پنجشنبه ۰۶ اردیبهشتساعت ۰۲:۱۲Apr 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «همسان سازی»

اینتیتر   ۹ ساعت پیش    
به گزارش اینتیتر به نقل از جارنیوز، بر اساس اعلام شورای نگهبان حکم برنامه هفتم توسعه درباره متناسب سازی حقوق بازنشستگان برخلاف موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشده و بر اساس آن بازنشسته ها باید طی 3سال 90درصد حقوق شاغلان را دریافت کنند ...
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی و عملیات بیمه ای صندوق بازنشستگی فولاد از تلاش صندوق برای ملحوظ نمودن نقطه نظرات بازنشستگان در تدوین آیین نامه جدید همسان سازی خبر داد
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۲:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
تصویب افزایش 20 درصدی حقوق بازنشستگان و مستمری گیران برای سال 1403، در سال جدید نیز توسط برخی از صندوق ها اعمال شد.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۸:۵۵    
یدالله فرجی اظهار کرد که اجرای قانون 96 تامین اجتماعی الزامی است و باید حقوق بر اساس این قانون افزایش یابد.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۸:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
همسان سازی حقوق بازنشستگان به مراحل نهایی خود نزدیک شده است و قرار است در خرداد ماه ما به التفاوت افزایش حقوق ها واریز شود. افزایش حقوق ها قرار است از محل اخذ مالیات تامین شود.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از اندیشه معاصر، یدالله فرجی گفت: افزایشی مطابق با تورم و سبد هزینه های زندگی، باید بلااستثنا به همه مستمری ها اضافه شود؛ نباید تفاوتی میان حداقل و سایر سطوح باشد؛ ماده 96 این الزام را تاکید کرده است ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۰:۳۹    
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفته که با توجه به اینکه هنوز برنامه هفتم توسعه ابلاغ نشده است، مسئولان سازمان تأمین اجتماعی منتظر ابلاغ رسمی این قانون هستند تا بر اساس آن بتوانند حکم ها را اجرا کنند.
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۵:۰۷    
با وحود اینکه یک ماه از سال جدید میگذرد اما هنوز معوقات بازنشستگان واریز نشده است. تاریخی از طرف تامین اجتماعی برای واریز معوقات بازنشستگان اعلام شده است.
زندگی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۴:۲۶    
در جریان این نشست بحث مفصلی پیرامون این موضوع صورت گرفت که کمک حال بازنشستگان تأمین اجتماعی باشیم. قرار بر این شد که اگر در این یک ماه زمان باقی مانده مجلس یازدهم احکام ابلاغ و متناسب سازی اعمال شود.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۶:۴۱    
وی ادامه داد: در جریان این نشست بحث مختلفی درباره وضعیت و شرایط اعمال افزایش حقوق بازنشستگان در اجرای قانون برنامه هفتم توسعه انجام شد؛ با توجه به اینکه هنوز برنامه هفتم توسعه ابلاغ نشده است، مسؤولان سازمان تأمین اجتماعی منتظر ابلاغ رسمی این قانون هستند تا بر اساس آن بتوانند حکم ها را اجرا کنند ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۲۱:۱۲    
بر اساس قانون، احکام برنامه هفتم توسعه از ابتدای سال 1403 لازم الاجرا است، بنابراین هر زمان که قانون ابلاغ شد، معوقات ماه (های) گذشته بازنشستگان هم پرداخت خواهد شد؛ اما از آنجا که تا به الان حکمی ابلاغ نشده، هنوز مشخص نیست که این مناسبات و تنظیمات و متناسب سازی حقوق بر چه اساسی خواهد بود.
رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست عصر امروز این کمیسیون، توضیحاتی درباره آخرین وضعیت همسان سازی حقوق بازنشستگان داد.
