جمعه ۰۹ آبانساعت ۰۰:۱۱Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نیشکر»

کاوش خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت توسعه نیشکر وصنایع جانبی در نشست دبیران تحریریه خبرگزاری صدا و سیما مرکز خوزستان ، گفت: این شرکت در سال های 97 و 98 در مجموع 600 هزار تن شکر تولید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۷:۴۵    
شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان فعالیتهای گسترده ای در زمینه افزایش تولید محصولات وابسته به نیشکر در دست اجرا دارد .
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۶:۵۷    
استاندار خوزستان گفت: شب گذشته در مجموعه فارابی 10 هزار و ششصد تُن شکر برداشت کردند که کاملاً بی سابقه بوده است و همین امر باعث امیدواری شرکت بوده تا بتوانند امسال ششصد هزار تُن شکر تولید کنند که رقم بسیار خوبی نسبت به رقم سیصد هزار تُنی سال گذشته به دلیل خشکسالی و سیل اخیر بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۶:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان عوامل ایجاد دود در روزهای اخیر در اهواز را سوزاندن مزارع نیشکر و مدفن پسماندهای اهواز عنوان کرد و گفت: به دلیل محقق نشدن برنامه ها، برداشت سبز در 65 درصد مزارع نیشکر انجام نمی شود.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز باتوجه به غبار آلودگی روز گذشته هوای شهر اهواز، شایعات و گمانه زنی هایی مبنی بر اینکه این آلودگی از طریق آتش سوزی سایت سفیره، سوختن مزارع نیشکر و... است در فضای مجازی بصورت گسترده منتشر می شد،توضیحاتی ارائه کرد. ...
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
استاندار خوزستان در بازدید از موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر و صنایع جانبی استان گفت: شب گذشته در مجموعه فارابی 10 هزار و ششصد تُن شکر برداشت کردند که کاملاً بی سابقه بوده است و همین امر باعث امیدواری شرکت بوده تا بتوانند امسال ششصد هزار تُن شکر تولید کنند که رقم بسیار خوبی نسبت به رقم سیصد هزار ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
شریعتی با بیان اینکه پیش بینی می شود امسال در مجموعه شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی 600 هزار تن شکر تولید شود گفت: کارهای پژوهشی و تحقیقاتی بسیار خوبی در جهت اقتصاد مقاومتی در این شرکت صورت گرفته و صفر تا 100 تولید نیشکر در این مجموعه انجام می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی مجتمع نیشکر هفت تپه در اطلاعیه ای از پرداخت اضافه کاری حقوق مرداد ماه کارگران این مجتمع در هفته جاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ام دی اف یکی از محصولاتی است که از باقیمانده گیاه جادویی نیشکر تولید و در صنایع مرتبط از آن استفاده می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان خوزستان در نشست با مدیرعامل و شرکت های تابعه نیشکر خواستار ایجاد فرصت های شغلی جدید در این شرکت شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده شادگان در مجلس، گفت: شادگان با وجود مزارع نیشکر و چاه های نفت نرخ بیکاری 45 درصدی دارد
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم شادگان در مجلس، گفت:چگونه ممکن است مردم خوزستان به عنوان مهد نفت، پتروشیمی، فولاد، نیشکر و بنادر از بیکاری رنج ببرند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
واگذاری و خصوصی سازی چند شرکت در کشور دارای حاشیه های فراوانی بوده است، شرکت های مانند هپکو، نیشکر هفت تپه و... که از جمله آنها می توان به شرکت روغن نباتی جهان نیز اشاره کرد، شرکتی که بعد از واگذاری کمتر روی خوش دید و کسانی که در این میان بیشترین آسیب را دیدند کارگران آن بودند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
در جدیدترین دور رسیدگی به تخلفات در واگذاریها،پرونده سازمان خصوصی سازی در ارتباط با واگذاری شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه به دادسرای دیوان محاسبات کشور ارجاع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۱۵    
برداشت نیشکر از اراضی هفتگانه شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در خوزستان آغاز شده است و به مدت 100 روز ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده تام الاختیار شرکت نیشکر هفت تپه میزان تولید ماهیانه الکل صنعتی و طبی در این شرکت را 250 هزار لیتر عنوان کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۰۶    
حجت اسلام آل مبارک با بیان اینکه برای چهار جامعه هدف کشت و صنعت نیشکر برنامه های مدونی ترتیب داده شده گفت: این چهار جامعه شامل پرسنل، خانواده های پرسنل، مدیران و روستاهای مجاور کشت و صنعت ها است.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
پرونده رئیس سازمان خصوصی سازی به دلیل امتناع از خلع ید مالک شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه به دادسرای دیوان محاسبات ارجاع شد
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۲:۲۷    
رهیاب/شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، با تولید 36 ملیون لیتر الکل در سال، 80 درصد نیاز الکل طبی کشور را برطرف می کند و در راستای کاهش وابستگی به واردات، آمادگی جهش در زمینه تولید را خواهد داشت.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۲:۲۲    
برداشت محصول نیشکر از امروز (29 مهرماه) در کشت و صنعت نیشکر دهخدا آغاز شد. مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی از پیش بینی برداشت 5.5 میلیون تن محصول نیشکر از مزارع خوزستان خبر داد.
