چهارشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۰:۵۸Dec 2022 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «همسان سازی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۲۲:۱۳    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از پرداخت نشدن 25 درصد باقی مانده همسان سازی حقوق بازنشستگان خبر داد.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۸:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
حادثه 24 - پیش بینی می شود حقوق بازنشستگان این ماه با افزایش جدیدی همراه باشد. حال باید دید تمام بازنشستگان این مبلغ را دریافت خواهند کرد یا خیر. یک ماه دیگر از معوقات بازنشستگان سایر سطوح همراه با مستمری آذر به حساب آن ها واریز می شود ...
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
حسن ایزدان بازرس کانون بازنشستگان کارگری تهران، از زمان دقیق پرداخت معوقات اردیبهشت ماه بازنشستگان غیر حداقلی بگیر خبر داد.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۷:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
حادثه 24 - همسان سازی حقوق بازنشستگان یعنی حقوق فردی که در گروه شغلی خود، حقوق پایینی دارد به کسی که حقوق بالایی دارد، نزدیک شود. در تازه ترین اظهار نظر رییس کمیسیون برنامه و بودجه تاکید کرده که اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان با هدف ایجاد عدالت در پرداخت ها در برنامه هفتم توسعه محقق خواهد شد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
استاندار سمنان گفت: همسان سازی و زمینه توانمند سازی و حضور فعال معلولان در سطح اجتماع باید فراهم شود.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۵:۵۱    
سیاوش آقاجانی در این نشست همسان سازی حقوق بازنشستگان، حمایت از معلولان، ارتقای سطح کیفیت خدمات و زیر ساخت های درمانی و افزایش سرانه تخت های بیمارستانی در گیلان را از مطالبات مهم مدیران شورای هماهنگی گیلان عنوان کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۱:۳۹    
خبرهای جدید از افزایش و همسان سازی حقوق کارمندان و بازنشستگان را با هم در سایت فردا نیوز میخوانیم.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۷:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مجتبی یوسفی گفت: در خصوص همسان سازی و افزایش حقوق شاغلان و بازنشستگان در اسفندماه سال گذشته تذکر دادم اما متاسفانه به آن توجهی نشد، حال با همکاری دولت و مجلس این اصلاح صورت گرفت و امیدواریم از هم اکنون برای این مهم در بودجه سال آینده نیز تمهیداتی اندیشیده شود.
برترین ها / اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۵:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: در شرایطی در دولت هستیم که مثل تعرفه گذاری خدمات پرستاری، رتبه بندی معلمان و همسان سازی حقوق بازنشستگان هم مطرح است که همه اینها اقداماتی بود که باید از قبل انجام می شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۵   + ۵۷ سایت دیگر  
ایرنا نوشت:رئیس جمهور گفت: در شرایطی در دولت هستیم که مثل تعرفه گذاری خدمات پرستاری، رتبه بندی معلمان و همسان سازی حقوق بازنشستگان هم مطرح است که همه اینها اقداماتی بود که باید از قبل انجام می شد. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۲:۳۰    
تنها چیزی که در زمین های سفت وسخت آسفالت می تواند برای بچه ها لذت بخش باشد فوتبال است، اما بعد از هر بازی که به منزل برمی گردند سرتاپا خاکی هستند. چرا زمین ورزشی مناسب نوجوانان و جوانان برای محله خواجه ربیع در نظر گرفته نمی شود؟ پانزده سال است که در خیابان مهر مادر سکونت دارم ...
روز نو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۸:۳۷    
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به لایحه همسان سازی و متناسب سازی گفت: نمایندگان مجلس بر اساس لایحه متناسب سازی حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان با افزایش حقوق بازنشستگان موافقت کردند.
