سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۲۱:۳۶Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آقای وزیر»

وزیر کشور دو بار در چند روز گذشته از سیر نزولی کرونا سخن گفت؛ اقدامی که سوءتفاهم و عادی انگاری عاید جامعه کرد؛ در این صورت، تلاش دولت، تلاشی عبث و حکایت آب در هاون کوبیدن خواهد بود که مقصر اول و آخر آن بجز دولتمردان کس دیگری نخواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش در خصوص مشکل اینترنت سامانه شاد گفت: با پیگیری های مستمر ما و تلاش های وزیر ارتباطات، به زودی محدوده پوشش دهی در کشور افزایش خواهد یافت.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ایمان احمدوند مجمع عمومی پر حرف حدیث فدراسیون فوتبال برگزار شد و با اکثریت آرا اساسنامه آن تصویب و برای فدراسیون جهانی فوتبال فیفا ارسال شد. ولی جالب آنجاست که بعد از این مجمع "علی نژاد "معاون قهرمانی وزیر ورزش بصورت طلبکارانه ای مصاحبه ای انجام داد و گفت ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۳۲    
گمانه ها درباره حضور و نقش ظریف در انتخابات ریاست جمهوری 1400 تا کنون چند باری تغییر کرده است، اما بر اساس آخرین اظهارات او انتظار می رود که آقای وزیر با اعلام حمایت از یک کاندیدای خاص جایگاه وزارت خارجه و مسئولیت مذاکرات احتمالی در دولت بعد را برای خود رزرو کند.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۴۷    
رئیس سازمان لیگ کشتی ایران گفت: نگفتم وزیر ورزش نمی خواهد مسابقات را برگزارکنیم، مسئول همه ما آقای وزیر است و وزارت ورزش ابلاغ کرده با رعایت پروتکل های بهداشتی مسابقات برگزار شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۸:۴۷    
رئیس سازمان لیگ کشتی ایران گفت: نگفتم وزیر ورزش نمی خواهد مسابقات را برگزارکنیم، مسئول همه ما آقای وزیر است و وزارت ورزش ابلاغ کرده با رعایت پروتکل های بهداشتی مسابقات برگزار شود.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۸:۱۷    
اظهارات محمد جواد ظریف در گفتگو با سایت انتخاب سر و صدای زیادی به پا کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
آقای وزیر این روز ها باید به فکر پاسخگویی در قبال عملکرد خود در دانشگاه فرهنگیان باشید؛ نه اینکه بخواهید با دور زدن یا تفسیر اشتباه قانون این دانشگاه را تضعیف و در نهایت حذف کنید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: به دانشگاه فرهنگیان اجازه دادیم، آنجا که خودش ظرفیت دارد از ظرفیت خودش و آنجا که ظرفیتش کم است، از ظرفیت سایر دانشگاه ها استفاده کند و هر کسی که به طریق دیگری با ما همکاری می کند، می تواند از این مسیر به ما بپیوندد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
با دستور وزیر نفت، شرکت های تابعه وزارت نفت پس از چندین سال بی توجهی به موضوع حمایت از تولیدات داخلی، ملزم به استفاده از فهرست بلند منابع واحد های دستگاه مرکزی شدند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۴۹    
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: وزیر علوم طی نامه ای به مقام معظم رهبری درخواست پذیرش معلم از فارغ التحصیلان سایر دانشگاه ها را کرده که به معنای انحلال دانشگاه فرهنگیان است.
در قسمتی از این نامه آمده است: امروز بار ناکارآمدی عملکرد خود را مانند دیگر مسئولین دولت بی تدبیر، به دوش رهبری نیندازید. به رهبری نامه میزنید و علنا خلاف فرمایشات ایشان را در نامه ذکر میکنید، جناب آقای وزیر تحمیل گری منافقین ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۱:۱۲    
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه فرهنگیان قلب سند تحول بنیادین آموزش وپرورش را، وزیرمحترم علوم نمی شناسد. ایشان نامه ای به رهبری عزیز نوشته اند و خواستار انحلال محترمانه دانشگاه فرهنگیان شده اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۶    
آقای وزیر علوم، اگر شما نتوانسته اید دانشجویانی متناسب با بازار کار کشور پرورش دهید، چرا جبران مافات ناکارآمدی تان را دانشگاه فرهنگیان بدهد؟!
