چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۳:۱۳Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تجمع کارگران»

ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
جلسه روز سه شنبه (27 آبان ماه) بانک ملی برای رفع مشکلات آب معدنی داماش بدون هیچ نتیجه ی مشخصی پایان یافت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
کارگران پیمانکاری مجتمع کشت و صنعت کارون روز گذشته پس از وعده کارفرما مبنی بر وعده پرداخت بخشی از مطالبات صنفی شان به تجمع شش روزه خود موقتا خاتمه دادند.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۲۰:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: این قول را گرفته ام که 15 نفر از کارگران شرکت کشت و صنعت هفت تپه که اخراج شده بودند از امروز (دوشنبه) رسماً فعالیت دوباره خود را در این شرکت آغاز کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
بیش از 50 نفر از کارگران دروازه های گمرک منطقه آزاد اروند روز شنبه با تجمع مقابل تعاونی این شرکت در ساختمان قدیم منطقه آزاد اروند خواستار پرداخت حقوق معوقه و مطالبات خود شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۱:۳۱    
جمعی از کارگران دروازه های گمرک منطقه آزاد اروند نسبت به حقوق و پرداخت های مالی خود ابراز گلایه کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
گروهی از کارگران فضای سبز شهرداری شهر اروند کنار، صبح امروز در اعتراض به چند ماه معوقات مزدی خود دست از کار کشیده و در محدوده ساختمان شهرداری تجمع کردند.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۲۹    
صبح امروز (شنبه 19 مهر) شماری از کارگران مجتمع نیشکر هفت تپه در واکنش به عملی نشدن وعده پرداخت مزایای حقوق تیر ماه خود، در محوطه کارخانه تجمع کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
صبح امروز 12 مهر ماه، تعدادی از کارگران بیکار شده کمربند سبز شهرداری منطقه دو اهواز، مقابل ساختمان شهرداری مرکزی اهوازدست به تجمع زدند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
گروهی از کارگران شهرداری شهر خرمشهر، صبح امروز در اعتراض به چند ماه از معوقات مزدی خود دست از کار کشیده و در مقابل ساختمان فرمانداری تجمع کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۰۱    
کارگران شهرداری خرمشهر به دلیل پرداخت نشدن حقوق و معوقات خود مقابل فرمانداری تجمع کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - جمعی از کارگران فضای سبز شهرداری که به علت تعدیل نیرو به علت تغییر فصل اخراج شده بودند با تجمع در مقابل استانداری اعتراض خود را نسبت به این اقدام شهرداری اعلام کردند و از مسئولان استانی درخواست کمک کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
کارگران کارخانه قند تربت جام در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق ، مزایا و بیمه شان در طول سال های 97 تا 99 مقابل اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان تجمع کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
شماری از کارگران پیمانکاری پالایشگاه آبادان، صبح امروز (یکشنبه 30 شهریورماه) با تجمع مقابل دفتر مرکزی پالایشگاه خواستار اصلاح اجرای طرح طبقه بندی مشاغل خود شدند.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۱:۰۹    
مهندس مختاری در جلسه ستاد کرونا شهرستان اظهار کرد: اقدامات و تمهیدات لازم برای ساماندهی کارگران فصلی که برای برداشت به رفسنجان سفر می کنند انجام شده است.
