یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۲:۵۱Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تحقیق و تفحص»

خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
نمایندگان کمیسیون انرژی هفته جاری بررسی درخواست تعدادی از نمایندگان جهت تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت نیرو در استفاده منابع حاصل از افزایش تعرفه برق را در دستور کار دارند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۸   + ۲۷ سایت دیگر  
سید رسول موسوی در توییتی نوشت: این قطعنامه تهدیدی است برای ایران . هنر آن است تهدید را به فرصت تبدیل کنیم نه آنکه وقت خود را با به رخ کشیدن رفتارهای متضاد تصویب کنندگان هدر دهیم ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۰:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام مجید ناصری نژاد عضو کمسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایران اکونومیست ، با اشاره به طرح تحقیق و تفحص از شرکت ملی پالایش و پخش، اظهار کرد: نمایندگان در جلسات علنی با این تفحص موافقت کردند و پس از آن اعضا و همچنین هیئت رئیسه این هیئت تفحص انتخاب شدند. ...
آذرمغان   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۹:۳۰    
سید غنی نظری در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی بازار، با اشاره به سرنوشت تقاضای تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی گفت: زحمات زیادی برای به سرانجام رساندن تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی از سوی نمایندگان کشیده شد. وی تاکید کرد: در حال حاضر هیئت رئیسه تحقیق و تفحص از سازمان [...]
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۷:۲۰    
جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به تازگی با تدوین طرحی خواستار تحقیق و تفحص از سازمان اداری و استخدامی شدند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۵:۰۲    
تماشاخانه ببینید| حراج گرانترین قارچ جهان/ یک کیلو 184 هزار یورو ببینید| صدای مرجان های دریایی/ صدایی که باور کردنی نیست فیلم های دیگر کانال عصر ایران در تلگرام عضویت در اینستاگرام عصر ایران نظرات کاربران
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۲:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از حُسن اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مخالفت با تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران قدردانی کرد و گفت: پاسخ اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی را با همه توان خواهیم داد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۰:۵۷    
برای دریافت آخرین اخبار بیت کوین و سایر ارزهای مجازی، قیمت لحظه ای ارز دیجیتال با ما همراه باشید. برای مشاهده کامل جدول قیمت ها اینجا کلیک کنید تماشاخانه دریاچه ارومیه احیا می شود به شرط اینکه .../ تحقیق و تفحص از ستاد دریاچه ارومیه به کجا رسید؟ (فیلم) ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سوال پرتکرار آن است که آیا دریاچه خشک ارومیه دیگر احیا می شود؟ عضو هیات علمی دانشگاه ارومیه احیای فازبندی شده را برای احیای دریاچه ارومیه پیشنهاد می کند.
آنا / ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۸:۵۶   + ۳۶ سایت دیگر  
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش آغاز شد که سؤال تعدادی از نمایندگان از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در دستور کار قرار دارد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۱:۲۷    
پروانه افشاریان گفت: نوشتن منجر به تمدن سازی می شود و در این راه نوشتن پایان نامه اولین قدم برای ساختن ذهن در جهت نگارش های بعدی است. امروز کشور بیش از هر زمان دیگر به تحقیق و تفحص و اندیشه اساتید و دانشجویان نیازمند است بنابراین با نگاه به حل مشکلات کشور، بمانید، بسازید و در این مسیر ملول نشوید.