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۴۳   + ۲۱ سایت دیگر  
سلیمی، نماینده مردم سمیرم در مجلس خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت، گفت: آقای وزیر باید به قول خود عمل کنید و صنعت خودروسازی را از رانت دولتی خارج نمایید، تا زمانی که رقابت در این حوزه نباشد انتظار معجزه وجود ندارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی تهران اظهار کرد: امیدواریم که آقای وزیر در جایگاه های مهمتری از خانم افروز استفاده کنند و جابه جایی ایشان موجه باشد. اگر اینطور نباشد در شرایط تحریمی و چند ماه آخر دولت کنونی شاید جابجایی ایشان درست نباشد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
در خبرها آمده بود هیئت مدیره استقلال موافق مدیرعاملی نظری جویباری هستند؛ فقط باید وزیر ورزش تأیید کند! موضوعی که سوژه کارتون امروز محمدرضا میرشاه ولد در خبرورزشی شده است. 6060
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۱۱    
خبر منتفی شدن سؤال نمایندگان مجلس از وزیر ورزش در حالی از سوی سایت این وزارتخانه اعلام شد که مردم و اهالی ورزش منتظر شنیدن توضیحات سلطانی فر در خصوص بلبشوی ورزش کشور بودند ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
برنامه درسی دانش آموزان دوره های ابتدایی و متوسطه که امروز دوم آذر از مدرسه تلویزیونی ایران پخش می شود، اعلام شد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۷:۱۹   + ۶۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : وزیر امور اقتصادی و دارایی علت عمده افزایش تورم و قیمت ها را ناشی از افزایش هزینه ها دانست و به بررسی علل آن پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۰:۴۹   + ۳۹ سایت دیگر  
برنامه درسی دانش آموزان دوره های ابتدایی و متوسطه که امروز دوم آذر از مدرسه تلویزیونی ایران پخش می شود، اعلام شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
برترین ها: زهره الهیان، نماینده تهران در مجلس در حساب توییتر خود نوشت: آقای وزیر کشور تامین مسکن یکی از حقوق اساسی ملت است که دردولت روحانی سال ها تعطیل شد. ...
سالم خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
سالم خبر: این اخلاق و رفتار و تدبیر مدیریتی آقای وزیر است که یکی از علل اصلی تداوم امواج مهیب کرونا و کشتار گسترده کادرهای پزشکی، پرستاری و عموم ملت و نیز استعفای دکتر ملک زاده، معاون دانشمند تحقیقات و فناوری و مشاور محترم وزیر، دکتر نوبخت، نایب رییس و دبیر شورای مشورتی بیماری کرونا، بوده است.
