پنجشنبه ۱۰ فروردینساعت ۰۰:۲۷Mar 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صندوق های بازنشستگی»

خبرگزاری دانشجو   ۱ ساعت پیش    
به همت انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی، میزگرد تخصصی ابر بحران صندوق های بازنشستگی با حضور شاهین بهداروند، کارشناس و پژوهشگراقتصادی، فرهاد بذرافکن، عضو دبیرخانه هیأت امنای سازمان تأمین اجتماعی و صندوق های تابعه برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در بودجه سال 1402 منابع بسیار مطلوبی برای تأمین کسری های صندوق های بازنشستگی از جمله صندوق بازنشستگی کشوری، صندوق فولاد و صندوق تأمین اجتماعی پیش بینی شده است و باید بگویم راه های مناسبی برای اخذ مطالبات صندوق ها از دولت و کاهش آن ها ترسیم شده است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۸:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: همه تلاش ما این است که تولیدات شرکت های صندوق های بازنشستگی، افزایش قیمتی نداشته باشیم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۷:۳۳   + ۱۴۹ سایت دیگر  
برنامه اساسی دولت در سال 1402، پوشش بیمه ای یک میلیون نفر ذیل سازمان تأمین اجتماعی و سایر صندوق های بازنشستگی است.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۹:۱۴   + ۲۴ سایت دیگر  
مرتضوی حمایت از تعاونگران و اندیشمندان حوزه تعاون را از دیگر الزامات این حوزه برشمرد و گفت: در مسیر اصلاح سیاست های صندوق های بازنشستگی و راهبرد کلان وزارت رفاه برای عبور از بنگاه داری به سهام داری، تعاونگران برتر و توانمند را در اولویت قرار می دهیم.
شانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۸:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور بازنشستگی و رفاه صندوق های بازنشستگی صنعت نفت گفت: در تدارک برگزاری نخستین دوره المپیاد ورزشی بازنشستگان صندوق های نفت در دوره پساکرونا هستیم.
شانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۸:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس هیئت رئیسه صندوق های بازنشستگی صنعت نفت در آخرین نشست هیئت رئیسه در سال 1401 گفت: سیمای پروژه ها، طرح ها و شرکت های تولیدی، طراحی و مهندسی و دانش بنیان گروه اقتصادی صندوق ها در سال 1401 تغییر کرد.
برترین ها / اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۹:۳۶   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد که در سال 1402 بیش از یک میلیون فرصت شغلی ایجاد خواهد کرد.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مطالبات تمام مشمولان صندوق های بازنشستگی زیر پوشش وزارت تعاون پرداخت شده است.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - با وجود تصمیم های اعلام شده در هفته های گذشته افزایش حقوق 38 درصدی مستمری بازنشستگان سایر صندوق ها تصویب نشد. در آخرین جلسه هیات امناء صندوق های بازنشستگی علی رغم وعده های مکرر برخی صندوق های بازنشستگی از جمله معاون فنی صندوق فولاد و مشاور صندوق آینده ساز داده شده بود ...
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از نبض بازار ، حقوق بازنشستگان، وظیفه بگیران و مشترکان صندوق های بازنشستگی کشوری و لشکری و سایر صندوق های بازنشستگی وابسته به دستگاههای اجرایی، به میزان بیست درصد (20%) نسبت به آخرین حکم حقوق سال 1401 افزایش می یابد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس به دولت اجازه داده تا از طریق وزارت امور اقتصادی و دارایی نسبت به واگذاری سهام و سهم الشرکه متعلق به دولت و شرکتهای دولتی در بنگاه های مشمول واگذاری به دستگاههای اجرائی و صندوق های بازنشستگی کشوری ...
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
صندوق های بازنشستگی، میلیون ها دلار را با توجه به ورشکستگی اس وی بی از دست دادند.
روند بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۴۰   + ۹۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون و رفاه اجتماعی گفت: جلساتی را با شورای عالی کار برگزار کردیم، بنابراین تا اوایل هفته آینده تعیین حداقل حقوق و دستمزد کارگران انجام خواهد شد. ...
تیتر20   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۱۰    
طرح بیمه عمر و تامین آتیه تکمیلی بازنشستگی پاسارگاد موجب می شود در کنار صندوق های بازنشستگی دولتی، یک صندوق بازنشستگی کوچک دیگری برای سازمان های کوچک و متوسط توسط بخش خصوصی ایجاد شود.
طلا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
طرح نقل وانتقال سوابق بیمه یا بازنشستگی بین صندوق های بازنشستگی به تصویب مجلس رسید.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۳:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
حقوق بازنشستگان و وظیفه بگیران مشمول صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح و سایر صندوق های وابسته به دستگاه های اجرایی به میزان 20 درصد افزایش می یابد.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
این صندوق ها یک بیمه برای ادامه یافتن چرخه های نسلی محسوب می شوند. به این معنی که هر نسل به امید برقراری خدمات رفاهی برای سال های پیرانه سری اش، وارد رابطه طولانی مدت با یکی از این صندوق ها می شود و با پرداخت حق بیمه، ضمانت رفاهی آن را خریداری می کند ...
نیپنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا به نقل از روابط عمومی صندوق های بازنشستگی صنعت نفت در متن حکم، عبدالحسین بیات، رئیس هیئت رئیسه صندوق های بازنشستگی صنعت نفت، خطاب به ذبیح اله نعیمی سرپرست شرکت سرمایه گذاری اهداف آمده است: ...
شانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس هیئت رئیسه صندوق های بازنشستگی صنعت نفت گفت: ضرورت دارد برای شرکت های تولیدی از جمله شرکت پالایش نفت جی، امکان صادرات مستقیم پس از تأمین نیاز داخلی فراهم شود تا شرکت بتواند برای ذی نفعانش حداکثر سودآوری را محقق کند.
صندوق بازنشستگی کشوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری تاکید کرد: بخش بزرگی از منابع درآمدی صندوق های بازنشستگی در دنیا از محل کسورپردازی شاغلین و فعالیت های اقتصادی تامین می شود که امروز این منابع درآمدی برای صندوق بازنشستگی، خود به یک چالش بزرگ بدل شده است. ...
شانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۰:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت رئیسه صندوق های بازنشستگی صنعت نفت گفت: جهت دهی اقتصادی برای تعادل بخشی به منابع و مصارف با نگاهی بلندمدت، یکی از دستاوردهای با اهمیت گروه اقتصادی صندوق ها در سال 1401 بود.
روند بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۹:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون در ساری گفت: دولت در لایحه بودجه سال آینده 200 هزار میلیارد تومان برای پرداخت مطالبات بازنشستگان پیش بینی کرده است. به گزارش روند بازار به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، سیدصولت مرتضوی شامگاه پنجشنبه در نشست صمیمی با تشکل های کارگری ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۳:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایجاد اشتغال پایدار را یکی از وظایف اصلی مسئولان به عنوان کارگزاران نظام اسلامی توصیف کرد و گفت: دولت سیزدهم در شرایطی فعالیت خود را آغاز کرد و دولت را تحویل گرفت که بودجه کشور با کسری مواجه بود و صندوق های بازنشستگی لشکری و کشوری نیز 420 هزار میلیارد ...
نمایندگان در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش هزینه ای لایحه بودجه سال 1402 کل کشور، با بند (ج) تبصره (20) ماده واحده این لایحه موافقت کردند.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سنوات خدمت مورد قبول برای بازنشستگی تمام مستخدمین مرد و زن دارای حداقل مدرک کارشناسی معتبر در مشاغل اختصاصی در تمام صندوق های بازنشستگی اعم از لشکری و کشوری که در سال 1402 بازنشسته می شوند، در صورت اعلام نیاز دستگاه و رضایت مستخدم بدون رعایت شرط سنی به مدت دو سال افزایش می یابد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۸:۱۶   + ۵۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی مصوبه جدیدی برای شرایط بازنشستگی به تصویب رساندند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۸:۰۴   + ۲۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی صندوق های بازنشستگی را مکلف کردند تا محاسبات بیمه ای و وضعیت پایداری مالی در افق پنجساله، بودجه مصوب و عملکرد مالی خود را به تفکیک سرفصل های مندرج تا مرداد ماه سال 1402 منتشر کنند.
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۰:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
حقوق بازنشستگان، وظیفه بگیران و مشترکان صندوق های بازنشستگی کشوری و لشکری و سایر صندوق های بازنشستگی وابسته به دستگاه های اجرائی، به میزان بیست درصد (20%) نسبت به آخرین حکم حقوق سال 1401 افزایش می یابد ...
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۴:۲۴    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اگر با همین وضعیت پیش برویم، بخش اعظم بودجه دولت، پرداخت بدهی به صندوق های بازنشستگی خواهد بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اکوایران : نمایندگان در نشست علنی دیروز مجلس شورای اسلامی، در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه سال 1402 کل کشور، با بند اصلاحی(د) تبصره (19) ماده واحده این لایحه موافقت کردند ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۴:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس هیئت رئیسه صندوق های بازنشستگی صنعت نفت گفت: تا آنجا که در توانمان باشد تلاش می کنیم با نگاهی مثبت، درخواست بازنشستگان و بازماندگان گرامی را اجرایی کنیم؛ زیرا افزایش سطح رفاه و آسایش عزیزان بازنشسته هدف حرفه ای و خواست قلبی همۀ خانواده صنعت نفت و صندوق هاست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۲۲   + ۴۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی به صندوق های بازنشستگی کشوری، لشگری و تامین اجتماعی اجازه دادند از طریق شرکت ملی نفت ایران نسبت به فروش نفت خام و میعانات گازی صادراتی اقدام کند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۷:۱۱    
در حالیکه هر روز خبری از وضعیت اسفناک صندوق های بازنشستگی شنیده می شود و مدیران این صندوق ها هر دم ناله می کنند که منابع لازم برای حمایت از بازنشستگانشان را در اختیار ندارند، خبر رسیده که در صندوق بازنشستگی مس هزینه های عجیب و غریب رواج یافته و اعتراضات بازنشستگان در آن اوج گرفته است. ...