آنا / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۱:۱۵   + ۲۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز با تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان شهرک های صنعتی موافقت نکردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۰:۴۶    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی مخالفت کردند.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۰:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
پژوهشی که حالا حتی واشنگتن پست در اعترافی خبر داده این عملیات ها به صورت مخفیانه متصل به پنتاگون بوده اند و حتی کاخ سفید دستور تحقیق و تفحص در مورد آن ها را صادر کرده است. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۷:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز به بررسی نحوه مدیریت زنجیره تأمین و توزیع دارو و علل کمبودهای اخیر در کشور می پردازند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۰:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : دریافت حقوق های نجومی و بالاتر از سقف مجاز از سوی برخی از مدیران شرکت های دولتی همیشه مورد انتقاد بوده و همین انتقادات موجب شد مردادماه سال 1400 مجلس به تحقیق و تفحص از حقوق های نجومی رای مثبت بدهد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس، گفت: براساس طرح جدید نمایندگان، مشارکت دیوان محاسبات کشور و مرکز پژوهش های مجلس به عنوان دو بازوی نظارتی قوه مقننه در تحقیق و تفحص ها الزام آور می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۴:۳۷    
به گزارش اقتصاد آنلاین، ماجرای پتروشیمی باختر از سال 88 با فروش 40 درصد سهام شرکت، طی سه مرحله به شرکت کاوش صنعت سپید آغاز می شود. مالکان شرکت برادرانی به نام های محسن، مهدی و حسن نجفی هستند که نام آن ها در دادگاه رسیدگی به پرونده قضایی اکبر طبری مطرح شد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۰۹:۳۲    
اعضای کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس در جلسات این هفته خود الحاق موادی به بخش تحقیق و تفحص از امور کشور را در راستای تقویت بعد نظارتی مجلس در دستور کار خود دارند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات تحقیق و تفحص از صنعت خودروسازی گفت: ما صدای پای انحصار را در واردات خودرو می شنویم؛ این را به وزیر صمت نیز گفته ام.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ماموستا عبدالسلام محمدی به اخبار و پیام های رسانه های معاند در این ایام اشاره و بیان داشت: همگی ما باید مواظب رسانه ها، شبکه ها و پیام رسان مجازی باشیم و بدون تحقیق و تفحص اخبار را قبول نکنیم،
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
دعوت از رییس سازمان اداری و استخدامی کشور به منظور بررسی طرح تحقیق و تفحص از عملکرد این سازمان در دستورکار هفته آتی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی قرار گرفته است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۲۱:۰۶    
در روزگاران دور وقتی پرسشی ذهن یک اهل دانش و پژوهش را مشغول می کرد، از خواب و خوراک می افتاد و تا زمانی که پاسخ آن را پیدا نمی کرد آرام نمی گرفت. یافتن پاسخ نیز مستلزم تحمل رنج و مشقتی بسیار بود و تنها در سایه جست وجو در منابع، تحقیق و تفحص در کتاب ها و کتابخانه های متعدد محقق می شد
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۰۳:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با بیان اینکه این مجموعه با آمادگی کامل، از تحقیق و تفحص استقبال می کند گفت: امروز شستا در کنار سایر فعالیت های خود شفافیت و صیانت از دارایی هایی که در اختیار دارد و متعلق به بازنشستگان است را به طور جدی دنبال می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی صبح سه شنبه ( 17 آبان 1401) به ریاست محمدباقر قالیباف با حضور سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی و سید مسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۶:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس،گفت: متأسفانه بر اساس ارائه گزارشات مختلف مردمی شاهد دور زدن قانون و تخلفات متعدد و البته حاشیه ساز هستیم که اگر لازم باشد علاوه بر تحقیق و تفحص با مدیران خاطی حتی در سطوح وزرا نیز برخورد قانونی خواهیم کرد.
آنا / ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۰۸:۴۰   + ۴۶ سایت دیگر  
بررسی طرح دوفوریتی شفافیت قوای سه گانه، دستگاه های اجرایی و سایر نهاد ها در دستور کار جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی قرار گرفته است.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: موضوعاتی از قبیل امور اقتصادی و مالی ، عزل و نصب هایی صورت گرفته و بحث حوزه علمیه سعدیه رامیان و باغ موقوفه ای که در شهرستان آزادشهر وجود دارد،در تحقیق و تفحص از سازمان اوقاف و امور خیریه مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۱:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در خانه ملت با طرح تحقیق و تفحص از عملکرد استانداری خراسان رضوی موافقت کردند.