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
بازنشستگان به دنبال همسان سازی و افزایش حقوق هستند در این مطلب به بررسی مبلغ افزایش حقوق بازنشستگان و زمان واریز آنها پرداخته ایم که در ادامه خواهید خواند.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
دراین نشست اعضای فراکسیون ایثارگران شنوای مطالبات و دغدغه های بازنشستگان بوده که به موضوع تامین معیشت،بهبود جایگاه و شان کانون های بازنشستگی، همسان سازی حقوق بازنشستگان، تکمیل پوشش های بیمه ای به ویژه بیمه تکمیلی، پرداخت کمک رفاهی مندرج در قوانین سالیانه و خدمات رفاهی ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون بازنشستگان و امور اجتماعی مجلس با بیان اینکه صدای مطالبه گر بازنشستگان در دولت و مجلس خواهیم بود، گفت: این فراکسیون نقشه راه خود را به زودی با استمداد از روسای کانون های بازنشستگی تدوین خواهد کرد و مطالبات بازنشستگان را پیگیری می کند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۳:۲۱    
خبرهای جدید از افزایش و همسان سازی حقوق کارمندان و بازنشستگان را با هم در سایت فردا نیوز میخوانیم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با یادآوری اینکه علیرغم مصوبه مجلس مبنی بر تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار هیچ تسهیلی مشاهده نمی شود، تصریح کرد: مردم کماکان گرفتار روندها و کاغذبازی های گذشته هستند و ادامه این روند موجب فرار سرمایه های بیشتر از کشور می شود.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به لایحه همسان سازی و متناسب سازی گفت: نمایندگان مجلس بر اساس لایحه متناسب سازی حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان با افزایش حقوق بازنشستگان موافقت کردند
روز نو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۱:۳۱    
به گفته ی یک بازنشسته ی کارگری، اگر دولت بدهی سازمان را بپردازد، باقیمانده ی متناسب سازی تا پایان سال قابلیت اجرایی خواهد داشت
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۹:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
به گفته ی یک بازنشسته ی کارگری، اگر دولت بدهی سازمان را بپردازد، باقیمانده ی متناسب سازی تا پایان سال قابلیت اجرایی خواهد داشت.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۵۰    
خبرهای جدید از افزایش و همسان سازی حقوق کارمندان و بازنشستگان را با هم در سایت فردا نیوز میخوانیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مباحث دنیای امروزه، بیش از هر چیزی به موضوع سیاست گره خورده است. پس از پایان جنگ جهانی دوم، استارت پروژه ها ی همسان سازی ملل، تفکرات و سبک زندگی (لایف استایل) بشر زده شد.
دیده بان البرز   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگو و نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: مابه التفاوت همسان سازی حقوق کارکنان مجموعه مدیریت شهری توسط اعضای شورای اسلامی شهر کرج بررسی و تصویب شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۴:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده مردم سمیرم در مجلس با تاکید بر اهمیت موضوع همسان سازی تاکید کرد: از دولت عدالت محور انتظار است همسان سازی حقوق کارکنان و بازنشستگان و طرح ساماندهی نیرو های قراردادی و شرکتی را با همراهی مجلس به سرانجام برساند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۳:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد گفت: بازنشستگان صندوق معوقاتی در خصوص اجرای همسان سازی مربوط به سالهای 1399 و1400 دارند که درصدد هستیم هرچه سریع تر این معوقات را پرداخت کنیم.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۲:۴۵    
برترین ها قیمت مرغ شوکه کننده شد | افزایش قیمت مرغ در بازار امروز افشای راز بزرگ زندگی رامبد جوان | همسر رامبد جوان سکوتش را شکست شگفتانه رئیسی برای سهام عدالتی ها | واریز سود سهام عدالت به حساب این افراد سمانه پاکدل از ایران فرار کرد | دلیل رفتن سمانه پاکدل و همسرش از ایران چیست؟ ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۱:۱۶   + ۲۷ سایت دیگر  
برترین ها افشای راز بزرگ زندگی رامبد جوان | همسر رامبد جوان سکوتش را شکست شگفتانه رئیسی برای سهام عدالتی ها | واریز سود سهام عدالت به حساب این افراد سمانه پاکدل از ایران فرار کرد | دلیل رفتن سمانه پاکدل و همسرش از ایران چیست؟ محسن تنابنده به جرم قتل عمد دستگیر شد | چه سرنوشتی در انتظار محسن تنابنده ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
زنان شایسته زندگی در شهرهایی هستند که با آنها به طور مساوی رفتار می کنند، به نیازهای آنها پاسخ می دهند و فرصت های خشونت را کاهش می دهند. زنان به عنوان یکی از اعضای آسیب پذیر جامعه شناخته می شوند که در کنار کودکان، افراد مسن و افراد دارای معلولیت نیاز به حمایت دارند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
دهقان کیا؛ رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران گفت: بدهی سازمان تامین اجتماعی به بیمارستان ها و داروخانه های دولتی که تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی هستند، حدود 8 هزار میلیارد تومان است.
آنا / فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۰:۴۵   + ۹۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور بخشنامه دستورالعمل اجرایی قانون ترمیم حقوق کارکنان و بازنشستگان کشوری و لشکری را ابلاغ کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۰۸:۰۱   + ۷۷ سایت دیگر  
فعال حوزه کار با تاکید بر ترمیم حقوق و دستمزد کارگران و بازنشستگان تامین اجتماعی، از آغاز واریز معوقات بازنشستگان سایر سطوح مزدی خبر داد.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۱:۵۱   + ۴۳ سایت دیگر  
الهام علی اف رئیس جمهور آذربایجان گفت: جهان ترک تنها از کشور های مستقل ترک تشکیل نمی شود، مرز های جغرافیایی آن گسترده تر است. من معتقدم زمان آن فرا رسیده است که در چارچوب سازمان، مسائلی مانند جلوگیری از همسان سازی و حفظ حقوق ...
