یکشنبه ۳۰ شهریورساعت ۲۳:۲۲Sep 2020 20

جدیدترین‌های «کمیسیون امنیت»

 
شبکه خبر   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عموئی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی: در این جلسه نمایندگان گروههای مقاومت بر بی فایده بودن اقدام دولت بحرین تاکید کردند.
برترین ها   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی عادی سازی روابط بحرین و امارات با اسرائیل با حضور نمایندگان گروه های مقاومت در کمیسیون متبوع خود خبر داد. ...
خانه ملت   ۴ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به سیاست اروپایی ها در خصوص مخالفت با بازگشت تحریم ها تاکید کرد: احتمالا اروپایی ها می خواهند یک گام به سمت ایران حرکت کنند و آمریکا را پس بزنند و ببینند می شود از ایران امتیازی بگیرند و یا اینکه ناموفق خواهند شد و پس آن مجدد به سوی آمریکا حرکت ...
خانه ملت   ۴ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه انعقاد برجام محصول تفکر لیبرالیسم بوده، گفت: متاسفانه جریان سیاسی که تفکرات غربی دارند کشور را به سمتی بردند تا برجام منعقد شود و حاصل این معاهده هم فشار سنیگن اقتصادی به مردم است.
پارسینه   ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران با اشاره به عادی سازی روابط امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی، گفت: وحدت امت اسلامی مهمترین اصل برای مقابله با روند عادی سازی روابط است ...
پارسینه   ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
خالد قدومی نماینده جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس در حاشیه نشست امروز یکشنبه 30 شهریور ماه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران گفت ...
مجلس شورای اسلامی   ۶ ساعت پیش    
نشست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی یکشنبه (30 شهریورماه 99) برگزار شد.
آنا / ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: جلسه عصر امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با دستور بررسی عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی با دولت های امارات و بحرین برگزار شد.
خانه ملت   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نشست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه 30 شهریورماه برگزار شد.
خانه ملت   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به حضور نمایندگان حماس و جهاد اسلامی فلسطین در کمیسیون، گفت: جمهوری اسلامی ایران و مقاومت از یکدیگر تفکیک ناپذیرند لذا این شرایط بحرانی گذراست و پیروزی و ماندگاری از مقاومت و اسلام است.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی گفت: روابط بحرین، امارات با رژیم صهیونسیتی جز نفرت نتیجه ای برای حکام کشور های عربی نخواهد داشت.
فرارو   ۸ ساعت پیش    
فرارو- نمایندگان مجلس شورای اسلامی مقابله با اقدام آمریکا در فعال کردن مکانیسم ماشه شدند. محمد باقر قالیباف رییس مجلس از کمیسیون امنیت ملی خواست حرکات آمریکا را رصد کند و اقدامات متقابل لازم را به صحن مجلس ارائه دهد. ...
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه تحریم جمهوری اسلامی برای ترامپ مصرف داخلی دارد در حالی که آمریکا تحمل تنظیم فشار تحریم ها را ندارد گفت: استکبار جهانی استقلال، تمامیت ارضی و عزت ایران را هدف گرفته است.
پانا: نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی هم به ویروس کرونا مبتلا شد. عباس مقتدایی، نماینده اصفهان در مجلس که تست کرونای او مثبت اعلام شده است در قرنطینه خانگی مراحل درمان را طی می کند. او بیست و هشتمین نماینده ای است که به کرونا مبتلا می شود ...
خانه ملت   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: قطعا توافق امارات و بحرین بحرین خیانت به آرمان های فلسطین بوده و البته فلسطینیان هیچگاه از آرمانهای مقدس خود دست بردار نخواهند بود.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اقدامات آمریکا برای بازگشت خودکار تحریم ها در شورای امنیت سازمان ملل خلاف قوانین برجام است. این در حالی است که ایالات متحده از برجام خارج شده و ترامپ توافق آن را نیز پاره کرده اما هم اکنون مدعی مشارکت در آن است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۷    
عمویی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در موضوع تحریم های خارجی ما معتقدیم که بدون مشکلات داخلی، این تحریم ها نمی توانند بدین شکل موثر باشند لذا باید جلوی خودتحریمی ها گرفته شود.
