چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۱۱:۴۸Oct 2020 21

جدیدترین‌های «همسان سازی»

ایلنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بازنشستگان تامین اجتماعی خواستار اعمال اصلاحات وعده مستمری های خود هستند و می گویند باید مابه التفاوت این چند ماه در آذر ماه پرداخت شود.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته اصلاح ساختار بودجه مجلس،می گوید: دولت هفت سال حقوق بازنشستگان را تغییر نداد اما در سالی که کسری بودجه دارد این کار را انجام داده است.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی گلستان افزایش 14 میلیارد تومانی در میزان پرداخت حقوق بازنشستگان این استان خبر داد و گفت: ماهانه 134 میلیارد تومان برای حقوق بازنشستگان پرداخت می شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس ارشد اقتصادی گفت: برای منابع مربوط به اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان، منابعی مانند حذف ارز 4200 تومانی و حذف رانت انرژی بعضی صنایع در نظر گرفته شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۶   + ۲۲ سایت دیگر  
در وعده های داده شده به بازنشستگان در رابطه با دریافتی آنها در سال جاری، بعد از اجرای طرح همسان سازی حقوق، پرداخت مانده مطالبات پاداش پایان خدمت آنها نیز اجرایی شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه مجلس، با انتقاد از عملکرد سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان از آن به عنوان اقدامی ناعادلانه در جهت افزایش حقوق این قشر یاد کرد.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۰۱   + ۶۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: رئیس سازمان بازنشستگان نیروهای مسلح گفت که کمترین حقوق بازنشستگان 30 سال خدمت لشکری چهار و نیم میلیون تومان است. به گزارش خلیج فارس به نقل از مهر ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۰:۰۷    
دولت ایران برای ارتقای سطح معیشت بازنشستگان، طرح همسان سازی حقوق بازنشتگان را اجرا کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار سمنان گفت: در صورت تقاضا و پیگیری بازنشستگان، راه اندازی خانه های امید در شهرستان هایی که فاقد آن هستند، پیگیری خواهد شد.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۰    
چگونگی اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان دانشگاه ها و موسسات وابسته در جلسه ای با حضور مسئولان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و صندوق بازنشستگی کشوری بررسی شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
بازرس کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی شهر تهران به ابهام موجود در افزایش ضرایب موارد موجود در فیش حقوقی مستمری بگیران انتقاد کرد.
الف   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۰۲    
مدتی است که در بخش درددل مردم پنجره ای به سوی شما گشوده ایم تا مشکلات خود را با ما در میان بگذارید. بدیهی است در بسیاری از موارد مطرح شده امکان قضاوت برای الف وجود ندارد. به همین دلیل در انتظار پاسخ مسئولان و دستگاههای مربوطه خواهیم بود که در همین بخش منتشر خواهد شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
چگونگی اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان دانشگاه ها و موسسات وابسته در جلسه ای با حضور مسئولان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و صندوق بازنشستگی کشوری بررسی شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت:با تصویب طرح ساماندهی استخدامی کارکنان دولت در مجلس دیگر شاهد قراردادهای عجیب و غریب نخواهیم بود و به نوعی امنیت را به شغل برمی گردانیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۰:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
با اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری در ماه جاری برخی از بازنشستگان تأمین اجتماعی از تفاوت همسان سازی حقوق خود با بازنشستگان کشوری انتقاد کردند.
برترین ها / روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۰:۴۴   + ۴۸ سایت دیگر  
ایرنا: معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه پس از حدود یک هفته حضور در بیمارستان، با بهبود نسبی از بیماری کرونا؛ با رعایت پروتکل های بهداشتی دوره قرنطینه خود را به دفتر کارش در این سازمان منتقل کرد. ...
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
بازنشستگان کشوری می گویند همه مستمری بگیران کشوری بالای 4 میلیون تومان نمی گیرند و اینکه ادعا می کنند بازنشستگان کشوری، اوضاع بسیار خوبی دارند، اصلاً درست نیست.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: مقدمات همسان سازی حقوق صورت گرفته و در هفته جاری همه احکام صادر خواهد شد.
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان دانشگاه ها و موسسات وابسته خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
از ابتدای مرداد امسال، 49 هزارو 359 مستمری بگیر تامین اجتماعی استان مشمول همسان سازی حقوق شده اند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۵:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی شهر تهران، گفت: مصوبه اعمال 4 درصد مربوط به سنوات سخت و زیان آور در همسان سازی حقوق مستمری بگیران و اعمال مبلغ همسان سازی، ضریب ترغیب و تفاوت تطبیق در پایه مستمری ها، از ابتدای آذر ماه اجرا می شود.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۱:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران گفت: معاون فنی سازمان بازنشستگی پذیرش گروه های تشویقی همسان سازی حقوق بازنشستگان مخابرات توسط صندوق باز نشستگی را اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۰۲    
از میان انبوه پیامک های رسیده در تاریخ بیست و سوم مهرماه، مهمترین آن ها در قالب یک بسته ارائه شده است.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
فرارو- با اعلام محمد شریعتمداری وزیر کار صدور احکام همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری آغاز شده است و حقوق آن ها در سال جاری به طور میانگین 77درصد افزایش یافته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: همسان سازی حقوق بازنشستگان خانواده های شهدا و ایثارگران در مهرماه عملیاتی می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: مقدمات همسان سازی حقوق صورت گرفته و در هفته جاری همه احکام صادر خواهد شد.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل امور فنی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: در تکمیل آن چه در ابتدای سال صورت گرفت با کمک و حمایت دولت، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان برنامه و بودجه همسان سازی حقوق بازنشستگان انجام شد و در تکمیل افزایش ها تا 90 درصد میانگین حقوق شاغلان هم گروه افزایش حقوق درنظر گرفته شد. ...
رکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۴    
اقتصادی رکنا: مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: مقدمات همسان سازی حقوق صورت گرفته و در هفته جاری همه احکام صادر خواهد شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۴   + ۸۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی گفت: با صدور پیش نویس احکام مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی، بازنشستگان تاخیری در دریافت حقوق و مزایایشان نخواهند داشت و بلافاصله مطالباتشان را دریافت می کنند. ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل امور فنی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: در تکمیل آن چه در ابتدای سال صورت گرفت با کمک و حمایت دولت، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان برنامه و بودجه همسان سازی حقوق بازنشستگان انجام شد و در تکمیل افزایش ها تا 90 درصد میانگین حقوق شاغلان هم گروه افزایش حقوق درنظر گرفته شد.
روزنامه ندای هرمزگان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب هرمزگان از همسطح سازی و همسان سازی دریچه های آدمرو فاضلاب در سطح شهر بندرعباس تا پایان آبان ماه خبر داد.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: مقدمات همسان سازی حقوق صورت گرفته و در هفته جاری همه احکام صادر خواهد شد.
ستاره صبح   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۱:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
اشاره: فاصله حقوق بازنشستگان با شاغلان زیاد بوده است به ویژه آن دسته از بازنشستگان که در دهه 80 با حقوق پایین بازنشسته شده اند حقوق کمی دریافت می کنند. مجلس دهم در برنامه ششم قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان را تصویب کرد. این قانون به همت دولت از ماه جاری اجرایی شده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه فنی و حرفه ای از پیگیری دستورالعمل همسان سازی حقوق بازنشستگان اعضای غیر هیئت علمی خبر داد.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رضا مسرور بر آمادگی صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد برای اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان پس از تایید هیئت امنای صندوق تاکید کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
علی بابایی کارنامی گفت:برخی از خط های تولید به دلیل کار سیاسی به دیگر استان ها منتقل شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۷   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در ماه های اخیر در خصوص همسان سازی حقوق و دستمزد اقدامات خوبی صورت گرفت و انتظار 14 ساله بخشی از سالمندان با همت دولت به ثمر نشست و حقوق بازشستگان کشوری 77 درصد افزایش پیدا کرد.
سخنگوی دولت هدف از اعمال جرایم کرونایی را حفظ جان شهروندان عنوان کرد و گفت: اعمال جریمه یک ابزار و هشدار خود کنترلی است و هدف ما ستاندن جریمه از مردم نیست.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۵۸    
رئیس سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح از اعمال همسان سازی حقوق بازنشستگان لشکری در مهرماه و پرداخت وام 50 میلیون تومانی به فرزندان کارآفرین آنها خبر داد.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۳۷    
معاون اموربازنشستگان و مشترکین از صدوراحکام همسان سازی90درصدی حقوق بازنشستگان هفته آینده واعمال فرآیندهمسان سازی درحقوق مهرماه بازنشستگان خبرداد. به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی سازمان بازنشستگی شهردای تهران،محمد نیشابوری ...
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۰   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیر کل فنی صندوق بازنشستگی کشوری جزئیات اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان را تشریح کرد. به گزارش روزانه نیوز ، اکبر شیرمحمدی در گفت وگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما ...
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۵   + ۳۴ سایت دیگر  
مسئولان سازمان بازنشستگان نیرو های مسلح و صندوق بازنشستگی کشوری همسان سازی حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری را بررسی کردند.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
دولت تدبیر و امید به وعده خود وفا کرد و در کمتر از 6 ماه احکام جدید بازنشستگان برای همسان سازی حقوق با میانگین 77 درصد افزایش، صادر شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دهمین جلسه شورای ملی سالمندان اظهار کرد: دولت تدبیر و امید به موضوع سالمندان توجه ویژه دارد و همواره تلاش کرده در تأمین معیشت بازنشستگان کشوری، لشکری و تأمین اجتماعی قدم های خوبی بردارد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۲    
مدیرکل هماهنگی امور استان های سازمان تامین اجتماعی متناسب سازی حقوق بازنشستگان را یکی از اقدامات مهم سازمان عنوان کرد و اظهار داشت: امسال افزایش متناسب سازی حقوق نیز انجام شده اما به لحاظ اینکه تورم بالاست اثر این افزایش چندان محسوس نیست.