پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۲۰:۲۷May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تجمع کارگران»

ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۴۰    
تعدادی از کارگران شرکت لوله سازی خوزستان با تجمع مقابل استانداری خوزستان خواستار پیگیری مطالبات و بازگشت به کار خود شدند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
کارگران مدت موقت نفت منطقه ویژه پتروشیمی در اعتراض به اجرا نشدن طرح طبقه بندی مشاغل تجمع کردند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۲۱    
صبح امروز شماری از کارگران شهرهای خرمشهر و اروندکنار تجمع کرده و به عدم دریافت مطالبات خود اعتراض کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۴۸    
کارگران شهرداری خرمشهر برای چندمین بار در روز های متوالی نسبت به عقب افتادن حقوق چند ماهه خود مقابل فرمانداری ویژه این شهر تجمع کردند.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
در یازدهم اردیبهشت ماه به مناسبت روز جهانی کارگر، تجمع کارگران و بازنشستگان برگزار شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
گروهی از کارگران در تهران تجمعی مقابل وزارت کار برگزار کردند.
بویر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۰۴    
کارگران کارخانه قند یاسوج برای چندمین بار از سلسله تجمعات اعتراضی خود، این بار به جلوی بانک تجارت رفتند . به گزارش بویرنیوز ، کارگران با تکیه بر سفر رئیس دستگاه قضا، از لزوم راه اندازی کارخانه با توجه به قول ها و وعده های داده شده، گفتند و مرجع مورد اعتراض آنها نیز بانک تجارت بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره روابط عمومی اداره کل تأمین اجتماعی یزد در پی تجمع کارگران مقابل این اداره کل در پاسخ به سئوال خبرنگار فارس که برای بررسی این موضوع رفت بود، گفت: اعتراض کارگران هیچ ربطی به مسئولان تأمین اجتماعی ندارد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۲۰:۰۲    
در حالی که پلمپ کارخانه به غارت رفته قند یاسوج توسط سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه گشوده شد، اما روز گذشته ( پنجشنبه 9 اردیبهشت ماه 1400) کارگران کارخانه قند یاسوج مجدداً و برای چندمین بار جلوی بانک تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد تجمع کردند و بیان می کردند که قفل پلمپ کارخانه قند یاسوج به دستان ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۳:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
کارگران بازنشسته شرکت مخابرات راه دور شیراز برای دریافت مطالبات خود امروز (چهارشنبه، 8 اردیبهشت) در محل کارخانه تجمع کردند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۲:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
جمعی از کارگران قرارداد موقت در اعتراض به فقدان امنیت شغلی، مقابل وزارت کار تجمع کردند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
تعدادی از کارگران اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان (منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی) به دنبال عدم اجرای مصوبات کمیسیون کارگری، شرایط بد کاری، نبود امنیت شغلی و اخراج نمایندگان کارگری دست به تجمع اعتراضی مقابل ساختمان فرمانداری زدند.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۵:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا: تعدادی از کارگران پیمانکاری در پتروشیمی تخت جمشید واقع در پارس جنوبی صبح امروز، پنجشنبه دوم اردیبهشت ماه در تجمعی رسیدگی به وضعیت حقوق و قراردادهای خود را خواستار شدند. خواسته این کارگران افزایش حقوق طبق مصوبه اداره کار و اشتغال و همچنین افزایش مرخصی های آنان بوده است. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
کارگران سرویس و نگه داری شبکه برق و تاسیسات آبفا و تهویه اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان (منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی)، به دلیل اخراج نماینده کارگری خود، شرایط بد کاری و نبود امنیت شغلی و همچنین عدم توجه و سکوت اداره کار، دست به تجمع اعتراضی زدند.
کارگر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۶:۵۵    
تعدادی از کارگران آب و فاضلاب شهرستان ایذه در استان خوزستان به ادامه ی معوقات خود اعتراض کردند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
گروهی از کارگران شهرداری خرمشهر، صبح امروز در اعتراض به چند ماه از معوقات مزدی خود دست از کار کشیده و در مقابل ساختمان فرمانداری تجمع کردند.
کارگر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۲۰    
صبح امروز تعدادی از کارگران پیمانی واحد ترابری شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در منطقه عملیاتی پارسیان آغار و دالان در اعتراض به حذف خود از سامانه ساپنا دست به اعتراض صنفی زدند.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ به بهانه نداشتن تخصیص بودجه، تعداد 196 نفر از کارگران که دارای زن و بچه و تعدادی از آنها فرزندان ایثارگر و خانواده های معزز شهداء هستند که اکثرآ کرایه نشین و مشکلات معیشتی فراوان دارند تهدید به اخراج شدند. ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۲    
فرماندار شهرستان دماوند بر ضرورت جلوگیری از تجمع کارگران فصلی در راستای مبارزه با شیوع کرونا در این شهرستان تأکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۱۴    
جمعی ازکارکنان اداره آب و فاضلاب خرمشهر در اعتراض به پرداخت نشدن 4 ماه حقوق و مزایای خود، مقابل ساختمان اداره آب و فاضلاب ای شهر تجمع کردند.
عصر شرق   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۷:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه تجمع کارگران فصلی برای مبارزه با کرونا در دماوند جلوگیری شود، گفت: تاکسیرانی نظارت بیشتری درباره تعداد مسافران و استفاده از ماسک انجام دهد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
پیش از ظهر امروز -یکشنبه 15 فروردین ماه - جمعی از کارگران خدمات شهری شهرداری کارون، با اعتراض نسبت به عدم پرداخت حقوق و همچنین اخراج برخی از همکاران خود، مقابل استانداری خوزستان دست به تجمع زدند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا فرزعلیان ضمن تکذیب اخبار تجمع کارگران سینا دارو گفت: معوقات مزدی کارگران این مجتمع به موقع پرداخت شده است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تعدادی از کارگران و کارمندان شهرداری چرام در اعتراض به تبعیض در پرداختی حقوق و مزایا و اضافه کاری توسط شهردار چرام؛ تجمع کردند.
