یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۱۲:۳۰Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون امنیت»

بلاغ مازندران   ۳۰ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اقدام اخیر دشمنان در خرابکاری نطنز بی پاسخ نخواهد ماند و همانطور که اعلام شده در زمان و فرصت مقتضی این اقدام از سوی جمهوری اسلامی صورت گرفت.
خبر آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین نوشت: رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس دهم می گوید در صورت عدم اعتمادسازی ممکن است ایران بعد از غنی سازی سوخت 60 درصد گام های دیگری نیز بردارد.
بسیج   ۱ ساعت پیش    
زهره الهیان, نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه به مناسبت گرامیداشت 29 فروردین روز ارتش بیانیه ای صادر کرد.
مرور نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس گفت: ما به مذاکره با چاشنی تحریم و تخریب معتقد نیستیم، کسانی که پای میز مذاکره نشسته اند نمی توانند هم بازی و هم ترقه بازی کنند.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مردم با حضورشان در انتخابات به دشمنان نشان خواهند داد که پشتیبان انقلاب اسلامی هستند و سبب مایوس شدن بیگانگان می شوند.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توئیتی به غنی سازی 60 درصد و شهدای هسته ای کشور اشاره کرد.
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: چین هیچ گاه دیدگاه استعماری نداشته، بنابراین هنگامی که بحث منافع دراز مدت پیش می آید دو کشور به یک دیگر تضمین دوجانبه می دهند و جزئیات آن در قرارداد مشخص می شود و در این جزئیات حرفی از واگذاری کیش در میان نبوده است.
گیلان صدر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سید علی آقازاده در حاشیه بازدید از اداره بیمه سلامت شهرستان رشت ضمن اشاره به اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیک گفت : نسخه نویسی الکترونیک باعث ارائه خدمت بهتر و با کیفیت تر به بیمه شدگان می شود. ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۰:۰۷   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: حجت الاسلام والمسلمین ذوالنور رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا کمیسیون امنیت ملی در جریان محتوای مذاکرات وین قرار دارد، گفت: پیش از آغاز مذاکرات ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۸:۱۱    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور آینده باید با عبور از گروه گرایی و حزب گرایی، تامین منافع ملی را در سرفصل کاری خود قرار داده و به دنبال حل مشکلات با بهره گیری از ظرفیت های کشور باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
قصرشیرین - ایرنا - نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: ارتش، صلابت، شجاعت و توان رزمی خود را در دفاع مقدس به نمایش گذاشت و ایمان و اعتقاد خود به آرمان های انقلاب و امام راحل را ثابت کرد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۳۱   + ۲۶ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی این هفته هم میزبان محمد جواد ظریف هستند. ظریف به کمیسیون امنیت ملی می رود/هفت وزیر دولت به مجلس می روند به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا،فرهاد دژپسند، رضا اردکانیان، عبدالرضا رحمانی فضلی، محسن حاجی میرزایی، محمد شریعتمداری ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: انتخاب این زمان برای انجام غنی سازی 60 درصد در جهت پاسخگویی به خرابکاری صورت گرفته در سایت نطنز بود، تا دشمنان جمهوری اسلامی بدانند با یک خرابکاری دستش خالی نمی شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که غربی می دانند اگر سایت نطنز فعال باشد مجبور می شوند امتیازات بیشتری بدهند و نظر کشورمان را جلب کنند وهدفشان این بود که با زدن نطنز از ایران امتیاز بگیرند ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: قانون اقدام راهبردی برای رفع تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران دست دولت را برای غنی سازی بیش از 20 درصد باز گذاشته است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، در پی ناتوانی در مدیریت بحران کرونا، خواستار استیضاح وزیر بهداشت و درمان شد. به گزارش خبرنگار شفقنا، جلیل رحیمی جهان آبادی از جمع آوری امضا برای استیضاح دکتر نمکی، وزیر بهداشت و درمان خبر داد که در 10 محور جمع آوری شده است. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: نباید از مواضع اصولی خود در برابر غربی ها عقب نشینی کنیم، خط مشی ما در فعالیت هسته ای تعریف شده و باید آنها را عملی کنیم.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با یادآوری خرابکاری اخیر در سایت هسته ای نطنز، گفت: انرژی هسته ای در جمهوری اسلامی ایران بومی شده و تحریم و تهدید یا خرابکاری موجب تحقق نتیجه در مذاکرات نمی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه حادثه نطنز نمونه ای از دست و پا زدن های دیرهنگام و کم حاصل دو سرویس امنیتی موساد و سازمان سیا است، گفت: تاکنون هیچ جنایتی بی پاسخ نمانده است.
