سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۰۰:۲۸Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تحقیق و تفحص»

خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت تحقیق و تفحص از دریافت و پرداخت حقوق های نجومی مجلس گفت: جلسه امروز این هیئت با حضور نمایندگان سازمان بازرسی کل کشور، دیوان محاسبات کل کشور، وزارت اطلاعات و مرکز پژوهش های مجلس برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مسئول تحقیق و تفحص از صنعت نساجی گفت: باید در ساختارهای تصمیم گیری کشور برای صنعت نساجی و پوشاک ساختار قدرتمندی تعریف کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۰:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
مسئول تحقیق و تفحص از صنعت نساجی با اشاره به اینکه بیش از 90 درصد تولیدکنندگان پوشاک کشور از بخش خصوصی هستند، گفت: در شرایطی که کشور دچار کمبود ارز است حدود 2 میلیارد دلار ارز برای پوشاک خارجی از کشور خارج می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس به بیان توضیحاتی درباره جزئیات جلسه کمیسیون متبوع خود پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس از بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از مجموعه غار علی صدر در این کمیسیون خبر داد و گفت: بنا شد تا وزارت گردشگری پاسخ سوالات نمایندگان را به کمیسیون ارائه کند تا کمیسیون در این باره تصمیم بگیرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس در توئیتی به موضوع حسابرسی صحیح ترازنامه ها در طرح تحقیق و تفحص از بانک ها تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۵۸    
افزایش پلکانی حقوق کارمندان تا سقف سی درصد،اسماعیلی: فرهنگ باید دربرنامه ریزی و بودجه ریزی اولویت باشد،تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد بانک های دولتی روی میز نمایندگان،طبق طرح مجلس؛ سازمان ها موظف به شفاف سازی مالی مسوولان هستند،تشکیل سازمان ملی سالمندان ضروری استو....
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۴۲    
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: علاوه بر دعوت نمایندگان مجلس از وزیر اقتصاد برای پاسخگویی به علل افت شاخص ها در بازارسرمایه، قراراست هفته آینده نیز طرح تحقیق و تفحص از بورس در مجلس مطرح و به رای گذاشته شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
هیات تحقیق و تفحص از سازمان سنجش آموزش کشور در دومین اطلاعیه خود اعلام کرد که روند فعالیت و اقدامات تحقیق و تفحص در سازمان سنجش با جدیت ادامه دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس این هفته در روزهای یکشنبه و سه شنبه نشست تخصصی خواهند داشت و تحقیق و تفحص از عملکرد دانشگاه شهید رجایی در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۶    
دکتر محسنی تبریزی کتاب انسان سیاسی را یکی از منابع مهم از منظر تجربی و پژوهشی برای محققان دانست و گفت: تحقیق و تفحص در حوزه جامعه شناسی سیاسی در دانشگاه های ما وسیع نبوده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
طرح شفافیت آرای نمایندگان و گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد دولت در مورد ارز 4200 منابع و مصارف در دستور هفته جاری مجلس قرار دارد.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۰۷    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس و کمیته تحقیق و تفحص حقوق های نجومی در مجلس یازدهم، شروع پدیده حقوق های نجومی را در دولت روحانی دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
دامغان- نماینده دامغان در مجلس گفت: طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه علوم پزشکی سمنان با همراهی سایر نمایندگان مجلس آغاز و به زودی انجام خواهد شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۱:۱۰   + ۴۴ سایت دیگر  
نمایندگان خانه ملت ضمن بررسی گزارش کمیسیون اقتصادی درباره تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان بورس، بررسی طرح شفافیت آرای نمایندگان را نیز در دستور دارند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان در مجلس گفت: در کمیسیون اقتصادی مجلس دو موضوع درباره کارخانه آزمایش به صورت همزمان در حال پیگیری است؛ نخست اعمال ماده 234 قانون آئین نامه داخلی مجلس و دوم تدوین طرح تحقیق و تفحص تا از این طریق تخلفات رخ داده در این کارخانه مشخص شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست روز گذشته کمیسیون موادی از قانون انتخابات شوراهای اسلامی طرح و اصلاحات لازم به تصویب کمیسیون رسید.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