صبح خرد   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۲    
پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir) در روز آخری کاری کشور کارگران و نیروهای حراستی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج که از آبان 99 تا امروز حقوق دریافت نکردند جلو ساختمان استانداری کهگیلویه وبویر دست به تجمع اعتراضی زدند. ...
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۷:۲۳    
جمعی از کارگران خطوط ابنیه فنی راه آهن ناحیه اراک در اعتراض به پرداخت نشدن 2 ماه مزد و عیدی خود، مقابل ساختمان استانداری تجمع کردند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۲:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
قم- سرمست، استاندار قم بر ضرورت اهتمام مسئولان برای حل مشکلات جامعه کارگری استان با استفاده از همه ظرفیت ها تأکید کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی استان کردستان از تجمع کارگران ساختمان شهر سقز در اعتراض به سهمیه بیمه خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
جمعی از کارگران اداره آب و فاضلاب اهواز در اعتراض به پرداخت نشدن 2 ماه مزد و عیدی خود، مقابل ساختمان استانداری تجمع کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
دبیر اجرایی خانه کارگر بندر امام از تجمع کارگران فرآورده های نفتی مقابل فرمانداری ماهشهر خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
گروهی از کارگران بازنشسته در مجموعه هتل لاله تهران، امروز در اعتراض به پرداخت نشدن مطالبات سنواتی خود در مقابل ساختمان این هتل تجمع کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
کارگران لاستیک پارس در اعتراض به عدم پاسخگویی مدیران در ارتباط با صندوق پس انداز تجمع کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
گروهی از کارگران پروژه ای شرکت پتروشیمی ایلام در اعتراض به مفاد شیوه نامه جذب، امروز (یکشنبه، 3 اسفند) مقابل این شرکت تجمع کردند.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۵۲    
تهران- ایران پرس: کارگران بازنشسته در اعتراض به تبعیض و نحوه همسان سازی حقوق خود در برابر مجلس شورای اسلامی در میدان بهارستان تجمع کردند.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: کارگران این روزها هم باید با شرایط کرونایی مبارزه کنند و هم با مشکلات اقتصادی که گریبان آنها و خانواده شان را گرفته است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از کارگران اداره آب و فاضلاب خرمشهر در اعتراض به پرداخت نشدن 4 ماه مزد خود، مقابل ساختمان اداره آب و فاضلاب ای شهر تجمع کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
امروز صبح، کارگران هپکو در مسیر راه آهن، تجمع کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کارگران ابنیه فنی نواحی لرستان، امروز (یکشنبه، 19بهمن ماه) در اعتراض به شائبه واگذاری دوباره شرکت تراورس به بخش خصوصی دست به اعتراض صنفی زدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۲:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
جمعی از کارگران شرکت هپکوی اراک، در راستای پیگیری مطالبات خود بار دیگر در مقابل سازمان تامین اجتماعی گرد هم آمده و بر لزوم عملی شدن وعده های مسئولان تأکید کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۴:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
کارگران بازنشسته با حضور مقابل سازمان تامین اجتماعی، خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۲۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به گفته یکی از کارگران کارخانه قند یاسوج، کار نقل و انتقال کارخانه قند بعد از حکم ابطال از سوی دستگاه قضا در اداره کل ثبت و اسناد استان کهگیلویه و بویراحمد انجام گرفت. اما مدیران بانک تجارت کشور و استان کهگیلویه و بویراحمد برای باز پس گرفتن کارخانه قند یاسوج تعلل و کم کاری می کنند.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۰:۲۴    
محمدرحیم دهراب پور رییس شورای اسلامی شهر یاسوج در این باره اینگونه توضیح داد که بینی و بین الله من اصلاً در جریان تجمع کارگران نبودم، کارگران حقوق معوق دارند و شهرداری یاسوج موظف به پرداخت حقوق است و نباید کوتاهی کنند.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۷:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
اعتماد آنلاین: یک مرد اروپایی که برای افزایش فالوورهای خود، در دوبی اقدام به پرتاب اسکناس یورو از شیشه خودرو خود در جمع کارگران کرده بود به 2 جرم مختلف دستگیر شد. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۲۱:۱۷    
در این بسته خبری از دستور تهیه یک هزار و 114 نقشه در قزوین تا ایجاد 11 مرکز جمع آوری پسماند در سمنان و ادامه طرح بهسازی و آسفالت معابر رباط کریم را بخوانید.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
گروهی از کارگران فضای سبز شهرداری شهر آبادان، صبح امروز در اعتراض به چند ماه معوقات مزدی خود دست از کار کشیده و در محوطه ساختمان شهرداری مرکزی شهر تجمع کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
کارگران بیکار شده رنگین نخ سمنان با تجمع مقابل استانداری، خواستار پرداخت مطالبات مزدی خود شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۱:۵۴    
تعدادی از کارگران سایت الفین پتروشیمی ایلام با بهره برداری از سایت الفین به دنبال بی عدالتی یا بی تدبیری عده ای از مسوولین با وجود داشتن چندین سال سابقه کاری از کار خود اخراج شدند که موجب تجمع کارگران شده است.