در قسمتی از این بیانیه آمده است: نظارت مستقیم مجلس و خصوصا کمیسیون امنیت ملی بر محتوای مذاکرات می تواند از تکرار وقایعی مانند تصویب برجام بدون اجرائی شدن شروط رهبری جلوگیری نماید.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد اقدام رژیم صهیونیستی نشان می دهد اسرائیلی ها هراس زیادی از شرایط رخ داده در عرصه بین المللی به نفع ایران دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: پایبندی به معاهده های بین المللی در گرو امضاء صرف افراد نیست لذا تا زمانی که غربی ها تعهداتشان را انجام ندهد و تحریم ها برچیده نشود و همچنین راستی آزمایی صورت نگیرد، برجام به شکل کنونی باقی خواهد ماند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
یکی از اعضای کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق با اشاره به مناطقی که تکفیری ها در حال حاضر در آنها حضور دارند، اعلام کرد که داعش در مسیر زوال در عراق است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته امنیت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به سخنان ظریف، وزیر امور خارجه در مورد مذاکرات وین واکنش نشان داد و گفت: نباید ناکارامدی ها را از محل مذاکرات پوشش داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۲۳   + ۴۸ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی راه حل مبارزه با ⁧‫کرونا‬⁩ را واکسیناسیون عمومی‬⁩ دانست و گفت که واکسن کافی نداریم پس فعلا با رعایت بهداشت فردی از خود و اطرافیان محافظت کنیم.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۲۲    
عضو کمیسیون امنیت و دفاع در مجلس عراق از تصویب سه روش برای جلوگیری از ورود تروریستها از مرزهای سوریه پرده برداشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- نماینده مردم ارومیه و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مشارکت مردم در انتخابات برگ برنده جمهوری اسلامی در مواجهه با تحریم های ناجوانمردانه دشمنان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: از آنجایی که دولت تدبیر و امید با خزانه و کارنامه خالی رو به اتمام است، دولتمردان چاره ای جز فرافکنی و تخریب مجلس ندارند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: غنی سازی 60 درصدی اورانیوم از سوی جمهوری اسلامی ایران جدی است و با سانتریفیوژهای نسل جدید این اتفاق رقم خواهد خورد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - طبق اعلام برنامه های کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی، در هفته جاری وزرای امور خارجه، نفت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نیرو برای پاسخ به سوالات نمایندگان در مجلس حضور پیدا خواهند کرد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته دفاعی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توئیتی به سیاست قطعی جمهوری اسلامی تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۱۷    
گروه استان ها عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در حال حاضر یک توافق کلی بین ایران و چین وجود دارد و بی شک این نیز برای طرف های غرب و به ویژه آمریکا نگران کننده بوده و صدای آنها را درآورده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۷:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با انتقاد از گره زدن مسائل داخلی به مذاکرات هسته ای، گفت: در داخل، جریان غرب زده التماس مذاکره را در دستور کار دارد و این به هیچ عنوان به نفع مردم و کشور نیست.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی در مجلس دهم گفت: تنشی که بین ایران و رژیم صهیونیستی شکل گرفت، نشان داد که وقت گذرانی بایدن می تواند به قیمت شکست دیپلماسی تمام شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نایب رییس پیشین کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سند همکاری ایران - چین نظام تحریم را متزلزل می کند، گفت: تهران و پکن با امضای این توافق، شکست سیاست های تحریمی را به آمریکا یادآور شدند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۶:۴۵    
سیدعلی آقازاده دافساری در گفت وگو با میزان، با اشاره به حضور گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهوری گفت: مقطع انتخابات، مقطعی است که به تعیین سرنوشت اجتماعی می انجامد و مردم باید حضور حداکثری در انتخابات داشته باشند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۴:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
کمیسیون امنیت ملی مجلس در هفته پیش رو علاوه بر بررسی گزارش حادثه نطنز از وزیر خارجه جهت پاسخ به سوال 6 نماینده دعوت به عمل آورده است.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۴:۲۱    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، مدیریت فاجعه بار ویروس کرونا را برای استیضاح روحانی کافی دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت بهتر بودجه ها در سال جاری و فرصت ایجادشده از طریق مرتبط شدن ایران با چین به رونق ویژه در کشور کمک می کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: روابط ایران اسلامی با کشور افغانستان می تواند در حوزه های اقتصادی، حمل و نقل، فرهنگی و غیره توسعه یابد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۷:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
برنا نوشت:نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حادثه نطنز با همکاری رژیم صهیونیستی و برخی کشورها و با استفاده از تکنولوژی غرب اتفاق افتاد.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
برنامه چشم انداز دیشب با حضور مدیرکل دفتر نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی، مدرس دانشکده کشاورزی تربیت مدرس و دبیر کمیسیون امنیت غذایی کشور به بررسی موضوع امنیت غذایی پرداخت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس در توئیتی به خرابکاری در تاسیسات نطنز و غنی سازی 60 درصدی اشاره کرد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد که وزیر ارتباطات در ماه های پایانی عمر دولت دوازدهم دستور لازم برای برگرداندن پول کاربران تلگرام را صادر کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی سند راهبردی ایران و چین را زمینه ساز بهره مندی برخی پروژه های کلان قم مانند قطار شهری و قطار سریع السیر و همچنین افزایش بهره مندی بخش خصوصی استان دانست و بر ضرورت استفاده از این فرصت تأکید کرد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه تصمیم غنی سازی 60 درصد برای رسیدن به رادیودارو ها یک هدف صلح آمیز است، اما یک پیام مشخص دارد و آن پیام این است که دست جمهوری اسلامی خالی نیست، افزود: در هیچ مقطعی ایران با دست خالی حاضر به مذاکره نیست و از موضع ضعف وارد مذاکرات نمی شود ...
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: غنی سازی 60 درصد که در راستای تأمین نیازهای صلح آمیز هسته ای ماست که یک چشمه از توانمندی های جمهوری اسلامی ایران است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه سه شنبه آینده برای پاسخ به سؤالات تعدادی از نمایندگان راهی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اولویت های فعلی کشور را واکسیناسیون فوری عمومی‬⁩ در مقابله با ⁧‫کرونا‬⁩، ⁧‫محدودیت سازی اجتماعی‬⁩ و رفع سریع ⁧‫تحریم‬⁩ ها دانست.
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
مردم نیوز به نقل از بغداد الیوم، عبدالخالق العزاوی عضو کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق از سرنوشت سرکرده های رده اول داعش خبر داد. وی افزود: داعش در معرض فروپاشی گسترده طی سالهای گذشته قرار دارد و توان حضور در یک وجب از خاک عراق را هم ندارد. ...