سه شنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۱۸:۰۸May 2022 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون امنیت»

خانه ملت   ۵۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
نظارت میدانی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از اردوگاه افاغنه در منطقه ورامین به روایت دوربین خبرگزاری خانه ملت.
انتخاب   ۵۳ دقیقه پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، با بیان اینکه توافقات اولیه بین تهران و ریاض انجام شده است، گفت: در آینده نزدیک دیداری بین وزیر خارجه کشورمان با وزیر خارجه سعودی اتفاق خواهد افتاد.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش    
رئیس گروه دوستی زیمباوه سه شنبه 27 اردیبهشت 1401 با وحید جلال زاده، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.
محمود عباس زاده سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: سفر انریکه مورا و امیر قطر قابل پیش بینی بود. آن ها با دست پس می زنند و با پا پیش میکشند. اینکه تهران کانون رایزنی های سیاسی شده را به فال نیک می گیرم.
سبلان ما   ۲ ساعت پیش    
به گزارش سبلان ما ، اعضای مجمع نمایندگان استان اردبیل به منظور شرکت در اجلاس عضو باکو به در جمهوری آذربایجان سفر کردند. بالا بردن مناسبات اقتصادی و تجاری و همچنین نزدیک کردن روابط اجتماعی و فرهنگی دو کشور دوست و همسایه و شرکت در اجلاس شرکت های عضو باکو از جمله اهداف سفر نیکزاد نائب رئیس ...
خانه ملت   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:اصول کشورمان تغییر نکرده اما باب مذاکره باز است و کشوری که منطق و گفتمانی قوی در جهان دارد هیچ مشکلی با این مساله ندارد.
اقتصاد نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: اگر عربستان به این درک رسیده باشد که تنش به نفع هیچ کسی نیست قطعا برای بهبود روابط با جمهوری اسلامی ایران تلاش خواهد کرد.
خانه ملت   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به نظارت میدانی کمیسیون متبوع خود از اردوگاه افاغنه منطقه ورامین، گفت: اعضای کمیسیون از مراحل ثبت و انگشت نگاری مهاجران در این اردوگاه، وضعیت کمپ ها و ساماندهی افغان ها نظارت میدانی کردند.
ایلنا   ۶ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: شأن مجلس این نیست برای بن کارت ورود کند. مجلس اساساً کارش تصمیم گیری های کلان است. امروز متاسفانه مجلس را به دلیل شرایط اقتصادی درگیر کارهای روزمره کرده اند بنابراین این اختیارات دولت ارتباطی به مجلس ندارد.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: بر اساس آخرین رایزنی ها با نماینده اتحادیه اروپا، مذاکرات لغو تحریم ها ادامه می یابد تا مسائل باقیمانده حل شود.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: حل و فصل مسائل باقی مانده و حرکت به سمت ادامه مذاکرات و گفتگوها، در سفیر اخیر نماینده اتحادیه اروپا به ایران به توافق رسید.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۴۷    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: متناسب سازی قیمت ها و هدفمند کردن یارانه ها یک حرکت ملی است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
وحید جلال زاده رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در پیامی رحلت عالم ربانی و معلم اخلاق، حضرت آیت الله فاطمی نیا را تسلیت گفت.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: دوران قطب بندی های بزرگ در جهان به پایان رسیده این قطب بندی ها زمینه ناامنی را ایجاد می کند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: تا زمانی که دولت فراگیر در افغانستان ایجاد نشود امنیت واقعی در این کشور ایجاد نمی شود و بیشترین آسیب را مردم و اقوام افغان می بینند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی بیان کرد: چنانچه اقداماتی که آژانس در چارچوب قانون باشد از آن حمایت می کنیم اما اگر ورود آژانس و اقدامات بازرسان فراتر از مصوبه قوه مقننه باشد مجلس با این بازدیدها مخالف است.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: تغییر مدیران باید یکی از اصول کاری تیم فعلی وزارت خارجه باشد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است مجلس مسئولیت خود را در تدوین قانون برای تسهیل راه اندازی کسب وکار انجام داده و اکنون نوبت دولت است که با اجرای بی نقص آن، اشتغال زایی را در کشور رونق دهد.
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: آمریکایی ها تاکنون اراده ای برای حل مسائل با ایران نداشتند و مدام دنبال بهانه جویی هستند.