آنا / خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۱:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در خانه ملت با طرح تحقیق و تفحص از بازرسی کل استان خراسان رضوی موافقت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینگان مجلس شورای اسلامی با تحقیق و تفحص از سازمان بازرسی استان خراسان رضوی موافقت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۴:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی گفت: رقم 92 هزار میلیارد تومان فولاد مبارکه اختلاس نبوده بلکه بخش عمده ای از این رقم، تخلف وزیر بوده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۵:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع با بیان اینکه پیگیر ثبت جهانی غار علیصدر و ایجاد زیرساخت های لازم در این راستا هستیم بر لزوم تشکیل کمیته ای برای بررسی و حل مشکلات مربوط به این غار تاکید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید درباره پرونده تحقیق و تفحص در بنیاد شهید توضیحاتی ارائه کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته تحقیق و تفحص از ستاد احیای دریاچه ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه سازمان محیط زیست کشور تا به این لحظه همکاری با ما در راستای تحقیق و تفحص از ستاد احیای دریاچه ارومیه نداشته است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۰:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
جلسات علنی مجلس در روز های یکشنبه و سه شنبه هفته جاری در دو شیفت برگزار می شود و وزیر ارتباطات به منظور پاسخگویی به سوالات تعدادی از از نمایندگان در صحن مجلس حضور خواهد یافت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۰۸:۵۹    
هرچند مسئولین تاکید دارند؛بانکها در پرداخت تسهیلات امورات را برای دستیابی مردم و فعالان اقتصادی در این زمینه تسهیل کنند اما سیستم بانکی با بی توجهی نسبت به این موضوع همچنان در ارایه وام سخت گیری میکند
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۰۹:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: در حوادث اخیر آمریکا و شبکه جاسوسی و عوامل خرابکار آنها برنامه پیچیده و ویژه ای طراحی کرده بودند اما این بار هم همچون گذشته در مورد ملت آگاه ایران اشتباه می کردند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۰۸:۲۷    
هرچندبانک مرکزی تاکید دارد؛ قراردادها بایدطوری تنظیم شود که وام گیرنده اگر بدهی خود را نپردازد بانک از حساب و اموال او و ضامن برداشت کند،اما کارشناسان می گویند؛ این اقدام باید مرجع قانونی داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۰۸:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان اوقاف و امورخیریه کشور و طرح بانکداری جمهوری اسلامی ایران در دستور کار امروز مجلس است.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی بررسی تشکیل معاونت یا سازمانی ذیل ریاست جمهوری برای تمرکز مدیریت مصرف انرژی در کشور خبر داد.
راه امروز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده فلاورجان با انتقاد از انتصابات اتمام شده از سوی فاطمی امین به گزارش تحقیق و تفحص مجلس از فولاد اشاره کرد و گفت: بعد از افشای فساد فولاد مبارکه مدیر این مجموعه را حفظ کرد و مدیران قبلی را ارتقا داد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت تحقیق و تفحص از بانک های دولتی با تاکید بر اینکه اخیرا اطلاعاتی از برخی شرکت ها به مجلس رسیده است، گفت: ما درباره شرکت ها با احدی تعارف ندارد و اجازه نخواهد داد حقوق مردم تضییع شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۰۶:۱۸    
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان در خصوص تراکم و کد ارتفاعی در شهرک شهید کشوری، گفت: این شهرک مصوبه کد ارتفاعی ندارد و باید مصوبه شورای عالی یا کمیسیون ماده 5 ابلاغ شود که هنوز ابلاغ نشده است، به همین دلیل شهرداری در این دوره تاکنون هیچ گونه پروانه ساختمانی صادر نکرده است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت تحقیق و تفحص از شرکت آتیه صبا و شرکتهای زیرمجموعه، با بیان اینکه مدیران آتیه صبا در حالی از اجرای مصوبه تبدیل وضعیت ایثارگران استنکاف می ورزند که این اقدام، ترک فعل محسوب می شود گفت: این موضوع به صندوق بازنشستگی اطلاع داده شد و خواستار معرفی مدیرانی که دارای ترک فعل بودند ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۳:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیات تحقیق و تفحص از سازمان خصوصی سازی مجلس شورای اسلامی گفت: واگذاری سهم دولت به بخش خصوصی احتمال عدم تکمیل طرح های در دست اجرای آن شرکت را تقویت می کند که از این رهگذر اقتصاد ملی دچار آسیب جدی خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۰:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس هیئت تحقیق و تفحص از بانک های خصوصی و موسسات مالی و اعتباری از تمدید مهلت این تفحص به مدت 6 ماه دیگر خبر داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیشتر نمایندگان نتیجه تحقیق و تفحص را نسبت به استیضاح ارجح می دانند، گفت: طبق گفته دوستان نماینده، آنها موافق ادامه فعالیت فاطمی امین در وزارت صمت هستند. ...