سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۰۵:۲۱Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تحصن»

دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مهندسین تبریزی در روزهای گذشته با تحصن در سازمان نظام مهندسی خواستار توقف امضافروشی در ساخت وسازها شده اند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سایت المیادین، معترضان لبنانی در بیروت در اعتراض به اوضاع بد معیشتی و افزایش قیمت دلار با آتش زدن لاستیک ها برخی مسیرها را مسدود کردند اما نیروهای امنیتی به شکل جزئی این مسیرها را باز کردند. ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۲۵    
در ارمنستان اعتراضات هنوز به قوت خود باقی است؛ معترضان با تحصن در مقابل پارلمان خواستار رسیدن به مطالبه سیاسی خود یعنی استعفای پاشینیان هستند. پاشینیان نیز همانگونه که در طول این ماه ها نشان داده است گویا این بار نیز حاضر به قبول انتقادات نیست و آنها را چندان مهم نمی داند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۲    
مربیان پیش دبستانی سال 97 شهرستان ایذه، پیش از ظهر امروز شنبه 9 اسفندماه، در ادامه ی تحصن های ادامه دار خود در مقابل دفتر نماینده ی شهرستان های ایذه و باغملک جمع شدند و بازهم با در بسته روبه رو شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۹:۲۰    
به گزارش ژرژ ابراهیمی خبرنگار سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما از ایروان، مخالفان دولت ارمنستان به رهبری ائتلافی با عنوان جبهه نجات ملی از شب گذشته روبروی ساختمان مجلس ملی کشور چادر زده و تحصن کرده اند و خواستار برکناری نیکول پاشینیان، نخست وزیر هستند ...
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۹:۵۱    
مخالفان از تصمیم خود برای ادامه تحصن در برابر مجلس ملی تا استعفای نخست وزیر ارمنستان خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مخالفان دولت ارمنستان در مقابل مجلس ملی این کشور تحصن کردند
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
... اکنون... عده ای در حدود 750 زن بدنام در آن جا زندگی می کنند که اکثرشان هم به تازگی پای به این مکان گذاشته اند... بعضی نیز که دست به تظاهرات و این قبیل کارها زده اند ...
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۳:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیر عامل پتروشیمی ایلام نوشت: فرقی نمی کند در چرداول باشد یا چوار یا دهلران و یا هر جایی که قرار است کلنگ یک پروژه بزرگ در استان به زمین زده شود. تحصن و جاده بستن و معارض بودن و دعواهای قبیله ای و ارعاب پرسنل به یک عادت ناصواب تبدیل شده که مطمئناً هر سرمایه گذاری را از استان فراری خواهد داد که ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۷    
مربیان پیش دبستانی شهرستان ایذه، پیش از ظهر امروز دوشنبه چهارم اسفندماه، در پی بی توجهی مسئولان شهرستان ایذه به خواسته های شغلی آنها تصمیم به برگزاری یک تحصن ادامه دار گرفته اند.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: تحصن های مربیان پیش دبستانی ایذه تمامی ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۰:۰۵    
سوری ها در جولان اشغالی به مناسبت گرامیداشت تحصن سراسری سال 1982 در مخالفت با الحاق این منطقه به فلسطین اشغالی تجمع کردند.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۵۴    
اجتماعی رکنا: معلمی شغل انبیا است اما در ایران حقوق بالایی ندارند و همیشه از میزان حقوق خود گلایه مند هستند.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
حماسه ای که مردم اصفهان با حضور آفریدند، حماسه پنج رمضان مرداد سال 1357 است که تحصن بسیار بزرگی در منزل آیت الله خاتمی در خیابان چهارباغ پایین ایجاد شد و به فعالیت های رژیم شاهنشاهی و جنایت های بیشمار این رژیم اعتراض کردند که به همین جهت اولین حکومت نظامی در پهلوی در کشور به دلیل اتفاقات 5 رمضان در ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۸:۰۱    
حجت الاسلام احمد سالک، از پیشگامان و مبارزان انقلابی که پیش از پیروزی انقلاب اسلامی بیش از پنج بار توسط ساواک دستگیر، زندانی و شکنجه شد از حال و هوای آن روزها و این تأثیر عظیم اصفهان و اصفهانی ها بر جریان انقلاب اسلامی ایران می گوید.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
محمود احمدی نژاد در آن چه بر یاران نزدیکش هم رفت ثابت کرد که به محدودیت تن نمی دهد. او تا تحصن پیش رفت، به برادران لاریجانی حمله کرد و صراحتاً از بقایی و مشایی حمایت کرد.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۸:۰۷    
تصویر قدیمی از سخنرانی آیت الله خامنه ای در جریان تحصن مردم در بیمارستان امام رضا(ع) در دوران پهلوی| مشهد
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۲:۰۷    
همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، تصویری قدیمی از رهبر معظم انقلاب در جمع تحصن کنندگان بیمارستان امام رضا(ع)، توسط کاربران در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.