تابش کوثر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: هر قدر اعضای برجام به تعهدات شان عمل کردند ما هم اجرا می کنیم و در صورت بازگشت تحریم ها کلیه همکاری های برجامی با آژانس را متوقف می کنیم.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۴    
شفقنا- سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه اقدام آمریکا در اجرای مکانیزم ماشه هیچ مشروعیتی ندارد، اظهار کرد: باید از فضای بین المللی استفاده کرده تا ظرفیت های داخلی را فعال نگه داریم ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به ادعای آمریکا درباره فعال کردن مکانیسم ماشه، از بررسی هفت پیشنهاد مقابله ای نمایندگان خبر داد و گفت: نمایندگان بر اقدامات بازدارنده و تقویت عناصر قدرت ملی در حوزه های اقتصادی و سیاسی در طرح نهایی توجه دارند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۵    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام آمریکا برای فعال سازی مکانیسم ماشه وجاهت قانونی ندارد و کسی برای آمریکا مشروعیت قائل نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: آمریکایی ها ادعا می کنند مکانیسم ماشه را فعال کرده اند اما به نظر ما ماشه ای که فعال شده، با باروت خیس است و هیچ اثری ندارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ادعاهای مقامات آمریکایی برای فعال سازی مکانیسم ماشه نه تنها برای جمهوری اسلامی بلکه برای سایر کشورها نیز هیچ مشروعیتی ندارد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ابوالفضل عمویی در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس با اشاره به موضوع فعال سازی مکانیسم ماشه از سوی آمریکا در جمع خبرنگاران گفت: اقدام آمریکا در فعال سازی مکانیسم ماشه ، اقدام بدون وجهی است و هیچ مشروعیتی ندارد. ...
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: ضروری است، کمیسیون امنیت ملی پس از شکست مفتضحانه آمریکا درحوزه حقوقی و سیاسی حرکت های یک جانبه آمریکا که مورد اعتراض دیگر کشورهای جامعه بین الملل نیز هست را رصد و اقدامات متقابل لازم برای صیانت از منافع مردم را با جدیت پیگیری کند و به صحن ارائه دهد.
مثلث   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به شکست حقوقی آمریکا در شورای امنیت، با بیان اینکه پیروزی واقعی زمانی است که مردم تغییرات ملموس در زندگی احساس کنند گفت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، پس از شکست مفتضحانه آمریکا در زمینه حقوقی و سیاسی ...
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
قالیباف گفت:باید کشور و معیشت مردم را معطل غرب کنیم، باید مردم را در اولویت قرار دهیم و باید از تجربه های روشن ملت ایران بهره ببریم.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۰   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور فعال اقشار مردم و نقش موثر آن ها در دفاع مقدس، تاکید کرد: اگر مردم را فراموش کنیم شکست خواهیم خورد. محمدباقر قالیباف: ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۳    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سازش کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی شوی تبلیغاتی ترامپ برای انتخابات است، گفت: این قبیل کارها برای ترامپ دستاوردی ندارد.
