دوشنبه ۱۰ بهمنساعت ۰۷:۴۵Jan 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون امنیت»

نامه نیوز   ۴۹ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
ببینید | منافع ملی ایران چگونه قربانی منافع دیگران شد؟ حشمت الله فلاحت پیشه ، رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم در کافه خبر خبرآنلاین با اشاره به فرصت سوزی ها در احیای برجام گفت: منافع ملی ایران قربانی منافع دیگران شد. منبع: خبرآنلاین
حسن همتی در گفت وگو با ایران اکونومیست، در واکنش به مصوبه ضدایرانی پارلمان اروپا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مصوبه پارلمان اروپا اقدام تبلیغاتی و سیاسی و بدون وجاهت قانونی است ...
آنا / فکر شهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
فرمانده کل انتظامی کشور درباره برنامه فراجا در دوره مدیریت جدید برای کاهش و مهار سرقت در کشور، گفت: در آینده نزدیک خبر هایی خواهید شنید.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به حضور فرمانده کل نیروی انتظامی در نشست امروز کمیسیون متبوع خود، گفت: اعضای کمیسیون ضمن استماع گزارش سردار رادان درباره حادثه سفارت آذربایجان، حادثه اخیر در اصفهان را بررسی کردند .
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۴۱    
نشست اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی امروز 9 بهمن ماه 1401 با حضور سردار رادان برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس تاکید کرد: اظهارنظرهای شخصی در خصوص پیش نویس طرح ها، ملاک قانونی نیست.
آنا / خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: قرار شد کمیته ای از سوی کمیسیون امنیت ملی به اصفهان اعزام شود تا گزارشی تهیه کرده تا بر مبنای آن تصمیمات بعدی اتخاذ شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: حمله به یک مرکز نظامی در اصفهان فاقد ارزش نظامی و اطلاعاتی ویژه ای بود، البته قرار است هیئتی از این کمیسیون جهت بررسی ابعاد این موضوع به اصفهان بروند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۳۷    
یک عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی ابعاد حادثه حمله به سفارت آذربایجان در تهران در جلسه فردا (یکشنبه) این کمیسیون خبر داد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس از برگزاری نخستین نشست جمعیت اعتلای نهادهای مردمی انقلاب اسلامی، خبر داد و گفت: هدف این جمعیت حفظ حرکت اصیل انقلاب و شناسایی و استفاده از ظرفیت نخبگان در دورترین نقاط کشور است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۲۳   + ۴۷ سایت دیگر  
یک عضو هیئت رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از سفر هیئتی از این کمیسیون به اصفهان در پی انفجار شب گذشته خبر داد.
برترین ها / رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۹:۵۴   + ۴۵ سایت دیگر  
سوال بسیار مهم و امر بسیار عجیب این است که جنابعالی که تریبون مقدس نماز جمعه را در اختیار دارید به جای شکرگزاری از درگاه الهی و تشکر از مسئولین امنیتی و انتظامی که ده ها شهید برای برقراری امنیت تقدیم کردند، در این آتش می دمید و افکار عمومی را تحریک می کنید ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: طرح موسوم به مجازات افراد مشهور به دلیل اظهارنظر در مسائل کشور، مورد استقبال اکثریت نمایندگان مجلس نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: به دنبال انفجار در یکی از مراکز دفاعی اصفهان قرار است عصر امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس این موضوع را بررسی کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۴۳   + ۳۵ سایت دیگر  
یک عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از سفر هیاتی از این کمیسیون به اصفهان در پی انفجار شب گذشته خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: افراد باید پاسخگوی اعمال و رفتارشان باشند، نماینده در زمان رسانه ای کردن طرح خود، آن هم طرحی که هنوز در مراحل اولیه ثبت است، طول، عرض و عمق آن را بسنجد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس از سفر هیات سه نفره از سوی کمیسیون به استان اصفهان خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
