناف را تعطیل کرد در حالی که نان شب برخی ها به درآمد روز آنها وابسته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت که ای کاش مسببان شرایط موجود طلبکار و مدعی نباشند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دریافت فایل برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص رویکردهای دولت سیزدهم در قبال روابط با غرب با دکتر شهریار حیدری، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ایران و عربستان منافع مشترکی در زمینه امنیت منطقه، تبادلات اقتصادی و مسئله حج دارند، گفت: مسائل مربوط به یمن، تحولات عراق و افغانستان می تواند موضوعات قابل توجه طرف ایرانی در مذاکرات با سعودی ها باشد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: متاسفانه به دلیل تمرکز بر روی پرونده اتمی و حل چالش با غرب از خیلی از روابط دو جانبه با کشورها حتی کشورهای منطقه ای غافل شدیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم استفاده از افراد با تجربه در کابینه سیزدهم گفت که باید افرادی در دولت آینده حضور داشته باشند که جویای کار بوده نه فقط به دنبال کسب نام باشند این به معنای استفاده از افراد باتجربه با تکیه بر تفکر و اندیشه جدید است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی گزارش برجامی وزارت امور خارجه در دو کمیته امنیت و هسته ای این کمیسیون خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۸:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت سیزدهم باید در عرصه سیاست خارجی ارتباط خود را با کشورهای منطقه و به خصوص کشورهای حاشیه خلیج فارس تقویت کند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۸:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
ابراهیم رضایی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفتگو با تازه ترین ها به نقل از مهر با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در دیدار با هیئت دولت دوازدهم در مورد (شکست اعتماد به غرب) گفت ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که در گزارش برجامی ارائه شده به مجلس ابهامات و تناقضات زیادی دیده می شود گفت: این گزارش عملاً اعتراف به شکست در دستگاه دیپلماسی در چند ساله گذشته دارد.
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در نامه ای به معاون اول رییس جمهور خواستار پرداخت حداقل قسمتی از مطالبات پرسنل و کادر درمان در قالب کارانه عقب افتاده یا پاداش کرونا توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۱    
خبر آنلاین نوشت : مجتبی ذوالنوری، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره اینکه تا چه اندازه احتمال دارد از تیم مذاکره کننده فعلی در تیم مذاکره کننده دولت آقای رئیسی استفاده شود، گفت: اگر تیم مذاکره کننده فعلی این ظرفیت را داشت تا الان باید منافع ملی را محقق می کرد ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از ابتلای خود به ویروس کرونا خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۰:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
برترین ها: نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی از ابتلای خود به کرونا خبر داد. ابراهیم رضایی در صفحه شخصی خود نوشت: تست کرونای بنده مثبت شد. از اینکه برای مدتی نمی توانم پاسخگوی مردم عزیزمان باشم، پوزش می طلبم.
جماران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۰:۰۵   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ مجتبی ذوالنوری در گفت وگو با عصر ایران در مورد آینده مذاکرات وین گفت: دولت آقای روحانی نتوانست مذاکره را تمام کند اینگونه نبود که نگذارند یا فرصت نداشته باشد، مگر 7سال زمان کمی برای مذاکره بود آیا باید روز آخر کار را پیگیری کنند. ...
نماینده   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: سردمداران ایالات متحده باید متوجه باشند که حضورشان در عراق مورد پذیرش مردم نیست؛ بنابراین باید هرچه سریعتر از این کشور خارج شوند.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
خلیج فارس:رییس پیشین کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در باب مقایسه طرح صیانت از حقوق کاربران با چین می گوید: مقایسه کاری اشتباه است و این نوع نگاه در ایران جواب نمی دهد.
نماینده   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است تا لغو کامل تحریم ها، طرف های غربی در برجام نمی توانند از جمهوری اسلامی ایران انتظار بازگشت ایران به تعهدات سابق برجامی اش را داشته باشند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: بسیاری از کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا، جغرافیای ایران اسلامی را ویژگی مهمی برای عضویت در این مجموعه قلمداد می کنند.