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس، گفت: سفر انریکه مورا به ایران برای آن صورت گرفت که هم واقعیت های موجود در ایران به گوش آمریکایی ها برسد و هم دیدگاه های آمریکایی ها به ایران منتقل شود.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، نشست بررسی وضعیت استخدامی نیروهای طرحی، پایان طرحی و 89 روزه وزارت بهداشت به ریاست فداحسین مالکی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس و با حضور سلمان اسحاقی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس و سیدمهدی فرشادان نماینده مردم سنندج و دیواندره و کامیاران و رحیمی ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: قطر در طول سال های اخیر، روابط ارزشمندی با ایران داشته است و همواره به دنبال توسعه روابط اقتصادی با ایران است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۵۱    
شفقنا- رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه اروپایی ها در تلاش هستند از جایی که کار متوقف شده تحرکاتی را ایجاد کنند،گفت: جمهوری اسلامی ایران خواسته ها و شروطی داشته است که به واسطه اروپایی ها به طرف آمریکایی منعکس شده و منتظر اقدام آنها هستیم. ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص بررسی راهکارهای بی اثر کردن تحریم ها با دکتر عباس مقتدایی، نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۸:۱۸    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا به فهم صحیحی از شرایط جهان کنونی برسد و دست از زیاده خواهی و انحصار طلبی بردارد، توافق دست یافتنی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی شهادت خبرنگار الجزیره را نشان از ددمنشی صهیونیست ها دانست و تاکید کرد که این موضوع باید به اقدام جدی در محکومیت رژیم صهیونیستی منجر شود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۷:۴۵    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد رژیم صهیونیستی فقدان مشروعیت دارد و این بحران هویتی موجب شده هیچ گاه نتوانند به اهدافش دست یابند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۴۹    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس اعتقاد دارد تحقق خودکفایی در تولید تجهیزات نظامی-دفاعی کشورمان موجب قطع وابستگی به خارج از کشور شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۰۳    
عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: قرار شد اگر برجام با رفع تحریم ها به سرانجام رسید ما به توافقات هسته ای و شفاف سازی که تا کنون تمام برنامه های ما شفاف بوده و آژانس هم تاکید کرده است، برگردیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: از استان سیستان و بلوچستان،روزانه حدود هفت میلیون لیتر سوخت قاچاق می شود که این عدد معادل 70 میلیارد تومان است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از اجرا نشدن قانون تبدیل وضعیت ایثارگران در وزارت ارتباطات انتقاد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یازدهم با اشاره به بیانیه الجزایر و سند برجام و واکنش پارلمانی دوره های اول و نهم شورای اسلامی به این دو سند، گفت: در مذاکرات وین باید مشخص کنیم که استراتژی ما درباره برجام چیست؟ یا باید لغو شود، یا تثبیت شود و یا اصلاح شود ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص گزارش ادعایی بلومبرگ از تعداد بازرسی های آژانس بین المللی اتمی از ایران در یک سال گذشته با دکتر محمود عباس زاده مشکینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: برجام دارای اشکالات حقوقی مختلف به ویژه در حوزه تضمین ها داشت و مجلس نهم در مقابل این پدیده یا سکوت کرد یا همراهی.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است بی ثباتی در منطقه را قدرت هایی رقم می زنند که تروریسم دولتی پرورش داده، داعش تولید کرده، جنگ نیابتی راه انداخته و از هسته های تروریستی در منطقه مانند منافقین حمایت می کنند.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
همین چند روز پیش بود که سخنگوی وزارت خارجه گفت آمریکا حقوقی از ملت ایران ضایع کرده و از جیب ملت ایران برداشته که اگر پس بدهد توافق می کنیم. موضوع تحریم های سپاه پاسداران بحثی حاشیه ای است و بر سر 5 تا 6مورد در مذاکرات وین هنوز اختلاف باقی است ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۶:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه در شرایط فعلی، رژیم صهیونیستی با شیطنت به دنبال نفوذ در کشورهای عربی و منطقه است، گفت: سفر امیر قطر به ایران تا حدودی نقشه عادی سازی روابط کشور های عربی با رژیم صهیونیستی را خنثی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۶:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن و جبهه استکبار با بهره گیری از جنگ روانی و رسانه ای تلاش و برنامه ریزی می کند نقش ولایت فقیه را کم رنگ کند و در جامعه التهاب آفرینی کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۵:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: در راه دفاع از حرم، 38 شهید روحانی تقدیم اهل بیت (ع) کرده ایم.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد بهره مندی از پول های ملی در روابط تجاری می تواند یکی از راهکارهای خنثی سازی محدودیت ها و تحریم های آمریکا باشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: امروز مشکلات معیشتی به شدت مردم را اذیت می کند و هر کدام از روحانیون به هر نحوی در سالم سازی نظام اقتصادی کشور، فعال سازی عرصه انقلاب، تشویق مردم به توحید و دیگر فعالیت ها می توانند نقش ایفا کنند،
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۳۱    
بررسی لایحه تشکیل سازمان مهاجران اتباع خارجی،استمرار وضع موجود در خودروسازی، خیانت به ملت است، بررسی وضعیت افزایش قیمت مواد غذایی، وزیر کشور به کمیسیون امنیت ملی می آید برخی از اخبار سیاسی امروز خبرگزاری شبستان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۳:۲۱    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: امروز روحانیت نیز در صف اول خدمت به دین و مردم هستند و به همین علت است که دشمن بر هجمه و دشمنی با این قشر اصرار دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: جمهوری اسلامی با کشورهای همسایه دشمنی ندارد و تلاش برای تقویت دوستی ها را ادامه می دهد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۲۱:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس هفته آینده میزبان وزیر کشور خواهند بود تا گزارش عملکردی درباره وضعیت ساماندهی اتباع خارجی دریافت و ابعاد این موضوع را بررسی کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توئیتی بر لزوم تنظیم و کنترل بازار از سوی وزارت صمت تاکید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۲۱:۰۲    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توئیتی به سکوت محض بنگاه های خبری در مقابل شهادت خبرنگار فلسطینی اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۲۰:۵۹    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توئیتی هر تبصره ای در محدودسازی واردات خودرو را کمک به مافیا و رانت تولید و فروش انحصاری دانست.