حیدری عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفتگو با تسنیم: قرار است سه تن از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس جهت بازدید از محل انفجار شب گذشته کارگاه وزرات دفاع در اصفهان به این استان سفر کنند.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: در حالیکه در سالهای اخیر تعداد تهدیدات زیرساخت های کشور به لحاظ پدافند غیرعامل افزایش یافته است عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی از بالا بودن توان تکنولوژیکی ایران اما کمبود بودجه در این حوزه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۰۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نمایندگان از انتشار صورت های مالی شرکت های دولتی حمایت می کنند تا باعث شفاف سازی در کشور شود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس برگزاری کنفرانس پارلمانی کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی، گفت: فلسطین موضوعی فراموش نشدنی است و از مهم ترین اهداف این کنفرانس مقابله با عادی سازی روابط اسرائیل و گرفتار نشدن کشورهای اسلامی در دام توطئه های رژیم صهیونیستی است.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: در خصوص حادثه دیشب که در یکی از مجتمع های کارگاهی وزارت دفاع اصفهان اتفاق افتاد، کمیسیون امروز یکشنبه تشکیل جلسه خواهد داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۱:۳۸    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خواستار صبوری و متانت دولتمردان آذربایجانی نسبت به حادثه حمله به سفارت این کشور شد و گفت: مسئولان دولت آذربایجان باید صبوری به خرج دهند تا ابعاد این مسئله بررسی شود و از طریق دستگاه دیپلماسی و سفیر کشورمان گزارشی به دولتمردان آذربایجان ارائه خواهد شد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
شهریار حیدری، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران، به تازگی گفت که تهران قرار است در سال پیش رو، از روسیه جنگنده سوخو 35 بخرد. اظهارات حیدری نخستین تایید رسمی ایران درباره خرید این جنگنده بود، اما از کشور های دیگر چه خبر؟ در کدام کشور ها سوخو 35 هنوز یک گزینه برای سرمایه گذاری است؟ ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۸:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس قویا به دنبال شدیدترین مقابله به مثل با رفتارهای مداخله جویانه اروپا هستند و در همین راستا، طرح دوفوریتی کمیسیون امنیت آماده بررسی در صحن علنی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اروپایی ها به خوبی می دانند که اقدام شان علیه سپاه پاسداران چه عواقبی به دنبال دارد و قطعا جمهوری اسلامی ایران این اقدام را بی پاسخ رها نخواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مجلس شورای اسلامی تا حصول نتیجه پرونده حادثه سفارت جمهوری آذربایجان را از نظر قضایی و امنیتی پیگیری می کند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۶:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
یعقوب رضازاده در گفت و گو با ایران اکونومیست اظهار کرد: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس فردا پیش از ورود به دستورات کاری کمیسیون، موضوع حمله به سفارت آذربایجان در تهران را بررسی می کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۵۸   + ۲۶ سایت دیگر  
یک عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی ابعاد حادثه حمله به سفارت آذربایجان در تهران در جلسه فردا (یکشنبه) این کمیسیون خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۲۸    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه ورزش یک عرصه غیرسیاسی است، اظهار داشت: تحریم وزیر ورزش به علت تحولات اخیر ورزش ما در کل دنیا و حضور پررنگ در جام جهانی قطر است اینها دنبال یک بهانه چینی هستند چون همه ظرفیتشان را در قطر آماده کرده بودند که برای تیم ملی ما مشکل ایجاد کنند ولی با هوشمندی ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۱:۳۷    
عضو کمیسیون امنیت ملی در گفتگو با اقتصادآنلاین مطرح کرد: ما به دوستان عمانی گفتیم که از ناحیه ایران این آمادگی وجود دارد که مذاکرات برجام را از سر بگیریم.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه عزم دولت و دستگاه دیپلماسی بر بهبود روابط با همسایگان است، گفت: آمار و ارقام همکاری های اقتصادی و میزان صادرات و واردات کشور نشان می دهد که سفرها و نشست های رئیس جمهور و وزیر خارجه موثر بوده است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس در نشست های هفته جاری خود نشست های مشترکی با فرمانده کل نیروی انتظامی و رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش خواهند داشت.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۸:۴۲    
رکنا: رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ایرادات نهایی شورای نگهبان در مورد قانون تشکیل سازمان پدافند غیرعامل رفع گردید و امیدواریم تا پایان سال این قانون به تصویب مجلس برسد.
