یکشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۲:۳۳Oct 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون امنیت»

ایمنا   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر تلاش های ایران علیه قاچاق مواد مخدر وجود نداشت، کل اروپا و قفقاز گرفتار تبعات مواد مخدر می شدند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره نظر وزیر امور خارجه در رابطه با ادامه مذاکرات احیای برجام گفت: آقای امیرعبدالهیان تأکید کرد که ایران به قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از حقوق ملت ایران پایبند خواهد بود.
ایکنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، مهم ترین وظیفه مدیران و مسئولان را لبیک عملی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب دانست و بر ضرورت داشتن نگاه عمل گرایانه به منویات معظم له تأکید کرد.
خانه ملت   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: صبر راهبردی جمهوری اسلامی در برابر کره جنوبی حدی دارد و در صورت عدم اجرای تعهدات خود پیگیری حقوقی برای آزادسازی منابع بلوکه شده را محفوظ می داند.
خانه ملت   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دولت سیزدهم عمل گرا بوده و قطعا دست مذاکره کنندگانمان در وین پُر خواهد بود از این رو باید انتقاد جمهوری اسلامی نسبت به بدعهدی های کشورهای برجامی به اتحادیه اروپا منتقل شود.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
مهدی سعادتی نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی با تاکید بر اینکه مجلس به نمایندگی از ملت با متخلفان اقتصادی دولت قبل برخورد خواهد کرد، گفت: پرونده تخلفات بورس، سکه و طلا، مشکلات ارز ، اختلاس های در سطح کلان، برجام ...
پانا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در رابطه با مساله بازگشت ایران به مذاکرات احیای برجام، گفت جمهوری اسلامی ایران هیچ مشکلی با مذاکره در فضای عقلانی و صادقانه نداشته و ندارد اما این مشروط می شود به اینکه کشورهای مقابل به ویژه آمریکایی ها دست از زیاده خواهی برداشته و بدعهدی ها را ...
خانه ملت   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توئیتی جنایت های دردناک تروریستی در افغانستان را محکوم کرد.
بسیج   ۴ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه راهبرد دولت جدید، تقویت دیپلماسی اقتصادی و سیاست خارجی است، گفت: تقویت ارتباطات اقتصادی اولویت سفرهای وزیر خارجه است.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
عباس زاده سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس: راه هایی داریم که از تحریم های حمل و نقل امریکا عبور می کنیم
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: شفافیت امر مقدسی است اما باید چارچوب ها آن مشخص باشد تا در مقام عمل مشکلاتی را ایجاد نکند و در موضوعات دیگر نیز شفافیت تسری پیدا کند.
ملیت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: غرب حتی اگر به ظاهر از توافق بین ایران و عربستان استقبال کند، اما سیاست آنها تفرقه و عدم برقراری رابطه خوب بین ایران، کشورهای منطقه و جهان اسلام است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
شفقنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به روند مذاکرات وین، گفت: سیاست بایدن هیچ فرقی با سیاست های ترامپ ندارد و نباید فکر کنیم که آمریکایی ها تغییر موضع داده اند؛ بنابراین ما باید نرمش داشته باشیم و بر مبنای آن حرکت کنیم. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آمریکا در حال سناریوسازی و ایجاد مسأله در کشورهای پیرامونی ایران است و ما در کنار توسعه دیپلماسی باید آمادگی مواجهه با هر تهدیدی را داشته باشیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رییس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: منابع درآمدی اماکن میراثی فارس باید به همین استان برگردد و اینکه درآمد و عواید حاصل از اماکن گردشگری فارس به استان های دیگر برود و هزینه شود، قابل قبول نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۲:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس از اظهارات منتسب به الهام علی اف کمک رسانی ایران به ارمنستان برای قاچاق مواد مخدر به اروپا ابراز تأسف کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به این احتمال که مذاکرات به زودی آغاز خواهد شد، گفت: راستی آزمایی لغو تحریم ها و ضمانتی که طرف های مقابل باید به جمهوری اسلامی دهند، مهم ترین مسئله مورد تاکید ایران در مذاکرات است، ایران تعهدات فراتر از تعهدات برجام را نمی پذیرد.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه در آینده، بخش های زیادی از واقعیت های برجام فاش می شود، گفت: مسئولان مستقیم برجام، پیش دستانه می خواهند به برخی نقایص آن اعتراف کنند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در هفته آتی به بررسی و جمع بندی نهایی لایحه تصویب کنوانسیون سازمان ملل متحد درباره موافقتنامه های حل و فصل بین المللی ناشی از میانجیگری خواهند پرداخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس هیچ مصوبه ای در خصوص محرمانه بودن اموال مسئولان ندارد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:آخرین تحولات قفقاز و جمهوری آذربایجان عصر دیروز در جلسه ای با حضور کارشناسان وزارت خارجه بررسی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از بررسی تحولات منطقه قفقاز در این کمیسیون خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: درک بسیار واقع بینانه ای از موضوع قفقاز و جمهوری آذربایجان بین نهادهای مربوطه در نهادهای جمهوری اسلامی ایران وجود دارد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۲:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
انتخاب: یک فعال سیاسی اصولگرا عنوان کرد: با توجه به توییت های روحانی، فکر می کنم ایشان یک احساس خطری کرده اند. محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا توییت جدید حسن روحانی را اینگونه تحلیل کرد: شاید یکی از دغدغه های آقای روحانی به عنوان کسی که از ابتدای انقلاب عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس بوده ...
