شنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۳:۳۲Feb 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تحقیق و تفحص»

تدبیر   ۱۹ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
برخی از منابع خبری از احتمال تحقیق و تفحص مراجع قضایی از ایلان ماسک در خصوص توییت های جنجالی وی در حمایت از دو ارز دیجیتالی خاص خبر داده اند. ایلان ماسک تاکنون در توییت هایی از دوج کوین و بیتکوین حمایت کرده و این مساله به صعود شدید این دو ارز در معاملات دامن زده است ...
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
با توجه به اینکه مجلس با تحقیق و تفحص از عملکرد بانک های خصوصی موافقت کرده است، دبیر کمیسیون حقوقی کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی معتقد است که در اینکه مجلس طبق قانون اساسی اجازه دارد به امور بخش خصوصی ورود کند ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۱:۳۹   + ۴۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : برخی از منابع خبری از احتمال تحقیق و تفحص مراجع قضایی از ایلان ماسک در خصوص توییت های جنجالی وی در حمایت از دو ارز دیجیتالی خاص خبر داده اند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه معتقد است با توجه به اینکه پشت پرده ای در بورس وجود ندارد ، بهتر است نمایندگان مجلس با طرح تحقیق و تفحصی شوک تازه ای به بازار سرمایه وارد نکنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نمایندگان مجلس، تحقیق و تفحص از پارس جنوبی را آغاز کرده اند که تلاش می شود پشت پرده ها، سوء استفاده ها و ناکارآمدی های برخی مسئولان افشاء شود.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ریزش های اخیر بورس موجب شده که طرح تحقیق و تفحص از بازار سرمایه در دستور کار مجلس قرار بگیرد. *** تحقیق و تفحص از بازار سرمایه به گزارش خبرگزاری صنایع ، در روزهای اخیر، موضوع تحقیق و تفحص از بازار سرمایه به یکی از دغدغه های این بازار تبدیل شده است ...
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
در روزهای اخیر، موضوع تحقیق و تفحص از بازار سرمایه به یکی از دغدغه های این بازار تبدیل شده است. در حالی که برخی از آن حمایت می کنند، برخی دیگر نیز به تاثیر مثبت آن تردید دارند. ...
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
بانک دی از جمله بانکهایی است که با مجوز بانک مرکزی و با سهامداری خانواده شهدا و ایثارگران و جانبازان شروع به فعالیت کرد و در طول سالهای فعالیت مدارم با حواشی بسیاری از تحقیق و تفحص بر بانک تا تجمع سهامداران و دستگیری برخی از مدیران بانک روبرو بوده است و اکنون سهامداران اصلی این بانک(خانواده شهدا و ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۳۴    
رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی در توئیتی به موضوع تحقیق و تفحص از بورس اشاره کرد.
شوشان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۳۴    
شوشان - دکتر عباس حیصمی : بدعت مجلس و تصمیم شتابزده در ارجاع قضائی قوه ای بر علیه تمامیت قوه دیگر، آنهم بدون تامل و تحقیق و تفحص و اثبات وقوع جرم، که بنظر می رسد بیشتر ناشی از غلبه خشم و عصبانیت، بر عقل و منطق باشد، بدعتی عجیب و بی سابقه ای است که حاصل آن افزایش بداخلاقی ها ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۰۸    
تحقیق و تفحص از سازمان بورس در حالی از سوی مجلس تصویب شده که گفته شده گزارشات این سازمان به تمام نهادهای نظارتی و امنیتی ارسال می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۷:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس دیوان محاسبات کشور به انتقاد یکی از فعالان رسانه ای درباره نافرجام ماندن تحقیق و تفحص درباره تخلفات آبفای خوزستان پاسخ داد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۰:۳۲    
اعضای کمیته تحقیق و تفحص مجلس از شرکت دخانیات انتخاب شدند. اعضای کمیته تحقیق و تفحص مجلس از شرکت دخانیات انتخاب شدند اعضای کمیته تحقیق و تفحص مجلس از شرکت دخانیات انتخاب شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/202102104168475328.jpg https://cdn.icana.ir/d/019/202102104168475328 ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: اگر قرار باشد در خصوص گرانی ها صحبت کنیم و بگوییم دست در جیب مردم نکنید، باید تحقیق و تفحص کنیم که در بورس دست چه کسی در جیب مردم بود.