روزنامه سراسری سایه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۷:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، تعرض به سفارت جمهوری آذربایجان را محکوم کرد و گفت: دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی، این پرونده را تا دستیابی به نتیجه نهایی پیگیری خواهند کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۵:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
رییس پیشین کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: مصوبه پارلمان اروپا سیاسی و با فشار آمریکایی ها انجام شده و فاقد ارزش حقوقی است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۲:۵۱    
روح الله حضرت پور، نماینده مردم اورمیه، عضو کمیسیون امنیت ملی و عضو گروه دوستی ایران و آذربایجان در مجلس شورای اسلامی به حادثه تلخ حمله به سفارت آذربایجان در تهران با انتشار توییتی واکنش نشان داد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۷:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اهمیت بالای حضور ایران در اتحادیه بین المجالس اسلامی ایران را یکی از پایه ها و ستون های این اجلاس دانست که در طراحی برنامه ها و محتوای آن نقش تاثیرگذاری دارد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۶:۴۱   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تعرض به سفارت جمهوری آذربایجان را محکوم کرد و گفت: دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی این پرونده را تا دستیابی به نتیجه نهایی پیگیری خواهند کرد و موضع گیری های مقامات دو کشور در حادثه سفارت جمهوری آذربایجان باید متعهدانه باشد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۶:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی در تشریح نشست کمیته سیاسی کنفرانس اتحادثه پارلمانی سازمان همکاری اسلامی، اثرات جنگ اوکراین بر جوامع مسلمان را یکی از موارد مطروحه در این نشست دانست و گفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
ارومیه- رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع حمله مسلحانه به سفارت کشور جمهوری آذربایجان در کمیسیون امنیت ملی مجلس بررسی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۸:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مسئولیت پیگیری اجرای حساب واحد خزانه بر عهده دیوان محاسبات و سازمان بازرسی است، اگر به این نتیجه برسیم که وزیر یا دستگاهی در اجرای قانون تعلل می کند، ابزار ما طرح سوال و استیضاح است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۹:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: طرح هایی همچون معامله قرن و یا قراردادهای به اصطلاح سازش مانند قرارداد ابراهیم نتیجه ای به جز پایمال کردن حقوق مسلم مردم مظلوم فلسطین در پی نخواهد داشت.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کمیته فلسطین هفدهمین کنفرانس اتحادیه پارلمانی سازمان همکاری اسلامی عصر امروز پنجشنبه 6 بهمن 1401 با حضور هیات پارلمانی جمهوری اسلامی برگزار شد. در این کمیته ابوالفضل عمویی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به ایراد سخنرانی پرداخت.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در تشریح جمع بندی کمیته اجرایی کنفرانس اتحادیه پارلمانی کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی، گفت: این اجلاس به تحولات اخیری که جوامع مسلمان با آن مواجه بودند از جمله تعدیات اخیر صهیونیست ها در فلسطین، توجه خواهد کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۶:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: خالقان گروه های تروریستی و داعش در یک ابتذال تاریخی مدعی مبارزه با تروریسم هستند.
نماینده   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: خرید خدمت سربازی با شرایطی منصقی و کارشناسی شده باعث می شود تا یکی از مشکلات عدیده ای که مشمولان غایب دارند برطرف و مسیر زندگی شان تسهیل شود.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه نیروسازی و کادرسازی در ابعاد مختلف نیاز امروز کشور است گفت: کانون فرهنگی هنری مساجد یکی از موثرترین تشکل ها در رشد و تعالی نسل امروز است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس سنای ساحل عاج با رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کردند.
شیرازه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۸:۵۵    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه سپاه پاسداران نماد مبارزه با تروریست است، گفت: بدون شک اقدام متقابل ما کوبنده و غیر قابل تحمل خواهد بود و دست ما دست برتر است.