تبریز بیدار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۲۰:۱۹    
کادر مربیان شهرداری تبریز برای چند روز متوالی نسبت به وضیعت قراردادهای خود اعتراض داشته و دست به تحصن می زنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با تحصن علما، روحانیون و اقشار مختلف مردم در دانشگاه تهران در اعتراض به ممانعت بختیار از ورود امام خمینی (ره) به کشور، روحانیون اصفهان نیز در مسجد سید اصفهان تحصن خود را آغاز کردند؛ به سراغ یکی از افراد حاضر در این تحصن رفتیم تا از آن روز برایمان بگوید.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۴:۵۴    
کادر مربیان شهرداری تبریز برای سومین روز متوالی در دفتر شهردار تبریز نسبت به اعلام وضیعت جدید قراردادهایشان اعتراض و تحصن کردند.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بازاریان قزوین هم از زمان آغاز انقلاب اسلامی همواره در عرصه حضور داشتند و درواقع اهرم اصلی فعالیت های سیاسی و مبارزات انقلابی در قلب اقتصادی این استان بودند که در بسیاری از حرکت ها و وقایع پیش قدم شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
در دوران نهضت انقلاب اسلامی، دانشجویان و اساتید دانشگاه ها قشری فعال در عرصه مبارزات سیاسی بودند و در روز های اوج انقلاب تا 22 بهمن 57 و محو کامل طاغوت دست از مبارزه نکشیدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۳:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
یکی از مهم ترین تحصن ها در سال 57 و زمان ورود حضرت امام به ایران در مسجد دانشگاه تهران با حضور روحانیون شکل گرفت؛ اقدامی که مورد حمایت و استقبال مردم و مراجع تقلید واقع شد و دولت بختیار را مجبور به عقب نشینی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۰۸:۰۱    
امروزجمعه، دهم بهمن سال 1399 هجری شمسی، برابر با پانزدهم جمادی الثانی سال 1442 هجری قمری و مطابق با 29 ژانویه سال 2021 میلادی است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
روحانیون سرشناس در بهمن سال 57 به دلیل عدم اجازه دولت شاهنشاهی بختیار در ورود امام خمینی(ره) به ایران تحصن بزرگی انجام دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
امروز چهارشنبه، هشتم بهمن سال 1399 هجری شمسی، برابر با سیزدهم جمادی الثانی سال 1442 هجری قمری و مطابق با بیست و هفتم ژانویه سال 2021 میلادی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
روزهای بهمن 57 یکی پس از دیگری شاهد حوادث متعددی بود که یکی از مهمترین آنها تحصن علما در مسجد دانشگاه تهران بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۸:۰۱    
اقلیت بحرینی مقیم ملبورن استرالیا به منظور اعلام همبستگی با مردم یمن تحصن نمادین برگزار کردند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۲۲:۰۵    
زیباکلام: ... دروغ از این بزرگ تر نمی شود که شما بگویید... شهریور 20 که انگلیس ها حمله کردند به واسطه سیاست های رضاشاه بوده، و در جریان ملی شدن نفت اگر انگلیسی ها به ایران حمله نکردند به واسطه سیاست های مصدق بوده است!/ معتضد: .. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۱    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مقصود علی دومکی سخنگوی مجلس وحدت مسلمین پاکستان در گفتگو با خبرگزاری حوزه به بیان سابقه ترور شیعیان در پاکستان و آنچه طی سال های اخیر بر آن ها گذشته و همچنین ابعاد و نتایج تحصن اخیر در کویته پرداخت.
