شنبه ۰۱ آبانساعت ۱۲:۲۱Oct 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «همسان سازی»

رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: جمعی از اعضای هیات علمی و کانون صنفی دانشگاه شهید رجایی با صدور بیانیه ای نسبت به عدم اجرای قانون همسان سازی حقوق در این دانشگاه اعتراض کردند.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۵    
بهروز محبی با اشاره به اینکه همسان سازی حقوق بازنشستگان نیازمند منابع پایدار است، گفت: بسیاری از وزرا در حال مذاکره با کشورهایی مانند چین و روسیه هستند تا پروژه ها از طریق تهاتر با نفت خام عملیاتی شوند. این ایده باعث آزادسازی احتمالی بخشی از منابع و استفاده از آنها برای حمایت از بازنشستگان خواهد شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
بهروز محبی با اشاره به اینکه همسان سازی حقوق بازنشستگان نیازمند منابع پایدار است، گفت: بسیاری از وزرا در حال مذاکره با کشورهایی مانند چین و روسیه هستند تا پروژه ها از طریق تهاتر با نفت خام عملیاتی شوند. این ایده باعث آزادسازی احتمالی بخشی از منابع و استفاده از آنها برای حمایت از بازنشستگان خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / آوای رشت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۶   + ۳۳ سایت دیگر  
رییس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی با بیان اینکه لایحه دائمی شدن متناسب سازی حقوق بازنشستگان از ششم مرداد ماه سال جاری به مجلس ابلاغ شده، ولی مورد بی مهری مجلس قرار گرفته و از دستور کار خارج شده است گفت ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۱۳    
رییس سابق دانشگاه الزهرا گفت: بحث همسان سازی و سقف حقوق از جمله واقعیت هایی است که به دانشگاه الزهرا آسیب می زند، ما از وزیر علوم انتظار داریم در این زمینه کمک کنید.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی گفت: از نمایندگان به خاطر توجه به لایحه نظام رتبه بندی معلمان تشکر می کنم و انتظار داریم که ضمن بررسی در کمیسیون هر چه سریع تر در صحن مجلس هم تصویب شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
شهریار حیدری گفت: انتظار داریم کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری ضمن بررسی این لایحه در کمیسیون، نمایندگان هر چه سریعتر این لایحه را در صحن علنی مجلس تصویب کنند تا حداقل خدمتی از سوی مجلس انقلابی و جهادی برای معلمان محسوب شود. همسان سازی حقوق بازنشستگان و شاغلان هر چه سریعتر اجرایی شود.
ایران خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی گفت: همسان سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان باید هر چه سریعتر عملیاتی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۵    
نماینده گیلانغرب در مجلس نسبت به روند اجرای سریع همسان سازی حقوق بازنشستگان و شاغلان انتقاد کرد.
معاون توسعه و مدیریت منابع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از همسان سازی دستمزدهای مربیان پاره وقت شاغل در مراکز این مجموعه فرهنگی با معلمان حق التدریس پاره وقت و شاغل در آموزش و پرورش خبر داد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۱:۱۰    
ما اعضاء شورای شهر هستیم نه شورای شهرداری کلیه مصوبات شورای شهر برای همه دستگاه ها لازم الاجراست. هوشنگ نصیری در هفدهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر خرم آباد، گفت: عدم همسان سازی دریچه های منهول سطح شهر از عمده مشکلات و گلایه مندی شهروندان می باشد که این موضوع در سطح شهر به عینه دیده می شود ...
