شنبه ۱۶ اسفندساعت ۲۱:۰۵Mar 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «همسان سازی»

راهبرد معاصر   ۳ ساعت پیش    
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان در مرحله دوم خبر داد و گفت که افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از اول اسفند اجرایی شده است و با تخصیص بودجه مناسب، مرحله دوم متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اجرایی می گردد.
صبح قزوین   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر گروه جهادی هور مینو گفت: پیگیری مطالبات بازنشستگان تامین اجتماعی و بحث فوریت همسان سازی حقوق به نسبت تورم موجود که به نحوی در کل کشور در حال مطالبه است در استان قزوین نیز از مطالبات ماست.
دولت   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در خلال بررسی لایحه بودجه 1400 و مبحث همسان سازی حقوق؛ حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر با بیان اینکه افزایش حقوق هیأت علمی دانشگاه های علوم پزشکی و برخی از کارکنان را دولت رأسا انجام داده و از مجلس مجوز نگرفته، مدعی شد که تبعیض جدیدی توسط دولت پایه گذاری شده است ...
تیتر ۱   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
علی حدادی گفت: در سنوات گذشته بازنشستگان تامین اجتماعی از همسان سازی حقوق ها جامانده بودند و به آنها توجهی نشد در نتیجه مجلس یازدهم این اقدام را برای حمایت از کارگران انجام داد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
تجمع اعتراضی بازنشستگان تامین اجتماعی: اطمینانی به احقاق حقوق خود نداریم همزمان با تجمع جمعی از بازنشستگان تامین اجتماعی در تهران، مجلس ایران اختصاص 90 هزار میلیارد تومان از بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی را تصویب کرد. ...
کبنا نیوز   ۴ ساعت پیش    
طرح رتبه بندی معلمان و همسان سازی حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه ها در صحن علنی مجلس به تصویب رسید.
علی رغم هشدار برخی نمایندگان مجلس مبنی بر اینکه اجرای طرح همسان سازی حقوق اعضای هیأت علمی دانشگاه ها، تبعیض آمیز بوده و موجب ایجاد دور جدیدی از مسابقه افزایش حقوق در کشور خواهد شد، نمایندگان با پیشنهاد حذف اجرای این طرح از بند و تبصره 2 لایحه بودجه 1400 مخالفت کردند.
کارگر نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس مبلغ 150 هزار میلیارد تومان را برای همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی، لشگری و کشوری در سال آینده تصویب کردند.
دانا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
محسن فتحی گفت: همسان سازی حقوق بازنشستگان و حل مشکلات آنان باید به عنوان یک راهبرد در اولویت دولت قرار گیرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۷ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: نمایندگان مجلس با اختصاص اعتبار مقرر کردند که تسویه بدهی دولت به تامین اجتماعی، متناسب سازی حقوق لشگری و کشوری و رتبه بندی معلمان در سال1400 انجام شود.
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از پرداخت علی الحساب مرحله دوم همسان سازی حقوق بازنشستگان این سازمان در اسفند ماه سال جاری خبر داد و گفت: با نظر مثبت دولت و نظر مثبت نمایندگان مجلس حدود 90 هزار میلیارد تومان در بودجه 1400 در صحن هم رای گرفت.
شفقنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا-رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری در میان بازنشستگان تامین اجتماعی مقابل مجلس گفت: تا زمانی که به حقوق خود نرسیم، سکوت نخواهیم کرد. جمعی از بازنشستگان تامین اجتماعی صبح امروز (شنبه 16 اسفند) مقابل مجلس تجمع کردند آن ها خواهان تصویب مصوبه کمیسیون تلفین و بودجه مجلس شورای اسلامی پیرامون 90 ...
خانه ملت   ۸ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از تصویب موضوع همسان سازی حقوق هیأت علمی دانشگاه ها در نشست امروز صحن علنی مجلس خبر داد و گفت: موضوع این بند از قانون که به کمیسیون تلفیق ارجاع شده بود امروز پس از بحث های کارشناسی در صحن علنی مجلس مصوب شد.
اقتصاد نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: در سال 1400 بازنشستگان 99 هم برای مرحله دوم متناسب سازی شامل می شوند و دغدغه نداشته باشند.
نمایندگان مجلس در مصوبه ای با تامین 150 هزار میلیارد تومان برای متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران و رتبه بندی معلمان و همچنین 89 هزار میلیارد تومان برای رد بدهی دولت به تامین اجتماعی موافقت کردند.
خانه ملت: نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس از اختصاص مبلغ 90 هزار میلیارد تومان جهت همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی خبر داد. ولی اسماعیلی در مورد متناسب سازی حقوق بازنشستگان گفت ...
شهرآٰرا نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز کارگران بازنشسته تامین اجتماعی مقابل مجلس شورای اسلامی درخصوص تصویب بودجه همسان سازی حقوق و پرداخت بخشی از بدهی دولت به سازمان تجمع کردند.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - هفته گذشته میدان نفتی آذر در شهرستان مهران که یکی از پیچیده ترین و کم نظیرترین طرح های نفتی 110 سال گذشته است از طریق ویدیوکنفرانس با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری افتتاح شد.