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۸:۵۴    
میدل ایست نیوز: صادق الساعدی ، از سران سرایا السلام، شاخه نظامی جریان صدر، تأکید کرد که همه کادرهای جریان صدر و به خصوص سرایا السلام آماده تجمع و تحصن برای توقف واردات گاز از ایران هستند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
دولت هند قرار است دور جدیدی از گفتگوها را با رهبران ده ها هزار کشاورز معترض که در حومه دهلی نو دست به تحصن زده اند، برگزار کند.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۴۷    
پس از صدور پیام درخواست آیت الله مکارم شیرازی خطاب به خانواده های شهدای "مچهی" مبنی بر پایان تحصن و دفن پیکر شهداء، صبح روز 20 دی 1399 مراسم تشییع و تدفین 11 تن از معدنچیان هزاره که به دست تروریست های داعش به شهادت رسیده بودند با حضور علماء و هزاران تن از شیعیان پاکستان برگزار شد.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
روز گذشته جمعی از مهندسان برق در اعتراض به تعرفه حقوق خود از سوی نظام مهندسی و شهرداری مشهد، مقابل ساختمان سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی تحصن کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
با پایان یافتن اعتراض هزاره ها در شهر کویته مرکز ایالت بلوچستان پاکستان، برخی جاده ها و راه های بسته شده در این شهر باز شد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۹:۱۷    
محمد جواد برهانی استاد دانشگاه، پژوهشگر و نویسنده در گفتگوی ویژه با خبرگزاری شفقنا افغانستان، درباره چرایی این جنایات و راهکارهای پیشگیری از تکرار آن اظهار داشت: کشتار هزاره ها و شیعیان در کویته، ارمغان نفوذ و گسترش تفکر تکفیری وهابیت است. هزاره ها خدمات شایسته ای برای پاکستان انجام داده اند ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۱:۱۶    
حوزه/ شیعیان شهر کویته در پاکستان پس از دریافت پیام حضرت آیت الله مکارم شیرازی به تحصن خود پایان دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
اسلام آباد- ایرنا -سرانجام با موافقت بازماندگان قربانیان معدنچی ایالت بلوچستان پاکستان برای خاکسپاری پیکر جان باختگان، بن بست مذاکرات دولت و معترضان متحصن پاکستانی پس از هفت روز شکسته شد و عمران خان نخست وزیر این کشور نیز پذیرفت بزودی عازم کویته شود.
ابنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
داغداران فاجعه تروریستی بولان بلوچستان، با اعلام اینکه "خواهش و درخواست مرجعیت برای ما حکم امر را دارد" اعلام کردند که مراسم دفن پیکر شهدا صبح فردا برگزار خواھد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۲۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
اسلام آباد- ایرنا- با گذشت ششمین روز از تحصن بستگان معدنچیان قربانی درحمله تروریستی داعش در شهر کویته و همزمان اعتراض ها در دیگر مناطق پاکستان، مذاکره میان دولت و معترضان تاکنون به نتیجه ای نرسیده و جامعه شیعیان پاکستان بر تداوم اعتراضات سراسری خود تاکیدکردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با ششمین روز از تحصن معترضان در شهر کویته در محکومیت حمله داعش به معدنچیان متعلق به جامعه شیعیان "هزاره"، اعتراض ها به این اقدام تروریستی در دیگر شهر های پاکستان نیز همچنان ادامه دارد.
ابنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
تعدادی از شخصیت های سیاسی پاکستان با حضور در تحصن شیعیان هزاره در کویته، با خانواده های داغدار جنایت تروریستی اخیر داعش در "بولان" ابراز همدردی کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۴:۵۶    
همزمان با پنجمین روز از تحصن خانواده های معدنچیان شیعه که در حمله تروریستی اخیر داعش در ایالت بلوچستان پاکستان کشته شدند، دولت کابل از اسلام آباد خواست تا جسد سه نفر را به این کشور تحویل دهد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
فارس: عمران خان نخست وزیر پاکستان نسبت به بروز و تشدید سناریوی تروریسم فرقه ای در این کشور هشدار داد. خان با اعلام تأثر و اندوه شدید خود به خاطر کشته شدن 10 معدنچی این کشور طی چند روز گذشته متعهد شد اقدامات لازم برای اطمینان از امنیت جامعه هزاره را انجام دهد. ...
هه وال موکریان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۸:۴۵    
به گزارش هه وال موکریان، پس از تحصن جنجالی اهالی روستاهای حوالی معدن طلای ساریگونی قروه در سوم اردیبهشت ماه سال جاری در نهایت علیرغم اینکه وعده هایی داده شد و بی نتیجه ماند، این بار خبر رسید که معدن طلای ساریگونی قروه و تعدادی از مسئولان شهرستان از مصطفی احمدی رئیس شورای بهارلو شکایت کرده اند. ...
ابنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
خانواده های قربانیان جنایت تروریستی داعش در پاکستان خواستار حضور عمران خان در محل تحصن شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۶:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - همزمان با چهارمین روز از تحصن معترضان در شهر کویته در محکومیت حمله داعش به معدنچیان متعلق به جامعه شیعیان "هزاره"، اعتراض ها به این اقدام تروریستی دیگر شهرهای پاکستان را فراگرفت.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۲۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری آنا ، در پی قتل 11 معدنچی شیعه در ایالت بلوچستان پاکستان توسط عوامل تروریستی، پس از تظاهرات اعتراض آمیز، تحصن های نمادین برای ابراز همبستگی با مردم هزاره، در شهر های اسلام آباد، کراچی و لاهور این کشور آغاز شد. ...