برترین ها / فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۰۹:۳۱   + ۷۰ سایت دیگر  
سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرروش ضوابط نحوه اعمال قانون ترمیم حقوق کارکنان این وزارتخانه را اعلام کرد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، طی نامه ای به سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور، قانون اصلاح قانون بودجه سال 1401 کل کشور و ترمیم حقوق کارکنان و بازنشستگان کشوری و لشکری را ابلاغ کرد.
سلام نو / مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
هفته گذشته مجلس پیشنهاد افزایش حقوق برخی از کارمندان و بازنشستگان را مصوب کرد که شورای نگهبان هم به آن رای مثبت داده و قرار است این افزایش به زودی اعمال شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۰۰:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
با تصویب مصوبه لایحه متناسب سازی حقوق کارکنان و بازنشستگان کشوری و لشکری از سوی شورای نگهبان ماه، میزان افزایش حقوق از مهرماه اعمال می شود. این خبر را سخنگوی شورای نگهبان در چهاردهم آبان ماه اعلام کرده و گفته است اجرای آن از آذرماه عملیاتی خواهد شد.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۲۱:۳۵    
رحمت الله پورموسی؛ فعال حوزه کارمهمترین اولویت وزیر کار پس از استقرار در این وزارتخانه را پیگیری و ساماندهی قرارداد های کار دانست و گفت: در شرایط حاضر مهمترین دغدغه جامعه کارگری، بحث امنیت شغلی است و قرارداد های کار همچنان یک معضل بزرگ برای کارگران است.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۳:۴۸   + ۲۶ سایت دیگر  
رحمت الله پورموسی؛ فعال حوزه کارمهمترین اولویت وزیر کار پس از استقرار در این وزارتخانه را پیگیری و ساماندهی قرارداد های کار دانست و گفت: در شرایط حاضر مهمترین دغدغه جامعه کارگری، بحث امنیت شغلی است و قرارداد های کار همچنان یک معضل بزرگ برای کارگران است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۲:۳۰    
برترین ها نتایج فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو اعلام شد | اسامی برندگان مرحله دوم قرعه کشی از امشب در این سایت اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان آغاز شد | افزایش حقوق بازنشستگان تعیین شد حذف یارانه نقدی این دهک ها از این ماه | یارانه نقدی چه کسانی حذف می شود؟ واریز سود سهام عدالت با شرایط جدید ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۱:۴۵    
برترین ها نتایج فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو اعلام شد | اسامی برندگان مرحله دوم قرعه کشی از امشب در این سایت اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان آغاز شد | افزایش حقوق بازنشستگان تعیین شد حذف یارانه نقدی این دهک ها از این ماه | یارانه نقدی چه کسانی حذف می شود؟ واریز سود سهام عدالت با شرایط جدید ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۱:۴۵    
برترین ها نتایج فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو اعلام شد | اسامی برندگان مرحله دوم قرعه کشی از امشب در این سایت اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان آغاز شد | افزایش حقوق بازنشستگان تعیین شد حذف یارانه نقدی این دهک ها از این ماه | یارانه نقدی چه کسانی حذف می شود؟ واریز سود سهام عدالت با شرایط جدید ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۱:۴۰    
برترین ها نتایج فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو اعلام شد | اسامی برندگان مرحله دوم قرعه کشی از امشب در این سایت اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان آغاز شد | افزایش حقوق بازنشستگان تعیین شد حذف یارانه نقدی این دهک ها از این ماه | یارانه نقدی چه کسانی حذف می شود؟ واریز سود سهام عدالت با شرایط جدید ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۱:۴۰    
برترین ها نتایج فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو اعلام شد | اسامی برندگان مرحله دوم قرعه کشی از امشب در این سایت اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان آغاز شد | افزایش حقوق بازنشستگان تعیین شد حذف یارانه نقدی این دهک ها از این ماه | یارانه نقدی چه کسانی حذف می شود؟ واریز سود سهام عدالت با شرایط جدید ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۱:۰۵    
برترین ها نتایج فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو اعلام شد | اسامی برندگان مرحله دوم قرعه کشی از امشب در این سایت اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان آغاز شد | افزایش حقوق بازنشستگان تعیین شد حذف یارانه نقدی این دهک ها از این ماه | یارانه نقدی چه کسانی حذف می شود؟ واریز سود سهام عدالت با شرایط جدید ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
برترین ها نتایج فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو اعلام شد | اسامی برندگان مرحله دوم قرعه کشی از امشب در این سایت اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان آغاز شد | افزایش حقوق بازنشستگان تعیین شد حذف یارانه نقدی این دهک ها از این ماه | یارانه نقدی چه کسانی حذف می شود؟ واریز سود سهام عدالت با شرایط جدید ...
معدن نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۰:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد گفت: بازنشستگان ما معوقاتی در خصوص اصلاحیه همسان سازی مربوط به نیمه دوم سال 99 و کل سال 1400 دارند. با توجه به وضعیت اقتصادی بازنشستگان همه تلاش خود را می کنیم تا این معوقات را پرداخت کنیم.