جلال میرزایی، نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی گفت: روحانی در نحوه سخن گفتن با دیگران دقت خوبی داشت و این نشانه ضعفش نیست که نیاز به بازخواست و تحقیق و تفحص داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۰:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی از بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد شهرداری آبادان در حوزه های مختلف و سازمان های تابعه از سال 1390 تاکنون در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۷:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از بررسی طرح تحقیق و تفحص از صندوق بازنشستگی صداوسیما با توجه به انتصاب جدید ریاست این سازمان در دو هفته آینده خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۶:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از بررسی طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد در نشست امروز کمیسیون آموزش مجلس خبر داد و گفت: رأی گیری برای انجام این تحقیق و تفحص به نشست آتی کمیسیون موکول شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: مقرر شد رسیدگی به تقاضای تحقیق و تفحص از صندوق بازنشستگی سازمان صدا و سیما دو هفته تا یک ماه عقب بیفتد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : نماینده مردم علی آباد در مجلس خطاب به هیأت رئیسه ادامه گفت: اینکه فقط مدام گزارش تحقیق و تفحص تنظیم کرده و به قوه قضائیه ارسال شود تأثیری ندارد؛ بنابراین لازم است دیوان محاسبات به عنوان یکی از ارکان اصلی مجلس و مغز متفکر نمایندگان به این مسائل ورود کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون حقوقی و قضایی درخواست کرد گزارشهای تحقیق و تفحص مجلس دارای مستنداتی باشد که به صدوز حکم قضایی منجر شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس خطاب به کمیسیون اصل 90 تأکید کرد که گزارش های تحقیق و تفحص باید از پیوست های لازم برخوردار باشند تا قابلیت صدور حکم قضایی را داشته باشند.
الف   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۶:۰۵    
رئیس هیئت تحقیق و تفحص از شرکت های خودرو ساز با بیان اینکه در تحقیق و تفحص از شرکت های خودروساز به دنبال مچ گیری نیستیم، از تمدید مدت زمان این تحقیق و تفحص خبر داد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۲:۰۵    
باید همیشه این دهات را به نمایش گذاشت نتیجه گوسفند فروشی و بهتر از این نمی شود! از شعارهای بورسی استفاده و بهره رو دم انتخابات گرفتن! حالا تو سال های بعدی، ایشالا نوبت بورس می رسه باید بورس را دورهمی مدیران دانست تحقیق و تفحص واقعا واجبه تو این سازمان ... ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران تخریب چی داستان ما پس ازجنگ با تیم های بسیاری برای پاکسازی منطقه و خنثی نمودن مین های زیادی که باقی مانده بود به نقاط مختلف جنگی رفت و پس از بازنشستگی نیز اکنون به خاطراحساس مسئولیتی که دارد برای تحقیق و تفحص از شهدا مسیر جنوب غرب و زرباطیه عراق را در پیش گرفته است تا بلکه مادری یا ...
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیته تحقیق و تفحص از صنعت خودرو در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر ضرورت حذف قیمت گذاری دستوری از تمام زنجیره تولید و محصول نهایی خودرو گفت: خودروهای داخلی در صورت حذف قیمت گذاری دستوری توان رقابت با محصولات خارجی را خواهند داشت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک در مجلس ضمن تشریح محورهای طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی از کلید این طرح در کمیسیون آموزش مجلس خبر داد و گفت: این طرح به منظور شفافیت عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی با امضای ده ها نماینده مجلس کلید خورده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۰:۰۵    
فیش حقوقی نجومی بگیران از جمله حسین مدرس خیابانی روی میز هیئت تحقیق و تفحص مجلس قرار دارد و بزودی بررسی های مجلس در این زمینه شروع می شود.