خبر خوی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۳۴    
مهدی موسوی در راستای احقاق حقوق بازنشستگان و برای تسریع در بررسی و تصویب قانون بازسازی و ترمیم معاش و همسان سازی حقوق آنها، عادل نجف زاده نماینده مردم شهرستان های خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی با حمایت جمعی از نمایندگان، با رئیس مجلس مکاتبه کرد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
موضوع افزایش حقوق گروه ها و اقشار مختلف یکی از مهم ترین مقولاتی است که در خصوص آن باید نهایت حساسیت و دقت را به خرج داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۱۸    
دائمی شدن همسان سازی حقوق بازنشستگان، این روزها توسط مجلس درحال پیگیری است.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۳۰    
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی در نامه ای به وزیر نفت خواستار همسان سازی حقوق و فوق العاده های پرداختی پرسنل قراردادی مدت موقت شد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز، وضع معیشتی بازنشستگان مساعد نیست؛ در این شرایط از همسان سازی یا متناسب سازی نیز کار چندانی برنمی آید. علی اکبر عیوضی (عضو هیات مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران) در این رابطه می گوید: در دولت جدید، نه تنها وضعیت بیمه شدگان و بازنشستگان بهتر نشد ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - ورشکستگی صندوق های بازنشستگی از جمله مسایلی است که به گفته کارشناسان مدت هاست زنگ خطر آن به دا درآمده است و کارشناسان اقتصادی، از آن به عنوان مهم ترین ابَرچالش بازنشستگان نام برده اند. ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه اصلاح طلب حامی دولت روحانی اذعان کرد: دولت قبلی در ماه های پایانی عمر خود، آشفتگی های فراوانی را در روند کلی حقوق گروه های مختلف ایجاد کرد و موجب افزایش نقدینگی و تورم شد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ علی اصغر بیات، رئیس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی در گفتگوی تلفنی با برنامه گفتگوی اجتماعی در مورد همسان سازی حقوق بازنشستگان گفت ...
برترین ها / تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۳۹   + ۱۰۱ سایت دیگر  
فارس: بخشنامه بودجه سال 1401 از سوی رئیس جمهور به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ شد که در آن چارچوب و قواعد کلی حاکم بر تدوین بودجه تعیین می شود. بر این اساس همه دستگاه ها با محوریت سازمان برنامه و بودجه کشور با اهتمام جدی و مساعی جمعی و با تدوین برنامه ای منظم و تلاشی فراگیر و منضبط ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ علی دهقان کیا، رئیس کانون کارگران بازنشسته تامین اجتماعی شهر تهران با حضور در برنامه گفتگوی اجتماعی در مورد همسان سازی حقوق بازنشستگان گفت: انتظار کارگران از دولت سیزدهم ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ ولی اسماعیلی، نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در گفتگوی تلفنی با برنامه گفتگوی اجتماعی در مورد همسان سازی حقوق بازنشستگان گفت ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت:همسان سازی و متناسب سازی حقوق بازنشستگان در حال اجرایی شدن است و ادامه دار خواهد بود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از موافقت بیشتر نمایندگان با تصویب لایحه دائمی شدن همسان سازی خبر داد. این در حالی است که به تازگی حدود 100 نماینده مجلس برای بررسی دو فوریتی این لایحه امضا جمع کرده اند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
حاجی بابایی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: مخالفی در مجلس برای هماهنگ سازی نظام حقوق و دستمزد بازنشستگان وجود ندارد و نمایندگان نگاه مثبتی به امور بازنشستگان دارند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مهدی طغیانی با اشاره به تبعات خطرناک اجرای همسان سازی دایمی حقوق بازنشستگان، بدون تامین منابع پایدار، گفت: در شرایطی که اقتصاد کشور با کسری بودجه فراوان روبه رو است و صندوق های بازنشستگی نیز مشکلات زیادی دارند، نباید با تصمیمات اشتباه، معیشت بازنشستگان و سایر اقشار را گرفتار تکانه های تورمی ساخت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۷:۵۲    
رئیس کمیته آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در توئیتی بر لزوم طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان در راستای تکریم مقام و منزلت آنها تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس یازدهم گفت: بعد از تصویب طرح تسهیل مجوزهای فضای کسب وکار‬⁩ که مخالف صریح رانت و انحصار و تعارض منافع بود، باید شفافیت، رتبه بندی معلمان و همسان سازی حقوق بازنشستگان در اسرع وقت در دستور کار مجلس قرار گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان نماینده مردم نطنز، قمصر و بادرود در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان در کمیسیون اجتماعی مجلس در حال بررسی است و در صورت آمدن این طرح به صحن، مجلس آن را تصویب می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: موافق اجرای کامل و دائمی کردن قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان هستم، چون این اقدام مجلس می تواند گام بزرگی برای حفظ کرامت انسانی بازنشستگان عزیز باشد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۳    