نصر نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نصر: مدیرکل تعاون، کار و رفته اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: ایجاد امنیت شغلی، همسان سازی حقوق بازنشستگان و پرداخت 25 درصد از معوقه سال 1400، پرداخت به موقع دستمزد و حقوق و دریافت خدمات شایسته درمانی را از جمله درخواست های جامعه کارگری است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۳:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس گفت: قرار بود از ابتدای سال جاری 40 درصد همسان سازی حقوق بازنشستگان محقق شود اما اینگونه نشد لذا درخواست مجلس از دولت اجرای هرچه سریع تر قانون است.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۲:۳۲    
بازنشستگان کشوری از انتظار برای اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان خبر دادند.
جماران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۲:۱۷    
عیدعلی کریمی (دبیر اجرایی خانه کارگر قزوین) گفت: اگر اوضاع بازنشستگان بدتر از کارگران نباشد، بهتر نیست. آن ها سال ها کار کرده اند و حالا نیز برای گذرانِ زندگی باید در سنِ پیری کار کنند. سفره ی بازنشستگان روز به روز کوچکتر می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
در یکصد و پنجامین جلسه شورای اسلامی شهر شیراز نرخ کرایه تاکسی در شهر شیراز تعیین شد و طرح همسان سازی شارژ کارت رفاهی پرسنل به تصویب رسید.
هر سال بین تمامی شغل ها یک درصدی افزایش حقوق را مشاهده میکنیم که با توجه به آن حقوق جدید را از شروع سال دریافت میکنند و به این کار همسان سازی میگویند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۳:۴۳   + ۶۰ سایت دیگر  
با پیگیری سازمان بازرسی کل کشور، معضل چندین ساله بازنشستگان کشوری در خصوص تأخیر در برقراری مستمری رفع شد.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از اکونگار، در روزهای پایانی دیماه سال گذشته سخنگوی شورای نگهبان مهر تایید بر همسان سازی حقوق بازنشستگان زد. بر اساس اعلام شورای نگهبان حکم برنامه هفتم توسعه درباره متناسب سازی حقوق بازنشستگان برخلاف موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشده و بر اساس آن بازنشسته ها باید طی 3سال ...
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۷:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
حقوق شهدای نیروهای مسلح و کسانی که در همکاری با نیروهای مسلح شهید یا جانباز شده اند 20 درصد افزایش یافت.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۹:۳۹   + ۴۱ سایت دیگر  
سمیه گلپور اعلام کرد: جلسه رسمی برای اصلاح مزد عملاً تشکیل نشده است و بنده به عنوان رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگری کشور به وزارت کار دعوت شدم که مذاکره ای با دوستان داشته باشیم.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۷:۱۶   + ۳۶ سایت دیگر  
مشخص نیست همسان سازیِ بازنشستگان تامین اجتماعی چگونه قرار است اجرا شود. امیدواریم به بهانه ی نبودِ بودجه بازنشتسگان تامین اجتماعی را از همسان سازیِ حقوق معاف نکنند.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به شرایط فروش فوق العاده ایران خودرو اعلام شد. متقاضیان ثبت نام ایران خودرو 1403 می توانند دو خودروی پرفروش را با قیمت کارخانه خریداری کنند. موعد تحویل نیز 90 روزه است
سلام نو / اندیشه معاصر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون فنی و امور بیمه ای سازمان تامین اجتماعی، گفت: این امر منوط به تدوین و ابلاغ آیین نامه های مربوطه است، اما عملیاتی شدن آن مطابق قانون برنامه هفتم توسعه، از اول فروردین ماه سال 1403 است.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۴:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
وام بانک رفاه به مستمری بگیران| اعطای تسهیلات (وام بانکی) به مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی، کارکنان شرکت ها و سازمان های متعامل با بانک رفاه کارگران است.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
یارانه دهک های 1 تا 9 واریز شد. یارانه کمک معیشتی مرحله 158 مربوط به فروردین ماه 1402 به حساب تمام سرپرستان خانوار دهک های چهارم تا نهم در سراسر کشور واریز و از ساعت 24 قابل برداشت است.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۹:۵۲    
به گزارش اینتیتر به نقل از خبرآنلاین، عیدعلی کریمی در انتقاد از افزایشِ 35درصدیِ دستمزد کارگران گفت: مصوبه ی مزد امسال نشان داد که دولت دیواری کوتاه تر از دیوارِ کارگران پیدا نکرده است ...