رجا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
بالاخره پس از کش و قوس های فراوان امروز دیوان محاسبات اعلام کرد که پرونده سازمان خصوصی سازی در ارتباط با واگذاری شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه به دادسرای این دیوان ارجاع داده شده است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۳   + ۳۵ سایت دیگر  
پرونده سازمان خصوصی سازی درارتباط با واگذاری شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه به دادسرای دیوان محاسبات کشور ارجاع شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
تصاویری از مراحل برداشت محصول نیشکر کشاورزان خوزستانی را در این گزارش مشاهده می کنید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
برداشت محصول نیشکر از مزارع نیشکر خوزستان آغاز شده است و پیش بینی می شود 5.5 میلیون تن محصول نیشکر از مزارع خوزستان برداشت شود.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۳۳    
با سلام و درود خدمت یکایک کارگران زحمتکش شرکت نیشکر هفت تپه. خوش وقتم به اطلاع عموم کارکنان این شرکت برسانم با همت مردانه کارگران شریف مراحل کشت سه هزار هکتار از اراضی تا پایان آبان ماه به سرعت در حال اتمام می باشد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیر عامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی آمادگی این شرکت رابرای تامین پایدار شکر مورد نیاز خوزستان با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار و سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان گفت: یکی از محصولات جانبی نیشکر، الکل است؛ 80 درصد الکل کشور در این شرکت تولید و برای مقابله با شیوع کرونا زیر نظر وزارت صمت به سراسر کشور ارسال می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ناصری با بیان اینکه نیشکر خوزستان 40 درصد نیاز شکر کشور را تامین می کند گفت: امسال 600 هزار تن شکر در شرکت های هفتگانه کشت و صنعت نیشکر خوزستان تولید می شود و در تلاش هستیم این رقم را در سال آینده به 700 هزار تن افزایش دهیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی از پیش بینی برداشت 5.5 میلیون تن محصول نیشکر از مزارع خوزستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
اهواز ایرنا - برداشت محصول راهبردی نیشکر در طرح های هفتگانه نیشکری خوزستان روز سه شنبه به صورت نمادین در مجتمع کشت و صنعت نیشکر دهخدا در 20 کیلومتری شمال اهواز شروع شد تا گام اساسی در تامین شکر به عنوان یک کالای اساسی کشور برداشته شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
صبح امروز سه شنبه 29 مهرماه مراسم جشن شکرانه برداشت نیشکر با حضور مسؤولین استانی در کشت و صنعت دهخدا برگزار شد.