سماکچی همسان سازی حقوق بازنشستگان را مطالبه مهمی که این قشر از دولت دارد خواند و گفت: در کشور فاصله طبقاتی وجود دارد که باید دولت انقلابی در جهت کاهش آن اقدام کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۷:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - نماینده شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه دایمی کردن همسان سازی حقوق بازنشستگان بزودی در دستور کار مجلس قرار خواهد گرفت.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۶    
گروه اجتماعی-محمد سیاح: شهرهای مختلف ایران بار دیگر شاهد اعتراضات گسترده فرهنگیان است، اعتراضاتی که از سال گذشته در پی طرح های نیمه تمام وزارت آموزش و پرورش در راستای رتبه بندی معلمان و تعیین وضعیت نیروهای حق التدریس نهضتی و کارنامه سبزها و همسان سازی حقوق بازنشستگان، در مقابل مجلس شورای اسلامی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، گفت: دستگاه های دولتی باید به صورت اساسی به مسئله بازنشستگان به خصوص کسانی که در پوشش سازمان تأمین اجتماعی و سازمان های دولتی بیمه هستند توجه و به صورت ویژه به آنها رسیدگی کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۱    
مجلس برای همسان سازی حقوق و رتبه بندی فرهنگیان با جدیت تلاش می کند.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از فرهنگیان قزوینی برای تحقق مطالبات خود در مقابل اداره کل آموزش و پرورش تجمع کردند و خواستار رسیدگی مسئولان نسبت به مشکلاتشان شدند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
هر هفته سعی بر این داریم تا با انتخاب تیترهایی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهیم که قطعا باید شنیده و خوانده شوند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
امروز صبح کارگران معادن خصوصی و پیمانی زغالسنگ با 17 روز اعتصاب در شهرستان زرند برای احقاق حق خود و فریاد عدالت در مقابل استانداری کرمان تجمع کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۲:۲۰    
اعلام زمان قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو، تعیین رئیس سازمان بورس و دردسرهای جدید بازنشستگان با همسان سازی حقوق ها از اخبار اقتصادی امروز است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس،گفت: قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان باید کامل اجرایی شده و دائمی شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
جعفر قادری با اشاره به اینکه اگر دولت قصد واقعی کردن حقوق بازنشستگان را دارد، باید از طریق عادلانه کردن پرداخت ها توازن را برقرار سازد، گفت: پیشنهاد می کنم دولت از طریق کاهش دریافتی های غیر متعارف و حذف پاداش های نجومی برخی گروه های با نفوذ، این منابع را صرف همسان سازی حقوق بازنشستگان کند.
ملیت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۸:۳۵   + ۳۷ سایت دیگر  
تعداد زیادی از بازنشستگان سال گذشته، همچنان در انتظار دریافت پاداش پایان خدمت خود هستند.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۷:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
اکبر شوکت در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به نگرانی ها و دغدغه هایی که بازنشستگان در ارتباط با همسان سازی دارند، افزود: این نگرانی و دغدغه درباره احکام بازنشستگان در بازنشستگی است. ...
روز نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس لایحه ی دائمی شدن همسان سازی حقوق بازنشستگان را از قید دو فوریت خارج کرده و تبدیل به لایحه ی عادی نموده اند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم سنندج،دیواندره و کامیاران در مجلس در توئیتی به بررسی خارج از نوبت لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان اشاره کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۳۶   + ۲۲ سایت دیگر  
نماینده مردم بندرانزلی در مجلس از حساسیت مجلس نسبت به پرداخت معوقات بازنشستگان و اجرای قانون رتبه بندی معلمان سخن گفت.
کمیته ملی المپیک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۴۵    
دوره مقدماتی مربی بدنساز آکادمی ملی المپیک برای دومین بار در سالجاری در حال برگزاری است. به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت آکادمی ملی المپیک، به دلیل استقبال متقاضیان شرکت در دوره مقدماتی مربی بدنساز آکادمی ملی المپیک ...
نواندیش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۰:۴۰   + ۳۳ سایت دیگر  
جمعی از نمایندگان در نامه ای به قالیباف رئیس مجلس خواستار در اولویت قرار گرفتن لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان در دستورکار جلسه علنی مجلس شدند. به گزارش تسنیم ...
کارگر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۸:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
یک فعال کارگری در استان قزوین می گوید: در برابر نمایندگانی که ساز مخالفت با اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان می زنند، سکوت نخواهیم کرد.
کارگر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
به دنبال از اولویت بررسی خارج شدن لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان 100 نماینده مجلس برای تبدیل مجدد آن به لایحه دو فوریتی، امضا جمع کردند.