دانا   ۹ ساعت پیش    
عبدالمجید شیخی با بیان اینکه تبعیض در همسان سازی حقوق بازنشستگان ممنوع است، گفت: اگر همسان سازی حقوق برای برخی 57 درصد است، برای همگان نیز باید 57 درصد انجام شود.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از پرداخت علی الحساب اجرای مرحله دوم همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی طی چند روز آینده خبر داد.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۴۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ضمن بیان اینکه با نظر مثبت دولت و مجلس مقرر شده 90 هزار میلیارد تومان در قالب بند واو تبصره 2 بودجه 1400 به سازمان پرداخت شود بابت رد دیون دولت به ماست گفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اهر- نماینده مردم اهر و هریس در مجلس با تاکید بر ضرورت اجرای دقیق طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان گفت: همسان سازی حقوق بازنشستگان اولویت مجلس یازدهم است.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رشت- نماینده رشت و خمام در مجلس با اشاره به تلاش مجلس برای همسان سازی حقوق، گفت: در بودجه 1400 در این زمینه به بازنشستگان و شاغلین تأمین اجتماعی نگاه ویژه ای شده است.
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون کارگری مجلس از تصویب نود هزار میلیارد برای همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از پرداخت علی الحساب اجرای مرحله دوم همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی طی چند روز آینده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
شوکت گفت: اگر در سال گذشته پایه حقوق کارگران درست افزایش پیدا می کرد، حقوق بازنشستگان هم به طور چشمگیر افزایش می یافت و مجبور به همسان سازی نبودیم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۹:۳۴    
بازنشستگان تامین اجتماعی و فعالان کارگری شیراز و استان فارس طی نامه ای به نمایندگان شیراز و زرقان در مجلس خواستار عدم تغییر در بودجه اختصاص یافته به همسان سازی حقوق بازنشستگان شدند.
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
علی حدادی گفت: اگر حلقومی امروز از FATF دفاع کرده و پیامی را برای پالرمو و CFT می فرستد باید بداند، عمل به این معاهدات به معنای بسته شدن دست ما در راه معاملات و دادن اطلاعات تجاری به دیگران است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
نائب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در توئیتی به مصوبه مجلس جهت همسان سازی حقوق های بازنشستگی اشاره کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۳:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
گروه استانها- نماینده مردم همدان گفت: تصویب نهایی متناسب سازی حقوق بازنشستگان کشوری، لشکری، تامین اجتماعی و مستمری بگیران بی شک موجب آرامش خاطر تعداد زیادی از بازنشستگان و مستمری بگیران خواهد شد.
آفتاب ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۲۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش آفتاب ایلام، عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1400 از تصویب بودجه همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی خبر داد. علی اکبر بسطامی افزود: در جلسه بررسی بودجه سال 1400 به منظور رد بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۷:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
حسن صادقی از تصویب 90 هزار میلیارد تومان اعتبار برای سازمان و انتظار برای تصویب نهایی در صحن علنی خبر داد. حسن صادقی، رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری، از تصویب 90 هزار میلیارد تومان اعتبار مخصوص تامین اجتماعی در کمیسیون تلفیق بودجه خبر داد. ...
اقتصاد ایران: سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1400 از اختصاص اعتبار برای همسان سازی و متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و متناسب سازی حقوق لشگری و کشوری در بودجه 1400 خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
بازنشستگان تامین اجتماعی سال 99 با انتشار کارزاری خطاب به مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، خواستار حمایت از خود در اجرای همسان سازی حقوق شدند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۳۶   + ۳۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1400 مجلس گفت: براساس مصوبه این کمیسیون، 60 هزار میلیارد تومان برای متناسب سازی حقوق لشگری و کشوری، رتبه بندی معلمان، اجرای قانون جامع معلولان، مطالبات ایثارگران و همسان سازی حقوق شهدای بازنشسته تخصیص پیدا کرد.
رهیاب   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۱۵    
رئیس تامین اجتماعی شعبه اندیمشک گفت: دومین مرحله متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی از همین ماه اجرایی می شود و اولین مرحله افزایش حقوق در مردادماه انجام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۰۰   + ۳۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی جزئیات مصوبه این کمیسیون درخصوص همسان سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی را اعلام کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
بک بازنشسته تامین اجتماعی: بیش از 32 سال کارکرد، حقوق بازنشستگی من حدود دو میلیون و 800 هزار تومان است و این فقط 10 روز از هزینه های زندگی خانواده ما را تامین می کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حسینی با اشاره به اینکه یکی از مسائلی که برای اصلاح ساختار بودجه نیاز داریم این است که پایگاه های اطلاعاتی منسجمی را ایجاد کنیم گفت: اصل ماجرا متناسب سازی حقوق ها بوده و این موضوع به مرور به سمت همسان سازی تغییر ادبیات یافته است.
روز نو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۳:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: با عنایت خداوند، احکام جدید بازنشستگان عزیز تامین اجتماعی در همین اسفند ماه اصلاح و صادر می شود.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۱:۴۱   + ۲۳ سایت دیگر  
همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال 1400 اجرایی می شود و افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در نخستین ماه های سال جدید اعمال می شود که جزئیات بیشتر از افزایش حقوق بازنشستگان را در این خبر میخوانید.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۸:۰۷   + ۲۳ سایت دیگر  
داود مددی از مدیران عامل اسبق سازمان تأمین اجتماعی که از آذر 84 تا تیر 86 مدیریت سازمان تأمین اجتماعی را برعهده داشته است، با روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی گفتگو کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی خواستار همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و اجرای فوق العاده مناطق جنگی برای آنها شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۲۸   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: در سال گذشته مجموع اعتباراتی که برای پرداخت وام به بازنشستگان در نظر گرفته شد 200 میلیارد تومان بود اما امسال این مبلغ به بیش از 2 هزار میلیارد تومان اعتبار افزایش یافته است.
اقتصاد ایران: نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است امسال تدبیری اتخاذ شود تا حکمی دائم برای همسان سازی حقوق بازنشستگان در نظر گرفته شود.