یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۷:۰۳Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خروج سرمایه»

اقتصاد نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: بورس تهران در روز گذشته را با ریزش شاخص های سهامی و تشدید خروج سرمایه حقیقی از سهام پشت سر گذاشت. نکته قابل توجه در داده های معاملات روز گذشته افزایش ارزش معاملات خرد تا سطح 5 همتی بود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۳:۲۵    
گرگان- مرتضوی، رئیس انجمن انبوه سازان گلستان گفت: افزایش نامتعارف عوارض به اقتصاد مسکن صدمه زده و زمینه خروج سرمایه گذاران از گرگان را فراهم می کند.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
افزایش چشمگیر حجم و ارزش معاملات و حفظ تداوم این سطوح در کنار اخبار مثبتی در روزهای آتی هفته به گوش خواهند رسید.
ربیع   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از اکوایران، در معاملات روز شنبه هشتم مهر ماه 1402، شاخص کل بورس تهران 13 هزار و 399 واحد نسبت به روز کاری گذشته بپایین تر ایستاد و به سطح 2 میلیون و 84 هزار و 576 واحد رسید. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مهاجرت ثروتمندان جهان در سال 2023 به الگوهای قبل از کرونا بازگشته است؛ به طوری که استرالیا مانند سال های 2015 تا 2019 رتبه نخست را برای ورود میلیونرهای جهان به دست آورد و چین بیشترین خروج سرمایه را متحمل شد. پیش بینی می شود که 122 هزار میلیونر تا پایان سال به کشور جدیدی نقل مکان کنند ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در هفته اخیر روند خروج سرمایه از بورس تهران تداوم داشت و شاهد خروج پول حقیقی در چهار روز معاملاتی این هفته بودیم.
سیتنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری گفت: به کارگیری سیاست های حمایت از صنعت داروی کشور در سطح کلان در مجموع می تواند مسیر ارزبری را مسدود می کند و کشور قادر خواهد بود طیف وسیعی از داروهایی را که منجر به خروج سرمایه های ارزی می شوند، در داخل و با تکیه به فناوری بومی تولید کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو هیات نمایندگان اتاق ایران گفت: تعهد ارزی از سال 97 به بهانه خروج سرمایه آغاز شد. منابع ارزشمند کشور در شرایط خروج آمریکا از برجام حراج و عملا کشور از ارز خالی شد. به جای درس گرفتن از تحریم شرایط را سخت کردیم.
معین الدین سعیدی نماینده چابهار می گوید: متاسفانه برخی معتقدند و می گویند هر کی از شرایط موجود ناراحت است، می تواند از کشور خارج شود. از طرفی، برخی دیگر می گویند ما همینی هستیم که می بینید، نخواستید، پاسپورت بگیرید و بروید. این روش درست برخورد با سرمایه های انسانی و نخبگان یک کشور نیست.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۷    
گرگان- مرتضوی، رئیس کمیسیون احداث و خدمات فنی مهندسی اتاق بازرگانی گرگان گفت: عدم حمایت مسولان استانی از تولید موجب خروج سرمایه گذار از گلستان شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در هفته اخیر روند خروج سرمایه از بورس تهران تداوم داشت و شاهد خروج پول حقیقی در سه روز از چهار روز معاملاتی بودیم.
ایفنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران - چین شاهد بزرگ ترین فرار سرمایه در سال های اخیر است که نگرانی مقامات را برانگیخته است. به گزارش فولاد ایران ، با خروج پول از بازارهای مالی، شرکت های جهانی به دنبال جایگزین های چین هستند که باعث تحت فشار قرار گرفتن یوان شده است ...
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ستاره صبح بررسی می کند گروه اجتماعی - الهام روحانی: محمدعلی زلفی گل، وزیر علوم در حاشیه جلسه هیئت دولت گفت: دانشگاه قواعد خاص خود را دارد و دانشگاه بر اساس آن قواعد اداره می شود ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: روز یکشنبه خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار سهام برای هفتمین روز منفی شد و 109 میلیارد تومان پول حقیقی از بازار سهام خارج شد.
ایفنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران- در موتورهای جستجو عبارت اقتصاد چین همراه با عبارت در شرف فروپاشی است ، بالا می آید. سرمایه گذاران مقیم چین که از این سایت ها برای انجام برخی بررسی های لازم استفاده می کنند، تحت تأثیر دیدگاه های نزولی قرار می گیرند و باید سخت به دنبال یک گاو باشند ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۴:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز:بورس تهران در این هفته با افت ارزش معاملات و خروج سرمایه مواجه بود، به نظر می رسدسرمای پاییز زودرس به بازار سهام پایتخت رسیده باشد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در هفته اخیر روند خروج سرمایه از بورس تهران تداوم داشت و شاهد خروج پول حقیقی در تمام روزهای معاملاتی بودیم.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
بسیاری از ناظران معتقد بودند مصالحه با امریکا در مجموع اثر روانی مثبتی بر بازارها داشته باشد. بنابراین می توان گفت بازار نه تنها در میان جهت گیری های مختلف صعودی و نزولی بلاتکلیف بود بلکه با خروج سرمایه و میل به فروش نیز مواجه بود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
بازار مسکن یکی از بحرانی ترین شرایط خود در دهه های اخیر را پشت سر می گذارد و این در حالیست که ماه هاست آمار درستی از آن منتشر نمی شود. از سوی دیگر معاملات نیز در رکود رفته اند و مشاوران املاک می گویند دیگر کمتر خواهانی برای فایل های فروش، در بازار باقی مانده است ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۴:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: روز دوشنبه خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار سهام برای چهارمین روز منفی شد و 83 میلیارد تومان پول حقیقی از بازار سهام خارج شد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۰:۴۸    
به گزارش ایران آنلاین، با نگاهی به آمارها و نتایج نظرسنجی های انجام گرفته در سرزمین های اشغالی می توان به عمق بحران اقتصادی پی برد؛ بحرانی که بیشتر صهیونیست ها را نگران ساخته و همزمان با خروج سرمایه گذاران خارجی، پدیده مهاجرت معکوس را رقم زده است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۰:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : احمد علیرضا بیگی، نماینده مجلس در گفت وگو با دنیای اقتصاد به دو مشکل اساسی کشور اشاره کرد و گفت: فقدان اراده برای مشارکت دادن مردم در حوزه اقتصاد و اداره جامعه یکی از مشکلات امروز کشور است. مشکل دیگر خروج سرمایه از کشور است ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
اکوایران: امروز نماد شپنا بیشترین خروج پول حقیقی را داشت که ارزش آن 99 میلیارد تومان بود. پس از شپنا، نمادهای تاصیکو، وبملت، فولاد، شستا، شبندر و شتران بیشترین خروج پول حقیقی را داشتند.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۱:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
از سوی دیگر بانک مرکزی سیاست های پولی و ارزی خود را تغییر داد و مسیرهای جدیدی را پیش گرفت. به عنوان مثال، جامعه صرافان جای کانون صرافان را در مبادلات ارزی گرفت، از این رو گزارشی تهیه کرده ایم که جزئیات آن در ادامه آمده است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۸:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در هفته اخیر روند خروج سرمایه از بورس تهران از سر گرفته شد و شاهد خروج پول حقیقی از بازار سهام بودیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۷:۴۱    
یک پژوهشگر اقتصادی گفت: کانون صرافان به مرکز خروج سرمایه از کشور تبدیل شده بود و خودش را مستقل از سیاست های بانک مرکزی می دانست.
سلام نو / تجارت امروز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۲۱:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
طبق گفته کارشناسان بازار سرمایه، پیش بینی می شود روز سه شنبه، گام مثبت دیگری برای شاخص رقم بخورد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۲:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
خبر دستگیری چند تن از مدیران ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) در چند رسانه اصولگرا، تعجب کارشناسان را در پی داشت. طبق مفاد این خبر این افراد به دلیل سوءاستفاده از رانت اطلاعاتی مصوبه افزایش نرخ خوراک پتروشیمی ها بازداشت شدند ...
دولت بهار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
دکتر علیرضابیگی گفت: بازگشت به مردم تنها راه گریزناپذیر برای بالندگی کشور است. خروج سرمایه بر اساس اعلام بانک مرکزی سالانه به میزان 11 میلیارد دلار است. آن هم در شرایطی که کشور از نبود منابع مالی برای انجام پروژه ها رنج می برد، ازاین رو باید به این مهم توجه شود.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دنیای معدن: دیروز باز هم ارزش معاملات سهام افت کرد و شاهد تداوم خروج پول حقیقی بودیم. به نظر می رسد مشکل بازار همچنان حجم پایین معاملات و خروج سرمایه است که می توان آن را رکود مزمن نامید.