آنا / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۵   + ۱۰۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: مسئله مردم ما ناکارآمدی در اداره کشور است؛ مسئله مردم ما شرایط معیشتی است؛ دغدغه مردم ما حمایت نشدن از لحاظ اقتصادی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: 13 عضو شورای امنیت نامه ای به رئیس این شورا داده اند مبنی بر اینکه آمریکا نمی تواند درخواست فعال کردن مکانیسم ماشه را بدهد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۶:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به تهدید آمریکا مبنی بر بازگشت تحریم ها ذیل برجام گفت: ایالات متحده دیگر عضوی از اعضای برجام نیستند لذا نمی توانند از سازوکارهای مطرح در برجام بهره بگیرند و این اقدام آ ها کارکرد انتخاباتی برای ترامپ دارد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: ترامپ شایسته دریافت جایزه صلح نوبل نیست بلکه بهترین کاندیدا برای قرار گرفتن در جایگاه ناقض حقوق بشر و متهمی است که باید دادگاه بین المللی کیفری او را تحت تعقیب قرار دهد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر غیرقانونی بودن پیشنهاد فعال کردن مکانیسم ماشه آمریکا، گفت: هیچ کشوری با ترامپ همراه نخواهد شد اما بهتر است شورای امنیت مجدد موضع رسمی خود را در این زمینه اعلام کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس توافق عادی سازی روابط میان امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی را حرکتی خائنانه و بی شرمانه خواند و تأکید کرد که این توافق هیچ دستاوردی برای منطقه نداشته و خسارت بار خواهد بود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امنیت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه برگزاری رزمایش ها در بالا بردن توان نظامی ما موثر است، گفت: رزمایش ها کمک می کنند که تئوری پردازی های مراکز آموزشی با میدان عمل توام شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۰:۰۶    
جولان کرونا در بهارستان عباس مقتدایی، نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، به ویروس کرونا مبتلا شد. مقتدایی پس از محمدحسن آصفری نماینده اراک، خنداب و کمیجان، الیاس نادران نماینده تهران، علی نیکزاد نایب رئیس مجلس ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۲:۰۸    
شفافیت یعنی این سیده زهرا عبدالهی: کمیسیون امنیت داخلی مجلس افغانستان اعلام کرده که حقوق اعضای مجلس به خاطر ثبت نکردن دارایی هاشون قطع شده؛ این دقیقا گام عملیاتی برای شفافیته، چیزی که باید بین مسؤلان ماهم نهادینه بشه ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عباس مقتدایی نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به بیماری کرونا مبتلا شد.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
قرار است کمیسیون امنیت ملی مجلس به بررسی سازش خیانت بار کشورهای امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی در حضور نمایندگان گروه های مقاومت فلسطینی و لبنانی بپردازد. ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۰:۳۸   + ۳۲ سایت دیگر  
عباس مقتدایی ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به بیماری کرونا مبتلا شد. به گزارش مهر؛ مقتدایی ، نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به دلیل ابتلا به کرونا در قرنطینه خانگی به سر می برد. گفتنی است حال مقتدایی خوب گزارش شده و مراحل درمان را در منزل طی می کند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تفاوت بایدن و ترامپ، نگاه دولت ها به صنعت هسته ای و تغییر نام وزارت خارجه را تحلیل کرد.
عصر امروز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۹:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز ساز و کار موسوم به بازگشت خودکار تحریم ها که با نام های دیگری مثل مکانیسم ماشه یا اسنپ بک نیز شناخته می شود به دنبال احیای تمامی قطعنامه های تحریمی علیه تهران است که پس از حصول برجام میان ایران و گروه موسوم به 1+5 تعلیق شده بودند. ...
آنا / تلنگر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی از برگزاری نشست کمیسیون با موضوع بررسی طرح سه فوریتی مقابله با آمریکا خبر داد.
آنا / باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۲:۲۱   + ۳۴ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به کرونا مبتلا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۸:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
قرار است کمیسیون امنیت ملی مجلس به بررسی سازش خیانت بار کشورهای امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی در حضور نمایندگان گروه های مقاومت فلسطینی و لبنانی بپردازد.
مثلث   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس در کنار دولت است و به توصیه های مقام معظم رهبری به صورت ویژه عمل می کند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی به تعهدات برجامی خود پایبند بود، گفت: آمریکایی ها بدانند که اگر بخواهند مکانیسم ماشه را فعال کنند با اقدام متقابل جمهوری اسلامی مواجه خواهند شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۷:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/تهران عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس در کنار دولت است و به توصیه های مقام معظم رهبری به صورت ویژه عمل می کند.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۶:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در مجلس شورای اسلامی تکمیل شهر فرودگاهی چابهار را در بهبود وضعیت اقتصادی کشور تأثیرگذار دانست و از رئیس ستاد کل نیروهای مسلح درخواست کرد که به صورت جدی به این مسئله ورود داشته باشد تا شاهد حرکت توسعه ای در جهت شکوفایی اقتصاد کشور از طریق چابهار باشیم.