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش گلستان 24؛ به نقل از مشرق، فاطمه قاسم پور، نماینده مجلس در واکنش به تخریب سرپناه پیرزن جنوبی طی توییتی نوشت: در اتفاقات دردناکی مانند آنچه در بندرعباس رخ داد، مسئولین بدون توجه به کرامت انسانی صاحبان خانه و تبعات ناگوار انسانی این برخورد، عمل کردند. ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۰۵   + ۵۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان این که بانک ها یکی از عوامل افزایش قیمت مسکن هستند، گفت: دولت مردم را به حال خود رها نکرده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۱:۵۷    
برترین ها: عباس عبدی، فعال سیاسی اصلاح طلب در واکنش به استعفای جنجالی معاون وزیر بهداشت، در توییتر خود از آقای وزیر خواست که استعفا دهد. او نوشت: با توجه به اظهارات ناصواب اخیر وزیر بهداشت و سپس نامه صریح معاونت تحقیقات و فنآوری این وزارتخانه و استعفای وی و یکی دیگر از مقامات این وزارتخانه و ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۰:۳۳   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ عباس عبدی، تحلیلگر مسائل سیاسی، در کانال تلگرامی خود نوشت: با توجه به اظهارات ناصواب اخیر وزیر بهداشت و سپس نامه صریح معاونت تحقیقات و فنآوری این وزارتخانه و استعفای وی و یکی دیگر از مقامات این وزارتخانه و اتهامات مدیریتی سنگینی که در این نامه به وزیر وارد شده است و نیز نامه هایی ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۳:۲۴   + ۵۳ سایت دیگر  
در پی اظهارات اخیر وزیر بهداشت که تحقیقات علوم پزشکی ایران را هدف انتقادات تند قرار داده، معاون تحقیقات وزارت بهداشت، سخنان وی را خلاف واقع و فرار رو به جلو در پذیرش مسئولیت دانست.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۷:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
محمدجواد ظریف که پیش از این در استقبال از پیروزی بایدن در انتخابات آمریکا گفته بود او با ترامپ فرق دارد! به تازگی موضع قبلی خود را اصلاح و تأکید کرد که منظورش "تفاوت در ادبیات" بوده است.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۰:۳۴    
روز خبرنگار که می رسد بسیاری از مسئولان دولتی بویژه وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی، آن چنان در ستایش نقش خبرنگاران و روزنامه نگاران سخنرانی های منحصر به فرد می کنند که واقعا ما روزنامه نگاران از شنیدن چنین سخنانی شگفت زده می شویم!
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۸:۴۴    
اظهارات اخیر آقای ظریف را باید یک موضع گیری دو سر باخت دانست. او از یک سو با ارسال پالس های مثبت به بیرون و از سرگیری نگاه مبتنی بر تعامل با کدخدا موجب ناراحتی و نگرانی بخش عمده ای از جامعه شده و از سوی دیگر رویه ای را پیش گرفته که خودش بهتر از هر کسی می داند به مذاکره یا احیای برجام ختم نمی شود و ...
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۱۳    
در حاشیه جلسه هیات دولت - 28 آبان
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۰۱    
در حاشیه جلسه هیات دولت - 28 آبان
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
موج انتقادها به نحوه برگزاری انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیئت نظارت بر مطبوعات همچنان ادامه دارد و پس از استعفای اعتراضی چندین مدیر مطبوعاتی، حالا انجمن های صنفی مدیران رسانه ها هم در نامه ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستار توجه جدی به اعتراض ها و همچنین فراهم آوردن شرایط برگزاری انتخابات ...
پرسش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیران مسئول رسانه های امضاکننده این نامه نیز ترجیح می دهند هم صدا با کاندیداهای معترض، از شرکت در این انتخابات خودداری کرده و در شکل گیری این انتخابات پرشائبه و ناعادلانه مشارکت نداشته باشند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
امروز اولین سالگرد اعلام همه گیری کرونا در چین است. روزگاری که شمار قربانیان کرونا در ایران به حدود 30 نفر رسید، وزیر بهداشت می گفت اروپایی ها از مقامات ایران پرسیده اند شما چگونه کرونا را جمع و جور کردید، به ما هم یاد بدهید! حالا که خطر چهار رقمی شدن قربانیان گوشزد می شود ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۱:۵۶    
برخی از جایگاه های سوخت عادت به کم فروشی کرده اند. متاسفانه مکانیزم های نظارتی در نظر گرفته شده توسط وزارت نفت و تلفن سه رقمی شرکت پخش هم نوعی بازی بنظر می رسد. آقای وزیر نفت، به چه زبانی بگویم که وضعیت کم فروشی در برخی از جایگاه های سوخت تبدیل بنوعی رویه شده است ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم تالش در مجلس گفت: با توجه به عملکرد ضعیف دولت و وزیر راه و شهرسازی در بهبود و بازسازی مناطق سیل زده تالش، سوالم از وزیر راه و شهرسازی را به صحن علنی مجلس می آورم تا آقای وزیر پاسخگوی اقدامات و عملکرد خود باشد.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
26 آبان 1399 - 18:05 وزیر راه: مردم میتونن با هواپیماهای شخصیشون تو پروژه راه اندازی تاکسی هوایی شرکت کنن! / این گفته آقای وزیر نشان از این دارد که از حال و روز این روزهای مردم کاملا بی خبر است ...