برترین ها / شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۶:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
انتخاب: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ما یک انتظار داریم از سعودی ها و آن این است که جمهوری اسلامی ایران تمایل ندارد که کشوری مثل امریکا این وسط بیاید. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۱۴    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به نشست تعدادی از نمایندگان با سفیر ایران در آذربایجان، گفت: سفیر ایران و نماینده ولی فقیه در جمهوری آذربایجان گزارشی از رخدادها و وضعیت شمالغرب کشور ارایه کردند، گزارش نهایی تجمیع و هفته آینده در کمیسیون امنیت ملی ارایه و بررسی می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دستگاه دیپلماسی کشورمان باید به اروپایی ها اعلام کند ایران از منافع ملی خود در برنامه جامع اقدام مشترک کوتاه نخواهد آمد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۴۶    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با تأکید بر افزایش تعامل میان این کمیسیون و شورای عالی امنیت ملی گفت: این تعامل باعث می شود مشکلات کشور با سرعت بالاتری حل و فصل شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۴۳    
نشست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با شورای عالی امنیت ملی برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد سفر رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشورمان به پاکستان موجب انتقال پیام صلح و دوستی، ضرورت افزایش روابط دوجانبه و پرهیز از بروز برخی رفتارها در منطقه می شود.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۸    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: گاهی مداخله کشورهای بیگانه، روابط ایران و پاکستان را به سمت تیرگی برده اما همواره روابط قوی با پاکستان خواست جمهوری اسلامی ایران است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۶    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به تحولات اخیر در کشورهای همسایه، گفت: هیچ توطئه ای را برنمی تابیم و دشمنان را از کرده خود پشیمان می کنیم.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس، با بیان اینکه دولت نباید برای مذاکرات وین عجله کرده و در این زمینه باید به قانون مجلس عمل کند تاکید کرد که آمریکا باید از طریق کنگره قانون کاتسا را لغو کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اساس مذاکرات وین باید براساس قانون مصوب مجلس بوده و باید تمام تحریم ها کنار برود.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از منطقه پل دشت، پایانه مرزی پل دشت و منطقه صفر مرزی ارس بازدید کردند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص گزارش ترک فعل وزیر امور خارجه سابق به قوه قضائیه با زهره الهیان، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۵    
محمود عباس زاده مشکینی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ با اشاره به اعتراف ظریف مبنی بر اینکه نفهمیده در متن برجام کلمه تعلیق آمده است از لحاظ حقوقی و سیاسی قابل بررسی است ...
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۱۵    
نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: جمهوری آذربایجان باید توجه کند که کسانی که از بیرون منطقه به منطقه ورود پیدا می کنند و در موضوعاتی اعلام نظر می کنند و روابط دوستانه را مورد خدشه قرار می دهند، دوست آنها نیستند.
نماینده   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اعضای این کمیسیون عصر امروز در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی حضور یافتند و درباره تحولات منطقه قفقاز بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
محمود عباس زاده مشکینی در مصاحبه با بخش باسخنگویان در برنامه رویداد با اشاره به رصد دائمی تحولات مرزی کشورمان در کمیته مرز در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۷:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اگر مقامات اقلیم کردستان نمی توانند جلوی اقدامات تروریستی گروهک های مسلح را بگیرند، ایران با استفاده از حق قانونی خود اقدامات لازم را انجام می دهد.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش راهبردنیوز، شهریار حیدری روز سه شنبه در جریان بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از مرزهای شمال غرب، با بیان اینکه مرزهای جمهوری اسلامی ایران در این منطقه از امنیت لازم برخوردارند، افزود: این مرزها به خصوص در منطقه نوردوز از نظر ترانزیتی ...
نماینده   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۱:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: ایران در برجام درباره موضوع هسته ای مذاکره کرده است و بر این اساس مذاکره ای درباره موضوعات دیگر نخواهیم داشت.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
محمود عباس زاده در گفت و گو با ایرنا تاکید کرد: رزمایش های جمهوری اسلامی ایران برای همسایگان تامین کننده و تضمین کننده صلح و آرامش است. رزمایش مشترک تخصصی پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت 1400 صبح روز سه شنبه 20 مهر، با رمز یا رسول الله (ص) با گسترش و استقرار سامانه های بومی موشکی، راداری ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برجام را خسارت محض و آن را مجازات مجرم می دانم، درباره مذاکرات اظهار داشت: باید با داده های روز مذاکره کنیم و همچنین در راهبرد مذاکراتی کشور یک بازنگری انجام شود.
سرخط   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
محمود عباس زاده مشکینی در توضیح جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: اعضای کمیسیون امنیت ملی امروز جلسه مشترکی با شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی در محل دبیرخانه شورا برگزار کردند. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی تحولات منطقه قفقاز، آخرین تحولات افغانستان، مسائل اقتصادی، لزوم طراحی و تلاش برای مثبت کردن رشد اقتصادی کشور با حضور دبیر شورای عالی امنیت ملی در جلسه امروز کمیسیون خبر داد.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۰:۰۸   + ۱۹ سایت دیگر  
ایلنا: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برجام را خسارت محض و آن را مجازات مجرم می دانم، درباره مذاکرات اظهار داشت: باید با داده های روز مذاکره کنیم و همچنین در راهبرد مذاکراتی کشور یک بازنگری انجام شود. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۹:۰۴   + ۳۵ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بعدازظهر امروز سه شنبه با حضور در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی در جلسه مشترک با دریابان شمخانی دبیر شورا و معاونین این نهاد مهمترین مسائل داخلی و خارجی در حوزه امنیت ملی را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
نماینده   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت مجلس وشورای اسلامی تاکید کرد:طالبان با سکوت خود در مقابل جنایات داعش در اقدامات این گروهک شریک می شود لذا باید به سرعت موضع خود را در خصوص اتفاقات قندوز اعلام کند.