ایران جیب   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
یکی از معضلات مهم اقتصاد ایران در سال های اخیر، خروج سرمایه از اقتصاد بوده است. خروج سرمایه به مفهوم عام، به کنار رفتن سرمایه ها از ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
دیروز باز هم ارزش معاملات سهام افت کرد و شاهد تداوم خروج پول حقیقی بودیم. به نظر می رسد مشکل بازار همچنان حجم پایین معاملات و خروج سرمایه است که می توان آن را رکود مزمن نامید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۴:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: شاخص کل بورس تهران 6 هزار و 220 واحد نسبت به روز کاری گذشته بالاتر ایستاد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۶:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
روز شنبه خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار سهام منفی شد و 517 میلیارد تومان پول حقیقی از بازار سهام خارج شد. در معاملات روز شنبه یازدهم شهریور 1402، شاخص کل بورس تهران هزار و 18 واحد نسبت به روز کاری گذشته بالاتر ایستاد و به سطح 2 میلیون و 105 هزار و 702 واحد رسید. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۴:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز:روز شنبه خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار سهام منفی شد و 517 میلیارد تومان پول حقیقی از بازار سهام خارج شد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۳:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
گروه بین الملل: چارلز لیچفیلد معاون مرکز ژئواکونومیک اندیشکده شورای آتلانتیک در گزارشی نوشت: ماه اوت ماه سورپرایزهای سیاسی در روسیه بود اما ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه ظاهرا هرگونه تردیدی در مورد کنترل کامل اش بر قدرت را رد کرده است ...
اقتصادگردان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۲۱:۵۷    
اقتصاد ایران سال 1401 را با عدم اطمینان قابل توجه سپری کرد و سال 1402 را با عدم اطمینان شدیدتر پیش می برد. در سال 1401 متأثر از افزایش تولید و صادرات نفت، رشد اقتصادی در سطح متوسط بلندمدت ادامه یافت، گرچه انتظار آن است که در شش ماهه دوم این رشد تا حدی کند شده باشد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۰۹:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در هفته اخیر روند خروج سرمایه از بورس تهران متوقف شد و شاهد ورود پول حقیقی به بازار سهام بودیم.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی ایران شهر خورشید با انتشار آماری نوشت:
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۸:۴۶    
گرگان- عبداللهی، عضو هیئت مدیره انجمن انبوه سازان مسکن گلستان گفت: چالش های بخش صنعت ساختمان در گلستان زیاد بوده و این امر موجب خروج سازندگان و سرمایه گذاران از استان شده است.
سلام نو / شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۱:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
کارشناسان معتقدند با تصمیم برخی از سهامداران به شناسایی سود و یا خروج با ضرر کمتر، از ترس بازگشت دوباره قیمت ها به سطوح پایین، ممکن است عرضه ها زیاد شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
قرار بر این بود که اقتصاد چین در سال جاری بار یک سوم اقتصاد جهان را به دوش بکشد و به موتور محرک رشد آن تبدیل شود، ازاین رو کندی و انقباض غیرمنتظره آن زنگ خطر را در سرتاسر جهان به صدا درآورده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: روز سه شنبه خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار سهام برای دومین روز منفی شد و 197 میلیارد تومان پول حقیقی از بازار سهام خارج شد.
شوشان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۵:۳۲    
شوشان محمد درویش : بحران های آبی هر روز بیشتر به ما نزدیک می شود. بحرانی که اصفهان، فارس، خراسان و مناطق مرکزی را تسخیر کرده و شاهد فرونشست های عظیمی در این مناطق هستیم. ادامه این روند باعث خروج سرمایه از این مناطق به خصوص در حوزه ی مسکن خواهد شد. ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - رای پرونده گروه رستمی صفا، بزرگترین بدهکار بخش غیردولتی و متهم به خروج سرمایه از کشور، کلاهبرداری، اخلال در نظام اقتصادی و ... اواخر مردادماه سال جاری از سوی شعبه دو دادگاه انقلاب ویژه جرایم اقتصادی، صادر شد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در هفته اخیر روند خروج سرمایه از بورس تهران تداوم شد و نسبت به هفته پیشین افزایش یافت.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۷:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
در هفته اخیر روند خروج سرمایه از بورس تهران تداوم شد و نسبت به هفته پیشین افزایش یافت.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
یک تحلیلگر اقتصادی گفت:بانک مرکزی به عنوان سیاست گذار پولی کشور از ابزار هایی برای حکمرانی استفاده می کند که حتما باید اجرایی شود.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
روز سه شنبه خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار سهام برای ششمین روز کاری متوالی منفی شد و 701 میلیارد تومان پول حقیقی از بازار سهام خارج شد که نسبت به دیروز رشد 139 درصدی داشته است.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۷:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
روز سه شنبه خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار سهام برای ششمین روز کاری متوالی منفی شد و 701 میلیارد تومان پول حقیقی از بازار سهام خارج شد که نسبت به دیروز رشد 139 درصدی داشته است. ...