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۰    
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: در پی عملکرد نامناسب وزارت صنعت، معدن و تجارت جمعی از نمایندگان تحقیق و تفحص از این وزارتخانه را پیگیری کردند.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نظری در رابطه با درخواست تحقیق و تفحص از استانداری مرکزی گفت: نمایندگان امضا کننده درخواست مستنداتی از تخلفات رخ داده در استانداری مرکزی در اختیار داشته اند و فرآیند های قانونی آن در جریان است.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: طرح تحقیق و تفحص مجلس از سازمان بورس تاکنون به دلیل ملاحظه وضعیت بازار و عدم تاثیرگذاری منفی در مجلس مسکوت مانده بود اما تلاشمان این است که در زمان درست این طرح را دنبال کنیم.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۷    
محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از تحقیق و تفحص جمعی از نمایندگان درباره عملکرد ضعیف وزارت صمت پیرو بی نظمی در تولید و توزیع مصالح ساختمانی اعم از فولاد و سیمان در کمیسیون عمران مجلس خبر داد.
در حالی گام های ابتدایی طرح تحقیق و تفحص از بورس از سوی نمایندگان مجلس در حال برداشته شدن است که فعالان بورسی از این اتفاق چندان رضایت ندارند و معتقدند اکنون بازار سرمایه بیش از هر چیز به آرامش نیاز دارد.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - ماجرا از توییت سیدناصر موسوی لارگانی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شروع شد. او یک روز بعد از گذشت صحبت هایش درباره تحقیق و تفحص از بورس، این بار در توییتر این موضوع را علنی تر مطرح کرد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۲    
به گزارش بورس نیوز ، " جعفر عزیزی - کارشناس بازارسرمایه" در یادداشتی برای بورس نیوز نوشت: خواندن 5دقیقه در ماه ها و روز هایی که به گواه اعداد و ارقام بدترین رکورد های تاریخ بازار سرمایه در حال رقم خوردن است و سرمایه گذاران شاهد از بین رفتن سرمایه های خود هستند مجلس بخاطر رقابت و کینه جویی های ...
مجلس در شرایطی موضوع تحقیق و تفحص از بازار سرمایه را پیش کشیده که خبر سلب صلاحیت 220 مدیر بورسی که یا در معاملات ذی نفع بوده یا صورت های مالی غیرواقعی صادر کرده اند، بازار را تکان داده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
گزارش گامل تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی چند سال گذشته قرائت و پس از تصویب برای رسیدگی به قوه قضاییه ارجاع شد؛ اما تکلیف این پرونده به کجا رسید؟
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
دیروز در مجلس قانون تحقیق و تفحص از بازار سهام تصویب شد. این مساله با واکنش بسیاری از فعالان بازار سرمایه در فضای مجازی همراه بود. اما ماجرا چیست و دلیل مخالفت فعالان بازار سرمایه کدام است؟
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۹:۳۷    
به گفته کارشناسان، در حالی که بازار سرمایه در شرایط فعلی نیاز به حمایت و آرامش دارد، مصوبه مجلس درباره تحقیق و تفحص ضربه آخر را بر پیکر نیمه جان بازار سرمایه وارد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: با تصمیم اعضای هیأت رئیسه سقف پرداختی برای هزینه انجام هر تحقیق و تفحص 30 میلیون تومان تعیین شد.
رادیو ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۵    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، حجت الاسلام والمسلمین سید ناصر موسوی لارگانی عضو کمیسیون اقتصادی در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران درباره جزئیات طرح تحقیق و تفحص از سازمان بورس گفت: طرح تحقیق و تفحص از سازمان بورس که به تصویب کمیسیون اقتصادی رسیده هم اکنون آماده رفتن به صحن علنی است. ...
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس خواستار تحقیق و تفحص از روابط متقابل وزارت بهداشت و سازمان بهداشت جهانی شد. *** روابط وزارت بهداشت و سازمان بهداشت جهانی به گزارش خبرگزاری صنایع ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: سازمان بورس حاضر نبود حقوقی هایی که تخلف انجام می دادند را به قوه قضاییه معرفی کند؛ لذا مجلس در این موضوع ورود پیدا کرد و تحقیق و تفحص سازمان بورس در دستور کار قرار گرفت.
جعفر قادری گفت: دخالت های غیر ضروری در بورس مفید نیست. من مخالف این طرح بودم، هر چند تحقیق و تفحص هم مشکلی در عملکرد بازار سرمایه ایجاد نمی کند. بلکه حتی معتقدم به افرادی که در تلاش برای تخریب اعتماد در سرمایه گذاران هستند، ثابت می کند این بازار عملکردی اصولی دارد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۴    
سیدناصر موسوی لارگانی، عضو کمیسیون اقتصادی و عضو هیئت رئیسه مجلس اعلام کرد مطابق وعده طرح تحقیق و تفحص 50 نماینده از بورس در هفت محور در کمیسیون اقتصادی تصویب شد .