برترین ها / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۰:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: مدیریت شرکت نیشکر هفت تپه شوش از واریز حقوق تیرماه کارگران شرکت خبر داد. روابط عمومی شرکت نیشکر هفت تپه اعلام کرد: با عذرخواهی ازتاخیر پیش آمده درپرداخت حقوق تیرماه ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کارگران کنتورسازی ایران به بهانه خلع ید مدیرعامل این شرکت مقابل درب ساختمان دادگستری این استان تجمع کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
100 نفر از بازنشستگان و کارگران شهرداری آبادان روز شنبه با تجمع مقابل ساختمان مرکزی این شهرداری خواستار پرداخت حقوق و دیگر مطالبات خود شدند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
صبح امروز کارگران شاغل و بازنشسته شهرداری آبادان در اعتراض به چند ماه معوقه مزدی خود مقابل ساختمان مرکزی شهرداری این شهر تجمع کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
شماری از کارگران اداره آبفای آبادان در اعتراض به آنچه پرداخت نشدن چندین ماه حقوق عنوان می کنند، امروز (چهارشنبه 19 شهریور ماه) مقابل ساختمان آبفای آبادان تجمع کردند.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۷:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: بیش از 50 نفر از کارگران آب و فاضلاب حوزه شهری آبادان روز چهارشنبه ضمن تجمع مقابل اداره آبفای این شهر پرداخت حقوق عقب افتاده خود را خواستار شدند. ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
شهرستان بندر ماهشهر در خوزستان از صبح روز گذشته به طور همزمان تنها در یک روز شاهد تجمع اعتراضی 4 گروه کارگری و صنفی بود. به گزارش ایلنا، از روز گذشته شهرستان بندر ماهشهر شاهد اعتصاب و تجمع کارگران صنوف مختلف بود که از ساعات اولیه صبح دست به اعتصاب و تجمع زدند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
تعدادی از کارگران شهرداری حمیدیه در اعتراض به عدم پرداخت مطالبات خود دست به تجمع زدند.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مینی بوس به حرکت افتاد، آفتاب حالا وسط آسمان نشسته بود و بیرحمانه شلاقش را بر سر عابران پیاده نازل میکرد؛ راننده گفت میدان بعدی محل تجمع کارگران و چیزی تا رسیدن نمانده است. ...
عصر زنجان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۳:۳۰    
مدیر عامل شرکت پارس سوئیچ زنجان گفت: تحصن و تجمع کارگران پارس سوئیچ ناشی از سوء برداشت از یک بخشنامه بوده که برطرف شد.
عصر زنجان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۳:۰۰    
مدیر روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: دلیل اصلی تحصن و تجمع کارگران شرکت پارس سوئیچ زنجان، مسائلی مربوط به حوزه تولید نبوده است. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
سه شنبه کارگران ذوب آهن در مقابل استانداری اردبیل جهت دریافت معوقات خود تجمع کردند و از مسئولین خواستار رسیدگی به مشکلات پرسنل این کارخانه شدند. ماریا موسوی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص تجمع کارگران کارخانه ذوب آهن در ظهر سه شنبه (4 شهریورماه) مقابل استانداری اردبیل به دلیل مطالبه حقوق خود ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
جمعی از کارگران کارخانه تعطیل شده کنتورسازی قزوین؛ در مسیر حرکت معاون رییس جمهور در این استان تجمع کرده بودند. محمدباقر نوبخت در جمع آنان حضور یافت و به درد دل هایشان گوش داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
کارگران کنتورسازی ایران که در اعتراض به نامشخص بودن وضعیت کارخانه و عدم دریافت 26ماه حقوق مرتب دست به اعتراض صنفی می زنند، امروز همزمان با ورود رئیس سازمان برنامه بودجه به شهر قزوین، مشکلات خود را با نوبخت درمیان گذاشتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۲۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: تجمع کارگران نیشکر با وعده خلع ید اسد بیگی ها و پرداخت حقوق معوقه آن ها پایان یافت.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
تصویری جالب از حضور نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز در جمع کارگران هفت تپه و پناه یک کودک در زیر عبای ایشان برای فرار از گرما
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
جمعی از کارگران کارخانه کنتورسازی ایران در اعتراض به نامشخص بودن وضعیت شغلی و مطالبات مزدی خود مقابل ساختمان استانداری قزوین تجمع کردند.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۰۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز تجمع کارگران مجتمع نیشکر هفت تپه به 60 روز می رسد و هنوز هم نتیجه خواسته های آنها روشن نیست.
صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، یکی از کارگران حاضر در این تجمع می گوید: حدود 150 تا 180 نیروی کارگر زن و مرد در شرکت بازیافت اهواز زیر نظر سازمان پسماند شهرداری اهواز کار می کند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
کارگران کارخانه تفکیک زباله صُفیره اهواز، با اعتراض به عدم پرداخت معوقات، حق بیمه و همچنین عملکرد پیمانکار این کارخانه، امروز در مقابل سازمان پسماند دست به تجمع زدند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- کارگران هپکو در نهیمن روز از تجمع صنفی خود، منتظر حضور مدیرعامل هستند. ایلنا نوشت: کارگران شرکت هپکو برای نهمین روز در محوطه شرکت دست به تجمع صنفی زدند. این کارگران که نسبت به توقف تولید و بلاتکلیفی وضعیت شرکت اعتراض دارند، خواستار پاسخگویی مدیرعامل و مجموعه مدیریتی شرکت هستند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
کارگران هپکو در واکنش به اظهارات مدیرکل کار استان مرکزی مبنی بر اینکه تجمع کارگران مشکلات آنان را حل نمی کند، جوابیه ای صادر کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
صبح امروز شماری از کارگران پیمانکاری اداره آب و فاضلاب اهواز در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق معوقه خود در مقابل ساختمان شرکت آب و فاضلاب خوزستان واقع در اهواز تجمع کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
کارگران هپکو برای چندمین روز متوالی در داخل شرکت دست به تجمع اعتراضی زدند.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۷:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز گفت: خصوصی سازی را نباید به اختصاصی سازی تعبیر کرد و دولتمردان نیز نباید این بخش را به حال خود رها کنند تا کارگران این چنین دو ماه در خیابان ها جمع شوند و حقوق خود را مطالبه کنند. ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۰:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
سید عبدالنبی موسوی فرد، امام جمعه اهواز و نماینده ولی فقیه در خوزستان شنبه 18 مرداد 1399 با حضور در جمع کارگران نیشکر هفت تپه خواستار خلع ید مدیر فعلی شرکت نیشکر هفت تپه شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۲:۳۰    
روزنامه شرق اعتراض کرده که چرا سه تن از نمایندگان تهران در مجلس به خوزستان سفر کرده اند و پیگیر مشکلات کارگران هفت تپه شده اند. شرق در گزارشی با تیتر عجایب مجلس یازدهم که آن را تیتر یک روزنامه کرده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۷:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
کارگران هپکو در اعتراض به نبود کار و تعطیلی خطوط تولید این شرکت دست به تجمع زدند؛ راه اندازی خطوط تولید خواسته اصلی کارگران شرکت کننده در تجمع است.
رجا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
این روزنامه در گزارشی با عنوان عجایب مجلس یازدهم نوشت: چند روز پیش تعدادی از نمایندگان تهران راهی خوزستان شده بودند تا ماجرای تجمع کارگران نیشکر هفت تپه را پیگیری کنند؛ کاری که مربوط به حوزه نمایندگی نمایندگان خوزستان است و نوعی تداخل یا دخالت در حوزه نمایندگی محسوب می شود.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۳:۳۲    
مهمترین اخبار کوتاه ایران و جهان را در زمینه نفت ، گاز و پتروشیمی در بخش زیر قابل مشاهده می باشد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
در چهل و نهمین روز از اعتراض صنفی کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه که امروز (شنبه/11 مرداد) مقابل فرمانداری شوش برگزار می شود، سه نفر از نماینده های مجلس حضور یافته اند.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۱:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
اکوفارس: سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس با اشاره به سفر سه نماینده مجلس به شوش جهت بررسی مشکلات کارگران هفت تپه گفت: مدیر این کارخانه که اهلیت لازم را ندارد چرا که دلیل برپایی 1000 تجمع کارگران از سال 94 تا کنون برای دریافت حق و حقوق شان، او بوده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
کارگران سابق کارخانه سیمان لوشان در اعتراض به محقق نشدن وعده بازگشت به کارشان، مقابل ورودی معدن سنگ آهک تخت آسمان سیمان لوشان تجمع کردند.
موج   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۲۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار قم ساماندهی فضایی برای استقرار کارگران را امری مناسب ارزیابی کرد و گفت: با ایجاد فضاهای مناسب، رابطه میان بین کارگر و کارفرما به خوبی برقرار شده و از تجمع کارگران روزمزد در سایر بخش ها جلوگیری می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۷:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
تعدادی از کارگران نیروگاه دماوند صبح امروز (یکشنبه 29 تیر) در محوطه شرکت مدیریت بهره برداری نیروگاه دماوند تجمع کردند.