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۷:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
دنیای معدن: بر اساس لایحه بودجه سال 1402، سن بازنشستگی دو سال افزایش خواهد یافت. پس از بریز و بپاش های دولت ها در سال های گذشته، وابستگی صندوق های بازنشستگی به بودجه دولتی و عدم توانایی دولت ها در تحقق تعهدات خود ...
شانا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۷:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس هیئت رئیسه صندوق های بازنشستگی صنعت نفت گفت: برای سامان دهی طرح های راکد و سنواتی اقدام های مهمی شده است که از جمله آنها فعال سازی شرکت مایع سازی گاز ایران بود.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: مدیران سازمان تأمین اجتماعی بارها در مصاحبه هایشان اعلام کرده اند که چنانچه اصلاحاتی در صندوق بازنشستگی اتفاق نیفتاد، این صندوق دچار بحران شده و برای اجرای تعهداتِ خود در آینده با مشکل مواجه خواهد شد ...
سلام نو / مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۷:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
کارگران بالغ بر 7 میلیون تومان حقوق می گیرند و مدیران نیز بیشتر از 50 میلیون تومان حقوق خواهند گرفت.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۹   + ۱۰۲ سایت دیگر  
حقوق بازنشستگان، وظیفه بگیران و مشترکان صندوق بازنشستگی کشوری و لشکری و سایر صندوق های بازنشستگی وابسته به دستگاه اجرایی نیز مشابه کارمندان به میزان 20 درصد نسبت به آخرین حکم حقوق سال 1401 افزایش می یابد.
شانا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۶:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس هیئت رئیسه صندوق های بازنشستگی صنعت نفت گفت: پتروشیمی های سروش، نگین و طرح الفین کنگان تا پایان سال 1402 و ابتدای سال 1403 و آلای مهستان در اوایل 1404 به بهره برداری می رسند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۸:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مهرداد دارانی در یادداشتی به بحث پیشنهاد دولت در بودجه مبنی بر فروش توسط صندوق های بازنشستگی به منظور تادیه بدهی دولت به این صندوق ها پرداخته است.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۳:۰۴   + ۸۸ سایت دیگر  
حقوق بازنشستگان وظیفه بگیران و مشترکان صندوق بازنشستگی کشوری و لشکری و سایر صندوق های بازنشستگی وابسته به دستگاه اجرایی نیز مشابه کارمندان میزان 20 درصد نسبت به آخرین حکم حقوق سال 1401 افزایش می یابد.
فرادید   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۳:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی در اقتصاد ایران گفت: تورم 45 تا 50درصد تورم بالایی محسوب می شود و به طور قطع اگر نتوانیم انضباط بودجه ای و بانکی را پیاده سازی کنیم و همچنان صندوق های بازنشستگی هم با همین ناترازی پیش بروند و شرایط تحریم هم ادامه داشته باشد و ناترازی های ارزی را تشدید کند ...
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۲:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: قربون برم خدا را یک بام و دو هوا را ؛ این ضرب المثل دقیقا به سیاست دولت سیزدهم در حمایت از بازنشستگان دولتی و تأمین اجتماعی برمی گردد.به گزارش اقتصاد 24، دو سبک بازنشستگی ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت تامین منابع، دفاتر مالی و تلفیقی صندوق های بازنشستگی صنعت نفت منصوب شد.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
توماس پیکتی، استاد مدرسه اقتصاد پاریس معتقد است: بحران صندوق های بازنشستگی ایران در حالی به اوج خود رسیده که دولت در سال آینده به دنبال افزایش سن بازنشستگی است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۴:۴۵   + ۳۲ سایت دیگر  
نایب رئیس فراکسیون انقلاب مجلس گفت: در شرایطی که دارایی های صندوق بازنشستگی کشور معادل یک سال و نیم مصارفشان است، 51 درصد بازنشستگی های سال قبل پیش از موعد بوده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۴:۲۳    
سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به گزارشی مربوط به افزایش سن بازنشستگی نوشت: امروزه درآمدهای در دسترس صندوق های بازنشستگی به واسطة افزایش بازنشستگان، کاهش جمعیت در سن کار، کاهش نرخ باروری و افزایش امید به زندگی در حال کاهش است، در حالی که هزینه های این صندوق ها بطور روزافزونی افزایش می یابد ...