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۰۳    
سهم 60 درصدی خارجی ها از بازار دخانیات ایران/ از تحقیق و تفحص صنعت دخانیات در مجلس استقبال می کنیم/ بیش از 525 برند قاچاق وارد کشور می شود/ بزودی وارد بازار سرمایه می شویم
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
دعوت از 4 کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال برای مناظره در تلویزیون، طرح تحقیق و تفحص مجلس از بورس تصویب شد و هجوم 7 برابری کرونای انگلیسی از مهم ترین عناوینی است که در روزنامه های سوم اسفند چاپ شده است.
کمیسیون اقتصادی درحالی تحقیق و تفحص از سازمان بورس را کلید زده است، که اعمال سیاست دامنه نامتقارن اولین سیاست رئیس جدید این سازمان عملا ناموفق بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مناطق آزاد مجلس یازدهم گفت: زیرساخت های ایجاد شده در سنوات اخیر قشم مسیر توسعه آتی این منطقه آزاد را شتاب می بخشد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۱۶   + ۲۶ سایت دیگر  
فارس: طراح طرح تفحص ازسازمان بورس اعلام کرد که در حال حاضر دستکم 1500 تریلیون ریال معادل 65 تا 70 میلیارد دلار از سرمایه مردم ذوب شده است. حجت الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی با اعلام خبر به جریان افتادن طرح تحقیق و تفحص از سازمان بورس ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۱۸   + ۲۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: با توجه به ارسال برخی گزارش ها درباره دریافت حقوق های بالا به مجلس، برخی نمایندگان خواستار تحقیق و تفحص از حقوق های نجومی شده اند که بعد از تصویب در کمیسیون برنامه، بودجه و همچنین صحن علنی، هیئتی برای انجام آن انتخاب خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی می گوید راه حل اساسی مشکلات معیشتی مردم در اصلاح ساختار بودجه نهفته است و غیر از آن دیگر راه ها تنها یک مسکن است، او معتقد است دولت های مختلف هرگز مفهوم تنظیم بازار را نفهمیدند و درک شان از آن تنها در حد نرخ گذاری دستوری بوده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
شمارش معکوس بازگشت به برجام، عقب نشینی ازماشه شکست خورده، واکنش های منفی به واکسن زدن شهاب حسینی در آمریکا، سهم ایران از نفت 60 دلاری، خسارت سخت زلزله سی سخت، تحرک چهره ها، احزاب و جناح های سیاسی در آستانه انتخابات 1400، تحقیق و تفحص مجلس به بانک های خصوصی رسید ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۳:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بررسی لایحه بودجه 1400 و تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان ملی استاندارد ایران در دستور کار نمایندگان در جلسه علنی مجلس در هفته آینده قرار دارد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم مهاباد در مجلس از کلید خوردن طرح تحقیق و تفحص از زیرمجموعه های وزارت آموزش و پرورش خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۰:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
چندی پیش تقاضای تحقیق و تفحص از سازمان بورس از سوی جمعی از نمایندگان مجلس مطرح شده بود که این طرح به تازگی در مجلس به جریان افتاده است.
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس در خصوص دلایل گرایش مجلس به تحقیق و تفحص از بانک های خصوصی گفت: عملکرد بانک های خصوصی مورد انتقاد سیاست گذاران کشور است.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
کریمی رئیس هیئت تحقیق و تقحص از خودروسازان، گفت: به طور قطع یکی از موارد تحقیق و تفحص بررسی عوامل موثر بر کیفیت و قیمت تمام شده و نحوه فروش خودروسازان خواهد بود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۱:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در توئیتی به تحقیق و تفحص از حقوق های نجومی اشاره کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۷:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
بررسی لایحه بودجه 1400، بررسی طرح جهش تولید و تامین مسکن و همچنین تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان ملی استاندارد ایران بخشی از دستور کارهای صحن علنی مجلس در هفته آتی است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کرمانشاه- با تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی محمد رشیدی نماینده مردم کرمانشاه درمجلس شورای اسلامی به عنوان عضو کمیته تحقیق و تفحص از بانک های خصوصی انتخاب شد.