شورای ارتباط فضای مجازی و برنامه ی درسی با حضور کارشناسان مربوطه و معاونین این سازمان صبح امروز یکشنبه 18 مهرماه در سازمان برگزار شد. لزوم توجه به ویژگی های آموزش در فضای مجازی ضرورت تحقیق و تفحص در آموزش فضای مجازی توجه به ویژگی های نسل کنونی یک نیاز است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: نمی دانم طرح تحقیق و تفحص از بانک های خصوصی به جا رسید اما امروز عمده سپرده های جذب شده در بانک های خصوصی صرف فعالیت های کوتاه مدت می شود که عمدتا دلالی و سوداگری است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۹:۲۸    
در شرایطی که هنوز اعضای هیات مدیره شرکت بورس تلاشی برای روشن شدن ابعاد پنهان تخلفات رخ داده در ماجرای استخراج رمزارز در ساختمان بورس تهران نکرده اند، هر دو عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس از موافقت نمایندگان مجلس با آغاز تحقیق و تفحص از بورس طی هفته آینده خبر می دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
با ادامه روند تحقیق و تفحص درباره ماجرای حمله طرفداران دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین آمریکا به ساختمان کنگره در روز ششم ژانویه (2021) معاون رئیس دفتر سابق ترامپ به دادگاه احضار شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۰:۲۲    
علی اکبر کریمی رئیس کمیته تحقیق و تفحص از خودروسازی مجلس شورای اسلامی گفت:هدف ما از این تفحص کشف عوامل مشکل آفرین در صنعت خودرو است و به اصطلاح تلاش برای ارتقاء و بهبود صنعت خودروسازی.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی شهرستان های شوشتر و گتوند در راستای رسالت خود نکات قابل توجه ای را درخصوص عملکرد و نحوه تعامل مدیران واسه دانشگاه های شوشتر عنوان کردند که لازم است متولیان امر تغییر، تحقیق و تفحص از مدیریت دانشگاه های این شهرستان را انجام دهند.
نبض بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون سیاست داخلی و شوراها می گوید نمایندگان مجلس باید قبل از ورود به هر موضوع تحقیق و تفحص باید توجه داشته باشند که ورود آنها به موضوع تحقیق از هر مجموعه، دستگاه یا بنگاه اقتصادی نباید هیجانی و احساسی باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کوله سبزش را بسته بود تا بار دیگر راهی جنوب غرب کشور و "زرباطیه" عراق شود! در گرمای تفتیده خوزستان و عراق در میان بادهای گرمی که صورت را می سوزاند.از سال 59 تاکنون مانوس با جبهه و جنگ بود و مدتی است برای تحقیق و تفحص از شهدا مسیر جنوب غرب و زرباطیه عراق را می گیرد تا بلکه مادری یا همسری را پس از ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۸:۱۷    
پرسنل غیررسمی تحت پوشش بیمه تکمیلی نفت خواستار پایان مشکلات مرتبط با بیمه و تحقیق و تفحص از قرارداد بیمه تکمیلی شدند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
آیا واقعا نمایندگان مجلس با حجم مشکلات ایجاد شده و مسائل مطرح در جریان خرید هواپیما های ATR توسط هما، نیاز به تحقیق و تفحص را احساس نمی کنند؟ چه جریانی در دولت قبل تاکید کننده بر خرید این نوع هواپیما بود؟ آیا خرید هواپیما ATR به دستور و پافشاری ناپیدای پدرخوانده انجام شده بود؟ چرا با بحث خدمات پس ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از بازرسی کل استان خراسان رضوی در اجرای ماده 212 قانون آیین نامه داخلی در دستور کار هفته آینده کمیسیون قضایی مجلس قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۵:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی همدان را ناکارآمدترین استان در بخش مدیریت آموزش و پرورش بیان کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس از کلید خوردن طرح تحقیق و تفحس از استانداری همدان خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیته تحقیق و تفحص از خودروسازی گفت: چنانچه مشاهده کنیم روش فروش خودرو از طریق قرعه کشی سبب رانت شده و پاسخگوی نیاز مردم نبوده است قطعا روش قرعه کشی را تغییر خواهیم داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
همدان_نماینده مردم همدان درمجلس شورای اسلامی گفت: گروه تحقیق و تفحص برای بررسی بسیاری از ابهامات به استانداری همدان خواهند آمد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۰:۲۹   + ۳۷ سایت دیگر  
عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس گفت: نصب ماینر در بورس و ایجاد مشکلات بسیار در بازار سرمایه در سال گذشته، زیرسایه نبود نظارت سازمان بورس اتفاق افتاد، بنابراین در ماه های آینده طرح تحقیق و تفحص از بورس بررسی می شود.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۰:۰۵    
رئیس هیئت تحقیق و تفحص از شرکت فولاد مبارکه با بیان اینکه گزارش نهایی تحقیق و تفحص مجلس از شرکت فولاد مبارکه در حال نهایی شدن است، از سنگ اندازی مدیر قبلی فولاد مبارکه بر سر راه تحقیق و تفحص مجلس خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۲۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
علیزاده و صالحی نمایندگان ناظر در شورای عالی بورس و اوراق بهادار از شروع تحقیق و تفحص از سازمان بورس خبر دادند.