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۸:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه سیاسی: روزنامه آفتاب یزد نوشت: وزیر راه و شهرسازی درباره تاکسی های هوایی و راه اندازی این حمل ونقل جدید هوایی گفته بود: بسیاری از فرودگاه ها در شهر های مختلف هستند که استعداد راه اندازی تاکسی هوایی را دارند و مردم می توانند با استفاده از هواپیما های شخصی خود و با ثبت نام در این طرح از این ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۳   + ۸۴ سایت دیگر  
در حالی که کارشناسان فناوری اطلاعات و ارتباطات ایجاد شبکه ملی اطلاعات را رمز رسیدن به اینترنتی ایمن و پرسرعت مطرح می کنند، وزیر ارتباطات مشکل اینترنت را فیلترینگ عنوان می کند!
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۴۲    
مهرماه امسال پخش یک ویدئو از تحویل خانه های غیرقابل سکونت در فاز شش پرند خبرساز شد. حال بعد از ورود وزیر راه پروژه تکانی کوچک خورده است، اما هنوز کارهای زیادی باید انجام شود.
الف   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
در دوران وزارت آقای قاضی زاده هاشمی در وزارت بهداشت فیلم اظهارات وی خطاب به یک پیرمرد دردمند در فضای مجازی منتشر شد که واکنش های منفی زیادی را برانگیخت. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
دبیر انجمن واردکنندگان خودرو اظهار کرد: نمایندگان مجلس با واردات خودرو موافق هستند و نگاه آنها این است که واردات بخشی از تقاضای خودروی کشور را تعیین می کند اما الان نیازی به نظر مجلس هم نیست، وزارت خانه راه واردات خودرو را بسته و خودش هم می تواند باز کند، آقای وزیر باید در این مورد تصمیم بگیرند.
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۲۲:۴۹    
آمریکا در حالی با بحران پسا انتخابات مواجه است و جدال میان ترامپ و بایدن مدعیان پیروزی در انتخابات به...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۲۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
لنج ها و لنجداران بنگاه های زودبازده و چرخ محرک بنادرند که بدون هیچ تسهیلاتی صد ها هزار شغل ایجاد کرده اند و قطعا حمایت و تدابیر موثر بر این قشر سختکوش به سود اقتصاد و معیشت ساحل نشینان خواهد بود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
تکریم پیشکسوتان از سنت های حسنه کشور ما بوده و هست، شما هم فردی علمی و مدیری اخلاقی هستید. گویا فرمانده سابق نیروی زمینی ارتش سرتیپ احمد دادبین، مشکلاتی در خصوص رهن منزل دارند. ای کاش خداوند این توفیق را به ما اهل رسانه می داد که داشته خود را با افتخار تقدیم غبار چکمه های این امیر می کردیم ...
اعتدال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۲:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
هنوز هم آقای وزیر از عبارت مشکوک واردات بدون انتقال ارز صحبت می کند. چند بار باید از این ناحیه چوب بخوریم تا شما بفهمید این یک فریب بزرگ است و در شرایطی که از منظر اقتصاد سیاسی کنونی ایران و ارتباط آن با آمریکا چشم اندازهایی مبنی بر کاهش قیمت دلار وجود داشته واردات بدون انتقال ارز اسم رمزی برای خلق ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
گویا بحث مشکلات دسترسی به اینترنت در روستا یا روستا هایی از شهرستان جهرم هم مشاهده می شود. وزیری که دست پرتلاشی در فضای مجازی دارد، معلوم نیست که چرا، فقط پیام مخاطبان خاص را پاسخ می دهند؟ راستی چه خبر از شکایات و گلایه های ما از عملکرد مخابرات خیابان کبکانیان تهران (مرکز شهید مدنی)؟ احتمالا تا ...