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۰۰    
ظهر امروز آیین جشن شکرانه اغاز برداشت نیشکر در شرکت توسعه دهخدا با حضور مدیر عامل دکتر ناصری برگزار شد،
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
کارگر شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه گفت: اضافه کاری تیرماه و حقوق پایه مردادماه کارگران هفت تپه، بجز 5 نفر از فعالان کارگری این شرکت پرداخت شده است.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۱۰    
یکی از مخاطبان انصاف نیوز در یادداشتی ارسالی با عنوان نیشکر هفت تپه محل جنگ جناحی و منافع نوشت: در اجرای اصل 44 قانون اساسی شرکت نیشکر هفت تپه با انبوهی از بدهی و ضرر و زیان انباشته به بخش خصوصی واگذار گردید. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
برداشت نیشکر از سطح ده هزار ویکصد و چهل وشش هکتار از مزارع کشت و صنعت امام خمینی (ره) شهرستان شوشتر آغاز شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۵۹   + ۳۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: براساس مصوبه جلسه کمیته بررسی مشکلات کارخانه نیشکر هفت تپه، مقرر شد ظرف 45 روز یعنی تا پایان آبان ماه ، مالک فعلی خلع ید و مشکلات کارگران رسیدگی و کشت ساماندهی شود، لذا لازم است به موازات اقداماتی که دولت و سایر نهادها موظف به انجام آن هستند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نوری زاده گفت: عملیات اورهال شرکت نیشکر هفت تپه به همت متخصصان بومی از شهریورماه امسال آغاز شده و همچنان ادامه دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - برداشت نیشکر از مزارع زیر کشت این محصول در کشت و صنعت نیشکر امام خمینی (ره) شوشتر روز یکشنبه آغاز شد.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نخل اریکا پالم یک گونه گیاهی خانگی این نخل است که نام های مختلفی برای این گیاه مثل گیاه پروانه ای، پالم بامبو، نیشکر طلایی یا پالم ساده وجود دارد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
خلخالی، کارشناس صنعت خودرو اعتقاد دارد که در شرایط کنونی، خصوصی کردن کامل شرکت های خودرو سازی، ممکن است وضعیتی مشابه شرکت های خصوصی سازی شده نیشکر هفت تپه و هپکو را ایجاد کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
آمیلی نماینده تام الاختیار شرکت نیشکر هفت تپه گفت: عملیات کشت نیشکر در 3 هزار هکتار از اراضی شرکت در حال انجام است.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۹:۱۷    
شکر، این ماده ی کریستالی سرشناس، از گلوکز، فروکتوز و گالاکتوز تشکیل شده است که در ابتدای کشف آن در جنوب آسیا و آمریکا چون به صورت شربت از نیشکر عصاره گیری می شد چندان قابل حمل و نقل گسترده نبود. تا اینکه هندی ها توانستند آن را به صورت دانه های کریستالی دربیاورند و به شهرت جهانی برسانند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها- نائب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: پرونده نیشکر هفت تپه هنوز به نتیجه نهایی نرسیده است و با همکاری که بین کمسیون اصل 90، دیوان محاسبات و قوه قضاییه شکل گرفته این پرونده تعیین و تکلیف خواهد شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از کارگران شاغل در مزارع کشت نیشکر هفت تپه در اعتراض به عدم دریافت مطالبات خود، صبح امروز چهارشنبه (23 مهرماه) در محوطه مزارع مجتمع تجمع کردند.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
طرحهای بازسازی و نوسازی بخش کشاورزی مناطق سیل زده کشور دوشنبه با حضور وزیر جهاد کشاورزی و استاندار خوزستان و به صورت ویدئوکنفرانس توسط رییس جمهوری به بهره برداری رسید. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: ما همانجا هم گفتیم که انجام کشت به میزان فوق به آماده شدن شرایط و پرداخت حقوق کارگران بستگی دارد و شرکت هفت تپه یک شرکت خصوصی است که نظارت بر انجام تعهداتش بر عهده سازمان خصوصی سازی است.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
می متالز - به دنبال نوسانات بیش از 50 درصد معاملات وسپهر و توقف نماد، این شرکت در کنفرانس اطلاع رسانی به ابهامات سهامداران پاسخ داد. برهمین اساس شرکت در پاسخ به این سوال که فرآیند عرضه سهام شرکت های غیربورسی در چه مرحله ای است، درباره انرژی سپهر، توسعه نیشکر و صنایع جانبی ...
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره هلدینگ آریاک در نامه ای سرگشاده خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی ایران، خواستار پیگیری مشکلات بوجود آمده در مجموعه نیشکر هفت تپه شد.